Geg 142019
 



Liepos 22-28 dienomis Klaipėdos universitete tradiciškai vyks šachmatų festivalis „Jūros šventė“, skiriamas FIDE meistrui Borisui Rumiancevui (1936-2017) atminti.

Užsiregistravę dalyviai:
A turnyras (90′ + 30” pirmiems 40 ėjimų, 30′ pabaigai) GM/IM/WGM/WIM normoms vykdyti;
B turnyras (90′ + 30” pirmiems 40 ėjimų, 30′ pabaigai);
C turnyras (30′ + 30”), ELO < 1600;
Rapid (6′ + 5”) liepos 27 d. 16:00.
Blitz (3′ + 2”) liepos 26 d. 19:00.

Nuostatai:
LT
EN
RU

Geg 142019
 

2019 m. birželio 24-30 d. Panevėžyje vyks tradicinis šachmatų festivalis „Panevėžys Open“, šiemet skiriamas GM Aloyzui Kveiniui atminti.

Nuostatai:

ELITE turnyras – >2200 FIDE reitingas su galimybe įsivykdyti GM/IM/WGM/WIM normas (dalyvių sąrašas).

A turnyras – klasikiniai šachmatai.

• B turnyras – klasikiniai šachmatai (60+30), birželio 28-30 d.

• C turnyras ELO <1600 – klasikiniai šachmatai (30+30), birželio 28-30 d.

Geg 142019
 

Paskelbta informacija apie XVI Baltijos taurės varžybas, kurios vyks 2019 m. birželio 17-21 d. Palangoje, viešbutyje „Vanagupė“.

Užsiregistravę dalyviai:
A – atviras klasikinių šachmatų turnyras (90′ + 30”).
B – greitųjų šachmatų turnyras iki 15 m. (50′ + 10”).
C – greitųjų šachmatų turnyras iki 10 m. (50′ + 10”).
C7 – greitųjų šachmatų turnyras iki 7 m. (50′ + 10”).
• D1, D2, D3 – žaibo turnyrai.

Detali informacija ir nuostatai: LT, EN, RU.

Geg 062019
 

Paskelbti 2019 metų Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatų nuostatai. Čempionatai vyks Dubingiuose gegužės 18-19 dienomis.

Nuostatai.

Registracijos forma .xlsx formatu.

—-

2019 m. Europos, pasaulio bei Europos Sąjungos jaunių čempionatų dalyviams, iškovojusiems teisę atstovauti Lietuvai, reikalinga užpildyti registracijos į šiuos čempionatus formą:

Registracijos forma .xlsx formatu.

Geg 032019
 

Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatų pasirinkimai.

2019 m. Europos, pasaulio bei Europos Sąjungos jaunių čempionatų dalyviams, iškovojusiems teisę atstovauti Lietuvai, reikalinga užpildyti registracijos į šiuos čempionatus formą:

<a href=”http://www.chessfed.lt/wp-content/uploads/Cempionatai_Registracijos_Forma.xlsx”>Registracijos forma .xlsx formatu</a>.

  Europa čempionatas (Bratislava, Slovakija) Pasaulio čempionatas (Kinija, Indija)
B8 Norkeliūnas Šarūnas  
M8 Kiseleva Sofija  
B10 Bazilius Augustinas  
M10 Remeikaitė Rugilė  
B12 Pidlužnij Gleb  
M12 Misiuk Monika  
B14 Indriūnas Matas Greičius Pijus
M14 Andrašūnaitė Rusnė  
B16 Jukšta Karolis Bagvilas Lukas
M16 Ravluševič Evelina Mačiulaitytė Barbora
B18 Vardanyan Aras Pultinevičius Paulius
M18 Šibajeva Marija Šimkūnaitė Gabija
     
eB8 Remeika Vytenis  
eB10 Misiuk Martynas  
eM16 Mačiulaitytė Barbora