Bal 272012
 
lmssc

Vaikų (gim. 2001 m. ir jaunesnių mergaičių ir berniukų)  šachmatų komandų Lietuvos pirmenybės vyko 2012 m. gegužės 5-6 dienomis Vilniaus miesto šachmatų ir šaškių mokykloje, Vasario 16-osios g. 14, Vilniuje.

Vaikų šachmatų komandų 2012 metų Lietuvos pirmenybių nuostatai
.

Rezultatai (greitieji šachmatai: 25 min. partijai + 5 sek. ėjimui):

Lietuvos berniukų, gimusių po 2001 metų sausio 1 dienos, komandų šachmatų pirmenybės 

Lietuvos mergaičių, gimusių po 2001 metų sausio 1 dienos, komandų šachmatų pirmenybės

 

2012 m. Lietuvos vaikų komandinės šachmatų pirmenybės,
Vilnius, gegužės 5-6 d.

Mergaičių komandų ir dalyvių rezultatai po 5 ratų

Vieta

Komandos

1

2

3

4

5

TB1

TB2

                 

1

Vilnius

*

2

2

8

9.0

2

Biržai

½

*

3

2

2

6

7.5

3

Vilkaviškis

1

0

*

2

3

4.5

4

Kaunas

½

1

1

*

3

2

5.5

5

Klaipėda

1

1

0

*

1

3.5

 

1. Vilnius ( MT : 8 / Tšk : 9 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Misiuk Karolina

0

 

1

1

1

½

3.5

4

1200

2

 

Misiuk Emilija

0

 

1

1

0

1

3.0

4

1200

3

 

Dubinskaitė Vėtra

0

 

0

½

1

1

2.5

4

1200

2. Biržai ( MT : 6 / Tšk : 7.5 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Krivičiūtė Viktorija

0

1

0

0

1

 

2.0

4

1200

2

 

Šimaitė Meida

0

1

1

0

1

 

3.0

4

1200

3

 

Rauckytė Kamilė

0

1

1

½

0

 

2.5

4

1200

3. Vilkaviškio raj. ( MT : 3 / Tšk : 4.5 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Jaškūnaitė Augustė

0

0

 

1

0

1

2.0

4

1200

2

 

Žitkauskaitė Agnė

0

0

 

1

1

½

2.5

4

1200

3

 

Karsokaitė Paulina

0

0

 

0

0

0

0.0

4

1200

4. Kaunas ( MT : 2 / Tšk : 5.5 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Perminaitė Guoda

0

1

1

0

 

½

2.5

4

1200

2

 

Perminaitė Simona

0

1

0

0

 

0

1.0

4

1200

3

 

Čeponytė Barbora

0

1

0

1

 

0

2.0

4

1200

5. Klaipėda ( MT : 1 / Tšk : 3.5 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Jablokova Polina

0

0

0

 

0

0

0.0

4

1200

2

 

Pavliukovec Jekaterina

0

0

0

 

0

½

0.5

4

1200

3

 

Syrovatskaja Jekaterina

0

0

1

 

1

1

3.0

4

1200

 

 Berniukų komandų dalyvių rezultatai po 7 ratų

1. Marijampolė ( MT : 14 / Tšk : 26.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Pultinevičius Paulius

0

1

1

1

0

1

1

1

6.0

7

1240

2

 

Vaškevičius Augustas

0

0

½

½

1

1

0

½

3.5

7

1200

3

 

Šiugždinis Ainis

0

1

1

1

1

½

1

1

6.5

7

1256

4

 

Mockus Džiugas

0

1

1

0

0

1

½

1

4.5

7

1200

5

 

Kadusauskas Juozas

0

1

1

1

1

0

1

1

6.0

7

1200

2. Vilnius 1 ( MT : 11 / Tšk : 25.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Vasiliauskas Nerijus

0

1

1

1

1

0

1

1

6.0

7

1240

2

 

Ivanauskas Vincas

0

0

1

0

0

0

1

1

3.0

7

1200

3

 

Misiuk Ernest

1589

0

1

1

1

½

1

1

5.5

7

1200

4

 

Ivanauskas Juozapas

0

1

1

1

1

0

1

1

6.0

7

1200

5

 

Piličiauskas Parbus

0

½

1

1

½

1

1

0

5.0

7

1200

3. Klaipėda ( MT : 11 / Tšk : 25 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Karnešov Vladislav

0

0

1

1

1

0

1

1

5.0

7

1200

2

 

Inčiūra Aleksandras

0

1

1

1

0

1

1

1

6.0

7

1200

3

 

Jablokov Dmitrij

0

1

1

1

0

1

0

1

5.0

7

1256

4

 

Borisovaitė Ana

0

0

1

½

1

0

1

1

4.5

7

1200

5

 

Zinovjev Oleg

0

½

1

1

0

1

½

½

4.5

7

1200

4. Kaunas 1 ( MT : 8 / Tšk : 22.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Gucaga Augustas

0

1

1

0

0

1

0

1

4.0

7

1240

2

 

Lazaravičius Aras Jonas

0

1

1

½

1

1

0

1

5.5

7

1200

3

 

Mickus Benas

0

1

1

0

0

1

1

1

5.0

7

1256

4

 

Šiugždinis Tautvydas

0

0

1

1

0

1

0

1

4.0

7

1200

5

 

Krūminis Dominykas

0

0

1

0

½

1

½

1

4.0

7

1200

5. Šiauliai ( MT : 8 / Tšk : 16.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Navickas Ričardas

0

0

0

1

1

1

0

 

3.0

6

1200

2

 

Šimkūnaitė Gabija

0

0

½

1

0

0

0

 

1.5

6

1200

3

 

Širovas Dmitrijus

0

1

0

1

1

0

0

 

3.0

6

1265

4

 

Širovas Aleksandras

0

1

0

1

1

1

0

 

4.0

6

1200

5

 

Navickaitė Izabelė

0

1

0

0

1

0

0

 

2.0

6

1200

6. Ukmergė ( MT : 7 / Tšk : 18.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Dolmantas Martynas

0

0

 

0

½

1

0

1

2.5

6

1247

2

 

Padolskis Ugnius

0

0

 

0

0

1

1

1

3.0

6

1200

3

 

Noreika Normantas

0

0

 

0

0

1

0

1

2.0

6

1200

4

 

Auglys Dominykas

0

1

 

½

1

1

½

0

4.0

6

1200

5

 

Mecelis J Artūras

0

1

 

0

1

1

0

1

4.0

6

1200

7. Vilnius 2 ( MT : 6 / Tšk : 14 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Reklaitis Matas

0

 

0

½

0

1

0

0

1.5

6

1247

2

 

Remeika Matas

0

 

0

0

0

1

0

0

1.0

6

1200

3

 

Čibiras Vaidas

0

 

0

0

1

½

1

0

2.5

6

1265

4

 

Dailidėnas Justas

0

 

0

1

0

1

1

0

3.0

6

1200

5

 

Bavejanas Markas

0

 

0

0

1

0

1

1

3.0

6

1200

8. Vilkaviškio raj. ( MT : 6 / Tšk : 12 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Ulevičius Paulius

0

1

0

½

0

0

 

0

1.5

6

1200

2

 

Pauža Rokas

0

1

0

1

1

0

 

0

3.0

6

1200

3

 

Mickevičius Laurynas

0

½

0

1

0

0

 

0

1.5

6

1265

4

 

Vakrinas Benas

0

½

0

0

0

0

 

0

0.5

6

1200

5

 

Dadurka Povilas

0

1

0

1

0

0

 

½

2.5

6

1200

9. Biržai ( MT : 6 / Tšk : 11.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Vaičiulėnas Lukas

0

1

0

 

1

0

1

0

3.0

6

1200

2

 

Šlikas Deividas

0

1

0

 

1

0

1

½

3.5

6

1200

3

 

Staškūnas Edvardas

0

0

0

 

0

0

1

0

1.0

6

1200

4

 

Mitrochinas Marijus

0

0

0

 

1

0

0

0

1.0

6

1200

5

 

Čeponytė Gabrielė

0

0

0

 

0

0

0

0

0.0

6

1200

10. Alytus ( MT : 5 / Tšk : 13.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Vasiliauskas Domas

1482

0

1

0

½

 

1

0

2.5

6

1200

2

 

Skripkiūnas Benas

0

1

1

1

1

 

1

0

5.0

6

1200

3

 

Karpiejus Edvardas

0

0

1

0

1

 

0

0

2.0

6

1265

4

 

Ramanauskas Nojus

0

0

1

0

0

 

0

0

1.0

6

1200

5

 

Ramanauskas Rojus

0

0

0

0

0

 

0

0

0.0

6

1200

11. Kaunas 2 ( MT : 2 / Tšk : 10.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Gedminas Justas

0

0

0

0

 

0

0

0

0.0

6

1247

2

 

Bilskis Domantas

0

0

0

0

 

0

0

0

0.0

6

1200

3

 

Jukšta Karolis

0

½

0

0

 

½

0

0

1.0

6

1200

4

 

Motuza Nedas

0

½

0

0

 

0

1

1

2.5

6

1200

5

 

Šilkaitis Laimis

0

0

1

1

 

1

1

0

4.0

6

1200

Galutinė berniukų komandų rikiuotė

Vieta

Komandos

Mačai

+

=

-

TB1

TB2

TB3

1

Marijampolė

7

7

0

0

14

26.5

133.0

2

Vilnius 1

7

5

1

1

11

25.5

130.0

3

Klaipėda

7

5

1

1

11

25.0

133.0

4

Kaunas 1

7

4

0

3

8

22.5

135.0

5

Šiauliai

7

4

0

3

8

16.5

126.5

6

Ukmergė

7

3

1

3

7

18.5

126.0

7

Vilnius 2

7

3

0

4

6

14.0

112.5

8

Vilkaviškis

7

3

0

4

6

12.0

127.0

9

Biržai

7

3

0

4

6

11.5

125.0

10

Alytus

7

2

1

4

5

13.5

133.0

11

Kaunas 2

7

1

0

6

2

10.5

98.5

 

Vyr. teisėjas: Rišardas Fichmanas

Vyr. sekretorius: IA Raimondas Paliulionis

Annotation:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

publikavo Lietuvos šachmatų federacijos inf.