Geg 022013
 
Chessfed.lt Logo

Dubingiuose (Giraičių k., Molėtų raj.), Seminarų ir poilsio centre “Litorina-Dubingiai” 2013 m. gegužės 11 d. (šeštadienį) vyko  Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių (U10, U14, U18) “žaibo” šachmatų čempionatas.

Atvykusių dalyvių registracija 2013 m. gegužės 11 d. nuo 11.00 val. iki 14.00 val.
„Žaibo“ šachmatų čempionato atidarymas ir varžybų pradžia 16.00 val.

Paraiškas siųsti iki 2013 m. gegužės 7 d. imtinai (informacija – nuostatuose).

2013 bm greitieji_zaibas_nuostatai (.pdf)                PARAIŠKA 2013m Dubingiai (.doc)

pic_map_Dubingiai

Geg 022013
 
Chessfed.lt Logo

Dubingiuose (Giraičių k., Molėtų raj.), Seminarų ir poilsio centre “Litorina-Dubingiai” 2013 m. gegužės 12 d. (sekmadienį) vyko  Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių (U8,U10, U12, U14, U16, U18) greitųjų šachmatų čempionatas.

Atidarymas ir varžybų pradžia 10.00 val.

Paraiškas siųsti iki 2013 m. gegužės 7 d. imtinai (informacija – nuostatuose).

2013 bm greitieji_zaibas_nuostatai (.pdf)                PARAIŠKA 2013m Dubingiai (.doc)

pic_map_Dubingiai

Lap 192012
 
wycc2012

Čempionato oficiali svetainė http://www.wycc2012.com/.
Aukščiausias pozicijas užimančių šachmatininkų partijų TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS
REZULTATAI

Lietuvai atstovavo jaunieji šachmatininkai:

SNo Title Name Rtg FIDE-ID Category
SNo Title Name Rtg FIDE-ID Category
5 Laurusas Tomas 2425 12803731 U16-Open
10 Misiuk Ernest 1589 12807435 U08-Open
17 Sibajeva Marija 1661 12807583 U10-Girls
29 Stremavicius Titas 2204 12804444 U14-Open
29 Gucaga Augustas 1450 12809012 U08-Open
59 Lepeskaite Migle 1803 12803065 U18-Girls
59 Misiuk Emilija 0 12808229 U08-Girls
67 Misiuk Ivona 1685 12800082 U18-Girls
75 Klabis Rokas 2126 12805246 U18-Open
83 Gucagaite Gabriele 1627 12808210 U14-Girls
91 Klepeckaite Radvile 1635 12805653 U16-Girls
97 Brazdzionis Andrius 1922 12804479 U16-Open
107 Vaskevicius Augustas 1508 12808008 U10-Open
114 Misiuk Karolina 0 12808237 U12-Girls
130 Samulionis Matas 1581 12807672 U12-Open

 

Lietuvos delegacijos vadovas – IA Raimondas Paliulionis. Aukščiausią vietą iškovojo klaipėdietė Marija Šibajeva ( G10; 17-oji starto pozicija; užimta 18-oji vieta), deja, tai tebuvo 18-oji vieta.  Tik rezervuotai galima pasidžiaugti Mato Samulionio (FIDE Rtg +110) , Andriaus Brazdžionio (FIDE Rtg +39), Karolinos Misiuk Miglės Lepeškaitės (FIDE Rtg +28.2),  Roko Klabio (FIDE Rtg +23.5) rezultatais. Ytin nesėkmingai rungtyniavo  šachmatininkai, iš kurių buvo tikėtasi ženkliai aukštesnių rezultatų: kauniečiai Tomas Laurušas (U16; 5-oji starto pozicija; užimta 27-oji vieta) bei Titas Stremavičius (U14; 29-oji starto pozicija; užimta  52-oji vieta). 

Player overview for LTU
SNo Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Rk. Group Sno-Rk
130 Samulionis Matas 1581 LTU 0 1 1 ½ 1 ½ 0 0 ½ 1 ½ 6 67 U12 Open 63
97 Brazdzionis Andrius 1922 LTU 1 0 0 0 1 ½ 1 1 0 1 ½ 6 48 U16 Open 49
114 Misiuk Karolina 0 LTU 0 0 1 1 1 ½ 0 ½ 0 ½ ½ 5 82 U12 Girls 32
75 Klabis Rokas 2126 LTU 0 1 0 1 1 ½ 0 1 0 1 0 5,5 55 U18 Open 20
59 Lepeskaite Migle 1803 LTU 0 ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 1 1 0 5,5 41 U18 Girls 18
107 Vaskevicius Augustas 1508 LTU 0 ½ ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 1 ½ 5,5 97 U10 Open 10
17 Sibajeva Marija 1661 LTU 1 ½ 1 1 0 ½ ½ 1 1 0 ½ 7 18 U10 Girls -1
67 Misiuk Ivona 1685 LTU 0 ½ 0 ½ ½ ½ 1 0 ½ 0 ½ 4 70 U18 Girls -3
29 Gucaga Augustas 1450 LTU 1 1 0 1 0 1 1 ½ 0 0 1 6,5 34 U08 Open -5
91 Klepeckaite Radvile 1635 LTU 1 0 1 0 0 0 0 0 1 ½ 0 3,5 99 U16 Girls -8
59 Misiuk Emilija 0 LTU 1 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0 4 69 U08 Girls -10
83 Gucagaite Gabriele 1627 LTU 0 0 1 ½ 0 0 1 ½ 0 0 1 4 100 U14 Girls -17
10 Misiuk Ernest 1589 LTU 1 1 0 ½ ½ 1 0 1 1 0 ½ 6,5 32 U08 Open -22
5 Laurusas Tomas 2425 LTU 1 1 ½ 1 0 1 0 1 1 0 0 6,5 27 U16 Open -22
29 Stremavicius Titas 2204 LTU 1 ½ 0 1 1 0 0 1 0 1 1 6,5 52 U14 Open -23



Player details for LTU
Rd. SNo
Name Rtg FED Pts. Res.
Misiuk Emilija 0 LTU Rp:1175 Pts. 4.0
1 14
Oliveira Maria Elisa Ramos Ma 1230 POR 3,5 s 1
2 10
Rindhiya V 1282 IND 6,5 w 0
3 6
Lehaci Miruna-Daria 1445 ROU 8 s 0
4 4
Ginovart Camille 1577 FRA 6 w 1
5 8
Rakshitta Ravi 1312 IND 6,5 s 0
6 89
Zavivaeva Emilia 0 RUS 3,5 w 1
7 17
Adamczyk Zuzanna 0 POL 6 w 0
8 24
Baasandamba Ariunkhishig 0 MGL 5,5 s 0
9 36
Dodu Crina Karina 0 AUT 5 w 0
10 45
Hoshino Meilin 0 JPN 4 s 1
11 76
Sagynay Inzhu 0 KAZ 5 w 0
Misiuk Ernest 1589 LTU Rp:1265 Pts. 6.5
1 79
Kioko Maxrore Wambua 0 KEN 2,5 s 1
2 97
Nguyen Tan 0 USA 7 w 1
3 107
Runets Ivan 0 BLR 5 s 0
4 75
Jiang Kelvin 0 USA 5,5 w ½
5 77
Kabacinski Krzysztof 0 POL 6,5 s ½
6 72
Hidalgo Minano Fernando Jose 0 PER 6,5 w 1
7 119
Stsiapnou Mikita 0 BLR 7 s 0
8 96
Ngo Duc Tri 0 VIE 6,5 w 1
9 124
Tsog-Ochir Tengis 0 MGL 7,5 w 1
10 103
Perkins Joaquin K 0 USA 8 s 0
11 42
Ahmadzade Ahmad 0 AZE 6,5 w ½
Gucaga Augustas 1450 LTU Rp:1370 Pts. 6.5
1 98
Nguyen Thai Dai Vinh 0 CZE 4,5 w 1
2 122
Ter-Saakian Grigorii 0 RUS 5 s 1
3 2
Tsoi Dmitry 1853 RUS 8 w 0
4 96
Ngo Duc Tri 0 VIE 6,5 w 1
5 97
Nguyen Tan 0 USA 7 s 0
6 110
Sezdbekov Almaz 0 KGZ 5,5 s 1
7 111
Shaykhaliev Dzhokhar 0 RUS 7 w 1
8 113
Skatchkov Valery 0 RUS 6,5 s ½
9 3
Nguyen Huynh Minh Thien 1706 VIE 6,5 w 0
10 124
Tsog-Ochir Tengis 0 MGL 7,5 s 0
11 87
Levkov Daniel 0 USA 5,5 w 1
Sibajeva Marija 1661 LTU Rp:1615 Pts. 7.0
1 80
Bucur Denisa-Andreea 0 ROU 5,5 w 1
2 54
Pribylova Sofie 1424 CZE 4,5 s ½
3 50
Szulc Zofia 1446 POL 7 w 1
4 30
Nemcova Karin 1590 CZE 7,5 s 1
5 16
Schneider Jana 1668 GER 6,5 w 0
6 52
Scarpa Claudia 1431 ITA 5,5 s ½
7 43
De Talance Berenice 1501 FRA 6 w ½
8 39 WFM Lakshmi C 1547 IND 6,5 s 1
9 24
Glebova Anastasia 1625 RUS 5,5 w 1
10 19
Badelka Olga 1653 BLR 9 w 0
11 37
Mishra Anwesha 1561 IND 7 s ½
Vaskevicius Augustas 1508 LTU Rp:1456 Pts. 5.5
1 12 CM Kumar Aravind 1944 USA 7,5 s 0
2 165
Martinuc Jani 0 SLO 3,5 w ½
3 159
Leisch Lukas 0 AUT 6 s ½
4 173
Reveco Toledo Luciano Agusto 0 CHI 5,5 w 1
5 64
Baenziger Fabian 1707 SUI 5 s ½
6 55
Kosakowski Jakub 1724 POL 6,5 w 0
7 163
Mahmutbegovic Muharem 0 BIH 5 s ½
8 177
Sizov Vladislav 0 RUS 4,5 w 1
9 83
Morozli Grigorijs 1646 LAT 5,5 s 0
10 187
Yeo Ruizhi Carwyn 0 SIN 5 w 1
11 40
Baranov Ivan 1791 RUS 5,5 s ½
Klepeckaite Radvile 1635 LTU Rp:1685 Pts. 3.5
1 39
Hincu Olga 1966 MDA 5,5 w 1
2 29
Ivanova Simoneta 2016 BUL 7 s 0
3 51
Koloditsova Renata 1881 SVK 4 w 1
4 27
Dragieva Denitza 2027 BUL 7 s 0
5 35
Gaboyan Susanna 1976 ARM 7 w 0
6 62
Ozturk Hilal 1818 TUR 5,5 s 0
7 80
Rodsmoen Maud 1747 NOR 5 w 0
8 42
Zavgorodniaya Alena 1952 RUS 4 w 0
9 95 WFM Amra Tasnim 1574 RSA 4,5 s 1
10 104
Sukhbaatar Enkhjin 0 MGL 3,5 s ½
11 57
Hansen Erle Andrea Marki 1846 NOR 4,5 w 0
Laurusas Tomas 2425 LTU Rp:2313 Pts. 6.5
1 68
Itkin David 2058 CAN 4,5 w 1
2 47
Papasimakopoulos Alexandros 2156 GRE 6,5 s 1
3 29
Nasuta Grzegorz 2256 POL 7 w ½
4 27 FM Kowsarinia Amir 2262 IRI 7,5 w 1
5 17
Beradze Irakli 2327 GEO 6,5 s 0
6 41 FM Le Tuan Minh 2204 VIE 6 s 1
7 14
Narayanan S.L 2350 IND 7,5 w 0
8 31 FM Tran Tuan Minh 2246 VIE 7,5 s 1
9 19
Petrov Nikita 2309 RUS 7 w 1
10 15 FM Harutyunian Tigran K. 2334 ARM 8 s 0
11 39
Ladva Ottomar 2224 EST 8 w 0
Brazdzionis Andrius 1922 LTU Rp:2110 Pts. 6.0
1 35 FM Artemenko Oleg 2235 UZB 6 w 1
2 31 FM Tran Tuan Minh 2246 VIE 7,5 s 0
3 61
Kumsiashvili Nikoloz 2100 GEO 5,5 w 0
4 76
Zhahbai Uulu Zhohar 2029 KGZ 4,5 s 0
5 118
Deary Daniel 1602 SCO 4 w 1
6 74
Sokac Marko 2040 CRO 5,5 s ½
7 70
Markoja Sebastijan 2048 SLO 5,5 w 1
8 68
Itkin David 2058 CAN 4,5 s 1
9 47
Papasimakopoulos Alexandros 2156 GRE 6,5 w 0
10 66
Salomon Johan 2070 NOR 5,5 s 1
11 38
Samdanov Samdan 2227 RUS 6 w ½
Lepeskaite Migle 1803 LTU Rp:1940 Pts. 5.5
1 19 WIM Enkhtuul Altanulzii 2134 MGL 7 w 0
2 42
Stark Saskia 1983 GER 4,5 s ½
3 74
Pereira Susana Martins 1571 POR 4 w 1
4 27 WCM Narva Triin 2065 EST 5 s ½
5 33
Bezkorovaina Mariia 2025 UKR 5,5 w 0
6 48
Bengtsson Jessica 1908 SWE 4,5 s ½
7 54
Delgado Ayala Maria Adriana 1872 MEX 5,5 w 1
8 37
Gelip Ioana 2016 ROU 6,5 s 0
9 64
Mahmutbegovic Nadina 1730 BIH 5 w 1
10 44
Lugo Lozano Luz Adriana 1961 COL 4,5 s 1
11 23 WFM Real Pereyra Diana Carime 2077 MEX 6,5 w 0
Misiuk Ivona 1685 LTU Rp:1670 Pts. 4.0
1 27 WCM Narva Triin 2065 EST 5 w 0
2 48
Bengtsson Jessica 1908 SWE 4,5 s ½
3 46
Badamkhand Norovsambuu 1920 MGL 5,5 w 0
4 76
Agulhas Tiffany 1551 RSA 5 s ½
5 77 WCM Havenga Mirelle 0 RSA 3,5 w ½
6 58 WFM Comas Colon Rinelly 1810 PUR 4,5 s ½
7 75
Lee Melissa 1565 CAN 3,5 w 1
8 54
Delgado Ayala Maria Adriana 1872 MEX 5,5 s 0
9 50
Mendez Tovar Jessica Yissel 1889 MEX 3,5 w ½
10 56
Forsa Elise 1836 NOR 4,5 s 0
11 53
Vasiljeva Sofija 1873 LAT 4 w ½
Misiuk Karolina 0 LTU Rp:1530 Pts. 5.0
1 51
Antonovich Tatiana 1664 BLR 5,5 s 0
2 81
Dong Olivia 1487 NZL 5,5 w 0
3 99
Battsooj Amina 0 MGL 3,5 s 1
4 79
Schloffer Jasmin-Denise 1499 AUT 5,5 w 1
5 59
Greibrokk Ingrid Andrea 1634 NOR 5,5 s 1
6 49
Avetisyan Mariam 1667 ARM 6 w ½
7 43
Gajcin Marina 1702 SRB 6,5 s 0
8 57
Lymysalo Venla 1636 AUT 4,5 w ½
9 65
Wang Alyssa 1596 WLS 5,5 s 0
10 84
Markocic Spela 1477 SLO 4,5 w ½
11 50 WFM De Bruyn Aleida 1664 RSA 5 s ½
Klabis Rokas 2126 LTU Rp:2236 Pts. 5.5
1 18 IM Bluebaum Matthias 2438 GER 7 s 0
2 102
Draskovic Davor 1852 MNE 4 w 1
3 40 FM Westerberg Jonathan 2322 SWE 6 s 0
4 104
Bullen Alex 1824 WLS 3,5 w 1
5 46 IM Borisenko Viacheslav 2276 UKR 6 s 1
6 42 FM Druska Juraj 2310 SVK 6 w ½
7 34 FM Draskovic Luka 2336 MNE 6 s 0
8 54
Rindlisbacher Jan 2246 SUI 5,5 w 1
9 30 FM Kriebel Tadeas 2359 CZE 6,5 s 0
10 56
Drnovsek Gal 2236 SLO 5,5 w 1
11 24
Iskandarov Misratdin 2396 AZE 6,5 s 0
Samulionis Matas 1581 LTU Rp:1890 Pts. 6.0
1 35
Haug Johannes 1983 NOR 5 s 0
2 176
Mubasen Hochobeb 0 NAM 0,5 w 1
3 75
Chetrari Nikita 1844 MDA 6,5 s 1
4 53
Livaic Leon 1913 CRO 6 w ½
5 21 FM He Tommy O 2050 USA 7 s 1
6 33 FM Igonin Temur 1986 UZB 8 w ½
7 27
Panchanatham Vignesh 2012 USA 8 s 0
8 63
Poghosyan Tigran 1876 GER 6 w 0
9 80
Batashevs Arsens 1829 LAT 5,5 w ½
10 84
Pallas Sebastian 1814 GER 5 s 1
11 60
Schmidek Emil 1888 GER 6 w ½
Gucagaite Gabriele 1627 LTU Rp:1405 Pts. 4.0
1 24
Mammadova Narmin 1962 AZE 6 s 0
2 116
Shao Stephanie 0 USA 5 w 0
3 106
Sturm Zala 1436 SLO 2 s 1
4 117
Tjaronda Nicola 0 NAM 3,5 w ½
5 51
Drogovoz Maria 1818 RUS 7 s 0
6 104
Lesnic Galina 1487 MDA 4,5 w 0
7 103
Kokanovic Zana 1493 BIH 3,5 s 1
Spa 172012
 
gariunai_2012

Greitųjų šachmatų turnyras ( šveicariškoji sistema; 9 ratai; 15 min+0 s)- 2012 metų spalio 27 dieną;  6 prizinės vietos; I -oji vieta – 500 Lt !

Greitųjų šachmatų turnyras ( šveicariškoji sistema; 9 ratai; 1о min+0 s) jauniems šachmatininkams, gimusiems 1996 metais ir jaunesniems -  2012 metų spalio 28 dieną;  6 prizinės vietos.

Parsisiųsti (Microsoft-Word-Viewer-Gariunai-2012_10_27.pdf.PDF)

Rgp 262012
 
Tomas Laurušas - 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čempionato svetainė

REZULTATAI 

Tomas Laurušas - 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

Tomas Laurušas – 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

vieta SNo Name Rtg Rp FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Group
3 3 Laurusas Tomas 2402 2459 LTU 1 ½ ½ 1 1 0 1 1 1 7 B16
15 15 Stremavicius Titas 2195 2145 LTU 0 1 1 0 1 1 ½ 1 1 6,5 B14
16 103 Miknevicius Laurynas 1830 2246 LTU 1 1 ½ 1 0 1 0 ½ 1 6 B14
34 50 Vanagas Tadas 2067 2139 LTU 1 0 1 0 1 ½ ½ 1 0 5 B16
36 38 Gucaga Augustas 0 1377 LTU 1 0 0 1 1 0 ½ 1 0 4,5 B8
43 48 Meskenas Paulius 0 1241 LTU 0 ½ 0 1 0 1 1 0 1 4,5 B8
46 5 Misiuk Ernest 1589 1157 LTU 1 0 1 0 0 1 0 1 0 4 B8
48 145 Pultinevicius Paulius 0 1847 LTU 1 0 1 0 1 ½ ½ 0 1 5 B12
63 97 Lazaravicius Aras Jonas 0 1613 LTU 0 1 1 0 1 0 0 ½ 1 4,5 B10
76 85 Poska Karolis 1884 1946 LTU 0 0 1 0 0 1 0 ½ ½ 3 B18
vieta SNo Name Rtg Rp FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Group
15 78 Sibajeva Marija 0 1665 LTU 1 1 1 0 ½ ½ ½ 1 ½ 6 G10
21 36 Misiuk Emilija 0 1299 LTU 0 1 1 0 0 1 0 1 1 5 G8
23 19 Vanagaite Giedre 1996 1973 LTU 1 ½ 1 0 1 0 1 0 1 5,5 G16
39 53 Semonaviciute Agne 1656 1859 LTU 1 0 1 ½ ½ 0 0 1 ½ 4,5 G14
44 72 Gailiunaite Saule 0 1644 LTU 1 0 0 1 1 0 1 ½ 0 4,5 G12
48 40 Perminaite Simona 0 1103 LTU 1 0 0 1 0 1 0 0 0 3 G8
50 46 Urbonaviciute Zivile 1763 1662 LTU 0 0 0 1 1 ½ 0 ½ ½ 3,5 G18
55 80 Simkunaite Gabija 0 1336 LTU ½ ½ 1 1 0 0 1 0 0 4 G10
67 88 Perminaite Guoda 0 1422 LTU 0 1 0 1 ½ 0 ½ 0 1 4 G12
71 83 Misiuk Karolina 0 1396 LTU 0 0 1 0 1 ½ ½ 0 1 4 G12
73 91 Semonaviciute Migle 0 1324 LTU 0 0 0 1 1 ½ ½ 0 1 4 G12

 

 

 

Bir 092012
 

 
Registruoti šachmatininkai
 

________________

Sporto mokyklų trenerius, pageidaujančius vykti Lietuvos oficialios delegacijos -12-os jaunų šachmatininkų -  Europos jaunų šachmatininkų čempionate vadovu,
prašytume iki 2012 metų birželio 5 dienos atsiųsti PARAIŠKAS Lietuvos šachmatų federacijos Tarybai ePaštu: info@chessfed.lt .
Sporto mokyklų trenerius, pageidaujančius vykti Lietuvos oficialios delegacijos -12-os jaunų šachmatininkų –  Pasaulio  jaunų šachmatininkų čempionate vadovu,
prašytume iki 2012 metų birželio 11 dienos atsiųsti PARAIŠKAS Lietuvos šachmatų federacijos Tarybai ePaštu: info@chessfed.lt .

Iki 2012 metų  birželio 4 dienos 16.30 val. gautos PARAIŠKOS:

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė Miestas  Darbovietė, pareigos  Kandidatuoja būti delegacijos vadovu ir treneriu

Pastabos

1. Virginijus Lakiūnas Panevėžys Panevėžio KKSC treneris

Europos čempionate

Sutinka kandidatuoti delegacijos vadovu ir treneriu,
jei delegacija vyks lėktuvu
2. Kęstutis Kaunas Kaunas

Europos čempionate

 planuojama, kad gali dalyvauti iki 8 jaunų šachmatininkų iš Kauno
3. Laimutis Šolys Kaunas

Europos čempionate

 planuojama, kad gali dalyvauti iki 8 jaunų šachmatininkų iš Kauno
4. Raimondas Paliulionis Biržai

Pasaulio čempionate

 

 

 

 

 

 

 

 

________________

2012 metų Lietuvos  vaikų – jaunių – jaunučių šachmatų   čempionų ir vicečempiomų pasirinkimas
atstovauti Lietuvai 2012 metų Pasaulio arba Europos jaunų šachmatininkų (BM8-18) čempionatuose

Eil.Nr.

Vardas, pavardė Miestas

Amžiaus grupė

Europos jaunų šachmatininkų čempionatas
Praha, Čekija

2012.08. 16-26 d.

Pasaulio jaunų šachmatininkų čempionatas
Mariboras,
Slovėnija
2012.11. 7-17 d.

1.

Augustas Gucaga

Kaunas

B8

P+

2.

Maksim Savičev
Paulius Meškėnas

Klaipėda
Plungė

B8

E+

3.

Emilija Misiuk

Vilnius

M8

P+

4.

Simona Perminaitė

Kaunas

M8

E+

5.

Augustas Vaškevičius

Marijampolė

B10

P+

6.

Aras Jonas Lazaravičius

Kaunas

B10

E+

7.

Gabija Šimkūnaitė

Šiauliai

M10

E+

8.

Marija Šibajeva

Klaipėda

M10

P+

9.

Matas Samulionis

Šiauliai

B12

+

10.

Paulius Pultinevičius

Marijampolė

B12

E+

11.

Karolina Misiuk

Vilnius

M12

P+

12.

Saulė Gailiūnaitė

Kaunas

M12

E+

13.

Titas Stremavičius

Kaunas

B14

P+

14.

Laurynas Miknevičius

Kaunas

B14

E+

15.

Agnė Semonavičiūtė

Šiauliai

M14

 E+


16.

Gabrielė Gucagaitė

Kaunas

M14


  P+

17.

Tadas Vanagas

Panevėžys

B16

E+

18.

Andrius Brazdžionis

Panevėžys

B16

P+

19.

Giedrė Vanagaitė

Panevėžys

M16

E+

20.

Radvilė Klepeckaitė

Biržai

M16

P+

21.

Rokas Klabis

Šiauliai

B18

+

22.

Karolis Poška

Plungė

B18

E+

23.

Miglė Lepeškaitė

Kaunas

M18

P+

24.

Živilė Urbonavičiūtė

Panevėžys

M18

 E+

 

LŠF taryba prašo visų amžiaus grupių vaikų – jaunučių – jaunių Lietuvos čempionų asmeniškai (tevų) patvirtinti savo pasirinkimą raštu (epaštu  info@chessfed.lt)  iki 2012.06.05 dienos, nurodant kuriame čempionate pageidaujate dalyvauti:
Pasaulio jaunų šachmatininkų čempionate ar į Europos jaunų šachmatininkų  čempionate.
Vicečempionai -Lietuvos čempionatų  2 -ųjų vietų laimėtojai -   taip pat turi raštu patvirtinti  dalyvavimą jiems likusiame arba Europos arba Pasaulio čempionate.
Šiems Europos ir Pasaulio čempionatų dalyviams -pakviestiesiams dalyviams- suteikiamas nemokamas apgyvendinimas bei maitinimas ir padengiamas startinis mokestis (65 EUR Europos čempionato ar 70 EUR Pasaulio čempionate). Visas kitas su dalyvavimu susijusias išlaidas: organizacinį mokestį  (150 EUR Europos čempionate ar 140 EUR Pasaulio čempionate); kelionės išlaidas; draudimo išlaidas ir kitas išlaidas apmoka patys čempionatų dalyviai.
LŠF prezidento Aleksandro Černovo įsteigti 100 EUR prizai 2012 metų Lietuvos čempionams bus išmokėti išvykstant į čempionatus.
Europos čempionato dalyvių organizacinį mokestį (150 EUR) bei pinigus už  kelionės  į Čekiją bilietus reikės  pervesti į LŠF sąskaitą iki 2012 metų birželio 20 dienos.
Pakviestiesiams  Europos čempionato dalyviams – viso dvylikai dalyvių- bus suteiktas nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) nuo 2012 metų rugpjūčio 16 dienos (tik vakarienė) iki 26 dienos (pusryčiai ir pietūs) 4 žvaigždučių viešbutyje TOP HOTEL PRAHA “standartinės” kategorijos dviviečiuose kambariuose. Pakviestuosius dalyvius  lydintis delegacijos vadovas gyvens tame pačiame viešbutyje.

 

________________

 Šachmatininkai, planuojantys vykti į Europos čempionatą  papildomais  (EXTRA) žaidejais, apie pageidavimą dalyvauti Europos čempionate   turi  pranešti raštu   (epaštu  info@chessfed.lt)  iki 2012.06.05 dienos.
 Papildomi žaidėjai  privalo apsigyventi ir maitintis viešbutyje TOP HOTEL PRAHA.  Papildomiems (EXTRA)  žaidėjams nebus padengiamas jokios su dalyvavimu susijusios išlaidos: 130 EUR startinis mokestis; nakvynės ir maitinimosi išlaidos; kelionės ir draudimo išlaidos;  kitos išlaidos.

Bir 032012
 
juodasisrikis_logo

Asociacija šachmatų klubas “Juodasis rikis” kviečia šachmatininkus dalyvauti Ukmergės miesto šventės greitųjų šachmatų turnyre, kuris vyks 2012 m. birželio 03 d. (sekmadienį) Ukmergės sveikatingumo centre (Gruodžio 17-osios g. 52A, Ukmergė).
Bus rungtyniaujama / įskaita Suaugusiųjų, Jaunių (U18 / g. 1994 m. ir jaunesni), Jaunučių (U14 / g. 1998 m. ir jaunesni), vaikų (U10), vaikų (U6), Senjorų (S60), Moterų/Merginų, Mergaičių, Ukmergės r. kaimo bendruomenių narių, Ukmergiškių grupėse.

Turnyro nuostatai:
1) Word-o formate (kartu su paraiškos forma)
2) PDF-o formate (su klubo anstpaudu ir klubo prezidento parašu)

 Rezultatai: http://chess-results.com/tnr73796.aspx?art=4&lan=1&turdet=YES

 
 

 

Geg 092012
 
chessfedlogo

Vaikų-jaunučių-jaunių greitųjų šachmatų 2012 metų Lietuvos čempionatas   vyko 2012 m. gegužės 18 – 19 dienomis „Viva Green Resort” viešbutyje ( Tuščiaulių kaimas, Nemenčinės seniūnija, Vilniaus raj. http://greenresort.lt ). Varžėsi 213  jaunų šachmatininkų.

ECU Newsletter 76

Detalūs REZULTATAI:
Lietuvos vaikų greitųjų šachmatų čempionatas (BM8) ;
Lietuvos vaikų greitųjų šachmatų čempionatas (BM 10);
Lietuvos jaunučių greitųjų šachmatų čempionatas (BM 12);
Lietuvos jaunučių greitųjų šachmatų čempionatas (BM 14);
Lietuvos jaunių greitųjų šachmatų čempionatas (BM 16);
Lietuvos jaunių greitųjų šachmatų čempionatas (BM18).

 

 

2012 m. LTU vaikų – jaunučių – jaunių žaibo šachmatų čempionatas, kuris pagal NUOSTATUS turėjo vykti gegužės 20 d., sekmadienį , NEVYKS ir yra NUKELIAMAS   į 2012 metų rudenį.

 

Varžybas organizavo Lietuvos šachmatų federacija.
greitųjų šachmatų varžybų nuostatai (pdf, 210 kB);

Parsisiųsti (Nuostatai_Nemencine_2012_tg.pdf.PDF)

Bal 272012
 
lmssc

Vaikų (gim. 2001 m. ir jaunesnių mergaičių ir berniukų)  šachmatų komandų Lietuvos pirmenybės vyko 2012 m. gegužės 5-6 dienomis Vilniaus miesto šachmatų ir šaškių mokykloje, Vasario 16-osios g. 14, Vilniuje.

Vaikų šachmatų komandų 2012 metų Lietuvos pirmenybių nuostatai
.

Rezultatai (greitieji šachmatai: 25 min. partijai + 5 sek. ėjimui):

Lietuvos berniukų, gimusių po 2001 metų sausio 1 dienos, komandų šachmatų pirmenybės 

Lietuvos mergaičių, gimusių po 2001 metų sausio 1 dienos, komandų šachmatų pirmenybės

 

2012 m. Lietuvos vaikų komandinės šachmatų pirmenybės,
Vilnius, gegužės 5-6 d.

Mergaičių komandų ir dalyvių rezultatai po 5 ratų

Vieta

Komandos

1

2

3

4

5

TB1

TB2

                 

1

Vilnius

*

2

2

8

9.0

2

Biržai

½

*

3

2

2

6

7.5

3

Vilkaviškis

1

0

*

2

3

4.5

4

Kaunas

½

1

1

*

3

2

5.5

5

Klaipėda

1

1

0

*

1

3.5

 

1. Vilnius ( MT : 8 / Tšk : 9 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Misiuk Karolina

0

 

1

1

1

½

3.5

4

1200

2

 

Misiuk Emilija

0

 

1

1

0

1

3.0

4

1200

3

 

Dubinskaitė Vėtra

0

 

0

½

1

1

2.5

4

1200

2. Biržai ( MT : 6 / Tšk : 7.5 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Krivičiūtė Viktorija

0

1

0

0

1

 

2.0

4

1200

2

 

Šimaitė Meida

0

1

1

0

1

 

3.0

4

1200

3

 

Rauckytė Kamilė

0

1

1

½

0

 

2.5

4

1200

3. Vilkaviškio raj. ( MT : 3 / Tšk : 4.5 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Jaškūnaitė Augustė

0

0

 

1

0

1

2.0

4

1200

2

 

Žitkauskaitė Agnė

0

0

 

1

1

½

2.5

4

1200

3

 

Karsokaitė Paulina

0

0

 

0

0

0

0.0

4

1200

4. Kaunas ( MT : 2 / Tšk : 5.5 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Perminaitė Guoda

0

1

1

0

 

½

2.5

4

1200

2

 

Perminaitė Simona

0

1

0

0

 

0

1.0

4

1200

3

 

Čeponytė Barbora

0

1

0

1

 

0

2.0

4

1200

5. Klaipėda ( MT : 1 / Tšk : 3.5 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Jablokova Polina

0

0

0

 

0

0

0.0

4

1200

2

 

Pavliukovec Jekaterina

0

0

0

 

0

½

0.5

4

1200

3

 

Syrovatskaja Jekaterina

0

0

1

 

1

1

3.0

4

1200

 

 Berniukų komandų dalyvių rezultatai po 7 ratų

1. Marijampolė ( MT : 14 / Tšk : 26.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Pultinevičius Paulius

0

1

1

1

0

1

1

1

6.0

7

1240

2

 

Vaškevičius Augustas

0

0

½

½

1

1

0

½

3.5

7

1200

3

 

Šiugždinis Ainis

0

1

1

1

1

½

1

1

6.5

7

1256

4

 

Mockus Džiugas

0

1

1

0

0

1

½

1

4.5

7

1200

5

 

Kadusauskas Juozas

0

1

1

1

1

0

1

1

6.0

7

1200

2. Vilnius 1 ( MT : 11 / Tšk : 25.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Vasiliauskas Nerijus

0

1

1

1

1

0

1

1

6.0

7

1240

2

 

Ivanauskas Vincas

0

0

1

0

0

0

1

1

3.0

7

1200

3

 

Misiuk Ernest

1589

0

1

1

1

½

1

1

5.5

7

1200

4

 

Ivanauskas Juozapas

0

1

1

1

1

0

1

1

6.0

7

1200

5

 

Piličiauskas Parbus

0

½

1

1

½

1

1

0

5.0

7

1200

3. Klaipėda ( MT : 11 / Tšk : 25 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Karnešov Vladislav

0

0

1

1

1

0

1

1

5.0

7

1200

2

 

Inčiūra Aleksandras

0

1

1

1

0

1

1

1

6.0

7

1200

3

 

Jablokov Dmitrij

0

1

1

1

0

1

0

1

5.0

7

1256

4

 

Borisovaitė Ana

0

0

1

½

1

0

1

1

4.5

7

1200

5

 

Zinovjev Oleg

0

½

1

1

0

1

½

½

4.5

7

1200

4. Kaunas 1 ( MT : 8 / Tšk : 22.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Gucaga Augustas

0

1

1

0

0

1

0

1

4.0

7

1240

2

 

Lazaravičius Aras Jonas

0

1

1

½

1

1

0

1

5.5

7

1200

3

 

Mickus Benas

0

1

1

0

0

1

1

1

5.0

7

1256

4

 

Šiugždinis Tautvydas

0

0

1

1

0

1

0

1

4.0

7

1200

5

 

Krūminis Dominykas

0

0

1

0

½

1

½

1

4.0

7

1200

5. Šiauliai ( MT : 8 / Tšk : 16.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Navickas Ričardas

0

0

0

1

1

1

0

 

3.0

6

1200

2

 

Šimkūnaitė Gabija

0

0

½

1

0

0

0

 

1.5

6

1200

3

 

Širovas Dmitrijus

0

1

0

1

1

0

0

 

3.0

6

1265

4

 

Širovas Aleksandras

0

1

0

1

1

1

0

 

4.0

6

1200

5

 

Navickaitė Izabelė

0

1

0

0

1

0

0

 

2.0

6

1200

6. Ukmergė ( MT : 7 / Tšk : 18.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Dolmantas Martynas

0

0

 

0

½

1

0

1

2.5

6

1247

2

 

Padolskis Ugnius

0

0

 

0

0

1

1

1

3.0

6

1200

3

 

Noreika Normantas

0

0

 

0

0

1

0

1

2.0

6

1200

4

 

Auglys Dominykas

0

1

 

½

1

1

½

0

4.0

6

1200

5

 

Mecelis J Artūras

0

1

 

0

1

1

0

1

4.0

6

1200

7. Vilnius 2 ( MT : 6 / Tšk : 14 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Reklaitis Matas

0

 

0

½

0

1

0

0

1.5

6

1247

2

 

Remeika Matas

0

 

0

0

0

1

0

0

1.0

6

1200

3

 

Čibiras Vaidas

0

 

0

0

1

½

1

0

2.5

6

1265

4

 

Dailidėnas Justas

0

 

0

1

0

1

1

0

3.0

6

1200

5

 

Bavejanas Markas

0

 

0

0

1

0

1

1

3.0

6

1200

8. Vilkaviškio raj. ( MT : 6 / Tšk : 12 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Ulevičius Paulius

0

1

0

½

0

0

 

0

1.5

6

1200

2

 

Pauža Rokas

0

1

0

1

1

0

 

0

3.0

6

1200

3

 

Mickevičius Laurynas

0

½

0

1

0

0

 

0

1.5

6

1265

4

 

Vakrinas Benas

0

½

0

0

0

0

 

0

0.5

6

1200

5

 

Dadurka Povilas

0

1

0

1

0

0

 

½

2.5

6

1200

9. Biržai ( MT : 6 / Tšk : 11.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Vaičiulėnas Lukas

0

1

0

 

1

0

1

0

3.0

6

1200

2

 

Šlikas Deividas

0

1

0

 

1

0

1

½

3.5

6

1200

3

 

Staškūnas Edvardas

0

0

0

 

0

0

1

0

1.0

6

1200

4

 

Mitrochinas Marijus

0

0

0

 

1

0

0

0

1.0

6

1200

5

 

Čeponytė Gabrielė

0

0

0

 

0

0

0

0

0.0

6

1200

10. Alytus ( MT : 5 / Tšk : 13.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Vasiliauskas Domas

1482

0

1

0

½

 

1

0

2.5

6

1200

2

 

Skripkiūnas Benas

0

1

1

1

1

 

1

0

5.0

6

1200

3

 

Karpiejus Edvardas

0

0

1

0

1

 

0

0

2.0

6

1265

4

 

Ramanauskas Nojus

0

0

1

0

0

 

0

0

1.0

6

1200

5

 

Ramanauskas Rojus

0

0

0

0

0

 

0

0

0.0

6

1200

11. Kaunas 2 ( MT : 2 / Tšk : 10.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Gedminas Justas

0

0

0

0

 

0

0

0

0.0

6

1247

2

 

Bilskis Domantas

0

0

0

0

 

0

0

0

0.0

6

1200

3

 

Jukšta Karolis

0

½

0

0

 

½

0

0

1.0

6

1200

4

 

Motuza Nedas

0

½

0

0

 

0

1

1

2.5

6

1200

5

 

Šilkaitis Laimis

0

0

1

1

 

1

1

0

4.0

6

1200

Galutinė berniukų komandų rikiuotė

Vieta

Komandos

Mačai

+

=

-

TB1

TB2

TB3

1

Marijampolė

7

7

0

0

14

26.5

133.0

2

Vilnius 1

7

5

1

1

11

25.5

130.0

3

Klaipėda

7

5

1

1

11

25.0

133.0

4

Kaunas 1

7

4

0

3

8

22.5

135.0

5

Šiauliai

7

4

0

3

8

16.5

126.5

6

Ukmergė

7

3

1

3

7

18.5

126.0

7

Vilnius 2

7

3

0

4

6

14.0

112.5

8

Vilkaviškis

7

3

0

4

6

12.0

127.0

9

Biržai

7

3

0

4

6

11.5

125.0

10

Alytus

7

2

1

4

5

13.5

133.0

11

Kaunas 2

7

1

0

6

2

10.5

98.5

 

Vyr. teisėjas: Rišardas Fichmanas

Vyr. sekretorius: IA Raimondas Paliulionis

Annotation:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)