LŠF 2011 m. kalendorius

2011-12-06 09:13
Gru 062011
 
Numeris Data Pavadinimas Vykdymo vieta (bazė) Sportininkų amžius Dalyviai Varžybas vykdanti organizacija Rezultatai/
partijos
1 2 3 4 5 6 7
LIETUVOS ŠACHMATŲ FEDERACIJOS RENGINIAI
1 2011 01 9 2011/2012 m. Lietuvos šachmatų lyga, 5 ratas Įvairūs miestai Suaugusieji Klubai LŠF
2 2011 01 30 2011/2012 m. Lietuvos šachmatų lyga, 6 ratas Įvairūs miestai Suaugusieji Klubai LŠF
3 2011 02 13 2011/2012 m. Lietuvos šachmatų lyga, 7 ratas Įvairūs miestai Suaugusieji Klubai LŠF
4 2011 02 26-27 2011/2012 m. Lietuvos šachmatų lyga, 8-9 ratas Kaunas Suaugusieji Klubai LŠF
5 2011 03 17-20 Lietuvos jaunių šachmatų čempionatas (BM16, BM18) Šiauliai BM16, 18 Individuali rungtis LŠF
6
7 2011 04 16-21 Lietuvos vaikų ir jaunučių šachmatų čempionatas (BM8,10, 12, 14) Druskininkai BM8,10, 12, 14 Individuali rungtis LŠF
8 2011 04 25-30 Lietuvos moterų šachmatų čempionatas Lietuva Suaugusieji, M20 Individuali rungtis LŠF
9 2011 04 25-30 Lietuvos šachmatų čempionatas Lietuva Suaugusieji, B20 Individuali rungtis LŠF R
10 2011 05 20-22 2011 m. Lietuvos vaikų-jaunučių-jaunių greitųjų (žaibo) šachmatų čempionatas Nemenčinė BM8,10, 12, 14, 16, 18 Individuali rungtis LŠF
11 2011 10 29 2011/2012 m. Lietuvos šachmatų lyga, pereinamasis mačas Lietuva Suaugusieji Klubai LŠF
12 2011 09 10-11 Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės Panevėžys Suaugusieji Miestų ir rajonų komandos LŠF R
13 2011 11
03-05
Lietuvos komandinės jaunių (vaikinų, merginų) šachmatų pirmenybės Panevėžys BM18 Sporto mokyklų komandos LŠF
14
2011/2012 m. Lietuvos šachmatų lyga, 1-3 ratai Įvairūs miestai Suaugusieji Klubai LŠF






16 V. Mikėno turnyras Vilnius Suaugusieji Individuali rungtis LŠF
17 2011 12 04 Greitųjų šachmatų Lietuvos čempionatas Kaunas Suaugusieji, moterų įskaita
Individuali rungtis LŠF
18 2011 12
03
Žaibo šachmatų Lietuvos čempionatas Kaunas Suaugusieji, moterų įskaita Individuali rungtis LŠF







LIETUVOS ŠACHMATŲ FEDERACIJOS NARIŲ RENGINIAI
20 2011 01 14-16 2011 šachmatų kongresas Druskininkai Suaugusieji,BM 14 Individuali rungtis J.Sidabras



21 2011 02 Atviras Kauno greitųjų šachmatų turnyras Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti Kaunas
22 2011 03 Nepriklausomybės atkūrimo šachmatų turnyras Kaunas
23 2011 05 R.Makavecko vardo greitųjų šachmatų turnyras Kaunas
24 2011 06 19-23 VII tarptautinis festivalis ,,Baltijos“ taurė 2011 Palanga Suaugusieji, BM10, 15 Individuali rungtis J.Sidabras
25 2011 07 06 Karaliaus Mindaugo greitųjų šachmatų turnyras Kaunas Nuostatai
26 2011 07 19-24 Tarptautinis šachmatų turnyras “Plungė’2011″ Plungė Suaugusieji,BM18 Individuali rungtis Plungės VŠK “Bokštas“
27 2011 07 25-30 Tarptautinis šachmatų turnyras “Jūros šventė-2011″ Klaipėda Suaugusieji Individuali rungtis Klaipėdos ŠK „Bokštas“
28 2011 08
08-12
NATO šachmatų čempionatas Kaunas
29 2011 08 09-15 Tarptautinis šachmatų turnyras “Panevėžys Open’2011″ Panevėžys Suaugusieji Individuali rungtis Panevėžio ŠK
30 2011 11
19-27
Vilnius Open Vilnius Individuali rungtis Panevėžio ŠK
31 2011 12 Kalėdinis šachmatų turnyras Kaunas
KITI LIETUVOS ŠACHMATŲ RENGINIAI
32 2011 02 19 Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinės varžybos Biržai Vid. Mokyklų mokiniai Komandine rungtis LMSSC
33 2011.03 Renginys skirtas Isakui Vistaneckiui
34 2011 03 05 Lietuvos Respublikos Seimo taurė Vilnius Suaugusieji Individuali rungtis Seimo kanceliarija
35 2011 05 5-7 Lietuvos komandinės vaikų šachmatų pirmenybės Panevėžys BM11 Sporto mokyklų komandos LMSSC
36 2011 10 29-30 Lietuvos komandinės jaunučių šachmatų pirmenybės Vilnius BM14 Sporto mokyklų komandos LMSSC
FIDE IR ECU TARPTAUTINIAI RENGINIAI
37 2011 03 21- 04.03 Europos individualus čempionatas Aix-les-Bains, Prancūzija Suaugusieji Individuali rungtis ECU R

PGN
38 2011 04 04-12 Europos senjorų čempionatas Courmayeur, Italija Senjorai Individuali rungtis ECU
39 2011 04 30-05 08 Pasaulio mokyklų individualus čempionatas Krokuva, Lenkija MB7,9,11,13,15,17 Individuali rungtis FIDE
40 2011 08 01 Pasaulio jaunimo čempionatas New Delhi, India BM20 FIDE
41 2011 08 02-11 ES jaunių čempionatas Mureck, Austrija BM10, 12, 14 individuali rungtis ECU
42 2011 09 10-21 Europos jaunių čempionatas Albena, Bulgarija BM8-18 Individuali rungtis ECU
43 2011 09 24-10.02 Europos klubų taurė Rogaska Slatina, Slovėnija Suaugusieji Individuali rungtis ECU
44 2011 09 23-10.10 Europos moterų klubų taurė Rogaska Slatina, Slovėnija Suaugusieji Klubai ECU
45 2011 10 02-06 Europos jaunių (individualūs ir komandiniai) greitųjų ir žaibo čempionatai Druskininkai, Lietuva BM8-18 Komandinė ir individuali rungtis ECU
46 2011 11 02 -12 Europos komandinės šachmatų pirmenybės Porto Carras, Halkidiki, Graikija Suaugusieji LTU rinktinė, komandinė ECU
47 2011 11 17-27 Pasaulio jaunių čempionatas Caldas Novas, Brazilija BM8-18 Individuali rungtis FIDE
48 2011 11 14-27 Pasaulio senjorų čempionatas Opatija, Kroatija Senjorai Individuali rungtis FIDE
49 2011 05 6-19 Europos individualus moterų čempionatas Tbilisi, Gruzija Suaugusieji Individuali rungtis ECU
KITI TARPTAUTINIAI RENGINIAI
50 2011.10
16-21
5th International youth team tournament Narva, Estija Jaunimas Komandinė
rungtis
Estija

LŠF 2012 m. kalendorius

2011-12-06 07:44
Gru 062011
 

Lietuvos šachmatų federacijos 2012 metų varžybų  kalendorius (pdf, 99kB) – kalendoriaus projektą LŠF direktorius Arvydas Baltrūnas pristatė LŠF tarybai 2011 gruodžio 21 dienos posėdyje ir LŠF taryba patvirtino kalendorių.


Paraiškas vykdyti šachmatų varžybas,  numatytas Lietuvos šachmatų  federacijos 2012 metų  kalendoriuje,  buvo  prašoma teikti iki 2012 sausio 17 dienos LŠF direktoriui Arvydui Baltrūnui; paraiškos  varžybų vykdymui forma (doc, 43kB);PARAIŠKAS vykdyti Lietuvos greitųjų šachmatų jaunių (BM18) komandų 2012 metų pirmenybes prašoma teikti iki 2012 spalio 10 dienos LŠF direktoriui Arvydui Baltrūnui; paraiškos  varžybų vykdymui forma (doc, 43kB);

 

FIDE 2012 metų kalendorius
ECU 2012  metų kalendorius

Aktuali “Lietuvos šachmatų federacijos 2012 m. varžybų kalendoriaus”  redakcija (atnaujinta 2012-11-06):

Lietuvos šachmatų federacijos 2012 m. varžybų kalendorius
Nr. Data Pavadinimas Varžybų vieta Amžiaus grupė  Rungtis Organizatorius Rezultatai /Partijos
Lietuvos šachmatų federacijos organizuojamos šachmatų varžybos
1 sausio 21-22 d.  Lietuvos šachmatų 2012 m. lyga Panevėžys suaugusieji klubų LŠF  
2 vasario 11-12 d.  Lietuvos šachmatų 2012 m. lyga Taujėnai suaugusieji klubų LŠF  
3 vasario 11-12 d.  Lietuvos moterų šachmatų 2012 m. lyga Taujėnai suaugusieji klubų LŠF  
4 vasario 19-25 d. Lietuvos šachmatų 2012 m. čempionato pusfinalis Vilnius suaugusieji;
U20
individuali LŠF  
5 kovo 3-4 d.  Lietuvos šachmatų 2012 m. lyga Kaunas suaugusieji klubų LŠF  
6 vasario 11-12 d.  Lietuvos moterų šachmatų 2012 m. lyga Kaunas suaugusieji klubų LŠF  
7 kovo 14-18 d. Lietuvos jaunių ir jaunučių šachmatų 2012m. čempionatas Panevėžys BM 14;16,18 individuali LŠF  
8 balandžio 4-6 d. Lietuvos vaikų  šachmatų 2012 m. čempionatas Taujėnai BM 8;10;12 individuali LŠF  
9 balandžio 21-29 d. Lietuvos šachmatų 2012 m. čempionato finalas Vilnius suaugusieji individuali LŠF  
10 balandžio 24-29 d. Lietuvos moterų šachmatų 2012 m. čempionatas Vilnius suaugusieji individuali LŠF  
11 gegužės 18-19 d. Lietuvos vaikų-jaunučių-jaunių greitųjų šachmatų 2012 m. čempionatai  Nemenčinė BM 8;10;12;14;16;18 individuali LŠF  
11 Lietuvos vaikų-jaunučių-jaunių žaibo šachmatų 2012 m. čempionatai   BM 8;10;12;14;16;18 individuali LŠF  
12 spalio 13-14 d. Lietuvos greitųjų šachmatų komandų 2012 m. pirmenybės  Panevėžys suaugusieji miestų ir rajonų komandų LŠF  
13  lapkričio 17 d. Lietuvos senjorų greitųjų šachmatų 2012 m. čempionatas   s60; moterų s50 individuali LŠF  
14   V.Mikėno turnyras   suaugusieji individuali LŠF  
15  lapričio 2 – 4 d. Lietuvos greitųjų šachmatų jaunių komandų 2012 m. pirmenybės  Šiauliai BM18 komandų LŠF  
16  lapkričio 23 d. Lietuvos žaibo šachmatų 2012 m. čempionatas  Vilnius suaugusieji, BM10,14,18 individuali LŠF  
17  lapkričio 24-25 d. Lietuvos greitųjų šachmatų 2012 m. čempionatas  Vilnius suaugusieji individuali LŠF  
Lietuvos šachmatų federacijos narių organizuojamos šachmatų varžybos
18  sausio 6-8 d. Druskininkų “Šachmatų kongresas” Druskininkai suaugusieji;
BM 14
individuali J.Sidabras ŠMK „Juoda Balta“  
19 sausio 8 d. II-asis atviras Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų šachmatų čempionatas (Gariūnų verslo parko prizams laimėti) Vilnius BM 8;10;12;14;16;18 mokyklų komandų Vilniaus ŠF  
20 sausio 14 d. Greitųjų šachmatų turnyras, skirtas R. Banaičiui atminti Jonava suaugusieji;
BM 10;14;18
individuali Jonava  
21 vasario 18 d. Atviras Kauno greitųjų šachmatų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti Kaunas suaugusieji individuali Kaunas  
22  birželio 17 d. Tarptautinis greitųjų šachmatų turnyras “Panevėžys Rapid 2012” A.Česnauskio atminimui Panevėžys suaugusieji individuali Panevėžio ŠK  
23  rugsėjo 22 d. R. Makavecko vardo  greitųjų šachmatų turnyras Kaunas suaugusieji individuali Kaunas  
24 Tarptautinis  šachmatų  turnyras
„Panorama Open chess  weekend 2012“
Vilnius suaugusieji individuali Panevėžio ŠK  
25 birželio 18-23 d. IX tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2012″
IX CHESS FESTIVAL “BALTIJA“ CUP 2012;
PALANGA 18-23 June 2012
Palanga GM;WGM; suaugusieji;
BM 15;10;7
individuali J.Sidabras ŠMK „Juoda Balta“  
26 liepa Tarptautinis šachmatų turnyras
„Plungė 2012“
Plungė suaugusieji;
BM 18
individuali Plungės VŠK “Bokštas”  
27 liepa Tarptautinis šachmatų turnyras
„Jūros šventė 2012“
Klaipėda suaugusieji individuali Klaipėdos ŠK “Bokštas”  
28 rugpjūčio 13-19 d. Tarptautinis šachmatų turnyras
„Panevėžys Open  2012“
Panevėžys suaugusieji;
BM 12
individuali Panevėžio ŠK  
29 gruodžio 1-9 d. Tarptautinis integracinis šachmatų turnyras
„Vilnius Open 2012“
Vilnius suaugusieji individuali Viešoji įstaiga “Šachmatų centras” ir Lietuvos šachmatų mėgėjų federacija  
FIDE ir ECU organizuojamos varžybos, kuriuose numatomas Lietuvos šachmatininkų dalyvavimas
30 kovo 1-14 d. Europos moterų 2012 metų čempionatas Gaziantepas, Turkija suaugusieji individuali ECU  
31 kovo 19 d. – balandžio  1d. Europos  2012 metų čempionatas Plovdivas, Bulgarija suaugusieji individuali ECU  
32 birželio 9 – birželio 23 d. Moterų  FIDE  Grand  Prix  serija Kazanė,       Rusija suaugusieji individuali FIDE  
33 liepos 31 d.- rugpjūčio 11 d. Europos  Sąjungos jaunučių ir vaikų  2012 m. čempionatas Murekas, Austrija BM 10;12;14 individuali ECU  
34 rugpjūčio 1-16 d. Pasaulio jaunimo 2012 m. čempionatas Atėnai,     Graikija U20 individuali FIDE  
35 rugpjūčio 16-26 d. Europos  jaunų šachmatininkų 2012 m.  čempionatas Praha,        Čekija BM 8;10;12;14;16;18 individuali ECU  
36 rugpjūčio 18-27 d. Europos  senjorų  čempionatas Kaunas,          Lietuva Senjorai individuali ECU  
37 rugpjūčio 27 d.- rugsėjo 10 d. Pasaulio  šachmatų  Olimpiada Stambulas, Turkija suaugusieji komandų (atvira ir moterų) FIDE  
37a rugpjūčio 27 d.- rugsėjo 10 d. Pasaulio janų šachmatinikų Olimpiada Stambulas, Turkija suaugusieji komandų (atvira ir moterų) FIDE
38 rugsėjo 15 d. – rugsėjo 29 d. Moterų FIDE Grand Prix serija Ankara, Turkija suaugusieji individuali FIDE
39 spalio 10-18 d. Europos  klubų  2012 m. taurė Eilatas,      Izraelis suaugusieji komandų:   klubai ECU  
40 spalio 10-18 d. Europos  moterų  klubų  2012 m. taurė Eilatas,      Izraelis suaugusieji komandų:  klubai ECU  
41 lapkričio 3 -14 d. Pasaulio  senjorų 2012 m. čempionatas Kammena Vourla, Graikija senjorai individuali FIDE  
42 lapkričio 7 -17 d. Pasaulio  jaunų šachmatininkų 2012 m. čempionatas Mariboras, Slovėnija BM 8;10;12;14;16;18 individuali FIDE  
43 lapkričio 10 – gruodžio 3 d. Pasaulio moterų čempionatas Chanty-Mansijskas, Rusija suaugusieji individuali FIDE  
44 gruodžio 14 d. Europos  žaibo šachmatų 2012 m.  čempionatas Varšuva,    Lenkija suaugusieji individuali ECU  
45 gruodžio 15-16 d. Europos  greitųjų šachmatų 2012 m.  čempionatas Varšuva,    Lenkija suaugusieji individuali ECU  
Kitos šachmatų varžybos
46 kovo 3 d. Lietuvos Respublikos Seimo taurė Vilnius suaugusieji;      BM 14 individuali ir komandų LR Seimo kanceliarija  
47 kovo 24 d. Lietuvos  mokinių olimpinio festivalio finalinės varžybos Biržai moksleiviai komandų LMSCC  
48 gegužės 4 -6 d. Lietuvos vaikų  šachmatų komandų pirmenybės Vilnius Sporto mokyklos komandų LMSCC  
49 rugpjūčio 4 d. Mačas Lietuva-Latvija (100 lentų) Liepoja suaugusieji komandų Latvijos ŠF; LŠF  
50 spalio 19-21 d. Lietuvos jaunučių  šachmatų komandų 2012 m.  pirmenybės Panevėžys Sporto mokyklos komandų LMSCC  

 

[postlist 3]

 

Gru 042011
 

2011 m. lapkričio 21 dieną įvykusiame LŠF tarybos posėdyje nutarta greitųjų šachmatų 2011 metų Lietuvos atvirą čempionatą surengti 2011 metų gruodžio 4 dieną Kaune, Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje. Čempionato nuostatus (pdf,52kB) LŠF taryba patvirtino 2011 metų lapkričio 23 dienos posėdyje.

Greitųjų  šachmatų 2011 metų Lietuvos atviras čempionatas, paminint “Kauno šachmatininkų draugijos” įsteigimo 90 metų jubiliejų, buvo surengtas Lietuvos kariuomenės Kauno karininkų ramovėje. Čempionate  varžėsi   117  šachmatininkų: 37 – iš Kauno, 22 – iš Vilniaus; 12 -iš Panevėžio; 9- iš Vilkaviškio; 5 – iš Nemėžio, po 4 – iš Alytaus, Gargždų, Klaipėdos, Šiaulių; 3 – iš Plungės;  1 – iš  Kintų. 13 šachmatininkų turėjo FIDE titulus: 3 didmeistriai (GM); 4 tarptautiniai meistrai (IM); 1 moterų meistrė (WIM); 5 FIDE meistrai (FM). 30 aukščiausią ELO turinčiųjų dalyvių ELO vidurkis – 2237. Čempionate nedalyvavo nė vienas greitųjų šachmatų Lietuvos 2010 metų  čempionato prizininkas.
Pirmąją vietą surinkęs 8 taškus iš 9 galimų iškovojo jaunasis šachmatininkas Tomas Laurušas (ELO 2363, U16) iš Kauno; antrąją – didmeistris Šarūnas Šulskis (ELO 2577) iš Kauno (7.5/9); trečiąją – FIDE meistras Dmitrijus Chocenka (ELO 2309) iš Nemėžio (7/9).
Moterų įskaitoje  pirmoji – Viktorija Beinoraitė (ELO 1999) iš Kauno (6/9); antroji – Dominyka Batkovskytė (ELO 2102, U18) iš Vilniaus (5/9); trečioji – Salomėja Zaksaitė (ELO 2200) iš Vilniaus (5/9).
Greitųjų šachmatų 2011 metų Lietuvos atvirojo čempionato rezultatai.
Čempionato teisėjai: IA Raimondas Paliulionis; FA Arvydas Baltrūnas; Algirdas Rauduvė, Jonas Ridzvanavičius.

 

 

p.s.: Greitųjų šachmatų 201o metų Lietuvos atvirame čempionate dalyvavo 214 šachmatininkų iš Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos, Latvijos, Lenkijos, Čekijos. 35 šachmatininkai turėjo FIDE titulus: 8 didmeistriai (GM); 2 moterų didmeistrės (WGM); 11 tarptautinių meistrų (IM); 3 tarptautinės moterų meistrės (WIM); 10 FIDE meistrų (FM); 1 moterų FIDE meistrė (WFM). 30 aukščiausią ELO turinčiųjų dalyvių ELO vidurkis – 2422.
Pirmąją vietą iškovojo IM Darius Zagorskis (7.5/9) pagal papildomus rodiklius aplenkęs tiek pat taškų pelniusius GM IgorRausis , GM Aleksandr Shimanov, GM Šarūną Šulskį, GM Vidmantą Mališauską. Varžybas organizavo ir vyriausiu teisėju buvo IA Jonas Sidabras; teisėju – IA Raimondas Paliulionis.

 

Gru 032011
 

2011 m. lapkričio 21 dieną įvykusiame LŠF tarybos posėdyje nutarta žaibo šachmatų 2011 metų Lietuvos atvirą čempionatą surengti 2011 metų gruodžio 3 dieną Kaune, Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje. Čempionato nuostatus (pdf, 52kB) LŠF taryba  patvirtino 2011 metų lapkričio 23 dienos posėdyje.

Žaibo šachmatų 2011 metų Lietuvos atviras čempionatas, paminint “Kauno šachmatininkų draugijos” įsteigimo 90 metų jubiliejų, buvo surengtas Lietuvos kariuomenės Kauno karininkų ramovėje. Čempionate  varžėsi  92  šachmatininkai: 44 – iš Kauno, 20 – iš Vilniaus; 8 – iš Tauragės, po 4 – iš Gargždų ir Klaipėdos; 3 – iš Plungės ; 2 -iš Raseinių; po 1 – iš Alytaus, Kintų, Mariampolės, Nemėžio, Radviliškio, Ukmergės. 11 šachmatininkų turėjo FIDE titulus: 1 didmeistris(GM); 4 tarptautiniai meistrai (IM); 1 moterų meistrė (WIM); 5 FIDE meistrai (FM). 30 aukščiausią ELO turinčiųjų dalyvių ELO vidurkis – 2201 . Čempionate nedalyvavo nė vienas 2010 metų Lietuvos žaibo šachmatų čempionato prizininkas.
Čempionato dalyvius savo apsilankymu pagerbė Pasaulio šachmatų federacijos FIDE prezidentas Kirsan Ilyumzhinov, Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, Pasaulio senjorų šachmatų eksčempionas Algimantas Butnorius, buvęs LŠF prezidentas Lietuvos Respublikos Seimo narys Julius Sabatauskas, buvęs LŠF prezidentas IA Jonas Sidabras, LŠF prezidentas Jonas Viesulas,  LŠF tarybos narys dr. Donatas Pilinkus, LŠF tarybos narys Eimantas Mitkus ir kiti garbingi svečiai.
Pirmąją vietą surinkęs 7.5 taško iš 9 galimų iškovojo tarptautinis meistras Vytautas Vaznonis (ELO 2387) iš Kauno; antrąją – tarptautinis meistras Vaidas Sakalauskas (ELO 2411) iš Vilniaus (7.5/9); trečiąją – FIDE meistras Povilas Tvarionas (ELO 2309) iš Kauno (7/9).
Moterų įskaitoje  pirmoji – Viktorija Beinoraitė (ELO 1999) iš Kauno (6/9); antroji – Dominyka Batkovskytė (ELO 2102, U18) iš Vilniaus (6/9); trečioji – Miglė Lepeškaitė (ELO 1787, U16) iš Kauno (5.5/9).
Čempionato   rezultatai.
Čempionato teisėjai: IA Raimondas Paliulionis; FA Arvydas Baltrūnas; Algirdas Rauduvė, Jonas Ridzvanavičius.

p.s.: žaibo šachmatų 201o metų Lietuvos atvirame čempionate dalyvavo 150 šachmatininkų iš Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos, Latvijos. 23 šachmatininkai turėjo FIDE titulus: 4 didmeistriai (GM); 2 moterų didmeistrės (WGM); 7 tarptautiniai meistrai (IM); 3 tarptautinės moterų meistrės (WIM); 6 FIDE meistrai (FM); 1 moterų FIDE meistrė (WFM). 30 aukščiausią ELO turinčiųjų dalyvių ELO vidurkis – 2357.
Pirmąją vietą iškovojo Baltarusijos didmeistris GM Sergej Azarov (8/9) pagal papildomus rodiklius aplenkęs tiek pat taškų pelniusį Vaidą Šetkauską. Varžybas organizavo ir vyriausiu teisėju buvo IA Jonas Sidabras; teisėju – IA Raimondas Paliulionis.

Gru 012011
 

Bronius Labuckas (1946_2011)Mirė Bronius Labuckas
1946.03.16 – 2011. 12.01

Netektis visuomet skaudi. Nuoširdžius užuojautos žodžius šiandien tariame  Aidui Labuckui, giminėms, artimiesiems.

Velionis pašarvotas Jonavoje, „Rimties namuose“, P.Vaičiūno g. 45
Šventos mišios 2011 metų gruodžio 3 dieną, šeštadienį, 10.00
Laidotuvės 2011 metų gruodžio 3 dieną, šeštadienį, 13.00 Jonavos kapinėse

Lap 272011
 

Vilnius OPEN 2011

2011 metais nuo lapkričio 19 dienos iki lapkričio 27 dienos, Vilniuje vyko tarptautinis integracinis  šachmatų turnyras „Vilnius Open 2011“.  Turintys negalią šachmatininkai pirmą kartą Vilniuje varžėsi viename turnyre  kartu su ne didesnį nei 2300 FIDE ELO reitingą turinčiais žaidėjais, neturinčiais negalios.  Turnyro prizų fondas 12000 Lt ! Pirmosios vietos prizas  2500 Lt; papildomi prizai atskirose grupėse: neįgaliųjų, senjorų (s60), jaunimo (U18), moterų, neturinčių FIDE reitingo. Turnyras registruotas FIDE. Detali informacija www.vilniusopen.eu.

Rk.
Name FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd 8.Rd 9.Rd Pts. TB1 TB2 TB3 TB4
1
Inants Aghasi ARM 38s1 4w1 3s0 35w1 16s1 7w1 6s1 2w½ 9s1 7,5 48,5 52,5 7 37
2
Gurbanov Andrei BLR 40s1 18w1 51s1 16w½ 12s½ 6w1 8s1 1s½ 5w½ 7 46,5 50,5 5 38
3
Batkovskyte Dominyka LTU 39w1 36s1 1w1 10s1 6w0 8s0 18w1 13s1 7w1 7 46 50 7 36
4
Kuciel Wladyslaw POL 54w1 1s0 52w1 22s1 13w0 36s1 10w1 6s1 12w1 7 43 46 7 32
5
Kalvaitis Sigitas LTU 52w1 25s1 8w1 6s0 38w1 13s½ 16w1 9w½ 2s½ 6,5 44,5 48 5 35,5
6
Stremavicius Titas LTU 43w1 14s1 13w1 5w1 3s1 2s0 1w0 4w0 25s1 6 51 55 6 36
7
Olhovik Andrei BLR 24w1 23s½ 20w1 17s½ 37w1 1s0 11w1 8w1 3s0 6 46,5 50,5 5 33
8
Lipskij Valerij LTU 37s1 26w1 5s0 36w1 51s1 3w1 2w0 7s0 21w1 6 45,5 49,5 6 33
9
Juknis Paulius LTU 46s1 28w½ 12s0 26w1 17w1 29s1 13w1 5s½ 1w0 6 44 48 5 32
10 FM Rositsan Boris LTU 49s1 12w½ 28s1 3w0 18s½ 22w1 4s0 17w1 20s1 6 44 47,5 5 29,5
11
Gelman Gennadiy AZE 17s½ 47w1 30s1 12w0 19s½ 49w1 7s0 31w1 16s1 6 39,5 43 5 29
12
Jankunas Tomas LTU 56w1 10s½ 9w1 11s1 2w½ 16s0 20w½ 19s1 4s0 5,5 47 50 4 32
13
Rimeikis Andrius LTU 61s1 41w1 6s0 40w1 4s1 5w½ 9s0 3w0 30s1 5,5 45 47 5 31
14
Rutkauskas Gediminas LTU 58s1 6w0 37s0 59w1 40s½ 44w½ 34w1 15s½ 29w1 5,5 35,5 38 4 24,5
15
Vardanyan Aras LTU 36s0 39s0 55w1 61w1 32s0 46w1 22s1 14w½ 28s1 5,5 34 36 5 22
16
Vasylius Kestutis LTU 63w1 45s1 60w1 2s½ 1w0 12w1 5s0 20s½ 11w0 5 46,5 48,5 4 32
17
Jalanskij Sergej LTU 11w½ 32s1 23w1 7w½ 9s0 35s½ 21w½ 10s0 45w1 5 43 47 3 27
18
Apanaviciute Kristina LTU 48w1 2s0 53w1 29s½ 10w½ 38s1 3s0 30w½ 24w½ 5 41,5 44,5 3 27
19
Kulakou Vitali BLR 21w1 60s0 45w1 20s½ 11w½ 23s½ 35w1 12w0 27s½ 5 41 45 3 27
20
Beinoraite Viktorija LTU 50s1 62w1 7s0 19w½ 28s½ 32w1 12s½ 16w½ 10w0 5 39 40,5 3 29
21
Thomson Neil SCO 19s0 64w1 41s1 51w0 31s1 30w½ 17s½ 37w1 8s0 5 38 41 4 25,5
22
Voronov Vadim LTU 62s0 50w1 34s1 4w0 33w1 10s0 15w0 43s1 42w1 5 38 39,5 5 23
23
Valantiejus Vaidotas LTU 34w1 7w½ 17s0 43s1 29w0 19w½ 49s½ 33s½ 39w1 5 37,5 41 3 24,5
24
Gillespie David Paul SCO 7s0 34w0 42w1 33s0 59s1 41w1 44s1 27w½ 18s½ 5 37 40 4 20,5
25
Kuvsinov Anatolij LTU 59s1 5w0 40s0 41w1 49s0 53w1 38s1 28w1 6w0 5 35,5 38,5 5 24
26
Gillespie Gary SCO 57w1 8s0 31w½ 9s0 39w½ 33s0 54w1 48s1 44s1 5 35,5 38 4 21
27
Patackas Jonas LTU 42w½ 29s½ 38w0 31s½ 43w½ 54s1 52w1 24s½ 19w½ 5 34,5 37,5 2 22,5
28
Mindel Zalman GER 31w1 9s½ 10w0 39s1 20w½ 37s½ 29w1 25s0 15w0 4,5 40,5 44,5 3 26,5
29
Prigodin Ruslan LTU 30s½ 27w½ 62s1 18w½ 23s1 9w0 28s0 49w1 14s0 4,5 39 40,5 3 25,5
30
Stankevicius Vytautas LTU 29w½ 42s1 11w0 32s½ 52w1 21s½ 37w½ 18s½ 13w0 4,5 38,5 42 2 25
31
Macionis Zigmas LTU 28s0 46w1 26s½ 27w½ 21w0 43s1 36w1 11s0 41s½ 4,5 37,5 41,5 3 22
32 CM Maltsev Leonid UKR 47s½ 17w0 58s1 30w½ 15w1 20s0 33w½ 42s½ 34w½ 4,5 37 39,5 2 22,5
33
Palevicius Domas LTU 45s0 63s1 36w0 24w1 22s0 26w1 32s½ 23w½ 35s½ 4,5 37 39 3 21
34
Kadonas Kestutis LTU 23s0 24s1 22w0 49w0 61s1 45w1 14s0 38w1 32s½ 4,5 36,5 38,5 4 19,5
35
Petrauskas Gediminas LTU 41s0 61w1 49s1 1s0 53w1 17w½ 19s0 39s½ 33w½ 4,5 36,5 38,5 3 23,5
36
Feofanov Boris LTU 15w1 3w0 33s1 8s0 57w1 4w0 31s0 41w½ 40s½ 4 42,5 45 3 22,5
37
Misiuk Patrik LTU 8w0 57s1 14w1 60s+ 7s0 28w½ 30s½ 21s0 0 4 41 43,5 3 24,5
38
Barsciauskas Gintautas LTU 1w0 54s1 27s1 44w1 5s0 18w0 25w0 34s0 53w1 4 40,5 43,5 4 22
39
Abdullaev Elchin RUS 3s0 15w1 44s½ 28w0 26s½ 57w½ 47s1 35w½ 23s0 4 39,5 42 2 20
40
Zukauskas Petras LTU 2w0 48s1 25w1 13s0 14w½ 52s0 42w0 57s1 36w½ 4 38 40,5 3 20
41
Juodzevicius Darius LTU 35w1 13s0 21w0 25s0 63w1 24s0 58w1 36s½ 31w½ 4 36 38 3 18,5
42
Butkus Julius LTU 27s½ 30w0 24s0 64w1 44s0 61w1 40s1 32w½ 22s0 4 35 37 3 18,5
43
Misiuk Ivona LTU 6s0 58w½ 47s1 23w0 27s½ 31w0 57s1 22w0 55s1 4 34,5 37 3 17,5
44
Novikovas Anatolijus LTU 53w0 55s1 39w½ 38s0 42w1 14s½ 24w0 52s1 26w0 4 34 36,5 3 20,5
45
Duenas Alexis SWE 33w1 16w0 19s0 53s0 58w1 34s0 50w1 46s1 17s0 4 33,5 36 4 19
46
Gaizauskaite Ginte LTU 9w0 31s0 54w1 57s0 48w1 15s0 53s1 45w0 49s1 4 33 35,5 4 16
47
Pekarskis Genadijus LTU 32w½ 11s0 43w0 63s0 56w1 58s1 39w0 50s½ 54w1 4 29,5 31,5 3 15,5
48
Jeriominas Jurijus LTU 18s0 40w0 61s0 50w1 46s0 64w+ 55s1 26w0 57w1 4 28 30 4 14
49
Vaitkevicius Paulius LTU 10w0 56s1 35w0 34s1 25w1 11s0 23w½ 29s0 46w0 3,5 39,5 42,5 3 20,5
50
Danovski Henryk LTU 20w0 22s0 57w0 48s0 -1 59w+ 45s0 47w½ 58w1 3,5 29 31 2 11
51
Dinter Brian CRO 55w1 53s1 2w0 21s1 8w0 0 0 0 0 3 40 42,5 3 23
52
Janulynas Jonas LTU 5s0 59w1 4s0 62w1 30s0 40w1 27s0 44w0 0 3 38 39,5 3 18
53
Gurevicius Arunas LTU 44s1 51w0 18s0 45w1 35s0 25s0 46w0 59w1 38s0 3 35,5 38,5 3 17
54
Dragunas Benediktas LTU 4s0 38w0 46s0 55s1 62w1 27w0 26s0 61w1 47s0 3 33,5 35 3 13
55
Askinazi Feliksas LTU 51s0 44w0 15s0 54w0 64s+ 63s1 48w0 56s1 43w0 3 30 32 3 11
56
Krutovskis Anatolijus LTU 12s0 49w0 64s½ 58w0 47s0 62s1 59w½ 55w0 63s1 3 26 27,5 2 10
57
Salna Aleksandras LTU 26s0 37w0 50s1 46w1 36s0 39s½ 43w0 40w0 48s0 2,5 32,5 35 2 15
58
Krusas Algirdas LTU 14w0 43s½ 32w0 56s1 45s0 47w0 41s0 62w1 50s0 2,5 31,5 33 2 12
59
Guk Vladimir LTU 25w0 52s0 63w1 14s0 24w0 50s- 56s½ 53s0 61w1 2,5 30,5 32,5 2 9,5
60
Vaitonis Vytautas LTU 64s1 19w1 16s0 37w- 0 0 0 0 0 2 35,5 38,5 2 17
61
Andrijunas Zanas LTU 13w0 35s0 48w1 15s0 34w0 42s0 62w1 54s0 59s0 2 33,5 35 2 10
62
Misevicius Arturas LTU 22w1 20s0 29w0 52s0 54s0 56w0 61s0 58s0 -1 2 28,5 29,5 1 10
63
Misiuk Ernest LTU 16s0 33w0 59s0 47w1 41s0 55w0 0 0 56w0 1 29 31,5 1 6
64
Borscev Dmitrij LTU 60w0 21s0 56w½ 42s0 55w- 48s- 0 0 0 0,5 28 29,5 0 3,5

 

Tarptautinis integracinis šachmatų turnyras VILNIUS OPEN 2011

Jaunų šachmatininkų pasaulio čempionatas Brazilijoje – 2011 m. lapkričio 17-27

 Komentarai įrašui Jaunų šachmatininkų pasaulio čempionatas Brazilijoje – 2011 m. lapkričio 17-27 yra išjungti
Lap 272011
 
2011-11-27 13:09
Lap 262011
 
Vilnius OPEN 2011

2011 m. lapkričio 26 dieną įvyko žaibo šachmatų turnyras VILNIUS OPEN 2011 BLITZ-II – dalyvauti galėjo visi norintieji –  nebuvo taikomi jokie ELO reitingo ir FIDE titulų apribojimai. Pirmąją vietą iškovojo Baltarusijos šachmatininkas Andrei Olhovik (ELO 2219); antrąją –  tarptautinis meistras Lietuvos rinktinių treneris Vaidas Sakalauskas (ELO 2411); trečiąją – Juras Mickevičius (ELO 2343); ketvirtąją Laimonas Kudžma (ELO 2152); penktąją – tarptautinis meistras Lietuvos rinktinės narys Kęstutis Labeckas (ELO 2410). Detalūs turnyro rezultatai ir akimirkos.

Lap 202011
 
Vilnius OPEN 2011

2011 m. lapkričio 20 dieną įvyko pirmasis iš dviejų numatytųjų VILNIUS OPEN 2011 renginių programoje žaibo šachmatų turnyras. Ankstų sekmadienio rytą išbandyti jėgas susirinko 36 šachmatininkai, atstovaujantys keturias valstybes: Lietuvą, Baltarusiją, Lenkiją ir Armėniją. Nugalėjo Andrei Gurbanov iš Baltarusijos (ELO 2232). Antrąja vieta teko tenkintis tarptautiniam meistrui Lietuvos rinktinės nariui Kęstučiui Labeckui (ELO 2410). Trečioji vieta atiteko Baltarusijos šachmatininkui Andrei Olhovik (ELO 2219). Tarptautinis meistras daugkartinis Lietuvos čempionas Antanas Zapolskis (ELO 2327) užėmė penktąją vietą. Тurnyro teisėjai – IA Raimondas Paliulionis ir FA Arvydas Baltrūnas. Turnyro rezultatai ir nuotraukos.
Lapkričio 26 dieną numatytas antrasis VILNIUS OPEN 2011 žaibo šachmatų turnyras – VILNIUS OPEN 2011  BLITZ-II.