Rgs 142020
 
No description available.
Greitųjų šachmatų B12 grupės nugalėtojai (Gustas Morkūnas, Augustinas Bazilius, Daniel Šer)

Savaitgalį Vilniuje, „Karolinos“ viešbutyje, įvyko jaunių, jaunučių ir vaikų greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatai, sutraukę triženklius dalyvių skaičius. Juose paaiškėjo stipriausi Lietuvos jaunieji talentai greitosiose laiko kontrolėse.

Penktadienį įvyko žaibo čempionatai, kur berniukai ir mergaitės varžėsi kartu bei amžiaus grupės buvo sujungiamos po dvi, o medaliai teikti atskirai kiekvienai kategorijai. Devyni ratai atkaklių kovų nustatė, jog savo amžiaus grupėje stipriausiais tapo šie šachmatininkai:

B08:

  1. Šarūnas Norkeliūnas (Marijampolė)
  2. Rokas Šakinis (Vilnius)
  3. Simas Fabijanskas (Vilnius)

M08:

  1. Milda Alejūnaitė (Šiauliai)

B10:

  1. Pijus Grybkauskas (Vilnius)
  2. Jokūbas Dijokas (Vilnius)
  3. Fiodar Ziuzin (Vilnius)

M10:

  1. Ula Rudzinskaitė (Vilnius)
  2. Laura Maurutytė (Vilkaviškis)
  3. Saulė Čumačenko (Kaunas)

B12:

  1. Daniel Šer (Šiauliai)
  2. Gustas Morkūnas (Kėdainiai)
  3. Augustinas Bazilius (Vilnius)

M12:

  1. Deina Ščipokaitė (Šiauliai)
  2. Ugnė Platbarzdytė (Šiauliai)
  3. Rugilė Remeikaitė (Vilnius)

B14:

  1. Daniel Leclere (Vilnius)
  2. Erikas Mecelica (Kaunas)
  3. Gleb Pidlužnij (Klaipėda)

M14:

  1. Ieva Grikšaitė (Šiauliai)
  2. Eglė Grikšaitė (Šiauliai)
  3. Rusnė Andrašūnaitė (Šiauliai)

B16:

  1. Pijus Stremavičius (Kaunas)
  2. Matas Indriūnas (Vilnius)
  3. Pijus Greičius (Kaunas)

M16:

  1. Jorė Balčiūnaitė (Gargždai)
  2. Gabija Versekėnaitė (Kaunas)
  3. Ieva Šitkauskaitė (Vilnius)

B18:

  1. Aistis Butvilas (Kaunas)
  2. FM Karolis Jukšta (Kaunas)
  3. Edvinas Kurmis (Plungė)

M18:

  1. WFM Marija Šibajeva (Klaipėda)
  2. Gabija Šimkūnaitė (Šiauliai)
  3. Aušra Plutaitė (Kaunas)

Tuo tarpu šeštadienį ir sekmadienį vaikinai ir merginos šiek tiek sulėtino tempą ir išsiaiškino stipriausius greitųjų šachmatų žaidėjus:

B08:

  1. Šarūnas Norkeliūnas (Marijampolė)
  2. Ignas Jasas (Panevėžys)
  3. Liutauras Luotė (Plungė)

M08:

  1. Milda Alejūnaitė (Šiauliai)
  2. Agota Vainauskaitė (Jurbarkas)
  3. Liucija Venckūnaitė (Kaunas)

B10:

  1. Vytenis Remeika (Vilnius)
  2. Pijus Grybkauskas (Vilnius)
  3. Fiodar Ziuzin (Vilnius)

M10:

  1. Ula Rudzinskaitė (Vilnius)
  2. Augustė Ovčinikova (Vilkaviškis)
  3. Noja Saukalaitė (Vilnius)

B12:

  1. Gustas Morkūnas (Kėdainiai)
  2. Augustinas Bazilius (Vilnius)
  3. Daniel Šer (Šiauliai)

M12:

  1. Rugilė Remeikaitė (Vilnius)
  2. Deina Ščipokaitė (Šiauliai)
  3. Irena Andrea Jelagaitė (Vilnius)

B14:

  1. Erikas Mecelica (Kaunas)
  2. Gleb Pidlužnij (Klaipėda)
  3. Steponas Žilakauskis (Vilnius)

M14:

  1. Rusnė Andrašūnaitė (Šiauliai)
  2. Ieva Grikšaitė (Šiauliai)
  3. Eglė Grikšaitė (Šiauliai)

B16:

  1. Pijus Stremavičius (Kaunas)
  2. Tomas Povilaitis (Šiauliai)
  3. Dangis Bagdanskis (Šiauliai)

M16:

  1. Ieva Šitkauskaitė (Vilnius)
  2. Gabija Versekėnaitė (Kaunas)
  3. Jorė Balčiūnaitė (Gargždai)

B18:

  1. Andrius Šarauskas (Šiauliai)
  2. Lukas Bagvilas (Šiauliai)
  3. Kasparas Maziukas (Vilnius)

M18:

  1. Evelina Ravluševič (Vilnius)
  2. Gabija Šimkūnaitė (Šiauliai)
  3. Darija Staškevičiūtė (Panevėžys)

Rezultatai:

Daugiau nuotraukų – netrukus.

publikavo Lietuvos šachmatų federacijos inf.