Gru 172013
 
escc2013

 

http://www.poloniachess.pl/amplico2013/en/

Lietuvos šachmatininkų pasiekimai greitųjų šachmatų 2013 metų Europos čempionate: Miglė  Semonavičiūtė iškovojo 2-ąją vietą tarp mergaičių gimusių ne anksčiau kaip 2001 metais; Gintautas Jurgis Plungė iškovojo 3-ąją vietą S60 grupėje;Gintarė Paulauskaitė iškovojo 11-ąją vietą moterų įskaitoje; Tomas Povilaitis iškovojo 11-ąją vietą tarp berniukų gimusių ne anksčiau kaip 2003 metais.Bedrojoje įskaitoje aukščiausiąją vietą užėmė IM Mindaugas Beinoras – 47-oji vieta.

 

European Rapid Chess Championship 2013

Warsaw 2013-12-14/2013-12-15
Tempo gry: 15′ + 10” na ruch
Sędzia: FA Paweł Suwarski

best girl born 2001 or later


L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. Rn-1 CBch Bch. Wins
1 186 382 WFM Śliwicka, Alicja POL R 1767 2100 6,5 2066 65,00 69,00 5
2 323 439   Semonaviciute, Migle LTU R 1658 1566 6,0 1745 50,50 54,50 6
3 416 510 II Żukowska, Aleksandra POL R 1515 1600 5,0 2022 49,50 52,50 5
4 418 479 I Kucharska, Honorata POL R 1583 1800 5,0 2011 58,00 61,00 5
5 422 497 I Łęczek, Weronika POL R 1545 1800 5,0 1990 45,00 47,00 5
6 433 514 Stsepkina, Yauheniya BLR R 1509 1539 5,0 1958 50,00 51,50 5
7 461 520 I Rudzińska, Michalina POL R 1488 1800 5,0 1899 54,50 57,50 5
8 533 522 I Moscicka, Pola POL R 1479 1800 4,5 1878 50,00 51,50 4
9 539 565 II Choińska, Debora POL R 1352 1600 4,5 1816 49,00 52,50 4
10 541 570 II+ Czarniecka, Aleksandra POL R 1335 1600 4,5 1812 48,50 50,00 4
11 544 598 II Paździerz, Paulina POL R 1113 1600 4,5 1790 45,50 48,50 4
12 551 580 II+ Paździerz, Klaudia POL R 1276 1600 4,5 1738 50,50 53,50 4
13 554 742 Owczinina, Olga BLR 0 1000 4,5 1653 48,50 52,00 4
14 566 542 Grabcheva, Natalia BUL R 1425 1577 4,0 2008 57,50 61,50 3
15 570 532 II+ Waszczuk, Patrycja POL R 1447 1600 4,0 1908 55,50 60,00 3
16 577 566 II+ Gowin, Małgorzata POL R 1343 1600 4,0 1864 45,50 48,50 3
17 583 596 II Szymańska, Emilia POL 1156 1600 4,0 1833 47,50 50,00 4
18 586 564 II Dyląg, Emilia POL R 1356 1600 4,0 1808 53,00 56,50 4
19 587 617 II Majewska, Marianna POL 0 1600 4,0 1782 43,00 45,00 4
20 588 572 II Waligóra, Julia POL R 1333 1600 4,0 1777 48,00 51,00 4
21 591 579 I Malicka, Maria POL R 1276 1800 4,0 1771 51,50 55,00 3
22 594 599 II Tamoń, Agata POL R 1103 1600 4,0 1748 43,50 45,50 4
23 599 595 II Mucha, Marta POL R 1163 1600 4,0 1729 43,50 45,50 4
24 600 585 II+ Pyzio, Amelia POL R 1259 1600 4,0 1719 48,00 51,50 4
25 601 594 II Dadełło, Barbara POL R 1166 1600 4,0 1719 45,00 46,50 4
26 605 591 II+ Budkiewicz, Magdalena POL R 1208 1600 4,0 1707 50,50 54,50 3
27 607 597 II Tomczak, Marta POL R 1146 1600 4,0 1683 49,50 52,00 3
28 611 645 III Litwiniec, Julia POL 0 1400 4,0 1663 39,50 41,50 4
29 619 646 III Kucharska, Helena POL 0 1400 4,0 1630 44,50 47,50 4
30 627 660 III Arciszewska, Zuzanna POL 0 1400 4,0 1517 40,00 42,50 4
31 645 620 II Tuźnik, Martyna POL 0 1600 3,5 1776 42,50 44,50 3
32 646 589 II Bieńko, Jagoda POL 1214 1600 3,5 1774 52,50 56,00 3
33 647 618 II Reszka, Zofia POL 0 1600 3,5 1772 45,00 48,00 3
34 649 647 III Sokół, Maria POL 0 1400 3,5 1712 37,50 39,00 3
35 651 653 III Golec, Alicja POL 0 1400 3,5 1664 41,50 43,50 2
36 654 644 III Krajewska, Gabriela POL 0 1400 3,5 1634 41,50 44,00 3
37 657 651 III Lipowska, Nadia POL 0 1400 3,5 1612 41,00 43,00 3
38 662 654 III Kuczyńska, Katarzyna POL 0 1400 3,5 1577 43,50 45,50 3
39 666 648 III Wiewióra, Dominika POL 0 1400 3,5 1555 40,00 42,50 3
40 667 656 III Łukasik, Zuzanna POL 0 1400 3,5 1541 48,00 50,00 3
41 669 659 III Chmielewska, Julia POL 0 1400 3,5 1509 39,50 41,00 3
42 678 593 II Golecka, Jadwiga POL R 1192 1600 3,0 1741 45,00 48,00 2
43 682 621 II Wiśniewska, Nina POL 0 1600 3,0 1723 45,00 47,00 2
44 684 691 IV Dallemura, Anna POL 0 1250 3,0 1702 37,50 39,50 3
45 685 693 IV Schyllo, Wiktoria POL 0 1250 3,0 1698 31,50 32,50 3
46 688 709 V Siennicka, Katarzyna POL 0 1100 3,0 1631 42,50 44,50 2
47 691 657 III Kodym, Katarzyna POL 0 1400 3,0 1609 40,00 41,50 3
48 692 650 III Strączek, Wiktoria POL 0 1400 3,0 1585 43,50 45,00 3
49 694 649 III Słoniewska, Alicja POL 0 1400 3,0 1563 47,00 49,00 3
50 697 696 IV Hanuszkiewicz, Julia POL 0 1250 3,0 1537 35,50 36,50 3
51 699 658 III Młotkowska, Kinga POL 0 1400 3,0 1527 43,00 44,50 3
52 708 710 V Juszkowska, Zuzanna POL 0 1100 2,5 1842 32,50 33,50 2
53 710 694 IV Garbowska, Maja POL 0 1250 2,5 1697 35,00 36,00 2
54 711 697 IV Walasek, Maria POL 0 1250 2,5 1692 38,50 39,50 2
55 713 714 Szczygielska, Barbara POL 0 1000 2,5 1653 37,50 39,00 2
56 724 692 IV Jaranowska, Nicola POL 0 1250 2,0 1703 34,50 35,50 2
57 725 695 IV Soćko, Julia POL 0 1250 2,0 1696 31,50 32,50 1
58 727 652 III Szymczak, Marta POL 0 1400 2,0 1636 39,00 41,00 2
59 732 655 III Król, Izabela POL 0 1400 1,5 1596 37,50 39,00 1
60 736 728 Niedziółka, Karolina POL 0 1000 0,5 1810 34,00 36,00 0
61 737 437 I++ Kaczmarska, Joanna POL R 1659 1900 0,0 0 37,50 38,50 0

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.35) © A.Curyło http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: IA Tomasz Delega

 

European Rapid Chess Championship 2013

Warsaw 2013-12-14/2013-12-15
Tempo gry: 15′ + 10” na ruch
Sędzia: FA Paweł Suwarski

S60


L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. Rn-1 CBch Bch. Wins
1 75 109 IM Kostyra, Stanislaw POL R 2270 2400 7,5 2186 68,00 72,50 7
2 92 102 IM Adamski, Jan POL R 2281 2400 7,5 2062 67,00 72,00 6
3 131 252   Plunge, Gintautas Jurgis LTU R 1985 2038 7,0 2069 64,50 68,50 7
4 145 137 FM Frink, Ferenc HUN R 2201 2095 7,0 1988 62,50 67,50 5
5 158 184 k Gasik, Piotr POL R 2083 2200 7,0 1719 54,50 58,50 7
6 215 164 Malachi, Avraham ISR R 2130 2098 6,5 1944 59,00 62,50 6
7 230 153 Lind, Jan-olof SWE R 2163 2252 6,5 1849 58,00 62,50 6
8 248 273 k Spicak, Krzysztof POL R 1940 2200 6,0 2063 62,50 66,00 6
9 255 222 Fargere, Jacky FRA R 2036 2025 6,0 2046 61,00 65,00 6
10 256 299 k Kałużny, Włodzimierz POL R 1904 2200 6,0 2040 60,50 64,50 4
11 277 217 WIM Szmacinska, Grazyna POL R 2044 2200 6,0 1960 61,50 65,50 5
12 293 225 IM Chubar, Vladimir UKR R 2034 2090 6,0 1900 57,50 61,50 6
13 301 366   Barsciauskas, Gintautas LTU R 1797 1756 6,0 1872 56,50 60,50 5
14 308 304 Zebelis, Rimantas LTU R 1902 1864 6,0 1853 55,50 58,00 6
15 321 308 Bessarab, Vsevolod RUS R 1895 1884 6,0 1768 56,50 59,50 5
16 324 207 Goldis, Leonid RUS R 2059 0 6,0 1744 55,50 60,00 5
17 327 341 WFM Kowalska, Elzbieta POL R 1836 2100 6,0 1679 53,00 55,50 5
18 344 458 II Siek, Jerzy POL R 1624 1800 5,5 2019 52,50 55,50 4
19 386 427 II Wojtowicz, Mieczyslaw POL R 1682 1800 5,5 1859 54,50 57,50 5
20 393 605 I Przybył, Marian POL 0 2000 5,5 1820 54,50 58,00 5
21 404 335 Barlo, Werner GER 1845 1845 5,5 1638 49,00 51,00 5
22 411 386 I Kaska, Władysław POL R 1758 2000 5,0 2048 59,00 63,00 4
23 444 484 I Budrewicz, Henryk POL 1575 2000 5,0 1936 52,00 55,50 4
24 455 521 II Arbaszewski, Krzysztof POL 1485 1800 5,0 1912 54,00 56,00 5
25 472 379 I Wilczynski, Adam POL R 1772 2000 5,0 1864 56,00 60,00 5
26 473 418 Izmailov, Viktor UKR R 1699 1703 5,0 1863 58,00 61,50 4
27 483 408 I Jarmolowski, Tadeusz POL R 1709 2000 5,0 1830 54,50 58,50 5
28 487 421 Povilaitis, Stasys LTU R 1695 0 5,0 1797 54,50 58,00 5
29 488 440 I Feliksinski, Tadeusz POL R 1657 2000 5,0 1791 53,50 57,00 5
30 491 474 II Sobótka, Jan POL R 1589 1800 5,0 1790 49,00 52,50 5
31 502 375 I Rychlik, Bogdan POL 1796 2000 5,0 1739 57,00 61,00 4
32 505 444 I Wiszniowski, Eugeniusz POL R 1642 2000 5,0 1718 53,50 56,50 4
33 513 348 III Szczepanski, Janusz POL R 1823 1600 5,0 1453 50,50 54,00 4
34 522 477 I Wołoszyn, Piotr POL R 1586 2000 4,5 1993 58,50 61,00 4
35 537 395 I Strojek, Kazimierz POL R 1737 2000 4,5 1856 53,00 57,00 4
36 555 448 II+ Jefimow, Bronislaw POL R 1637 1800 4,5 1643 51,00 54,00 3
37 592 385 II Litwiniec, Zbigniew POL R 1765 1800 4,0 1767 57,00 60,50 4
38 625 435 Rudnicki, Zbigniew POL R 1664 0 4,0 1569 52,50 55,50 4
39 638 537 II Grabarczyk, Edmund POL R 1436 1800 3,5 2016 45,00 48,00 3
40 639 455 II+ Duda, Ryszard POL R 1626 1800 3,5 1928 53,00 55,00 3
41 650 613 II Kutrowski, Feliks POL 0 1800 3,5 1664 48,00 51,00 3
42 680 614 II Brochocki, Andrzej POL 0 1800 3,0 1728 47,50 49,00 3
43 689 322 I Wolski, Jerzy POL 1862 2000 3,0 1622 51,00 52,50 3
44 730 738 Topyłło, Bogusław POL 0 1000 2,0 1514 41,50 43,50 1
45 737 167 m Praszak, Michał POL R 2116 2300 0,0 0 37,50 38,50 0
46 737 350 I Strumilo, Slawomir POL 1820 2000 0,0 0 37,50 38,50 0

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.35) © A.Curyło http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: IA Tomasz Delega

European Rapid Chess Championship 2013

Warsaw 2013-12-14/2013-12-15
Tempo gry: 15′ + 10” na ruch
Sędzia: FA Paweł Suwarski

Woman


L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. Rn-1 CBch Bch. Wins
1 38 45 GM Socko, Monika POL R 2466 2500 8,0 2301 73,50 78,50 7
2 53 74 WGM Szczepkowska-Horowska, Karina POL R 2358 2300 8,0 2097 66,50 71,50 8
3 82 108 WFM Lach, Aleksandra POL R 2271 2100 7,5 2150 68,50 74,00 6
4 86 116 FM Stetsko, Lanita BLR 2245 2245 7,5 2124 65,50 70,50 7
5 89 199 Andreeva, Yulia RUS R 2066 1941 7,5 2104 63,00 66,50 7
6 110 185 WIM Krasenkova, Ilena RUS R 2082 2145 7,0 2186 66,50 70,50 7
7 115 317 WFM Kiołbasa, Oliwia POL R 1872 2100 7,0 2145 62,00 66,00 5
8 124 105 WGM Toma, Katarzyna POL R 2277 2300 7,0 2118 67,50 72,50 5
9 128 110 WGM Sudakova, Irina RUS R 2263 2356 7,0 2100 67,00 72,00 6
10 132 176 WFM Warakomska, Anna POL R 2101 2100 7,0 2061 64,00 68,00 6
11 134 244   Paulauskaite, Gintare LTU R 1998 2048 7,0 2058 58,50 62,00 7
12 147 156 WIM Iwanow, Anna POL R 2152 2200 7,0 1983 62,00 67,00 6
13 155 191 k Halamus-bulska, Agata POL R 2076 2000 7,0 1839 56,00 58,50 6
14 156 280 Manina, Ksenia RUS R 1931 1942 7,0 1807 54,50 58,00 6
15 157 331 I++ Maruszczak, Joanna POL R 1850 1900 7,0 1748 53,50 57,00 7
16 167 51 IM Milliet, Sophie FRA R 2437 2387 6,5 2172 68,00 73,50 5
17 169 177 WCM Leks, Maria POL R 2101 2000 6,5 2160 66,00 70,00 6
18 178 98 WGM Rogule, Laura LAT R 2290 2326 6,5 2110 69,00 74,00 6
19 186 382 WFM Śliwicka, Alicja POL R 1767 2100 6,5 2066 65,00 69,00 5
20 189 422 I+ Jaskiewicz, Kamila POL R 1694 1900 6,5 2062 59,00 62,00 5
21 197 230 k Gołek, Jagoda POL R 2029 2000 6,5 2009 66,00 71,00 6
22 200 87 WGM Bartel, Marta POL R 2310 2300 6,5 1993 62,50 67,50 5
23 203 246 m Łukasiewicz, Anna POL R 1994 2100 6,5 1988 65,00 68,00 6
24 205 150 WIM Gasik, Anna POL R 2169 2200 6,5 1982 63,00 68,00 5
25 213 281 I++ Murawko, Katarzyna POL R 1931 1900 6,5 1957 58,50 62,00 6
26 223 555 II+ Ziziuk, Martyna POL R 1399 1600 6,5 1913 56,50 58,50 6
27 226 233 Bogdan, Ekaterina BLR 2026 2026 6,5 1879 55,50 59,50 6
28 231 238 WFM Ungure, Liga LAT R 2013 2019 6,5 1842 56,00 60,50 5
29 244 247 Kaliadzich, Maryia BLR 1992 1992 6,0 2098 61,50 65,00 6
30 252 409 I+ Burakowska, Gabriela POL R 1707 1900 6,0 2052 62,00 66,00 4
31 254 370 Limanovska, Elizabete LAT R 1789 1705 6,0 2047 56,50 61,50 6
32 258 196 WFM Narva, Regina EST R 2072 2047 6,0 2034 59,50 61,00 5
33 270 243 k Dziodzio, Angelika POL R 1999 2000 6,0 2000 62,00 66,50 6
34 277 217 WIM Szmacinska, Grazyna POL R 2044 2200 6,0 1960 61,50 65,50 5
35 297 288 k Ostrowska, Dominika POL R 1920 2000 6,0 1895 58,00 61,00 6
36 299 205 WFM Stangl, Anita, Dr. GER R 2060 2146 6,0 1885 61,50 66,50 5
37 304 397 I Jędrocha, Katarzyna POL 1730 1800 6,0 1866 61,00 64,50 5
38 307 130 WIM Kopinits, Anna-christina AUT R 2219 2251 6,0 1859 61,50 66,50 5
39 311 107 WIM Kulon, Klaudia POL R 2272 2200 6,0 1831 58,50 62,50 6
40 323 439   Semonaviciute, Migle LTU R 1658 1566 6,0 1745 50,50 54,50 6
41 327 341 WFM Kowalska, Elzbieta POL R 1836 2100 6,0 1679 53,00 55,50 5
42 335 419 Stsepkina, Katsiaryna BLR R 1697 1744 5,5 2139 66,00 69,50 4
43 338 329 I++ Marczuk, Anna POL R 1853 1900 5,5 2065 61,50 64,50 4
44 339 314 Otikova, Elina LAT R 1881 1936 5,5 2061 63,00 66,00 5
45 353 305 I Tarnowska, Aleksandra POL R 1902 1800 5,5 1986 57,50 61,00 4
46 354 502 I Topolan, Agata POL R 1536 1800 5,5 1983 52,00 55,00 5
47 356 429 I+ Olechnicka, Karolina POL R 1679 1900 5,5 1970 63,50 67,50 4
48 363 292 k Pastuszko, Kinga POL R 1915 2000 5,5 1942 59,50 62,50 4
49 365 460 I Parol, Pola POL R 1619 1800 5,5 1928 55,50 59,00 5
50 374 468 I+ Kaniewska, Emilia POL R 1600 1900 5,5 1905 57,50 60,50 5
51 375 378 I Palka, Dominika POL R 1773 1800 5,5 1904 55,50 59,50 5
52 379 232 m Cagara, Paulina POL R 2027 2100 5,5 1884 61,00 65,50 5
53 380 266 I++ Tomaszewska, Luiza POL R 1962 1900 5,5 1883 60,50 65,50 5
54 396 391 I Botor, Michalina POL 1748 1800 5,5 1774 55,00 59,00 4
55 402 727 Gordijevica, Larisa LAT 0 1000 5,5 1668 50,00 54,00 5
56 403 334 I+ Dzionk, Agata POL 1845 1900 5,5 1642 49,50 52,50 5
57 409 447 I+ Jarmużek, Karolina POL R 1640 1900 5,0 2068 53,50 56,50 4
58 416 510 II Żukowska, Aleksandra POL R 1515 1600 5,0 2022 49,50 52,50 5
59 418 479 I Kucharska, Honorata POL R 1583 1800 5,0 2011 58,00 61,00 5
60 422 497 I Łęczek, Weronika POL R 1545 1800 5,0 1990 45,00 47,00 5
61 431 456 I++ Murawko, Julia POL R 1625 1900 5,0 1963 53,50 57,50 4
62 432 321 I++ Dadełło, Aleksandra POL R 1864 1900 5,0 1962 58,50 61,00 5
63 433 514 Stsepkina, Yauheniya BLR R 1509 1539 5,0 1958 50,00 51,50 5
64 435 507 I Kalinowska, Karolina POL R 1527 1800 5,0 1954 53,50 56,50 5
65 437 491 I Kozaczyńska, Aleksandra POL R 1568 1800 5,0 1949 55,50 56,50 4
66 440 423 Burkevica, Ilze LAT R 1692 1794 5,0 1943 55,50 59,50 4
67 441 517 I Czorniej, Antonina POL 1505 1800 5,0 1943 54,50 56,50 5
68 452 433 Parhomenko, Margarita LAT R 1667 1767 5,0 1915 54,50 58,50 4
69 461 520 I Rudzińska, Michalina POL R 1488 1800 5,0 1899 54,50 57,50 5
70 463 512 II+ Skoczek, Karolina POL 1510 1600 5,0 1898 46,00 48,00 4
71 467 552 II+ Humin, Julia POL R 1402 1600 5,0 1881 55,00 56,50 5
72 468 540   Fokaite, Gabriele LTU R 1432 0 5,0 1879 52,50 55,50 5
73 485 396 I+ Antolak, Julia POL R 1735 1900 5,0 1808 56,50 60,00 5
74 512 275   Zalimaite, Ieva LTU R 1936 1840 5,0 1618 47,00 50,00 5
75 528 494 II+ Soćko, Weronika POL R 1562 1600 4,5 1921 55,00 58,50 4
76 529 450 Serebryakova, Svetlana RUS R 1632 1647 4,5 1911 57,00 60,50 3
77 533 522 I Moscicka, Pola POL R 1479 1800 4,5 1878 50,00 51,50 4
78 539 565 II Choińska, Debora POL R 1352 1600 4,5 1816 49,00 52,50 4
79 541 570 II+ Czarniecka, Aleksandra POL R 1335 1600 4,5 1812 48,50 50,00 4
80 544 598 II Paździerz, Paulina POL R 1113 1600 4,5 1790 45,50 48,50 4
81 545 581 II Włoch, Dominika POL R 1276 1600 4,5 1787 49,00 51,50 4
82 548 413 I Major, Katarzyna POL 1704 1800 4,5 1762 53,00 57,00 4
83 551 580 II+ Paździerz, Klaudia POL R 1276 1600 4,5 1738 50,50 53,50 4
84 554 742 Owczinina, Olga BLR 0 1000 4,5 1653 48,50 52,00 4
85 558 340 Ni, Polina LAT R 1837 1869 4,5 1597 52,00 55,50 4
86 566 542 Grabcheva, Natalia BUL R 1425 1577 4,0 2008 57,50 61,50 3
87 570 532 II+ Waszczuk, Patrycja POL R 1447 1600 4,0 1908 55,50 60,00 3
88 577 566 II+ Gowin, Małgorzata POL R 1343 1600 4,0 1864 45,50 48,50 3
89 582 310 Paulauskiene, Vilma LTU R 1891 2042 4,0 1834 54,50 56,50 4
90 583 596 II Szymańska, Emilia POL 1156 1600 4,0 1833 47,50 50,00 4
91 584 488 I Gosławska, Cecylia POL R 1571 1800 4,0 1819 50,50 53,50 4
92 585 549 I Wierzbowska, Aleksandra POL R 1412 1800 4,0 1812 47,00 50,50 4
93 586 564 II Dyląg, Emilia POL R 1356 1600 4,0 1808 53,00 56,50 4
94 587 617 II Majewska, Marianna POL 0 1600 4,0 1782 43,00 45,00 4
95 588 572 II Waligóra, Julia POL R 1333 1600 4,0 1777 48,00 51,00 4
96 591 579 I Malicka, Maria POL R 1276 1800 4,0 1771 51,50 55,00 3
97 594 599 II Tamoń, Agata POL R 1103 1600 4,0 1748 43,50 45,50 4
98 599 595 II Mucha, Marta POL R 1163 1600 4,0 1729 43,50 45,50 4
99 600 585 II+ Pyzio, Amelia POL R 1259 1600 4,0 1719 48,00 51,50 4
100 601 594 II Dadełło, Barbara POL R 1166 1600 4,0 1719 45,00 46,50 4
101 605 591 II+ Budkiewicz, Magdalena POL R 1208 1600 4,0 1707 50,50 54,50 3
102 607 597 II Tomczak, Marta POL R 1146 1600 4,0 1683 49,50 52,00 3
103 611 645 III Litwiniec, Julia POL 0 1400 4,0 1663 39,50 41,50 4
104 619 646 III Kucharska, Helena POL 0 1400 4,0 1630 44,50 47,50 4
105 626 723 Ulanowska, Dorota POL 0 1000 4,0 1567 48,50 52,00 3
106 627 660 III Arciszewska, Zuzanna POL 0 1400 4,0 1517 40,00 42,50 4
107 645 620 II Tuźnik, Martyna POL 0 1600 3,5 1776 42,50 44,50 3
108 646 589 II Bieńko, Jagoda POL 1214 1600 3,5 1774 52,50 56,00 3
109 647 618 II Reszka, Zofia POL 0 1600 3,5 1772 45,00 48,00 3
110 649 647 III Sokół, Maria POL 0 1400 3,5 1712 37,50 39,00 3
111 651 653 III Golec, Alicja POL 0 1400 3,5 1664 41,50 43,50 2
112 654 644 III Krajewska, Gabriela POL 0 1400 3,5 1634 41,50 44,00 3
113 657 651 III Lipowska, Nadia POL 0 1400 3,5 1612 41,00 43,00 3
114 662 654 III Kuczyńska, Katarzyna POL 0 1400 3,5 1577 43,50 45,50 3
115 666 648 III Wiewióra, Dominika POL 0 1400 3,5 1555 40,00 42,50 3
116 667 656 III Łukasik, Zuzanna POL 0 1400 3,5 1541 48,00 50,00 3
117 669 659 III Chmielewska, Julia POL 0 1400 3,5 1509 39,50 41,00 3
118 674 619 II Łęgowik, Anna POL 0 1600 3,0 1844 40,50 41,50 3
119 678 593 II Golecka, Jadwiga POL R 1192 1600 3,0 1741 45,00 48,00 2
120 682 621 II Wiśniewska, Nina POL 0 1600 3,0 1723 45,00 47,00 2
121 684 691 IV Dallemura, Anna POL 0 1250 3,0 1702 37,50 39,50 3
122 685 693 IV Schyllo, Wiktoria POL 0 1250 3,0 1698 31,50 32,50 3
123 688 709 V Siennicka, Katarzyna POL 0 1100 3,0 1631 42,50 44,50 2
124 691 657 III Kodym, Katarzyna POL 0 1400 3,0 1609 40,00 41,50 3
125 692 650 III Strączek, Wiktoria POL 0 1400 3,0 1585 43,50 45,00 3
126 694 649 III Słoniewska, Alicja POL 0 1400 3,0 1563 47,00 49,00 3
127 697 696 IV Hanuszkiewicz, Julia POL 0 1250 3,0 1537 35,50 36,50 3
128 699 658 III Młotkowska, Kinga POL 0 1400 3,0 1527 43,00 44,50 3
129 708 710 V Juszkowska, Zuzanna POL 0 1100 2,5 1842 32,50 33,50 2
130 710 694 IV Garbowska, Maja POL 0 1250 2,5 1697 35,00 36,00 2
131 711 697 IV Walasek, Maria POL 0 1250 2,5 1692 38,50 39,50 2
132 713 714 Szczygielska, Barbara POL 0 1000 2,5 1653 37,50 39,00 2
133 724 692 IV Jaranowska, Nicola POL 0 1250 2,0 1703 34,50 35,50 2
134 725 695 IV Soćko, Julia POL 0 1250 2,0 1696 31,50 32,50 1
135 727 652 III Szymczak, Marta POL 0 1400 2,0 1636 39,00 41,00 2
136 732 655 III Król, Izabela POL 0 1400 1,5 1596 37,50 39,00 1
137 736 728 Niedziółka, Karolina POL 0 1000 0,5 1810 34,00 36,00 0
138 737 437 I++ Kaczmarska, Joanna POL R 1659 1900 0,0 0 37,50 38,50 0

 

European Rapid Chess Championship 2013

Warsaw 2013-12-14/2013-12-15
Tempo gry: 15′ + 10” na ruch
Sędzia: FA Paweł Suwarski

best junior born 2003 or later


L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. Rn-1 CBch Bch. Wins
1 208 498 Sluchak, Kiryl BLR R 1544 1522 6,5 1975 57,00 61,00 5
2 287 544 II+ Poziomkowski, Szymon POL R 1423 1800 6,0 1920 60,00 63,50 6
3 312 393 Sanz Wawer, Daniel ESP R 1743 1550 6,0 1827 54,50 58,50 6
4 326 744 Bury, Yahor BLR 0 1000 6,0 1708 51,00 54,50 5
5 341 462 II+ Czopor, Maciej POL R 1611 1800 5,5 2047 57,00 58,50 5
6 370 526 II Kabaciński, Krzysztof POL R 1466 1800 5,5 1910 49,50 53,00 5
7 385 309 Kyrychenko, Maryan UKR R 1895 1819 5,5 1861 58,00 59,00 4
8 398 405 II Golenia, Wojciech POL R 1719 1800 5,5 1739 55,50 59,50 5
9 429 528 III Hajducki, Bartłomiej POL R 1464 1600 5,0 1968 49,00 52,00 5
10 443 420 I Szczurek, Krzysztof POL R 1696 2000 5,0 1941 57,00 60,50 4
11 450 530   Povilaitis, Tomas LTU R 1452 0 5,0 1917 49,50 52,50 5
12 456 554 III Łyszczarz, Konrad POL 0 1600 5,0 1911 50,00 53,00 5
13 464 556 II Mechliński, Jakub POL R 1398 1800 5,0 1896 50,00 53,50 4
14 466 527 II Strzelecki, Maciej POL R 1464 1800 5,0 1889 51,50 54,00 4
15 501 576 II+ Maciejewski, Kamil POL R 1319 1800 5,0 1759 47,00 49,00 5
16 504 592 III Ciesielski, Maciej POL R 1206 1600 5,0 1725 49,50 52,00 5
17 525 499 II Redzisz, Michał POL R 1540 1800 4,5 1966 48,00 50,50 4
18 532 518 II Golecki, Jan POL R 1500 1800 4,5 1881 58,00 62,00 3
19 560 684 IV Warsiński, Dawid POL 0 1400 4,5 1533 40,00 41,00 4
20 562 729 Liandzbergas, Mykolas LTU 0 1000 4,5 1478 41,00 42,50 4
21 565 536 Slikas, Rokas LTU R 1439 0 4,0 2028 47,50 49,00 4
22 567 534 Grusas, Dangiras LTU R 1441 0 4,0 1969 48,50 51,50 4
23 568 561 II+ Mike, Patryk POL R 1369 1800 4,0 1943 56,50 58,50 3
24 590 610 II Wojnowski, Jan POL 0 1800 4,0 1772 54,50 58,00 3
25 596 451 Jazdanovs, Aleksandrs LAT R 1632 1638 4,0 1734 54,00 57,50 4
26 602 601 III Cieśla, Bartosz POL 1057 1600 4,0 1718 45,00 48,00 4
27 607 627 III Paździerz, Piotr POL 0 1600 4,0 1683 49,50 52,00 3
28 610 643 III Cichecki, Jan POL 0 1600 4,0 1671 48,50 51,50 4
29 614 629 III Żurawicki, Jakub POL 0 1600 4,0 1653 45,00 47,50 3
30 615 625 III Szatkowski, Paweł POL 0 1600 4,0 1651 47,00 49,50 4
31 616 745 Bagdanskis, Dangis LTU 0 1000 4,0 1642 51,00 54,00 4
32 617 638 III Dziurdzia, Karol POL 0 1600 4,0 1642 46,00 48,00 4
33 618 675 IV Jaranowski, Norbert POL 0 1400 4,0 1635 40,00 42,00 4
34 622 717 Herchuk, Volodymyr UKR 0 1000 4,0 1615 49,00 52,50 3
35 628 711 Nesse, David NOR 0 1000 4,0 1516 44,00 46,00 4
36 631 676 IV Sikorski, Jan POL 0 1400 4,0 1507 43,50 45,00 3
37 632 718 Povilaitis, Matas LTU 0 1000 4,0 1495 44,00 47,00 4
38 633 722 Shelest, Oleksii UKR 0 1000 4,0 1476 46,00 49,50 2
39 634 680 IV Pietruczanis, Dawid POL 0 1400 4,0 1470 42,50 44,50 4
40 635 672 IV Żygadło, Kajetan POL 0 1400 4,0 1468 38,50 41,50 3
41 636 686 IV Maciejek, Marcel POL 0 1400 4,0 1441 41,50 44,50 4
42 648 623 III Wysocki, Mateusz POL 0 1600 3,5 1723 49,00 51,00 3
43 655 724 Sijka, Kamil POL 0 1000 3,5 1631 38,50 41,50 2
44 656 637 III Maciejek, Maksymilian POL 0 1600 3,5 1628 43,50 46,00 3
45 661 688 IV Pariaszewski, Bogusław POL 0 1400 3,5 1608 42,00 45,00 2
46 663 663 IV Choina, Jan POL 0 1400 3,5 1571 37,00 38,50 3
47 675 689 IV Walecki, Filip POL 0 1400 3,0 1817 40,50 42,00 3
48 679 681 IV Budny, Piotr POL 0 1400 3,0 1733 38,00 39,50 3
49 683 687 IV Rudaś, Rafał POL 0 1400 3,0 1711 32,50 34,00 3
50 687 628 III Bartosik, Franciszek POL 0 1600 3,0 1664 47,50 49,50 3
51 690 662 IV Kalisiak, Przemysław POL 0 1400 3,0 1618 45,50 47,00 3
52 696 685 IV Jagodziński, Wojciech POL 0 1400 3,0 1545 35,50 37,00 3
53 698 702 V Nycz, Kamil POL 0 1200 3,0 1533 42,00 45,00 3
54 700 737 Narva, Mart EST 0 1000 3,0 1517 40,00 42,00 3
55 701 674 IV Słoniewski, Jakub POL 0 1400 3,0 1515 42,00 43,50 3
56 702 661 IV Piłat, Antoni POL 0 1400 3,0 1502 42,00 43,50 3
57 705 665 IV Niszcz, Wiktor POL 0 1400 3,0 1483 40,50 42,50 3
58 706 666 IV Walasek, Krzysztof POL 0 1400 3,0 1448 41,00 42,50 2
59 707 704 V Piaseczny, Michał POL 0 1200 3,0 1417 43,50 46,50 2
60 709 677 IV Smoliński, Kajetan POL 0 1400 2,5 1728 33,50 34,50 2
61 715 705 V Psyk, Włodzimierz POL 0 1200 2,5 1543 43,00 44,00 2
62 716 701 V Jodłowski, Jakub POL 0 1200 2,0 1854 38,00 39,50 2
63 717 703 V Mickielewicz, Aleksander POL 0 1200 2,0 1853 35,00 36,00 1
64 718 708 V Hyska, Jeremi POL 0 1200 2,0 1845 38,00 41,00 1
65 720 668 IV Barbaś, Antoni POL 0 1400 2,0 1749 36,00 37,50 2
66 722 683 IV Łuczak, Juliusz POL 0 1400 2,0 1729 37,50 39,50 2
67 728 664 IV Okruszko, Michał POL 0 1400 2,0 1629 36,00 38,00 2
68 731 700 V Kost, Arden POL 0 1200 1,5 1854 36,00 37,50 1
69 733 682 IV Wiśniewski, Maciej POL 0 1400 1,0 1732 31,50 33,00 1
70 737 609 II Pytlos, Łukasz POL 0 1800 0,0 0 37,50 38,50 0

European Rapid Chess Championship 2013

Warsaw 2013-12-14/2013-12-15
Tempo gry: 15′ + 10” na ruch
Sędzia: FA Paweł Suwarski

Wyniki – runda 11


M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. Rn-1 CBch Bch. Wins
1 11 GM Rapport, Richard HUN R 2661 2687 9,5 2524 80,50 86,50 8
2 1 GM Malakhov, Vladimir RUS R 2756 2716 9,5 2500 79,50 85,00 8
3 17 GM Petrosian, Tigran L. ARM R 2637 2648 9,5 2333 76,00 81,50 9
4 7 GM Moiseenko, Alexander UKR R 2678 2713 9,0 2492 77,00 81,00 7
5 2 GM Korobov, Anton UKR R 2752 2713 9,0 2482 80,50 85,50 9
6 8 GM Jobava, Baadur GEO R 2678 2705 9,0 2435 76,00 81,00 9
7 12 GM Socko, Bartosz POL R 2661 2500 9,0 2384 75,00 79,50 7
8 19 GM Salgado Lopez, Ivan ESP R 2620 2597 9,0 2376 76,50 82,50 8
9 15 GM Lysyj, Igor RUS R 2640 2666 9,0 2347 76,00 81,50 8
10 21 GM Krasenkow, Michal POL R 2609 2500 9,0 2340 73,00 78,50 9
11 5 GM Cheparinov, Ivan BUL R 2710 2672 8,5 2496 81,00 86,50 7
12 14 GM Sargissian, Gabriel ARM R 2647 2675 8,5 2478 78,00 83,00 6
13 6 GM Ragger, Markus AUT R 2689 2646 8,5 2476 84,50 89,50 7
14 22 GM Dubov, Daniil RUS R 2602 2629 8,5 2447 80,00 85,00 7
15 4 GM Wojtaszek, Radoslaw POL R 2713 2711 8,5 2430 76,50 81,50 8
16 9 GM Tkachiev, Vladislav FRA R 2675 2637 8,5 2426 76,00 82,50 7
17 43 IM Pakleza, Zbigniew POL R 2471 2400 8,5 2405 74,00 79,00 8
18 16 GM Ivanisevic, Ivan SRB R 2638 2626 8,5 2386 75,00 80,50 8
19 31 GM Tregubov, Pavel V. RUS R 2570 2625 8,5 2380 77,00 82,50 8
20 26 GM Bryzgalin, Kirill RUS R 2584 2460 8,5 2373 76,50 81,50 7
21 24 GM Neiksans, Arturs LAT R 2591 2560 8,5 2336 73,00 79,00 6
22 41 GM Dragun, Kamil POL R 2497 2500 8,5 2328 75,50 80,50 7
23 10 GM Azarov, Sergei BLR R 2666 2616 8,5 2321 72,50 77,00 8
24 35 GM Stupak, Kirill BLR R 2542 2505 8,5 2290 74,50 79,50 7
25 49 IM Kuźmicz, Krystian POL R 2446 2400 8,5 2250 75,00 81,00 6
26 23 GM Andriasian, Zaven ARM R 2592 2610 8,5 2200 71,50 76,50 7
27 32 IM Plat, Vojtech CZE R 2560 2470 8,5 2140 66,50 71,00 8
28 146 FM Minko, Vladimir RUS R 2180 2327 8,5 2113 66,00 70,50 7
29 36 GM Olszewski, Michał POL R 2542 2500 8,0 2443 77,00 83,00 8
30 34 GM Grigoryan, Karen H. ARM R 2548 2604 8,0 2406 74,50 80,00 7
31 3 GM Dreev, Aleksey RUS R 2740 2673 8,0 2392 76,00 80,50 7
32 25 GM Antipov, Mikhail Al. RUS R 2585 2511 8,0 2379 76,00 81,00 7
33 71 FM Przybylski, Wojciech POL R 2373 2300 8,0 2346 72,00 77,00 7
34 28 GM Dziuba, Marcin POL R 2577 2500 8,0 2334 76,00 82,00 7
35 90 FM Licznerski, Lukasz POL R 2309 2300 8,0 2333 74,00 79,50 7
36 72 FM Kantans, Toms LAT R 2368 2412 8,0 2313 73,00 77,50 8
37 27 GM Miśta, Aleksander POL R 2582 2500 8,0 2311 70,00 75,50 7
38 45 GM Socko, Monika POL R 2466 2500 8,0 2301 73,50 78,50 7
39 50 IM Zwardon, Vojtech CZE R 2442 2383 8,0 2298 71,50 76,50 8
40 42 GM Kovalev, Vladislav BLR R 2490 2574 8,0 2292 71,50 76,50 7
41 20 GM Jussupow, Artur GER R 2609 2583 8,0 2288 72,50 78,50 6
42 56 IM Golubka, Petr UKR R 2424 2363 8,0 2287 70,50 75,50 7
43 104 FM Gaehwiler, Gabriel SUI 2327 2327 8,0 2262 71,00 75,50 7
44 18 GM Mitoń, Kamil POL R 2632 2500 8,0 2256 72,00 77,50 8
45 30 GM Gritsak, Orest UKR R 2574 2516 8,0 2255 69,00 74,50 7
46 40 IM Leniart, Arkadiusz POL R 2499 2400 8,0 2235 71,00 75,50 7
47 69 IM Beinoras, Mindaugas LTU R 2375 2404 8,0 2215 69,50 74,50 7
48 100 m Świcarz, Maciej POL R 2287 2300 8,0 2206 69,50 73,50 8
49 62 IM Sadzikowski, Daniel POL R 2395 2400 8,0 2181 69,00 73,00 8
50 70 Razin, Vadim UKR R 2374 2301 8,0 2177 67,50 73,50 8
51 79 FM Kula, Robert POL R 2333 2300 8,0 2145 69,00 74,50 8
52 80 FM Kuraszkiewicz, Michael GER R 2331 2324 8,0 2098 65,50 70,50 6
53 74 WGM Szczepkowska-Horowska, Karina POL R 2358 2300 8,0 2097 66,50 71,50 8
54 78 m Stoma, Paweł POL R 2340 2300 8,0 2015 67,50 71,50 8
55 84 IM Brendel, Oliver GER R 2314 2361 8,0 2004 62,00 66,50 7
56 65 IM Berzinsh, Roland LAT R 2385 2421 7,5 2382 76,00 81,00 6
57 29 GM Kulaots, Kaido EST R 2576 2558 7,5 2375 77,00 82,00 7
58 53 IM Drozdowski, Kacper POL R 2432 2400 7,5 2361 74,50 80,00 7
59 73 Tregubov, Vadim UKR R 2367 2371 7,5 2348 74,50 79,50 6
60 46 GM Duda, Jan-krzysztof POL R 2465 2500 7,5 2326 73,50 79,00 7
61 33 GM Maiorov, Nikita BLR R 2552 2552 7,5 2323 74,50 78,00 7
62 203 k Śnihur, Piotr POL R 2062 2200 7,5 2299 71,50 76,50 7
63 103 FM Bednarek, Sylwester POL R 2281 2300 7,5 2286 70,00 74,50 5
64 52 IM Shkapenko, Pavel RUS R 2435 2406 7,5 2278 74,00 79,00 6
65 54 IM Meribanov, Vitaly BLR 2412 2412 7,5 2278 72,50 78,00 7
66 57 FM Meskovs, Nikita LAT R 2413 2431 7,5 2266 74,00 79,50 7
67 81 IM Pinski, Jan POL R 2324 2400 7,5 2250 72,50 77,50 6
68 75 m Klekowski, Maciej POL R 2358 2300 7,5 2243 76,50 81,00 7
69 201 I++ Tomczak, Mikołaj POL R 2063 2100 7,5 2243 71,00 75,00 7
70 39 GM Gdański, Jacek POL R 2503 2500 7,5 2241 70,50 75,50 7
71 64 Putka, Verners LAT R 2394 2323 7,5 2240 71,00 76,00 7
72 155 k+ Jarmuła, Łukasz POL R 2153 2200 7,5 2226 70,50 75,50 7
73 142 k Wiewióra, Eneasz POL R 2191 2200 7,5 2220 68,50 73,50 6
74 96 Yavorovsky, Valeriy UKR R 2297 2249 7,5 2212 69,00 73,50 6
75 109 IM Kostyra, Stanislaw POL R 2270 2400 7,5 2186 68,00 72,50 7
76 67 IM Pedzich, Dominik POL R 2382 2400 7,5 2175 69,00 74,00 6
77 91 FM Gajek, Radosław POL R 2304 2300 7,5 2171 67,00 71,50 7
78 47 GM Fargere, Francois FRA R 2455 2446 7,5 2162 68,50 73,50 7
79 118 k+ Szymanski, Piotr POL 2243 2200 7,5 2155 67,50 72,50 7
80 160 I++ Mirski, Stanislaw POL 2139 2100 7,5 2153 68,50 72,50 7
81 44 IM Kanarek, Marcel POL R 2467 2400 7,5 2153 67,50 73,00 7
82 108 WFM Lach, Aleksandra POL R 2271 2100 7,5 2150 68,50 74,00 6
83 85 Lokander, Martin SWE 2246 2246 7,5 2147 67,00 72,00 7
84 190 Vasyliv, Stanislav UKR R 2077 1894 7,5 2144 65,50 69,50 7
85 138 Herman, Jean BEL R 2198 2230 7,5 2127 69,00 74,50 7
86 116 FM Stetsko, Lanita BLR 2245 2245 7,5 2124 65,50 70,50 7
87 66 FM Zambo, Zoltan HUN R 2383 2399 7,5 2121 68,00 73,50 7
88 136 Orndahl, Markus SWE 2206 2206 7,5 2104 66,50 71,00 7
89 199 Andreeva, Yulia RUS R 2066 1941 7,5 2104 63,00 66,50 7
90 126 FM Bognar, Csaba Dr. HUN 2230 2230 7,5 2094 65,50 70,00 7
91 123 I++ Klepaczka, Tomasz POL R 2235 2100 7,5 2065 64,50 69,00 7
92 102 IM Adamski, Jan POL R 2281 2400 7,5 2062 67,00 72,00 6
93 182 I++ Grygierczyk, Wojciech POL R 2084 2100 7,5 2023 64,00 69,00 6
94 133 k++ Chalupnik, Marcin POL 2215 2200 7,5 2008 64,50 69,50 7
95 135 k Kopczyk, Daniel POL R 2208 2200 7,5 1997 67,00 72,00 7
96 276 Vins, Aleksis LAT R 1935 1955 7,5 1996 63,00 66,00 7
97 120 FM Nasuta, Grzegorz POL R 2238 2300 7,0 2412 79,00 84,00 6
98 13 GM Perunovic, Milos SRB R 2655 2622 7,0 2369 77,50 82,50 7
99 277 I++ Szewczyk, Mariusz POL R 1933 2100 7,0 2362 75,50 78,50 6
100 89 IM Wieczorek, Oskar POL R 2309 2400 7,0 2319 72,50 78,00 7
101 101 FM Bartel, Michal POL R 2282 2300 7,0 2306 72,00 77,00 7
102 38 IM Dourerassou, Jonathan FRA R 2518 2485 7,0 2247 70,50 75,50 7
103 97 IM Vuilleumier, Alexandre SUI R 2296 2326 7,0 2246 68,50 73,50 7
104 94 FM Lavendelis, Egons LAT R 2298 2317 7,0 2228 71,00 76,00 6
105 55 FM Druska, Juraj SVK R 2425 2370 7,0 2223 71,00 75,00 6
106 278 Olkhovskiy, Alexander RUS 0 1933 7,0 2221 64,00 67,50 5
107 76 IM Czerwoński, Aleksander POL R 2354 2400 7,0 2218 70,50 75,50 6
108 229 I++ Kuciel, Władysław POL R 2029 2100 7,0 2206 67,00 71,50 7
109 111   Setkauskas, Vaidas LTU R 2262 2193 7,0 2197 67,50 71,50 7
110 185 WIM Krasenkova, Ilena RUS R 2082 2145 7,0 2186 66,50 70,50 7
111 195 I++ Adamowicz, Maciej POL R 2072 2100 7,0 2175 68,50 72,00 6
112 99 Bernotas, Arturs LAT R 2290 2267 7,0 2164 67,50 72,50 7
113 122 k+ Musiałkiewicz, Jan POL R 2235 2200 7,0 2150 69,50 74,50 6
114 132 FM Gerasimenyk, Mikhail UKR R 2216 2188 7,0 2146 65,50 70,00 6
115 317 WFM Kiołbasa, Oliwia POL R 1872 2100 7,0 2145 62,00 66,00 5
116 119 Lissang, Christopher SWE 2240 2240 7,0 2143 67,50 72,50 7
117 95 FM Mede, Istvan HUN 2298 2298 7,0 2133 67,50 72,50 7
118 115 FM Skawinski, Arkadiusz POL R 2247 2300 7,0 2132 67,00 71,00 7
119 206 I++ Łapaj, Mateusz POL 2031 2100 7,0 2129 64,50 68,50 6
120 214 I++ Khamidov, Komil POL R 2050 2100 7,0 2128 64,00 67,50 6
121 231 k Pietruszewski, Marcin POL R 2028 2200 7,0 2124 67,00 71,50 7
122 86 FM Pavlidis, Anastasios GRE R 2310 2342 7,0 2119 67,50 73,50 7
123 129 m Piesik, Piotr POL R 2223 2300 7,0 2119 67,50 73,00 6
124 105 WGM Toma, Katarzyna POL R 2277 2300 7,0 2118 67,50 72,50 5
125 248 I++ Tomaszewski, Kacper POL R 1989 2100 7,0 2109 65,50 68,50 6
126 60 IM Nedilko, Vasily UKR R 2402 2399 7,0 2105 67,00 72,00 6
127 151 k Dumański, Aleksander POL R 2169 2200 7,0 2104 66,00 70,00 7
128 110 WGM Sudakova, Irina RUS R 2263 2356 7,0 2100 67,00 72,00 6
129 271 I+ Kyć, Jerzy POL R 1944 2100 7,0 2093 65,50 69,00 7
130 189 I++ Żochowski, Kacper POL R 2078 2100 7,0 2083 62,00 65,00 6
131 252   Plunge, Gintautas Jurgis LTU R 1985 2038 7,0 2069 64,50 68,50 7
132 176 WFM Warakomska, Anna POL R 2101 2100 7,0 2061 64,00 68,00 6
133 82 FM Wantiez, Fabrice BEL R 2324 2301 7,0 2061 61,50 65,00 7
134 244   Paulauskaite, Gintare LTU R 1998 2048 7,0 2058 58,50 62,00 7
135 125 m Warszawski, Bartosz POL 2232 2300 7,0 2052 66,50 71,00 6
136 63 m Deszczynski, Adam POL R 2395 2300 7,0 2045 65,00 69,50 6
137 113 k++ Barski, Radosław POL R 2257 2200 7,0 2042 65,00 70,00 7
138 131 k Płończak, Dominik POL 2216 2200 7,0 2030 65,00 69,50 6
139 269 I+ Lasota, Adam POL 1951 2100 7,0 2023 64,50 69,50 7
140 68 FM Marechal, Andy BEL R 2376 2356 7,0 2023 63,50 68,50 5
141 106 FM Nuri, Kambez SUI 2308 2308 7,0 2022 63,00 67,50 7
142 208 k Paszewski, Mateusz POL R 2058 2200 7,0 2016 62,50 66,50 7
143 124 k+ Kukuła, Paweł POL R 2234 2200 7,0 2015 63,50 68,50 5
144 112 k Cukrowski, Filip POL R 2258 2200 7,0 2002 64,00 69,50 7
145 137 FM Frink, Ferenc HUN R 2201 2095 7,0 1988 62,50 67,50 5
146 179 Fargere, Fabien FRA 2091 2091 7,0 1986 61,00 65,00 6
147 156 WIM Iwanow, Anna POL R 2152 2200 7,0 1983 62,00 67,00 6
148 188 k Lisowski, Krzysztof POL 2152 2200 7,0 1973 62,50 66,50 7
149 235 Auzins, Artis LAT 0 0 7,0 1956 61,00 65,00 7
150 173 k Musiałkiewicz, Paweł POL R 2106 2200 7,0 1948 64,00 68,00 6
151 254 Hetzer, Volkhard GER R 1983 2016 7,0 1866 55,00 59,00 6
152 92 FM Pacuszka, Tomasz POL 2262 2300 7,0 1852 56,00 60,50 6
153 171 Mierins, Eriks LAT R 2110 2086 7,0 1847 61,00 66,50 7
154 145   Baliasnyj, Timur LTU R 2183 2260 7,0 1847 60,50 65,00 6
155 191 k Halamus-bulska, Agata POL R 2076 2000 7,0 1839 56,00 58,50 6
156 280 Manina, Ksenia RUS R 1931 1942 7,0 1807 54,50 58,00 6
157 331 I++ Maruszczak, Joanna POL R 1850 1900 7,0 1748 53,50 57,00 7
158 184 k Gasik, Piotr POL R 2083 2200 7,0 1719 54,50 58,50 7
159 128 FM Korchmar, Vasiliy RUS R 2223 2347 6,5 2308 72,00 76,50 4
160 140 k Paprocki, Jaroslaw POL R 2193 2200 6,5 2235 65,50 70,00 6
161 721 Dzhupin, Dmitro UKR 0 1000 6,5 2212 65,50 70,50 6
162 59 FM Schoorl, Rob NED 2317 2317 6,5 2211 72,00 77,00 6
163 326 I++ Gumularz, Szymon POL R 1854 2100 6,5 2211 66,00 69,00 5
164 364 I Wiśniewski, Szymon POL R 1801 2000 6,5 2207 63,00 66,00 6
165 58 IM Matuszewski, Michal POL 2408 2400 6,5 2182 66,50 71,00 6
166 313 I Kowalski, Igor POL R 1882 2000 6,5 2175 65,50 69,50 5
167 51 IM Milliet, Sophie FRA R 2437 2387 6,5 2172 68,00 73,50 5
168 224 I++ Ulanowski, Karol POL R 2034 2100 6,5 2165 69,00 73,00 6
169 177 WCM Leks, Maria POL R 2101 2000 6,5 2160 66,00 70,00 6
170 169 Sanz Losada, Victoriano ESP R 2112 2083 6,5 2153 66,00 70,00 6
171 264 I++ Parol, Paweł POL R 1963 2100 6,5 2153 65,50 69,00 5
172 200 I Kossobudzki, Robert POL R 2065 2000 6,5 2144 69,50 74,00 6
173 117 FM Akhayan, Ruben BEL 2245 2245 6,5 2137 68,50 73,50 6
174 144 Rindlisbacher, Jan SUI R 2184 2235 6,5 2136 66,50 71,50 5
175 251 I Zareba, Grzegorz POL 1987 2000 6,5 2126 64,00 68,00 5
176 347 I Adamczewski, Jedrzej POL R 1825 2000 6,5 2126 62,50 67,00 5
177 359 I Mockun, Dawid POL R 1805 2000 6,5 2114 62,00 64,00 6
178 98 WGM Rogule, Laura LAT R 2290 2326 6,5 2110 69,00 74,00 6
179 93 IM Sotsky, Alexander RUS R 2299 2382 6,5 2110 65,00 69,50 6
180 83 k Kujawski, Adam POL R 2321 2200 6,5 2105 67,00 72,00 5
181 261 I++ Migala, Andrzej POL 2053 2100 6,5 2104 64,00 69,00 6
182 603 Pialesa, Siarhei BLR 0 2200 6,5 2097 66,50 71,50 6
183 263 Stabulnieks, Klavs LAT R 1964 1899 6,5 2097 63,50 67,50 6
184 371 I Zaleski, Lukasz POL R 1787 2000 6,5 2086 60,50 64,50 6
185 250 I+ Walter, Szymon POL R 1987 2100 6,5 2080 66,00 69,50 5
186 382 WFM Śliwicka, Alicja POL R 1767 2100 6,5 2066 65,00 69,00 5
187 349 Tuomainen, Felix SWE R 1821 1862 6,5 2064 61,50 65,50 6
188 157 Gurvich, Vitaly RUS R 2152 2094 6,5 2062 66,50 71,50 6
189 422 I+ Jaskiewicz, Kamila POL R 1694 1900 6,5 2062 59,00 62,00 5
190 461 II+ Barmuta, Bartosz POL R 1619 1800 6,5 2049 60,50 64,00 6
191 459 I Wyczling, Bartosz POL R 1623 2000 6,5 2026 58,50 62,00 6
192 147 FM Wiley, Tom E ENG R 2180 2273 6,5 2022 62,00 66,00 5
193 259 I++ Żebracki, Tomasz POL R 1969 2100 6,5 2019 58,00 62,00 5
194 141 CM Lewicki, Mirosław POL R 2192 2200 6,5 2016 64,00 69,00 6
195 181 k+ Łuksik, Mateusz POL R 2084 2200 6,5 2016 62,50 66,50 6
196 239 k Kulczyk, Paweł POL 2073 2200 6,5 2013 62,00 66,50 6
197 230 k Gołek, Jagoda POL R 2029 2000 6,5 2009 66,00 71,00 6
198 283 I Płończak, Mateusz POL 1936 2000 6,5 2007 58,50 62,00 6
199 172 k Goslawski, Michal POL R 2109 2200 6,5 2000 63,00 68,00 5
200 87 WGM Bartel, Marta POL R 2310 2300 6,5 1993 62,50 67,50 5
201 216   Narmontas, Raimondas LTU R 2045 2076 6,5 1991 63,50 67,00 6
202 202 Capitaine, Adrien FRA 2063 2063 6,5 1989 63,50 68,00 6
203 246 m Łukasiewicz, Anna POL R 1994 2100 6,5 1988 65,00 68,00 6
204 481 II Choina, Michał POL R 1579 1800 6,5 1984 59,50 63,00 5
205 150 WIM Gasik, Anna POL R 2169 2200 6,5 1982 63,00 68,00 5
206 531 I Filewicz, Radosław POL R 1450 2000 6,5 1982 60,00 64,00 6
207 174   Vicas, Marijus LTU R 2104 2039 6,5 1978 62,50 66,50 6
208 498 Sluchak, Kiryl BLR R 1544 1522 6,5 1975 57,00 61,00 5
209 215 I+ Poswiatowski, Michal POL R 2049 2100 6,5 1974 63,50 67,50 4
210 209 Petrovskis, Olegs LAT R 2055 2034 6,5 1969 62,00 65,50 5
211 88 IM Borsos, Bogdan UKR R 2310 2290 6,5 1967 63,00 68,50 6
212 152 I++ Brzeziński, Mateusz POL R 2167 2100 6,5 1966 62,00 67,00 6
213 281 I++ Murawko, Katarzyna POL R 1931 1900 6,5 1957 58,50 62,00 6
214 197 I Mazek, Marek POL 2071 2000 6,5 1947 61,50 66,00 6
215 164 Malachi, Avraham ISR R 2130 2098 6,5 1944 59,00 62,50 6
216 218   Miknevicius, Laurynas LTU R 2041 2062 6,5 1942 62,50 66,50 6
217 143 Terzi, Alexei BLR 2187 2187 6,5 1940 58,50 63,00 6
218 114   Zujev, Oleg LTU R 2249 2270 6,5 1938 60,00 65,00 5
219 168 I++ Pietocha, Pawel POL R 2113 2100 6,5 1937 62,50 66,50 5
220 223 Yaremenko, Roman UKR R 2036 1925 6,5 1934 61,00 65,00 6
221 186   Vasylius, Kestutis LTU R 2082 2108 6,5 1930 61,00 65,50 6
222 255 I+ Prażmowski, Bartosz POL R 1980 2100 6,5 1917 59,50 62,50 5
223 555 II+ Ziziuk, Martyna POL R 1399 1600 6,5 1913 56,50 58,50 6
224 355 Zhuk, Ivan BLR R 1810 1756 6,5 1902 55,00 56,00 6
225 260 Kalinouski, Siarhei BLR 1945 1945 6,5 1901 60,00 63,50 6
226 233 Bogdan, Ekaterina BLR 2026 2026 6,5 1879 55,50 59,50 6
227 307 II+ Wolski, Jaroslaw POL R 1901 1800 6,5 1868 57,50 61,50 6
228 612 II Ołowski, Tomasz POL 0 1800 6,5 1864 53,50 55,50 5
229 166 FM Zaninotto, Franco ITA R 2122 2141 6,5 1859 60,50 64,50 5
230 153 Lind, Jan-olof SWE R 2163 2252 6,5 1849 58,00 62,50 6
231 238 WFM Ungure, Liga LAT R 2013 2019 6,5 1842 56,00 60,50 5
232 210 k Flis, Pawel POL R 2054 2200 6,5 1829 59,00 63,50 5
233 234 I+ Staroszczyk, Mateusz POL R 2025 2100 6,5 1811 55,00 59,00 6
234 194 Herchuk, Dmytro UKR R 2075 0 6,5 1751 54,50 58,00 6
235 301 Kalnins, Toms LAT R 1903 1900 6,0 2239 66,50 69,50 6
236 332 II+ Wadełek, Karol POL R 1846 1800 6,0 2238 68,00 70,50 6
237 285 I Śmieszek, Wojciech POL R 1929 2000 6,0 2229 67,00 70,00 6
238 384 I++ Szóstko, Jakub POL R 1765 2100 6,0 2195 63,50 65,00 4
239 319 I Krawczyk, Piotr POL R 1866 2000 6,0 2192 65,50 67,50 5
240 286 I Gawiec, Konrad POL R 1927 2000 6,0 2147 60,50 64,00 6
241 139 Dorokhin, Mykhailo UKR R 2196 2243 6,0 2124 67,50 72,50 6
242 161 k+ Nowicki, Bartosz POL R 2138 2200 6,0 2118 69,00 73,00 6
243 178 k Choroszej, Aleksander POL R 2095 2200 6,0 2118 66,00 69,50 5
244 247 Kaliadzich, Maryia BLR 1992 1992 6,0 2098 61,50 65,00 6
245 241 I++ Janik, Igor POL R 2001 2100 6,0 2096 64,50 67,50 5
246 158 Pischikov, Vadim RUS R 2149 2148 6,0 2071 67,50 72,50 6
247 219 k Śliwicki, Damian POL R 2040 2200 6,0 2063 66,00 71,00 6
248 273 k Spicak, Krzysztof POL R 1940 2200 6,0 2063 62,50 66,00 6
249 392 II+ Michalski, Filip POL R 1746 1800 6,0 2058 63,50 67,00 5
250 165 Zaczek, Jonathon CAN R 2128 2062 6,0 2052 65,50 69,50 5
251 221 Halych, Heorhiy UKR 2022 2022 6,0 2052 64,00 68,00 6
252 409 I+ Burakowska, Gabriela POL R 1707 1900 6,0 2052 62,00 66,00 4
253 342 I Szczygieł, Konrad POL R 1836 2000 6,0 2047 62,00 65,50 5
254 370 Limanovska, Elizabete LAT R 1789 1705 6,0 2047 56,50 61,50 6
255 222 Fargere, Jacky FRA R 2036 2025 6,0 2046 61,00 65,00 6
256 299 k Kałużny, Włodzimierz POL R 1904 2200 6,0 2040 60,50 64,50 4
257 485 I Leśkiewicz, Ignacy POL R 1575 2000 6,0 2040 59,00 61,50 5
258 196 WFM Narva, Regina EST R 2072 2047 6,0 2034 59,50 61,00 5
259 443 Vakhitov, Dmitri BLR R 1652 1696 6,0 2030 59,00 63,00 5
260 352 I Lewtak, Dominik POL R 1819 2000 6,0 2029 61,00 65,00 5
261 338   Stauskas, Lukas LTU R 1841 1780 6,0 2027 60,00 63,50 6
262 183 Ivanov, Vladimir A. UKR R 2084 2063 6,0 2025 65,00 68,50 6
263 312   Bucinskas, Lukas LTU R 1884 1790 6,0 2024 64,00 67,00 5
264 337 Kyrychenko, Mykola UKR R 1842 1847 6,0 2023 60,00 62,00 5
265 162 k Woźniak, Maciej POL R 2135 2200 6,0 2022 68,00 73,00 5
266 236 I Meller, Piotr POL R 2019 2000 6,0 2021 60,00 63,50 6
267 149 k Polok, Kacper POL 2172 2200 6,0 2019 62,00 66,00 6
268 240 I++ Kozioł, Kamil POL R 2002 2100 6,0 2018 61,00 64,50 5
269 323 I+ Kosakowski, Jakub POL R 1858 2100 6,0 2010 60,50 63,50 5
270 243 k Dziodzio, Angelika POL R 1999 2000 6,0 2000 62,00 66,50 6
271 478 II+ Widelski, Kacper POL R 1584 1800 6,0 2000 54,50 57,50 6
272 300 I Szymanski, Jan POL R 1904 2000 6,0 1989 58,00 62,00 5
273 315 I+ Zarębski, Cezary POL 2025 2100 6,0 1984 57,50 61,00 5
274 198 k Kurpiewski, Slawomir POL R 2068 2200 6,0 1976 63,50 68,50 4
275 345 I Maj, Pawel POL R 1826 2000 6,0 1976 59,50 63,50 6
276 270 I Bartoszewicz, Marcin POL R 1946 2000 6,0 1965 62,00 66,00 6
277 217 WIM Szmacinska, Grazyna POL R 2044 2200 6,0 1960 61,50 65,50 5
278 320 I Praczukowski, Stanisław POL R 1864 2000 6,0 1956 60,50 63,50 5
279 368 I Litner, Igor POL R 1794 2000 6,0 1952 53,00 57,00 5
280 325 I Wiśniewski, Michał POL R 1858 2000 6,0 1951 60,00 63,50 5
281 170 k Winski, Lukasz POL 2137 2200 6,0 1950 59,50 63,50 6
282 302 k Pekacki, Stanislaw POL R 1902 2200 6,0 1938 59,50 63,50 5
283 212 I+ Szaro, Jaroslaw POL R 2052 2100 6,0 1934 58,50 62,50 5
284 127 Fernandez De Bobadilla, Gabriel ESP R 2224 0 6,0 1933 59,50 63,50 5
285 394 I Wącior, Maciej POL R 1740 2000 6,0 1932 62,00 65,50 6
286 311   Jankevicius, Nedas LTU R 1885 1648 6,0 1926 60,50 65,00 4
287 544 II+ Poziomkowski, Szymon POL R 1423 1800 6,0 1920 60,00 63,50 6
288 330 II+ Warowny, Marcin POL R 1853 1800 6,0 1917 60,00 61,50 6
289 245 I+ Kałużny, Łukasz POL R 1997 2100 6,0 1915 58,00 61,50 5
290 354 Pothieux, Philippe FRA R 1812 1828 6,0 1910 57,00 61,50 4
291 187 I++ Suliborski, Jakub POL R 2082 2100 6,0 1907 59,00 62,50 6
292 267 I+ Skrzyczek, Tomasz POL R 1957 2100 6,0 1904 61,50 65,50 5
293 225 IM Chubar, Vladimir UKR R 2034 2090 6,0 1900 57,50 61,50 6
294 344 Kemendi, Daniel HUN 1833 1833 6,0 1899 55,00 58,50 4
295 227 Pavlov, Denis RUS R 2033 2066 6,0 1896 60,00 64,00 6
296 242 I+ Ponikowski, Przemysław POL 1999 2100 6,0 1895 58,00 62,00 6
297 288 k Ostrowska, Dominika POL R 1920 2000 6,0 1895 58,00 61,00 6
298 211 Freuler, Roman SUI 2053 2053 6,0 1890 59,50 63,50 6
299 205 WFM Stangl, Anita, Dr. GER R 2060 2146 6,0 1885 61,50 66,50 5
300 404 I Chylewski, Patryk POL R 1719 2000 6,0 1881 58,50 62,00 5
301 366   Barsciauskas, Gintautas LTU R 1797 1756 6,0 1872 56,50 60,50 5
302 324 I Lada, Michal POL R 1858 2000 6,0 1869 56,50 59,00 6
303 417 II Bajek, Marek POL R 1700 1800 6,0 1868 57,00 61,00 6
304 397 I Jędrocha, Katarzyna POL 1730 1800 6,0 1866 61,00 64,50 5
305 388 II Żurkiewicz, Krzysztof POL R 1753 1800 6,0 1866 56,50 60,50 6
306 148 CM Fernandez De Bobadilla, Jaime ESP R 2176 2210 6,0 1860 57,50 61,50 4
307 130 WIM Kopinits, Anna-christina AUT R 2219 2251 6,0 1859 61,50 66,50 5
308 304   Zebelis, Rimantas LTU R 1902 1864 6,0 1853 55,50 58,00 6
309 226 I++ Różycki, Bartłomiej POL R 2033 2100 6,0 1850 56,00 60,00 6
310 213 I+ Stoppel, Mariusz POL 2048 2100 6,0 1845 59,00 63,00 4
311 107 WIM Kulon, Klaudia POL R 2272 2200 6,0 1831 58,50 62,50 6
312 393 Sanz Wawer, Daniel ESP R 1743 1550 6,0 1827 54,50 58,50 6
313 343 I Cyra, Dariusz POL R 1835 2000 6,0 1823 58,00 60,50 6
314 545 II+ Jarzębowski, Kacper POL R 1420 1800 6,0 1822 49,50 52,00 6
315 258 Isakovs, Janis LAT R 1973 0 6,0 1814 57,00 60,50 4
316 604 I Wojciechowski, Pawel POL 0 2000 6,0 1800 55,50 59,50 5
317 295 II+ Małaczek, Mateusz POL R 1907 1800 6,0 1799 56,00 58,00 6
318 362 I Pham, Juliusz POL R 1801 2000 6,0 1794 53,00 56,00 6
319 303 I Sadzikowski, Marian POL R 1902 2000 6,0 1782 55,50 59,50 6
320 401 Ziedinsh, Roberts LAT R 1720 1778 6,0 1772 55,00 59,00 5
321 308 Bessarab, Vsevolod RUS R 1895 1884 6,0 1768 56,50 59,50 5
322 256 I+ Wiśniewski, Adam POL R 1977 2100 6,0 1755 57,50 61,50 5
323 439   Semonaviciute, Migle LTU R 1658 1566 6,0 1745 50,50 54,50 6
324 207 Goldis, Leonid RUS R 2059 0 6,0 1744 55,50 60,00 5
325 328 II+ Zienkiewicz, Mateusz POL R 1854 1800 6,0 1722 56,00 58,00 6
326 744 Bury, Yahor BLR 0 1000 6,0 1708 51,00 54,50 5
327 341 WFM Kowalska, Elzbieta POL R 1836 2100 6,0 1679 53,00 55,50 5
328 351 II Parzydeł, Michał POL 1812 1800 6,0 1669 53,00 56,50 5
329 291 I+ Drozdowski, Konrad POL R 1918 2100 5,5 2242 68,50 70,50 4
330 37 GM Jakubowski, Krzysztof POL R 2536 2500 5,5 2222 71,50 75,00 4
331 287 I++ Chomczyk, Marek POL R 1921 2100 5,5 2203 64,50 68,50 5
332 360 I Psyk, Radosław POL R 1805 2000 5,5 2197 69,00 73,50 4
333 293 Konopka, Jeremiasz FRA R 1912 1953 5,5 2185 63,50 66,50 5
334 403 I+ Filewicz, Przemysław POL R 1719 2100 5,5 2161 68,50 73,00 5
335 419 Stsepkina, Katsiaryna BLR R 1697 1744 5,5 2139 66,00 69,50 4
336 163 Mastalerz, Xavier BEL 2131 2131 5,5 2123 66,00 70,00 5
337 297 I Kuspak, Aleksander POL 1906 2000 5,5 2101 67,00 70,00 5
338 329 I++ Marczuk, Anna POL R 1853 1900 5,5 2065 61,50 64,50 4
339 314 Otikova, Elina LAT R 1881 1936 5,5 2061 63,00 66,00 5
340 220 k Czyż, Artur POL R 2039 2200 5,5 2049 64,00 67,00 5
341 462 II+ Czopor, Maciej POL R 1611 1800 5,5 2047 57,00 58,50 5
342 390 I Filimoniuk, Marcin POL R 1751 2000 5,5 2030 65,00 69,00 4
343 228 I++ Witek, Tomasz POL R 2029 2100 5,5 2025 64,00 68,00 5
344 458 II Siek, Jerzy POL R 1624 1800 5,5 2019 52,50 55,50 4
345 475 II Tamoń, Radosław POL R 1589 1800 5,5 2018 56,50 60,50 4
346 365 II+ Szmaciński, Slawomir POL R 1801 1800 5,5 2010 56,50 58,50 5
347 134 k+ Jaroch, Karol POL R 2211 2200 5,5 2008 63,00 68,00 5
348 400 I Fukowski, Paweł POL R 1722 2000 5,5 2008 62,50 65,50 5
349 463 II Choina, Adam POL R 1611 1800 5,5 2002 59,00 62,00 5
350 327 I Karpus, Michał POL R 1854 2000 5,5 1994 61,50 63,00 5
351 346 II Krupacz, Maciej POL 1826 1800 5,5 1990 61,00 65,50 5
352 306 I Lewandrowski, Tomasz POL R 1901 2000 5,5 1987 61,00 64,00 5
353 305 I Tarnowska, Aleksandra POL R 1902 1800 5,5 1986 57,50 61,00 4
354 502 I Topolan, Agata POL R 1536 1800 5,5 1983 52,00 55,00 5
355 372 Shakhov, Mykhailo UKR R 1787 1968 5,5 1976 62,50 66,50 5
356 429 I+ Olechnicka, Karolina POL R 1679 1900 5,5 1970 63,50 67,50 4
357 356 Rogalevych, Oleksandr UKR R 1810 0 5,5 1969 55,50 59,00 5
358 441 II Kalejta, Arkadiusz POL 1649 1800 5,5 1968 54,50 58,00 5
359 279 Degremont, Patrick FRA R 1932 1950 5,5 1967 59,50 61,50 4
360 367 I Makowski, Tomasz POL R 1795 2000 5,5 1961 57,00 61,00 4
361 284 I+ Hasiński, Krystian POL R 1929 2100 5,5 1950 59,00 62,00 5
362 294 I Gigoła, Jacek POL R 1909 2000 5,5 1946 58,50 62,00 5
363 292 k Pastuszko, Kinga POL R 1915 2000 5,5 1942 59,50 62,50 4
364 389 Tkadlecek, Petr CZE R 1753 1755 5,5 1941 58,50 62,50 5
365 460 I Parol, Pola POL R 1619 1800 5,5 1928 55,50 59,00 5
366 511 II Król, Marcin POL R 1510 1800 5,5 1924 53,50 55,00 5
367 361 I Łukasiewicz, Krzysztof POL R 1801 2000 5,5 1921 56,00 59,50 5
368 353   Buterlevicius, Rytis LTU R 1819 1654 5,5 1912 60,50 64,50 4
369 523 II Wierzbicki, Michał POL R 1479 1800 5,5 1912 50,50 52,50 5
370 526 II Kabaciński, Krzysztof POL R 1466 1800 5,5 1910 49,50 53,00 5
371 713 Longfors, Michael POL 0 1000 5,5 1909 60,50 65,00 4
372 192 Korhonen, Pasi FIN 2075 2075 5,5 1909 58,50 62,50 5
373 339 II Boguszewski, Paweł POL 1840 1800 5,5 1907 58,50 62,50 5
374 468 I+ Kaniewska, Emilia POL R 1600 1900 5,5 1905 57,50 60,50 5
375 378 I Palka, Dominika POL R 1773 1800 5,5 1904 55,50 59,50 5
376 268 I Cubala, Piotr POL R 1956 2000 5,5 1896 59,50 63,50 5
377 746 Pedersen, Braad Claes POL 0 1000 5,5 1896 56,00 60,50 5
378 318 I Kałużny, Tomasz POL R 1868 2000 5,5 1891 57,50 60,50 5
379 232 m Cagara, Paulina POL R 2027 2100 5,5 1884 61,00 65,50 5
380 266 I++ Tomaszewska, Luiza POL R 1962 1900 5,5 1883 60,50 65,50 5
381 426 I+ Powałka, Michał POL R 1686 2100 5,5 1879 55,00 58,50 5
382 369 Jastrzębski, Robert POL R 1792 0 5,5 1876 58,00 62,00 4
383 274 I Przytula, Grzegorz POL 1936 2000 5,5 1875 60,50 64,00 4
384 516 II Popławski, Maciej POL R 1507 1800 5,5 1867 54,50 57,00 5
385 309 Kyrychenko, Maryan UKR R 1895 1819 5,5 1861 58,00 59,00 4
386 427 II Wojtowicz, Mieczyslaw POL R 1682 1800 5,5 1859 54,50 57,50 5
387 407 I Sawicki, Wojciech POL R 1710 2000 5,5 1858 57,00 60,50 5
388 193 Melderis, Uldis LAT R 2075 1967 5,5 1853 57,50 60,00 4
389 430 I Byliński, Grzegorz POL R 1673 2000 5,5 1852 53,00 57,00 5
390 257 I+ Sielicki, Tomasz POL R 1975 2100 5,5 1829 57,50 60,50 5
391 180 k Szadkowski, Krzysztof POL R 2087 2200 5,5 1824 55,50 60,00 5
392 424 III Orłowski, Paweł POL 1722 1600 5,5 1823 53,00 56,00 5
393 605 I Przybył, Marian POL 0 2000 5,5 1820 54,50 58,00 5
394 373 II+ Major, Boguslaw POL 1781 1800 5,5 1802 55,50 59,50 5
395 296 I Dziuba, Stanislaw POL R 1906 2000 5,5 1799 56,00 59,00 5
396 391 I Botor, Michalina POL 1748 1800 5,5 1774 55,00 59,00 4
397 265 Ischenko, Zakhar UKR 0 0 5,5 1755 59,00 63,00 5
398 405 II Golenia, Wojciech POL R 1719 1800 5,5 1739 55,50 59,50 5
399 616 II Soboń, Marcin POL 0 1800 5,5 1719 50,50 53,00 5
400 608 II Blus, Piotr POL 0 1800 5,5 1712 52,00 55,00 5
401 374 III Skolimowski, Andrzej POL R 1781 1600 5,5 1686 55,00 58,50 5
402 727 Gordijevica, Larisa LAT 0 1000 5,5 1668 50,00 54,00 5
403 334 I+ Dzionk, Agata POL 1845 1900 5,5 1642 49,50 52,50 5
404 335 Barlo, Werner GER 1845 1845 5,5 1638 49,00 51,00 5
405 442 II+ Sylwestrzuk, Mariusz POL 1653 1800 5,5 1632 51,50 55,00 5
406 358 I Chrzastowski, Piotr POL R 1806 2000 5,5 1470 49,00 53,00 5
407 290 II+ Fronczak, Sebastian POL R 1919 1800 5,0 2195 66,00 69,50 4
408 454 II Kołodziej, Krzysztof POL R 1627 1800 5,0 2068 58,00 61,00 5
409 447 I+ Jarmużek, Karolina POL R 1640 1900 5,0 2068 53,50 56,50 4
410 398 I Kroczka, Gromosław POL R 1727 2000 5,0 2048 62,00 66,00 4
411 386 I Kaska, Władysław POL R 1758 2000 5,0 2048 59,00 63,00 4
412 529 III Ulanowski, Marek POL R 1455 1600 5,0 2044 47,00 50,00 5
413 465 II Zywert, Kacper POL 1565 1800 5,0 2043 58,50 62,50 4
414 446 I Tadzik, Dariusz POL R 1640 2000 5,0 2036 61,50 65,50 4
415 493 II Domański, Łukasz POL R 1566 1800 5,0 2022 60,00 64,00 5
416 510 II Żukowska, Aleksandra POL R 1515 1600 5,0 2022 49,50 52,50 5
417 503 II Kurnicki, Mateusz POL R 1534 1800 5,0 2012 59,00 62,50 5
418 479 I Kucharska, Honorata POL R 1583 1800 5,0 2011 58,00 61,00 5
419 377   Sidabras, Jonas LTU R 1774 1710 5,0 1998 57,00 60,50 4
420 471 II+ Rudecki, Bartosz POL R 1596 1800 5,0 1997 57,50 60,50 5
421 489 II Starczewski, Michał POL R 1571 1800 5,0 1990 60,00 63,00 5
422 497 I Łęczek, Weronika POL R 1545 1800 5,0 1990 45,00 47,00 5
423 492 II Romaniuk, Bartlomiej POL 1566 1800 5,0 1983 53,00 55,00 5
424 438 Linden, Anders SWE R 1658 1677 5,0 1979 62,50 66,00 5
425 490 II+ Dąbrowski, Damian POL R 1570 1800 5,0 1972 54,00 57,00 5
426 376 II Dadełło, Andrzej POL R 1777 1800 5,0 1969 60,00 64,00 5
427 487 II Paliszewski, Dominik POL R 1574 1800 5,0 1969 50,00 53,00 5
428 505 II Borowski, Marek POL 1529 1800 5,0 1968 53,50 56,00 5
429 528 III Hajducki, Bartłomiej POL R 1464 1600 5,0 1968 49,00 52,00 5
430 175 k Kielar, Maciej POL 2103 2200 5,0 1963 61,00 65,50 4
431 456 I++ Murawko, Julia POL R 1625 1900 5,0 1963 53,50 57,50 4
432 321 I++ Dadełło, Aleksandra POL R 1864 1900 5,0 1962 58,50 61,00 5
433 514 Stsepkina, Yauheniya BLR R 1509 1539 5,0 1958 50,00 51,50 5
434 414 I Kokoszczyński, Jan POL R 1703 2000 5,0 1957 58,00 62,00 4
435 507 I Kalinowska, Karolina POL R 1527 1800 5,0 1954 53,50 56,50 5
436 415   Sidabras, Ignas LTU R 1703 1736 5,0 1953 59,00 62,00 5
437 491 I Kozaczyńska, Aleksandra POL R 1568 1800 5,0 1949 55,50 56,50 4
438 399 II Dziodzio, Tomasz POL R 1726 1800 5,0 1945 56,50 60,50 5
439 449 II Rzeszowski, Dominik POL R 1633 1800 5,0 1943 57,50 60,50 4
440 423 Burkevica, Ilze LAT R 1692 1794 5,0 1943 55,50 59,50 4
441 517 I Czorniej, Antonina POL 1505 1800 5,0 1943 54,50 56,50 5
442 495 II Wiśniewski, Jacek POL 1551 1800 5,0 1942 52,50 55,50 4
443 420 I Szczurek, Krzysztof POL R 1696 2000 5,0 1941 57,00 60,50 4
444 484 I Budrewicz, Henryk POL 1575 2000 5,0 1936 52,00 55,50 4
445 515 II Frydrych, Łukasz POL 1508 1800 5,0 1933 54,50 57,50 5
446 509 II Mincewicz, Tomasz POL R 1515 1800 5,0 1923 55,00 58,50 4
447 336 I Celmer, Krzysztof POL 1763 2000 5,0 1921 57,50 60,50 4
448 467 Riquembourg, Julien FRA R 1604 1623 5,0 1920 54,50 57,50 5
449 508 II+ Góreczny, Tomasz POL R 1525 1800 5,0 1920 51,00 53,50 5
450 530   Povilaitis, Tomas LTU R 1452 0 5,0 1917 49,50 52,50 5
451 575 II Surazynski, Kacper POL R 1327 1800 5,0 1915 61,50 66,00 4
452 433 Parhomenko, Margarita LAT R 1667 1767 5,0 1915 54,50 58,50 4
453 500 Bekasovs, Rihards LAT 1540 1540 5,0 1914 52,50 55,50 4
454 519 II+ Laszczak, Przemysław POL R 1489 1800 5,0 1912 61,50 66,50 4
455 521 II Arbaszewski, Krzysztof POL 1485 1800 5,0 1912 54,00 56,00 5
456 554 III Łyszczarz, Konrad POL 0 1600 5,0 1911 50,00 53,00 5
457 387 Rykov, Ivan RUS R 1758 1783 5,0 1907 58,00 61,50 4
458 411 Luscenkovs, Artjoms LAT R 1707 1757 5,0 1906 57,50 61,50 5
459 381 I Biegalski, Arkadiusz POL 1728 2000 5,0 1905 58,00 61,50 5
460 506 III Młynarski, Kamil POL R 1529 1600 5,0 1903 55,50 57,00 4
461 520 I Rudzińska, Michalina POL R 1488 1800 5,0 1899 54,50 57,50 5
462 525 I Błociński, Maciej POL R 1469 2000 5,0 1898 56,00 58,50 5
463 512 II+ Skoczek, Karolina POL 1510 1600 5,0 1898 46,00 48,00 4
464 556 II Mechliński, Jakub POL R 1398 1800 5,0 1896 50,00 53,50 4
465 560 II Anzel, Paweł POL 1370 1800 5,0 1890 54,50 58,00 5
466 527 II Strzelecki, Maciej POL R 1464 1800 5,0 1889 51,50 54,00 4
467 552 II+ Humin, Julia POL R 1402 1600 5,0 1881 55,00 56,50 5
468 540   Fokaite, Gabriele LTU R 1432 0 5,0 1879 52,50 55,50 5
469 298 Korman, Roman UKR R 1905 1830 5,0 1874 59,50 63,00 5
470 541   Koliasnikovas, Aironas LTU R 1427 0 5,0 1873 53,50 57,00 5
471 253 I Czaja, Wojciech POL 1985 2000 5,0 1868 61,00 65,00 5
472 379 I Wilczynski, Adam POL R 1772 2000 5,0 1864 56,00 60,00 5
473 418 Izmailov, Viktor UKR R 1699 1703 5,0 1863 58,00 61,50 4
474 483 II Borowski, Adam POL 1576 1800 5,0 1861 52,00 55,00 5
475 535 II+ Węgrzyniak, Paweł POL R 1440 1800 5,0 1858 54,00 55,00 4
476 486 II Solnicki, Maciej POL R 1575 1800 5,0 1855 53,00 55,50 5
477 154 Orndahl, Mats SWE 2159 2159 5,0 1844 59,50 64,00 5
478 204 Artinyan, Remy FRA 2061 2061 5,0 1843 59,00 63,00 4
479 472 III Snarski, Bogusław POL R 1591 1600 5,0 1843 50,50 53,50 4
480 453 II Hacia, Damian POL R 1629 1800 5,0 1839 56,00 59,00 5
481 548 II Rak, Maciej POL R 1414 1800 5,0 1834 53,50 55,50 4
482 740 Czyżak, Błażej POL 0 1000 5,0 1831 50,50 54,00 4
483 408 I Jarmolowski, Tadeusz POL R 1709 2000 5,0 1830 54,50 58,50 5
484 578 III Cieślik, Krzysztof POL R 1289 1600 5,0 1810 45,00 48,00 5
485 396 I+ Antolak, Julia POL R 1735 1900 5,0 1808 56,50 60,00 5
486 470 II Rosiak, Tomasz POL 1599 1800 5,0 1802 53,50 57,00 5
487 421   Povilaitis, Stasys LTU R 1695 0 5,0 1797 54,50 58,00 5
488 440 I Feliksinski, Tadeusz POL R 1657 2000 5,0 1791 53,50 57,00 5
489 611 II Ołowski, Sławomir POL 0 1800 5,0 1790 59,00 63,50 4
490 571 III Rylski, Mateusz POL R 1335 1600 5,0 1790 50,50 53,50 4
491 474 II Sobótka, Jan POL R 1589 1800 5,0 1790 49,00 52,50 5
492 731 Orndahl, Carl Johan SWE 0 1000 5,0 1789 55,00 59,00 5
493 402 Yulgushev, Artur RUS R 1720 1738 5,0 1787 53,50 57,50 4
494 434 II Waszczuk, Mariusz POL R 1666 1800 5,0 1780 53,50 57,50 5
495 615 II Skiba, Jakub POL 0 1800 5,0 1775 52,50 56,50 4
496 568 II Karwat, Szymon POL R 1336 1800 5,0 1774 53,00 56,50 4
497 577 II Frank, Mateusz POL R 1303 1800 5,0 1772 49,00 52,00 5
498 739 Niewolik, Tomasz POL 0 1000 5,0 1771 57,00 60,50 3
499 272 I Jozwik, Jacek POL R 1942 2000 5,0 1762 55,50 59,50 5
500 639 III Wasilewski, Bartosz POL 0 1600 5,0 1761 55,50 59,50 5
501 576 II+ Maciejewski, Kamil POL R 1319 1800 5,0 1759 47,00 49,00 5
502 375 I Rychlik, Bogdan POL 1796 2000 5,0 1739 57,00 61,00 4
503 712 Menko, Petro UKR 0 1000 5,0 1727 52,00 55,50 4
504 592 III Ciesielski, Maciej POL R 1206 1600 5,0 1725 49,50 52,00 5
505 444 I Wiszniowski, Eugeniusz POL R 1642 2000 5,0 1718 53,50 56,50 4
506 282 I++ Tarczykowski, Janusz POL R 1930 2100 5,0 1709 54,50 56,00 5
507 425 II+ Niebrzydowski, Emil POL R 1688 1800 5,0 1708 54,50 58,50 5
508 262 Marttinen, Jussi FIN R 1965 2005 5,0 1702 50,50 54,00 4
509 432 II Sobolewski, Dawid POL R 1667 1800 5,0 1677 46,50 48,50 4
510 416 Nadal Tur, Antonio ESP R 1703 1722 5,0 1654 52,50 56,00 4
511 725 Binder, Oleg SUI 0 1000 5,0 1631 50,50 54,00 4
512 275   Zalimaite, Ieva LTU R 1936 1840 5,0 1618 47,00 50,00 5
513 348 III Szczepanski, Janusz POL R 1823 1600 5,0 1453 50,50 54,00 4
514 77 m Przedmojski, Rafal POL R 2342 2300 4,5 2187 68,50 73,00 3
515 61 FM Westerberg, Jonathan SWE R 2397 2397 4,5 2087 62,50 67,50 4
516 445 II+ Matuszewski, Maciej POL 1641 1800 4,5 2067 58,50 61,50 4
517 501 II Prażmowski, Włodzimierz POL R 1539 1800 4,5 2054 49,50 51,50 4
518 357 II+ Kamiński, Jan POL R 1809 1800 4,5 2051 63,00 66,00 4
519 48 IM Sieciechowicz, Marcin POL R 2446 2400 4,5 2024 61,50 66,50 4
520 457 II Szymanowski, Igor POL R 1624 1800 4,5 2021 62,50 66,50 3
521 469 II+ Juszkowski, Kamil POL R 1600 1800 4,5 2007 52,50 54,50 4
522 477 I Wołoszyn, Piotr POL R 1586 2000 4,5 1993 58,50 61,00 4
523 466 II Cichocki, Mariusz POL 1629 1800 4,5 1986 51,00 54,00 4
524 482 II Słomczewski, Michał POL R 1578 1800 4,5 1973 57,50 60,50 4
525 499 II Redzisz, Michał POL R 1540 1800 4,5 1966 48,00 50,50 4
526 383   Sabaliauskis, Martynas LTU R 1766 1735 4,5 1950 59,50 63,50 4
527 513 II Muller, Marcin POL R 1509 1800 4,5 1932 46,00 49,00 4
528 494 II+ Soćko, Weronika POL R 1562 1600 4,5 1921 55,00 58,50 4
529 450 Serebryakova, Svetlana RUS R 1632 1647 4,5 1911 57,00 60,50 3
530 496 II Golenia, Jan POL R 1546 1800 4,5 1901 56,50 59,50 4
531 464 Bloshenkov, Sergii UKR 0 0 4,5 1889 51,00 54,00 4
532 518 II Golecki, Jan POL R 1500 1800 4,5 1881 58,00 62,00 3
533 522 I Moscicka, Pola POL R 1479 1800 4,5 1878 50,00 51,50 4
534 559 II Nowicki, Mateusz POL R 1386 1800 4,5 1877 49,00 52,00 4
535 504 II Kałużny, Jan POL R 1532 1800 4,5 1872 49,50 52,50 4
536 553 II Żółkiewski, Jakub POL R 1400 1800 4,5 1870 55,50 58,50 4
537 395 I Strojek, Kazimierz POL R 1737 2000 4,5 1856 53,00 57,00 4
538 546 II Topolan, Paweł POL R 1418 1800 4,5 1836 55,00 58,00 3
539 565 II Choińska, Debora POL R 1352 1600 4,5 1816 49,00 52,50 4
540 436 II Gierech, Paweł POL R 1662 1800 4,5 1814 55,00 59,00 3
541 570 II+ Czarniecka, Aleksandra POL R 1335 1600 4,5 1812 48,50 50,00 4
542 569 II Fieducik, Marcin POL R 1335 1800 4,5 1811 45,00 48,00 4
543 602 III Słoniewski, Michał POL R 1026 1600 4,5 1802 43,50 46,00 4
544 598 II Paździerz, Paulina POL R 1113 1600 4,5 1790 45,50 48,50 4
545 581 II Włoch, Dominika POL R 1276 1600 4,5 1787 49,00 51,50 4
546 573 II Gutkowski, Marek POL R 1330 1800 4,5 1783 47,50 49,50 3
547 583 III Szczygielski, Maciej POL 1273 1600 4,5 1763 47,50 50,00 4
548 413 I Major, Katarzyna POL 1704 1800 4,5 1762 53,00 57,00 4
549 574 II Klukowski, Piotr POL R 1328 1800 4,5 1745 48,00 50,00 3
550 584 III Kowalski, Gerard POL R 1262 1600 4,5 1740 50,00 53,50 4
551 580 II+ Paździerz, Klaudia POL R 1276 1600 4,5 1738 50,50 53,50 4
552 159 k Checiak, Krzysztof POL 2147 2200 4,5 1702 52,00 56,00 4
553 476   Skripkiunas, Benas LTU R 1589 1563 4,5 1683 45,00 48,00 4
554 742 Owczinina, Olga BLR 0 1000 4,5 1653 48,50 52,00 4
555 448 II+ Jefimow, Bronislaw POL R 1637 1800 4,5 1643 51,00 54,00 3
556 733   Delkus, Joris LTU 0 1000 4,5 1634 47,50 51,00 4
557 720 Blus, Michał POL 0 1000 4,5 1599 49,00 52,50 4
558 340 Ni, Polina LAT R 1837 1869 4,5 1597 52,00 55,50 4
559 431 II Choiński, Andrzej POL 0 1800 4,5 1579 47,00 50,00 4
560 684 IV Warsiński, Dawid POL 0 1400 4,5 1533 40,00 41,00 4
561 726   Plaipa, Antanas LTU 0 1000 4,5 1531 48,00 51,50 3
562 729   Liandzbergas, Mykolas LTU 0 1000 4,5 1478 41,00 42,50 4
563 524   Karpiejus, Edvardas LTU R 1473 1385 4,0 2102 48,00 51,00 3
564 473 Zhuk, Dmitriy BLR R 1591 1588 4,0 2044 51,00 53,00 3
565 536   Slikas, Rokas LTU R 1439 0 4,0 2028 47,50 49,00 4
566 542 Grabcheva, Natalia BUL R 1425 1577 4,0 2008 57,50 61,50 3
567 534   Grusas, Dangiras LTU R 1441 0 4,0 1969 48,50 51,50 4
568 561 II+ Mike, Patryk POL R 1369 1800 4,0 1943 56,50 58,50 3
569 533 II Soćko, Szymon POL R 1442 1800 4,0 1929 51,00 53,00 4
570 532 II+ Waszczuk, Patrycja POL R 1447 1600 4,0 1908 55,50 60,00 3
571 563 Linden, Alexander SWE 0 1000 4,0 1897 50,00 53,50 3
572 480 II Kałużny, Jacek POL R 1583 1800 4,0 1879 49,50 52,50 3
573 562 III Żebrowski, Rafał POL R 1366 1600 4,0 1870 48,50 51,50 4
574 557 III Moscicki, Slawomir POL R 1396 1600 4,0 1870 46,50 49,00 4
575 550 II Jankowski, Maciej POL R 1408 1800 4,0 1869 48,00 51,00 4
576 539 II Szczygieł, Wojciech POL R 1433 1800 4,0 1865 49,00 51,00 4
577 566 II+ Gowin, Małgorzata POL R 1343 1600 4,0 1864 45,50 48,50 3
578 380 II Benda, Grzegorz POL R 1770 1800 4,0 1854 55,00 59,00 4
579 547 II Kamiński, Maciej POL R 1416 1800 4,0 1851 54,50 57,50 4
580 558 II Mazurek, Jakub POL 1395 1800 4,0 1847 51,00 54,00 4
581 543 Limanovskis, Elvis LAT R 1425 1503 4,0 1842 48,00 51,50 3
582 310   Paulauskiene, Vilma LTU R 1891 2042 4,0 1834 54,50 56,50 4
583 596 II Szymańska, Emilia POL 1156 1600 4,0 1833 47,50 50,00 4
584 488 I Gosławska, Cecylia POL R 1571 1800 4,0 1819 50,50 53,50 4
585 549 I Wierzbowska, Aleksandra POL R 1412 1800 4,0 1812 47,00 50,50 4
586 564 II Dyląg, Emilia POL R 1356 1600 4,0 1808 53,00 56,50 4
587 617 II Majewska, Marianna POL 0 1600 4,0 1782 43,00 45,00 4
588 572 II Waligóra, Julia POL R 1333 1600 4,0 1777 48,00 51,00 4
589 588 III Tkaczyk, Konrad POL 1225 1600 4,0 1775 48,00 50,00 4
590 610 II Wojnowski, Jan POL 0 1800 4,0 1772 54,50 58,00 3
591 579 I Malicka, Maria POL R 1276 1800 4,0 1771 51,50 55,00 3
592 385 II Litwiniec, Zbigniew POL R 1765 1800 4,0 1767 57,00 60,50 4
593 586 III Grzegorzak, Janusz POL R 1256 1600 4,0 1765 45,50 48,00 4
594 599 II Tamoń, Agata POL R 1103 1600 4,0 1748 43,50 45,50 4
595 600 III Ostaszewski, Bartłomiej POL R 1085 1600 4,0 1736 44,50 46,00 4
596 451 Jazdanovs, Aleksandrs LAT R 1632 1638 4,0 1734 54,00 57,50 4
597 606 II Osicki, Roman POL 0 1800 4,0 1729 57,00 61,00 4
598 624 III Maciejek, Mariusz POL 0 1600 4,0 1729 48,00 51,00 4
599 595 II Mucha, Marta POL R 1163 1600 4,0 1729 43,50 45,50 4
600 585 II+ Pyzio, Amelia POL R 1259 1600 4,0 1719 48,00 51,50 4
601 594 II Dadełło, Barbara POL R 1166 1600 4,0 1719 45,00 46,50 4
602 601 III Cieśla, Bartosz POL 1057 1600 4,0 1718 45,00 48,00 4
603 607 II Gugulski, Marcin POL 0 1800 4,0 1713 46,50 48,00 4
604 590 III Wiśniewski, Sławomir POL 1213 1600 4,0 1711 50,00 52,00 4
605 591 II+ Budkiewicz, Magdalena POL R 1208 1600 4,0 1707 50,50 54,50 3
606 363 I Nisztuk, Michal POL 1780 2000 4,0 1687 49,50 52,00 4
607 597 II Tomczak, Marta POL R 1146 1600 4,0 1683 49,50 52,00 3
607 627 III Paździerz, Piotr POL 0 1600 4,0 1683 49,50 52,00 3
609 641 III Panuciak, Adam POL 0 1600 4,0 1671 52,00 55,50 4
610 643 III Cichecki, Jan POL 0 1600 4,0 1671 48,50 51,50 4
611 645 III Litwiniec, Julia POL 0 1400 4,0 1663 39,50 41,50 4
612 406 Vdovenko, Volodymyr UKR R 1717 1734 4,0 1656 54,50 58,00 4
613 626 III Żemajko, Łukasz POL 0 1600 4,0 1653 48,00 51,00 3
614 629 III Żurawicki, Jakub POL 0 1600 4,0 1653 45,00 47,50 3
615 625 III Szatkowski, Paweł POL 0 1600 4,0 1651 47,00 49,50 4
616 745   Bagdanskis, Dangis LTU 0 1000 4,0 1642 51,00 54,00 4
617 638 III Dziurdzia, Karol POL 0 1600 4,0 1642 46,00 48,00 4
618 675 IV Jaranowski, Norbert POL 0 1400 4,0 1635 40,00 42,00 4
619 646 III Kucharska, Helena POL 0 1400 4,0 1630 44,50 47,50 4
620 640 III Pariaszewski, Szczepan POL 0 1600 4,0 1618 45,50 48,50 3
621 673 IV Słoniewski, Krzysztof POL 0 1400 4,0 1616 39,00 40,50 4
622 717 Herchuk, Volodymyr UKR 0 1000 4,0 1615 49,00 52,50 3
623 632 III Rylski, Paweł POL 0 1600 4,0 1607 46,00 49,00 3
624 690 IV Szczygielski, Grzegorz POL 0 1400 4,0 1571 49,00 52,50 4
625 435 Rudnicki, Zbigniew POL R 1664 0 4,0 1569 52,50 55,50 4
626 723 Ulanowska, Dorota POL 0 1000 4,0 1567 48,50 52,00 3
627 660 III Arciszewska, Zuzanna POL 0 1400 4,0 1517 40,00 42,50 4
628 711 Nesse, David NOR 0 1000 4,0 1516 44,00 46,00 4
629 642 III Wyrzyk, Piotr POL 0 1600 4,0 1515 43,50 45,00 4
630 741 Wojdalski, Łukasz POL 0 1000 4,0 1513 44,00 47,00 4
631 676 IV Sikorski, Jan POL 0 1400 4,0 1507 43,50 45,00 3
632 718   Povilaitis, Matas LTU 0 1000 4,0 1495 44,00 47,00 4
633 722 Shelest, Oleksii UKR 0 1000 4,0 1476 46,00 49,50 2
634 680 IV Pietruczanis, Dawid POL 0 1400 4,0 1470 42,50 44,50 4
635 672 IV Żygadło, Kajetan POL 0 1400 4,0 1468 38,50 41,50 3
636 686 IV Maciejek, Marcel POL 0 1400 4,0 1441 41,50 44,50 4
637 452 II Krawiecki, Stanisław POL R 1630 1800 3,5 2060 57,00 60,50 3
638 537 II Grabarczyk, Edmund POL R 1436 1800 3,5 2016 45,00 48,00 3
639 455 II+ Duda, Ryszard POL R 1626 1800 3,5 1928 53,00 55,00 3
640 428 Vdovenko, Volodymyr J. UKR 1680 1680 3,5 1848 55,00 59,00 3
641 567 II Ulanowski, Piotr POL R 1337 1800 3,5 1847 49,50 53,00 3
642 551 II Gajewski, Zbigniew POL 1406 1800 3,5 1845 50,00 53,50 3
643 587 IV Wącior, Wojciech POL 0 1400 3,5 1824 49,00 50,00 2
644 582 II Żebrowski, Adam POL R 1275 1800 3,5 1777 47,00 49,50 3
645 620 II Tuźnik, Martyna POL 0 1600 3,5 1776 42,50 44,50 3
646 589 II Bieńko, Jagoda POL 1214 1600 3,5 1774 52,50 56,00 3
647 618 II Reszka, Zofia POL 0 1600 3,5 1772 45,00 48,00 3
648 623 III Wysocki, Mateusz POL 0 1600 3,5 1723 49,00 51,00 3
649 647 III Sokół, Maria POL 0 1400 3,5 1712 37,50 39,00 3
650 613 II Kutrowski, Feliks POL 0 1800 3,5 1664 48,00 51,00 3
651 653 III Golec, Alicja POL 0 1400 3,5 1664 41,50 43,50 2
652 633 III Pietruczanis, Mateusz POL 0 1600 3,5 1649 45,00 46,00 2
653 631 III Polak, Damian POL 0 1600 3,5 1635 43,00 45,50 3
654 644 III Krajewska, Gabriela POL 0 1400 3,5 1634 41,50 44,00 3
655 724 Sijka, Kamil POL 0 1000 3,5 1631 38,50 41,50 2
656 637 III Maciejek, Maksymilian POL 0 1600 3,5 1628 43,50 46,00 3
657 651 III Lipowska, Nadia POL 0 1400 3,5 1612 41,00 43,00 3
658 735 Kołdej, Marcin POL 0 1000 3,5 1612 40,00 42,00 3
659 736 Krasowski, Michał POL 0 1000 3,5 1611 37,50 39,50 2
660 671 IV Łopaciuk, Michał POL 0 1400 3,5 1609 35,50 37,00 2
661 688 IV Pariaszewski, Bogusław POL 0 1400 3,5 1608 42,00 45,00 2
662 654 III Kuczyńska, Katarzyna POL 0 1400 3,5 1577 43,50 45,50 3
663 663 IV Choina, Jan POL 0 1400 3,5 1571 37,00 38,50 3
664 730 Riiad, Ali FRA 0 1000 3,5 1556 43,00 46,00 3
665 715   Sernaite, Austeja LTU 0 1000 3,5 1555 46,00 49,00 3
666 648 III Wiewióra, Dominika POL 0 1400 3,5 1555 40,00 42,50 3
667 656 III Łukasik, Zuzanna POL 0 1400 3,5 1541 48,00 50,00 3
668 678 IV Warsiński, Krzysztof POL 0 1400 3,5 1520 45,00 48,00 3
669 659 III Chmielewska, Julia POL 0 1400 3,5 1509 39,50 41,00 3
670 734 Zywert, Paweł POL 0 1000 3,5 1477 43,00 45,50 3
671 698 V Niedziółka, Szymon POL 0 1200 3,5 1464 43,50 47,00 3
672 667 IV Kałużny, Stanisław POL 0 1400 3,5 1463 39,00 41,00 3
673 333 I Pawlowski, Michal POL R 1845 2000 3,0 2160 56,00 58,00 3
674 619 II Łęgowik, Anna POL 0 1600 3,0 1844 40,50 41,50 3
675 689 IV Walecki, Filip POL 0 1400 3,0 1817 40,50 42,00 3
676 630 III Wieczorek, Łukasz POL 0 1600 3,0 1769 40,00 42,50 2
677 622 III Nowotnik, Michał POL 0 1600 3,0 1757 48,50 52,00 2
678 593 II Golecka, Jadwiga POL R 1192 1600 3,0 1741 45,00 48,00 2
679 681 IV Budny, Piotr POL 0 1400 3,0 1733 38,00 39,50 3
680 614 II Brochocki, Andrzej POL 0 1800 3,0 1728 47,50 49,00 3
681 634 III Domaraczeńko, Krzysztof POL 0 1600 3,0 1725 48,50 50,50 3
682 621 II Wiśniewska, Nina POL 0 1600 3,0 1723 45,00 47,00 2
683 687 IV Rudaś, Rafał POL 0 1400 3,0 1711 32,50 34,00 3
684 691 IV Dallemura, Anna POL 0 1250 3,0 1702 37,50 39,50 3
685 693 IV Schyllo, Wiktoria POL 0 1250 3,0 1698 31,50 32,50 3
686 707 V Flis, Wiktor POL 0 1200 3,0 1667 39,50 41,50 3
687 628 III Bartosik, Franciszek POL 0 1600 3,0 1664 47,50 49,50 3
688 709 V Siennicka, Katarzyna POL 0 1100 3,0 1631 42,50 44,50 2
689 322 I Wolski, Jerzy POL 1862 2000 3,0 1622 51,00 52,50 3
690 662 IV Kalisiak, Przemysław POL 0 1400 3,0 1618 45,50 47,00 3
691 657 III Kodym, Katarzyna POL 0 1400 3,0 1609 40,00 41,50 3
692 650 III Strączek, Wiktoria POL 0 1400 3,0 1585 43,50 45,00 3
693 699 V Kurnicki, Dariusz POL 0 1200 3,0 1566 42,00 44,00 3
694 649 III Słoniewska, Alicja POL 0 1400 3,0 1563 47,00 49,00 3
695 679 IV Nowacki, Krzysztof POL 0 1400 3,0 1550 47,50 51,00 3
696 685 IV Jagodziński, Wojciech POL 0 1400 3,0 1545 35,50 37,00 3
697 696 IV Hanuszkiewicz, Julia POL 0 1250 3,0 1537 35,50 36,50 3
698 702 V Nycz, Kamil POL 0 1200 3,0 1533 42,00 45,00 3
699 658 III Młotkowska, Kinga POL 0 1400 3,0 1527 43,00 44,50 3
700 737 Narva, Mart EST 0 1000 3,0 1517 40,00 42,00 3
701 674 IV Słoniewski, Jakub POL 0 1400 3,0 1515 42,00 43,50 3
702 661 IV Piłat, Antoni POL 0 1400 3,0 1502 42,00 43,50 3
703 670 IV Adamowicz, Michał POL 0 1400 3,0 1501 44,00 46,00 3
704 669 IV Kodym, Piotr POL 0 1400 3,0 1500 39,50 40,50 2
705 665 IV Niszcz, Wiktor POL 0 1400 3,0 1483 40,50 42,50 3
706 666 IV Walasek, Krzysztof POL 0 1400 3,0 1448 41,00 42,50 2
707 704 V Piaseczny, Michał POL 0 1200 3,0 1417 43,50 46,50 2
708 710 V Juszkowska, Zuzanna POL 0 1100 2,5 1842 32,50 33,50 2
709 677 IV Smoliński, Kajetan POL 0 1400 2,5 1728 33,50 34,50 2
710 694 IV Garbowska, Maja POL 0 1250 2,5 1697 35,00 36,00 2
711 697 IV Walasek, Maria POL 0 1250 2,5 1692 38,50 39,50 2
712 635 III Sikora, Damian POL 0 1600 2,5 1675 45,00 47,00 2
713 714 Szczygielska, Barbara POL 0 1000 2,5 1653 37,50 39,00 2
714 716 Grzegórzek, Wojciech POL 0 1000 2,5 1613 39,50 40,50 2
715 705 V Psyk, Włodzimierz POL 0 1200 2,5 1543 43,00 44,00 2
716 701 V Jodłowski, Jakub POL 0 1200 2,0 1854 38,00 39,50 2
717 703 V Mickielewicz, Aleksander POL 0 1200 2,0 1853 35,00 36,00 1
718 708 V Hyska, Jeremi POL 0 1200 2,0 1845 38,00 41,00 1
719 747 Kądziela, Marek POL 0 1000 2,0 1772 41,50 44,00 1
720 668 IV Barbaś, Antoni POL 0 1400 2,0 1749 36,00 37,50 2
721 732 Reluga, Jakub POL 0 1000 2,0 1736 40,00 41,00 2
722 683 IV Łuczak, Juliusz POL 0 1400 2,0 1729 37,50 39,50 2
723 636 III Janiszewski, Zbigniew POL 0 1600 2,0 1709 45,00 48,00 2
724 692 IV Jaranowska, Nicola POL 0 1250 2,0 1703 34,50 35,50 2
725 695 IV Soćko, Julia POL 0 1250 2,0 1696 31,50 32,50 1
726 719 Brzozowski, Ariel POL 0 1000 2,0 1671 47,00 50,00 2
727 652 III Szymczak, Marta POL 0 1400 2,0 1636 39,00 41,00 2
728 664 IV Okruszko, Michał POL 0 1400 2,0 1629 36,00 38,00 2
729 706 V Wasążnik, Szymon POL 0 1200 2,0 1554 42,00 44,00 2
730 738 Topyłło, Bogusław POL 0 1000 2,0 1514 41,50 43,50 1
731 700 V Kost, Arden POL 0 1200 1,5 1854 36,00 37,50 1
732 655 III Król, Izabela POL 0 1400 1,5 1596 37,50 39,00 1
733 682 IV Wiśniewski, Maciej POL 0 1400 1,0 1732 31,50 33,00 1
734 249 Soupizon, Remi FRA 1989 1989 1,0 1611 40,50 42,50 1
735 410 II+ Poświatowski, Stanisław POL R 1707 1800 1,0 0 40,50 42,50 1
736 728 Niedziółka, Karolina POL 0 1000 0,5 1810 34,00 36,00 0
737 121 k Jarmuła, Paweł POL R 2238 2200 0,0 0 37,50 38,50 0
737 167 m Praszak, Michał POL R 2116 2300 0,0 0 37,50 38,50 0
737 237 Korhonen, Aki FIN R 2018 2032 0,0 0 37,50 38,50 0
737 289 Silvain, Thierry FRA R 1920 1940 0,0 0 37,50 38,50 0
737 316 I Kiedrowski, Albin POL 1876 2000 0,0 0 37,50 38,50 0
737 350 I Strumilo, Slawomir POL 1820 2000 0,0 0 37,50 38,50 0
737 412 I Kułakiewicz, Mariusz POL 1706 2000 0,0 0 37,50 38,50 0
737 437 I++ Kaczmarska, Joanna POL R 1659 1900 0,0 0 37,50 38,50 0
737 538 Nylypyuk, Mykhailo UKR 0 1000 0,0 0 37,50 38,50 0
737 609 II Pytlos, Łukasz POL 0 1800 0,0 0 37,50 38,50 0
737 743 Sade, Liat ISR 0 1000 0,0 0 37,50 38,50 0

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.35) © A.Curyło http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: IA Tomasz Delega

 

European Blitz Chess Championship 2013

Warsaw 2013-12-13/2013-12-13
Tempo gry: 3′ + 2” na ruch
Sędzia: FA Paweł Suwarski

Wyniki – runda 11


M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. Rn-1 CBch Bch. Wins
1 1 GM Korobov, Anton UKR B 2753 2713 18,5 2550 154,00 166,00 8
2 6 GM Tkachiev, Vladislav FRA B 2688 2637 17,0 2532 148,00 160,00 7
3 14 GM Socko, Bartosz POL B 2618 2500 17,0 2497 143,00 152,50 7
4 18 GM Rapport, Richard HUN B 2598 2676 16,5 2538 151,50 161,50 7
5 7 GM Dubov, Daniil RUS B 2683 2641 16,5 2523 148,50 160,50 6
6 5 GM Sargissian, Gabriel ARM B 2702 2671 16,5 2476 145,50 156,50 7
7 8 GM Andriasian, Zaven ARM B 2679 2621 16,5 2358 138,00 149,00 7
8 2 GM Wojtaszek, Radosław POL 2711 2500 16,0 2553 154,50 166,50 7
9 16 GM Petrosian, Tigran L. ARM B 2613 2660 16,0 2521 147,50 160,00 7
10 24 GM Grigoryan, Karen H. ARM B 2543 2604 16,0 2409 139,50 149,00 6
11 9 GM Cheparinov, Ivan BUL B 2668 2672 16,0 2396 139,50 149,50 7
12 23 GM Kulaots, Kaido EST B 2564 2567 16,0 2384 132,50 143,50 6
13 20 GM Mitoń, Kamil POL B 2578 2500 15,5 2528 151,00 162,50 7
14 32 GM Antipov, Mikhail Al. RUS B 2517 2511 15,5 2435 142,50 153,00 7
15 15 GM Azarov, Sergei BLR B 2614 2616 15,5 2431 139,00 150,00 7
16 10 GM Moiseenko, Alexander UKR B 2642 2713 15,5 2421 141,50 152,50 6
17 29 GM Olszewski, Michał POL B 2531 2500 15,5 2415 139,50 149,00 6
18 35 GM Jussupow, Artur GER B 2505 2587 15,5 2400 145,00 155,00 7
19 12 GM Ragger, Markus AUT B 2635 2672 15,5 2367 135,00 145,50 6
20 38 IM Kuźmicz, Krystian POL B 2494 2400 15,5 2354 136,00 146,00 7
21 26 GM Neiksans, Arturs LAT B 2541 2554 15,5 2314 130,50 140,00 7
22 22 GM Tregubov, Pavel V. RUS B 2565 2625 15,5 2244 128,00 137,00 7
23 4 GM Dreev, Aleksey RUS B 2704 2668 15,0 2527 153,00 161,50 6
24 44 GM Dragun, Kamil POL B 2445 2500 15,0 2508 150,00 161,50 7
25 21 GM Perunovic, Milos SRB B 2569 2613 15,0 2473 144,50 155,00 6
26 3 GM Malakhov, Vladimir RUS B 2708 2707 15,0 2460 146,00 156,00 7
27 28 GM Kovalev, Vladislav BLR B 2535 2583 15,0 2443 139,50 150,00 7
28 19 GM Lysyj, Igor RUS B 2593 2666 15,0 2425 144,00 154,00 6
29 30 GM Salgado Lopez, Ivan ESP B 2524 2610 15,0 2423 143,50 154,50 7
30 11 GM Ivanisevic, Ivan SRB B 2641 2619 15,0 2389 139,00 149,50 7
31 25 IM Plat, Vojtech CZE B 2543 2472 15,0 2379 137,50 147,00 8
32 31 IM Pakleza, Zbigniew POL B 2522 2400 15,0 2375 135,00 145,00 7
33 17 GM Dziuba, Marcin POL B 2603 2500 15,0 2372 133,00 143,50 6
34 37 GM Bryzgalin, Kirill RUS B 2501 2451 15,0 2362 141,00 152,00 7
35 54 IM Shkapenko, Pavel RUS 2406 2406 15,0 2351 132,00 141,50 6
36 178 I+ Kyć, Jerzy POL B 2032 2100 15,0 2351 126,50 135,50 8
37 36 IM Dourerassou, Jonathan FRA B 2505 2485 15,0 2334 134,00 144,50 6
38 40 FM Licznerski, Łukasz POL B 2481 2300 15,0 2272 134,50 145,50 6
39 75 IM Vuilleumier, Alexandre SUI 2326 2326 15,0 2099 123,00 133,00 4
40 33 GM Stupak, Kirill BLR B 2517 2494 14,5 2478 149,00 157,50 5
41 41 IM Drozdowski, Kacper POL B 2475 2400 14,5 2463 145,00 150,00 6
42 42 FM Meskovs, Nikita LAT B 2464 2429 14,5 2331 134,50 144,00 7
43 57 Razin, Vadim UKR B 2391 2301 14,5 2302 131,50 142,00 5
44 56 Tregubov, Vadim UKR B 2396 2373 14,5 2285 138,00 146,50 6
45 80 m Piesik, Piotr POL B 2310 2300 14,5 2252 131,00 140,50 5
46 84 FM Lavendelis, Egons LAT B 2294 2317 14,5 2198 126,00 135,00 7
47 68 Putka, Verners LAT B 2359 2323 14,5 2157 126,00 136,00 6
48 34 GM Duda, Jan-krzysztof POL B 2512 2500 14,0 2437 145,00 156,00 4
49 51 m Klekowski, Maciej POL B 2425 2300 14,0 2429 138,00 148,00 6
50 45 GM Gdański, Jacek POL B 2444 2500 14,0 2368 144,00 153,50 6
51 49 GM Socko, Monika POL B 2425 2500 14,0 2328 136,00 146,00 6
52 209 I++ Gumularz, Szymon POL B 1958 2100 14,0 2327 130,50 140,00 6
53 141 Gurvich, Vitaly RUS B 2119 2071 14,0 2261 129,50 136,50 5
54 99 FM Bartel, Michal POL B 2245 2300 14,0 2257 131,00 140,00 6
55 47 FM Druska, Juraj SVK B 2429 2370 14,0 2239 132,00 142,00 5
56 181 I++ Kozioł, Kamil POL B 2023 2100 14,0 2197 119,50 129,00 6
57 43 IM Zwardon, Vojtech CZE B 2461 2383 14,0 2173 128,00 139,00 6
58 88 FM Gaehwiler, Gabriel SUI B 2278 2327 14,0 2127 127,00 137,00 6
59 73 FM Kuraszkiewicz, Michael GER B 2329 2339 14,0 2122 123,50 132,50 6
60 131 k Kaleta, Błażej POL B 2142 2200 13,5 2461 143,50 152,50 5
61 64 IM Berzinsh, Roland LAT B 2371 2424 13,5 2396 141,50 152,50 5
62 63 FM Minko, Vladimir RUS B 2380 2327 13,5 2347 141,50 152,00 6
63 55 FM Schoorl, Rob NED B 2406 2317 13,5 2340 136,50 146,00 6
64 150 k Wilk, Krzysztof POL B 2094 2200 13,5 2337 132,50 140,00 7
65 97 I++ Klepaczka, Tomasz POL B 2253 2100 13,5 2270 132,50 142,00 6
66 61 GM Fargere, Francois FRA B 2384 2446 13,5 2261 136,00 146,50 6
67 58 IM Nedilko, Vasily UKR B 2388 2399 13,5 2254 133,50 142,50 5
68 127 k++ Barski, Radosław POL B 2163 2200 13,5 2249 128,00 137,00 5
69 53 IM Sieciechowicz, Marcin POL B 2411 2400 13,5 2243 128,50 139,00 5
70 119 FM Nasuta, Grzegorz POL B 2189 2300 13,5 2242 129,50 139,00 7
71 117 Orndahl, Markus SWE 2206 2203 13,5 2198 127,00 137,00 5
72 85 WGM Sudakova, Irina RUS B 2293 2362 13,5 2161 126,50 136,00 6
73 100 FM Akhayan, Ruben BEL 2245 2245 13,5 2111 121,00 131,00 4
74 172 I+ Walter, Szymon POL B 2046 2100 13,5 2075 117,00 126,00 5
75 148 k+ Łuksik, Mateusz POL B 2099 2200 13,5 2056 116,50 124,50 4
76 132 k Paszewski, Mateusz POL B 2142 2200 13,5 2054 117,50 125,50 6
77 86 IM Borsos, Bogdan UKR 2290 2292 13,5 2031 114,00 122,00 6
78 95 k+ Nowicki, Bartosz POL B 2260 2200 13,5 1959 112,50 121,00 4
79 46 GM Miśta, Aleksander POL B 2434 2500 13,0 2416 142,50 154,00 5
80 66 FM Przybylski, Wojciech POL B 2362 2300 13,0 2358 139,00 149,00 5
81 60 FM Kantans, Toms LAT B 2385 2412 13,0 2332 140,50 151,50 4
82 62 m Przedmojski, Rafal POL B 2334 2300 13,0 2312 135,50 146,00 6
83 90 FM Kula, Robert POL B 2277 2300 13,0 2256 134,00 143,00 4
84 83 Wiewiora, Eneasz POL B 2302 2209 13,0 2226 131,50 136,50 5
85 82 FM Pacuszka, Tomasz POL B 2303 2300 13,0 2222 129,00 136,50 5
86 65 Bernotas, Arturs LAT B 2371 2257 13,0 2213 138,00 148,00 4
87 135 Yavorovsky, Valeriy UKR B 2138 2249 13,0 2196 122,00 130,50 5
88 70 FM Marechal, Andy BEL 2356 2354 13,0 2193 132,00 141,50 4
89 78 FM Pavlidis, Anastasios GRE B 2311 2342 13,0 2185 126,50 135,50 6
90 48 IM Meribanov, Vitaly BLR B 2427 2412 13,0 2182 129,50 139,50 5
91 231 Zaleski, Lukasz POL B 1896 1894 13,0 2182 112,00 117,00 4
92 72 WGM Szczepkowska-horowska, Karina POL B 2346 2300 13,0 2180 128,50 138,50 6
93 69 FM Skawinski, Arkadiusz POL B 2358 2300 13,0 2177 129,00 139,50 4
94 112 Dorokhin, Mykhailo UKR B 2224 2243 13,0 2172 125,00 134,00 5
95 98 FM Gerasimenyk, Mikhail UKR B 2249 2188 13,0 2170 125,00 132,50 5
96 120 Terzi, Alexei BLR 2187 2183 13,0 2169 120,00 125,00 5
97 170 Tomaszewski, Kacper POL B 2049 1984 13,0 2168 122,50 127,50 5
98 109 Herman, Jean BEL 2230 2230 13,0 2163 117,50 127,00 4
99 128 I++ Brzeziński, Mateusz POL B 2163 2100 13,0 2120 120,00 129,50 5
100 125 k Głuszko, Tomasz POL 2165 2200 13,0 2119 121,50 131,50 4
101 156 k Cukrowski, Filip POL B 2077 2200 13,0 2118 119,50 128,50 5
102 289 I+ Powałka, Michał POL B 1740 2100 13,0 2090 112,00 119,00 4
103 134 I++ Mirski, Stanislaw POL 2139 2100 13,0 2077 122,00 130,50 5
104 102 WIM Kopinits, Anna-christina AUT B 2242 2263 13,0 2067 117,50 126,00 6
105 152 I++ Janik, Igor POL B 2088 2100 13,0 2054 117,00 125,00 6
106 188 I+ Staroszczyk, Mateusz POL 2005 2100 13,0 1996 110,50 116,00 5
107 124 k+ Kukuła, Paweł POL B 2167 2200 13,0 1955 118,00 127,00 4
108 157 WIM Krasenkova, Ilena RUS B 2075 2145 13,0 1918 116,00 124,00 4
109 50 FM Westerberg, Jonathan SWE B 2425 2414 12,5 2331 132,50 141,50 5
110 123 k Kopczyk, Daniel POL 2174 2200 12,5 2294 136,50 145,50 4
111 92 IM Adamski, Jan POL B 2275 2400 12,5 2278 133,50 143,50 5
112 394 Dzhupin, Dmitro UKR 0 2200 12,5 2274 131,00 141,50 4
113 104 Lissang, Christopher SWE 2240 2238 12,5 2259 132,50 140,50 4
114 202 Yaremenko, Roman UKR B 1976 1905 12,5 2259 123,50 127,00 3
115 96 WIM Gasik, Anna POL 2257 2200 12,5 2248 130,50 139,00 5
116 93 IM Kostyra, Stanislaw POL B 2271 2400 12,5 2234 127,00 136,00 6
117 114 Kaldus, Adam POL 2215 2215 12,5 2230 128,00 137,50 4
118 76 IM Sotsky, Alexander RUS B 2322 2384 12,5 2221 131,50 138,00 4
119 115 Musialkiewicz, Jan POL B 2213 2298 12,5 2221 127,50 137,00 4
120 111 FM Gajek, Radosław POL B 2224 2300 12,5 2200 131,50 140,50 5
121 81 FM Korchmar, Vasiliy RUS B 2303 2347 12,5 2189 131,00 142,00 4
122 94 CM Lewicki, Miroslaw POL B 2269 2200 12,5 2183 129,50 136,00 6
123 193 Mierins, Eriks LAT B 1999 2086 12,5 2179 113,00 120,00 4
124 169 I++ Żochowski, Kacper POL B 2049 2100 12,5 2176 126,00 134,00 4
125 129 WFM Lach, Aleksandra POL B 2162 2100 12,5 2153 127,00 135,00 4
126 183 I++ Adamowicz, Maciej POL B 2017 2100 12,5 2144 125,50 130,50 5
127 191 Malachi, Avraham ISR B 2002 2098 12,5 2129 120,00 129,00 5
128 67 m Deszczynski, Adam POL B 2373 2300 12,5 2122 128,50 139,50 5
129 87 IM Brendel, Oliver GER B 2288 2361 12,5 2075 121,00 130,50 5
130 77 WGM Rogule, Laura LAT B 2317 2326 12,5 2072 127,50 135,50 6
131 122 I++ Kastelik, Adrian POL B 2179 2100 12,5 2072 118,00 127,50 5
132 110 FM Frink, Ferenc HUN B 2226 2095 12,5 2071 124,50 134,00 4
133 277 WFM Śliwicka, Alicja POL B 1769 2100 12,5 2071 115,50 121,50 6
134 139   Baliasnyj, Timur LTU B 2124 2260 12,5 2066 118,50 127,50 4
135 143 k Winski, Lukasz POL B 2110 2200 12,5 2045 115,50 123,50 4
136 164 I++ Grygierczyk, Wojciech POL B 2061 2100 12,5 2031 114,00 121,00 6
137 89 m Świcarz, Maciej POL B 2278 2300 12,5 2030 120,50 129,00 5
138 177 I++ Tarczykowski, Janusz POL B 2032 2100 12,5 2025 116,00 125,50 6
139 149 Petrovskis, Olegs LAT B 2098 2027 12,5 2006 114,00 122,50 5
140 234 Kalnins, Toms LAT B 1893 1900 12,5 1992 113,50 121,00 5
141 101 FM Stetsko, Lanita BLR 2245 2226 12,5 1985 116,00 125,00 6
142 238 I+ Burakowska, Gabriela POL B 1884 1900 12,5 1980 113,50 121,50 4
143 137 Herchuk, Dmytro UKR B 2129 0 12,5 1954 113,50 122,50 5
144 107 Rindlisbacher, Jan SUI 2235 2253 12,5 1870 113,00 122,00 5
145 184 k Śliwicki, Damian POL B 2014 2200 12,0 2265 127,50 134,50 6
146 213 I+ Filewicz, Przemysław POL B 1948 2100 12,0 2263 129,00 137,00 3
147 144 I++ Suliborski, Jakub POL B 2107 2100 12,0 2240 130,50 139,00 4
148 79 Lokander, Martin SWE B 2311 2204 12,0 2231 135,50 144,50 5
149 257 I Psyk, Radosław POL B 1829 2000 12,0 2208 122,50 127,50 6
150 203 Kalinouski, Siarhei BLR B 1969 1945 12,0 2207 115,50 124,50 4
151 59 IM Milliet, Sophie FRA 2387 2383 12,0 2139 130,50 140,50 6
152 285 I Kowalski, Igor POL B 1753 2000 12,0 2118 118,50 128,50 5
153 136 WIM Iwanow, Anna POL B 2129 2200 12,0 2117 123,00 130,00 5
154 226 I++ Szóstko, Jakub POL B 1905 2100 12,0 2116 120,50 129,00 3
155 219 Olkhovskiy, Alexander RUS B 1933 0 12,0 2115 114,00 122,00 5
156 220 I++ Parol, Paweł POL B 1931 2100 12,0 2100 118,00 123,50 5
157 106 Alvarado, Carlos PER B 2236 2188 12,0 2099 124,50 135,00 5
158 74 IM Pinski, Jan POL B 2326 2400 12,0 2089 129,00 138,00 4
159 217 I++ Khamidov, Komil POL B 1935 2100 12,0 2084 117,50 126,50 3
160 261 I Wiśniewski, Szymon POL B 1825 2000 12,0 2073 116,00 124,50 4
161 190 IM Chubar, Vladimir UKR B 2004 2090 12,0 2071 112,00 116,50 5
162 118 I++ Pietocha, Pawel POL B 2196 2100 12,0 2055 117,00 124,50 6
163 116 CM Fernandez De Bobadilla, Jaime ESP 2210 2210 12,0 2027 116,50 124,00 4
164 225 I Kuspak, Aleksander POL 1906 2000 12,0 2026 117,50 125,00 5
165 105 k Dumański, Aleksander POL 2236 2200 12,0 2026 115,00 124,50 4
166 173 Andreeva, Yulia RUS B 2044 1941 12,0 2003 119,00 125,50 5
167 103 WGM Erenska-barlo, Hanna POL 2241 2300 12,0 1989 114,50 123,00 4
168 201 I Gawiec, Konrad POL B 1982 2000 12,0 1981 113,50 118,50 5
169 179 Korhonen, Aki FIN 2032 2032 12,0 1946 118,50 128,00 4
170 199 I Gajewski, Dariusz POL 1986 2000 12,0 1934 111,00 117,00 6
171 166 I Pyra, Daniel POL B 2056 2000 12,0 1932 111,00 120,00 4
172 160 I Kossobudzki, Robert POL B 2069 2000 12,0 1912 113,50 118,50 4
173 224 k Pastuszko, Kinga POL B 1906 2000 12,0 1830 105,50 113,00 4
174 147 I+ Szaro, Jarosław POL 2102 2100 12,0 1824 102,00 106,50 4
175 91 FM Nuri, Kambez SUI B 2276 2288 11,5 2185 128,50 136,50 5
176 264 I Wącior, Maciej POL B 1816 2000 11,5 2160 118,50 126,50 5
177 71 FM Zambo, Zoltan HUN B 2347 2397 11,5 2158 130,00 139,50 5
178 138 k+ Jarmuła, Łukasz POL B 2125 2200 11,5 2124 120,50 128,50 5
179 287 Zhuk, Ivan BLR B 1748 1763 11,5 2115 116,00 123,50 6
180 266 I Sadzikowski, Marian POL B 1808 2000 11,5 2106 109,00 117,00 4
181 113 k Płończak, Dominik POL 2216 2200 11,5 2103 119,50 127,00 4
182 208 WFM Kiołbasa, Oliwia POL B 1960 2100 11,5 2093 109,50 113,00 4
183 205 Shakhov, Mykhailo UKR B 1967 1968 11,5 2084 115,00 123,50 4
184 262 I Karpus, Michał POL B 1824 2000 11,5 2079 118,00 127,00 4
185 258 II+ Michalski, Filip POL B 1827 1800 11,5 2058 119,00 127,00 4
186 158 Korhonen, Pasi FIN 2075 2056 11,5 2030 118,50 127,50 5
187 422 Fernandez De Bobadilla, Gabriel ESP 0 1000 11,5 2025 116,00 125,00 4
188 185 Pavlov, Denis RUS B 2013 2066 11,5 2025 113,50 120,50 3
189 214 I Szmer, Aleksander POL B 1945 2000 11,5 2005 110,00 118,50 3
190 176 I Kupryjaniuk, Tomasz POL B 2036 2000 11,5 1998 108,50 112,00 3
191 324 I Kokoszczyński, Jan POL B 1725 2000 11,5 1989 109,00 112,50 4
192 175 k Woźniak, Maciej POL B 2038 2200 11,5 1980 116,00 124,00 5
193 271 II Choina, Adam POL B 1786 1800 11,5 1977 108,00 116,00 5
194 221 I Płończak, Mateusz POL B 1930 2000 11,5 1970 109,50 116,00 4
195 130 Orndahl, Mats SWE 2159 2159 11,5 1963 112,50 121,50 4
196 192 I++ Żebracki, Tomasz POL B 2001 2100 11,5 1954 106,50 114,00 5
197 155 k Kurpiewski, Slawomir POL B 2080 2200 11,5 1947 113,50 121,50 4
198 153 Sanz Losada, Victoriano ESP 2083 2083 11,5 1939 116,00 125,00 5
199 140 Pischikov, Vadim RUS B 2119 2124 11,5 1937 114,50 123,00 3
200 206 Drozdzynski, Arkadiusz POL B 1965 0 11,5 1919 108,50 116,50 4
201 142 Ivanov, Vladimir A. UKR B 2115 2063 11,5 1909 108,00 116,50 5
202 146 k Gasik, Piotr POL B 2106 2200 11,5 1893 108,50 115,50 4
203 165 Artinyan, Remy FRA 2061 2061 11,5 1891 112,50 120,50 4
204 427 Brzozowski, Ariel RUS 0 1000 11,5 1854 102,00 109,50 4
205 186 k Kulczyk, Paweł POL B 2009 2200 11,5 1778 102,00 111,00 3
206 306 Kyrychenko, Maryan UKR B 1691 1756 11,0 2147 117,50 122,00 3
207 212 I+ Drozdowski, Konrad POL B 1953 2100 11,0 2142 116,50 121,00 3
208 223 I Śmieszek, Wojciech POL B 1917 2000 11,0 2131 121,50 129,00 5
209 254 II Sobolewski, Dawid POL B 1837 1800 11,0 2130 117,50 125,50 4
210 241 I+ Hasiński, Krystian POL B 1876 2100 11,0 2113 124,00 131,00 4
211 233 Kosakowski, Jakub POL B 1894 1915 11,0 2110 121,50 130,00 4
212 279 Ni, Polina LAT B 1768 1869 11,0 2087 112,00 117,00 3
213 305 II Bajek, Marek POL 1693 1800 11,0 2073 105,50 109,00 4
214 299 Stsepkina, Katsiaryna BLR B 1709 1733 11,0 2070 104,00 109,50 4
215 174 m Cagara, Paulina POL B 2042 2100 11,0 2062 114,50 121,00 4
216 248 I Lewtak, Dominik POL B 1862 2000 11,0 2047 122,50 131,00 5
217 228 Vins, Aleksis LAT B 1899 1955 11,0 2041 119,00 128,00 5
218 252 II+ Fronczak, Sebastian POL B 1841 1800 11,0 2035 116,00 125,00 3
219 270 I Praczukowski, Stanisław POL B 1789 2000 11,0 2025 113,00 120,00 4
220 194 Korman, Roman UKR B 1997 1830 11,0 2021 103,00 109,00 5
221 229 I++ Maruszczak, Joanna POL B 1899 1900 11,0 2014 112,00 120,00 5
222 187 k Dziodzio, Angelika POL B 2006 2000 11,0 2006 110,50 116,50 3
223 145 Melderis, Uldis LAT B 2107 1963 11,0 1998 111,50 118,50 5
224 255 Isakovs, Janis LAT B 1836 0 11,0 1994 112,50 120,50 4
225 108 FM Bognar, Csaba Dr. HUN 2230 2238 11,0 1987 119,00 128,50 3
226 159 I++ Różycki, Bartłomiej POL B 2074 2100 11,0 1966 113,00 120,50 4
227 195 k Flis, Pawel POL B 1992 2200 11,0 1966 113,00 116,00 5
228 215 Fargere, Jacky FRA B 1938 2025 11,0 1903 107,50 111,00 4
229 154 k Lisowski, Krzysztof POL B 2080 2200 11,0 1896 108,50 114,00 5
230 278 I Biegalski, Arkadiusz POL B 1769 2000 11,0 1840 103,00 108,00 4
231 163 WFM Stangl, Anita, Dr. GER B 2061 2146 11,0 1819 108,50 117,00 3
232 282 I+ Antolak, Julia POL B 1763 1900 11,0 1779 112,00 119,50 4
233 246 I Wiśniewski, Michał POL B 1868 2000 10,5 2164 122,50 130,50 4
234 245 WFM Ungure, Liga LAT B 1868 2019 10,5 2121 115,00 120,00 4
235 204 I++ Migala, Andrzej POL B 1968 2100 10,5 2112 117,50 125,50 3
236 196 Kaliadzich, Maryia BLR 1992 1998 10,5 2098 107,50 111,50 3
237 240 I+ Wiśniewski, Adam POL B 1877 2100 10,5 2086 121,00 128,00 4
238 260 II Krupacz, Maciej POL 1826 1800 10,5 2073 119,00 127,00 4
239 250 Adamczewski, Jedrzej POL B 1859 1863 10,5 2067 119,50 126,50 4
240 200 WFM Narva, Regina EST B 1984 2047 10,5 2054 115,50 121,50 4
241 216 I Przytula, Grzegorz POL 1936 2000 10,5 2041 118,00 126,50 3
242 171 II Misterkiewicz, Paweł POL B 2049 1800 10,5 2032 121,50 129,00 4
243 133 k Checiak, Krzysztof POL B 2139 2200 10,5 1974 111,50 119,00 4
244 126 II Nawrocki, Paweł POL B 2164 1800 10,5 1972 115,50 124,50 3
245 235 Stabulnieks, Klavs LAT B 1893 1884 10,5 1969 114,50 121,50 3
246 280 Pothieux, Philippe FRA B 1767 1828 10,5 1968 105,00 110,00 3
247 168 I+ Stoppel, Mariusz POL B 2052 2100 10,5 1953 113,00 119,00 4
248 161 Zaczek, Jonathon CAN B 2068 2062 10,5 1942 107,50 113,00 4
249 325 II Rzeszowski, Dominik POL B 1628 1800 10,5 1926 111,00 118,00 4
250 218 I+ Koper, Ireneusz POL 1933 2100 10,5 1926 106,00 110,50 3
251 180 Bogdan, Ekaterina BLR 2026 2026 10,5 1924 107,00 114,50 5
252 275 I Tarnowska, Aleksandra POL B 1778 1800 10,5 1882 106,50 115,00 2
253 230 I Gigoła, Jacek POL 1898 2000 10,5 1879 108,50 117,50 4
254 198 I Zareba, Grzegorz POL 1987 2000 10,5 1879 106,50 112,50 4
255 239 Bessarab, Vsevolod RUS 1884 1884 10,5 1856 108,50 117,00 4
256 348 Kaniewska, Emilia POL B 1531 1713 10,5 1855 99,00 104,50 2
257 197 Konopka, Jeremiasz FRA B 1991 1957 10,5 1850 110,00 113,00 4
258 435 Czyżak, Błażej RUS 0 1000 10,5 1799 100,50 107,00 4
259 281 Luscenkovs, Artjoms LAT B 1765 1707 10,5 1696 103,00 110,50 3
260 310 I Topolan, Agata POL B 1675 1800 10,0 2101 109,50 115,50 4
261 211 k Goslawski, Michal POL B 1955 2200 10,0 2090 117,50 124,50 4
262 315 I Filewicz, Radosław POL B 1665 2000 10,0 2084 114,00 121,00 4
263 286 I Botor, Michalina POL 1748 1800 10,0 2053 117,00 127,00 4
264 276 I Strojek, Kazimierz POL B 1774 2000 10,0 2031 115,00 123,00 3
265 343 I Łęczek, Weronika POL B 1556 1800 10,0 1990 107,00 114,00 4
266 269 I Fukowski, Paweł POL B 1789 2000 10,0 1975 114,50 119,50 3
267 404 III Zieba, Robert POL 0 1600 10,0 1968 114,00 122,00 3
268 326 II+ Sanz, Wawer Daniel POL B 1627 1800 10,0 1962 107,00 115,00 3
269 298 Vakhitov, Dmitri BLR B 1714 1685 10,0 1946 100,00 107,00 4
270 346 I Kucharska, Honorata POL B 1533 1800 10,0 1939 108,00 117,50 2
271 365 II Rak, Maciej POL B 1433 1800 10,0 1935 104,50 111,00 3
272 290 I Tadzik, Dariusz POL B 1739 2000 10,0 1924 109,00 117,50 2
273 284 k Spicak, Krzysztof POL B 1754 2200 10,0 1922 111,00 117,50 4
274 162 Capitaine, Adrien FRA 2063 2063 10,0 1893 105,50 113,00 4
275 318 Jazdanovs, Aleksandrs LAT B 1647 1638 10,0 1892 105,50 112,00 4
276 189 I Meller, Piotr POL B 2005 2000 10,0 1889 113,50 122,50 2
277 236 II+ Małaczek, Mateusz POL B 1893 1800 10,0 1883 112,00 120,00 4
278 283 Kyrychenko, Mykola UKR B 1755 1847 10,0 1873 108,00 114,50 3
279 256 Kemendi, Daniel HUN 1833 1820 10,0 1864 106,00 113,00 4
280 207 Ischenko, Zakhar UKR B 1963 0 10,0 1848 104,50 109,50 4
281 253 Manina, Ksenia RUS B 1840 1942 10,0 1826 103,00 110,50 3
282 381 II Karwat, Szymon POL B 1359 1800 10,0 1824 101,50 109,50 4
283 293 I Jędrocha, Katarzyna POL 1730 1800 10,0 1823 106,00 114,00 3
284 371 II+ Poziomkowski, Szymon POL B 1409 1800 10,0 1816 100,00 105,50 4
285 421 Gordijevica, Larisa LAT 0 1000 10,0 1811 99,50 107,00 3
286 396 I Wojciechowski, Pawel POL 0 2000 10,0 1807 106,00 114,00 5
287 227 Goldis, Leonid RUS B 1903 0 10,0 1795 102,00 107,00 3
288 249 I Pawlowski, Michal POL 1859 2000 10,0 1793 107,50 115,50 2
289 288 Ziedinsh, Roberts LAT B 1741 1778 10,0 1778 103,00 110,00 4
290 237 Silvain, Thierry FRA B 1887 1940 10,0 1778 102,50 110,50 2
291 335 II+ Widelski, Kacper POL B 1600 1800 10,0 1771 102,50 108,50 4
292 376 II Topolan, Paweł POL B 1380 1800 10,0 1769 97,00 103,50 4
293 267 Tkadlecek, Petr CZE B 1808 1745 10,0 1712 103,50 109,00 2
294 393 III Ostaszewski, Bartłomiej POL B 1100 1600 10,0 1689 93,50 100,50 3
295 332 II Cichocki, Mariusz POL B 1607 1800 10,0 1689 89,00 94,00 4
296 265 Banasiak, Adam POL B 1809 0 10,0 1666 102,00 110,00 3
297 247 Tuomainen, Felix SWE B 1866 1833 9,5 2168 124,00 133,50 3
298 182 Halych, Heorhiy UKR 2022 2022 9,5 2105 112,50 119,00 3
299 333 II Choina, Michał POL B 1605 1800 9,5 2053 118,00 127,50 3
300 303 Szczurek, Krzysztof POL B 1700 1711 9,5 2052 112,00 119,50 1
301 242 I++ Marczuk, Anna POL 1874 1900 9,5 2033 113,50 121,50 3
302 244 II+ Zienkiewicz, Mateusz POL 1871 1800 9,5 2017 116,50 125,50 3
303 151 Fargere, Fabien FRA 2091 2082 9,5 2014 117,00 125,50 4
304 313 II Choiński, Andrzej POL B 1669 1800 9,5 2002 109,00 115,00 4
305 328 I Parol, Pola POL B 1615 1800 9,5 1987 112,50 118,50 2
306 210 Marttinen, Jussi FIN B 1956 2010 9,5 1973 109,00 116,00 4
307 232 Vasyliv, Stanislav UKR 1894 1935 9,5 1967 114,00 121,50 3
308 340 II Golenia, Jan POL B 1573 1800 9,5 1952 107,50 113,50 2
309 263 Rogalevych, Oleksandr UKR B 1821 0 9,5 1921 102,50 107,50 4
310 344 II Kwaśniewski, Paweł POL B 1549 1800 9,5 1919 100,50 107,50 4
311 323 I Łukasiewicz, Krzysztof POL B 1630 2000 9,5 1911 116,00 121,50 3
312 273 II Wilczek, Piotr POL 1782 1800 9,5 1890 104,00 111,00 3
313 327 II+ Czopor, Maciej POL B 1618 1800 9,5 1879 105,00 112,50 4
314 243 I++ Murawko, Katarzyna POL B 1872 1900 9,5 1861 109,50 117,50 3
315 397 I Dziuba, Stanislaw POL 0 2000 9,5 1858 101,00 108,50 3
316 437 Binder, Oleg RUS 0 1000 9,5 1840 101,50 106,50 4
317 395 I Szymanski, Jan POL 0 2000 9,5 1808 99,50 106,00 3
318 360 Rudnicki, Zbigniew POL B 1459 0 9,5 1806 90,00 96,00 3
319 272 Rykov, Ivan RUS 1783 1783 9,5 1783 107,00 114,00 3
320 321 Nadal Tur, Antonio ESP B 1642 1722 9,5 1754 96,00 101,00 5
321 390 Budkiewicz, Magdalena POL B 1215 1236 9,5 1702 94,00 101,00 3
322 399 II Blus, Piotr POL 0 1800 9,5 1698 96,00 103,00 3
323 424 Bury, Yahor BLR 0 1000 9,5 1617 88,00 91,50 4
324 292 I Wyczling, Bartosz POL B 1735 2000 9,0 2105 113,50 118,50 3
325 291 I Kroczka, Gromosław POL B 1738 2000 9,0 2085 104,00 111,00 3
326 296 II Wojtowicz, Wojciech POL B 1727 1800 9,0 2059 102,50 108,50 3
327 339 II Starczewski, Michał POL 1576 1800 9,0 1992 88,50 94,50 4
328 302 Niebrzydowski, Emil POL 1706 1706 9,0 1975 107,00 114,00 3
329 319 Riquembourg, Julien FRA B 1647 1623 9,0 1947 103,50 110,50 4
330 342 II Kurnicki, Mateusz POL B 1559 1800 9,0 1924 105,50 110,50 3
331 345 II Słomczewski, Michał POL B 1546 1800 9,0 1918 111,00 116,00 2
332 367 II Kamiński, Maciej POL B 1423 1800 9,0 1902 107,00 114,50 3
333 349 II Domański, Łukasz POL B 1530 1800 9,0 1899 104,00 111,00 3
334 363 II Strzelecki, Maciej POL B 1446 1800 9,0 1890 101,00 108,00 3
335 357 II Golenia, Wojciech POL B 1484 1800 9,0 1870 98,50 105,50 4
336 355 I Kalinowska, Zuzanna POL B 1504 1800 9,0 1843 98,50 104,50 3
337 369 II+ Humin, Julia POL B 1416 1600 9,0 1833 86,00 89,50 4
338 167 Freuler, Roman SUI 2053 2054 9,0 1828 111,50 119,00 3
339 337 II Muller, Marcin POL B 1594 1800 9,0 1781 92,50 97,50 3
340 308 II Dziodzio, Tomasz POL B 1687 1800 9,0 1763 100,00 103,00 4
341 341 Zhuk, Dmitriy BLR B 1563 1592 9,0 1761 100,50 106,00 3
342 423 Menko, Petro UKR 0 1000 9,0 1756 101,00 108,00 3
343 297 Yulgushev, Artur RUS B 1727 1738 9,0 1753 95,50 101,00 3
344 330   Povilaitis, Tomas LTU B 1611 0 9,0 1736 100,00 105,00 3
345 374 III Łyszczarz, Konrad POL B 1400 1600 9,0 1735 89,50 93,00 3
346 380 II Michalska, Aleksandra POL B 1360 1600 9,0 1732 101,00 108,50 2
347 384 II Nowicki, Mateusz POL B 1341 1800 9,0 1715 88,00 93,00 3
348 329 Bloshenkov, Sergii UKR B 1611 0 9,0 1708 94,00 99,50 3
349 409 III Silnicki, Mikołaj POL 0 1600 9,0 1686 97,50 105,00 2
350 311 I Feliksinski, Tadeusz POL B 1674 2000 9,0 1663 97,50 104,50 4
351 407 III Żemajko, Łukasz POL 0 1600 9,0 1663 89,00 96,00 3
352 317 Izmailov, Viktor UKR B 1649 1703 8,5 1991 99,50 105,00 2
353 307 III Orłowski, Paweł POL B 1689 1600 8,5 1957 100,50 104,00 2
354 222 Otikova, Elina LAT B 1921 1902 8,5 1919 109,50 117,00 2
355 320 II+ Rudecki, Bartosz POL B 1644 1800 8,5 1900 103,50 110,50 3
356 358 I Kalinowska, Karolina POL B 1478 1800 8,5 1883 87,50 90,50 3
357 366 II+ Waszczuk, Patrycja POL B 1432 1600 8,5 1853 102,00 108,00 3
358 314 Jarmuzek, Karolina POL B 1669 1685 8,5 1816 96,50 103,50 3
359 352 II+ Skoczek, Karolina POL 1510 1600 8,5 1796 93,50 99,00 2
360 362 Moscicka, Pola POL B 1449 1511 8,5 1792 95,00 100,00 2
361 353 II Frydrych, Łukasz POL 1508 1800 8,5 1774 87,00 91,50 3
362 274 I Maj, Pawel POL 1779 2000 8,5 1766 100,00 105,00 4
363 251 II+ Wadełek, Karol POL 1850 1800 8,5 1753 100,00 107,00 2
364 434 Sade, Liat ISR 0 1000 8,5 1749 97,50 105,00 2
365 432 Orndahl, Car Johan SWE 0 1000 8,5 1682 93,50 100,50 3
366 52 GM Jakubowski, Krzysztof POL B 2415 2500 8,0 2296 117,00 126,00 3
367 121 k Jarmuła, Paweł POL B 2184 2200 8,0 2086 116,00 125,00 3
368 370 Jankowski, Maciej POL 1415 1415 8,0 1962 81,50 85,50 3
369 322 Parhomenko, Margarita LAT B 1640 1748 8,0 1915 104,00 112,00 2
370 361 II Żukowska, Aleksandra POL B 1450 1600 8,0 1865 90,50 96,50 2
371 350   Povilaitis, Kamilijus LTU B 1521 0 8,0 1855 101,50 106,00 2
372 347 II+ Góreczny, Tomasz POL B 1531 1800 8,0 1844 102,00 108,00 1
373 351 III Arndt, Paweł POL B 1519 1600 8,0 1809 98,00 105,00 2
374 375 II Mechliński, Jakub POL 1393 1800 8,0 1773 94,00 98,50 3
375 309 Vdovenko, Volodymyr J. UKR 1680 1680 8,0 1757 92,50 96,00 2
376 383 III Cieślik, Krzysztof POL B 1344 1600 8,0 1747 87,50 91,00 2
377 295 II Dadełło, Andrzej POL B 1728 1800 8,0 1746 94,50 100,00 3
378 373 II Herok, Michalina POL B 1400 1600 8,0 1742 96,00 103,50 3
379 356 II+ Dąbrowski, Damian POL B 1495 1800 8,0 1734 91,00 96,50 1
380 385 I Malicka, Maria POL B 1262 1800 8,0 1727 85,50 91,50 2
381 387 II Jarocka, Liwia POL B 1246 1600 8,0 1721 92,00 98,00 3
382 304 Vdovenko, Volodymyr UKR B 1698 1734 8,0 1677 99,50 102,50 2
383 268 I Nisztuk, Michal POL B 1801 2000 8,0 1631 75,00 78,50 3
384 431 Owczinina, Olga BLR 0 1000 8,0 1626 89,00 94,50 3
385 377 II+ Pyzio, Amelia POL B 1380 1600 7,5 1829 87,50 91,50 3
386 300 Burkevica, Ilze LAT B 1708 0 7,5 1799 99,00 106,00 2
387 336 Grabcheva, Natalia BUL B 1595 1577 7,5 1783 100,50 107,00 2
388 368 II Hrymowicz, Artur POL B 1417 1800 7,5 1766 92,00 97,00 3
389 389 III Ciesielski, Maciej POL 1224 1600 7,5 1750 97,00 101,50 2
390 331 II Waszczuk, Mariusz POL B 1607 1800 7,5 1708 88,50 91,50 3
391 386 III Kowalski, Gerard POL B 1259 1600 7,5 1680 78,50 81,50 3
392 398 II+ Jefimow, Bronislaw POL 0 1800 7,5 1678 76,50 79,50 3
393 316 Linden, Anders SWE B 1650 1677 7,5 1666 97,50 104,00 1
394 410 III Panuciak, Adam POL 0 1600 7,5 1547 82,50 87,00 2
395 334 II Siek, Jerzy POL B 1601 1800 7,5 1536 92,50 97,50 3
396 359 Sluchak, Kiryl BLR B 1459 1518 7,0 1881 99,50 103,00 3
397 379 Linden, Alexander SWE B 1364 0 7,0 1828 80,00 83,00 2
398 354 II+ Stefanoff, Zdzislaw POL B 1505 1800 7,0 1790 87,00 90,00 2
399 436 Herchuk, Volodymyr UKR 0 1000 7,0 1728 92,50 97,00 2
400 364 Nylypyuk, Mykhailo UKR B 1436 0 7,0 1724 85,50 89,00 1
401 429 Janeczek, Jarosław POL 0 1000 7,0 1712 95,00 102,50 2
402 402 II Jankiewicz, Julia POL 0 1600 7,0 1703 72,50 75,50 2
403 400 II Probola, Mateusz POL 0 1800 7,0 1698 90,50 94,50 2
404 382 II Mucha, Marta POL B 1358 1600 7,0 1689 85,50 88,50 1
405 403 III Bojczewski, Grzegorz POL 0 1600 7,0 1632 74,50 78,00 2
406 411 III Paździerz, Piotr POL 0 1600 7,0 1615 70,00 73,00 2
407 426 Nesse, David NOR 0 1000 7,0 1566 82,50 87,50 3
408 428 Shelest, Oleksii UKR 0 1000 7,0 1537 84,50 87,50 2
409 294 Stsepkina, Yauheniya BLR B 1729 1557 6,5 1809 91,50 97,50 2
410 388 IV Wącior, Wojciech POL B 1228 1400 6,5 1809 73,00 76,00 0
411 378 II Dyląg, Emilia POL B 1365 1600 6,5 1781 90,00 95,00 2
412 401 II Tuźnik, Martyna POL 0 1600 6,5 1781 77,50 80,50 3
413 391 II Bieńko, Jagoda POL 1214 1600 6,5 1723 87,50 93,00 2
414 392 III Bojczewski, Rafał POL B 1118 1600 6,5 1705 82,50 87,00 2
415 405 III Cichecki, Jan POL 0 1600 6,0 1633 85,50 92,00 1
416 412 Niewolik, Tomasz POL 0 1600 6,0 1619 83,00 86,50 2
417 430 Narva, Mart EST 0 1000 6,0 1597 77,50 80,50 2
418 417 IV Bojczewski, Mateusz POL 0 1400 6,0 1555 88,00 94,50 2
419 418 IV Choina, Jan POL 0 1400 6,0 1461 77,50 82,50 2
420 372 II Markiewicz, Janusz POL 1408 1800 5,5 1746 92,00 99,00 1
421 408 III Kołakowski, Zbigniew POL 0 1600 5,5 1684 77,50 80,00 1
422 406 III Hajducki, Bartłomiej POL 0 1600 5,5 1594 91,00 97,50 0
423 414 III Kucharska, Helena POL 0 1400 5,5 1551 71,00 74,00 0
424 312 I++ Kaczmarska, Joanna POL B 1670 1900 5,0 1866 91,50 96,50 1
425 416 III Strączek, Wiktoria POL 0 1400 5,0 1790 82,50 86,50 1
426 433 Grzegórzek, Wojciech FRA 0 1000 5,0 1697 79,50 82,50 0
427 420 V Niedziółka, Szymon POL 0 1200 5,0 1691 76,50 80,00 1
428 425   Bagdanskis, Dangis LTU 0 1000 5,0 1520 80,00 86,00 1
429 413 III Król, Izabela POL 0 1400 4,5 1612 64,50 67,00 0
430 415 III Krajewska, Gabriela POL 0 1400 4,5 1576 73,50 77,00 0
431 338 Serebryakova, Svetlana RUS B 1585 1647 0,0 0 42,00 43,00 0
432 13 GM Jobava, Baadur GEO B 2628 2696 0,0 0 37,50 38,50 0
432 27 IM Golubka, Petr UKR B 2538 2363 0,0 0 37,50 38,50 0
432 39 IM Kanarek, Marcel POL B 2487 2400 0,0 0 37,50 38,50 0
432 259 Hetzer, Volkhard GER B 1826 2016 0,0 0 37,50 38,50 0
432 301 I Kułakiewicz, Mariusz POL 1706 2000 0,0 0 37,50 38,50 0
432 419 IV Budny, Piotr POL 0 1400 0,0 0 37,50 38,50 0

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.35) © A.Curyło http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: IA Tomasz Delega

publikavo Lietuvos šachmatų federacijos inf.