Rgp 182013
 
2013_Panevezys_Open_chess_logo

Panevėžyje viešbutyje “Romantic”  (Panevėžys, Kranto g.24)  2013 metų rugpjūčio 12 – 18 dienomis vyko tradicinės 26 -osios tarptautinės šachmatų varžybos “Panevėžys Open’ 2013″.
Detali informacija – interneto svetainėse www.chesslyga.lt , www.panevezysopen.eu.

 

“A” galutinė vietų padėtis po 9 ratų

Vt. Pavadinimas Tipas Lytis Fed. Tarpt.reit. Klubas/Miestas Tšk.  PR1  PR2  PR3 K rtg+/-
1 GM Burmakin Vladimir RUS 2565 Ivanovo 7.0 48.0 52.5 33.5 10 -1.4
2 IM Krivonosov Oleg LAT 2449 Mainz 7.0 46.5 50.5 40.0 10 6.1
3 IM Berzinsh Roland LAT 2400 Riga 7.0 45.5 49.5 34.5 10 13.6
4 Laurusas Tomas U18 LTU 2377 Kaunas 6.5 47.5 51.0 33.0 10 9.6
5 Stremavicius Titas U18 LTU 2235 Kaunas 6.0 47.0 51.0 34.5 15 30.9
6 Klabis Rokas U18 LTU 2218 Siauliai 6.0 43.5 46.5 29.5 15 16.2
7 IM Labeckas Kestutis LTU 2355 Vilnius 5.5 42.5 46.0 28.5 10 -7.1
8 Vanagas Tadas U18 LTU 2107 Panevezys 5.5 36.0 39.0 23.0 15 9.3
9 IM Malinin Yuri RUS 2306 Slancy 5.0 43.5 46.5 28.0 10 -7.7
10 IM Beinoras Mindaugas LTU 2378 Klaipeda 5.0 41.0 44.0 25.0 10 -15.7
11 Juknis Paulius LTU 2165 Kaunas 5.0 38.5 41.5 25.0 15 -6.8
12 Vanagaite Giedre U18 w LTU 2053 Panevezys 5.0 36.5 38.5 23.5 15 4.1
13 Vaitkevicius Paulius U18 LTU 1754 Vilnius 5.0 35.0 38.0 23.0 15 38.8
14 Rackevicius Saulius LTU 1919 Ignalina 5.0 32.5 34.5 21.0 30 30.6
15 Bieliauskas Marius LTU 2113 Kaunas 4.5 44.0 47.5 25.5 15 14.9
16 Brazdzionis Andrius U18 LTU 2018 Panevezys 4.5 43.5 46.5 27.5 15 24.6
17 Vicas Marijus U18 LTU 2061 Siauliai 4.5 37.5 40.5 23.5 15 -2.4
18 Velioniskis Robertas U18 LTU 1988 Marijampole 4.5 37.0 40.0 23.0 15 10.5
19 IM Kaunas Kestutis S60 LTU 2239 Kaunas 4.5 37.0 40.0 21.0 10 -18.0
20 Pultinevicius Paulius U18 LTU 1879 Marijampole 4.5 32.5 34.5 19.5 15 25.8
21 FM Martinkus Rolandas LTU 2214 Marijampole 4.0 42.0 44.0 24.5 15 -17.1
22 Vaitonis Vytautas S60 LTU 1985 Klaipeda 4.0 35.5 38.5 22.0 15 4.1
23 Milasevicius Jonas S60 LTU 1893 Panevezys 4.0 31.5 33.5 17.5 15 -1.8
24 Valiunas Rimantas LTU 2079 Vilnius 4.0 31.5 33.5 16.0 30 -41.4
25 Batkovskyte Dominyka w LTU 2104 Vilnius 3.5 39.5 41.5 21.5 15 -21.8
26 Gaizauskaite Ginte U18 w LTU 1735 Vilnius 3.5 34.5 37.5 18.0 15 15.3
27 Kviliunas Vladislovas LTU 1852 Panevezys 3.5 34.5 36.5 20.0 15 9.9
28 Bazevicius Albertas LTU 1907 Panevezys 3.5 32.0 34.5 18.0 15 -19.5
29 Paulauskaite Gintare w LTU 2082 Vilnius 3.5 31.5 33.5 13.5 15 -29.3
30 Zebelis Rimantas S60 LTU 1878 Alytus 3.5 31.0 33.0 13.5 15 -6.9
31 Kuvsinov Anatolij S60 LTU 1874 Vilnius 3.5 26.5 28.5 13.5 15 -8.7
32 Barsciauskas Gintautas S60 LTU 1809 Kintai 2.5 31.0 33.0 13.5 15 -13.1
33 Petraitis Gintautas S60 LTU 1945 Kaunas 2.5 27.0 29.0 11.5 15 -40.8


“B” galutinė vietų padėtis po 8 ratų

Vt. Pavadinimas Tipas Lytis Fed. Tarpt.reit. Klubas/Miestas Tšk.  PR1  PR2  PR3 K rtg+/-
1 Ivanauskas Raimundas LTU 1738 Rokiskis 6.5 31.5 34.0 28.0 30 45.0
2 Kalvis Stepas LTU 1757 Panevezys 6.5 30.5 33.0 26.5 15 3.9
3 Lakavicius Gediminas LTU 0 Jonava 6.0 37.0 40.0 29.5
4 Urbonaviciute Zivile w LTU 1805 Panevezys 6.0 33.5 36.0 29.5 15 20.7
5 Saumanaite Skaiste U18 w LTU 1761 Panevezys 6.0 31.5 34.5 23.5 15 2.5
6 Bucinskas Lukas U18 LTU 1777 Siauliai 5.5 40.5 44.5 28.0 15 12.6
7 Zeimys Vilmantas LTU 1658 Joniskelis 5.5 30.0 31.5 24.0 30 18.3
8 Ramanauskas Leonas S60 LTU 1758 Panevezys 5.0 36.5 40.5 23.0 15 2.7
9 Jankevicius Nedas U18 LTU 1574 Siauliai 5.0 36.5 39.5 27.5 30 74.1
10 Semonaviciute Agne U18 w LTU 1764 Siauliai 5.0 35.5 39.5 25.0 15 -4.1
11 Klepeckaite Radvile U18 w LTU 1723 Birzai 5.0 28.5 31.0 23.0 15 -6.6
12 Vasiliauskas Domas U12 LTU 1456 Alytus 5.0 28.0 29.5 19.0 30 45.3
13 Aleksandravicius Darius LTU 1732 Panevezys 4.5 36.0 39.5 23.5 15 -14.3
14 Berginas Sigitas LTU 1635 Panevezys 4.5 36.0 37.0 22.5 15 6.6
15 Kutkaitis Romualdas LTU 1789 Kaunas 4.5 35.0 39.0 24.0 30 -33.3
16 Semonaviciute Migle U12 w LTU 1524 Siauliai 4.5 34.5 38.0 21.0 15 34.5
17 Stauskas Adolfas S60 LTU 1740 Panevezys 4.5 33.0 36.5 21.0 15 -20.4
18 Bisigirskas Paulius U12 LTU 1614 Panevezys 4.5 32.5 36.0 22.0 15 8.4
19 Pilipaviciute Aiste U18 w LTU 1533 Panevezys 4.5 30.0 32.5 18.5 30 -11.1
20 Simkunas Kestutis LTU 1776 Panevezys 4.5 29.5 32.5 21.0 15 -22.0
21 Luza Kestutis LTU 1608 Panevezys 4.0 33.5 36.5 19.0 30 -26.4
22 Voropajevas Nikolajus S60 LTU 1535 Panevezys 4.0 31.5 32.5 19.0 30 -27.0
23 Samuolis Mantas U18 LTU 1523 Panevezys 4.0 31.0 33.5 20.0 15 17.0
24 Skripkiunas Benas U12 LTU 1536 Alytus 4.0 31.0 33.5 18.5 30 27.3
25 Simaite Meida U12 w LTU 0 Birzai 4.0 24.5 27.0 14.5
26 Valiuska Stasys S60 LTU 1546 Panevezys 3.5 31.0 34.0 17.0 15 -8.6
27 Labanauskas Dovydas U12 LTU 0 Siauliai 3.5 26.5 29.0 13.0
28 Slikas Rokas U12 LTU 0 Siauliai 3.5 26.0 27.5 13.5
29 Linge Giedrius LTU 0 Panevezys 3.5 25.5 28.0 17.0
30 Glinskas Marius S60 LTU 0 Jonava 3.5 25.5 28.0 15.5
31 Cekanauskas Justas U18 LTU 1724 Panevezys 3.5 25.0 27.0 16.0 15 -39.9
32 Karpiejus Edvardas U12 LTU 1372 Alytus 3.5 23.5 24.5 12.0 30 12.6
33 Jaskunaite Areta U18 w LTU 1473 Vilkaviskis 3.0 32.5 36.0 16.5 30 42.0
34 Traczewski Wojciech POL 1778 Gdansk 3.0 32.0 35.0 19.0 15 -1.0
35 Kuklierius Liudas LTU 0 Panevezys 3.0 29.5 33.0 14.5
36 Andriulevicius Kestutis LTU 1676 Panevezys 3.0 28.0 30.0 14.0 15 -27.1
37 Rauckyte Kamile U12 w LTU 0 Birzai 3.0 28.0 29.5 13.5
38 Juskauskaite Urte U18 w LTU 1614 Panevezys 3.0 24.5 25.5 8.5 30 0.0
39 Andrusaitis Antanas S60 LTU 1539 Panevezys 2.5 28.5 30.5 15.0 15 -21.3
40 Kirdeikis Algimantas LTU 1375 Panevezys 2.5 27.5 29.0 11.5 30 -14.7
41 Katinas Kazimieras S60 LTU 1613 Panevezys 2.5 25.5 28.5 14.0 15 -19.6
42 Aviza Elijas U12 LTU 0 Panevezys 2.5 25.5 26.5 9.5
43 Grusas Dangiras U12 LTU 0 Siauliai 2.5 24.5 26.5 8.5
44 Januskevicius Mantas U12 LTU 0 Alytus 2.5 19.5 20.5 6.0
45 Maciulaityte Barbora U12 w LTU 0 Kaunas 2.0 24.0 26.5 11.0
46 Kancyte Milda w LTU 0 Kaunas 2.0 21.5 22.5 6.0
47 Juknaite Santa w LTU 0 Panevezys 1.5 24.0 26.5 8.5
48 Brazinskas Rolandas LTU 0 Panevezys 0.0 20.0 21.0 0.0

“BLITZ” galutinė vietų padėtis po 9 ratų

Vt. Pavadinimas Tipas Lytis Fed. Tarpt.reit. Klubas/Miestas Tšk.  PR1  PR2  PR3  PR4 K rtg+/-
1 Laurusas Tomas U18 LTU 2416 Kaunas 7.5 47.5 51.5 40.0 6 20 8.8
2 IM Labeckas Kestutis LTU 2386 Vilnius 7.0 51.5 56.5 38.5 5 20 4.0
3 IM Beinoras Mindaugas LTU 2352 Klaipeda 7.0 49.5 53.5 37.5 6 20 6.6
4 Bieliauskas Marius LTU 2136 Kaunas 7.0 47.5 51.0 35.5 6 20 26.6
5 Klabis Rokas U18 LTU 2228 Siauliai 6.5 49.5 53.5 36.0 5 20 18.8
6 Vaitkevicius Paulius U12 LTU 1963 Vilnius 6.5 44.0 47.0 32.5 6 20 45.2
7 Stremavicius Titas U18 LTU 2234 Kaunas 6.0 48.0 51.0 35.5 5 20 2.4
8 Vicas Marijus U18 LTU 2006 Siauliai 6.0 48.0 51.0 33.5 5 20 64.0
9 Vanagas Tadas U18 LTU 2043 Panevezys 6.0 45.5 48.5 33.0 6 20 31.0
10 Pultinevicius Paulius U12 LTU 1848 Marijampole 6.0 42.0 44.5 31.0 6 20 50.4
11 Batkovskyte Dominyka w LTU 2126 Vilnius 6.0 41.0 44.0 31.0 6 20 -10.8
12 Juknis Paulius LTU 2129 Kaunas 5.5 44.0 47.0 29.5 5 20 -13.6
13 Paulauskaite Gintare w LTU 2017 Vilnius 5.5 37.0 40.0 28.0 5 20 -4.6
14 Rackevicius Saulius LTU 1919 Ignalina 5.5 35.5 38.5 25.0 5 20 1.4
15 IM Malinin Yuri RUS 2274 Slancy 5.0 45.5 48.5 31.0 5 20 -36.4
16 Brazdzionis Andrius U18 LTU 2010 Panevezys 5.0 45.0 49.0 28.5 4 20 9.4
17 IM Kaunas Kestutis S60 LTU 2239 Kaunas 5.0 41.0 45.0 26.0 5 20 -53.2
18 Steponavicius Algimantas LTU 1769 Panevezys 5.0 40.0 43.5 25.5 4 20 32.4
19 Petraitis Gintautas S60 LTU 1945 Kaunas 5.0 39.5 43.0 25.5 4 20 -4.6
20 Baltrunas Arvydas LTU 1911 Panevezys 5.0 39.5 42.0 26.0 5 20 14.2
21 IM Dambrauskas Virginijus LTU 2280 Vilnius 5.0 38.5 41.5 24.0 5 20 -61.8
22 Zebelis Rimantas S60 LTU 1834 Alytus 5.0 38.5 40.5 24.0 5 20 -5.0
23 Gaizauskaite Ginte U18 w LTU 1714 Vilnius 5.0 36.0 38.5 22.0 5 20 28.8
24 Velioniskis Robertas U18 LTU 1909 Marijampole 5.0 36.0 38.5 22.0 4 20 -19.6
25 Jankevicius Nedas U18 LTU 1885 Siauliai 5.0 35.5 38.0 20.0 5 20 -11.0
26 Beinoraite Viktorija w LTU 2007 Kedainiai 4.5 39.0 42.0 24.0 4 20 -42.4
27 Saumanaite Skaiste U18 w LTU 1807 Panevezys 4.5 39.0 42.0 19.0 4 20 -6.0
28 Bucinskas Lukas U18 LTU 1900 Siauliai 4.5 35.5 36.5 23.5 4 20 12.8
29 Gedmintas Darius LTU 1645 Panevezys 4.5 34.5 35.5 16.5 4 20 -2.0
30 Jaskunaite Areta U18 w LTU 1472 Vilkaviskis 4.5 32.0 34.0 14.5 4 20 25.4
31 Lakavicius Gediminas LTU 0 Jonava 4.0 41.5 45.5 24.5 3
32 Vanagaite Giedre U18 w LTU 2012 Panevezys 4.0 41.5 45.0 25.0 4 20 -37.6
33 Skripkiunas Benas U12 LTU 1615 Alytus 4.0 37.5 40.0 21.0 4 20 40.4
34 Klepeckaite Radvile U18 w LTU 1731 Birzai 4.0 37.0 40.0 19.0 4 20 2.0
35 Semonaviciute Agne U18 w LTU 1659 Siauliai 4.0 35.5 38.0 18.0 4 20 8.0
36 Juskauskaite Urte U18 w LTU 1736 Panevezys 4.0 34.5 37.5 19.0 4 20 -7.0
37 Semonaviciute Migle U12 w LTU 1576 Siauliai 4.0 34.5 36.5 16.0 4 20 3.6
38 Lukosevicius Kestutis S60 LTU 1642 Panevezys 4.0 34.0 36.5 18.0 4 20 15.4
39 Barsciauskas Gintautas S60 LTU 1736 Kintai 4.0 32.0 35.0 15.5 3 20 -40.6
40 Samuolis Mantas U18 LTU 1594 Panevezys 3.5 34.5 36.5 19.5 3 20 0.0
41 Rauckyte Kamile U12 w LTU 1450 Birzai 3.5 31.0 33.5 12.5 3 20 -3.8
42 Zeimys Vilmantas LTU 1658 Joniskelis 3.5 27.0 28.0 11.5 3 20 -19.2
43 Ivanauskas Raimundas LTU 1645 Rokiskis 3.0 41.5 44.0 20.0 3 20 10.4
44 Gabrilaviciute Laura w LTU 1899 Panevezys 3.0 38.0 40.5 22.0 3 20 -40.6
45 Vasiliauskas Domas U12 LTU 1495 Alytus 3.0 35.0 37.0 16.0 2 20 7.8
46 Bisigirskas Paulius U12 LTU 1557 Panevezys 3.0 34.0 37.0 17.5 2 20 5.4
47 Andriulevicius Kestutis LTU 1681 Panevezys 3.0 32.0 33.0 15.0 3 20 -53.6
48 Simaite Meida U12 w LTU 1376 Birzai 3.0 31.0 32.0 14.5 2 20 16.4
49 Aviza Elijas U12 LTU 0 Panevezys 2.5 31.5 32.5 10.5 2
50 Labanauskas Dovydas U12 LTU 0 Siauliai 2.5 29.5 31.5 10.0 2
51 Karpiejus Edvardas U12 LTU 1340 Alytus 2.5 29.0 30.0 9.0 2 20 -18.2
52 Januskevicius Mantas U12 LTU 0 Alytus 2.5 23.5 24.5 8.5 2
53 Slikas Rokas U12 LTU 0 Siauliai 2.0 28.5 29.5 7.0 2
54 Grusas Dangiras U12 LTU 0 Siauliai 1.0 26.0 28.0 7.0 1

 

 

plakatas_2013_Open

publikavo Lietuvos šachmatų federacijos inf.