Rgs 302012
 
didmeistrė Viktorija Čmilytė; 2012 rugsėjo 16 diena (ankara2012.fide.com nuotrauka)

didmeistrė Viktorija Čmilytė; 2012 rugsėjo 16 diena
(ankara2012.fide.com nuotrauka)

 

Moterų FIDE GRAND PRIX 2011_2012
Moterų FIDE GRAND PRIX 

Turnyro svetainė
Nuotraukos
Tiesioginės transliacijos
Rezultatai 
Ankaroje (Turkija) vykusiame Tarptautinės šachmatų federacijos turnyre „Women Grand Prix Ankara 2012“  geriausioji Lietuvos šachmatininkė didmeistrė Viktorija Čmilytė užėmė ketvirtąją vietą ir pelnė 3750 EUR prizą.  Lietuvos šachmatininkė surinko 6,5 taško iš 11 galimų.
Nugalėjo 25-erių metų indė Hampi Koneru (Humpy Koneru, 2593), surinkusi 8,5 taško. Antrąją vietą užėmė Slovėnijos atstovė Ana Muzyčuk (2606; 8 tšk.), o trečiąją – kinė Džao Suė (Zhao Xue, 2549).
 
Interviu su geriausia Lietuvos šachmatininke, Europos Čempione, didmeistre Viktorija Čmilyte “Lietuvos žiniose” :
2012-09-29 Saulius Ramoška “Viktorija pasiryžusi nustumti šachmatus į šoną”  

Moterų FIDE Grand Prix 2011-2012 rezultatai

Name Fed Rostov Shenzhen Nalchik Kazan Jermuk Ankara 3 geriausi
Hou Yifan CHN 160 160   100 160   480
Koneru,H IND 65     145 110 160 415
MuzychukA SLO 100 130   145   130 405
Zhao Xue CHN   75 160   60 110 345
Lahno,K UKR 130   80 50 110   320
Ju Wenjun CHN   100 130   75 50 305
Cmilyte,V LTU   35 100 100   85 285
Kosintseva,N RUS 80   55 35 110   245
Kosintseva,T RUS 100   55 60   85 245
Ruan Lufei CHN 30 75     75 60 240
Danielian,E ARM 45 50   75 45   170
Kovalevskaya,E RUS 20 20 100   30   150
Munguntuul,B MGL   60 20   20 70 150
Stefanova,A BUL 45   55 35   40 140
Galliamova,A RUS 65   30 20     115
Tan Zhongyi CHN   100         100
Kosteniuk,A RUS 10   10 75     95
Zhu Chen QAT   35 55       90
Lilit Mkrtchian ARM         45   45
Betul Cemre Yildiz TUR   10   10   30 50
Nino Khurtsidze ARM         10   10
Monica Socko POL           20 20
Kubra Ozturk TUR           10 10

 

 

 

TÜRKİYE İŞ BANKASI FIDE WOMEN GRAND PRIX ANKARA 2012
Final Ranking
Rank   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts SB
1 GM KONERU HUMPY 2593 IND * 0 ½ ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 1 39,50
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 SLO 1 * ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 1 8 40,00
3 GM ZHAO XUE 2549 CHN ½ ½ * 0 ½ 1 ½ 1 1 1 1 ½ 36,75
4 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 LTU ½ ½ 1 * ½ ½ 0 ½ 1 0 1 1 33,50
5 WGM RUAN LUFEI 2492 CHN 0 ½ ½ ½ * ½ ½ ½ ½ 1 1 1 29,50
6 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 MGL ½ ½ 0 ½ ½ * ½ 1 ½ ½ 1 ½ 6 30,00
7 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 RUS 0 0 ½ 1 ½ ½ * 1 ½ 0 1 ½ 27,25
8 WGM JU WENJUN 2528 CHN 0 ½ 0 ½ ½ 0 0 * 1 1 ½ 1 5 21,75
9 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 BUL 0 ½ 0 0 ½ ½ ½ 0 * 1 ½ 1 19,75
10 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 TUR 0 0 0 1 0 ½ 1 0 0 * ½ ½ 17,25
11 GM SOCKO MONIKA 2463 POL 0 0 0 0 0 0 0 ½ ½ ½ * 1 8,50
12 WGM OZTURK KUBRA 2294 TUR 0 0 ½ 0 0 ½ ½ 0 0 ½ 0 * 2 11,25

 

 

 

FIDE WOMEN GRAND PRIX ANKARA 2012
                 
Round 1 on 2012/09/16 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5  WGM JU WENJUN 2528 11
3 WGM OZTURK KUBRA 2294  0-1  WGM RUAN LUFEI 2492 10
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
                 
Round 2 on 2012/09/17 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
8 GM KONERU HUMPY 2593 0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 0-1 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
10 WGM RUAN LUFEI 2492 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
                 
Round 3 on 2012/09/18 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0.5-0.5 WGM JU WENJUN 2528 11
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0-1 WGM RUAN LUFEI 2492 10
6 GM ZHAO XUE 2549 0-1 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
                 
Round 4 on 2012/09/19 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
10 WGM RUAN LUFEI 2492 0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
                 
Round 5 on 2012/09/21 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
8 GM KONERU HUMPY 2593 0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
                 
Round 6 on 2012/09/22 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 1-0 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
10 WGM RUAN LUFEI 2492 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0-1 GM ZHAO XUE 2549 6
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0-1 GM SOCKO MONIKA 2463 4
                 
Round 7 on 2012/09/23 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341  0.5-0.5  WGM OZTURK KUBRA 2294 3
6 GM ZHAO XUE 2549 0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
8 GM KONERU HUMPY 2593 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
                 
Round 8 on 2012/09/24 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
11 WGM JU WENJUN 2528  0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434  0.5-0.5 GM KONERU HUMPY 2593 8
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
3 WGM OZTURK KUBRA 2294  0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
4 GM SOCKO MONIKA 2463  0.5-0.5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
                 
Round 9 on 2012/09/26 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 1-0 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
8 GM KONERU HUMPY 2593 0-1 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520  0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
10 WGM RUAN LUFEI 2492  0.5-0.5 WGM JU WENJUN 2528 11
                 
Round 10 on 2012/09/27 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434  0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
4 GM SOCKO MONIKA 2463  0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341  0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
                 
Round 11 on 2012/09/28 at 10:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
6 GM ZHAO XUE 2549  0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
8 GM KONERU HUMPY 2593 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
10 WGM RUAN LUFEI 2492  0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
11 WGM JU WENJUN 2528 0-1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1

publikavo Lietuvos šachmatų federacijos inf.