Lap 272011
 

Jaunų šachmatininkų pasaulio čempionatas, 2011, BrazilijaBrazilijoje, Caldas Novas mieste, 2011 m. lapkričio 17-27 dienomis vyko jaunų (U8-U18) šachmatininkų pasaulio čempionatas. Čempionato interneto svetainė http://www.wycc2011.com

Lietuvai atstovavo Tomas Laurušas (U16 Open, ELO 2363) ir Vytautas Simanaitis (U18 Open, ELO 2053);  Lietuvos delegacijos vadovas ir jaunųjų šachmatininkų  trenenis – didmeistris Šarūnas Šulskis. Čempionate varžėsi 1120 jaunųjų šachmatininkų, atvykusių iš 80 valstybių. 175 jaunieji šachmatininkai turėjo FIDE titulus. Čempionate dalyvavo:  keturi didmeistriai (GM) – Ter-Sahakyan Samvel iš Armėnijos(U18 Open, ELO 2556), Fedoseev Vladimir iš Rusijos (U18 Open, ELO 2523), Salem A R Saleh  iš Jungtinių Arabų Emiratų (U18 Open, ELO 2511), Cori Jorge iš Peru (U16 Open, ELO 2482); dvi moterų didmeistrės (WGM) – Kashlinskaya Alina iš Rusijos (U18 Girls, ELO 2377) , Cori T. Deyse  iš Peru (U18 Open, ELO 2414); 14 tarptautinių meistrų (IM); 14 moterų tarptautinių meistrių (WIM). U18 Open grupėje varžėsi 93 šachmatininkai, Vytautas Simanaitis prieš varžybų pradžią pagal turimą FIDE ELO užėmė 57 poziciją; U16 Open grupėje  – 104 šachmatininkai, Tomas Laurušas prieš varžybų pradžią pagal turimą FIDE ELO užėmė 9 poziciją.

Tomas Laurušas, iškovojęs penkias pergales ir dvi partijas baigęs lygiosiomis bei pralaimėjas dvi (8 bei 9, paskutiniojo, rato) partijas užėmė 9-tąją vietą U16 OPEN čempionate, o Vytautas Simаnaitis su keturiomis pergalėmis 67-tąją vietą U18 OPEN čempionate.

Rd. SNo
Name RtgI FED Pts. Res. we w-we K rtg+/-
Laurusas Tomas 2363 LTU Rp:2388 Pts. 6.0
1 61
Branchini Fernando Luis Sakamoto 1989 BRA 4 w 1 0,89 0,11 15 1,65
2 38 CM Torres Rosas Luis Carlos 2158 MEX 6 s 1 0,76 0,24 15 3,6
3 28
Ebeling Daniel 2242 FIN 5 w 1 0,66 0,34 15 5,1
4 18 FM Ynojosa Felix Jose 2307 VEN 5,5 s ½ 0,58 -0,08 15 -1,2
5 20 FM Javanbakht Nima 2299 IRI 6,5 w 1 0,59 0,41 15 6,15
6 4 IM Dragun Kamil 2424 POL 6 s ½ 0,42 0,08 15 1,2
7 22
Hernandez Sanchez Jairo Andres 2265 COL 6 w 1 0,63 0,37 15 5,55
8 3 IM Pouya Idani 2427 IRI 7,5 s 0 0,41 -0,41 15 -6,15
9 26
Igambergenov Alibek 2259 KAZ 7 w 0 0,64 -0,64 15 -9,6
Simanaitis Vytautas 2053 LTU Rp:1664 Pts. 4.0
1 11 FM Petenyi Tamas 2372 SVK 5 s 0K



2 80
Alvarez Agustin 1810 ARG 3 w 0 0,8 -0,8 15 -12
3 79
Grego Maximiliano 1829 ARG 3 s 0 0,78 -0,78 15 -11,7
4 92
Silva Arthur Sequetto 0 BRA 1,5 w 1



5 78
Duarte Gonzalo 1852 ARG 3 s 0 0,76 -0,76 15 -11,4
6 76
Carrasco Cea Jherko Leandro 1862 CHI 4,5 w 0 0,75 -0,75 15 -11,25
7 90
Leus Lucas Resende 0 BRA 2,5 s 1



8 85
Bullen Alex 1770 WLS 3,5 w 1 0,84 0,16 15 2,4
9 83
Correa Gabriel 1787 ARG 3 s 1 0,82 0,18 15 2,7

  U16 OPEN

Rk.
Name FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd 8.Rd 9.Rd Pts. TB1 TB2
1 GM Cori Jorge PER 39s1 30w½ 36s½ 16w1 8s1 11w½ 31s1 4w1 5s1 7,5 35,5 0
2 IM Pouya Idani IRI 85w½ 100s1 13w½ 17s½ 51w1 47s1 19w1 9w1 14s1 7,5 34 0
3
Igambergenov Alibek KAZ 58s1 54w1 4s½ 5w0 49s½ 63w1 25s1 15w1 9s1 7 33 0
4 FM Gabuzyan Hovhannes ARM 62w1 65s1 3w½ 12s½ 13w1 19s1 10w½ 1s0 23w1 6,5 35 0
5
Doros Radu-Marian ROU 59w½ 85s1 40w1 3s1 19w0 6s1 33w1 10s1 1w0 6,5 34,5 0
6 FM Javanbakht Nima IRI 80w1 18s1 21w½ 22s1 9s0 5w0 72w1 48s1 13w1 6,5 32,5 0
7
Antonio Viani D’cunha IND 92w1 78s1 19w0 38s½ 18w1 23s½ 62w1 12s½ 34w1 6,5 32 0
8 FM Kowsarinia Amir IRI 78w0 92s1 57w1 75s1 1w0 51s1 23w½ 50s1 19w1 6,5 29,5 0
9
Laurusas Tomas LTU 66w1 17s1 32w1 19s½ 6w1 10s½ 12w1 2s0 3w0 6 37 0
10 IM Dragun Kamil POL 64s½ 50w1 30s1 47s1 20w1 9w½ 4s½ 5w0 11s½ 6 34,5 0
11 FM Izzat Kanan AZE 79w1 72s1 20w½ 34s1 21w½ 1s½ 22w1 14s0 10w½ 6 34,5 0
12
Hernandez Sanchez Jairo Andres COL 73s1 49w½ 14s1 4w½ 36s1 26w1 9s0 7w½ 17s½ 6 33,5 0
13 CM Emiroglu Cankut TUR 86s1 14w½ 2s½ 53w1 4s0 54w1 35s1 31w1 6s0 6 31,5 0
14 IM Grigoryan Karen H ARM 44w1 13s½ 12w0 73w1 29s1 20s½ 32w1 11w1 2w0 6 31 0
15 FM Leiva Giuseppe PER 99w1 22s½ 23w1 20s0 34w½ 66s1 21w1 3s0 32w1 6 30,5 0
16
Abbasov Amil AZE 96w1 21s0 80w1 1s0 59w1 57s1 20w1 23s0 33w1 6 29 0
17 CM Torres Rosas Luis Carlos MEX 95s1 9w0 66s1 2w½ 26s0 73w1 27w1 22s1 12w½ 6 28,5 0
18
Marques Joao Paulo Casemiro BRA 102s1 6w0 91s1 24w½ 7s0 37w1 26s½ 35w1 31s1 6 27,5 0
19 FM Ynojosa Felix Jose VEN 68s1 52w1 7s1 9w½ 5s1 4w0 2s0 49w1 8s0 5,5 34 0
20
Mons Leon GER 91s1 41w1 11s½ 15w1 10s0 14w½ 16s0 54w1 26s½ 5,5 31 0
21 FM Kriebel Tadeas CZE 83s1 16w1 6s½ 37w1 11s½ 31w0 15s0 25w½ 49s1 5,5 31 0
22 IM Andersen Mads DEN 63s1 15w½ 29s1 6w0 56s1 50w1 11s0 17w0 41s1 5,5 30 0
23 IM Kadric Denis BIH 70s1 29w½ 15s0 64w1 65s1 7w½ 8s½ 16w1 4s0 5,5 29,5 0
24 FM Drozdowski Kacper POL 57w1 25s½ 51w½ 18s½ 38w1 32s½ 48w½ 33s½ 30w½ 5,5 29,5 0
25
Caceres Recalde Fernando ARG 87s1 24w½ 35s½ 26w½ 37s1 28w½ 3w0 21s½ 47w1 5,5 28,5 0
26 FM Terentjev Vladislav RUS 53w0 97s1 70w1 25s½ 17w1 12s0 18w½ 43s1 20w½ 5,5 27 0
27 FM Georgiadis Nico SUI 50s½ 69w1 49s½ 56w½ 39s1 33w0 17s0 72w1 48w1 5,5 27 0
28
Menezes Christoph AUT 75w1 53s0 62w1 51s0 77w1 25s½ 38w½ 44s½ 50w1 5,5 26,5 0
29
Supi Luis Paulo BRA 98w1 23s½ 22w0 78s1 14w0 45s1 34w½ 38s½ 53w1 5,5 26,5 0
30 FM Zavarce Oscar Enrique VEN 90s1 1s½ 10w0 50w0 69s1 64w1 39s½ 42w1 24s½ 5,5 26 0
31 IM Borisenko Vjacheslav UKR 67w1 51s½ 74w½ 72s1 48w1 21s1 1w0 13s0 18w0 5 31,5 0

U18 OPEN

50
Cutipa Loayza Elfer PER 1s0 14w½ 30s0 58w½ 51s1 79w½ 59s½ 49w½ 68s1 4,5 17,5 0
51
Carrasco Cea Jherko Leandro CHI 34w0 81s0 87w1 70s0 50w0 67s1 83w1 57s½ 69w1 4,5 16 0
52
Monroy G Javier BOL 83w1 24s0 60w1 27s0 55w1 70s½ 14w0 40s0 57w½ 4 23,5 0
53
Benitez Lozano Javier MEX 20w0 84s1 31s1 9w0 41s1 21w0 29s0 73w1 36s0 4 22 0
54
Bornheim Craig RSA 41s0 90w1 37s0 31w½ 39s½ 61w1 56s1 29w0 38s0 4 20,5 0
55
Salazar Loor Rodger ECU 7w0 80s1 12w0 64s1 52s0 74w1 31s0 78w1 41s0 4 20 0
56
Oliveira Fernando Henrique BRA 2w0 85s1 82w½ 44s0 73w1 34s0 54w0 86s1 66w½ 4 19 0
57
Sakai Hibiki JPN 3s0 65w0 75s1 79w1 46s½ 15w0 78s½ 51w½ 52s½ 4 18,5 0
58
Meza Ponce Jerry ECU 30s½ 68w0 63s0 50s½ 87w1 80w1 37s0 65w1 39s0 4 18,5 0
59 FM Bhawoodien Mohamed Ozayr RSA 11w0 35s0 91w1 81s1 69w½ 39s0 50w½ 47s0 83w1 4 18 0
60
Li Hui MAC 33w0 87s1 52s0 77w½ 31s½ 36w0 84s1 48w½ 63s½ 4 18 0
61
Crespo Hidalgo Carlos ECU 8w0 74s1 11w0 84s1 35w0 54s0 79s1 41w0 78s1 4 18 0
62
Pon Matt RSA 39w0 66s1 38s1 18w0 26s0 31w0 73s0 84w1 76w1 4 18 0
63
Diaz Rosas Julio Cesar MEX 42w0 64s0 58w1 73s½ 89w1 44s0 71w0 79s1 60w½ 4 17,5 0
64
Sevciuc Vladlen MDA 22s0 63w1 26s0 55w0 74s0 88w1 80s1 72w1 37w0 4 17 0
65 CM Whittet Andrew N RSA 25w0 57s1 48w0 71s0 86w½ 89s1 47w½ 58s0 81w1 4 17 0
66
Augoustis Funti Alexis URU 19s0 62w0 80s0 88w1 78s½ 84w½ 74s½ 77w1 56s½ 4 14,5 0
67
Simanaitis Vytautas LTU 32s- 82w0 78s0 91w1 79s0 51w0 88s1 74w1 80s1 4 12 0
68
Celis Joel MAC 93w+ 58s1 24w0 34s½ 42w0 69s1 44w0 45s0 50w0 3,5 24 0
69
Cadena M Gustavo Adolfo COL 90s1 41w1 19s0 14w0 59s½ 68w0 86s1 30w0 51s0 3,5 22,5 0
70
Torkkola Henri FIN 23w0 75s1 21s0 51w1 36s1 52w½ 28s0 27w0 49s0 3,5 21 0
71
Versosa Bravo Johann ECU 27w0 91s1 36s0 65w1 43s½ 46w0 63s1 34w0 48s0 3,5 19,5 0
72
Kyrkjebo Erlend NOR 17w0 78s1 20w0 89s½ 82w1 45s0 40w0 64s0 87w1 3,5 17 0
73
Garcia Gabriel Gonzaga BRA 12w0 48s0 83w1 63w½ 56s0 77s½ 62w1 53s0 75w½ 3,5 15,5 0
74
Bullen Alex WLS 46s0 61w0 85w0 92s1 64w1 55s0 66w½ 67s0 86w1 3,5 13,5 0
75
Heinechen John PAR 15s0 70w0 57w0 87s0 83w0 90s1 91s1 85w1 73s½ 3,5 9,5 0
76
Torres Fernando ARG 24w0 83s1 28s0 78w1 37s1 26w0 36s0 39w0 62s0 3 19 0
77
Da Costa Rafael Felix Ribeiro BRA -1 13s0 35w0 60s½ 49s0 73w½ 81w½ 66s0 79w½ 3 16 0
78
Grego Maximiliano ARG 28s0 72w0 67w1 76s0 66w½ 81s1 57w½ 55s0 61w0 3 15 0
79
Duarte Gonzalo ARG 5w0 47s0 92w1 57s0 67w1 50s½ 61w0 63w0 77s½ 3 14,5 0
80
Correa Gabriel ARG 36s0 55w0 66w1 40s0 85w1 58s0 64w0 89s1 67w0 3 14 0

 

Žemiau pateikiamas nuotraukas leidžiama laisvai ir neatlygintinai naudoti visiems, informuojantiems apie jaunų šachmatininkų pasaulio čempionato Brazilijoje  eigą:

publikavo Lietuvos šachmatų federacijos inf.

2011-11-27 13:09