Lap 042013
 
logo_baltic_chess_stars_47

 

2013 metų  spalio 27 – lapkričio 1 dienomis Estijoje, Narvoje vyko 6-asis Baltijos šalių jaunimo komandų klasikinių šachmatų čempionatas. Čempionate dalyvavo 6 Baltijos jūros valstybių komandos. Lietuvai atstovavo Lietuvos čempionai ar Lietuvos čempionatų prizininkai: Tomas Laurušas (B18), Titas Stremavičius (B16), Paulius Pultinevičius (B14), Povilas Vaitkevičius (B12), Augustas Gucaga (B10), Giedrė Vanagaitė (M18), Skaistė Šaumanaitė (M16), Berta Rėja Butvilaitė (M14), Marija Šibajeva (M12), Barbora Mačiulaitytė (M10); komandos vadovas – FA IO Arvydas Baltrūnas. Pirmą vietą užėmė Rusijos  komanda; antrąją – Estijos pirmoji komanda. Lietuvos komanda iškovojo trečią vietą.  Sėkmingiausiai rungtyniavo  Tomas Laurušas ir Augustas Gucaga (pirmosios vietos lentoje) bei Marija Šibajeva (antroji vieta lentoje).

6-asis Baltijos šalių jaunimo komandų klasikinių šachmatų čempionatas – 2013 m. spalio 27 – lapkričio 1 dienomis Estijoje

Lietuvai atstovavo Lietuvos čempionai ar Lietuvos čempionatų prizininkai: Tomas Laurušas (B18), Titas Stremavičius (B16), Paulius Pultinevičius (B14), Povilas Vaitkevičius (B12), Augustas Gucaga (B10), Giedrė Vanagaitė (M18), Skaistė Šaumanaitė (M16), Berta Rėja Butvilaitė (M14), Marija Šibajeva (M12), Barbora Mačiulaitytė (M10); komandos vadovas – FA IO Arvydas Baltrūnas.

2013-11-04 sportas.lt:  Lietuvos jaunimo šachmatų rinktinė iškovojo bronzą

Lie 112013
 

Parsisiųsti (jaunu_Pasirinkimas_20130712_1000.doc.DOC)



LŠF taryba prašo 2013 metų jaunų šachmatininkų čempionatų (BM8, BM10, BM12, BM14, BM16, BM18) nugalėtojus pasitarti su tėvais ir iki 2013 metų birželio 10 dienos pranešti elektroniniu paštu info@chessfed.lt apie pageidavimą varžytis :
- arba 2013 metų Europos 23-ame jaunų šachmatininkų čempionate Budvoje, Juodkalnijoje (2013 metų rugsėjo 28 – spalio 9 dienomis);
- arba 2013 metų Pasaulio jaunų šachmatininkų čempionate Al- Ain, Jungtiniuose Arabų Emiratuose (2013 metų gruodžio 17 – 29 dienomis);

Prašome sporto mokyklų trenerius,  pageidaujantys vykti treneriais –  delegacijų vadovais į  Pasaulio ir Europos jaunų šachmatininkų čempionatus,  iki 2013 metų birželio 15 dienos pranešti elektroniniu paštu info@chessfed.lt 

Parsisiųsti (jaunu_Pasirinkimas_20130614.doc.DOC)

 

Geg 022013
 
Chessfed.lt Logo

Dubingiuose (Giraičių k., Molėtų raj.), Seminarų ir poilsio centre “Litorina-Dubingiai” 2013 m. gegužės 12 d. (sekmadienį) vyko  Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių (U8,U10, U12, U14, U16, U18) greitųjų šachmatų čempionatas.

Atidarymas ir varžybų pradžia 10.00 val.

Paraiškas siųsti iki 2013 m. gegužės 7 d. imtinai (informacija – nuostatuose).

2013 bm greitieji_zaibas_nuostatai (.pdf)                PARAIŠKA 2013m Dubingiai (.doc)

pic_map_Dubingiai

Lap 192012
 
wycc2012

Čempionato oficiali svetainė http://www.wycc2012.com/.
Aukščiausias pozicijas užimančių šachmatininkų partijų TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS
REZULTATAI

Lietuvai atstovavo jaunieji šachmatininkai:

SNo Title Name Rtg FIDE-ID Category
SNo Title Name Rtg FIDE-ID Category
5 Laurusas Tomas 2425 12803731 U16-Open
10 Misiuk Ernest 1589 12807435 U08-Open
17 Sibajeva Marija 1661 12807583 U10-Girls
29 Stremavicius Titas 2204 12804444 U14-Open
29 Gucaga Augustas 1450 12809012 U08-Open
59 Lepeskaite Migle 1803 12803065 U18-Girls
59 Misiuk Emilija 0 12808229 U08-Girls
67 Misiuk Ivona 1685 12800082 U18-Girls
75 Klabis Rokas 2126 12805246 U18-Open
83 Gucagaite Gabriele 1627 12808210 U14-Girls
91 Klepeckaite Radvile 1635 12805653 U16-Girls
97 Brazdzionis Andrius 1922 12804479 U16-Open
107 Vaskevicius Augustas 1508 12808008 U10-Open
114 Misiuk Karolina 0 12808237 U12-Girls
130 Samulionis Matas 1581 12807672 U12-Open

 

Lietuvos delegacijos vadovas – IA Raimondas Paliulionis. Aukščiausią vietą iškovojo klaipėdietė Marija Šibajeva ( G10; 17-oji starto pozicija; užimta 18-oji vieta), deja, tai tebuvo 18-oji vieta.  Tik rezervuotai galima pasidžiaugti Mato Samulionio (FIDE Rtg +110) , Andriaus Brazdžionio (FIDE Rtg +39), Karolinos Misiuk Miglės Lepeškaitės (FIDE Rtg +28.2),  Roko Klabio (FIDE Rtg +23.5) rezultatais. Ytin nesėkmingai rungtyniavo  šachmatininkai, iš kurių buvo tikėtasi ženkliai aukštesnių rezultatų: kauniečiai Tomas Laurušas (U16; 5-oji starto pozicija; užimta 27-oji vieta) bei Titas Stremavičius (U14; 29-oji starto pozicija; užimta  52-oji vieta). 

Player overview for LTU
SNo Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Rk. Group Sno-Rk
130 Samulionis Matas 1581 LTU 0 1 1 ½ 1 ½ 0 0 ½ 1 ½ 6 67 U12 Open 63
97 Brazdzionis Andrius 1922 LTU 1 0 0 0 1 ½ 1 1 0 1 ½ 6 48 U16 Open 49
114 Misiuk Karolina 0 LTU 0 0 1 1 1 ½ 0 ½ 0 ½ ½ 5 82 U12 Girls 32
75 Klabis Rokas 2126 LTU 0 1 0 1 1 ½ 0 1 0 1 0 5,5 55 U18 Open 20
59 Lepeskaite Migle 1803 LTU 0 ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 1 1 0 5,5 41 U18 Girls 18
107 Vaskevicius Augustas 1508 LTU 0 ½ ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 1 ½ 5,5 97 U10 Open 10
17 Sibajeva Marija 1661 LTU 1 ½ 1 1 0 ½ ½ 1 1 0 ½ 7 18 U10 Girls -1
67 Misiuk Ivona 1685 LTU 0 ½ 0 ½ ½ ½ 1 0 ½ 0 ½ 4 70 U18 Girls -3
29 Gucaga Augustas 1450 LTU 1 1 0 1 0 1 1 ½ 0 0 1 6,5 34 U08 Open -5
91 Klepeckaite Radvile 1635 LTU 1 0 1 0 0 0 0 0 1 ½ 0 3,5 99 U16 Girls -8
59 Misiuk Emilija 0 LTU 1 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0 4 69 U08 Girls -10
83 Gucagaite Gabriele 1627 LTU 0 0 1 ½ 0 0 1 ½ 0 0 1 4 100 U14 Girls -17
10 Misiuk Ernest 1589 LTU 1 1 0 ½ ½ 1 0 1 1 0 ½ 6,5 32 U08 Open -22
5 Laurusas Tomas 2425 LTU 1 1 ½ 1 0 1 0 1 1 0 0 6,5 27 U16 Open -22
29 Stremavicius Titas 2204 LTU 1 ½ 0 1 1 0 0 1 0 1 1 6,5 52 U14 Open -23



Player details for LTU
Rd. SNo
Name Rtg FED Pts. Res.
Misiuk Emilija 0 LTU Rp:1175 Pts. 4.0
1 14
Oliveira Maria Elisa Ramos Ma 1230 POR 3,5 s 1
2 10
Rindhiya V 1282 IND 6,5 w 0
3 6
Lehaci Miruna-Daria 1445 ROU 8 s 0
4 4
Ginovart Camille 1577 FRA 6 w 1
5 8
Rakshitta Ravi 1312 IND 6,5 s 0
6 89
Zavivaeva Emilia 0 RUS 3,5 w 1
7 17
Adamczyk Zuzanna 0 POL 6 w 0
8 24
Baasandamba Ariunkhishig 0 MGL 5,5 s 0
9 36
Dodu Crina Karina 0 AUT 5 w 0
10 45
Hoshino Meilin 0 JPN 4 s 1
11 76
Sagynay Inzhu 0 KAZ 5 w 0
Misiuk Ernest 1589 LTU Rp:1265 Pts. 6.5
1 79
Kioko Maxrore Wambua 0 KEN 2,5 s 1
2 97
Nguyen Tan 0 USA 7 w 1
3 107
Runets Ivan 0 BLR 5 s 0
4 75
Jiang Kelvin 0 USA 5,5 w ½
5 77
Kabacinski Krzysztof 0 POL 6,5 s ½
6 72
Hidalgo Minano Fernando Jose 0 PER 6,5 w 1
7 119
Stsiapnou Mikita 0 BLR 7 s 0
8 96
Ngo Duc Tri 0 VIE 6,5 w 1
9 124
Tsog-Ochir Tengis 0 MGL 7,5 w 1
10 103
Perkins Joaquin K 0 USA 8 s 0
11 42
Ahmadzade Ahmad 0 AZE 6,5 w ½
Gucaga Augustas 1450 LTU Rp:1370 Pts. 6.5
1 98
Nguyen Thai Dai Vinh 0 CZE 4,5 w 1
2 122
Ter-Saakian Grigorii 0 RUS 5 s 1
3 2
Tsoi Dmitry 1853 RUS 8 w 0
4 96
Ngo Duc Tri 0 VIE 6,5 w 1
5 97
Nguyen Tan 0 USA 7 s 0
6 110
Sezdbekov Almaz 0 KGZ 5,5 s 1
7 111
Shaykhaliev Dzhokhar 0 RUS 7 w 1
8 113
Skatchkov Valery 0 RUS 6,5 s ½
9 3
Nguyen Huynh Minh Thien 1706 VIE 6,5 w 0
10 124
Tsog-Ochir Tengis 0 MGL 7,5 s 0
11 87
Levkov Daniel 0 USA 5,5 w 1
Sibajeva Marija 1661 LTU Rp:1615 Pts. 7.0
1 80
Bucur Denisa-Andreea 0 ROU 5,5 w 1
2 54
Pribylova Sofie 1424 CZE 4,5 s ½
3 50
Szulc Zofia 1446 POL 7 w 1
4 30
Nemcova Karin 1590 CZE 7,5 s 1
5 16
Schneider Jana 1668 GER 6,5 w 0
6 52
Scarpa Claudia 1431 ITA 5,5 s ½
7 43
De Talance Berenice 1501 FRA 6 w ½
8 39 WFM Lakshmi C 1547 IND 6,5 s 1
9 24
Glebova Anastasia 1625 RUS 5,5 w 1
10 19
Badelka Olga 1653 BLR 9 w 0
11 37
Mishra Anwesha 1561 IND 7 s ½
Vaskevicius Augustas 1508 LTU Rp:1456 Pts. 5.5
1 12 CM Kumar Aravind 1944 USA 7,5 s 0
2 165
Martinuc Jani 0 SLO 3,5 w ½
3 159
Leisch Lukas 0 AUT 6 s ½
4 173
Reveco Toledo Luciano Agusto 0 CHI 5,5 w 1
5 64
Baenziger Fabian 1707 SUI 5 s ½
6 55
Kosakowski Jakub 1724 POL 6,5 w 0
7 163
Mahmutbegovic Muharem 0 BIH 5 s ½
8 177
Sizov Vladislav 0 RUS 4,5 w 1
9 83
Morozli Grigorijs 1646 LAT 5,5 s 0
10 187
Yeo Ruizhi Carwyn 0 SIN 5 w 1
11 40
Baranov Ivan 1791 RUS 5,5 s ½
Klepeckaite Radvile 1635 LTU Rp:1685 Pts. 3.5
1 39
Hincu Olga 1966 MDA 5,5 w 1
2 29
Ivanova Simoneta 2016 BUL 7 s 0
3 51
Koloditsova Renata 1881 SVK 4 w 1
4 27
Dragieva Denitza 2027 BUL 7 s 0
5 35
Gaboyan Susanna 1976 ARM 7 w 0
6 62
Ozturk Hilal 1818 TUR 5,5 s 0
7 80
Rodsmoen Maud 1747 NOR 5 w 0
8 42
Zavgorodniaya Alena 1952 RUS 4 w 0
9 95 WFM Amra Tasnim 1574 RSA 4,5 s 1
10 104
Sukhbaatar Enkhjin 0 MGL 3,5 s ½
11 57
Hansen Erle Andrea Marki 1846 NOR 4,5 w 0
Laurusas Tomas 2425 LTU Rp:2313 Pts. 6.5
1 68
Itkin David 2058 CAN 4,5 w 1
2 47
Papasimakopoulos Alexandros 2156 GRE 6,5 s 1
3 29
Nasuta Grzegorz 2256 POL 7 w ½
4 27 FM Kowsarinia Amir 2262 IRI 7,5 w 1
5 17
Beradze Irakli 2327 GEO 6,5 s 0
6 41 FM Le Tuan Minh 2204 VIE 6 s 1
7 14
Narayanan S.L 2350 IND 7,5 w 0
8 31 FM Tran Tuan Minh 2246 VIE 7,5 s 1
9 19
Petrov Nikita 2309 RUS 7 w 1
10 15 FM Harutyunian Tigran K. 2334 ARM 8 s 0
11 39
Ladva Ottomar 2224 EST 8 w 0
Brazdzionis Andrius 1922 LTU Rp:2110 Pts. 6.0
1 35 FM Artemenko Oleg 2235 UZB 6 w 1
2 31 FM Tran Tuan Minh 2246 VIE 7,5 s 0
3 61
Kumsiashvili Nikoloz 2100 GEO 5,5 w 0
4 76
Zhahbai Uulu Zhohar 2029 KGZ 4,5 s 0
5 118
Deary Daniel 1602 SCO 4 w 1
6 74
Sokac Marko 2040 CRO 5,5 s ½
7 70
Markoja Sebastijan 2048 SLO 5,5 w 1
8 68
Itkin David 2058 CAN 4,5 s 1
9 47
Papasimakopoulos Alexandros 2156 GRE 6,5 w 0
10 66
Salomon Johan 2070 NOR 5,5 s 1
11 38
Samdanov Samdan 2227 RUS 6 w ½
Lepeskaite Migle 1803 LTU Rp:1940 Pts. 5.5
1 19 WIM Enkhtuul Altanulzii 2134 MGL 7 w 0
2 42
Stark Saskia 1983 GER 4,5 s ½
3 74
Pereira Susana Martins 1571 POR 4 w 1
4 27 WCM Narva Triin 2065 EST 5 s ½
5 33
Bezkorovaina Mariia 2025 UKR 5,5 w 0
6 48
Bengtsson Jessica 1908 SWE 4,5 s ½
7 54
Delgado Ayala Maria Adriana 1872 MEX 5,5 w 1
8 37
Gelip Ioana 2016 ROU 6,5 s 0
9 64
Mahmutbegovic Nadina 1730 BIH 5 w 1
10 44
Lugo Lozano Luz Adriana 1961 COL 4,5 s 1
11 23 WFM Real Pereyra Diana Carime 2077 MEX 6,5 w 0
Misiuk Ivona 1685 LTU Rp:1670 Pts. 4.0
1 27 WCM Narva Triin 2065 EST 5 w 0
2 48
Bengtsson Jessica 1908 SWE 4,5 s ½
3 46
Badamkhand Norovsambuu 1920 MGL 5,5 w 0
4 76
Agulhas Tiffany 1551 RSA 5 s ½
5 77 WCM Havenga Mirelle 0 RSA 3,5 w ½
6 58 WFM Comas Colon Rinelly 1810 PUR 4,5 s ½
7 75
Lee Melissa 1565 CAN 3,5 w 1
8 54
Delgado Ayala Maria Adriana 1872 MEX 5,5 s 0
9 50
Mendez Tovar Jessica Yissel 1889 MEX 3,5 w ½
10 56
Forsa Elise 1836 NOR 4,5 s 0
11 53
Vasiljeva Sofija 1873 LAT 4 w ½
Misiuk Karolina 0 LTU Rp:1530 Pts. 5.0
1 51
Antonovich Tatiana 1664 BLR 5,5 s 0
2 81
Dong Olivia 1487 NZL 5,5 w 0
3 99
Battsooj Amina 0 MGL 3,5 s 1
4 79
Schloffer Jasmin-Denise 1499 AUT 5,5 w 1
5 59
Greibrokk Ingrid Andrea 1634 NOR 5,5 s 1
6 49
Avetisyan Mariam 1667 ARM 6 w ½
7 43
Gajcin Marina 1702 SRB 6,5 s 0
8 57
Lymysalo Venla 1636 AUT 4,5 w ½
9 65
Wang Alyssa 1596 WLS 5,5 s 0
10 84
Markocic Spela 1477 SLO 4,5 w ½
11 50 WFM De Bruyn Aleida 1664 RSA 5 s ½
Klabis Rokas 2126 LTU Rp:2236 Pts. 5.5
1 18 IM Bluebaum Matthias 2438 GER 7 s 0
2 102
Draskovic Davor 1852 MNE 4 w 1
3 40 FM Westerberg Jonathan 2322 SWE 6 s 0
4 104
Bullen Alex 1824 WLS 3,5 w 1
5 46 IM Borisenko Viacheslav 2276 UKR 6 s 1
6 42 FM Druska Juraj 2310 SVK 6 w ½
7 34 FM Draskovic Luka 2336 MNE 6 s 0
8 54
Rindlisbacher Jan 2246 SUI 5,5 w 1
9 30 FM Kriebel Tadeas 2359 CZE 6,5 s 0
10 56
Drnovsek Gal 2236 SLO 5,5 w 1
11 24
Iskandarov Misratdin 2396 AZE 6,5 s 0
Samulionis Matas 1581 LTU Rp:1890 Pts. 6.0
1 35
Haug Johannes 1983 NOR 5 s 0
2 176
Mubasen Hochobeb 0 NAM 0,5 w 1
3 75
Chetrari Nikita 1844 MDA 6,5 s 1
4 53
Livaic Leon 1913 CRO 6 w ½
5 21 FM He Tommy O 2050 USA 7 s 1
6 33 FM Igonin Temur 1986 UZB 8 w ½
7 27
Panchanatham Vignesh 2012 USA 8 s 0
8 63
Poghosyan Tigran 1876 GER 6 w 0
9 80
Batashevs Arsens 1829 LAT 5,5 w ½
10 84
Pallas Sebastian 1814 GER 5 s 1
11 60
Schmidek Emil 1888 GER 6 w ½
Gucagaite Gabriele 1627 LTU Rp:1405 Pts. 4.0
1 24
Mammadova Narmin 1962 AZE 6 s 0
2 116
Shao Stephanie 0 USA 5 w 0
3 106
Sturm Zala 1436 SLO 2 s 1
4 117
Tjaronda Nicola 0 NAM 3,5 w ½
5 51
Drogovoz Maria 1818 RUS 7 s 0
6 104
Lesnic Galina 1487 MDA 4,5 w 0
7 103
Kokanovic Zana 1493 BIH 3,5 s 1
Spa 172012
 
gariunai_2012

Greitųjų šachmatų turnyras ( šveicariškoji sistema; 9 ratai; 15 min+0 s)- 2012 metų spalio 27 dieną;  6 prizinės vietos; I -oji vieta – 500 Lt !

Greitųjų šachmatų turnyras ( šveicariškoji sistema; 9 ratai; 1о min+0 s) jauniems šachmatininkams, gimusiems 1996 metais ir jaunesniems -  2012 metų spalio 28 dieną;  6 prizinės vietos.

Parsisiųsti (Microsoft-Word-Viewer-Gariunai-2012_10_27.pdf.PDF)

Rgs 052012
 
wcu16o

2012 metų jaunų šachmatininkų Olimpiados interneto svetainė
Rezultatai : Tomas Laurušas; Titas Stremavičius; Tadas Vanagas; Svitojus Žygimantas; Andrius Brazdžionis.

Turkijoje Lietuvos garbę gynė Europos jaunų šachmatininkų čempionato bronzinis prizininkas Tomas Laurušas (2402), Titas Stremavičius (2195)- jis ką tik pasibaigusio Europos čempionato keturiolikmečių grupėje užėmė 15 vietą, TadasVanagas (2067), Žygimantas Svitojus (2002) ir Andrius Brazdžionis (1919). Komandos vadovas-treneris Laimutis Šolys.

PARTIJOS

Jaunų šachmatininkų (U16) pasaulinė Olimpiada (2012-08-29 -2012-09-05; Stambulas)











Rank Team Gam. + = - Pts. BH. MP SB. BH.
1 Russia 10 8 2 0 29 233½ 18 209,50 186½
2 Iran 10 9 0 1 28½ 236 18 207,00 186½
3 India 10 8 0 2 25½ 234 16 176,50 186
4 Georgia 10 6 1 3 24 229½ 13 140,50 183
5 Azerbaijan 10 4 3 3 24 224 11 112,25 179
6 Greece 10 5 1 4 24 218½ 11 115,00 175½
7 Lithuania 10 5 1 4 23 236 11 118,00 190
8 Australia-Team A 10 4 3 3 23 229½ 11 114,00 182½
9 Poland 10 4 2 4 23 226½ 10 101,25 181½
10 Kazakhstan 10 4 5 1 23 217 13 135,50 177½
11 Czech Republic 10 4 2 4 22½ 213 10 102,75 169½
12 Armenia 10 4 3 3 22 232 11 116,75 186
13 Serbia 10 4 3 3 22 227½ 11 114,25 181
14 Peru 10 5 1 4 22 207½ 11 104,00 169½
15 South Africa-Team-A 10 6 0 4 21½ 196 12 106,50 156
16 Slovakia-Team B 10 5 1 4 21 183½ 11 99,00 147
17 Turkey-Istanbul 10 5 1 4 20½ 211 11 108,00 165
18 Slovakia-Team A 10 5 2 3 20½ 207½ 12 119,50 166½
19 Moldova 10 6 0 4 20½ 189 12 103,50 155
20 Turkey-Turkuaz 10 4 1 5 20 210 9 85,00 169
21 Turkmenistan 10 4 1 5 20 204 9 79,50 164
22 Turkey-Red 10 2 4 4 19½ 218½ 8 82,75 178
23 Turkey-White 10 5 1 4 19½ 185½ 11 72,75 148½
24 England 10 4 0 6 19 203 8 72,50 162½
25 Australia-Team C 10 6 1 3 18½ 181 13 89,00 138
26 Singapore 10 2 3 5 18 194 7 58,75 157
27 Denmark 10 2 3 5 17½ 180½ 7 55,50 147
28 South Africa-Team-B 10 3 3 4 17½ 178½ 9 74,25 139½
29 Kyrgyzstan 10 5 0 5 17 186½ 10 63,50 151
30 Australia-Team B 10 5 0 5 17 186 10 66,50 149
31 United Arab Emirates 10 3 1 6 17 176 7 53,75 139
32 Scotland 10 4 2 4 17 167½ 10 81,75 132½
33 Turkey-Red Girls 10 5 0 5 16½ 167 10 60,00 136
34 Malaysia 10 4 0 6 16 194 8 69,50 156
35 Lebanon 10 3 1 6 16 162 7 34,75 130½
36 Sweden 10 2 1 7 15 163 5 19,75 131½
37 Iraq 10 4 1 5 14 172 9 49,50 137½
38 Turkey-White Girls 10 1 3 6 14 160½ 5 21,25 127
39 Libya 10 1 3 6 11½ 165 5 22,50 130½
40 Bulgaria 0 0 0 0 0 130 0 0,00 104

 

 

Tomas Laurušas iškovojo sidabro medalį (Rp=2496) pirmojoje lentoje

Tomas Laurušas iškovojo   sidabro medalį pirmojoje lentoje

Rank
1 Lenta Name Rtg Team % Games ratP Pts.
1
Akhmetov Ayan 2252 Kazakhstan 85 10 2500
2
Laurusas Tomas 2402 Lithuania 83,3 9 2496
3
Repka Christopher 2218 Slovakia-Team A 77,8 9 2355 7
4
Iovcov Valerii 2191 Moldova 72,2 9 2127
5
Dale Ari 2184 Australia-Team B 72,2 9 2053
6 FM Chahrour Ibrahim 1953 Lebanon 72,2 9 1777
7 FM Javanbakht Nima 2385 Iran 70 10 2459 7
8
Beradze Irakli 2331 Georgia 70 10 2339 7
9
Gundogan Cem 2012 Turkey-Istanbul 70 10 2277 7
10 IM Eliseev Urii 2480 Russia 66,7 9 2425 6
11
Van De Venter Waldo 1914 South Africa-Team-B 62,5 8 1998 5
12 FM Cheng Bobby 2358 Australia-Team A 61,1 9 2306
13
Thybo Jesper Sondergaard 2006 Denmark 60 10 1951 6
14
Chau Bernard 1985 Australia-Team C 56,3 8 1989
15
Narayanan Sunilduth Lyna 2328 India 55 10 2330
16
Harutyunian Tigran K. 2308 Armenia 55 10 2290
17
Nasuta Grzegorz 2275 Poland 55 10 2155
18
Pechac Jergus 2081 Slovakia-Team B 50 10 1966 5
19
Harvey Marcus R 2134 England 50 9 1932
20
Taalaibekov Tagir 1849 Kyrgyzstan 50 8 1871 4
21
Guven Baris 2015 Turkey-White 50 8 1855 4
22
Mutlu Beste 1646 Turkey-White Girls 50 8 1669 4
23 FM Izzat Kanan 2326 Azerbaijan 45 10 2155
24 FM Cuellar Diego 2273 Peru 45 10 2143
25
Gokerkan Cem Kaan 1845 Turkey-Turkuaz 45 10 2106
Rank
2 Lenta; Name Rtg Team % Games ratP Pts.
1 FM Chigaev Maksim 2462 Russia 77,8 9 2424 7
2
Lee Kah Meng Elgin 2000 Malaysia 72,2 9 2141
3
Yaran Siar 1904 Turkey-Istanbul 68,8 8 2181
4
Stremavicius Titas 2195 Lithuania 66,7 9 2270 6
5
Sibashvili Giorgi 2073 Georgia 66,7 9 2257 6
6
Tan Justin 2221 Australia-Team A 66,7 9 2150 6
7 FM Das Sayantan 2305 India 65 10 2301
8
Abramciuc Marius 1990 Moldova 65 10 2003
9
Gajek Radoslaw 2200 Poland 60 10 2192 6
10
Bezuidenhout Roland 1942 South Africa-Team-A 60 10 2055 6
11
Kakabayaev Mergen 0 Turkmenistan 60 10 2010 6
12 FM Crismann Alessandro Claudio 1766 South Africa-Team-B 56,3 8 1707
13 FM Kowsarinia Amir 2319 Iran 55,6 9 2239 5
14
Yurtseven Melih 2126 Turkey-Red 55,6 9 2198 5
15
Petrosyan Manuel 2286 Armenia 50 10 2156 5
16 FM Principe Alexander 2228 Peru 50 10 2056 5
17
Theodorou Nikolas 2129 Greece 50 8 1983 4
18
Nurlanov Zhakshylyk 1912 Kyrgyzstan 50 8 1866 4
19
Nuri Murad 2097 Azerbaijan 50 7 2186
20
Saiyn Zhanat 2188 Kazakhstan 45 10 2109
21
Walid Anwar 1893 United Arab Emirates 45 10 1626
22
Narenthran Savithri 1749 Australia-Team B 44,4 9 1803 4
23
Hackner Oskar A 2032 England 44,4 9 1782 4
24 CM Ozen Bahadir 1909 Turkey-White 43,8 8 1915
25 CM Lim De Li Derek 1863 Singapore 43,8 8 1907
Rank
3 Lenta; Name Rtg Team % Games ratP Pts.
1
Atabayev Saparmyrat 2106 Turkmenistan 83,3 6 2051 5
2 IM Artemiev Vladislav 2476 Russia 81,3 8 2392
3
Papasimakopoulos Alexandros 2126 Greece 75 8 2264 6
4
Erdem Atakan 1756 Turkey-Turkuaz 75 8 2201 6
5
Bolourchifard Farzad 2229 Iran 72,2 9 2346
6 FM Gagare Shardul 2287 India 72,2 9 2311
7
Szotkowski Jakub 2109 Czech Republic 72,2 9 2080
8
Gorbanovsky Oleg 1968 Moldova 66,7 9 2052 6
9
Arat Ufuk Sezen 2124 Turkey-Red 62,5 8 2199 5
10
Aksoy Ayca 1696 Turkey-Red Girls 62,5 8 1824 5
11
Mccusker Andrew 1659 Scotland 62,5 8 1549 5
12
Kumsiashvili Nikoloz 2097 Georgia 61,1 9 1974
13
Torosyan Norayr 2188 Armenia 60 10 2184 6
14
De Abreu Roberto N 1970 South Africa-Team-A 60 10 1967 6
15
Haring Viktor 2049 Slovakia-Team B 60 10 1931 6
16 WFM Setiabudi Megan 1801 Australia-Team C 57,1 7 1825 4
17
Benzetsel Ekim 1838 Turkey-White 57,1 7 1793 4
18
Zhang Roy Yinian 1861 England 57,1 7 1760 4
19
Sadikhov Ulvi 2171 Azerbaijan 55 10 2138
20
Vanagas Tadas 2067 Lithuania 50 9 2123
21
Radovanovic Nikola 2184 Serbia 50 7 2068
22
Serikbay Chingiz 2017 Kazakhstan 45 10 2006
23 WFM Paredes Bustamante Paula 1893 Peru 45 10 1964
24
Takacs Laszlo 2164 Slovakia-Team A 44,4 9 1971 4
25
Lim De Dao Linson 1810 Singapore 43,8 8 1800
Rank
4 lenta; Name Rtg Team % Games ratP Pts.
1
Mousavi Seyed Khalil 2224 Iran 91,7 6 2487
2
Pirverdiyev Agil 2179 Azerbaijan 90 10 2355 9
3 WFM Felix Vega Aurora Edith 1896 Peru 80 10 2162 8
4
Kraemer Ina 0 Sweden 77,8 9 1489 7
5
Cukrowski Filip 2154 Poland 75 10 2069
6
Vucinic Gojko 2237 Serbia 72,2 9 2230
7
Sanzhaev Darsen 2335 Russia 71,4 7 2261 5
8
Ladopoulos Dimitrios 2027 Greece 68,8 8 2052
9
Haman Jakub 2137 Czech Republic 66,7 9 2065 6
10
Spacek Oliver 1945 Slovakia-Team B 65 10 1656
11
Hamdan Marshool 1749 United Arab Emirates 62,5 8 1655 5
12
Tilessov Danat 1871 Kazakhstan 61,1 9 2102
13
Nayhebaver Martin 2124 Slovakia-Team A 60 10 1989 6
14
Temizkan Denizcan 1794 Turkey-White 57,1 7 1896 4
15
Matheson Laurence 2140 Australia-Team A 56,3 8 2094
16
Al Sori Mohamed 1749 Libya 55,6 9 1603 5
17
Kanjaryan Vladimir 2091 Armenia 55 10 1984
18
Darling Simeon C. 0 South Africa-Team-A 50 10 1729 5
19 CM Yuksel Atilla Koksal 2028 Turkey-Red 50 9 2057
20
Rabeea Sabah Nori 1860 Iraq 50 9 1443
21
Ozbay Ece 1383 Turkey-White Girls 50 7 1443
22
Khomeriki Nino 2030 Georgia 43,8 8 1914
23
Moharir Sandip 0 South Africa-Team-B 43,8 8 1593
24
Deary Daniel 0 Scotland 43,8 8 1580
25
Svitojus Zygimantas 2002 Lithuania 42,9 7 1946 3

 

Rank
Atsarginiai; Name Rtg Team % Games ratP Pts.
1 FM Dimic Pavle 2155 Serbia 75 8 2236 6
2 FM Lorparizangeneh Shahin 2201 Iran 75 6 2300
3
Ding Tze How Dilwen 1710 Malaysia 71,4 7 1692 5
4
Chen Pengyu 2129 Australia-Team A 68,8 8 1846
5
Vavulin Maksim 2292 Russia 64,3 7 2209
6
Akash Pc Iyer 2182 India 64,3 7 2170
7
Kalogridakis Georgios 2017 Greece 62,5 8 2063 5
8
Dobes Vojtech 2060 Czech Republic 57,1 7 1736 4
9
Ayazmali Gizem 1612 Turkey-Red Girls 57,1 7 1541 4
10
Moller Sophus Mechlenburg 1784 Denmark 56,3 8 1747
11
Lee Qing Aun 1643 Singapore 56,3 8 1577
12
Noel Daniel 0 England 56,3 8 1369
13
Ozgur Tibet Kagan 1653 Turkey-Istanbul 50 8 1769 4
14
Roy Zak 0 Scotland 50 8 1304 4
15
Tan Cenker Eren 1639 Turkey-Turkuaz 50 5 1715
16
Gu Shirley 0 Australia-Team C 42,9 7 1415 3
17
Dovletov Hajugurban 0 Turkmenistan 35,7 7 1673
18
Brazdzionis Andrius 1919 Lithuania 33,3 6 1957 2
19
Dogan Sevval 1659 Turkey-White 33,3 6 1215 2
20
Zwayed Mohamed 0 Libya 31,3 8 1386
21
De La Rey Sean-Luc 1611 South Africa-Team-B 31,3 8 1353
22
Dedebas Emre Emin 1841 Turkey-Red 30 5 1865
23
Shkar Hamid Abdullah 0 Iraq 30 5 1040
24
Yildiz Gunes 0 Turkey-White Girls 0 7 619 0

 

 

Lietuvos Olimpinė U16 rinktinė

Lietuvos Olimpinė U16 rinktinė: Titas Stremavičius; Žygimantas Svitojus; Tadas Vanagas; Tomas Laurušas; Andrius Brazdžionis

 

Jaunų šachmatininkų (U16) Lietuvos olimpinė rinktinė: Tadas Vanagas; Andrius Brazdžionis; Titas Stremavičius; Žygimantas Svitojus; Tomas Laurušas; vadovas-treneris Laimutis Šolys

Jaunų šachmatininkų (U16) Lietuvos olimpinė rinktinė: Tadas Vanagas; Andrius Brazdžionis; Titas Stremavičius; Žygimantas Svitojus; Tomas Laurušas; vadovas-treneris Laimutis Šolys. Žygimanto Svitojaus nuotrauka.

 

__________ Lietuvos žiniasklaida   _______________

Lietuvos žinios 2012-08-29 “Iš čempionato – į olimpiadą”;
Lietuvos žinios 2012-08-31 “Šachmatų festivalis įsibėgėja” ;
Lietuvos rytas 2012-08-31 “Šešiolikmečių šachmatų olimpiadoje lietuviai nugalėjo pakilo į 5 vietą”
Lietuvos žinios 2012-09-01 “Lietuvos šachmatininkai pakilo”
Lietuvos rytas 2012-09-05 “Lietuvos šešiolikmečiai šachmatų olimpiadoje užėmė 7 vietą”

Rgp 262012
 
Tomas Laurušas - 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čempionato svetainė

REZULTATAI 

Tomas Laurušas - 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

Tomas Laurušas – 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

vieta SNo Name Rtg Rp FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Group
3 3 Laurusas Tomas 2402 2459 LTU 1 ½ ½ 1 1 0 1 1 1 7 B16
15 15 Stremavicius Titas 2195 2145 LTU 0 1 1 0 1 1 ½ 1 1 6,5 B14
16 103 Miknevicius Laurynas 1830 2246 LTU 1 1 ½ 1 0 1 0 ½ 1 6 B14
34 50 Vanagas Tadas 2067 2139 LTU 1 0 1 0 1 ½ ½ 1 0 5 B16
36 38 Gucaga Augustas 0 1377 LTU 1 0 0 1 1 0 ½ 1 0 4,5 B8
43 48 Meskenas Paulius 0 1241 LTU 0 ½ 0 1 0 1 1 0 1 4,5 B8
46 5 Misiuk Ernest 1589 1157 LTU 1 0 1 0 0 1 0 1 0 4 B8
48 145 Pultinevicius Paulius 0 1847 LTU 1 0 1 0 1 ½ ½ 0 1 5 B12
63 97 Lazaravicius Aras Jonas 0 1613 LTU 0 1 1 0 1 0 0 ½ 1 4,5 B10
76 85 Poska Karolis 1884 1946 LTU 0 0 1 0 0 1 0 ½ ½ 3 B18
vieta SNo Name Rtg Rp FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Group
15 78 Sibajeva Marija 0 1665 LTU 1 1 1 0 ½ ½ ½ 1 ½ 6 G10
21 36 Misiuk Emilija 0 1299 LTU 0 1 1 0 0 1 0 1 1 5 G8
23 19 Vanagaite Giedre 1996 1973 LTU 1 ½ 1 0 1 0 1 0 1 5,5 G16
39 53 Semonaviciute Agne 1656 1859 LTU 1 0 1 ½ ½ 0 0 1 ½ 4,5 G14
44 72 Gailiunaite Saule 0 1644 LTU 1 0 0 1 1 0 1 ½ 0 4,5 G12
48 40 Perminaite Simona 0 1103 LTU 1 0 0 1 0 1 0 0 0 3 G8
50 46 Urbonaviciute Zivile 1763 1662 LTU 0 0 0 1 1 ½ 0 ½ ½ 3,5 G18
55 80 Simkunaite Gabija 0 1336 LTU ½ ½ 1 1 0 0 1 0 0 4 G10
67 88 Perminaite Guoda 0 1422 LTU 0 1 0 1 ½ 0 ½ 0 1 4 G12
71 83 Misiuk Karolina 0 1396 LTU 0 0 1 0 1 ½ ½ 0 1 4 G12
73 91 Semonaviciute Migle 0 1324 LTU 0 0 0 1 1 ½ ½ 0 1 4 G12

 

 

 

Bir 092012
 

 
Registruoti šachmatininkai
 

________________

Sporto mokyklų trenerius, pageidaujančius vykti Lietuvos oficialios delegacijos -12-os jaunų šachmatininkų -  Europos jaunų šachmatininkų čempionate vadovu,
prašytume iki 2012 metų birželio 5 dienos atsiųsti PARAIŠKAS Lietuvos šachmatų federacijos Tarybai ePaštu: info@chessfed.lt .
Sporto mokyklų trenerius, pageidaujančius vykti Lietuvos oficialios delegacijos -12-os jaunų šachmatininkų –  Pasaulio  jaunų šachmatininkų čempionate vadovu,
prašytume iki 2012 metų birželio 11 dienos atsiųsti PARAIŠKAS Lietuvos šachmatų federacijos Tarybai ePaštu: info@chessfed.lt .

Iki 2012 metų  birželio 4 dienos 16.30 val. gautos PARAIŠKOS:

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė Miestas  Darbovietė, pareigos  Kandidatuoja būti delegacijos vadovu ir treneriu

Pastabos

1. Virginijus Lakiūnas Panevėžys Panevėžio KKSC treneris

Europos čempionate

Sutinka kandidatuoti delegacijos vadovu ir treneriu,
jei delegacija vyks lėktuvu
2. Kęstutis Kaunas Kaunas

Europos čempionate

 planuojama, kad gali dalyvauti iki 8 jaunų šachmatininkų iš Kauno
3. Laimutis Šolys Kaunas

Europos čempionate

 planuojama, kad gali dalyvauti iki 8 jaunų šachmatininkų iš Kauno
4. Raimondas Paliulionis Biržai

Pasaulio čempionate

 

 

 

 

 

 

 

 

________________

2012 metų Lietuvos  vaikų – jaunių – jaunučių šachmatų   čempionų ir vicečempiomų pasirinkimas
atstovauti Lietuvai 2012 metų Pasaulio arba Europos jaunų šachmatininkų (BM8-18) čempionatuose

Eil.Nr.

Vardas, pavardė Miestas

Amžiaus grupė

Europos jaunų šachmatininkų čempionatas
Praha, Čekija

2012.08. 16-26 d.

Pasaulio jaunų šachmatininkų čempionatas
Mariboras,
Slovėnija
2012.11. 7-17 d.

1.

Augustas Gucaga

Kaunas

B8

P+

2.

Maksim Savičev
Paulius Meškėnas

Klaipėda
Plungė

B8

E+

3.

Emilija Misiuk

Vilnius

M8

P+

4.

Simona Perminaitė

Kaunas

M8

E+

5.

Augustas Vaškevičius

Marijampolė

B10

P+

6.

Aras Jonas Lazaravičius

Kaunas

B10

E+

7.

Gabija Šimkūnaitė

Šiauliai

M10

E+

8.

Marija Šibajeva

Klaipėda

M10

P+

9.

Matas Samulionis

Šiauliai

B12

+

10.

Paulius Pultinevičius

Marijampolė

B12

E+

11.

Karolina Misiuk

Vilnius

M12

P+

12.

Saulė Gailiūnaitė

Kaunas

M12

E+

13.

Titas Stremavičius

Kaunas

B14

P+

14.

Laurynas Miknevičius

Kaunas

B14

E+

15.

Agnė Semonavičiūtė

Šiauliai

M14

 E+


16.

Gabrielė Gucagaitė

Kaunas

M14


  P+

17.

Tadas Vanagas

Panevėžys

B16

E+

18.

Andrius Brazdžionis

Panevėžys

B16

P+

19.

Giedrė Vanagaitė

Panevėžys

M16

E+

20.

Radvilė Klepeckaitė

Biržai

M16

P+

21.

Rokas Klabis

Šiauliai

B18

+

22.

Karolis Poška

Plungė

B18

E+

23.

Miglė Lepeškaitė

Kaunas

M18

P+

24.

Živilė Urbonavičiūtė

Panevėžys

M18

 E+

 

LŠF taryba prašo visų amžiaus grupių vaikų – jaunučių – jaunių Lietuvos čempionų asmeniškai (tevų) patvirtinti savo pasirinkimą raštu (epaštu  info@chessfed.lt)  iki 2012.06.05 dienos, nurodant kuriame čempionate pageidaujate dalyvauti:
Pasaulio jaunų šachmatininkų čempionate ar į Europos jaunų šachmatininkų  čempionate.
Vicečempionai -Lietuvos čempionatų  2 -ųjų vietų laimėtojai -   taip pat turi raštu patvirtinti  dalyvavimą jiems likusiame arba Europos arba Pasaulio čempionate.
Šiems Europos ir Pasaulio čempionatų dalyviams -pakviestiesiams dalyviams- suteikiamas nemokamas apgyvendinimas bei maitinimas ir padengiamas startinis mokestis (65 EUR Europos čempionato ar 70 EUR Pasaulio čempionate). Visas kitas su dalyvavimu susijusias išlaidas: organizacinį mokestį  (150 EUR Europos čempionate ar 140 EUR Pasaulio čempionate); kelionės išlaidas; draudimo išlaidas ir kitas išlaidas apmoka patys čempionatų dalyviai.
LŠF prezidento Aleksandro Černovo įsteigti 100 EUR prizai 2012 metų Lietuvos čempionams bus išmokėti išvykstant į čempionatus.
Europos čempionato dalyvių organizacinį mokestį (150 EUR) bei pinigus už  kelionės  į Čekiją bilietus reikės  pervesti į LŠF sąskaitą iki 2012 metų birželio 20 dienos.
Pakviestiesiams  Europos čempionato dalyviams – viso dvylikai dalyvių- bus suteiktas nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) nuo 2012 metų rugpjūčio 16 dienos (tik vakarienė) iki 26 dienos (pusryčiai ir pietūs) 4 žvaigždučių viešbutyje TOP HOTEL PRAHA “standartinės” kategorijos dviviečiuose kambariuose. Pakviestuosius dalyvius  lydintis delegacijos vadovas gyvens tame pačiame viešbutyje.

 

________________

 Šachmatininkai, planuojantys vykti į Europos čempionatą  papildomais  (EXTRA) žaidejais, apie pageidavimą dalyvauti Europos čempionate   turi  pranešti raštu   (epaštu  info@chessfed.lt)  iki 2012.06.05 dienos.
 Papildomi žaidėjai  privalo apsigyventi ir maitintis viešbutyje TOP HOTEL PRAHA.  Papildomiems (EXTRA)  žaidėjams nebus padengiamas jokios su dalyvavimu susijusios išlaidos: 130 EUR startinis mokestis; nakvynės ir maitinimosi išlaidos; kelionės ir draudimo išlaidos;  kitos išlaidos.

Geg 092012
 
chessfedlogo

Vaikų-jaunučių-jaunių greitųjų šachmatų 2012 metų Lietuvos čempionatas   vyko 2012 m. gegužės 18 – 19 dienomis „Viva Green Resort” viešbutyje ( Tuščiaulių kaimas, Nemenčinės seniūnija, Vilniaus raj. http://greenresort.lt ). Varžėsi 213  jaunų šachmatininkų.

ECU Newsletter 76

Detalūs REZULTATAI:
Lietuvos vaikų greitųjų šachmatų čempionatas (BM8) ;
Lietuvos vaikų greitųjų šachmatų čempionatas (BM 10);
Lietuvos jaunučių greitųjų šachmatų čempionatas (BM 12);
Lietuvos jaunučių greitųjų šachmatų čempionatas (BM 14);
Lietuvos jaunių greitųjų šachmatų čempionatas (BM 16);
Lietuvos jaunių greitųjų šachmatų čempionatas (BM18).

 

 

2012 m. LTU vaikų – jaunučių – jaunių žaibo šachmatų čempionatas, kuris pagal NUOSTATUS turėjo vykti gegužės 20 d., sekmadienį , NEVYKS ir yra NUKELIAMAS   į 2012 metų rudenį.

 

Varžybas organizavo Lietuvos šachmatų federacija.
greitųjų šachmatų varžybų nuostatai (pdf, 210 kB);

Parsisiųsti (Nuostatai_Nemencine_2012_tg.pdf.PDF)