Lap 272011
 

Jaunų šachmatininkų pasaulio čempionatas, 2011, BrazilijaBrazilijoje, Caldas Novas mieste, 2011 m. lapkričio 17-27 dienomis vyko jaunų (U8-U18) šachmatininkų pasaulio čempionatas. Čempionato interneto svetainė http://www.wycc2011.com

Lietuvai atstovavo Tomas Laurušas (U16 Open, ELO 2363) ir Vytautas Simanaitis (U18 Open, ELO 2053);  Lietuvos delegacijos vadovas ir jaunųjų šachmatininkų  trenenis – didmeistris Šarūnas Šulskis. Čempionate varžėsi 1120 jaunųjų šachmatininkų, atvykusių iš 80 valstybių. 175 jaunieji šachmatininkai turėjo FIDE titulus. Čempionate dalyvavo:  keturi didmeistriai (GM) – Ter-Sahakyan Samvel iš Armėnijos(U18 Open, ELO 2556), Fedoseev Vladimir iš Rusijos (U18 Open, ELO 2523), Salem A R Saleh  iš Jungtinių Arabų Emiratų (U18 Open, ELO 2511), Cori Jorge iš Peru (U16 Open, ELO 2482); dvi moterų didmeistrės (WGM) – Kashlinskaya Alina iš Rusijos (U18 Girls, ELO 2377) , Cori T. Deyse  iš Peru (U18 Open, ELO 2414); 14 tarptautinių meistrų (IM); 14 moterų tarptautinių meistrių (WIM). U18 Open grupėje varžėsi 93 šachmatininkai, Vytautas Simanaitis prieš varžybų pradžią pagal turimą FIDE ELO užėmė 57 poziciją; U16 Open grupėje  – 104 šachmatininkai, Tomas Laurušas prieš varžybų pradžią pagal turimą FIDE ELO užėmė 9 poziciją.

Tomas Laurušas, iškovojęs penkias pergales ir dvi partijas baigęs lygiosiomis bei pralaimėjas dvi (8 bei 9, paskutiniojo, rato) partijas užėmė 9-tąją vietą U16 OPEN čempionate, o Vytautas Simаnaitis su keturiomis pergalėmis 67-tąją vietą U18 OPEN čempionate.

Rd. SNo
Name RtgI FED Pts. Res. we w-we K rtg+/-
Laurusas Tomas 2363 LTU Rp:2388 Pts. 6.0
1 61
Branchini Fernando Luis Sakamoto 1989 BRA 4 w 1 0,89 0,11 15 1,65
2 38 CM Torres Rosas Luis Carlos 2158 MEX 6 s 1 0,76 0,24 15 3,6
3 28
Ebeling Daniel 2242 FIN 5 w 1 0,66 0,34 15 5,1
4 18 FM Ynojosa Felix Jose 2307 VEN 5,5 s ½ 0,58 -0,08 15 -1,2
5 20 FM Javanbakht Nima 2299 IRI 6,5 w 1 0,59 0,41 15 6,15
6 4 IM Dragun Kamil 2424 POL 6 s ½ 0,42 0,08 15 1,2
7 22
Hernandez Sanchez Jairo Andres 2265 COL 6 w 1 0,63 0,37 15 5,55
8 3 IM Pouya Idani 2427 IRI 7,5 s 0 0,41 -0,41 15 -6,15
9 26
Igambergenov Alibek 2259 KAZ 7 w 0 0,64 -0,64 15 -9,6
Simanaitis Vytautas 2053 LTU Rp:1664 Pts. 4.0
1 11 FM Petenyi Tamas 2372 SVK 5 s 0K



2 80
Alvarez Agustin 1810 ARG 3 w 0 0,8 -0,8 15 -12
3 79
Grego Maximiliano 1829 ARG 3 s 0 0,78 -0,78 15 -11,7
4 92
Silva Arthur Sequetto 0 BRA 1,5 w 1



5 78
Duarte Gonzalo 1852 ARG 3 s 0 0,76 -0,76 15 -11,4
6 76
Carrasco Cea Jherko Leandro 1862 CHI 4,5 w 0 0,75 -0,75 15 -11,25
7 90
Leus Lucas Resende 0 BRA 2,5 s 1



8 85
Bullen Alex 1770 WLS 3,5 w 1 0,84 0,16 15 2,4
9 83
Correa Gabriel 1787 ARG 3 s 1 0,82 0,18 15 2,7

  U16 OPEN

Rk.

Name
FED
1.Rd
2.Rd
3.Rd
4.Rd
5.Rd
6.Rd
7.Rd
8.Rd
9.Rd
Pts.
TB1
TB2
1
GM
Cori Jorge
PER
39s1
30w½
36s½
16w1
8s1
11w½
31s1
4w1
5s1
7,5
35,5
0
2
IM
Pouya Idani
IRI
85w½
100s1
13w½
17s½
51w1
47s1
19w1
9w1
14s1
7,5
34
0
3

Igambergenov Alibek
KAZ
58s1
54w1
4s½
5w0
49s½
63w1
25s1
15w1
9s1
7
33
0
4
FM
Gabuzyan Hovhannes
ARM
62w1
65s1
3w½
12s½
13w1
19s1
10w½
1s0
23w1
6,5
35
0
5

Doros Radu-Marian
ROU
59w½
85s1
40w1
3s1
19w0
6s1
33w1
10s1
1w0
6,5
34,5
0
6
FM
Javanbakht Nima
IRI
80w1
18s1
21w½
22s1
9s0
5w0
72w1
48s1
13w1
6,5
32,5
0
7

Antonio Viani D’cunha
IND
92w1
78s1
19w0
38s½
18w1
23s½
62w1
12s½
34w1
6,5
32
0
8
FM
Kowsarinia Amir
IRI
78w0
92s1
57w1
75s1
1w0
51s1
23w½
50s1
19w1
6,5
29,5
0
9

Laurusas Tomas
LTU
66w1
17s1
32w1
19s½
6w1
10s½
12w1
2s0
3w0
6
37
0
10
IM
Dragun Kamil
POL
64s½
50w1
30s1
47s1
20w1
9w½
4s½
5w0
11s½
6
34,5
0
11
FM
Izzat Kanan
AZE
79w1
72s1
20w½
34s1
21w½
1s½
22w1
14s0
10w½
6
34,5
0
12

Hernandez Sanchez Jairo Andres
COL
73s1
49w½
14s1
4w½
36s1
26w1
9s0
7w½
17s½
6
33,5
0
13
CM
Emiroglu Cankut
TUR
86s1
14w½
2s½
53w1
4s0
54w1
35s1
31w1
6s0
6
31,5
0
14
IM
Grigoryan Karen H
ARM
44w1
13s½
12w0
73w1
29s1
20s½
32w1
11w1
2w0
6
31
0
15
FM
Leiva Giuseppe
PER
99w1
22s½
23w1
20s0
34w½
66s1
21w1
3s0
32w1
6
30,5
0
16

Abbasov Amil
AZE
96w1
21s0
80w1
1s0
59w1
57s1
20w1
23s0
33w1
6
29
0
17
CM
Torres Rosas Luis Carlos
MEX
95s1
9w0
66s1
2w½
26s0
73w1
27w1
22s1
12w½
6
28,5
0
18

Marques Joao Paulo Casemiro
BRA
102s1
6w0
91s1
24w½
7s0
37w1
26s½
35w1
31s1
6
27,5
0
19
FM
Ynojosa Felix Jose
VEN
68s1
52w1
7s1
9w½
5s1
4w0
2s0
49w1
8s0
5,5
34
0
20

Mons Leon
GER
91s1
41w1
11s½
15w1
10s0
14w½
16s0
54w1
26s½
5,5
31
0
21
FM
Kriebel Tadeas
CZE
83s1
16w1
6s½
37w1
11s½
31w0
15s0
25w½
49s1
5,5
31
0
22
IM
Andersen Mads
DEN
63s1
15w½
29s1
6w0
56s1
50w1
11s0
17w0
41s1
5,5
30
0
23
IM
Kadric Denis
BIH
70s1
29w½
15s0
64w1
65s1
7w½
8s½
16w1
4s0
5,5
29,5
0
24
FM
Drozdowski Kacper
POL
57w1
25s½
51w½
18s½
38w1
32s½
48w½
33s½
30w½
5,5
29,5
0
25

Caceres Recalde Fernando
ARG
87s1
24w½
35s½
26w½
37s1
28w½
3w0
21s½
47w1
5,5
28,5
0
26
FM
Terentjev Vladislav
RUS
53w0
97s1
70w1
25s½
17w1
12s0
18w½
43s1
20w½
5,5
27
0
27
FM
Georgiadis Nico
SUI
50s½
69w1
49s½
56w½
39s1
33w0
17s0
72w1
48w1
5,5
27
0
28

Menezes Christoph
AUT
75w1
53s0
62w1
51s0
77w1
25s½
38w½
44s½
50w1
5,5
26,5
0
29

Supi Luis Paulo
BRA
98w1
23s½
22w0
78s1
14w0
45s1
34w½
38s½
53w1
5,5
26,5
0
30
FM
Zavarce Oscar Enrique
VEN
90s1
1s½
10w0
50w0
69s1
64w1
39s½
42w1
24s½
5,5
26
0
31
IM
Borisenko Vjacheslav
UKR
67w1
51s½
74w½
72s1
48w1
21s1
1w0
13s0
18w0
5
31,5
0

U18 OPEN

50

Cutipa Loayza Elfer
PER
1s0
14w½
30s0
58w½
51s1
79w½
59s½
49w½
68s1
4,5
17,5
0
51

Carrasco Cea Jherko Leandro
CHI
34w0
81s0
87w1
70s0
50w0
67s1
83w1
57s½
69w1
4,5
16
0
52

Monroy G Javier
BOL
83w1
24s0
60w1
27s0
55w1
70s½
14w0
40s0
57w½
4
23,5
0
53

Benitez Lozano Javier
MEX
20w0
84s1
31s1
9w0
41s1
21w0
29s0
73w1
36s0
4
22
0
54

Bornheim Craig
RSA
41s0
90w1
37s0
31w½
39s½
61w1
56s1
29w0
38s0
4
20,5
0
55

Salazar Loor Rodger
ECU
7w0
80s1
12w0
64s1
52s0
74w1
31s0
78w1
41s0
4
20
0
56

Oliveira Fernando Henrique
BRA
2w0
85s1
82w½
44s0
73w1
34s0
54w0
86s1
66w½
4
19
0
57

Sakai Hibiki
JPN
3s0
65w0
75s1
79w1
46s½
15w0
78s½
51w½
52s½
4
18,5
0
58

Meza Ponce Jerry
ECU
30s½
68w0
63s0
50s½
87w1
80w1
37s0
65w1
39s0
4
18,5
0
59
FM
Bhawoodien Mohamed Ozayr
RSA
11w0
35s0
91w1
81s1
69w½
39s0
50w½
47s0
83w1
4
18
0
60

Li Hui
MAC
33w0
87s1
52s0
77w½
31s½
36w0
84s1
48w½
63s½
4
18
0
61

Crespo Hidalgo Carlos
ECU
8w0
74s1
11w0
84s1
35w0
54s0
79s1
41w0
78s1
4
18
0
62

Pon Matt
RSA
39w0
66s1
38s1
18w0
26s0
31w0
73s0
84w1
76w1
4
18
0
63

Diaz Rosas Julio Cesar
MEX
42w0
64s0
58w1
73s½
89w1
44s0
71w0
79s1
60w½
4
17,5
0
64

Sevciuc Vladlen
MDA
22s0
63w1
26s0
55w0
74s0
88w1
80s1
72w1
37w0
4
17
0
65
CM
Whittet Andrew N
RSA
25w0
57s1
48w0
71s0
86w½
89s1
47w½
58s0
81w1
4
17
0
66

Augoustis Funti Alexis
URU
19s0
62w0
80s0
88w1
78s½
84w½
74s½
77w1
56s½
4
14,5
0
67

Simanaitis Vytautas
LTU
32s-
82w0
78s0
91w1
79s0
51w0
88s1
74w1
80s1
4
12
0
68

Celis Joel
MAC
93w+
58s1
24w0
34s½
42w0
69s1
44w0
45s0
50w0
3,5
24
0
69

Cadena M Gustavo Adolfo
COL
90s1
41w1
19s0
14w0
59s½
68w0
86s1
30w0
51s0
3,5
22,5
0
70

Torkkola Henri
FIN
23w0
75s1
21s0
51w1
36s1
52w½
28s0
27w0
49s0
3,5
21
0
71

Versosa Bravo Johann
ECU
27w0
91s1
36s0
65w1
43s½
46w0
63s1
34w0
48s0
3,5
19,5
0
72

Kyrkjebo Erlend
NOR
17w0
78s1
20w0
89s½
82w1
45s0
40w0
64s0
87w1
3,5
17
0
73

Garcia Gabriel Gonzaga
BRA
12w0
48s0
83w1
63w½
56s0
77s½
62w1
53s0
75w½
3,5
15,5
0
74

Bullen Alex
WLS
46s0
61w0
85w0
92s1
64w1
55s0
66w½
67s0
86w1
3,5
13,5
0
75

Heinechen John
PAR
15s0
70w0
57w0
87s0
83w0
90s1
91s1
85w1
73s½
3,5
9,5
0
76

Torres Fernando
ARG
24w0
83s1
28s0
78w1
37s1
26w0
36s0
39w0
62s0
3
19
0
77

Da Costa Rafael Felix Ribeiro
BRA
-1
13s0
35w0
60s½
49s0
73w½
81w½
66s0
79w½
3
16
0
78

Grego Maximiliano
ARG
28s0
72w0
67w1
76s0
66w½
81s1
57w½
55s0
61w0
3
15
0
79

Duarte Gonzalo
ARG
5w0
47s0
92w1
57s0
67w1
50s½
61w0
63w0
77s½
3
14,5
0
80

Correa Gabriel
ARG
36s0
55w0
66w1
40s0
85w1
58s0
64w0
89s1
67w0
3
14
0

 

Žemiau pateikiamas nuotraukas leidžiama laisvai ir neatlygintinai naudoti visiems, informuojantiems apie jaunų šachmatininkų pasaulio čempionato Brazilijoje  eigą:

publikavo Lietuvos šachmatų federacijos inf.