Bal 262018
 
World Cadet U8, U10, U12 Championships 2018 Santiago de Compostela (Galicia), Spain 3-Nov-2018 16-Nov-2018
Grupė Žaidėjas Miestas
B8 Misiuk Martynas Vilnius
M8 Griksaite Laura Tauragė
B10 Bazilius Augustinas Vilnius
M10 Mickunaite Agne Ukmergė
B12 Mecelica Erikas Kaunas
M12 Misiuk Monika Vilnius
World Youth U14, U16, U18 Championships 2018 Halkidiki, Greece 19-Oct-2018 1-Nov-2018
Grupė Žaidėjas Miestas
M14 Stremavicius Pijus Kaunas
B16 Maciulaityte Barbora Kaunas
M16 Juksta Karolis Kaunas
B18 Simkunaite Gabija Šiauliai
M18 Pultinevicius Paulius Marijampolė
M18 Perminaite Guoda Kaunas

 

European Youth Chess Championship U8-U18 2018 Riga, Latvia 19-Aug-2018 30-Aug-2018
Grupė Žaidėjas Miestas
B8 Kancleris Nojus Vilnius
M8 Svencionyte Auguste Biržai
B10 Morkunas Gustas Ukmergė
M10 Paknyte Beatrice Vilnius
B12 Pidluznij Gleb Klaipėda
M12 Sukyte Kotryna Vilnius
B14 Gucaga Augustas Kaunas
M14 Maziukaite Kristina Vilnius
B16 Butvilas Aistis Kaunas
M16 Sibajeva Marija Klaipėda
B18 Stauskas Lukas Šiauliai
M18 Gailiunaite Saule Kaunas

 

Geg 012016
 

Odesoje (Ukraina) vykusiame tarptautiniame jaunių šachmatų mače Lietuvos rinktinė kiek netikėtai įveikė šeimininkų ekipą rezultatu 12:8.

 

Mačas vyko prie dešimties lentų, žaidžiant po dvi partijas tarpusavyje. Solidų pranašumą pavyko sukaupti jau po pirmosios partijos – 6,5:3,5. Antroje partijoje ukrainiečiai jau turėjo rizikuoti, tačiau Lietuvos rinktinė ne tik atsilaikė, bet ir laimėjo 5,5:4,5, tokiu būdu užtikrintai laimėdama mačą. Abu kartus prieš savo oponentus laimėjo Paulius Pultinevičius, Lukas Stauskas, Barbora Mačiulaitytė bei Marija Šibajeva. P.Pultinevičius bei Titu Stremavičius (1,5 taško) penktadienį pradės kovas Lietuvos vyrų čempionato finalinėse varžybose.

 

Mačą kartu su Lietuvos ir Ukrainos šachmatų federacijomis inicijavo Lietuvos ambasada Ukrainoje bei Ukrainos jaunimo ir sporto ministerija. „Džiaugiuosi, kad ši idėja organizuoti šachmatų turnyrą tarp Ukrainos ir Lietuvos jaunimo rinktinių prigijo ir, tikiuosi, kad kitais metais Lietuvoje dalyvaus ir kitų šalių komandos. Tai ne tik sportas, bet ir ryšių tarp mūsų šalių stiprinimas bei naujos pažintys“, – kalbėjo Lietuvos ambasados Ukrainos įgaliotas ministras Gvidas Kerušauskas.

 

Lietuvos šachmatų federacijos viceprezidentas bei delegacijos vadovas Jonas Sidabras džiaugėsi pergalę prieš rimtą varžovą. „Lietuvos rinktinė, sudaryta iš Lietuvos įvairių amžiaus grupių čempionų ir vicečempionų, labai rimtai nusiteikė žaidimui su Ukrainos šachmatininkais, kurių tradicijos ir rezultatai yra itin aukšto lygio“.

 

Klasikinių šachmatų mačas.

Greitųjų šachmatų mačas.

Žaibo mačas.

 

DSC_6174 DSC_6175 DSC_6181 DSC_6184

Bal 222016
 

Skelbiame savo amžiaus grupių nugalėtojų pasirinkimus (pasaulio ar Europos čempionatas).

 

M8 Beatričė Paknytė – Pasaulio čempionatas Batumi

M10 Monika Misiuk – Pasaulio čempionatas Batumi

M12 Barbora Mačiulaitytė – Europos čempionatas Praha

M14 Marija Šibajeva – Pasaulio čempionatas Khanty-Mansiysk

M16 Saule Gailiunaite – Europos čempionatas Praha

M18 Skaistė Šaumanaitė – Europos čempionatas Praha

B8 Daniel Emmer – Pasaulio čempionatas Batumi

B10 Gleb Pidlužnij – Europos čempionatas Praha

B12 Matas Indrūnas – Pasaulio čempionatas Batumi

B14 Karolis Jukšta – Pasaulio čempionatas Khanty-Mansiysk

B16 Lukas Stauskas – Europos čempionatas Praha

B18 Titas Stremavičius nedalyvaus

Geg 262014
 

 

Eil
Nr.

Vardas, pavardė

Miestas

Amžiaus
grupė

Europos jaunių čempionatas

Batumi, Gruzija

2014.10. 18-29 d.

Pasaulio jaunių čempionatas

Durbanas,

Pietų Afrika

2014.09. 18-30 d.

1.

Gleb Pidluznij

Klaipėda

B8

+

2.

Matas Povilaitis

Šiauliai

B8

3.

Vytautė Mikalauskaitė

Šiauliai

M8

ES, -

-

4.

Monika Misiuk

Vilnius

M8

+

5.

Tomas Povilaitis

Šiauliai

B10

+

6.

Augustas Gucaga

Kaunas

B10

7.

Barbora Mačiulaitytė

Kaunas

M10

+

8.

Emilija Misiuk

Vilnius

M10

EXTRA

9.

Augustas Vaškevičius

Marijampolė

B12

+

10.

Dmitrij Jablokov

Klaipėda

B12

11.

Marija Šibajeva

Klaipėda

M12

+

12.

Gabija Šimkūnaitė

Šiauliai

M12

13.

Paulius Pultinevičius

Marijampolė

B14

+

14.

Lukas Stauskas

Šiauliai

B14

15.

Saulė Gailiūnaitė

Kaunas

M14

+

16.

Karolina Misiuk

Vilnius

M14

EXTRA

17.

Titas Stremavičius

Kaunas

B16

+

18.

Ignas Sidabras

Vilnius

B16

19.

Agnė Semonavičiūtė

Šiauliai

M16

-

-

20.

Skaistė Šaumanaitė

Panevėžys

M16

+

21.

Tomas Laurušas

Kaunas

B18

+

22.

Tadas Vanagas

Panevėžys

B18

23.

Giedrė Vanagaitė

Panevėžys

M18

+

24.

Radvilė Klepeckaitė

Biržai

M18

EXTRA žaidėjai : Benas Mickus B12 Karolis Jukšta B12 vyksta į Batumį
Matas Indriūnas B10 į Batumį Pijus Stremavičius B10 į Batumį

p.s.:  Sporto mokyklų trenerių, pageidaujančių vykti delegacijų vadovais-treneriais,
prašome iki gegužės 28 dienos atsiųsti motyvuotas paraiškas Lietuvos šachmatų federacijai emailu: info@chessfed.lt

Geg 052014
 

http://www.chessfed.lt/wp-content/uploads/chessfedlogo-e1360830597490-150×901.jpg

Skelbiami 2014 m. Lietuvos vaikų – jaunučių – jaunių (BM10, BM14, BM18 ) „Žaibo“ šachmatų čempionato

bei

2014 m. Lietuvos vaikų – jaunučių – jaunių ( BM8, BM10, BM12,
BM14, BM16, BM18 ) greitųjų šachmatų čempionato


NUOSTATAI

(Parsisiųsti: nuostatus.pdf, paraiskos-forma.doc)

Vykdymo vieta ir laikas

Varžybos vykdomos 2014 m. gegužės 10 – 11 d.d., Dubingiuose, Giraičių k., Molėtų raj. Seminarų ir poilsio centro konferencijų salėse.

http://www.litorina-dubingiai.lt/apie-mus/seminaru-ir-poilsio-centras-dubingiuose
Atvykusių dalyvių registracija vyksta 2014 m. gegužės 10 d. nuo 13.00 val. iki 15.00 val.
Varžybų pradžia : „Žaibo“ šachmatų čempionato 2014. 05. 10 d. šeštadienį nuo 16.00 val.
Greitųjų šachmatų čempionato
2014.05.11 d. sekmadienį nuo 10.00 val.

Dalyvavimo sąlygos

Dalyviai: vaikai – berniukai ir mergaitės 2006 m.gimimo ir jaunesni ( BM8) , 2004 m. ir jaunesni (BM10), jaunučiai 2002 m. ir jaunesni (BM12), 2000 m. ir jaunesni (BM14), jauniai 1998 m. ir jaunesni (BM16), 1996 m. ir jaunesni (BM18).
Visas žaidėjų dalyvavimo varžybose išlaidas apmoka komandiruojanti organizacija arba patys dalyviai.
Registracijos mokesčiai: greitųjų šachmatų čempionatas – 10 Lt, „Žaibo“ čempionatas – 10 Lt. Mokestis pervedamas į Lietuvos šachmatų federacijos (įm.k. 291698620) atsiskaitomąją sąskaitą (a/s LT757044060000168886 AB Vilniaus bankas, banko kodas 70440) iki paraiškų pateikimo termino arba sumokamas atvykimo dieną.
Organizatoriai registruoja dalyvius tik pateikus raštišką paraišką iki nurodytos datos
(2014 m.
gegužės 7 d.)
Vietų skaičius salėse ir nakvynei yra ribotas, tad siūlome registruotis iš anksto.

 

Laiko kontrolė ir reglamentas

2014 m. Lietuvos vaikų – jaunučių – jaunių ( BM10, BM14, BM18 ) „Žaibo“ čempionatas vykdomas šveicariška sistema 7-9 ratais. Laiko kontrolė po 3 min. iki partijos pabaigos plius 2 sek. po kiekvieno padaryto ėjimo.
2014 m. Lietuvos vaikų – jaunučių – jaunių ( BM8, BM10, BM12, BM14, BM16, BM18 ) greitųjų šachmatų čempionatas vykdomas šveicariška sistema 7-8 ratais, pagal FIDE greitųjų šachmatų taisykles. Laiko kontrolė po 15 min. iki partijos pabaigos plius 10 sek. po kiekvieno padaryto ėjimo.
Turnyrai apskaičiuojami FIDE ELO reitingo pokyčiams.

Galutinį varžybų reglamentą nustato teisėjų kolegija.Varžybų organizatorius IO Jonas Sidabras. Varžybų vyr. teisėjas IA Raimondas Paliulionis.

Nugalėtojų nustatymas

Laimi dalyvis, surinkęs daugiausiai taškų. Tašku lygybės atveju, vietos nustatomos pagal šiuos papildomus rodiklius:

1. Buchholco koeficientas (atmetus blogiausią varžovo rezultatą);

2. Buchholco koeficientas;

3. Progresas;
4. Pergalių skaičius;
Merginos žaidžia viename turnyre su bendramžiais vaikinais,bet apdovanojimus gauna atskirai.


Apdovanojimas

Varžybų prizininkai (1–3 vieta) apdovanojami medaliais ir diplomais.

Nakvynė ir maitinimas

Apgyvendinimas Dubingių poilsio centro korpusuose.
http://www.litorina-dubingiai.lt/lt/katalogas/dubingiai/apgyvendinimas

Nakvynės kaina vienam asmeniui su pusryčiais vienai parai:

1 -2 korpusas dalyviai ir treneriai (dviviečiame kamb., WC, dušas) – 70 Lt.
(trivie
čiame kamb. ,WC , dušas) – 60 Lt.

(vienvičiame kamb. ,WC , dušas) – 90 Lt.

Liukso klasės kambarys ( 2 vietis dvigulė lova ,WC,dušas) – 220 Lt.
Norintiems yra galimybė užsisakyti prabangesnių apartamentinių kambarių.

Visų korpusų nakvynės vietų skaičius ribotas. Pirmenybė teikiama dalyviams ir anksčiau užsiregistravusiems.Galima atvykti ir nuo penktadienio.
Nakvynės rezervacija :tiesiogiai Poilsio ir seminarų centro „Dubingiai“ registratūroje telefonais + 370 383 47126 , mob. +370 614 11253 arba emailu : dubingiai@litorina-dubingiai.lt – šachmatų varžyboms.


Maitinimas:

  • pusryčiai (sekmadienį 05.11 d. ) švediškas stalas įskaičiuoti į nakvynės kainą .

pietūs ,vakarienė 05.10 – pagal siūlomus kompleksus išperkama registruojantis varžyboms.

Pietūs 05.11 (sekmadienį ) – atvykusiems tik sekmadienį – tik pagal išankstines paraiškas.

Paraiškų pateikimas

Paraiškoje nurodomi: dalyvio vardas, pavardė, gimimo data, nakvynės ir maitinimo poreikis,
el.adresas, telefonas, trenerio pavardė ir vardas. Paraiškos forma pridedama atskirai.Užpildytos paraiškos siunčiamos iki
2014 gegužės 7 d. el. paštu adresu: jonas.sidabras@gmail.com su kopija varžybų vyr.teisėjui IA Raimondui Paliulioniui (r.paliulionis@gmail.com)

Papildoma informacija dėl nuvykimo

Nuo Vilniaus vykti plentu Vilnius – Molėtai -Utena 101 keliu.
http://www.litorina-dubingiai.lt/kontaktai

Yra trys atsisukimai į dešinę važiuojant nuo Vilniaus : 37 km. – rodyklė Dubingiai 11 km (vingiuotas kelias)

43 km – viadukas su atsisukimu į Dubingius ir Giedraičius

Aukštesni kaip 2,8 metro autobusai važiuoja pro Bijutiškį.

Kov 302014
 

Chessfed.lt Logo

Klasikinių šachmatų 2014 metų Lietuvos čempionai:

M18 - Giedrė Vanagaitė (Panevėžys);
M16- Agnė Semonavičiūtė (Šiauliai);
M14 – Saulė Gailiūnaitė (Kaunas)

B18 – Tomas Laurušas (Kaunas) ;
B16 – Titas Stremavičius (Kaunas);
B14- Paulius Pultinevičius (Marijampolė);

Rezultatai

B18

Rk. Name 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd Pts.  TB1  TB2  TB3
1 IM Laurusas Tomas 12b1 3w1 2b1 8w1 6b1 4w½ 5b1 6.5 25.5 28.5 27.0
2 Vanagas Tadas 11w1 4b1 1w0 5b1 3w½ 6w1 8b1 5.5 26.5 29.5 21.5
3 Vicas Marijus 7w1 1b0 5w½ 13b1 2b½ 11w1 4b½ 4.5 27.0 28.5 17.5
4 Brazdzionis Andrius 10b1 2w0 9b½ 7w1 8b1 1b½ 3w½ 4.5 26.0 29.0 18.0
5 Ceponis Tadas 8b½ 12w1 3b½ 2w0 9b1 10w1 1w0 4.0 25.5 28.5 17.0
6 Paulauskas Andrius 14b1 9w½ 8b½ 10w1 1w0 2b0 11b1 4.0 24.0 24.0 17.5
7 Buterlevicius Rytis 3b0 10w0 12b1 4b0 14w1 9w½ 13b1 3.5 19.5 19.5 10.0
8 Auskalnis Dovydas 5w½ 13b1 6w½ 1b0 4w0 14b1 2w0 3.0 26.0 26.0 14.0
9 Snezko Marius 13w½ 6b½ 4w½ 11b½ 5w0 7b½ 12w½ 3.0 22.0 23.5 12.5
10 Pozerskas Giedrius 4w0 7b1 11w½ 6b0 12w½ 5b0 14w1 3.0 22.0 22.0 11.0
11 Cekanauskas Justas 2b0 14w1 10b½ 9w½ 13b1 3b0 6w0 3.0 21.5 21.5 13.5
12 Alekna Laurynas 1w0 5b0 7w0 14b1 10b½ 13w1 9b½ 3.0 21.5 21.5 8.0
13 Maksvytis Marius 9b½ 8w0 14b1 3w0 11w0 12b0 7w0 1.5 20.0 20.0 8.5
14 Barista Tomas 6w0 11b0 13w0 12w0 7b0 8w0 10b0 0.0 19.5 21.0 0.0

B16

Rk. Name 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd Pts.  TB1  TB2  TB3
1 Stremavicius Titas 10b1 9w1 5b1 8w1 2b1 3w½ 4b1 6.5 22.5 25.5 27.0
2 Sidabras Ignas 11b1 6w½ 9b0 10w1 1w0 8b1 12w1 4.5 22.0 22.0 17.0
3 Miknevicius Laurynas 8w½ 5b0 7w1 4b½ 9w1 1b½ 6w½ 4.0 25.0 28.0 15.0
4 Bucinskas Lukas 6b0 11w1 10b½ 3w½ 5b1 9w1 1w0 4.0 24.5 27.0 15.5
5 Fedosejev Fiodor 7b1 3w1 1w0 9b0 4w0 12b1 8w1 4.0 24.0 24.0 16.0
6 Jurcius Modestas 4w1 2b½ 8w0 11b0 12b1 10w1 3b½ 4.0 21.0 21.0 15.5
7 Eigminas Kipras 5w0 8b½ 3b0 12w1 10b0 11w1 9b1 3.5 19.5 19.5 10.0
8 Liutvinas Laurynas 3b½ 7w½ 6b1 1b0 11w1 2w0 5b0 3.0 26.5 29.0 14.5
9 Jurcius Mantas 12w1 1b0 2w1 5w1 3b0 4b0 7w0 3.0 26.5 26.5 16.0
10 Jankevicius Nedas 1w0 12b1 4w½ 2b0 7w1 6b0 11b½ 3.0 25.0 25.0 12.0
11 Poskus Vytautas 2w0 4b0 12w1 6w1 8b0 7b0 10w½ 2.5 22.0 22.0 9.5
12 Raupys Rokas 9b0 10w0 11b0 7b0 6w0 5w0 2b0 0.0 22.0 24.5 0.0

B14

Rk. Name 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd 8.Rd 9.Rd Pts.  TB1  TB2  TB3
1 Pultinevicius Paulius 35w1 14b1 3w1 4b1 15w1 2b1 8w1 9w½ 7b1 8.5 46.0 49.0 44.0
2 Stauskas Lukas 17w1 12b0 28w1 7b1 13w1 1w0 10b1 4b1 8w1 7.0 46.0 50.0 33.0
3 Bisigirskas Paulius 42b1 16w1 1b0 12w½ 23b1 10w½ 4w1 7b½ 9b1 6.5 45.0 47.0 32.0
4 Vaitkevicius Paulius 37b1 6w1 11b1 1w0 5b1 16w1 3b0 2w0 15b1 6.0 49.5 52.5 34.0
5 Zukauskas Arnas Povilas 41w1 13b1 12w1 8b½ 4w0 9b½ 7w0 20b1 14w1 6.0 42.0 44.0 32.0
6 Mickus Benas 40w1 4b0 36w0 41b1 32w0 42b1 29w1 24b1 13w1 6.0 30.5 32.5 25.0
7 Misiuk Ernest 16b0 34w1 18b1 2w0 29b1 26w1 5b1 3w½ 1w0 5.5 46.0 49.5 28.0
8 Salna Aleksandras 29b1 23w½ 24b1 5w½ 10b½ 15w1 1b0 11w1 2b0 5.5 45.5 49.5 31.5
9 Juksta Karolis 33w1 10b0 41b1 26w1 11b½ 5w½ 12w1 1b½ 3w0 5.5 44.5 46.5 30.5
10 Vasiliauskas Nerijus 30b1 9w1 23b0 14w1 8w½ 3b½ 2w0 12b1 17w½ 5.5 43.5 47.5 30.0
11 Vaskevicius Augustas 27b1 25w1 4w0 36b1 9w½ 12b½ 13w½ 8b0 19w1 5.5 39.5 42.5 30.0
12 Samuolis Mantas 19b1 2w1 5b0 3b½ 17w1 11w½ 9b0 10w0 25b1 5.0 45.5 49.5 28.0
13 Slikas Deividas 26b1 5w0 37b1 38w1 2b0 14w1 11b½ 15w½ 6b0 5.0 41.5 44.5 28.5
14 Indriunas Matas 36w1 1w0 27b1 10b0 35w1 13b0 19w1 16w1 5b0 5.0 41.5 44.5 26.0
15 Bagdanskis Dangis 28w½ 39b1 21w1 23w1 1b0 8b0 32w1 13b½ 4w0 5.0 41.0 44.0 29.5
16 Povilaitis Tomas 7w1 3b0 38w½ 28b1 21w1 4b0 20w½ 14b0 24w1 5.0 40.0 43.0 26.0
17 Koliasnikovas Aironas 2b0 19w½ 31b1 24w1 12b0 25w½ 18b½ 23w1 10b½ 5.0 39.0 43.0 23.0
18 Venckevicius Justas 38w1 21b0 7w0 37w1 19b0 35b1 17w½ 27b1 20w½ 5.0 34.0 37.0 23.0
19 Piliciauskas Divonis 12w0 17b½ 22w½ 20b½ 18w1 21b1 14b0 32w1 11b0 4.5 39.0 42.5 21.5
20 Cernikauskas Donatas 34b½ 24w0 25b½ 19w½ 38b1 23w1 16b½ 5w0 18b½ 4.5 36.0 39.0 22.0
21 Meskenas Paulius 24b½ 18w1 15b0 25w1 16b0 19w0 23b½ 26w½ 33b1 4.5 35.5 39.0 22.0
22 Butkus Kasparas 25b0 41w0 19b½ 27w1 24b0 37w1 30b½ 34w½ 32b1 4.5 30.5 32.5 17.0
23 Maciuitis Ignas 32w1 8b½ 10w1 15b0 3w0 20b0 21w½ 17b0 39w1 4.0 40.0 43.0 22.5
24 Raudys Danielius 21w½ 20b1 8w0 17b0 22w1 32b½ 26b1 6w0 16b0 4.0 39.0 42.5 22.5
25 Sirovas Dmitrijus 22w1 11b0 20w½ 21b0 28w1 17b½ 27w0 29b1 12w0 4.0 37.0 41.0 21.5
26 Cebanauskas Gustas 13w0 33b1 32w1 9b0 36w1 7b0 24w0 21b½ 27w½ 4.0 35.5 38.5 21.5
27 Navickas Ricardas 11w0 35b1 14w0 22b0 30b½ 34w1 25b1 18w0 26b½ 4.0 35.5 38.5 18.0
28 Sirovas Aleksandras 15b½ 31w1 2b0 16w0 25b0 30w½ 39b0 42w1 40b1 4.0 35.0 37.0 17.5
29 Kurmis Ernestas 8w0 32b0 40w1 39b1 7w0 36b1 6b0 25w0 34b1 4.0 34.0 37.0 18.0
30 Delkus Joris 10w0 36b0 33w1 32b0 27w½ 28b½ 22w½ 39b½ 35w1 4.0 31.0 34.0 15.0
31 Jonauskis Titas 39w½ 28b0 17w0 33b0 40w0 41b1 37w½ 38b1 36w1 4.0 27.5 29.5 13.0
32 Preibys Mantas 23b0 29w1 26b0 30w1 6b1 24w½ 15b0 19b0 22w0 3.5 36.0 40.0 21.0
33 Liutvinas Rokas 9b0 26w0 30b0 31w1 37b½ 38w½ 35w½ 36b1 21w0 3.5 31.0 34.0 14.0
34 Vaiciulenas Lukas 20w½ 7b0 39w½ 35b0 41w1 27b0 42w1 22b½ 29w0 3.5 30.5 32.5 17.0
35 Joncas Rokas 1b0 27w0 42b1 34w1 14b0 18w0 33b½ 40w½ 30b0 3.0 36.5 38.5 15.5
36 Persinas Vilius 14b0 30w1 6b1 11w0 26b0 29w0 38b1 33w0 31b0 3.0 36.0 39.0 18.0
37 Kerpe Mantas 4w0 40b1 13w0 18b0 33w½ 22b0 31b½ 41w0 42b1 3.0 33.0 35.0 13.0
38 Grusas Dangiras 18b0 42w1 16b½ 13b0 20w0 33b½ 36w0 31w0 41b1 3.0 32.0 34.0 14.5
39 Zvinklys Antanas 31b½ 15w0 34b½ 29w0 42b0 40b½ 28w1 30w½ 23b0 3.0 31.5 33.5 14.0
40 Pluta Paulius 6b0 37w0 29b0 42w0 31b1 39w½ 41w1 35b½ 28w0 3.0 29.0 31.0 11.0
41 Labanauskas Dovydas 5b0 22b1 9w0 6w0 34b0 31w0 40b0 37b1 38w0 2.0 35.5 38.5 10.0
42 Liandzbergas Mykolas 3w0 38b0 35w0 40b1 39w1 6w0 34b0 28b0 37w0 2.0 32.0 35.0 11.0

M18

Rk. Name 1 2 3 Pts.  TB1  TB2  TB3
1 Vanagaite Giedre *** 1 1 ½ 1 1 1 5.5 9.00 0.0 5
2 Klepeckaite Radvile 0 0 ½ *** 1 1 ½ 3.0 4.00 0.0 2
3 Jaskunaite Areta 0 0 0 0 0 ½ *** 0.5 1.50 0.0 0

M16

Rk. Name 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  TB1  TB2  TB3
1 Semonaviciute Agne * ½ 1 1 1 1 1 ½ 1 7.0 24.75 0.0 6
2 Saumanaite Skaiste ½ * 1 ½ 1 0 ½ 1 1 5.5 20.50 0.0 4
3 Sibajeva Marija 0 0 * 1 1 ½ ½ ½ 1 4.5 14.50 0.0 3
4 Gucagaite Gabriele 0 ½ 0 * 0 1 ½ 1 1 4.0 12.75 0.0 3
5 Butvilaite Berta Reja 0 0 0 1 * 0 ½ 1 1 3.5 11.00 0.0 3
6 Fokaite Gabriele 0 1 ½ 0 1 * ½ 0 0 3.0 12.75 0.0 2
7 Meskenaite Rugile 0 ½ ½ ½ ½ ½ * ½ 0 3.0 11.75 0.0 0
8 Maciuityte Meda ½ 0 ½ 0 0 1 ½ * ½ 3.0 11.50 0.0 1
9 Maciuityte Greta 0 0 0 0 0 1 1 ½ * 2.5 7.50 0.0 2

M14

Rk. Name 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd 8.Rd Pts.  TB1  TB2  TB3
1 Gailiunaite Saule 2b1 16w1 10b1 3w½ 8b½ 15w1 9b1 6w½ 6.5 33.5 37.0 31.0
2 Misiuk Karolina 1w0 22b1 21w1 5b1 4w1 3w0 12b1 8b1 6.0 34.0 36.0 25.0
3 Semonaviciute Migle 20w1 12b1 5w1 1b½ 9w½ 2b1 8w½ 4b0 5.5 36.0 39.0 29.5
4 Pociute Ema 7b1 8w½ 16b1 10w½ 2b0 11w½ 15b1 3w1 5.5 33.5 37.0 24.5
5 Pilipaviciute Aiste 14b1 11w1 3b0 2w0 15b0 13w1 19b1 12w1 5.0 31.5 34.5 21.0
6 Perminaite Guoda 13b½ 15w1 8b½ 17w½ 10b0 19w1 11b1 1b½ 5.0 31.0 34.0 22.0
7 Ravlusevic Evelina 4w0 20b0 22w½ 23b1 14w1 21b1 10b1 9w½ 5.0 26.5 28.0 17.5
8 Markeviciute Paulina 21w1 4b½ 6w½ 12b1 1w½ 9b½ 3b½ 2w0 4.5 37.0 40.0 24.0
9 Balciunaite Gabija 19b1 10w0 13b1 11w1 3b½ 8w½ 1w0 7b½ 4.5 34.5 37.5 23.0
10 Maciulaityte Barbora 18w1 9b1 1w0 4b½ 6w1 12b0 7w0 16b1 4.5 34.0 37.5 22.5
11 Misiuk Emilija 23w1 5b0 20w1 9b0 18w1 4b½ 6w0 15w1 4.5 30.0 31.5 20.5
12 Bespalova Jana 24b1 3w0 19b1 8w0 17b1 10w1 2w0 5b0 4.0 32.0 33.0 21.0
13 Mickeviciute Gedmante 6w½ 17b½ 9w0 21b0 22w1 5b0 24w1 19w1 4.0 26.0 27.0 14.5
14 Jankauskaite Kotryna 5w0 23b½ 17w½ 19w0 7b0 24w1 21b1 20b1 4.0 24.0 25.0 12.5
15 Simkunaite Gabija 17w½ 6b0 23w1 20b1 5w1 1b0 4w0 11b0 3.5 33.0 34.5 19.0
16 Simaite Meida 22w1 1b0 4w0 18b0 20w½ 23b1 17b1 10w0 3.5 28.5 30.0 15.0
17 Mickeviciute Eitvile 15b½ 13w½ 14b½ 6b½ 12w0 18b½ 16w0 24b1 3.5 27.5 28.5 15.5
18 Rauckyte Kamile 10b0 19w0 24b1 16w1 11b0 17w½ 20w½ 22b½ 3.5 24.0 25.0 14.0
19 Adomaviciute Migle 9w0 18b1 12w0 14b1 21w1 6b0 5w0 13b0 3.0 30.0 33.0 16.0
20 Sabaliauskyte Ieva 3b0 7w1 11b0 15w0 16b½ 22w1 18b½ 14w0 3.0 29.5 31.5 13.0
21 Borisovaite Ana 8b0 24w1 2b0 13w1 19b0 7w0 14w0 23b1 3.0 28.0 29.0 13.0
22 Jaskunaite Auguste 16b0 2w0 7b½ 24w1 13b0 20b0 23w0 18w½ 2.0 26.5 27.5 8.5
23 Sernaite Austeja 11b0 14w½ 15b0 7w0 24b0 16w0 22b1 21w0 1.5 25.5 26.5 5.5
24 Staskeviciute Darija 12w0 21b0 18w0 22b0 23w1 14b0 13b0 17w0 1.0 24.0 25.5 4.0

Lietuvos BM14-16-18 čempionatų, kurie įvyksta 2014 m. kovo 25-30 dienomis Panevėžyje, V.Variakojo sporto komplekse (Eletkros g. 11),  nuostatai.

Parsisiųsti (2014-m-BM14-16-18-nuostatai.pdf.PDF)

 

Gru 292013
 
wycc2013

 

http://www.worldyouth2013.com/playerlist/country/123

Klasikinių šachmatų rungtis:

61 Lepeskaite Migle 1810 LTU ½ 0 ½ 1 ½ 0 1 0 0 1 ½ 5.0 64 1720 U18 Girls
20   Vanagaite Giedre 2017 LTU ½ 1 1 ½ 1 1 ½ 0 0 1 0 6.5 30 1998 U16 Girls
80 Butvilaite Berta Reja 1616 LTU 0 1 0 ½ 1 ½ 1 0 0 0 1 5.0 78 1583 U14 Girls
40 Sibajeva Marija 1721 LTU 1 ½ 1 0 ½ 1 ½ 0 1 0 ½ 6.0 61 1641 U12 Girls
43 Maciulaityte Barbora 1476 LTU 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 5.0 83 1218 U10 Girls
20 Laurusas Tomas 2431 LTU 1 1 0 1 ½ ½ ½ 0 0 0 1 5.5 59 2237 U18 Open
60   Klabis Rokas 2239 LTU 0 1 1 0 ½ 1 0 1 0 ½ 1 6.0 43 2207 U18 Open
67 Tvarijonas Tomas 2176 LTU 0 1 1 0 0 1 1 ½ ½ 0 0 5.0 74 2237 U18 Open
75 Vanagas Tadas 2116 LTU ½ 0 1 ½ 1 0 ½ 1 0 ½ ½ 5.5 68 2206 U18 Open
34 Stremavicius Titas 2279 LTU 1 ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 ½ 1 ½ 6.5 52 2223 U16 Open
117 Cerniauskas Markas 1756 LTU 0 1 0 1 0 1 ½ 0 ½ 1 0 5.0 124 1586 U14 Open
75 Gucaga Augustas 1556 LTU 1 ½ 0 1 0 1 ½ 0 1 0 0 5.0 122 1247 U10 Open
82 Misiuk Ernest 1511 LTU ½ 0 1 0 0 0 ½ 1 1 1 ½ 5.5 107 1000 U10 Open
99   Indriunas Matas 0 LTU 1 1 0 1 0 0 1 ½ 1 1 0 6.5 40 1551 U08 Open
75   Vaitkevicius Paulius 1825 LTU 1 ½ 0 1 0 1 ½ ½ 1 1 1 7.5 24 1781 U12 Open
132 Lazaravicius Aras Jonas 1597 LTU ½ 0 1 0 ½ 1 0 0 1 ½ ½ 5.0 145 1427 U12 Open

 

Žaib0 šachmatatų rungtis:

SNo Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Rk. Rp Group
29 Maciulaityte Barbora 1476 LTU 1 0 ½ 1 0 0 ½ 3.0 61 1017 U10 Girls Blitz
21   Sibajeva Marija 1721 LTU 1 0 1 1 ½ 0 1 4.5 15 1660 U12 Girls Blitz
46   Gucaga Augustas 1556 LTU 1 0 1 0 0 1 1 4.0 37 1334 U10 Open Blitz
53 Misiuk Ernest 1511 LTU 0 1 1 0 0 1 0 3.0 73 1020 U10 Open Blitz
76 Lazaravicius Aras Jonas 1597 LTU 0 1 1 0 0 0 0 2.0 87 1362 U12 Open Blitz
16   Stremavicius Titas 2279 LTU 1 1 1 1 0 1 0 5.0 9 2309 U16 Open Blitz
28 Klabis Rokas 2239 LTU 0 0 0 0 0 0 0 0.0 61 0 U18 Open Blitz
33   Tvarijonas Tomas 2176 LTU 1 1 0 0 1 0 0 3.0 31 2065 U18 Open Blitz
79 Cerniauskas Markas 1756 LTU 0 1 1 0 0 1 1 4.0 49 1804 U14 Open Blitz

 

# Picture Full Name Country FIDE Id Rating
1

Laurusas Tomas 12803731 2404
2

Stremavicius Titas 12804444 2290
3

Klabis Rokas 12805246 2239
4

Tvarijonas Tomas 12805432 2176
5

Vanagas Tadas 12805467 2116
6

Vanagaite Giedre 12800546 2057
7

Lepeskaite Migle 12803065 1820
8

Vaitkevicius Paulius 12806951 1793
9

Cerniauskas Markas 12809551 1752
10

Sibajeva Marija 12807583 1685
11

Butvilaite Berta Reja 12805882 1617
12

Lazaravicius  Aras Jonas 12809381 1585
13

Misiuk Ernest 12807435 1542
14

Gucaga Augustas 12809012 1526
15

Indriunas Matas 12812897
16

Maciulaityte Barbora 12810622