Lap 192012
 
wycc2012

Čempionato oficiali svetainė http://www.wycc2012.com/.
Aukščiausias pozicijas užimančių šachmatininkų partijų TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS
REZULTATAI

Lietuvai atstovavo jaunieji šachmatininkai:

SNo Title Name Rtg FIDE-ID Category
SNo Title Name Rtg FIDE-ID Category
5 Laurusas Tomas 2425 12803731 U16-Open
10 Misiuk Ernest 1589 12807435 U08-Open
17 Sibajeva Marija 1661 12807583 U10-Girls
29 Stremavicius Titas 2204 12804444 U14-Open
29 Gucaga Augustas 1450 12809012 U08-Open
59 Lepeskaite Migle 1803 12803065 U18-Girls
59 Misiuk Emilija 0 12808229 U08-Girls
67 Misiuk Ivona 1685 12800082 U18-Girls
75 Klabis Rokas 2126 12805246 U18-Open
83 Gucagaite Gabriele 1627 12808210 U14-Girls
91 Klepeckaite Radvile 1635 12805653 U16-Girls
97 Brazdzionis Andrius 1922 12804479 U16-Open
107 Vaskevicius Augustas 1508 12808008 U10-Open
114 Misiuk Karolina 0 12808237 U12-Girls
130 Samulionis Matas 1581 12807672 U12-Open

 

Lietuvos delegacijos vadovas – IA Raimondas Paliulionis. Aukščiausią vietą iškovojo klaipėdietė Marija Šibajeva ( G10; 17-oji starto pozicija; užimta 18-oji vieta), deja, tai tebuvo 18-oji vieta.  Tik rezervuotai galima pasidžiaugti Mato Samulionio (FIDE Rtg +110) , Andriaus Brazdžionio (FIDE Rtg +39), Karolinos Misiuk Miglės Lepeškaitės (FIDE Rtg +28.2),  Roko Klabio (FIDE Rtg +23.5) rezultatais. Ytin nesėkmingai rungtyniavo  šachmatininkai, iš kurių buvo tikėtasi ženkliai aukštesnių rezultatų: kauniečiai Tomas Laurušas (U16; 5-oji starto pozicija; užimta 27-oji vieta) bei Titas Stremavičius (U14; 29-oji starto pozicija; užimta  52-oji vieta). 

Player overview for LTU
SNo Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Rk. Group Sno-Rk
130 Samulionis Matas 1581 LTU 0 1 1 ½ 1 ½ 0 0 ½ 1 ½ 6 67 U12 Open 63
97 Brazdzionis Andrius 1922 LTU 1 0 0 0 1 ½ 1 1 0 1 ½ 6 48 U16 Open 49
114 Misiuk Karolina 0 LTU 0 0 1 1 1 ½ 0 ½ 0 ½ ½ 5 82 U12 Girls 32
75 Klabis Rokas 2126 LTU 0 1 0 1 1 ½ 0 1 0 1 0 5,5 55 U18 Open 20
59 Lepeskaite Migle 1803 LTU 0 ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 1 1 0 5,5 41 U18 Girls 18
107 Vaskevicius Augustas 1508 LTU 0 ½ ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 1 ½ 5,5 97 U10 Open 10
17 Sibajeva Marija 1661 LTU 1 ½ 1 1 0 ½ ½ 1 1 0 ½ 7 18 U10 Girls -1
67 Misiuk Ivona 1685 LTU 0 ½ 0 ½ ½ ½ 1 0 ½ 0 ½ 4 70 U18 Girls -3
29 Gucaga Augustas 1450 LTU 1 1 0 1 0 1 1 ½ 0 0 1 6,5 34 U08 Open -5
91 Klepeckaite Radvile 1635 LTU 1 0 1 0 0 0 0 0 1 ½ 0 3,5 99 U16 Girls -8
59 Misiuk Emilija 0 LTU 1 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0 4 69 U08 Girls -10
83 Gucagaite Gabriele 1627 LTU 0 0 1 ½ 0 0 1 ½ 0 0 1 4 100 U14 Girls -17
10 Misiuk Ernest 1589 LTU 1 1 0 ½ ½ 1 0 1 1 0 ½ 6,5 32 U08 Open -22
5 Laurusas Tomas 2425 LTU 1 1 ½ 1 0 1 0 1 1 0 0 6,5 27 U16 Open -22
29 Stremavicius Titas 2204 LTU 1 ½ 0 1 1 0 0 1 0 1 1 6,5 52 U14 Open -23



Player details for LTU
Rd. SNo
Name Rtg FED Pts. Res.
Misiuk Emilija 0 LTU Rp:1175 Pts. 4.0
1 14
Oliveira Maria Elisa Ramos Ma 1230 POR 3,5 s 1
2 10
Rindhiya V 1282 IND 6,5 w 0
3 6
Lehaci Miruna-Daria 1445 ROU 8 s 0
4 4
Ginovart Camille 1577 FRA 6 w 1
5 8
Rakshitta Ravi 1312 IND 6,5 s 0
6 89
Zavivaeva Emilia 0 RUS 3,5 w 1
7 17
Adamczyk Zuzanna 0 POL 6 w 0
8 24
Baasandamba Ariunkhishig 0 MGL 5,5 s 0
9 36
Dodu Crina Karina 0 AUT 5 w 0
10 45
Hoshino Meilin 0 JPN 4 s 1
11 76
Sagynay Inzhu 0 KAZ 5 w 0
Misiuk Ernest 1589 LTU Rp:1265 Pts. 6.5
1 79
Kioko Maxrore Wambua 0 KEN 2,5 s 1
2 97
Nguyen Tan 0 USA 7 w 1
3 107
Runets Ivan 0 BLR 5 s 0
4 75
Jiang Kelvin 0 USA 5,5 w ½
5 77
Kabacinski Krzysztof 0 POL 6,5 s ½
6 72
Hidalgo Minano Fernando Jose 0 PER 6,5 w 1
7 119
Stsiapnou Mikita 0 BLR 7 s 0
8 96
Ngo Duc Tri 0 VIE 6,5 w 1
9 124
Tsog-Ochir Tengis 0 MGL 7,5 w 1
10 103
Perkins Joaquin K 0 USA 8 s 0
11 42
Ahmadzade Ahmad 0 AZE 6,5 w ½
Gucaga Augustas 1450 LTU Rp:1370 Pts. 6.5
1 98
Nguyen Thai Dai Vinh 0 CZE 4,5 w 1
2 122
Ter-Saakian Grigorii 0 RUS 5 s 1
3 2
Tsoi Dmitry 1853 RUS 8 w 0
4 96
Ngo Duc Tri 0 VIE 6,5 w 1
5 97
Nguyen Tan 0 USA 7 s 0
6 110
Sezdbekov Almaz 0 KGZ 5,5 s 1
7 111
Shaykhaliev Dzhokhar 0 RUS 7 w 1
8 113
Skatchkov Valery 0 RUS 6,5 s ½
9 3
Nguyen Huynh Minh Thien 1706 VIE 6,5 w 0
10 124
Tsog-Ochir Tengis 0 MGL 7,5 s 0
11 87
Levkov Daniel 0 USA 5,5 w 1
Sibajeva Marija 1661 LTU Rp:1615 Pts. 7.0
1 80
Bucur Denisa-Andreea 0 ROU 5,5 w 1
2 54
Pribylova Sofie 1424 CZE 4,5 s ½
3 50
Szulc Zofia 1446 POL 7 w 1
4 30
Nemcova Karin 1590 CZE 7,5 s 1
5 16
Schneider Jana 1668 GER 6,5 w 0
6 52
Scarpa Claudia 1431 ITA 5,5 s ½
7 43
De Talance Berenice 1501 FRA 6 w ½
8 39 WFM Lakshmi C 1547 IND 6,5 s 1
9 24
Glebova Anastasia 1625 RUS 5,5 w 1
10 19
Badelka Olga 1653 BLR 9 w 0
11 37
Mishra Anwesha 1561 IND 7 s ½
Vaskevicius Augustas 1508 LTU Rp:1456 Pts. 5.5
1 12 CM Kumar Aravind 1944 USA 7,5 s 0
2 165
Martinuc Jani 0 SLO 3,5 w ½
3 159
Leisch Lukas 0 AUT 6 s ½
4 173
Reveco Toledo Luciano Agusto 0 CHI 5,5 w 1
5 64
Baenziger Fabian 1707 SUI 5 s ½
6 55
Kosakowski Jakub 1724 POL 6,5 w 0
7 163
Mahmutbegovic Muharem 0 BIH 5 s ½
8 177
Sizov Vladislav 0 RUS 4,5 w 1
9 83
Morozli Grigorijs 1646 LAT 5,5 s 0
10 187
Yeo Ruizhi Carwyn 0 SIN 5 w 1
11 40
Baranov Ivan 1791 RUS 5,5 s ½
Klepeckaite Radvile 1635 LTU Rp:1685 Pts. 3.5
1 39
Hincu Olga 1966 MDA 5,5 w 1
2 29
Ivanova Simoneta 2016 BUL 7 s 0
3 51
Koloditsova Renata 1881 SVK 4 w 1
4 27
Dragieva Denitza 2027 BUL 7 s 0
5 35
Gaboyan Susanna 1976 ARM 7 w 0
6 62
Ozturk Hilal 1818 TUR 5,5 s 0
7 80
Rodsmoen Maud 1747 NOR 5 w 0
8 42
Zavgorodniaya Alena 1952 RUS 4 w 0
9 95 WFM Amra Tasnim 1574 RSA 4,5 s 1
10 104
Sukhbaatar Enkhjin 0 MGL 3,5 s ½
11 57
Hansen Erle Andrea Marki 1846 NOR 4,5 w 0
Laurusas Tomas 2425 LTU Rp:2313 Pts. 6.5
1 68
Itkin David 2058 CAN 4,5 w 1
2 47
Papasimakopoulos Alexandros 2156 GRE 6,5 s 1
3 29
Nasuta Grzegorz 2256 POL 7 w ½
4 27 FM Kowsarinia Amir 2262 IRI 7,5 w 1
5 17
Beradze Irakli 2327 GEO 6,5 s 0
6 41 FM Le Tuan Minh 2204 VIE 6 s 1
7 14
Narayanan S.L 2350 IND 7,5 w 0
8 31 FM Tran Tuan Minh 2246 VIE 7,5 s 1
9 19
Petrov Nikita 2309 RUS 7 w 1
10 15 FM Harutyunian Tigran K. 2334 ARM 8 s 0
11 39
Ladva Ottomar 2224 EST 8 w 0
Brazdzionis Andrius 1922 LTU Rp:2110 Pts. 6.0
1 35 FM Artemenko Oleg 2235 UZB 6 w 1
2 31 FM Tran Tuan Minh 2246 VIE 7,5 s 0
3 61
Kumsiashvili Nikoloz 2100 GEO 5,5 w 0
4 76
Zhahbai Uulu Zhohar 2029 KGZ 4,5 s 0
5 118
Deary Daniel 1602 SCO 4 w 1
6 74
Sokac Marko 2040 CRO 5,5 s ½
7 70
Markoja Sebastijan 2048 SLO 5,5 w 1
8 68
Itkin David 2058 CAN 4,5 s 1
9 47
Papasimakopoulos Alexandros 2156 GRE 6,5 w 0
10 66
Salomon Johan 2070 NOR 5,5 s 1
11 38
Samdanov Samdan 2227 RUS 6 w ½
Lepeskaite Migle 1803 LTU Rp:1940 Pts. 5.5
1 19 WIM Enkhtuul Altanulzii 2134 MGL 7 w 0
2 42
Stark Saskia 1983 GER 4,5 s ½
3 74
Pereira Susana Martins 1571 POR 4 w 1
4 27 WCM Narva Triin 2065 EST 5 s ½
5 33
Bezkorovaina Mariia 2025 UKR 5,5 w 0
6 48
Bengtsson Jessica 1908 SWE 4,5 s ½
7 54
Delgado Ayala Maria Adriana 1872 MEX 5,5 w 1
8 37
Gelip Ioana 2016 ROU 6,5 s 0
9 64
Mahmutbegovic Nadina 1730 BIH 5 w 1
10 44
Lugo Lozano Luz Adriana 1961 COL 4,5 s 1
11 23 WFM Real Pereyra Diana Carime 2077 MEX 6,5 w 0
Misiuk Ivona 1685 LTU Rp:1670 Pts. 4.0
1 27 WCM Narva Triin 2065 EST 5 w 0
2 48
Bengtsson Jessica 1908 SWE 4,5 s ½
3 46
Badamkhand Norovsambuu 1920 MGL 5,5 w 0
4 76
Agulhas Tiffany 1551 RSA 5 s ½
5 77 WCM Havenga Mirelle 0 RSA 3,5 w ½
6 58 WFM Comas Colon Rinelly 1810 PUR 4,5 s ½
7 75
Lee Melissa 1565 CAN 3,5 w 1
8 54
Delgado Ayala Maria Adriana 1872 MEX 5,5 s 0
9 50
Mendez Tovar Jessica Yissel 1889 MEX 3,5 w ½
10 56
Forsa Elise 1836 NOR 4,5 s 0
11 53
Vasiljeva Sofija 1873 LAT 4 w ½
Misiuk Karolina 0 LTU Rp:1530 Pts. 5.0
1 51
Antonovich Tatiana 1664 BLR 5,5 s 0
2 81
Dong Olivia 1487 NZL 5,5 w 0
3 99
Battsooj Amina 0 MGL 3,5 s 1
4 79
Schloffer Jasmin-Denise 1499 AUT 5,5 w 1
5 59
Greibrokk Ingrid Andrea 1634 NOR 5,5 s 1
6 49
Avetisyan Mariam 1667 ARM 6 w ½
7 43
Gajcin Marina 1702 SRB 6,5 s 0
8 57
Lymysalo Venla 1636 AUT 4,5 w ½
9 65
Wang Alyssa 1596 WLS 5,5 s 0
10 84
Markocic Spela 1477 SLO 4,5 w ½
11 50 WFM De Bruyn Aleida 1664 RSA 5 s ½
Klabis Rokas 2126 LTU Rp:2236 Pts. 5.5
1 18 IM Bluebaum Matthias 2438 GER 7 s 0
2 102
Draskovic Davor 1852 MNE 4 w 1
3 40 FM Westerberg Jonathan 2322 SWE 6 s 0
4 104
Bullen Alex 1824 WLS 3,5 w 1
5 46 IM Borisenko Viacheslav 2276 UKR 6 s 1
6 42 FM Druska Juraj 2310 SVK 6 w ½
7 34 FM Draskovic Luka 2336 MNE 6 s 0
8 54
Rindlisbacher Jan 2246 SUI 5,5 w 1
9 30 FM Kriebel Tadeas 2359 CZE 6,5 s 0
10 56
Drnovsek Gal 2236 SLO 5,5 w 1
11 24
Iskandarov Misratdin 2396 AZE 6,5 s 0
Samulionis Matas 1581 LTU Rp:1890 Pts. 6.0
1 35
Haug Johannes 1983 NOR 5 s 0
2 176
Mubasen Hochobeb 0 NAM 0,5 w 1
3 75
Chetrari Nikita 1844 MDA 6,5 s 1
4 53
Livaic Leon 1913 CRO 6 w ½
5 21 FM He Tommy O 2050 USA 7 s 1
6 33 FM Igonin Temur 1986 UZB 8 w ½
7 27
Panchanatham Vignesh 2012 USA 8 s 0
8 63
Poghosyan Tigran 1876 GER 6 w 0
9 80
Batashevs Arsens 1829 LAT 5,5 w ½
10 84
Pallas Sebastian 1814 GER 5 s 1
11 60
Schmidek Emil 1888 GER 6 w ½
Gucagaite Gabriele 1627 LTU Rp:1405 Pts. 4.0
1 24
Mammadova Narmin 1962 AZE 6 s 0
2 116
Shao Stephanie 0 USA 5 w 0
3 106
Sturm Zala 1436 SLO 2 s 1
4 117
Tjaronda Nicola 0 NAM 3,5 w ½
5 51
Drogovoz Maria 1818 RUS 7 s 0
6 104
Lesnic Galina 1487 MDA 4,5 w 0
7 103
Kokanovic Zana 1493 BIH 3,5 s 1

publikavo Lietuvos šachmatų federacijos inf.