Gru 242018
 

Skelbiame 2019 m. Lietuvos šachmatų federacijos kalendorių.

Atsisiųsti.

1 ketvirtis

1 Lietuvos šachmatų lyga, 1-2 ratas 2019.01.26-27 Marijampolė
2 Lietuvos jaunių šachmatų čempionatas (BM 10, 12, 14, 16, 18) 2019.02.15-20 Lietuva
3 Seimo taurė 2019-03-09 Vilnius
4 Lietuvos šachmatų čempionatas 2019.03.15-21 Vilnius
5 Lietuvos moterų šachmatų čempionatas 2019.03.15-21 Vilnius
6 Europos individualus čempionatas 2019.03.17-30 Skopjė, Makedonija
7 Lietuvos šachmatų lyga, 3-5 ratai 2019.03.30-31 Vilnius

2 ketvirtis

8 Europos žaibo ir greitųjų čempionatas 2019 Balandis Monakas
9 Lietuvos šachmatų lyga, 6-7 ratai 2019.04.27-28 Kaunas
10 Pasaulio mokyklų čempionatas 2019.04.21-30 Sousse ,Tunisas
11 Europos senjorų čempionatas 2019.04.05-15 Rodos, Graikija
12 Lietuvos vaikų šachmatų čempionatas (BM8) 2019 04.05-07 Kaunas
13 Pasaulio senjorų komandinis čempionatas 2019.04.15-25 Rodos, Graikija
14 Europos individualus moterų čempionatas 2019.04.10-23 Antalija, Turkija
15 Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatai 2019 gegužė Lietuva
16 Europos mokyklų čempionatas 2019.05.30-06.09 Mamaja, Rumunija

3 ketvirtis

17 Europos jauniuų žaibo ir greitųjų čempionatas 2019.07.03-07 Talinas, Estija
18 Pasaulio kadetų greitųjų ir žaibo čempionatas 2019.08.15-19 Minskas, Baltarusija
19 Europos (U8-18) čempionatas 2019.08.01-12 Bratislava, Slovakija
20 Pasaulio jaunių čempionatas (U10-18) 2019.08.18 – 31 Weifang, Kinija

4 ketvirtis

21 Pasaulio jaunių greitųjų ir žaibo čempionatas 2019.09.10-14 Salobrena, Ispanija
22 Lietuvos komandų greitųjų šachmatų pirmenybės 2019 spalis Lietuva
23 Lietuvos jaunių komandų šachmatų pirmenybės U14 2019 spalis Lietuva
24 Europos komandinis čempionatas 2019.10.23 – 11.03. Batumi, Gruzija
25 Lietuvos jaunimo  komandų šachmatų pirmenybės U18 2019 lapkritis Lietuva
26 Europos moterų klubų čempionatas 2019.11.05-13 Budva, Juodkalnija
27 Europos klubų čempionatas 2019.11.05-13 Budva, Juodkalnija
28 Lietuvos žaibo ir greitųjų šachmatų čempionatai 2019 lapkritis Lietuva
29 Jaunių draugiškas mačas Lietuva – Ukraina 2019 lapkritis Ukraina
30 Pasaulio senjorų čempionatas 2019.11.11-24 Oradea, Rumunija
31 Europos žaibo ir greitųjų čempionatas 2019.12.11-15 Talinas, Estija
Spa 032018
 

2015-2018 metais LŠF į tarptautines šachmatų varžybas deleguotų sportininkų sąrašas

 

2015 m. jaunimo pasaulio čempionatas

 

Tomas Laurušas B20

 

2015 m. jaunių pasaulio čempionatas

 

Deivis Kungys B8

Matas Indriūnas B10

Karolis Jukšta B12

Paulius Pultinevičius B14

Lukas Stauskas B16

Andrius Brazdžionis B18

Monika Misiuk G8

Emilija Misiuk G12

Guoda Perminaitė G14

Marija Šibajeva G14

Jana Bespalova G16

Areta Jaškūnaitė G18

2015 jaunių Europos

Gleb Pidlužnij B8

Matas Indriūnas B10

Dovydas Labanauskas B10

Benas Mickus B12

Karolis Jukšta B12

Paulius Vaitkevičius B14

Nedas Jankevičius B16

Titas Stremavičius B18

Aistė Lengvinaitė G8

Emilė Motuzaitė G8

Ieva Grikšaitė G10

Evelina Ravluševič G12

Marija Šibajeva G14

Saulė Gailiūnaitė G16

Skaistė Šaumanaitė G18

 

2015 m. Europos komandinis Europos čempionatas

 

Aloyzas Kveinys

Tomas Laurušas

Mindaugas Beinoras

Tautvydas Vedrickas

Deimantė Daulytė

Salomėja Zaksaitė

Daiva Batytė

Rita Zykienė

 

2015 m. Europos moterų individualus čempionatas

 

Deimantė Daulytė

 

2016 m. jaunių pasaulio čempionatas

 

Karolis Jukšta B14

Paulius Pultinevičius B16

Marija Šibajeva G14

Rosita Griciūtė G16

Rugilė Meškėnaitė G18

 

2016 m. jaunių Europos čempionatas

 

Neimantas Viliušis B8

Gleb Pidlužnij B10

Pijus Stremavičius B12

Kasparas Maziukas B14

Lukas Stauskas B16

Laurynas Miknevičius B18

Agnė Mickūnaitė G8

Rusnė Andrašūnaitė G10

Barbora Mačiulaitytė G12

Kristina Maziukaitė G12

Marija Šibajeva G14

Gabija Šimkūnaitė G14

Saulė Gailiūnaitė G16

Skaistė Šaumanaitė G18

 

2016 m. olimpiada

 

Eduardas Rozentalis

Tomas Laurušas

Šarūnas Šulskis

Vidmantas Mališauskas

Paulius Pultinevičius

Viktorija Čmilytė

Deimantė Daulytė

Salomėja Zaksaitė

Daiva Batytė

Laima Domarkaitė

 

2016 m. Europos moterų individualus čempionatas

 

Deimantė Daulytė

 

2017 m. komandinis Europos čempionatas

 

Deimantė Cornettė

Salomėja Zaksaitė

Simona Kiseleva

Saulė Gailiūtė

 

 

2017 m. jaunimo pasaulio čempionatas

 

Andrius Brazdžionis B20

Marija Šibajeva G20

 

2017 m. jaunių Europos čempionatas

 

Martynas Misuk B8

Daniel Šer B8

Gleb Pidlužnij B10

Neimantas Viliušis B10

Tomas Povilaitis B12

Karolis Jukšta B14

Paulius Pultinevičius B16

Augustas Vaškevičius B16

Lukas Stauskas B18

Luknė Lengvinaitė G8

Monika Misiuk G10

Rusnė Andrašūnaitė G12

Barbora Mačiulaitytė G14

Meida Šimaitė G16

Agnė Semonavičiūtė G18

 

2017 m. Europos klubų čempionatas

 

“Maccabi” komanda

 

2017 m. Europos moterų individualus čempionatas

 

Deimantė Cornette

Salomėja Zaksaitė

 

2018 m. jaunių pasaulio čempionatas

 

Pijus Stremavičius B14

Karolis Jukšta B16

Paulius Pultinevičius B18

Barbora Mačiulaitytė G14

Gabija Šimkūnaitė G16

Guoda Perminaitė G18

 

2018 m. jaunių Europos čempionatas

 

Martynas Misiuk B8

Nojus Kancleris B8

Augustinas Bazilius B10

Gustas Morkūnas B10

Gleb Pidlužnij B12

Steponas Žilakauskis B12

Pijus Stremavičius B14

Augustas Gucaga B14

Karolis Jukšta B16

Aistis Butvilas B16

Lukas Stauskas B18

Augustė Švenčionytė G8

Beatričė Paknytė G10

Kotryna Šukytė G12

Elžbieta Paknytė G12

Monika Misiuk G12

Kristina Maziukaitė G14

Barbora Mačiulaitytė G14

Marija Šibajeva G16

Saulė Gailiūnaitė G18

 

2018 m. Europos klubų čempionatas

 

“Overtime” komanda

 

2018 m. olimpiada

 

Šarūnas Šulskis

Paulius Pultinevičius

Tomas Laurušas

Titas Stremavičius

Vidmantas Mališauskas

Deimantė Cornette

Salomėja Zaksaitė

Daiva Batytė

Marija Šibajeva

Guoda Perminaitė

 

2018 m. Europos moterų individualus čempionatas

 

Deimantė Cornette