Rgs 052012
 

2012 metų jaunų šachmatininkų Olimpiados interneto svetainė
Rezultatai : Tomas Laurušas; Titas Stremavičius; Tadas Vanagas; Svitojus Žygimantas; Andrius Brazdžionis.

Turkijoje Lietuvos garbę gynė Europos jaunų šachmatininkų čempionato bronzinis prizininkas Tomas Laurušas (2402), Titas Stremavičius (2195)- jis ką tik pasibaigusio Europos čempionato keturiolikmečių grupėje užėmė 15 vietą, TadasVanagas (2067), Žygimantas Svitojus (2002) ir Andrius Brazdžionis (1919). Komandos vadovas-treneris Laimutis Šolys.

PARTIJOS

Jaunų šachmatininkų (U16) pasaulinė Olimpiada (2012-08-29 -2012-09-05; Stambulas)











Rank Team Gam. + = Pts. BH. MP SB. BH.
1 Russia 10 8 2 0 29 233½ 18 209,50 186½
2 Iran 10 9 0 1 28½ 236 18 207,00 186½
3 India 10 8 0 2 25½ 234 16 176,50 186
4 Georgia 10 6 1 3 24 229½ 13 140,50 183
5 Azerbaijan 10 4 3 3 24 224 11 112,25 179
6 Greece 10 5 1 4 24 218½ 11 115,00 175½
7 Lithuania 10 5 1 4 23 236 11 118,00 190
8 Australia-Team A 10 4 3 3 23 229½ 11 114,00 182½
9 Poland 10 4 2 4 23 226½ 10 101,25 181½
10 Kazakhstan 10 4 5 1 23 217 13 135,50 177½
11 Czech Republic 10 4 2 4 22½ 213 10 102,75 169½
12 Armenia 10 4 3 3 22 232 11 116,75 186
13 Serbia 10 4 3 3 22 227½ 11 114,25 181
14 Peru 10 5 1 4 22 207½ 11 104,00 169½
15 South Africa-Team-A 10 6 0 4 21½ 196 12 106,50 156
16 Slovakia-Team B 10 5 1 4 21 183½ 11 99,00 147
17 Turkey-Istanbul 10 5 1 4 20½ 211 11 108,00 165
18 Slovakia-Team A 10 5 2 3 20½ 207½ 12 119,50 166½
19 Moldova 10 6 0 4 20½ 189 12 103,50 155
20 Turkey-Turkuaz 10 4 1 5 20 210 9 85,00 169
21 Turkmenistan 10 4 1 5 20 204 9 79,50 164
22 Turkey-Red 10 2 4 4 19½ 218½ 8 82,75 178
23 Turkey-White 10 5 1 4 19½ 185½ 11 72,75 148½
24 England 10 4 0 6 19 203 8 72,50 162½
25 Australia-Team C 10 6 1 3 18½ 181 13 89,00 138
26 Singapore 10 2 3 5 18 194 7 58,75 157
27 Denmark 10 2 3 5 17½ 180½ 7 55,50 147
28 South Africa-Team-B 10 3 3 4 17½ 178½ 9 74,25 139½
29 Kyrgyzstan 10 5 0 5 17 186½ 10 63,50 151
30 Australia-Team B 10 5 0 5 17 186 10 66,50 149
31 United Arab Emirates 10 3 1 6 17 176 7 53,75 139
32 Scotland 10 4 2 4 17 167½ 10 81,75 132½
33 Turkey-Red Girls 10 5 0 5 16½ 167 10 60,00 136
34 Malaysia 10 4 0 6 16 194 8 69,50 156
35 Lebanon 10 3 1 6 16 162 7 34,75 130½
36 Sweden 10 2 1 7 15 163 5 19,75 131½
37 Iraq 10 4 1 5 14 172 9 49,50 137½
38 Turkey-White Girls 10 1 3 6 14 160½ 5 21,25 127
39 Libya 10 1 3 6 11½ 165 5 22,50 130½
40 Bulgaria 0 0 0 0 0 130 0 0,00 104

 

 

Tomas Laurušas iškovojo sidabro medalį (Rp=2496) pirmojoje lentoje

Tomas Laurušas iškovojo   sidabro medalį pirmojoje lentoje

Rank

1 Lenta Name
Rtg
Team
%
Games
ratP
Pts.
1

Akhmetov Ayan
2252
Kazakhstan
85
10
2500
2

Laurusas Tomas
2402
Lithuania
83,3
9
2496
3

Repka Christopher
2218
Slovakia-Team A
77,8
9
2355
7
4

Iovcov Valerii
2191
Moldova
72,2
9
2127
5

Dale Ari
2184
Australia-Team B
72,2
9
2053
6
FM
Chahrour Ibrahim
1953
Lebanon
72,2
9
1777
7
FM
Javanbakht Nima
2385
Iran
70
10
2459
7
8

Beradze Irakli
2331
Georgia
70
10
2339
7
9

Gundogan Cem
2012
Turkey-Istanbul
70
10
2277
7
10
IM
Eliseev Urii
2480
Russia
66,7
9
2425
6
11

Van De Venter Waldo
1914
South Africa-Team-B
62,5
8
1998
5
12
FM
Cheng Bobby
2358
Australia-Team A
61,1
9
2306
13

Thybo Jesper Sondergaard
2006
Denmark
60
10
1951
6
14

Chau Bernard
1985
Australia-Team C
56,3
8
1989
15

Narayanan Sunilduth Lyna
2328
India
55
10
2330
16

Harutyunian Tigran K.
2308
Armenia
55
10
2290
17

Nasuta Grzegorz
2275
Poland
55
10
2155
18

Pechac Jergus
2081
Slovakia-Team B
50
10
1966
5
19

Harvey Marcus R
2134
England
50
9
1932
20

Taalaibekov Tagir
1849
Kyrgyzstan
50
8
1871
4
21

Guven Baris
2015
Turkey-White
50
8
1855
4
22

Mutlu Beste
1646
Turkey-White Girls
50
8
1669
4
23
FM
Izzat Kanan
2326
Azerbaijan
45
10
2155
24
FM
Cuellar Diego
2273
Peru
45
10
2143
25

Gokerkan Cem Kaan
1845
Turkey-Turkuaz
45
10
2106
Rank

2 Lenta; Name
Rtg
Team
%
Games
ratP
Pts.
1
FM
Chigaev Maksim
2462
Russia
77,8
9
2424
7
2

Lee Kah Meng Elgin
2000
Malaysia
72,2
9
2141
3

Yaran Siar
1904
Turkey-Istanbul
68,8
8
2181
4

Stremavicius Titas
2195
Lithuania
66,7
9
2270
6
5

Sibashvili Giorgi
2073
Georgia
66,7
9
2257
6
6

Tan Justin
2221
Australia-Team A
66,7
9
2150
6
7
FM
Das Sayantan
2305
India
65
10
2301
8

Abramciuc Marius
1990
Moldova
65
10
2003
9

Gajek Radoslaw
2200
Poland
60
10
2192
6
10

Bezuidenhout Roland
1942
South Africa-Team-A
60
10
2055
6
11

Kakabayaev Mergen
0
Turkmenistan
60
10
2010
6
12
FM
Crismann Alessandro Claudio
1766
South Africa-Team-B
56,3
8
1707
13
FM
Kowsarinia Amir
2319
Iran
55,6
9
2239
5
14

Yurtseven Melih
2126
Turkey-Red
55,6
9
2198
5
15

Petrosyan Manuel
2286
Armenia
50
10
2156
5
16
FM
Principe Alexander
2228
Peru
50
10
2056
5
17

Theodorou Nikolas
2129
Greece
50
8
1983
4
18

Nurlanov Zhakshylyk
1912
Kyrgyzstan
50
8
1866
4
19

Nuri Murad
2097
Azerbaijan
50
7
2186
20

Saiyn Zhanat
2188
Kazakhstan
45
10
2109
21

Walid Anwar
1893
United Arab Emirates
45
10
1626
22

Narenthran Savithri
1749
Australia-Team B
44,4
9
1803
4
23

Hackner Oskar A
2032
England
44,4
9
1782
4
24
CM
Ozen Bahadir
1909
Turkey-White
43,8
8
1915
25
CM
Lim De Li Derek
1863
Singapore
43,8
8
1907
Rank

3 Lenta; Name
Rtg
Team
%
Games
ratP
Pts.
1

Atabayev Saparmyrat
2106
Turkmenistan
83,3
6
2051
5
2
IM
Artemiev Vladislav
2476
Russia
81,3
8
2392
3

Papasimakopoulos Alexandros
2126
Greece
75
8
2264
6
4

Erdem Atakan
1756
Turkey-Turkuaz
75
8
2201
6
5

Bolourchifard Farzad
2229
Iran
72,2
9
2346
6
FM
Gagare Shardul
2287
India
72,2
9
2311
7

Szotkowski Jakub
2109
Czech Republic
72,2
9
2080
8

Gorbanovsky Oleg
1968
Moldova
66,7
9
2052
6
9

Arat Ufuk Sezen
2124
Turkey-Red
62,5
8
2199
5
10

Aksoy Ayca
1696
Turkey-Red Girls
62,5
8
1824
5
11

Mccusker Andrew
1659
Scotland
62,5
8
1549
5
12

Kumsiashvili Nikoloz
2097
Georgia
61,1
9
1974
13

Torosyan Norayr
2188
Armenia
60
10
2184
6
14

De Abreu Roberto N
1970
South Africa-Team-A
60
10
1967
6
15

Haring Viktor
2049
Slovakia-Team B
60
10
1931
6
16
WFM
Setiabudi Megan
1801
Australia-Team C
57,1
7
1825
4
17

Benzetsel Ekim
1838
Turkey-White
57,1
7
1793
4
18

Zhang Roy Yinian
1861
England
57,1
7
1760
4
19

Sadikhov Ulvi
2171
Azerbaijan
55
10
2138
20

Vanagas Tadas
2067
Lithuania
50
9
2123
21

Radovanovic Nikola
2184
Serbia
50
7
2068
22

Serikbay Chingiz
2017
Kazakhstan
45
10
2006
23
WFM
Paredes Bustamante Paula
1893
Peru
45
10
1964
24

Takacs Laszlo
2164
Slovakia-Team A
44,4
9
1971
4
25

Lim De Dao Linson
1810
Singapore
43,8
8
1800
Rank

4 lenta; Name
Rtg
Team
%
Games
ratP
Pts.
1

Mousavi Seyed Khalil
2224
Iran
91,7
6
2487
2

Pirverdiyev Agil
2179
Azerbaijan
90
10
2355
9
3
WFM
Felix Vega Aurora Edith
1896
Peru
80
10
2162
8
4

Kraemer Ina
0
Sweden
77,8
9
1489
7
5

Cukrowski Filip
2154
Poland
75
10
2069
6

Vucinic Gojko
2237
Serbia
72,2
9
2230
7

Sanzhaev Darsen
2335
Russia
71,4
7
2261
5
8

Ladopoulos Dimitrios
2027
Greece
68,8
8
2052
9

Haman Jakub
2137
Czech Republic
66,7
9
2065
6
10

Spacek Oliver
1945
Slovakia-Team B
65
10
1656
11

Hamdan Marshool
1749
United Arab Emirates
62,5
8
1655
5
12

Tilessov Danat
1871
Kazakhstan
61,1
9
2102
13

Nayhebaver Martin
2124
Slovakia-Team A
60
10
1989
6
14

Temizkan Denizcan
1794
Turkey-White
57,1
7
1896
4
15

Matheson Laurence
2140
Australia-Team A
56,3
8
2094
16

Al Sori Mohamed
1749
Libya
55,6
9
1603
5
17

Kanjaryan Vladimir
2091
Armenia
55
10
1984
18

Darling Simeon C.
0
South Africa-Team-A
50
10
1729
5
19
CM
Yuksel Atilla Koksal
2028
Turkey-Red
50
9
2057
20

Rabeea Sabah Nori
1860
Iraq
50
9
1443
21

Ozbay Ece
1383
Turkey-White Girls
50
7
1443
22

Khomeriki Nino
2030
Georgia
43,8
8
1914
23

Moharir Sandip
0
South Africa-Team-B
43,8
8
1593
24

Deary Daniel
0
Scotland
43,8
8
1580
25

Svitojus Zygimantas
2002
Lithuania
42,9
7
1946
3

 

Rank

Atsarginiai; Name
Rtg
Team
%
Games
ratP
Pts.
1
FM
Dimic Pavle
2155
Serbia
75
8
2236
6
2
FM
Lorparizangeneh Shahin
2201
Iran
75
6
2300
3

Ding Tze How Dilwen
1710
Malaysia
71,4
7
1692
5
4

Chen Pengyu
2129
Australia-Team A
68,8
8
1846
5

Vavulin Maksim
2292
Russia
64,3
7
2209
6

Akash Pc Iyer
2182
India
64,3
7
2170
7

Kalogridakis Georgios
2017
Greece
62,5
8
2063
5
8

Dobes Vojtech
2060
Czech Republic
57,1
7
1736
4
9

Ayazmali Gizem
1612
Turkey-Red Girls
57,1
7
1541
4
10

Moller Sophus Mechlenburg
1784
Denmark
56,3
8
1747
11

Lee Qing Aun
1643
Singapore
56,3
8
1577
12

Noel Daniel
0
England
56,3
8
1369
13

Ozgur Tibet Kagan
1653
Turkey-Istanbul
50
8
1769
4
14

Roy Zak
0
Scotland
50
8
1304
4
15

Tan Cenker Eren
1639
Turkey-Turkuaz
50
5
1715
16

Gu Shirley
0
Australia-Team C
42,9
7
1415
3
17

Dovletov Hajugurban
0
Turkmenistan
35,7
7
1673
18

Brazdzionis Andrius
1919
Lithuania
33,3
6
1957
2
19

Dogan Sevval
1659
Turkey-White
33,3
6
1215
2
20

Zwayed Mohamed
0
Libya
31,3
8
1386
21

De La Rey Sean-Luc
1611
South Africa-Team-B
31,3
8
1353
22

Dedebas Emre Emin
1841
Turkey-Red
30
5
1865
23

Shkar Hamid Abdullah
0
Iraq
30
5
1040
24

Yildiz Gunes
0
Turkey-White Girls
0
7
619
0

 

 

Lietuvos Olimpinė U16 rinktinė

Lietuvos Olimpinė U16 rinktinė: Titas Stremavičius; Žygimantas Svitojus; Tadas Vanagas; Tomas Laurušas; Andrius Brazdžionis

 

Jaunų šachmatininkų (U16) Lietuvos olimpinė rinktinė: Tadas Vanagas; Andrius Brazdžionis; Titas Stremavičius; Žygimantas Svitojus; Tomas Laurušas; vadovas-treneris Laimutis Šolys

Jaunų šachmatininkų (U16) Lietuvos olimpinė rinktinė: Tadas Vanagas; Andrius Brazdžionis; Titas Stremavičius; Žygimantas Svitojus; Tomas Laurušas; vadovas-treneris Laimutis Šolys. Žygimanto Svitojaus nuotrauka.

 

__________ Lietuvos žiniasklaida   _______________

Lietuvos žinios 2012-08-29 “Iš čempionato – į olimpiadą”;
Lietuvos žinios 2012-08-31 “Šachmatų festivalis įsibėgėja” ;
Lietuvos rytas 2012-08-31 “Šešiolikmečių šachmatų olimpiadoje lietuviai nugalėjo pakilo į 5 vietą”
Lietuvos žinios 2012-09-01 “Lietuvos šachmatininkai pakilo”
Lietuvos rytas 2012-09-05 “Lietuvos šešiolikmečiai šachmatų olimpiadoje užėmė 7 vietą”

publikavo Lietuvos šachmatų federacijos inf.