Bir 092012
 

 
Registruoti šachmatininkai
 

________________

Sporto mokyklų trenerius, pageidaujančius vykti Lietuvos oficialios delegacijos -12-os jaunų šachmatininkų -  Europos jaunų šachmatininkų čempionate vadovu,
prašytume iki 2012 metų birželio 5 dienos atsiųsti PARAIŠKAS Lietuvos šachmatų federacijos Tarybai ePaštu: info@chessfed.lt .
Sporto mokyklų trenerius, pageidaujančius vykti Lietuvos oficialios delegacijos -12-os jaunų šachmatininkų –  Pasaulio  jaunų šachmatininkų čempionate vadovu,
prašytume iki 2012 metų birželio 11 dienos atsiųsti PARAIŠKAS Lietuvos šachmatų federacijos Tarybai ePaštu: info@chessfed.lt .

Iki 2012 metų  birželio 4 dienos 16.30 val. gautos PARAIŠKOS:

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė Miestas  Darbovietė, pareigos  Kandidatuoja būti delegacijos vadovu ir treneriu

Pastabos

1. Virginijus Lakiūnas Panevėžys Panevėžio KKSC treneris

Europos čempionate

Sutinka kandidatuoti delegacijos vadovu ir treneriu,
jei delegacija vyks lėktuvu
2. Kęstutis Kaunas Kaunas

Europos čempionate

 planuojama, kad gali dalyvauti iki 8 jaunų šachmatininkų iš Kauno
3. Laimutis Šolys Kaunas

Europos čempionate

 planuojama, kad gali dalyvauti iki 8 jaunų šachmatininkų iš Kauno
4. Raimondas Paliulionis Biržai

Pasaulio čempionate

 

 

 

 

 

 

 

 

________________

2012 metų Lietuvos  vaikų – jaunių – jaunučių šachmatų   čempionų ir vicečempiomų pasirinkimas
atstovauti Lietuvai 2012 metų Pasaulio arba Europos jaunų šachmatininkų (BM8-18) čempionatuose

Eil.Nr.

Vardas, pavardė Miestas

Amžiaus grupė

Europos jaunų šachmatininkų čempionatas
Praha, Čekija

2012.08. 16-26 d.

Pasaulio jaunų šachmatininkų čempionatas
Mariboras,
Slovėnija
2012.11. 7-17 d.

1.

Augustas Gucaga

Kaunas

B8

P+

2.

Maksim Savičev
Paulius Meškėnas

Klaipėda
Plungė

B8

E+

3.

Emilija Misiuk

Vilnius

M8

P+

4.

Simona Perminaitė

Kaunas

M8

E+

5.

Augustas Vaškevičius

Marijampolė

B10

P+

6.

Aras Jonas Lazaravičius

Kaunas

B10

E+

7.

Gabija Šimkūnaitė

Šiauliai

M10

E+

8.

Marija Šibajeva

Klaipėda

M10

P+

9.

Matas Samulionis

Šiauliai

B12

+

10.

Paulius Pultinevičius

Marijampolė

B12

E+

11.

Karolina Misiuk

Vilnius

M12

P+

12.

Saulė Gailiūnaitė

Kaunas

M12

E+

13.

Titas Stremavičius

Kaunas

B14

P+

14.

Laurynas Miknevičius

Kaunas

B14

E+

15.

Agnė Semonavičiūtė

Šiauliai

M14

 E+


16.

Gabrielė Gucagaitė

Kaunas

M14


  P+

17.

Tadas Vanagas

Panevėžys

B16

E+

18.

Andrius Brazdžionis

Panevėžys

B16

P+

19.

Giedrė Vanagaitė

Panevėžys

M16

E+

20.

Radvilė Klepeckaitė

Biržai

M16

P+

21.

Rokas Klabis

Šiauliai

B18

+

22.

Karolis Poška

Plungė

B18

E+

23.

Miglė Lepeškaitė

Kaunas

M18

P+

24.

Živilė Urbonavičiūtė

Panevėžys

M18

 E+

 

LŠF taryba prašo visų amžiaus grupių vaikų – jaunučių – jaunių Lietuvos čempionų asmeniškai (tevų) patvirtinti savo pasirinkimą raštu (epaštu  info@chessfed.lt)  iki 2012.06.05 dienos, nurodant kuriame čempionate pageidaujate dalyvauti:
Pasaulio jaunų šachmatininkų čempionate ar į Europos jaunų šachmatininkų  čempionate.
Vicečempionai -Lietuvos čempionatų  2 -ųjų vietų laimėtojai -   taip pat turi raštu patvirtinti  dalyvavimą jiems likusiame arba Europos arba Pasaulio čempionate.
Šiems Europos ir Pasaulio čempionatų dalyviams -pakviestiesiams dalyviams- suteikiamas nemokamas apgyvendinimas bei maitinimas ir padengiamas startinis mokestis (65 EUR Europos čempionato ar 70 EUR Pasaulio čempionate). Visas kitas su dalyvavimu susijusias išlaidas: organizacinį mokestį  (150 EUR Europos čempionate ar 140 EUR Pasaulio čempionate); kelionės išlaidas; draudimo išlaidas ir kitas išlaidas apmoka patys čempionatų dalyviai.
LŠF prezidento Aleksandro Černovo įsteigti 100 EUR prizai 2012 metų Lietuvos čempionams bus išmokėti išvykstant į čempionatus.
Europos čempionato dalyvių organizacinį mokestį (150 EUR) bei pinigus už  kelionės  į Čekiją bilietus reikės  pervesti į LŠF sąskaitą iki 2012 metų birželio 20 dienos.
Pakviestiesiams  Europos čempionato dalyviams – viso dvylikai dalyvių- bus suteiktas nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) nuo 2012 metų rugpjūčio 16 dienos (tik vakarienė) iki 26 dienos (pusryčiai ir pietūs) 4 žvaigždučių viešbutyje TOP HOTEL PRAHA “standartinės” kategorijos dviviečiuose kambariuose. Pakviestuosius dalyvius  lydintis delegacijos vadovas gyvens tame pačiame viešbutyje.

 

________________

 Šachmatininkai, planuojantys vykti į Europos čempionatą  papildomais  (EXTRA) žaidejais, apie pageidavimą dalyvauti Europos čempionate   turi  pranešti raštu   (epaštu  info@chessfed.lt)  iki 2012.06.05 dienos.
 Papildomi žaidėjai  privalo apsigyventi ir maitintis viešbutyje TOP HOTEL PRAHA.  Papildomiems (EXTRA)  žaidėjams nebus padengiamas jokios su dalyvavimu susijusios išlaidos: 130 EUR startinis mokestis; nakvynės ir maitinimosi išlaidos; kelionės ir draudimo išlaidos;  kitos išlaidos.

Geg 092012
 
chessfedlogo

Vaikų-jaunučių-jaunių greitųjų šachmatų 2012 metų Lietuvos čempionatas   vyko 2012 m. gegužės 18 – 19 dienomis „Viva Green Resort” viešbutyje ( Tuščiaulių kaimas, Nemenčinės seniūnija, Vilniaus raj. http://greenresort.lt ). Varžėsi 213  jaunų šachmatininkų.

ECU Newsletter 76

Detalūs REZULTATAI:
Lietuvos vaikų greitųjų šachmatų čempionatas (BM8) ;
Lietuvos vaikų greitųjų šachmatų čempionatas (BM 10);
Lietuvos jaunučių greitųjų šachmatų čempionatas (BM 12);
Lietuvos jaunučių greitųjų šachmatų čempionatas (BM 14);
Lietuvos jaunių greitųjų šachmatų čempionatas (BM 16);
Lietuvos jaunių greitųjų šachmatų čempionatas (BM18).

 

 

2012 m. LTU vaikų – jaunučių – jaunių žaibo šachmatų čempionatas, kuris pagal NUOSTATUS turėjo vykti gegužės 20 d., sekmadienį , NEVYKS ir yra NUKELIAMAS   į 2012 metų rudenį.

 

Varžybas organizavo Lietuvos šachmatų federacija.
greitųjų šachmatų varžybų nuostatai (pdf, 210 kB);

Parsisiųsti (Nuostatai_Nemencine_2012_tg.pdf.PDF)

Bal 272012
 
lmssc

Vaikų (gim. 2001 m. ir jaunesnių mergaičių ir berniukų)  šachmatų komandų Lietuvos pirmenybės vyko 2012 m. gegužės 5-6 dienomis Vilniaus miesto šachmatų ir šaškių mokykloje, Vasario 16-osios g. 14, Vilniuje.

Vaikų šachmatų komandų 2012 metų Lietuvos pirmenybių nuostatai
.

Rezultatai (greitieji šachmatai: 25 min. partijai + 5 sek. ėjimui):

Lietuvos berniukų, gimusių po 2001 metų sausio 1 dienos, komandų šachmatų pirmenybės 

Lietuvos mergaičių, gimusių po 2001 metų sausio 1 dienos, komandų šachmatų pirmenybės

 

2012 m. Lietuvos vaikų komandinės šachmatų pirmenybės,
Vilnius, gegužės 5-6 d.

Mergaičių komandų ir dalyvių rezultatai po 5 ratų

Vieta

Komandos

1

2

3

4

5

TB1

TB2

                 

1

Vilnius

*

2

2

8

9.0

2

Biržai

½

*

3

2

2

6

7.5

3

Vilkaviškis

1

0

*

2

3

4.5

4

Kaunas

½

1

1

*

3

2

5.5

5

Klaipėda

1

1

0

*

1

3.5

 

1. Vilnius ( MT : 8 / Tšk : 9 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Misiuk Karolina

0

 

1

1

1

½

3.5

4

1200

2

 

Misiuk Emilija

0

 

1

1

0

1

3.0

4

1200

3

 

Dubinskaitė Vėtra

0

 

0

½

1

1

2.5

4

1200

2. Biržai ( MT : 6 / Tšk : 7.5 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Krivičiūtė Viktorija

0

1

0

0

1

 

2.0

4

1200

2

 

Šimaitė Meida

0

1

1

0

1

 

3.0

4

1200

3

 

Rauckytė Kamilė

0

1

1

½

0

 

2.5

4

1200

3. Vilkaviškio raj. ( MT : 3 / Tšk : 4.5 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Jaškūnaitė Augustė

0

0

 

1

0

1

2.0

4

1200

2

 

Žitkauskaitė Agnė

0

0

 

1

1

½

2.5

4

1200

3

 

Karsokaitė Paulina

0

0

 

0

0

0

0.0

4

1200

4. Kaunas ( MT : 2 / Tšk : 5.5 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Perminaitė Guoda

0

1

1

0

 

½

2.5

4

1200

2

 

Perminaitė Simona

0

1

0

0

 

0

1.0

4

1200

3

 

Čeponytė Barbora

0

1

0

1

 

0

2.0

4

1200

5. Klaipėda ( MT : 1 / Tšk : 3.5 )

Bo.

 

Pavardė

Rtg

1

2

3

4

5

Tšk

Part.

RtgAvg

1

 

Jablokova Polina

0

0

0

 

0

0

0.0

4

1200

2

 

Pavliukovec Jekaterina

0

0

0

 

0

½

0.5

4

1200

3

 

Syrovatskaja Jekaterina

0

0

1

 

1

1

3.0

4

1200

 

 Berniukų komandų dalyvių rezultatai po 7 ratų

1. Marijampolė ( MT : 14 / Tšk : 26.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Pultinevičius Paulius

0

1

1

1

0

1

1

1

6.0

7

1240

2

 

Vaškevičius Augustas

0

0

½

½

1

1

0

½

3.5

7

1200

3

 

Šiugždinis Ainis

0

1

1

1

1

½

1

1

6.5

7

1256

4

 

Mockus Džiugas

0

1

1

0

0

1

½

1

4.5

7

1200

5

 

Kadusauskas Juozas

0

1

1

1

1

0

1

1

6.0

7

1200

2. Vilnius 1 ( MT : 11 / Tšk : 25.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Vasiliauskas Nerijus

0

1

1

1

1

0

1

1

6.0

7

1240

2

 

Ivanauskas Vincas

0

0

1

0

0

0

1

1

3.0

7

1200

3

 

Misiuk Ernest

1589

0

1

1

1

½

1

1

5.5

7

1200

4

 

Ivanauskas Juozapas

0

1

1

1

1

0

1

1

6.0

7

1200

5

 

Piličiauskas Parbus

0

½

1

1

½

1

1

0

5.0

7

1200

3. Klaipėda ( MT : 11 / Tšk : 25 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Karnešov Vladislav

0

0

1

1

1

0

1

1

5.0

7

1200

2

 

Inčiūra Aleksandras

0

1

1

1

0

1

1

1

6.0

7

1200

3

 

Jablokov Dmitrij

0

1

1

1

0

1

0

1

5.0

7

1256

4

 

Borisovaitė Ana

0

0

1

½

1

0

1

1

4.5

7

1200

5

 

Zinovjev Oleg

0

½

1

1

0

1

½

½

4.5

7

1200

4. Kaunas 1 ( MT : 8 / Tšk : 22.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Gucaga Augustas

0

1

1

0

0

1

0

1

4.0

7

1240

2

 

Lazaravičius Aras Jonas

0

1

1

½

1

1

0

1

5.5

7

1200

3

 

Mickus Benas

0

1

1

0

0

1

1

1

5.0

7

1256

4

 

Šiugždinis Tautvydas

0

0

1

1

0

1

0

1

4.0

7

1200

5

 

Krūminis Dominykas

0

0

1

0

½

1

½

1

4.0

7

1200

5. Šiauliai ( MT : 8 / Tšk : 16.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Navickas Ričardas

0

0

0

1

1

1

0

 

3.0

6

1200

2

 

Šimkūnaitė Gabija

0

0

½

1

0

0

0

 

1.5

6

1200

3

 

Širovas Dmitrijus

0

1

0

1

1

0

0

 

3.0

6

1265

4

 

Širovas Aleksandras

0

1

0

1

1

1

0

 

4.0

6

1200

5

 

Navickaitė Izabelė

0

1

0

0

1

0

0

 

2.0

6

1200

6. Ukmergė ( MT : 7 / Tšk : 18.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Dolmantas Martynas

0

0

 

0

½

1

0

1

2.5

6

1247

2

 

Padolskis Ugnius

0

0

 

0

0

1

1

1

3.0

6

1200

3

 

Noreika Normantas

0

0

 

0

0

1

0

1

2.0

6

1200

4

 

Auglys Dominykas

0

1

 

½

1

1

½

0

4.0

6

1200

5

 

Mecelis J Artūras

0

1

 

0

1

1

0

1

4.0

6

1200

7. Vilnius 2 ( MT : 6 / Tšk : 14 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Reklaitis Matas

0

 

0

½

0

1

0

0

1.5

6

1247

2

 

Remeika Matas

0

 

0

0

0

1

0

0

1.0

6

1200

3

 

Čibiras Vaidas

0

 

0

0

1

½

1

0

2.5

6

1265

4

 

Dailidėnas Justas

0

 

0

1

0

1

1

0

3.0

6

1200

5

 

Bavejanas Markas

0

 

0

0

1

0

1

1

3.0

6

1200

8. Vilkaviškio raj. ( MT : 6 / Tšk : 12 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Ulevičius Paulius

0

1

0

½

0

0

 

0

1.5

6

1200

2

 

Pauža Rokas

0

1

0

1

1

0

 

0

3.0

6

1200

3

 

Mickevičius Laurynas

0

½

0

1

0

0

 

0

1.5

6

1265

4

 

Vakrinas Benas

0

½

0

0

0

0

 

0

0.5

6

1200

5

 

Dadurka Povilas

0

1

0

1

0

0

 

½

2.5

6

1200

9. Biržai ( MT : 6 / Tšk : 11.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Vaičiulėnas Lukas

0

1

0

 

1

0

1

0

3.0

6

1200

2

 

Šlikas Deividas

0

1

0

 

1

0

1

½

3.5

6

1200

3

 

Staškūnas Edvardas

0

0

0

 

0

0

1

0

1.0

6

1200

4

 

Mitrochinas Marijus

0

0

0

 

1

0

0

0

1.0

6

1200

5

 

Čeponytė Gabrielė

0

0

0

 

0

0

0

0

0.0

6

1200

10. Alytus ( MT : 5 / Tšk : 13.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Vasiliauskas Domas

1482

0

1

0

½

 

1

0

2.5

6

1200

2

 

Skripkiūnas Benas

0

1

1

1

1

 

1

0

5.0

6

1200

3

 

Karpiejus Edvardas

0

0

1

0

1

 

0

0

2.0

6

1265

4

 

Ramanauskas Nojus

0

0

1

0

0

 

0

0

1.0

6

1200

5

 

Ramanauskas Rojus

0

0

0

0

0

 

0

0

0.0

6

1200

11. Kaunas 2 ( MT : 2 / Tšk : 10.5 )

Bo.

 

Pavar

Rtg

1

2

3

4

5

6

7

Tšk.

Part.

RtgAvg

1

 

Gedminas Justas

0

0

0

0

 

0

0

0

0.0

6

1247

2

 

Bilskis Domantas

0

0

0

0

 

0

0

0

0.0

6

1200

3

 

Jukšta Karolis

0

½

0

0

 

½

0

0

1.0

6

1200

4

 

Motuza Nedas

0

½

0

0

 

0

1

1

2.5

6

1200

5

 

Šilkaitis Laimis

0

0

1

1

 

1

1

0

4.0

6

1200

Galutinė berniukų komandų rikiuotė

Vieta

Komandos

Mačai

+

=

-

TB1

TB2

TB3

1

Marijampolė

7

7

0

0

14

26.5

133.0

2

Vilnius 1

7

5

1

1

11

25.5

130.0

3

Klaipėda

7

5

1

1

11

25.0

133.0

4

Kaunas 1

7

4

0

3

8

22.5

135.0

5

Šiauliai

7

4

0

3

8

16.5

126.5

6

Ukmergė

7

3

1

3

7

18.5

126.0

7

Vilnius 2

7

3

0

4

6

14.0

112.5

8

Vilkaviškis

7

3

0

4

6

12.0

127.0

9

Biržai

7

3

0

4

6

11.5

125.0

10

Alytus

7

2

1

4

5

13.5

133.0

11

Kaunas 2

7

1

0

6

2

10.5

98.5

 

Vyr. teisėjas: Rišardas Fichmanas

Vyr. sekretorius: IA Raimondas Paliulionis

Annotation:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Bal 062012
 
chessfedlogo

Lietuvos vaikų (BM8, BM10, BM12) šachmatų 2012 metų čempionatų nuostatai

Lietuvos vaikų (BM8, BM10, BM12) šachmatų 2012 metų čempionatų dalyvių PARAIŠKA

Varžybų vieta: Taujėnų dvaras.

Varžėsi 163 jaunieji šachmatininkai.
REZULTATAI: B8; B10; B12; M8;  M10; M12.

Reportažai bei čempionato akimirkos  šachmatų klubo “JUODASIS RIKIS” interneto svetainėje:
http://juodasisrikis.weebly.com/ltu-ch-bm12-bm10-bm8.html
http://juodasisrikis.weebly.com/ltu-ch-lyderiai-foto—ii.html