Bal 222016
 

Skelbiame savo amžiaus grupių nugalėtojų pasirinkimus (pasaulio ar Europos čempionatas).

 

M8 Beatričė Paknytė – Pasaulio čempionatas Batumi

M10 Monika Misiuk – Pasaulio čempionatas Batumi

M12 Barbora Mačiulaitytė – Europos čempionatas Praha

M14 Marija Šibajeva – Pasaulio čempionatas Khanty-Mansiysk

M16 Saule Gailiunaite – Europos čempionatas Praha

M18 Skaistė Šaumanaitė – Europos čempionatas Praha

B8 Daniel Emmer – Pasaulio čempionatas Batumi

B10 Gleb Pidlužnij – Europos čempionatas Praha

B12 Matas Indrūnas – Pasaulio čempionatas Batumi

B14 Karolis Jukšta – Pasaulio čempionatas Khanty-Mansiysk

B16 Lukas Stauskas – Europos čempionatas Praha

B18 Titas Stremavičius nedalyvaus

Geg 262014
 

 

Eil
Nr.

Vardas, pavardė

Miestas

Amžiaus
grupė

Europos jaunių čempionatas

Batumi, Gruzija

2014.10. 18-29 d.

Pasaulio jaunių čempionatas

Durbanas,

Pietų Afrika

2014.09. 18-30 d.

1.

Gleb Pidluznij

Klaipėda

B8

+

2.

Matas Povilaitis

Šiauliai

B8

3.

Vytautė Mikalauskaitė

Šiauliai

M8

ES, -

-

4.

Monika Misiuk

Vilnius

M8

+

5.

Tomas Povilaitis

Šiauliai

B10

+

6.

Augustas Gucaga

Kaunas

B10

7.

Barbora Mačiulaitytė

Kaunas

M10

+

8.

Emilija Misiuk

Vilnius

M10

EXTRA

9.

Augustas Vaškevičius

Marijampolė

B12

+

10.

Dmitrij Jablokov

Klaipėda

B12

11.

Marija Šibajeva

Klaipėda

M12

+

12.

Gabija Šimkūnaitė

Šiauliai

M12

13.

Paulius Pultinevičius

Marijampolė

B14

+

14.

Lukas Stauskas

Šiauliai

B14

15.

Saulė Gailiūnaitė

Kaunas

M14

+

16.

Karolina Misiuk

Vilnius

M14

EXTRA

17.

Titas Stremavičius

Kaunas

B16

+

18.

Ignas Sidabras

Vilnius

B16

19.

Agnė Semonavičiūtė

Šiauliai

M16

-

-

20.

Skaistė Šaumanaitė

Panevėžys

M16

+

21.

Tomas Laurušas

Kaunas

B18

+

22.

Tadas Vanagas

Panevėžys

B18

23.

Giedrė Vanagaitė

Panevėžys

M18

+

24.

Radvilė Klepeckaitė

Biržai

M18

EXTRA žaidėjai : Benas Mickus B12 Karolis Jukšta B12 vyksta į Batumį
Matas Indriūnas B10 į Batumį Pijus Stremavičius B10 į Batumį

p.s.:  Sporto mokyklų trenerių, pageidaujančių vykti delegacijų vadovais-treneriais,
prašome iki gegužės 28 dienos atsiųsti motyvuotas paraiškas Lietuvos šachmatų federacijai emailu: info@chessfed.lt

Geg 052014
 

http://www.chessfed.lt/wp-content/uploads/chessfedlogo-e1360830597490-150×901.jpg

Skelbiami 2014 m. Lietuvos vaikų – jaunučių – jaunių (BM10, BM14, BM18 ) „Žaibo“ šachmatų čempionato

bei

2014 m. Lietuvos vaikų – jaunučių – jaunių ( BM8, BM10, BM12,
BM14, BM16, BM18 ) greitųjų šachmatų čempionato


NUOSTATAI

(Parsisiųsti: nuostatus.pdf, paraiskos-forma.doc)

Vykdymo vieta ir laikas

Varžybos vykdomos 2014 m. gegužės 10 – 11 d.d., Dubingiuose, Giraičių k., Molėtų raj. Seminarų ir poilsio centro konferencijų salėse.

http://www.litorina-dubingiai.lt/apie-mus/seminaru-ir-poilsio-centras-dubingiuose
Atvykusių dalyvių registracija vyksta 2014 m. gegužės 10 d. nuo 13.00 val. iki 15.00 val.
Varžybų pradžia : „Žaibo“ šachmatų čempionato 2014. 05. 10 d. šeštadienį nuo 16.00 val.
Greitųjų šachmatų čempionato
2014.05.11 d. sekmadienį nuo 10.00 val.

Dalyvavimo sąlygos

Dalyviai: vaikai – berniukai ir mergaitės 2006 m.gimimo ir jaunesni ( BM8) , 2004 m. ir jaunesni (BM10), jaunučiai 2002 m. ir jaunesni (BM12), 2000 m. ir jaunesni (BM14), jauniai 1998 m. ir jaunesni (BM16), 1996 m. ir jaunesni (BM18).
Visas žaidėjų dalyvavimo varžybose išlaidas apmoka komandiruojanti organizacija arba patys dalyviai.
Registracijos mokesčiai: greitųjų šachmatų čempionatas – 10 Lt, „Žaibo“ čempionatas – 10 Lt. Mokestis pervedamas į Lietuvos šachmatų federacijos (įm.k. 291698620) atsiskaitomąją sąskaitą (a/s LT757044060000168886 AB Vilniaus bankas, banko kodas 70440) iki paraiškų pateikimo termino arba sumokamas atvykimo dieną.
Organizatoriai registruoja dalyvius tik pateikus raštišką paraišką iki nurodytos datos
(2014 m.
gegužės 7 d.)
Vietų skaičius salėse ir nakvynei yra ribotas, tad siūlome registruotis iš anksto.

 

Laiko kontrolė ir reglamentas

2014 m. Lietuvos vaikų – jaunučių – jaunių ( BM10, BM14, BM18 ) „Žaibo“ čempionatas vykdomas šveicariška sistema 7-9 ratais. Laiko kontrolė po 3 min. iki partijos pabaigos plius 2 sek. po kiekvieno padaryto ėjimo.
2014 m. Lietuvos vaikų – jaunučių – jaunių ( BM8, BM10, BM12, BM14, BM16, BM18 ) greitųjų šachmatų čempionatas vykdomas šveicariška sistema 7-8 ratais, pagal FIDE greitųjų šachmatų taisykles. Laiko kontrolė po 15 min. iki partijos pabaigos plius 10 sek. po kiekvieno padaryto ėjimo.
Turnyrai apskaičiuojami FIDE ELO reitingo pokyčiams.

Galutinį varžybų reglamentą nustato teisėjų kolegija.Varžybų organizatorius IO Jonas Sidabras. Varžybų vyr. teisėjas IA Raimondas Paliulionis.

Nugalėtojų nustatymas

Laimi dalyvis, surinkęs daugiausiai taškų. Tašku lygybės atveju, vietos nustatomos pagal šiuos papildomus rodiklius:

1. Buchholco koeficientas (atmetus blogiausią varžovo rezultatą);

2. Buchholco koeficientas;

3. Progresas;
4. Pergalių skaičius;
Merginos žaidžia viename turnyre su bendramžiais vaikinais,bet apdovanojimus gauna atskirai.


Apdovanojimas

Varžybų prizininkai (1–3 vieta) apdovanojami medaliais ir diplomais.

Nakvynė ir maitinimas

Apgyvendinimas Dubingių poilsio centro korpusuose.
http://www.litorina-dubingiai.lt/lt/katalogas/dubingiai/apgyvendinimas

Nakvynės kaina vienam asmeniui su pusryčiais vienai parai:

1 -2 korpusas dalyviai ir treneriai (dviviečiame kamb., WC, dušas) – 70 Lt.
(trivie
čiame kamb. ,WC , dušas) – 60 Lt.

(vienvičiame kamb. ,WC , dušas) – 90 Lt.

Liukso klasės kambarys ( 2 vietis dvigulė lova ,WC,dušas) – 220 Lt.
Norintiems yra galimybė užsisakyti prabangesnių apartamentinių kambarių.

Visų korpusų nakvynės vietų skaičius ribotas. Pirmenybė teikiama dalyviams ir anksčiau užsiregistravusiems.Galima atvykti ir nuo penktadienio.
Nakvynės rezervacija :tiesiogiai Poilsio ir seminarų centro „Dubingiai“ registratūroje telefonais + 370 383 47126 , mob. +370 614 11253 arba emailu : dubingiai@litorina-dubingiai.lt – šachmatų varžyboms.


Maitinimas:

  • pusryčiai (sekmadienį 05.11 d. ) švediškas stalas įskaičiuoti į nakvynės kainą .

pietūs ,vakarienė 05.10 – pagal siūlomus kompleksus išperkama registruojantis varžyboms.

Pietūs 05.11 (sekmadienį ) – atvykusiems tik sekmadienį – tik pagal išankstines paraiškas.

Paraiškų pateikimas

Paraiškoje nurodomi: dalyvio vardas, pavardė, gimimo data, nakvynės ir maitinimo poreikis,
el.adresas, telefonas, trenerio pavardė ir vardas. Paraiškos forma pridedama atskirai.Užpildytos paraiškos siunčiamos iki
2014 gegužės 7 d. el. paštu adresu: jonas.sidabras@gmail.com su kopija varžybų vyr.teisėjui IA Raimondui Paliulioniui (r.paliulionis@gmail.com)

Papildoma informacija dėl nuvykimo

Nuo Vilniaus vykti plentu Vilnius – Molėtai -Utena 101 keliu.
http://www.litorina-dubingiai.lt/kontaktai

Yra trys atsisukimai į dešinę važiuojant nuo Vilniaus : 37 km. – rodyklė Dubingiai 11 km (vingiuotas kelias)

43 km – viadukas su atsisukimu į Dubingius ir Giedraičius

Aukštesni kaip 2,8 metro autobusai važiuoja pro Bijutiškį.

Bal 052014
 
Chessfed.lt Logo

Klasikinių šachmatų Lietuvos vaikų ir jaunučių (BM8,BM10,BM12) 2014 metų čempionatai – Druskininkuose, 2014 metų balandžio 5-9 dienomis , viešbučio “Dainava” konferencijų salėse (Maironio g.22, Druskininkai).
Būtina išankstinė čempionatų dalyvių registracija, kuri galima iki 2014 metų kovo 31 dieną.

 

Rezultatai:
B12 ; B10 ; B8 ; M12 ; M10 ; M8


 

Parsisiųsti (Klasikiniu_sachmatu_2014_m_Lietuvos_vaiku_ir_jaunuciu_BM8_BM10_BM12_cempionatu_NUOSTATAI.pdf.PDF)

 


 

Varžybų paraiškos turi būti pateiktos iki 2014 metų kovo 31 dienos:

Parsisiųsti (2014Paraiska_BM8_10_12.doc.DOC)

 

Lie 112013
 

Parsisiųsti (jaunu_Pasirinkimas_20130712_1000.doc.DOC)



LŠF taryba prašo 2013 metų jaunų šachmatininkų čempionatų (BM8, BM10, BM12, BM14, BM16, BM18) nugalėtojus pasitarti su tėvais ir iki 2013 metų birželio 10 dienos pranešti elektroniniu paštu info@chessfed.lt apie pageidavimą varžytis :
- arba 2013 metų Europos 23-ame jaunų šachmatininkų čempionate Budvoje, Juodkalnijoje (2013 metų rugsėjo 28 – spalio 9 dienomis);
- arba 2013 metų Pasaulio jaunų šachmatininkų čempionate Al- Ain, Jungtiniuose Arabų Emiratuose (2013 metų gruodžio 17 – 29 dienomis);

Prašome sporto mokyklų trenerius,  pageidaujantys vykti treneriais –  delegacijų vadovais į  Pasaulio ir Europos jaunų šachmatininkų čempionatus,  iki 2013 metų birželio 15 dienos pranešti elektroniniu paštu info@chessfed.lt 

Parsisiųsti (jaunu_Pasirinkimas_20130614.doc.DOC)

 

Geg 022013
 
Chessfed.lt Logo

Dubingiuose (Giraičių k., Molėtų raj.), Seminarų ir poilsio centre “Litorina-Dubingiai” 2013 m. gegužės 12 d. (sekmadienį) vyko  Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių (U8,U10, U12, U14, U16, U18) greitųjų šachmatų čempionatas.

Atidarymas ir varžybų pradžia 10.00 val.

Paraiškas siųsti iki 2013 m. gegužės 7 d. imtinai (informacija – nuostatuose).

2013 bm greitieji_zaibas_nuostatai (.pdf)                PARAIŠKA 2013m Dubingiai (.doc)

pic_map_Dubingiai

Lap 192012
 
wycc2012

Čempionato oficiali svetainė http://www.wycc2012.com/.
Aukščiausias pozicijas užimančių šachmatininkų partijų TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS
REZULTATAI

Lietuvai atstovavo jaunieji šachmatininkai:

SNo Title Name Rtg FIDE-ID Category
SNo Title Name Rtg FIDE-ID Category
5 Laurusas Tomas 2425 12803731 U16-Open
10 Misiuk Ernest 1589 12807435 U08-Open
17 Sibajeva Marija 1661 12807583 U10-Girls
29 Stremavicius Titas 2204 12804444 U14-Open
29 Gucaga Augustas 1450 12809012 U08-Open
59 Lepeskaite Migle 1803 12803065 U18-Girls
59 Misiuk Emilija 0 12808229 U08-Girls
67 Misiuk Ivona 1685 12800082 U18-Girls
75 Klabis Rokas 2126 12805246 U18-Open
83 Gucagaite Gabriele 1627 12808210 U14-Girls
91 Klepeckaite Radvile 1635 12805653 U16-Girls
97 Brazdzionis Andrius 1922 12804479 U16-Open
107 Vaskevicius Augustas 1508 12808008 U10-Open
114 Misiuk Karolina 0 12808237 U12-Girls
130 Samulionis Matas 1581 12807672 U12-Open

 

Lietuvos delegacijos vadovas – IA Raimondas Paliulionis. Aukščiausią vietą iškovojo klaipėdietė Marija Šibajeva ( G10; 17-oji starto pozicija; užimta 18-oji vieta), deja, tai tebuvo 18-oji vieta.  Tik rezervuotai galima pasidžiaugti Mato Samulionio (FIDE Rtg +110) , Andriaus Brazdžionio (FIDE Rtg +39), Karolinos Misiuk Miglės Lepeškaitės (FIDE Rtg +28.2),  Roko Klabio (FIDE Rtg +23.5) rezultatais. Ytin nesėkmingai rungtyniavo  šachmatininkai, iš kurių buvo tikėtasi ženkliai aukštesnių rezultatų: kauniečiai Tomas Laurušas (U16; 5-oji starto pozicija; užimta 27-oji vieta) bei Titas Stremavičius (U14; 29-oji starto pozicija; užimta  52-oji vieta). 

Player overview for LTU
SNo Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Rk. Group Sno-Rk
130 Samulionis Matas 1581 LTU 0 1 1 ½ 1 ½ 0 0 ½ 1 ½ 6 67 U12 Open 63
97 Brazdzionis Andrius 1922 LTU 1 0 0 0 1 ½ 1 1 0 1 ½ 6 48 U16 Open 49
114 Misiuk Karolina 0 LTU 0 0 1 1 1 ½ 0 ½ 0 ½ ½ 5 82 U12 Girls 32
75 Klabis Rokas 2126 LTU 0 1 0 1 1 ½ 0 1 0 1 0 5,5 55 U18 Open 20
59 Lepeskaite Migle 1803 LTU 0 ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 1 1 0 5,5 41 U18 Girls 18
107 Vaskevicius Augustas 1508 LTU 0 ½ ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 1 ½ 5,5 97 U10 Open 10
17 Sibajeva Marija 1661 LTU 1 ½ 1 1 0 ½ ½ 1 1 0 ½ 7 18 U10 Girls -1
67 Misiuk Ivona 1685 LTU 0 ½ 0 ½ ½ ½ 1 0 ½ 0 ½ 4 70 U18 Girls -3
29 Gucaga Augustas 1450 LTU 1 1 0 1 0 1 1 ½ 0 0 1 6,5 34 U08 Open -5
91 Klepeckaite Radvile 1635 LTU 1 0 1 0 0 0 0 0 1 ½ 0 3,5 99 U16 Girls -8
59 Misiuk Emilija 0 LTU 1 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0 4 69 U08 Girls -10
83 Gucagaite Gabriele 1627 LTU 0 0 1 ½ 0 0 1 ½ 0 0 1 4 100 U14 Girls -17
10 Misiuk Ernest 1589 LTU 1 1 0 ½ ½ 1 0 1 1 0 ½ 6,5 32 U08 Open -22
5 Laurusas Tomas 2425 LTU 1 1 ½ 1 0 1 0 1 1 0 0 6,5 27 U16 Open -22
29 Stremavicius Titas 2204 LTU 1 ½ 0 1 1 0 0 1 0 1 1 6,5 52 U14 Open -23



Player details for LTU
Rd. SNo
Name Rtg FED Pts. Res.
Misiuk Emilija 0 LTU Rp:1175 Pts. 4.0
1 14
Oliveira Maria Elisa Ramos Ma 1230 POR 3,5 s 1
2 10
Rindhiya V 1282 IND 6,5 w 0
3 6
Lehaci Miruna-Daria 1445 ROU 8 s 0
4 4
Ginovart Camille 1577 FRA 6 w 1
5 8
Rakshitta Ravi 1312 IND 6,5 s 0
6 89
Zavivaeva Emilia 0 RUS 3,5 w 1
7 17
Adamczyk Zuzanna 0 POL 6 w 0
8 24
Baasandamba Ariunkhishig 0 MGL 5,5 s 0
9 36
Dodu Crina Karina 0 AUT 5 w 0
10 45
Hoshino Meilin 0 JPN 4 s 1
11 76
Sagynay Inzhu 0 KAZ 5 w 0
Misiuk Ernest 1589 LTU Rp:1265 Pts. 6.5
1 79
Kioko Maxrore Wambua 0 KEN 2,5 s 1
2 97
Nguyen Tan 0 USA 7 w 1
3 107
Runets Ivan 0 BLR 5 s 0
4 75
Jiang Kelvin 0 USA 5,5 w ½
5 77
Kabacinski Krzysztof 0 POL 6,5 s ½
6 72
Hidalgo Minano Fernando Jose 0 PER 6,5 w 1
7 119
Stsiapnou Mikita 0 BLR 7 s 0
8 96
Ngo Duc Tri 0 VIE 6,5 w 1
9 124
Tsog-Ochir Tengis 0 MGL 7,5 w 1
10 103
Perkins Joaquin K 0 USA 8 s 0
11 42
Ahmadzade Ahmad 0 AZE 6,5 w ½
Gucaga Augustas 1450 LTU Rp:1370 Pts. 6.5
1 98
Nguyen Thai Dai Vinh 0 CZE 4,5 w 1
2 122
Ter-Saakian Grigorii 0 RUS 5 s 1
3 2
Tsoi Dmitry 1853 RUS 8 w 0
4 96
Ngo Duc Tri 0 VIE 6,5 w 1
5 97
Nguyen Tan 0 USA 7 s 0
6 110
Sezdbekov Almaz 0 KGZ 5,5 s 1
7 111
Shaykhaliev Dzhokhar 0 RUS 7 w 1
8 113
Skatchkov Valery 0 RUS 6,5 s ½
9 3
Nguyen Huynh Minh Thien 1706 VIE 6,5 w 0
10 124
Tsog-Ochir Tengis 0 MGL 7,5 s 0
11 87
Levkov Daniel 0 USA 5,5 w 1
Sibajeva Marija 1661 LTU Rp:1615 Pts. 7.0
1 80
Bucur Denisa-Andreea 0 ROU 5,5 w 1
2 54
Pribylova Sofie 1424 CZE 4,5 s ½
3 50
Szulc Zofia 1446 POL 7 w 1
4 30
Nemcova Karin 1590 CZE 7,5 s 1
5 16
Schneider Jana 1668 GER 6,5 w 0
6 52
Scarpa Claudia 1431 ITA 5,5 s ½
7 43
De Talance Berenice 1501 FRA 6 w ½
8 39 WFM Lakshmi C 1547 IND 6,5 s 1
9 24
Glebova Anastasia 1625 RUS 5,5 w 1
10 19
Badelka Olga 1653 BLR 9 w 0
11 37
Mishra Anwesha 1561 IND 7 s ½
Vaskevicius Augustas 1508 LTU Rp:1456 Pts. 5.5
1 12 CM Kumar Aravind 1944 USA 7,5 s 0
2 165
Martinuc Jani 0 SLO 3,5 w ½
3 159
Leisch Lukas 0 AUT 6 s ½
4 173
Reveco Toledo Luciano Agusto 0 CHI 5,5 w 1
5 64
Baenziger Fabian 1707 SUI 5 s ½
6 55
Kosakowski Jakub 1724 POL 6,5 w 0
7 163
Mahmutbegovic Muharem 0 BIH 5 s ½
8 177
Sizov Vladislav 0 RUS 4,5 w 1
9 83
Morozli Grigorijs 1646 LAT 5,5 s 0
10 187
Yeo Ruizhi Carwyn 0 SIN 5 w 1
11 40
Baranov Ivan 1791 RUS 5,5 s ½
Klepeckaite Radvile 1635 LTU Rp:1685 Pts. 3.5
1 39
Hincu Olga 1966 MDA 5,5 w 1
2 29
Ivanova Simoneta 2016 BUL 7 s 0
3 51
Koloditsova Renata 1881 SVK 4 w 1
4 27
Dragieva Denitza 2027 BUL 7 s 0
5 35
Gaboyan Susanna 1976 ARM 7 w 0
6 62
Ozturk Hilal 1818 TUR 5,5 s 0
7 80
Rodsmoen Maud 1747 NOR 5 w 0
8 42
Zavgorodniaya Alena 1952 RUS 4 w 0
9 95 WFM Amra Tasnim 1574 RSA 4,5 s 1
10 104
Sukhbaatar Enkhjin 0 MGL 3,5 s ½
11 57
Hansen Erle Andrea Marki 1846 NOR 4,5 w 0
Laurusas Tomas 2425 LTU Rp:2313 Pts. 6.5
1 68
Itkin David 2058 CAN 4,5 w 1
2 47
Papasimakopoulos Alexandros 2156 GRE 6,5 s 1
3 29
Nasuta Grzegorz 2256 POL 7 w ½
4 27 FM Kowsarinia Amir 2262 IRI 7,5 w 1
5 17
Beradze Irakli 2327 GEO 6,5 s 0
6 41 FM Le Tuan Minh 2204 VIE 6 s 1
7 14
Narayanan S.L 2350 IND 7,5 w 0
8 31 FM Tran Tuan Minh 2246 VIE 7,5 s 1
9 19
Petrov Nikita 2309 RUS 7 w 1
10 15 FM Harutyunian Tigran K. 2334 ARM 8 s 0
11 39
Ladva Ottomar 2224 EST 8 w 0
Brazdzionis Andrius 1922 LTU Rp:2110 Pts. 6.0
1 35 FM Artemenko Oleg 2235 UZB 6 w 1
2 31 FM Tran Tuan Minh 2246 VIE 7,5 s 0
3 61
Kumsiashvili Nikoloz 2100 GEO 5,5 w 0
4 76
Zhahbai Uulu Zhohar 2029 KGZ 4,5 s 0
5 118
Deary Daniel 1602 SCO 4 w 1
6 74
Sokac Marko 2040 CRO 5,5 s ½
7 70
Markoja Sebastijan 2048 SLO 5,5 w 1
8 68
Itkin David 2058 CAN 4,5 s 1
9 47
Papasimakopoulos Alexandros 2156 GRE 6,5 w 0
10 66
Salomon Johan 2070 NOR 5,5 s 1
11 38
Samdanov Samdan 2227 RUS 6 w ½
Lepeskaite Migle 1803 LTU Rp:1940 Pts. 5.5
1 19 WIM Enkhtuul Altanulzii 2134 MGL 7 w 0
2 42
Stark Saskia 1983 GER 4,5 s ½
3 74
Pereira Susana Martins 1571 POR 4 w 1
4 27 WCM Narva Triin 2065 EST 5 s ½
5 33
Bezkorovaina Mariia 2025 UKR 5,5 w 0
6 48
Bengtsson Jessica 1908 SWE 4,5 s ½
7 54
Delgado Ayala Maria Adriana 1872 MEX 5,5 w 1
8 37
Gelip Ioana 2016 ROU 6,5 s 0
9 64
Mahmutbegovic Nadina 1730 BIH 5 w 1
10 44
Lugo Lozano Luz Adriana 1961 COL 4,5 s 1
11 23 WFM Real Pereyra Diana Carime 2077 MEX 6,5 w 0
Misiuk Ivona 1685 LTU Rp:1670 Pts. 4.0
1 27 WCM Narva Triin 2065 EST 5 w 0
2 48
Bengtsson Jessica 1908 SWE 4,5 s ½
3 46
Badamkhand Norovsambuu 1920 MGL 5,5 w 0
4 76
Agulhas Tiffany 1551 RSA 5 s ½
5 77 WCM Havenga Mirelle 0 RSA 3,5 w ½
6 58 WFM Comas Colon Rinelly 1810 PUR 4,5 s ½
7 75
Lee Melissa 1565 CAN 3,5 w 1
8 54
Delgado Ayala Maria Adriana 1872 MEX 5,5 s 0
9 50
Mendez Tovar Jessica Yissel 1889 MEX 3,5 w ½
10 56
Forsa Elise 1836 NOR 4,5 s 0
11 53
Vasiljeva Sofija 1873 LAT 4 w ½
Misiuk Karolina 0 LTU Rp:1530 Pts. 5.0
1 51
Antonovich Tatiana 1664 BLR 5,5 s 0
2 81
Dong Olivia 1487 NZL 5,5 w 0
3 99
Battsooj Amina 0 MGL 3,5 s 1
4 79
Schloffer Jasmin-Denise 1499 AUT 5,5 w 1
5 59
Greibrokk Ingrid Andrea 1634 NOR 5,5 s 1
6 49
Avetisyan Mariam 1667 ARM 6 w ½
7 43
Gajcin Marina 1702 SRB 6,5 s 0
8 57
Lymysalo Venla 1636 AUT 4,5 w ½
9 65
Wang Alyssa 1596 WLS 5,5 s 0
10 84
Markocic Spela 1477 SLO 4,5 w ½
11 50 WFM De Bruyn Aleida 1664 RSA 5 s ½
Klabis Rokas 2126 LTU Rp:2236 Pts. 5.5
1 18 IM Bluebaum Matthias 2438 GER 7 s 0
2 102
Draskovic Davor 1852 MNE 4 w 1
3 40 FM Westerberg Jonathan 2322 SWE 6 s 0
4 104
Bullen Alex 1824 WLS 3,5 w 1
5 46 IM Borisenko Viacheslav 2276 UKR 6 s 1
6 42 FM Druska Juraj 2310 SVK 6 w ½
7 34 FM Draskovic Luka 2336 MNE 6 s 0
8 54
Rindlisbacher Jan 2246 SUI 5,5 w 1
9 30 FM Kriebel Tadeas 2359 CZE 6,5 s 0
10 56
Drnovsek Gal 2236 SLO 5,5 w 1
11 24
Iskandarov Misratdin 2396 AZE 6,5 s 0
Samulionis Matas 1581 LTU Rp:1890 Pts. 6.0
1 35
Haug Johannes 1983 NOR 5 s 0
2 176
Mubasen Hochobeb 0 NAM 0,5 w 1
3 75
Chetrari Nikita 1844 MDA 6,5 s 1
4 53
Livaic Leon 1913 CRO 6 w ½
5 21 FM He Tommy O 2050 USA 7 s 1
6 33 FM Igonin Temur 1986 UZB 8 w ½
7 27
Panchanatham Vignesh 2012 USA 8 s 0
8 63
Poghosyan Tigran 1876 GER 6 w 0
9 80
Batashevs Arsens 1829 LAT 5,5 w ½
10 84
Pallas Sebastian 1814 GER 5 s 1
11 60
Schmidek Emil 1888 GER 6 w ½
Gucagaite Gabriele 1627 LTU Rp:1405 Pts. 4.0
1 24
Mammadova Narmin 1962 AZE 6 s 0
2 116
Shao Stephanie 0 USA 5 w 0
3 106
Sturm Zala 1436 SLO 2 s 1
4 117
Tjaronda Nicola 0 NAM 3,5 w ½
5 51
Drogovoz Maria 1818 RUS 7 s 0
6 104
Lesnic Galina 1487 MDA 4,5 w 0
7 103
Kokanovic Zana 1493 BIH 3,5 s 1
Rgp 262012
 
Tomas Laurušas - 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čempionato svetainė

REZULTATAI 

Tomas Laurušas - 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

Tomas Laurušas – 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

vieta SNo Name Rtg Rp FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Group
3 3 Laurusas Tomas 2402 2459 LTU 1 ½ ½ 1 1 0 1 1 1 7 B16
15 15 Stremavicius Titas 2195 2145 LTU 0 1 1 0 1 1 ½ 1 1 6,5 B14
16 103 Miknevicius Laurynas 1830 2246 LTU 1 1 ½ 1 0 1 0 ½ 1 6 B14
34 50 Vanagas Tadas 2067 2139 LTU 1 0 1 0 1 ½ ½ 1 0 5 B16
36 38 Gucaga Augustas 0 1377 LTU 1 0 0 1 1 0 ½ 1 0 4,5 B8
43 48 Meskenas Paulius 0 1241 LTU 0 ½ 0 1 0 1 1 0 1 4,5 B8
46 5 Misiuk Ernest 1589 1157 LTU 1 0 1 0 0 1 0 1 0 4 B8
48 145 Pultinevicius Paulius 0 1847 LTU 1 0 1 0 1 ½ ½ 0 1 5 B12
63 97 Lazaravicius Aras Jonas 0 1613 LTU 0 1 1 0 1 0 0 ½ 1 4,5 B10
76 85 Poska Karolis 1884 1946 LTU 0 0 1 0 0 1 0 ½ ½ 3 B18
vieta SNo Name Rtg Rp FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Group
15 78 Sibajeva Marija 0 1665 LTU 1 1 1 0 ½ ½ ½ 1 ½ 6 G10
21 36 Misiuk Emilija 0 1299 LTU 0 1 1 0 0 1 0 1 1 5 G8
23 19 Vanagaite Giedre 1996 1973 LTU 1 ½ 1 0 1 0 1 0 1 5,5 G16
39 53 Semonaviciute Agne 1656 1859 LTU 1 0 1 ½ ½ 0 0 1 ½ 4,5 G14
44 72 Gailiunaite Saule 0 1644 LTU 1 0 0 1 1 0 1 ½ 0 4,5 G12
48 40 Perminaite Simona 0 1103 LTU 1 0 0 1 0 1 0 0 0 3 G8
50 46 Urbonaviciute Zivile 1763 1662 LTU 0 0 0 1 1 ½ 0 ½ ½ 3,5 G18
55 80 Simkunaite Gabija 0 1336 LTU ½ ½ 1 1 0 0 1 0 0 4 G10
67 88 Perminaite Guoda 0 1422 LTU 0 1 0 1 ½ 0 ½ 0 1 4 G12
71 83 Misiuk Karolina 0 1396 LTU 0 0 1 0 1 ½ ½ 0 1 4 G12
73 91 Semonaviciute Migle 0 1324 LTU 0 0 0 1 1 ½ ½ 0 1 4 G12