Rgp 032013
 
Rk. Name sex FED RtgI Pts.  TB1  TB2  TB3  TB4 Rp n w we w-we K rtg+/-
1 GM Hoang Thanh Trang w HUN 2467 9.0 2421 73.0 79.0 7 2663 11 9 6.44 2.56 10 25.6
2 IM Melia Salome w GEO 2428 8.0 2452 72.5 77.0 5 2601 11 8 5.48 2.52 10 25.2
3 IM Mkrtchian Lilit w ARM 2454 8.0 2404 70.5 75.5 5 2560 11 8 6.49 1.51 10 15.1
4   GM Cmilyte Viktorija w LTU 2497 8.0 2393 68.5 73.5 5 2552 11 8 7.24 0.76 10 7.6
5 GM Kosteniuk Alexandra w RUS 2489 8.0 2393 67.0 71.5 7 2552 11 8 7.07 0.93 10 9.3
6 IM Khotenashvili Bela w GEO 2512 8.0 2388 69.0 74.5 6 2548 11 8 7.48 0.52 10 5.2
7 GM Socko Monika w POL 2435 8.0 2360 65.0 69.5 5 2518 11 8 6.82 1.18 10 11.8
8 WGM Kashlinskaya Alina w RUS 2334 7.5 2433 69.5 73.0 6 2529 11 7.5 4.54 2.96 15 44.4
9 WGM Arabidze Meri w GEO 2320 7.5 2432 73.5 77.5 5 2524 11 7.5 4.39 3.11 15 46.7
10 WGM Pogonina Natalija w RUS 2478 7.5 2407 68.0 72.5 4 2522 11 7.5 6.79 0.71 10 7.1
11 WGM Kovanova Baira w RUS 2371 7.5 2398 70.0 74.5 5 2502 11 7.5 5.47 2.03 10 20.3
12 GM Muzychuk Anna w SLO 2594 7.5 2393 69.0 73.5 4 2508 11 7.5 8.44 -0.94 10 -9.4
13 WGM Girya Olga w RUS 2437 7.5 2391 69.5 75.0 5 2506 11 7.5 6.44 1.06 10 10.6
14 GM Stefanova Antoaneta w BUL 2497 7.5 2362 65.0 70.0 6 2482 11 7.5 7.65 -0.15 10 -1.5
15 WGM Ozturk Kubra w TUR 2293 7.5 2360 65.0 69.0 6 2452 11 7.5 4.99 2.51 15 37.7
16 GM Cramling Pia w SWE 2523 7.5 2356 64.5 70.0 5 2477 11 7.5 8.05 -0.55 10 -5.5
17 IM Javakhishvili Lela w GEO 2465 7.5 2324 59.0 63.5 5 2446 11 7.5 7.71 -0.21 10 -2.1
18 IM Atalik Ekaterina w EUR 2430 7.5 2319 59.0 63.5 6 2439 11 7.5 7.29 0.21 10 2.1
19 IM Milliet Sophie w FRA 2396 7.5 2298 60.5 65.0 5 2414 11 7.5 7.15 0.35 10 3.5
20 GM Arakhamia-Grant Ketevan w SCO 2385 7.5 2280 59.0 63.5 7 2397 11 7.5 7.23 0.27 10 2.7
21 IM Kovalevskaya Ekaterina w RUS 2407 7.0 2425 70.5 75.5 6 2503 11 7 5.57 1.43 10 14.3
22   WGM Daulyte Deimante w LTU 2363 7.0 2403 69.5 74.5 6 2465 11 7 5.35 1.65 15 24.8
23 IM Guramishvili Sopiko w GEO 2421 7.0 2380 67.0 72.0 5 2463 11 7 6.38 0.62 10 6.2
24 GM Lagno Kateryna w UKR 2542 7.0 2379 68.5 74.0 5 2468 11 7 8.01 -1.01 10 -10.1
25 GM Gunina Valentina w RUS 2507 7.0 2369 68.5 73.5 7 2457 11 7 7.62 -0.62 10 -6.2
26 GM Dzagnidze Nana w GEO 2558 7.0 2368 67.0 71.5 6 2451 11 7 8.32 -1.32 10 -13.2
27 IM Gaponenko Inna w UKR 2393 7.0 2347 66.5 70.0 5 2427 11 7 6.46 0.54 10 5.4
28 GM Kosintseva Tatiana w RUS 2528 7.0 2332 65.0 70.5 5 2424 11 7 8.35 -1.35 10 -13.5
29 IM Matnadze Ana w ESP 2412 7.0 2300 62.0 67.5 5 2390 11 7 7.31 -0.31 10 -3.1
30 GM Zhukova Natalia w UKR 2471 7.0 2296 61.5 66.5 5 2379 11 7 8.17 -1.17 10 -11.7
31 IM Bodnaruk Anastasia w RUS 2440 7.0 2295 60.0 65.0 6 2387 11 7 7.74 -0.74 10 -7.4
32 IM Paehtz Elisabeth w GER 2454 7.0 2248 58.5 62.5 6 2335 11 7 8.46 -1.46 10 -14.6




Tiesioginė 30 pirmųjų lentų transliacija (nuo 14.30):


2013-08-03, 11 turas:
    Viktorija Čmilytė – 1 lenta; Deimantė Daulytė – 26 lenta; Daiva Batytė – 65 lenta
(jei Viktorija Čmilytė nugalėtų Hoang Thanh Trang  ir Monika Socko nepralaimėtų Melia Salome
– Viktorija Čmilytė užimtų antrąją vietą;

jei Viktorija Čmilytė nugalėtų Hoang Thanh Trang  ir Monika Socko pralaimėtų Melia Salome
– Viktorija Čmilytė būtų trečia;
jei Viktorija Čmilytė sužaistų lygiomis, ji turėtų ytin mažas galimybes užimti trečiąją vietą)


Rezultatai:
GM Viktorija Čmilytė ;
WGM Deimantė Daulytė ;
WFM Daiva Batytė

Video transliacijos (Microsoft Windows media)
: 1 kamera; 2 kamera; 3 kamera


GM Viktorija Čmilytė; WGM Aleksandra Goriačkina. www.belgrade2013.org nuotrauka

GM Viktorija Čmilytė; WGM Aleksandra Goriačkina. www.belgrade2013.org nuotrauka

WGM Deimantė Daulytė; GM Antuanetė Stefanova;  www.belgrade2013.org nuotrauka

WGM Deimantė Daulytė; GM Antuanetė Stefanova; www.belgrade2013.org nuotrauka




 

publikavo Lietuvos šachmatų federacijos inf.