Gru 082011
 
sportaccord

Kinijoje, Beijing, 2011 m. gruodžio 8-16 dienomis vyko trečiosios proto žaidimų Pasaulio žaidynės.
Lietuvė didmeistrė Viktorija Čmilytė rungsis greitųjų (gruodžio 9-11)ir žaibo šachmatų (gruodžio 12-13) moterų turnyruose bei šachmatų “nematant lentos”- blindfold- (gruodžio 14-16) moterų turnyruose.

http://sportaccord2011.fide.com/schedule.html

Lietuvė didmeistrė Viktorija Čmilytė,  iškovojusi 4.5 taško iš 7 galimų, užėmė  2-ąją vietą  šachmatų “nematant lentos”- blindfold  moterų turnyre:

Rank
Name Rtg FED 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. Pts.
1 GM Hou Yifan 2578 CHN 2 b 0 6 w 1 15 b 1 13 w 1 4 b 1 11 w 1 3 b ½
2 GM Cmilyte Viktorija 2503 LTU 1 w 1 8 b ½ 9 w 1 11 b 1 10 w 1 3 w 0 4 b 0
3 GM Kosteniuk Alexandra 2439 RUS 7 b 1 4 w 0 10 w 0 12 b 1 14 w 1 2 b 1 1 w ½
4 GM Dzagnidze Nana 2516 GEO 16 w 1 3 b 1 11 w 0 8 b ½ 1 w 0 10 b 1 2 w 1
5 IM Dembo Yelena 2468 GRE 13 w ½ 10 b ½ 8 w 0 7 b 1 9 b ½ 12 w 1 11 b 1
6 IM Paehtz Elisabeth 2457 GER 10 w ½ 1 b 0 14 w ½ 15 w 1 13 b ½ 9 b 1 8 w 1
7 IM Zatonskih Anna 2506 USA 3 w 0 16 b 0 12 b 1 5 w 0 15 b 1 14 w 1 13 b 1 4
8 GM Lahno Kateryna 2549 UKR 15 b ½ 2 w ½ 5 b 1 4 w ½ 11 b ½ 13 w 1 6 b 0 4
9 GM Danielian Elina 2497 ARM 12 b 1 11 w ½ 2 b 0 10 b ½ 5 w ½ 6 w 0 16 b 1
10 GM Harika Dronavalli 2512 IND 6 b ½ 5 w ½ 3 b 1 9 w ½ 2 b 0 4 w 0 14 b 1
11 WGM Ju Wenjun 2543 CHN 14 w 1 9 b ½ 4 b 1 2 w 0 8 w ½ 1 b 0 5 w 0 3
12 IM Muzychuk Anna 2562 SLO 9 w 0 14 b ½ 7 w 0 3 w 0 16 b 1 5 b 0 15 w 1
13 GM Stefanova Antoaneta 2531 BUL 5 b ½ 15 w ½ 16 b 1 1 b 0 6 w ½ 8 b 0 7 w 0
14 GM Socko Monika 2479 POL 11 b 0 12 w ½ 6 b ½ 16 w 1 3 b 0 7 b 0 10 w 0 2
15 GM Cramling Pia 2495 SWE 8 w ½ 13 b ½ 1 w 0 6 b 0 7 w 0 16 w 1 12 b 0 2
16 IM Skripchenko Almira 2468 FRA 4 b 0 7 w 1 13 w 0 14 b 0 12 w 0 15 b 0 9 w 0 1

Žaibo šachmatų turnyre didmeistrė Viktorija Čmilytė,  iškovojusi 5.5 taško iš 15 galimų, užėmė 13-ąją vietą:
http://www.chess-results.com/tnr61912.aspx?art=4&lan=1

Greitųjų šachmatų moterų turnyre  didmeistrė Viktorija Čmilytė užėmė 13 vietą:

Rank SNo.
Name Rtg FED Pts. Res. vict MBl RtgØ
1 16 GM Kosteniuk Alexandra 2439 RUS 6 0 5 3 2524
2 3 GM Lahno Kateryna 2549 UKR 0 4 4 2507
3 6 GM Dzagnidze Nana 2516 GEO 0 3 3 2515
4 4 WGM Ju Wenjun 2543 CHN 0 2 4 2510
5 7 GM Harika Dronavalli 2512 IND 4 0 3 3 2486
6 1 GM Hou Yifan 2578 CHN 4 0 2 3 2528
7 2 IM Muzychuk Anna 2562 SLO 4 0 1 3 2519
8 13 IM Dembo Yelena 2468 GRE 0 2 4 2510
9 11 GM Cramling Pia 2495 SWE 0 1 4 2535
10 5 GM Stefanova Antoaneta 2531 BUL 0 1 3 2501
11 15 IM Paehtz Elisabeth 2457 GER 3 0 2 4 2529
12 12 GM Socko Monika 2479 POL 3 0 2 3 2524
13 9 GM Cmilyte Viktorija 2503 LTU 0 2 4 2513
14 14 IM Skripchenko Almira 2468 FRA 2 1 2 4 2524
15 8 IM Zatonskih Anna 2506 USA 2 0 1 4 2498
16 10 GM Danielian Elina 2497 ARM 0 0 3 2522

 

Round 7


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 16 GM Kosteniuk Alexandra 5 1 – 0 IM Dembo Yelena 13
2 6 GM Dzagnidze Nana 4 ½ – ½ 4 GM Lahno Kateryna 3
3 2 IM Muzychuk Anna ½ – ½ 4 WGM Ju Wenjun 4
4 1 GM Hou Yifan 3 1 – 0 3 IM Paehtz Elisabeth 15
5 5 GM Stefanova Antoaneta 3 ½ – ½ 3 GM Cramling Pia 11
6 7 GM Harika Dronavalli 3 1 – 0 2 IM Skripchenko Almira 14
7 12 GM Socko Monika 3 0 – 1 GM Cmilyte Viktorija 9
8 10 GM Danielian Elina 0 – 1 1 IM Zatonskih Anna 8




















Round 6


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 2 IM Muzychuk Anna 3 ½ – ½ GM Kosteniuk Alexandra 16
2 4 WGM Ju Wenjun ½ – ½ GM Dzagnidze Nana 6
3 3 GM Lahno Kateryna 3 1 – 0 3 GM Hou Yifan 1
4 15 IM Paehtz Elisabeth ½ – ½ GM Stefanova Antoaneta 5
5 11 GM Cramling Pia ½ – ½ GM Harika Dronavalli 7
6 13 IM Dembo Yelena 1 – 0 2 IM Skripchenko Almira 14
7 8 IM Zatonskih Anna ½ ½ – ½ GM Socko Monika 12
8 9 GM Cmilyte Viktorija ½ 1 – 0 GM Danielian Elina 10




















Round 5


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 16 GM Kosteniuk Alexandra 1 – 0 3 GM Lahno Kateryna 3
2 1 GM Hou Yifan ½ – ½ 3 WGM Ju Wenjun 4
3 6 GM Dzagnidze Nana 1 – 0 IM Paehtz Elisabeth 15
4 14 IM Skripchenko Almira 2 0 – 1 2 IM Muzychuk Anna 2
5 11 GM Cramling Pia 2 ½ – ½ 2 GM Socko Monika 12
6 7 GM Harika Dronavalli 1 – 0 GM Danielian Elina 10
7 5 GM Stefanova Antoaneta 1 – 0 ½ IM Zatonskih Anna 8
8 9 GM Cmilyte Viktorija ½ 0 – 1 IM Dembo Yelena 13




















Round 4


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 15 IM Paehtz Elisabeth 0 – 1 GM Kosteniuk Alexandra 16
2 6 GM Dzagnidze Nana 2 ½ – ½ 2 GM Hou Yifan 1
3 12 GM Socko Monika 2 0 – 1 2 GM Lahno Kateryna 3
4 4 WGM Ju Wenjun 2 1 – 0 2 IM Skripchenko Almira 14
5 2 IM Muzychuk Anna ½ – ½ GM Cramling Pia 11
6 10 GM Danielian Elina 1 ½ – ½ 1 GM Stefanova Antoaneta 5
7 13 IM Dembo Yelena 1 ½ – ½ 1 GM Harika Dronavalli 7
8 8 IM Zatonskih Anna 0 ½ – ½ 0 GM Cmilyte Viktorija 9




















Round 3


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 16 GM Kosteniuk Alexandra 2 ½ – ½ WGM Ju Wenjun 4
2 15 IM Paehtz Elisabeth 1 – 0 GM Cramling Pia 11
3 1 GM Hou Yifan ½ – ½ 1 IM Muzychuk Anna 2
4 3 GM Lahno Kateryna 1 1 – 0 1 IM Dembo Yelena 13
5 5 GM Stefanova Antoaneta 1 0 – 1 1 GM Socko Monika 12
6 10 GM Danielian Elina 1 0 – 1 1 GM Dzagnidze Nana 6
7 14 IM Skripchenko Almira 1 1 – 0 0 GM Cmilyte Viktorija 9
8 7 GM Harika Dronavalli 0 1 – 0 0 IM Zatonskih Anna 8




















Round 2


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 11 GM Cramling Pia 1 ½ – ½ 1 GM Hou Yifan 1
2 4 WGM Ju Wenjun 1 ½ – ½ 1 IM Paehtz Elisabeth 15
3 6 GM Dzagnidze Nana 1 0 – 1 1 GM Kosteniuk Alexandra 16
4 2 IM Muzychuk Anna ½ ½ – ½ ½ GM Stefanova Antoaneta 5
5 13 IM Dembo Yelena ½ ½ – ½ ½ GM Danielian Elina 10
6 9 GM Cmilyte Viktorija 0 0 – 1 0 GM Lahno Kateryna 3
7 12 GM Socko Monika 0 1 – 0 0 GM Harika Dronavalli 7
8 8 IM Zatonskih Anna 0 0 – 1 0 IM Skripchenko Almira 14




















Round 1


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 1 GM Hou Yifan 0 1 – 0 0 GM Cmilyte Viktorija 9
2 10 GM Danielian Elina 0 ½ – ½ 0 IM Muzychuk Anna 2
3 3 GM Lahno Kateryna 0 0 – 1 0 GM Cramling Pia 11
4 12 GM Socko Monika 0 0 – 1 0 WGM Ju Wenjun 4
5 5 GM Stefanova Antoaneta 0 ½ – ½ 0 IM Dembo Yelena 13
6 14 IM Skripchenko Almira 0 0 – 1 0 GM Dzagnidze Nana 6
7 7 GM Harika Dronavalli 0 0 – 1 0 IM Paehtz Elisabeth 15
8 16 GM Kosteniuk Alexandra 0 1 – 0 0 IM Zatonskih Anna 8










publikavo Lietuvos šachmatų federacijos inf.