Rgs 202021
 

Savaitgalį Vilniuje, „Karolinos“ viešbutyje, vyko jaunių, jaunučių ir vaikų (BM08-18) greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatai, kuriuose, skaičiuojant visas grupes, dalyvavo triženkliai dalyvių skaičiai. Juose paaiškėjo stipriausi Lietuvos jaunieji šachmatininkai šiose laiko kontrolėse.

Penktadienį įvyko žaibo čempionatai. Čia berniukai ir mergaitės varžosi kartu, o amžiaus grupės buvo sujungiamos po dvi, medalius teikiant atskirai kiekvienai kategorijai. Po 9 ratų grupių prizininkai išsidėliojo taip:

B08:

  1. Rapolas Jazepčikas (Kaunas; 6,5 taško iš 9)
  2. Rokas Šakinis (FIDE žaibo r. 1098; Plungė; 6/9)
  3. Margiris Pocius (Vilnius; 6/9)

M08:

  1. Milda Alejūnaitė (1129; Šiauliai; 6/9)
  2. Karina Šer (Šiauliai; 4/9)

B10:

  1. Jokūbas Dijokas (1374; Vilnius; 8,5/9)
  2. Simonas Markas Stonkus (1111; Vilnius; 7,5/9)
  3. Matvej Pidlužnij (1083; Klaipėda; 6,5/9)

M10:

  1. Auksė Zonytė (1274; Gargždai; 6,5/9)
  2. Austėja Armoškaitė (Tauragė; 5/9)
  3. Laura Grikšaitė (1092; Šiauliai; 4,5/9)

B12:

  1. Augustinas Bazilius (1912; Vilnius; 8/9)
  2. Daniel Šer (1662; Šiauliai; 7,5/9)
  3. Gustas Morkūnas (1872; Kėdainiai; 7/9)

M12:

  1. Laura Maurutytė (1076; Vilkaviškis; 4,5/9)
  2. Mėta Mikulinaitė (1084; Ukmergė; 4,5/9)
  3. Ula Rudzinskaitė (1209; Vilnius; 4,5/9)

B14:

  1. Gleb Pidlužnij (2040; Klaipėda; 8,5/9)
  2. Motiejus Dudnikas (1541; Šiauliai; 6,5/9)
  3. Karolis Gavėnavičius (1289; Vilnius; 6/9)

M14:

  1. Deimantė Karaliūtė (1045; Biržai; 5,5/9)
  2. Eglė Grikšaitė (1321; Šiauliai; 5,5/9)
  3. Laurinta Ratkevičiūtė (1118; Kaunas; 5/9)

B16:

  1. Tomas Povilaitis (1930; Šiauliai; 7,5/9)
  2. Matas Indriūnas (1891; Vilnius; 7,5/9)
  3. Matas Povilaitis (1656; Šiauliai; 6,5/9)

M16:

  1. Jorė Balčiūnaitė (1180; Gargždai; 4/9)
  2. Kotryna Šukytė (1380; Vilnius; 4/9)
  3. Ieva Grikšaitė (1575; Šiauliai; 4/9)

B18:

  1. FM Karolis Jukšta (2122; Kaunas; 7/9)
  2. Dangis Bagdanskis (1804; Šiauliai; 6/9)
  3. Vilius Peršinas (1630; Šiauliai; 6/9)

M18:

  1. Darija Staškevičiūtė (1452; Panevėžys; 4,5/9)
  2. Simona Perminaitė (1227; Kaunas; 4,5/9)
  3. Aušra Plutaitė (1499; Kaunas; 4,5/9)

Tuo tarpu šeštadienį ir sekmadienį vaikinai ir merginos šiek tiek sulėtino tempą ir išsiaiškino stipriausius greitųjų šachmatų žaidėjus:

B08:

  1. Rapolas Jazepčikas (FIDE greitųjų r. 1289; Kaunas; 7/8)
  2. Rokas Šakinis (1123; Plungė; 6,5/8)
  3. Jonas Ušinskas (Vilnius; 5,5/8)

M08:

  1. Milda Alejūnaitė (1172; Šiauliai; 6,5/8)
  2. Karina Šer (Šiauliai; 5/8)
  3. Diana Deviatkova (Klaipėda; 4/8)

B10:

  1. Jokūbas Dijokas (1398; Vilnius; 7,5/9)
  2. Šarūnas Norkeliūnas (1394; Marijampolė; 7/9)
  3. Oleg Burdin (1083; Klaipėda; 7/9)

M10:

  1. Auksė Zonytė (1097; Gargždai; 6/9)
  2. Arina Budiak (1156; Klaipėda; 6/9)
  3. Noja Saukalaitė (1033; Vilnius; 5/9)

B12:

  1. Augustinas Bazilius (1896; Vilnius; 8/9)
  2. Gustas Morkūnas (1970; Kėdainiai; 7,5/9)
  3. Žanas Nainys (1172; Vilnius; 7/9)

M12:

  1. Laura Maurutytė (1076; Vilkaviškis; 5,5/9)
  2. Rūta Grikšaitė (1011; Šiauliai; 5,5/9)
  3. Ula Rudzinskaitė (1121; Vilnius; 5,5/9)

B14:

  1. Karolis Gavėnavičius (1563; Vilnius; 7,5/9)
  2. Vilius Rudzkis (1560; Vilnius; 7/9)
  3. Dovydas Spevak (1502; Gargždai; 6,5/9)

M14:

  1. Eglė Grikšaitė (1454; Šiauliai; 6/9)
  2. Agnė Mickūnaitė (1344; Ukmergė; 5,5/9)
  3. Beatričė Paknytė (1374; Birštonas; 5/9)

B16:

  1. Erikas Mecelica (1940; Kaunas; 7/8)
  2. Gleb Pidlužnij (2078; Klaipėda; 6/8)
  3. Matas Indriūnas (2084; Vilnius; 6/8)

M16:

  1. Kotryna Šukytė (1386; Vilnius; 4/8)
  2. Rusnė Andrašūnaitė (1442; Šiauliai; 4/8)
  3. Ieva Grikšaitė (1483; Šiauliai; 3,5/8)

B18:

  1. Aistis Butvilas (2037; Kaunas; 5,5/7)
  2. Rapolas Likatavičius (1903; Vilnius; 5,5/7)
  3. FM Karolis Jukšta (2152; Kaunas; 5/7)

M18:

  1. Aušra Plutaitė (1621; Kaunas; 4/7)
  2. Simona Perminaitė (1392; Kaunas; 3/7)
  3. Vestina Karaliūtė (1291; Biržai; 2,5/7)

Žaibo rezultatai
Greitųjų rezultatai

publikavo Lietuvos šachmatų federacijos inf.