Bal 222016
 

Skelbiame savo amžiaus grupių nugalėtojų pasirinkimus (pasaulio ar Europos čempionatas).

 

M8 Beatričė Paknytė – Pasaulio čempionatas Batumi

M10 Monika Misiuk – Pasaulio čempionatas Batumi

M12 Barbora Mačiulaitytė – Europos čempionatas Praha

M14 Marija Šibajeva – Pasaulio čempionatas Khanty-Mansiysk

M16 Saule Gailiunaite – Europos čempionatas Praha

M18 Skaistė Šaumanaitė – Europos čempionatas Praha

B8 Daniel Emmer – Pasaulio čempionatas Batumi

B10 Gleb Pidlužnij – Europos čempionatas Praha

B12 Matas Indrūnas – Pasaulio čempionatas Batumi

B14 Karolis Jukšta – Pasaulio čempionatas Khanty-Mansiysk

B16 Lukas Stauskas – Europos čempionatas Praha

B18 Titas Stremavičius nedalyvaus

Lap 232015
 

ETCC-R1-Photographer-Gunnlaugur017

 

Europos komandiniame šachmatų čempionato, kuris lapkričio 12-22 dienomis vyko Islandijoje, paskutiniame devintame ture vyrų rinktinė neatsilaikė prieš galingą Turkijos komandą, o moterų ekipa sužaidė lygiosiomis su Belgija.

 

Vyrų rinktinės mače vienintelę pergalę iškovojo tarptautinis didmeistris Aloyzas Kveinys. Tarptautinio meistro (TM) balą įvykdęs Tautvydas Vedrickas sužaidė lygiosiomis, o TM Tomas Laurušas ir Mindaugas Beinoras patyrė pralaimėjimus.

 

Lietuva su 8 taškais iš 18 galimų užėmė 26 vietą iš 33 dalyvių. Pirmoje lentoje žaidęs A.Kveinys iš devynių partijų surinko 4 taškus, antroje T.Laurušas – 4, trečioje Mindaugas Beinoras – 3, ketvirtoje T.Vedrickas – 5,5.

 

Puikiai čempionate žaidęs T.Vedrickas liko patenkintas komandos pasirodymu. „Manau, kad sužaidėme pakankamai garbingai, atmosfera komandoj buvo puiki, nepaisant to, ar laimėjome, ar pralaimėjome. Kai gera atmosfera ir noras ruoštis, ir žaist atitinkamas. Su šitais vyrais – į bet kokį mūšį!”, – komandos draugus gyrė 25 metų MRU studentas.

 

Pergalę čempionate iškovojo užtikrintai žaidusi favorite Rusija, surinkusi 15 taškų. Antroje vietoje liko Armėnija, trečioje – Vengrija (po 13 taškų).

 

Moterų rinktinė paskutiniame ture sužaidė 2:2 su Belgijos rinktine. Pergalę iškovojo Daiva Batytė, pralaimėjo Rita Zykienė, o Deimantė Daulytė ir Salomėja Zaksaitė sužaidė lygiosiomis.

 

Geriausiai pasirodė pirmoje lentoje žaidusi tarptautinė meistrė D.Daulytė, surinkusi 6 taškus iš 9. Antroje S.Zaksaitė surinko 5, trečioje D.Batytė 4, ketvirtoje R.Zykienė – 1,5 taško.

 

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos rinktinė užėmė 26 iš 30 (6 taškai). Kaip ir vyrų turnyre, užtikrintai nugalėjo Rusija (17 taškų). Antrą vietą užėmė Ukraina (15), trečią – Gruzija (14).

 

“Manau, kad sužaidėme pagal savo galimybes. Gaila, kad nepavyko iškovoti pergalės paskutiniame rate prieš silpnesnę Belgijos komandą, bet, ko gero, nuovargis padarė savo. Kadangi žaidėme be savo lyderės Viktorijos Čmilytės, neturėjome nei atsarginės žaidėjos, nei trenerio, aukštų rezultatų ir nesitikėjome, bet visos padarėme, ką galėjome”, – rinktinės pasirodymą komentavo D.Daulytė.

Geg 262014
 

 

Eil
Nr.

Vardas, pavardė

Miestas

Amžiaus
grupė

Europos jaunių čempionatas

Batumi, Gruzija

2014.10. 18-29 d.

Pasaulio jaunių čempionatas

Durbanas,

Pietų Afrika

2014.09. 18-30 d.

1.

Gleb Pidluznij

Klaipėda

B8

+

2.

Matas Povilaitis

Šiauliai

B8

3.

Vytautė Mikalauskaitė

Šiauliai

M8

ES, -

-

4.

Monika Misiuk

Vilnius

M8

+

5.

Tomas Povilaitis

Šiauliai

B10

+

6.

Augustas Gucaga

Kaunas

B10

7.

Barbora Mačiulaitytė

Kaunas

M10

+

8.

Emilija Misiuk

Vilnius

M10

EXTRA

9.

Augustas Vaškevičius

Marijampolė

B12

+

10.

Dmitrij Jablokov

Klaipėda

B12

11.

Marija Šibajeva

Klaipėda

M12

+

12.

Gabija Šimkūnaitė

Šiauliai

M12

13.

Paulius Pultinevičius

Marijampolė

B14

+

14.

Lukas Stauskas

Šiauliai

B14

15.

Saulė Gailiūnaitė

Kaunas

M14

+

16.

Karolina Misiuk

Vilnius

M14

EXTRA

17.

Titas Stremavičius

Kaunas

B16

+

18.

Ignas Sidabras

Vilnius

B16

19.

Agnė Semonavičiūtė

Šiauliai

M16

-

-

20.

Skaistė Šaumanaitė

Panevėžys

M16

+

21.

Tomas Laurušas

Kaunas

B18

+

22.

Tadas Vanagas

Panevėžys

B18

23.

Giedrė Vanagaitė

Panevėžys

M18

+

24.

Radvilė Klepeckaitė

Biržai

M18

EXTRA žaidėjai : Benas Mickus B12 Karolis Jukšta B12 vyksta į Batumį
Matas Indriūnas B10 į Batumį Pijus Stremavičius B10 į Batumį

p.s.:  Sporto mokyklų trenerių, pageidaujančių vykti delegacijų vadovais-treneriais,
prašome iki gegužės 28 dienos atsiųsti motyvuotas paraiškas Lietuvos šachmatų federacijai emailu: info@chessfed.lt

Gru 172013
 
escc2013

 

http://www.poloniachess.pl/amplico2013/en/

Lietuvos šachmatininkų pasiekimai greitųjų šachmatų 2013 metų Europos čempionate: Miglė  Semonavičiūtė iškovojo 2-ąją vietą tarp mergaičių gimusių ne anksčiau kaip 2001 metais; Gintautas Jurgis Plungė iškovojo 3-ąją vietą S60 grupėje;Gintarė Paulauskaitė iškovojo 11-ąją vietą moterų įskaitoje; Tomas Povilaitis iškovojo 11-ąją vietą tarp berniukų gimusių ne anksčiau kaip 2003 metais.Bedrojoje įskaitoje aukščiausiąją vietą užėmė IM Mindaugas Beinoras – 47-oji vieta.

 

European Rapid Chess Championship 2013

Warsaw 2013-12-14/2013-12-15
Tempo gry: 15′ + 10” na ruch
Sędzia: FA Paweł Suwarski

best girl born 2001 or later


L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. Rn-1 CBch Bch. Wins
1 186 382 WFM Śliwicka, Alicja POL R 1767 2100 6,5 2066 65,00 69,00 5
2 323 439   Semonaviciute, Migle LTU R 1658 1566 6,0 1745 50,50 54,50 6
3 416 510 II Żukowska, Aleksandra POL R 1515 1600 5,0 2022 49,50 52,50 5
4 418 479 I Kucharska, Honorata POL R 1583 1800 5,0 2011 58,00 61,00 5
5 422 497 I Łęczek, Weronika POL R 1545 1800 5,0 1990 45,00 47,00 5
6 433 514 Stsepkina, Yauheniya BLR R 1509 1539 5,0 1958 50,00 51,50 5
7 461 520 I Rudzińska, Michalina POL R 1488 1800 5,0 1899 54,50 57,50 5
8 533 522 I Moscicka, Pola POL R 1479 1800 4,5 1878 50,00 51,50 4
9 539 565 II Choińska, Debora POL R 1352 1600 4,5 1816 49,00 52,50 4
10 541 570 II+ Czarniecka, Aleksandra POL R 1335 1600 4,5 1812 48,50 50,00 4
11 544 598 II Paździerz, Paulina POL R 1113 1600 4,5 1790 45,50 48,50 4
12 551 580 II+ Paździerz, Klaudia POL R 1276 1600 4,5 1738 50,50 53,50 4
13 554 742 Owczinina, Olga BLR 0 1000 4,5 1653 48,50 52,00 4
14 566 542 Grabcheva, Natalia BUL R 1425 1577 4,0 2008 57,50 61,50 3
15 570 532 II+ Waszczuk, Patrycja POL R 1447 1600 4,0 1908 55,50 60,00 3
16 577 566 II+ Gowin, Małgorzata POL R 1343 1600 4,0 1864 45,50 48,50 3
17 583 596 II Szymańska, Emilia POL 1156 1600 4,0 1833 47,50 50,00 4
18 586 564 II Dyląg, Emilia POL R 1356 1600 4,0 1808 53,00 56,50 4
19 587 617 II Majewska, Marianna POL 0 1600 4,0 1782 43,00 45,00 4
20 588 572 II Waligóra, Julia POL R 1333 1600 4,0 1777 48,00 51,00 4
21 591 579 I Malicka, Maria POL R 1276 1800 4,0 1771 51,50 55,00 3
22 594 599 II Tamoń, Agata POL R 1103 1600 4,0 1748 43,50 45,50 4
23 599 595 II Mucha, Marta POL R 1163 1600 4,0 1729 43,50 45,50 4
24 600 585 II+ Pyzio, Amelia POL R 1259 1600 4,0 1719 48,00 51,50 4
25 601 594 II Dadełło, Barbara POL R 1166 1600 4,0 1719 45,00 46,50 4
26 605 591 II+ Budkiewicz, Magdalena POL R 1208 1600 4,0 1707 50,50 54,50 3
27 607 597 II Tomczak, Marta POL R 1146 1600 4,0 1683 49,50 52,00 3
28 611 645 III Litwiniec, Julia POL 0 1400 4,0 1663 39,50 41,50 4
29 619 646 III Kucharska, Helena POL 0 1400 4,0 1630 44,50 47,50 4
30 627 660 III Arciszewska, Zuzanna POL 0 1400 4,0 1517 40,00 42,50 4
31 645 620 II Tuźnik, Martyna POL 0 1600 3,5 1776 42,50 44,50 3
32 646 589 II Bieńko, Jagoda POL 1214 1600 3,5 1774 52,50 56,00 3
33 647 618 II Reszka, Zofia POL 0 1600 3,5 1772 45,00 48,00 3
34 649 647 III Sokół, Maria POL 0 1400 3,5 1712 37,50 39,00 3
35 651 653 III Golec, Alicja POL 0 1400 3,5 1664 41,50 43,50 2
36 654 644 III Krajewska, Gabriela POL 0 1400 3,5 1634 41,50 44,00 3
37 657 651 III Lipowska, Nadia POL 0 1400 3,5 1612 41,00 43,00 3
38 662 654 III Kuczyńska, Katarzyna POL 0 1400 3,5 1577 43,50 45,50 3
39 666 648 III Wiewióra, Dominika POL 0 1400 3,5 1555 40,00 42,50 3
40 667 656 III Łukasik, Zuzanna POL 0 1400 3,5 1541 48,00 50,00 3
41 669 659 III Chmielewska, Julia POL 0 1400 3,5 1509 39,50 41,00 3
42 678 593 II Golecka, Jadwiga POL R 1192 1600 3,0 1741 45,00 48,00 2
43 682 621 II Wiśniewska, Nina POL 0 1600 3,0 1723 45,00 47,00 2
44 684 691 IV Dallemura, Anna POL 0 1250 3,0 1702 37,50 39,50 3
45 685 693 IV Schyllo, Wiktoria POL 0 1250 3,0 1698 31,50 32,50 3
46 688 709 V Siennicka, Katarzyna POL 0 1100 3,0 1631 42,50 44,50 2
47 691 657 III Kodym, Katarzyna POL 0 1400 3,0 1609 40,00 41,50 3
48 692 650 III Strączek, Wiktoria POL 0 1400 3,0 1585 43,50 45,00 3
49 694 649 III Słoniewska, Alicja POL 0 1400 3,0 1563 47,00 49,00 3
50 697 696 IV Hanuszkiewicz, Julia POL 0 1250 3,0 1537 35,50 36,50 3
51 699 658 III Młotkowska, Kinga POL 0 1400 3,0 1527 43,00 44,50 3
52 708 710 V Juszkowska, Zuzanna POL 0 1100 2,5 1842 32,50 33,50 2
53 710 694 IV Garbowska, Maja POL 0 1250 2,5 1697 35,00 36,00 2
54 711 697 IV Walasek, Maria POL 0 1250 2,5 1692 38,50 39,50 2
55 713 714 Szczygielska, Barbara POL 0 1000 2,5 1653 37,50 39,00 2
56 724 692 IV Jaranowska, Nicola POL 0 1250 2,0 1703 34,50 35,50 2
57 725 695 IV Soćko, Julia POL 0 1250 2,0 1696 31,50 32,50 1
58 727 652 III Szymczak, Marta POL 0 1400 2,0 1636 39,00 41,00 2
59 732 655 III Król, Izabela POL 0 1400 1,5 1596 37,50 39,00 1
60 736 728 Niedziółka, Karolina POL 0 1000 0,5 1810 34,00 36,00 0
61 737 437 I++ Kaczmarska, Joanna POL R 1659 1900 0,0 0 37,50 38,50 0

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.35) © A.Curyło http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: IA Tomasz Delega

 

European Rapid Chess Championship 2013

Warsaw 2013-12-14/2013-12-15
Tempo gry: 15′ + 10” na ruch
Sędzia: FA Paweł Suwarski

S60


L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. Rn-1 CBch Bch. Wins
1 75 109 IM Kostyra, Stanislaw POL R 2270 2400 7,5 2186 68,00 72,50 7
2 92 102 IM Adamski, Jan POL R 2281 2400 7,5 2062 67,00 72,00 6
3 131 252   Plunge, Gintautas Jurgis LTU R 1985 2038 7,0 2069 64,50 68,50 7
4 145 137 FM Frink, Ferenc HUN R 2201 2095 7,0 1988 62,50 67,50 5
5 158 184 k Gasik, Piotr POL R 2083 2200 7,0 1719 54,50 58,50 7
6 215 164 Malachi, Avraham ISR R 2130 2098 6,5 1944 59,00 62,50 6
7 230 153 Lind, Jan-olof SWE R 2163 2252 6,5 1849 58,00 62,50 6
8 248 273 k Spicak, Krzysztof POL R 1940 2200 6,0 2063 62,50 66,00 6
9 255 222 Fargere, Jacky FRA R 2036 2025 6,0 2046 61,00 65,00 6
10 256 299 k Kałużny, Włodzimierz POL R 1904 2200 6,0 2040 60,50 64,50 4
11 277 217 WIM Szmacinska, Grazyna POL R 2044 2200 6,0 1960 61,50 65,50 5
12 293 225 IM Chubar, Vladimir UKR R 2034 2090 6,0 1900 57,50 61,50 6
13 301 366   Barsciauskas, Gintautas LTU R 1797 1756 6,0 1872 56,50 60,50 5
14 308 304 Zebelis, Rimantas LTU R 1902 1864 6,0 1853 55,50 58,00 6
15 321 308 Bessarab, Vsevolod RUS R 1895 1884 6,0 1768 56,50 59,50 5
16 324 207 Goldis, Leonid RUS R 2059 0 6,0 1744 55,50 60,00 5
17 327 341 WFM Kowalska, Elzbieta POL R 1836 2100 6,0 1679 53,00 55,50 5
18 344 458 II Siek, Jerzy POL R 1624 1800 5,5 2019 52,50 55,50 4
19 386 427 II Wojtowicz, Mieczyslaw POL R 1682 1800 5,5 1859 54,50 57,50 5
20 393 605 I Przybył, Marian POL 0 2000 5,5 1820 54,50 58,00 5
21 404 335 Barlo, Werner GER 1845 1845 5,5 1638 49,00 51,00 5
22 411 386 I Kaska, Władysław POL R 1758 2000 5,0 2048 59,00 63,00 4
23 444 484 I Budrewicz, Henryk POL 1575 2000 5,0 1936 52,00 55,50 4
24 455 521 II Arbaszewski, Krzysztof POL 1485 1800 5,0 1912 54,00 56,00 5
25 472 379 I Wilczynski, Adam POL R 1772 2000 5,0 1864 56,00 60,00 5
26 473 418 Izmailov, Viktor UKR R 1699 1703 5,0 1863 58,00 61,50 4
27 483 408 I Jarmolowski, Tadeusz POL R 1709 2000 5,0 1830 54,50 58,50 5
28 487 421 Povilaitis, Stasys LTU R 1695 0 5,0 1797 54,50 58,00 5
29 488 440 I Feliksinski, Tadeusz POL R 1657 2000 5,0 1791 53,50 57,00 5
30 491 474 II Sobótka, Jan POL R 1589 1800 5,0 1790 49,00 52,50 5
31 502 375 I Rychlik, Bogdan POL 1796 2000 5,0 1739 57,00 61,00 4
32 505 444 I Wiszniowski, Eugeniusz POL R 1642 2000 5,0 1718 53,50 56,50 4
33 513 348 III Szczepanski, Janusz POL R 1823 1600 5,0 1453 50,50 54,00 4
34 522 477 I Wołoszyn, Piotr POL R 1586 2000 4,5 1993 58,50 61,00 4
35 537 395 I Strojek, Kazimierz POL R 1737 2000 4,5 1856 53,00 57,00 4
36 555 448 II+ Jefimow, Bronislaw POL R 1637 1800 4,5 1643 51,00 54,00 3
37 592 385 II Litwiniec, Zbigniew POL R 1765 1800 4,0 1767 57,00 60,50 4
38 625 435 Rudnicki, Zbigniew POL R 1664 0 4,0 1569 52,50 55,50 4
39 638 537 II Grabarczyk, Edmund POL R 1436 1800 3,5 2016 45,00 48,00 3
40 639 455 II+ Duda, Ryszard POL R 1626 1800 3,5 1928 53,00 55,00 3
41 650 613 II Kutrowski, Feliks POL 0 1800 3,5 1664 48,00 51,00 3
42 680 614 II Brochocki, Andrzej POL 0 1800 3,0 1728 47,50 49,00 3
43 689 322 I Wolski, Jerzy POL 1862 2000 3,0 1622 51,00 52,50 3
44 730 738 Topyłło, Bogusław POL 0 1000 2,0 1514 41,50 43,50 1
45 737 167 m Praszak, Michał POL R 2116 2300 0,0 0 37,50 38,50 0
46 737 350 I Strumilo, Slawomir POL 1820 2000 0,0 0 37,50 38,50 0

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.35) © A.Curyło http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: IA Tomasz Delega

European Rapid Chess Championship 2013

Warsaw 2013-12-14/2013-12-15
Tempo gry: 15′ + 10” na ruch
Sędzia: FA Paweł Suwarski

Woman


L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. Rn-1 CBch Bch. Wins
1 38 45 GM Socko, Monika POL R 2466 2500 8,0 2301 73,50 78,50 7
2 53 74 WGM Szczepkowska-Horowska, Karina POL R 2358 2300 8,0 2097 66,50 71,50 8
3 82 108 WFM Lach, Aleksandra POL R 2271 2100 7,5 2150 68,50 74,00 6
4 86 116 FM Stetsko, Lanita BLR 2245 2245 7,5 2124 65,50 70,50 7
5 89 199 Andreeva, Yulia RUS R 2066 1941 7,5 2104 63,00 66,50 7
6 110 185 WIM Krasenkova, Ilena RUS R 2082 2145 7,0 2186 66,50 70,50 7
7 115 317 WFM Kiołbasa, Oliwia POL R 1872 2100 7,0 2145 62,00 66,00 5
8 124 105 WGM Toma, Katarzyna POL R 2277 2300 7,0 2118 67,50 72,50 5
9 128 110 WGM Sudakova, Irina RUS R 2263 2356 7,0 2100 67,00 72,00 6
10 132 176 WFM Warakomska, Anna POL R 2101 2100 7,0 2061 64,00 68,00 6
11 134 244   Paulauskaite, Gintare LTU R 1998 2048 7,0 2058 58,50 62,00 7
12 147 156 WIM Iwanow, Anna POL R 2152 2200 7,0 1983 62,00 67,00 6
13 155 191 k Halamus-bulska, Agata POL R 2076 2000 7,0 1839 56,00 58,50 6
14 156 280 Manina, Ksenia RUS R 1931 1942 7,0 1807 54,50 58,00 6
15 157 331 I++ Maruszczak, Joanna POL R 1850 1900 7,0 1748 53,50 57,00 7
16 167 51 IM Milliet, Sophie FRA R 2437 2387 6,5 2172 68,00 73,50 5
17 169 177 WCM Leks, Maria POL R 2101 2000 6,5 2160 66,00 70,00 6
18 178 98 WGM Rogule, Laura LAT R 2290 2326 6,5 2110 69,00 74,00 6
19 186 382 WFM Śliwicka, Alicja POL R 1767 2100 6,5 2066 65,00 69,00 5
20 189 422 I+ Jaskiewicz, Kamila POL R 1694 1900 6,5 2062 59,00 62,00 5
21 197 230 k Gołek, Jagoda POL R 2029 2000 6,5 2009 66,00 71,00 6
22 200 87 WGM Bartel, Marta POL R 2310 2300 6,5 1993 62,50 67,50 5
23 203 246 m Łukasiewicz, Anna POL R 1994 2100 6,5 1988 65,00 68,00 6
24 205 150 WIM Gasik, Anna POL R 2169 2200 6,5 1982 63,00 68,00 5
25 213 281 I++ Murawko, Katarzyna POL R 1931 1900 6,5 1957 58,50 62,00 6
26 223 555 II+ Ziziuk, Martyna POL R 1399 1600 6,5 1913 56,50 58,50 6
27 226 233 Bogdan, Ekaterina BLR 2026 2026 6,5 1879 55,50 59,50 6
28 231 238 WFM Ungure, Liga LAT R 2013 2019 6,5 1842 56,00 60,50 5
29 244 247 Kaliadzich, Maryia BLR 1992 1992 6,0 2098 61,50 65,00 6
30 252 409 I+ Burakowska, Gabriela POL R 1707 1900 6,0 2052 62,00 66,00 4
31 254 370 Limanovska, Elizabete LAT R 1789 1705 6,0 2047 56,50 61,50 6
32 258 196 WFM Narva, Regina EST R 2072 2047 6,0 2034 59,50 61,00 5
33 270 243 k Dziodzio, Angelika POL R 1999 2000 6,0 2000 62,00 66,50 6
34 277 217 WIM Szmacinska, Grazyna POL R 2044 2200 6,0 1960 61,50 65,50 5
35 297 288 k Ostrowska, Dominika POL R 1920 2000 6,0 1895 58,00 61,00 6
36 299 205 WFM Stangl, Anita, Dr. GER R 2060 2146 6,0 1885 61,50 66,50 5
37 304 397 I Jędrocha, Katarzyna POL 1730 1800 6,0 1866 61,00 64,50 5
38 307 130 WIM Kopinits, Anna-christina AUT R 2219 2251 6,0 1859 61,50 66,50 5
39 311 107 WIM Kulon, Klaudia POL R 2272 2200 6,0 1831 58,50 62,50 6
40 323 439   Semonaviciute, Migle LTU R 1658 1566 6,0 1745 50,50 54,50 6
41 327 341 WFM Kowalska, Elzbieta POL R 1836 2100 6,0 1679 53,00 55,50 5
42 335 419 Stsepkina, Katsiaryna BLR R 1697 1744 5,5 2139 66,00 69,50 4
43 338 329 I++ Marczuk, Anna POL R 1853 1900 5,5 2065 61,50 64,50 4
44 339 314 Otikova, Elina LAT R 1881 1936 5,5 2061 63,00 66,00 5
45 353 305 I Tarnowska, Aleksandra POL R 1902 1800 5,5 1986 57,50 61,00 4
46 354 502 I Topolan, Agata POL R 1536 1800 5,5 1983 52,00 55,00 5
47 356 429 I+ Olechnicka, Karolina POL R 1679 1900 5,5 1970 63,50 67,50 4
48 363 292 k Pastuszko, Kinga POL R 1915 2000 5,5 1942 59,50 62,50 4
49 365 460 I Parol, Pola POL R 1619 1800 5,5 1928 55,50 59,00 5
50 374 468 I+ Kaniewska, Emilia POL R 1600 1900 5,5 1905 57,50 60,50 5
51 375 378 I Palka, Dominika POL R 1773 1800 5,5 1904 55,50 59,50 5
52 379 232 m Cagara, Paulina POL R 2027 2100 5,5 1884 61,00 65,50 5
53 380 266 I++ Tomaszewska, Luiza POL R 1962 1900 5,5 1883 60,50 65,50 5
54 396 391 I Botor, Michalina POL 1748 1800 5,5 1774 55,00 59,00 4
55 402 727 Gordijevica, Larisa LAT 0 1000 5,5 1668 50,00 54,00 5
56 403 334 I+ Dzionk, Agata POL 1845 1900 5,5 1642 49,50 52,50 5
57 409 447 I+ Jarmużek, Karolina POL R 1640 1900 5,0 2068 53,50 56,50 4
58 416 510 II Żukowska, Aleksandra POL R 1515 1600 5,0 2022 49,50 52,50 5
59 418 479 I Kucharska, Honorata POL R 1583 1800 5,0 2011 58,00 61,00 5
60 422 497 I Łęczek, Weronika POL R 1545 1800 5,0 1990 45,00 47,00 5
61 431 456 I++ Murawko, Julia POL R 1625 1900 5,0 1963 53,50 57,50 4
62 432 321 I++ Dadełło, Aleksandra POL R 1864 1900 5,0 1962 58,50 61,00 5
63 433 514 Stsepkina, Yauheniya BLR R 1509 1539 5,0 1958 50,00 51,50 5
64 435 507 I Kalinowska, Karolina POL R 1527 1800 5,0 1954 53,50 56,50 5
65 437 491 I Kozaczyńska, Aleksandra POL R 1568 1800 5,0 1949 55,50 56,50 4
66 440 423 Burkevica, Ilze LAT R 1692 1794 5,0 1943 55,50 59,50 4
67 441 517 I Czorniej, Antonina POL 1505 1800 5,0 1943 54,50 56,50 5
68 452 433 Parhomenko, Margarita LAT R 1667 1767 5,0 1915 54,50 58,50 4
69 461 520 I Rudzińska, Michalina POL R 1488 1800 5,0 1899 54,50 57,50 5
70 463 512 II+ Skoczek, Karolina POL 1510 1600 5,0 1898 46,00 48,00 4
71 467 552 II+ Humin, Julia POL R 1402 1600 5,0 1881 55,00 56,50 5
72 468 540   Fokaite, Gabriele LTU R 1432 0 5,0 1879 52,50 55,50 5
73 485 396 I+ Antolak, Julia POL R 1735 1900 5,0 1808 56,50 60,00 5
74 512 275   Zalimaite, Ieva LTU R 1936 1840 5,0 1618 47,00 50,00 5
75 528 494 II+ Soćko, Weronika POL R 1562 1600 4,5 1921 55,00 58,50 4
76 529 450 Serebryakova, Svetlana RUS R 1632 1647 4,5 1911 57,00 60,50 3
77 533 522 I Moscicka, Pola POL R 1479 1800 4,5 1878 50,00 51,50 4
78 539 565 II Choińska, Debora POL R 1352 1600 4,5 1816 49,00 52,50 4
79 541 570 II+ Czarniecka, Aleksandra POL R 1335 1600 4,5 1812 48,50 50,00 4
80 544 598 II Paździerz, Paulina POL R 1113 1600 4,5 1790 45,50 48,50 4
81 545 581 II Włoch, Dominika POL R 1276 1600 4,5 1787 49,00 51,50 4
82 548 413 I Major, Katarzyna POL 1704 1800 4,5 1762 53,00 57,00 4
83 551 580 II+ Paździerz, Klaudia POL R 1276 1600 4,5 1738 50,50 53,50 4
84 554 742 Owczinina, Olga BLR 0 1000 4,5 1653 48,50 52,00 4
85 558 340 Ni, Polina LAT R 1837 1869 4,5 1597 52,00 55,50 4
86 566 542 Grabcheva, Natalia BUL R 1425 1577 4,0 2008 57,50 61,50 3
87 570 532 II+ Waszczuk, Patrycja POL R 1447 1600 4,0 1908 55,50 60,00 3
88 577 566 II+ Gowin, Małgorzata POL R 1343 1600 4,0 1864 45,50 48,50 3
89 582 310 Paulauskiene, Vilma LTU R 1891 2042 4,0 1834 54,50 56,50 4
90 583 596 II Szymańska, Emilia POL 1156 1600 4,0 1833 47,50 50,00 4
91 584 488 I Gosławska, Cecylia POL R 1571 1800 4,0 1819 50,50 53,50 4
92 585 549 I Wierzbowska, Aleksandra POL R 1412 1800 4,0 1812 47,00 50,50 4
93 586 564 II Dyląg, Emilia POL R 1356 1600 4,0 1808 53,00 56,50 4
94 587 617 II Majewska, Marianna POL 0 1600 4,0 1782 43,00 45,00 4
95 588 572 II Waligóra, Julia POL R 1333 1600 4,0 1777 48,00 51,00 4
96 591 579 I Malicka, Maria POL R 1276 1800 4,0 1771 51,50 55,00 3
97 594 599 II Tamoń, Agata POL R 1103 1600 4,0 1748 43,50 45,50 4
98 599 595 II Mucha, Marta POL R 1163 1600 4,0 1729 43,50 45,50 4
99 600 585 II+ Pyzio, Amelia POL R 1259 1600 4,0 1719 48,00 51,50 4
100 601 594 II Dadełło, Barbara POL R 1166 1600 4,0 1719 45,00 46,50 4
101 605 591 II+ Budkiewicz, Magdalena POL R 1208 1600 4,0 1707 50,50 54,50 3
102 607 597 II Tomczak, Marta POL R 1146 1600 4,0 1683 49,50 52,00 3
103 611 645 III Litwiniec, Julia POL 0 1400 4,0 1663 39,50 41,50 4
104 619 646 III Kucharska, Helena POL 0 1400 4,0 1630 44,50 47,50 4
105 626 723 Ulanowska, Dorota POL 0 1000 4,0 1567 48,50 52,00 3
106 627 660 III Arciszewska, Zuzanna POL 0 1400 4,0 1517 40,00 42,50 4
107 645 620 II Tuźnik, Martyna POL 0 1600 3,5 1776 42,50 44,50 3
108 646 589 II Bieńko, Jagoda POL 1214 1600 3,5 1774 52,50 56,00 3
109 647 618 II Reszka, Zofia POL 0 1600 3,5 1772 45,00 48,00 3
110 649 647 III Sokół, Maria POL 0 1400 3,5 1712 37,50 39,00 3
111 651 653 III Golec, Alicja POL 0 1400 3,5 1664 41,50 43,50 2
112 654 644 III Krajewska, Gabriela POL 0 1400 3,5 1634 41,50 44,00 3
113 657 651 III Lipowska, Nadia POL 0 1400 3,5 1612 41,00 43,00 3
114 662 654 III Kuczyńska, Katarzyna POL 0 1400 3,5 1577 43,50 45,50 3
115 666 648 III Wiewióra, Dominika POL 0 1400 3,5 1555 40,00 42,50 3
116 667 656 III Łukasik, Zuzanna POL 0 1400 3,5 1541 48,00 50,00 3
117 669 659 III Chmielewska, Julia POL 0 1400 3,5 1509 39,50 41,00 3
118 674 619 II Łęgowik, Anna POL 0 1600 3,0 1844 40,50 41,50 3
119 678 593 II Golecka, Jadwiga POL R 1192 1600 3,0 1741 45,00 48,00 2
120 682 621 II Wiśniewska, Nina POL 0 1600 3,0 1723 45,00 47,00 2
121 684 691 IV Dallemura, Anna POL 0 1250 3,0 1702 37,50 39,50 3
122 685 693 IV Schyllo, Wiktoria POL 0 1250 3,0 1698 31,50 32,50 3
123 688 709 V Siennicka, Katarzyna POL 0 1100 3,0 1631 42,50 44,50 2
124 691 657 III Kodym, Katarzyna POL 0 1400 3,0 1609 40,00 41,50 3
125 692 650 III Strączek, Wiktoria POL 0 1400 3,0 1585 43,50 45,00 3
126 694 649 III Słoniewska, Alicja POL 0 1400 3,0 1563 47,00 49,00 3
127 697 696 IV Hanuszkiewicz, Julia POL 0 1250 3,0 1537 35,50 36,50 3
128 699 658 III Młotkowska, Kinga POL 0 1400 3,0 1527 43,00 44,50 3
129 708 710 V Juszkowska, Zuzanna POL 0 1100 2,5 1842 32,50 33,50 2
130 710 694 IV Garbowska, Maja POL 0 1250 2,5 1697 35,00 36,00 2
131 711 697 IV Walasek, Maria POL 0 1250 2,5 1692 38,50 39,50 2
132 713 714 Szczygielska, Barbara POL 0 1000 2,5 1653 37,50 39,00 2
133 724 692 IV Jaranowska, Nicola POL 0 1250 2,0 1703 34,50 35,50 2
134 725 695 IV Soćko, Julia POL 0 1250 2,0 1696 31,50 32,50 1
135 727 652 III Szymczak, Marta POL 0 1400 2,0 1636 39,00 41,00 2
136 732 655 III Król, Izabela POL 0 1400 1,5 1596 37,50 39,00 1
137 736 728 Niedziółka, Karolina POL 0 1000 0,5 1810 34,00 36,00 0
138 737 437 I++ Kaczmarska, Joanna POL R 1659 1900 0,0 0 37,50 38,50 0

 

European Rapid Chess Championship 2013

Warsaw 2013-12-14/2013-12-15
Tempo gry: 15′ + 10” na ruch
Sędzia: FA Paweł Suwarski

best junior born 2003 or later


L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. Rn-1 CBch Bch. Wins
1 208 498 Sluchak, Kiryl BLR R 1544 1522 6,5 1975 57,00 61,00 5
2 287 544 II+ Poziomkowski, Szymon POL R 1423 1800 6,0 1920 60,00 63,50 6
3 312 393 Sanz Wawer, Daniel ESP R 1743 1550 6,0 1827 54,50 58,50 6
4 326 744 Bury, Yahor BLR 0 1000 6,0 1708 51,00 54,50 5
5 341 462 II+ Czopor, Maciej POL R 1611 1800 5,5 2047 57,00 58,50 5
6 370 526 II Kabaciński, Krzysztof POL R 1466 1800 5,5 1910 49,50 53,00 5
7 385 309 Kyrychenko, Maryan UKR R 1895 1819 5,5 1861 58,00 59,00 4
8 398 405 II Golenia, Wojciech POL R 1719 1800 5,5 1739 55,50 59,50 5
9 429 528 III Hajducki, Bartłomiej POL R 1464 1600 5,0 1968 49,00 52,00 5
10 443 420 I Szczurek, Krzysztof POL R 1696 2000 5,0 1941 57,00 60,50 4
11 450 530   Povilaitis, Tomas LTU R 1452 0 5,0 1917 49,50 52,50 5
12 456 554 III Łyszczarz, Konrad POL 0 1600 5,0 1911 50,00 53,00 5
13 464 556 II Mechliński, Jakub POL R 1398 1800 5,0 1896 50,00 53,50 4
14 466 527 II Strzelecki, Maciej POL R 1464 1800 5,0 1889 51,50 54,00 4
15 501 576 II+ Maciejewski, Kamil POL R 1319 1800 5,0 1759 47,00 49,00 5
16 504 592 III Ciesielski, Maciej POL R 1206 1600 5,0 1725 49,50 52,00 5
17 525 499 II Redzisz, Michał POL R 1540 1800 4,5 1966 48,00 50,50 4
18 532 518 II Golecki, Jan POL R 1500 1800 4,5 1881 58,00 62,00 3
19 560 684 IV Warsiński, Dawid POL 0 1400 4,5 1533 40,00 41,00 4
20 562 729 Liandzbergas, Mykolas LTU 0 1000 4,5 1478 41,00 42,50 4
21 565 536 Slikas, Rokas LTU R 1439 0 4,0 2028 47,50 49,00 4
22 567 534 Grusas, Dangiras LTU R 1441 0 4,0 1969 48,50 51,50 4
23 568 561 II+ Mike, Patryk POL R 1369 1800 4,0 1943 56,50 58,50 3
24 590 610 II Wojnowski, Jan POL 0 1800 4,0 1772 54,50 58,00 3
25 596 451 Jazdanovs, Aleksandrs LAT R 1632 1638 4,0 1734 54,00 57,50 4
26 602 601 III Cieśla, Bartosz POL 1057 1600 4,0 1718 45,00 48,00 4
27 607 627 III Paździerz, Piotr POL 0 1600 4,0 1683 49,50 52,00 3
28 610 643 III Cichecki, Jan POL 0 1600 4,0 1671 48,50 51,50 4
29 614 629 III Żurawicki, Jakub POL 0 1600 4,0 1653 45,00 47,50 3
30 615 625 III Szatkowski, Paweł POL 0 1600 4,0 1651 47,00 49,50 4
31 616 745 Bagdanskis, Dangis LTU 0 1000 4,0 1642 51,00 54,00 4
32 617 638 III Dziurdzia, Karol POL 0 1600 4,0 1642 46,00 48,00 4
33 618 675 IV Jaranowski, Norbert POL 0 1400 4,0 1635 40,00 42,00 4
34 622 717 Herchuk, Volodymyr UKR 0 1000 4,0 1615 49,00 52,50 3
35 628 711 Nesse, David NOR 0 1000 4,0 1516 44,00 46,00 4
36 631 676 IV Sikorski, Jan POL 0 1400 4,0 1507 43,50 45,00 3
37 632 718 Povilaitis, Matas LTU 0 1000 4,0 1495 44,00 47,00 4
38 633 722 Shelest, Oleksii UKR 0 1000 4,0 1476 46,00 49,50 2
39 634 680 IV Pietruczanis, Dawid POL 0 1400 4,0 1470 42,50 44,50 4
40 635 672 IV Żygadło, Kajetan POL 0 1400 4,0 1468 38,50 41,50 3
41 636 686 IV Maciejek, Marcel POL 0 1400 4,0 1441 41,50 44,50 4
42 648 623 III Wysocki, Mateusz POL 0 1600 3,5 1723 49,00 51,00 3
43 655 724 Sijka, Kamil POL 0 1000 3,5 1631 38,50 41,50 2
44 656 637 III Maciejek, Maksymilian POL 0 1600 3,5 1628 43,50 46,00 3
45 661 688 IV Pariaszewski, Bogusław POL 0 1400 3,5 1608 42,00 45,00 2
46 663 663 IV Choina, Jan POL 0 1400 3,5 1571 37,00 38,50 3
47 675 689 IV Walecki, Filip POL 0 1400 3,0 1817 40,50 42,00 3
48 679 681 IV Budny, Piotr POL 0 1400 3,0 1733 38,00 39,50 3
49 683 687 IV Rudaś, Rafał POL 0 1400 3,0 1711 32,50 34,00 3
50 687 628 III Bartosik, Franciszek POL 0 1600 3,0 1664 47,50 49,50 3
51 690 662 IV Kalisiak, Przemysław POL 0 1400 3,0 1618 45,50 47,00 3
52 696 685 IV Jagodziński, Wojciech POL 0 1400 3,0 1545 35,50 37,00 3
53 698 702 V Nycz, Kamil POL 0 1200 3,0 1533 42,00 45,00 3
54 700 737 Narva, Mart EST 0 1000 3,0 1517 40,00 42,00 3
55 701 674 IV Słoniewski, Jakub POL 0 1400 3,0 1515 42,00 43,50 3
56 702 661 IV Piłat, Antoni POL 0 1400 3,0 1502 42,00 43,50 3
57 705 665 IV Niszcz, Wiktor POL 0 1400 3,0 1483 40,50 42,50 3
58 706 666 IV Walasek, Krzysztof POL 0 1400 3,0 1448 41,00 42,50 2
59 707 704 V Piaseczny, Michał POL 0 1200 3,0 1417 43,50 46,50 2
60 709 677 IV Smoliński, Kajetan POL 0 1400 2,5 1728 33,50 34,50 2
61 715 705 V Psyk, Włodzimierz POL 0 1200 2,5 1543 43,00 44,00 2
62 716 701 V Jodłowski, Jakub POL 0 1200 2,0 1854 38,00 39,50 2
63 717 703 V Mickielewicz, Aleksander POL 0 1200 2,0 1853 35,00 36,00 1
64 718 708 V Hyska, Jeremi POL 0 1200 2,0 1845 38,00 41,00 1
65 720 668 IV Barbaś, Antoni POL 0 1400 2,0 1749 36,00 37,50 2
66 722 683 IV Łuczak, Juliusz POL 0 1400 2,0 1729 37,50 39,50 2
67 728 664 IV Okruszko, Michał POL 0 1400 2,0 1629 36,00 38,00 2
68 731 700 V Kost, Arden POL 0 1200 1,5 1854 36,00 37,50 1
69 733 682 IV Wiśniewski, Maciej POL 0 1400 1,0 1732 31,50 33,00 1
70 737 609 II Pytlos, Łukasz POL 0 1800 0,0 0 37,50 38,50 0

European Rapid Chess Championship 2013

Warsaw 2013-12-14/2013-12-15
Tempo gry: 15′ + 10” na ruch
Sędzia: FA Paweł Suwarski

Wyniki – runda 11


M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. Rn-1 CBch Bch. Wins
1 11 GM Rapport, Richard HUN R 2661 2687 9,5 2524 80,50 86,50 8
2 1 GM Malakhov, Vladimir RUS R 2756 2716 9,5 2500 79,50 85,00 8
3 17 GM Petrosian, Tigran L. ARM R 2637 2648 9,5 2333 76,00 81,50 9
4 7 GM Moiseenko, Alexander UKR R 2678 2713 9,0 2492 77,00 81,00 7
5 2 GM Korobov, Anton UKR R 2752 2713 9,0 2482 80,50 85,50 9
6 8 GM Jobava, Baadur GEO R 2678 2705 9,0 2435 76,00 81,00 9
7 12 GM Socko, Bartosz POL R 2661 2500 9,0 2384 75,00 79,50 7
8 19 GM Salgado Lopez, Ivan ESP R 2620 2597 9,0 2376 76,50 82,50 8
9 15 GM Lysyj, Igor RUS R 2640 2666 9,0 2347 76,00 81,50 8
10 21 GM Krasenkow, Michal POL R 2609 2500 9,0 2340 73,00 78,50 9
11 5 GM Cheparinov, Ivan BUL R 2710 2672 8,5 2496 81,00 86,50 7
12 14 GM Sargissian, Gabriel ARM R 2647 2675 8,5 2478 78,00 83,00 6
13 6 GM Ragger, Markus AUT R 2689 2646 8,5 2476 84,50 89,50 7
14 22 GM Dubov, Daniil RUS R 2602 2629 8,5 2447 80,00 85,00 7
15 4 GM Wojtaszek, Radoslaw POL R 2713 2711 8,5 2430 76,50 81,50 8
16 9 GM Tkachiev, Vladislav FRA R 2675 2637 8,5 2426 76,00 82,50 7
17 43 IM Pakleza, Zbigniew POL R 2471 2400 8,5 2405 74,00 79,00 8
18 16 GM Ivanisevic, Ivan SRB R 2638 2626 8,5 2386 75,00 80,50 8
19 31 GM Tregubov, Pavel V. RUS R 2570 2625 8,5 2380 77,00 82,50 8
20 26 GM Bryzgalin, Kirill RUS R 2584 2460 8,5 2373 76,50 81,50 7
21 24 GM Neiksans, Arturs LAT R 2591 2560 8,5 2336 73,00 79,00 6
22 41 GM Dragun, Kamil POL R 2497 2500 8,5 2328 75,50 80,50 7
23 10 GM Azarov, Sergei BLR R 2666 2616 8,5 2321 72,50 77,00 8
24 35 GM Stupak, Kirill BLR R 2542 2505 8,5 2290 74,50 79,50 7
25 49 IM Kuźmicz, Krystian POL R 2446 2400 8,5 2250 75,00 81,00 6
26 23 GM Andriasian, Zaven ARM R 2592 2610 8,5 2200 71,50 76,50 7
27 32 IM Plat, Vojtech CZE R 2560 2470 8,5 2140 66,50 71,00 8
28 146 FM Minko, Vladimir RUS R 2180 2327 8,5 2113 66,00 70,50 7
29 36 GM Olszewski, Michał POL R 2542 2500 8,0 2443 77,00 83,00 8
30 34 GM Grigoryan, Karen H. ARM R 2548 2604 8,0 2406 74,50 80,00 7
31 3 GM Dreev, Aleksey RUS R 2740 2673 8,0 2392 76,00 80,50 7
32 25 GM Antipov, Mikhail Al. RUS R 2585 2511 8,0 2379 76,00 81,00 7
33 71 FM Przybylski, Wojciech POL R 2373 2300 8,0 2346 72,00 77,00 7
34 28 GM Dziuba, Marcin POL R 2577 2500 8,0 2334 76,00 82,00 7
35 90 FM Licznerski, Lukasz POL R 2309 2300 8,0 2333 74,00 79,50 7
36 72 FM Kantans, Toms LAT R 2368 2412 8,0 2313 73,00 77,50 8
37 27 GM Miśta, Aleksander POL R 2582 2500 8,0 2311 70,00 75,50 7
38 45 GM Socko, Monika POL R 2466 2500 8,0 2301 73,50 78,50 7
39 50 IM Zwardon, Vojtech CZE R 2442 2383 8,0 2298 71,50 76,50 8
40 42 GM Kovalev, Vladislav BLR R 2490 2574 8,0 2292 71,50 76,50 7
41 20 GM Jussupow, Artur GER R 2609 2583 8,0 2288 72,50 78,50 6
42 56 IM Golubka, Petr UKR R 2424 2363 8,0 2287 70,50 75,50 7
43 104 FM Gaehwiler, Gabriel SUI 2327 2327 8,0 2262 71,00 75,50 7
44 18 GM Mitoń, Kamil POL R 2632 2500 8,0 2256 72,00 77,50 8
45 30 GM Gritsak, Orest UKR R 2574 2516 8,0 2255 69,00 74,50 7
46 40 IM Leniart, Arkadiusz POL R 2499 2400 8,0 2235 71,00 75,50 7
47 69 IM Beinoras, Mindaugas LTU R 2375 2404 8,0 2215 69,50 74,50 7
48 100 m Świcarz, Maciej POL R 2287 2300 8,0 2206 69,50 73,50 8
49 62 IM Sadzikowski, Daniel POL R 2395 2400 8,0 2181 69,00 73,00 8
50 70 Razin, Vadim UKR R 2374 2301 8,0 2177 67,50 73,50 8
51 79 FM Kula, Robert POL R 2333 2300 8,0 2145 69,00 74,50 8
52 80 FM Kuraszkiewicz, Michael GER R 2331 2324 8,0 2098 65,50 70,50 6
53 74 WGM Szczepkowska-Horowska, Karina POL R 2358 2300 8,0 2097 66,50 71,50 8
54 78 m Stoma, Paweł POL R 2340 2300 8,0 2015 67,50 71,50 8
55 84 IM Brendel, Oliver GER R 2314 2361 8,0 2004 62,00 66,50 7
56 65 IM Berzinsh, Roland LAT R 2385 2421 7,5 2382 76,00 81,00 6
57 29 GM Kulaots, Kaido EST R 2576 2558 7,5 2375 77,00 82,00 7
58 53 IM Drozdowski, Kacper POL R 2432 2400 7,5 2361 74,50 80,00 7
59 73 Tregubov, Vadim UKR R 2367 2371 7,5 2348 74,50 79,50 6
60 46 GM Duda, Jan-krzysztof POL R 2465 2500 7,5 2326 73,50 79,00 7
61 33 GM Maiorov, Nikita BLR R 2552 2552 7,5 2323 74,50 78,00 7
62 203 k Śnihur, Piotr POL R 2062 2200 7,5 2299 71,50 76,50 7
63 103 FM Bednarek, Sylwester POL R 2281 2300 7,5 2286 70,00 74,50 5
64 52 IM Shkapenko, Pavel RUS R 2435 2406 7,5 2278 74,00 79,00 6
65 54 IM Meribanov, Vitaly BLR 2412 2412 7,5 2278 72,50 78,00 7
66 57 FM Meskovs, Nikita LAT R 2413 2431 7,5 2266 74,00 79,50 7
67 81 IM Pinski, Jan POL R 2324 2400 7,5 2250 72,50 77,50 6
68 75 m Klekowski, Maciej POL R 2358 2300 7,5 2243 76,50 81,00 7
69 201 I++ Tomczak, Mikołaj POL R 2063 2100 7,5 2243 71,00 75,00 7
70 39 GM Gdański, Jacek POL R 2503 2500 7,5 2241 70,50 75,50 7
71 64 Putka, Verners LAT R 2394 2323 7,5 2240 71,00 76,00 7
72 155 k+ Jarmuła, Łukasz POL R 2153 2200 7,5 2226 70,50 75,50 7
73 142 k Wiewióra, Eneasz POL R 2191 2200 7,5 2220 68,50 73,50 6
74 96 Yavorovsky, Valeriy UKR R 2297 2249 7,5 2212 69,00 73,50 6
75 109 IM Kostyra, Stanislaw POL R 2270 2400 7,5 2186 68,00 72,50 7
76 67 IM Pedzich, Dominik POL R 2382 2400 7,5 2175 69,00 74,00 6
77 91 FM Gajek, Radosław POL R 2304 2300 7,5 2171 67,00 71,50 7
78 47 GM Fargere, Francois FRA R 2455 2446 7,5 2162 68,50 73,50 7
79 118 k+ Szymanski, Piotr POL 2243 2200 7,5 2155 67,50 72,50 7
80 160 I++ Mirski, Stanislaw POL 2139 2100 7,5 2153 68,50 72,50 7
81 44 IM Kanarek, Marcel POL R 2467 2400 7,5 2153 67,50 73,00 7
82 108 WFM Lach, Aleksandra POL R 2271 2100 7,5 2150 68,50 74,00 6
83 85 Lokander, Martin SWE 2246 2246 7,5 2147 67,00 72,00 7
84 190 Vasyliv, Stanislav UKR R 2077 1894 7,5 2144 65,50 69,50 7
85 138 Herman, Jean BEL R 2198 2230 7,5 2127 69,00 74,50 7
86 116 FM Stetsko, Lanita BLR 2245 2245 7,5 2124 65,50 70,50 7
87 66 FM Zambo, Zoltan HUN R 2383 2399 7,5 2121 68,00 73,50 7
88 136 Orndahl, Markus SWE 2206 2206 7,5 2104 66,50 71,00 7
89 199 Andreeva, Yulia RUS R 2066 1941 7,5 2104 63,00 66,50 7
90 126 FM Bognar, Csaba Dr. HUN 2230 2230 7,5 2094 65,50 70,00 7
91 123 I++ Klepaczka, Tomasz POL R 2235 2100 7,5 2065 64,50 69,00 7
92 102 IM Adamski, Jan POL R 2281 2400 7,5 2062 67,00 72,00 6
93 182 I++ Grygierczyk, Wojciech POL R 2084 2100 7,5 2023 64,00 69,00 6
94 133 k++ Chalupnik, Marcin POL 2215 2200 7,5 2008 64,50 69,50 7
95 135 k Kopczyk, Daniel POL R 2208 2200 7,5 1997 67,00 72,00 7
96 276 Vins, Aleksis LAT R 1935 1955 7,5 1996 63,00 66,00 7
97 120 FM Nasuta, Grzegorz POL R 2238 2300 7,0 2412 79,00 84,00 6
98 13 GM Perunovic, Milos SRB R 2655 2622 7,0 2369 77,50 82,50 7
99 277 I++ Szewczyk, Mariusz POL R 1933 2100 7,0 2362 75,50 78,50 6
100 89 IM Wieczorek, Oskar POL R 2309 2400 7,0 2319 72,50 78,00 7
101 101 FM Bartel, Michal POL R 2282 2300 7,0 2306 72,00 77,00 7
102 38 IM Dourerassou, Jonathan FRA R 2518 2485 7,0 2247 70,50 75,50 7
103 97 IM Vuilleumier, Alexandre SUI R 2296 2326 7,0 2246 68,50 73,50 7
104 94 FM Lavendelis, Egons LAT R 2298 2317 7,0 2228 71,00 76,00 6
105 55 FM Druska, Juraj SVK R 2425 2370 7,0 2223 71,00 75,00 6
106 278 Olkhovskiy, Alexander RUS 0 1933 7,0 2221 64,00 67,50 5
107 76 IM Czerwoński, Aleksander POL R 2354 2400 7,0 2218 70,50 75,50 6
108 229 I++ Kuciel, Władysław POL R 2029 2100 7,0 2206 67,00 71,50 7
109 111   Setkauskas, Vaidas LTU R 2262 2193 7,0 2197 67,50 71,50 7
110 185 WIM Krasenkova, Ilena RUS R 2082 2145 7,0 2186 66,50 70,50 7
111 195 I++ Adamowicz, Maciej POL R 2072 2100 7,0 2175 68,50 72,00 6
112 99 Bernotas, Arturs LAT R 2290 2267 7,0 2164 67,50 72,50 7
113 122 k+ Musiałkiewicz, Jan POL R 2235 2200 7,0 2150 69,50 74,50 6
114 132 FM Gerasimenyk, Mikhail UKR R 2216 2188 7,0 2146 65,50 70,00 6
115 317 WFM Kiołbasa, Oliwia POL R 1872 2100 7,0 2145 62,00 66,00 5
116 119 Lissang, Christopher SWE 2240 2240 7,0 2143 67,50 72,50 7
117 95 FM Mede, Istvan HUN 2298 2298 7,0 2133 67,50 72,50 7
118 115 FM Skawinski, Arkadiusz POL R 2247 2300 7,0 2132 67,00 71,00 7
119 206 I++ Łapaj, Mateusz POL 2031 2100 7,0 2129 64,50 68,50 6
120 214 I++ Khamidov, Komil POL R 2050 2100 7,0 2128 64,00 67,50 6
121 231 k Pietruszewski, Marcin POL R 2028 2200 7,0 2124 67,00 71,50 7
122 86 FM Pavlidis, Anastasios GRE R 2310 2342 7,0 2119 67,50 73,50 7
123 129 m Piesik, Piotr POL R 2223 2300 7,0 2119 67,50 73,00 6
124 105 WGM Toma, Katarzyna POL R 2277 2300 7,0 2118 67,50 72,50 5
125 248 I++ Tomaszewski, Kacper POL R 1989 2100 7,0 2109 65,50 68,50 6
126 60 IM Nedilko, Vasily UKR R 2402 2399 7,0 2105 67,00 72,00 6
127 151 k Dumański, Aleksander POL R 2169 2200 7,0 2104 66,00 70,00 7
128 110 WGM Sudakova, Irina RUS R 2263 2356 7,0 2100 67,00 72,00 6
129 271 I+ Kyć, Jerzy POL R 1944 2100 7,0 2093 65,50 69,00 7
130 189 I++ Żochowski, Kacper POL R 2078 2100 7,0 2083 62,00 65,00 6
131 252   Plunge, Gintautas Jurgis LTU R 1985 2038 7,0 2069 64,50 68,50 7
132 176 WFM Warakomska, Anna POL R 2101 2100 7,0 2061 64,00 68,00 6
133 82 FM Wantiez, Fabrice BEL R 2324 2301 7,0 2061 61,50 65,00 7
134 244   Paulauskaite, Gintare LTU R 1998 2048 7,0 2058 58,50 62,00 7
135 125 m Warszawski, Bartosz POL 2232 2300 7,0 2052 66,50 71,00 6
136 63 m Deszczynski, Adam POL R 2395 2300 7,0 2045 65,00 69,50 6
137 113 k++ Barski, Radosław POL R 2257 2200 7,0 2042 65,00 70,00 7
138 131 k Płończak, Dominik POL 2216 2200 7,0 2030 65,00 69,50 6
139 269 I+ Lasota, Adam POL 1951 2100 7,0 2023 64,50 69,50 7
140 68 FM Marechal, Andy BEL R 2376 2356 7,0 2023 63,50 68,50 5
141 106 FM Nuri, Kambez SUI 2308 2308 7,0 2022 63,00 67,50 7
142 208 k Paszewski, Mateusz POL R 2058 2200 7,0 2016 62,50 66,50 7
143 124 k+ Kukuła, Paweł POL R 2234 2200 7,0 2015 63,50 68,50 5
144 112 k Cukrowski, Filip POL R 2258 2200 7,0 2002 64,00 69,50 7
145 137 FM Frink, Ferenc HUN R 2201 2095 7,0 1988 62,50 67,50 5
146 179 Fargere, Fabien FRA 2091 2091 7,0 1986 61,00 65,00 6
147 156 WIM Iwanow, Anna POL R 2152 2200 7,0 1983 62,00 67,00 6
148 188 k Lisowski, Krzysztof POL 2152 2200 7,0 1973 62,50 66,50 7
149 235 Auzins, Artis LAT 0 0 7,0 1956 61,00 65,00 7
150 173 k Musiałkiewicz, Paweł POL R 2106 2200 7,0 1948 64,00 68,00 6
151 254 Hetzer, Volkhard GER R 1983 2016 7,0 1866 55,00 59,00 6
152 92 FM Pacuszka, Tomasz POL 2262 2300 7,0 1852 56,00 60,50 6
153 171 Mierins, Eriks LAT R 2110 2086 7,0 1847 61,00 66,50 7
154 145   Baliasnyj, Timur LTU R 2183 2260 7,0 1847 60,50 65,00 6
155 191 k Halamus-bulska, Agata POL R 2076 2000 7,0 1839 56,00 58,50 6
156 280 Manina, Ksenia RUS R 1931 1942 7,0 1807 54,50 58,00 6
157 331 I++ Maruszczak, Joanna POL R 1850 1900 7,0 1748 53,50 57,00 7
158 184 k Gasik, Piotr POL R 2083 2200 7,0 1719 54,50 58,50 7
159 128 FM Korchmar, Vasiliy RUS R 2223 2347 6,5 2308 72,00 76,50 4
160 140 k Paprocki, Jaroslaw POL R 2193 2200 6,5 2235 65,50 70,00 6
161 721 Dzhupin, Dmitro UKR 0 1000 6,5 2212 65,50 70,50 6
162 59 FM Schoorl, Rob NED 2317 2317 6,5 2211 72,00 77,00 6
163 326 I++ Gumularz, Szymon POL R 1854 2100 6,5 2211 66,00 69,00 5
164 364 I Wiśniewski, Szymon POL R 1801 2000 6,5 2207 63,00 66,00 6
165 58 IM Matuszewski, Michal POL 2408 2400 6,5 2182 66,50 71,00 6
166 313 I Kowalski, Igor POL R 1882 2000 6,5 2175 65,50 69,50 5
167 51 IM Milliet, Sophie FRA R 2437 2387 6,5 2172 68,00 73,50 5
168 224 I++ Ulanowski, Karol POL R 2034 2100 6,5 2165 69,00 73,00 6
169 177 WCM Leks, Maria POL R 2101 2000 6,5 2160 66,00 70,00 6
170 169 Sanz Losada, Victoriano ESP R 2112 2083 6,5 2153 66,00 70,00 6
171 264 I++ Parol, Paweł POL R 1963 2100 6,5 2153 65,50 69,00 5
172 200 I Kossobudzki, Robert POL R 2065 2000 6,5 2144 69,50 74,00 6
173 117 FM Akhayan, Ruben BEL 2245 2245 6,5 2137 68,50 73,50 6
174 144 Rindlisbacher, Jan SUI R 2184 2235 6,5 2136 66,50 71,50 5
175 251 I Zareba, Grzegorz POL 1987 2000 6,5 2126 64,00 68,00 5
176 347 I Adamczewski, Jedrzej POL R 1825 2000 6,5 2126 62,50 67,00 5
177 359 I Mockun, Dawid POL R 1805 2000 6,5 2114 62,00 64,00 6
178 98 WGM Rogule, Laura LAT R 2290 2326 6,5 2110 69,00 74,00 6
179 93 IM Sotsky, Alexander RUS R 2299 2382 6,5 2110 65,00 69,50 6
180 83 k Kujawski, Adam POL R 2321 2200 6,5 2105 67,00 72,00 5
181 261 I++ Migala, Andrzej POL 2053 2100 6,5 2104 64,00 69,00 6
182 603 Pialesa, Siarhei BLR 0 2200 6,5 2097 66,50 71,50 6
183 263 Stabulnieks, Klavs LAT R 1964 1899 6,5 2097 63,50 67,50 6
184 371 I Zaleski, Lukasz POL R 1787 2000 6,5 2086 60,50 64,50 6
185 250 I+ Walter, Szymon POL R 1987 2100 6,5 2080 66,00 69,50 5
186 382 WFM Śliwicka, Alicja POL R 1767 2100 6,5 2066 65,00 69,00 5
187 349 Tuomainen, Felix SWE R 1821 1862 6,5 2064 61,50 65,50 6
188 157 Gurvich, Vitaly RUS R 2152 2094 6,5 2062 66,50 71,50 6
189 422 I+ Jaskiewicz, Kamila POL R 1694 1900 6,5 2062 59,00 62,00 5
190 461 II+ Barmuta, Bartosz POL R 1619 1800 6,5 2049 60,50 64,00 6
191 459 I Wyczling, Bartosz POL R 1623 2000 6,5 2026 58,50 62,00 6
192 147 FM Wiley, Tom E ENG R 2180 2273 6,5 2022 62,00 66,00 5
193 259 I++ Żebracki, Tomasz POL R 1969 2100 6,5 2019 58,00 62,00 5
194 141 CM Lewicki, Mirosław POL R 2192 2200 6,5 2016 64,00 69,00 6
195 181 k+ Łuksik, Mateusz POL R 2084 2200 6,5 2016 62,50 66,50 6
196 239 k Kulczyk, Paweł POL 2073 2200 6,5 2013 62,00 66,50 6
197 230 k Gołek, Jagoda POL R 2029 2000 6,5 2009 66,00 71,00 6
198 283 I Płończak, Mateusz POL 1936 2000 6,5 2007 58,50 62,00 6
199 172 k Goslawski, Michal POL R 2109 2200 6,5 2000 63,00 68,00 5
200 87 WGM Bartel, Marta POL R 2310 2300 6,5 1993 62,50 67,50 5
201 216   Narmontas, Raimondas LTU R 2045 2076 6,5 1991 63,50 67,00 6
202 202 Capitaine, Adrien FRA 2063 2063 6,5 1989 63,50 68,00 6
203 246 m Łukasiewicz, Anna POL R 1994 2100 6,5 1988 65,00 68,00 6
204 481 II Choina, Michał POL R 1579 1800 6,5 1984 59,50 63,00 5
205 150 WIM Gasik, Anna POL R 2169 2200 6,5 1982 63,00 68,00 5
206 531 I Filewicz, Radosław POL R 1450 2000 6,5 1982 60,00 64,00 6
207 174   Vicas, Marijus LTU R 2104 2039 6,5 1978 62,50 66,50 6
208 498 Sluchak, Kiryl BLR R 1544 1522 6,5 1975 57,00 61,00 5
209 215 I+ Poswiatowski, Michal POL R 2049 2100 6,5 1974 63,50 67,50 4
210 209 Petrovskis, Olegs LAT R 2055 2034 6,5 1969 62,00 65,50 5
211 88 IM Borsos, Bogdan UKR R 2310 2290 6,5 1967 63,00 68,50 6
212 152 I++ Brzeziński, Mateusz POL R 2167 2100 6,5 1966 62,00 67,00 6
213 281 I++ Murawko, Katarzyna POL R 1931 1900 6,5 1957 58,50 62,00 6
214 197 I Mazek, Marek POL 2071 2000 6,5 1947 61,50 66,00 6
215 164 Malachi, Avraham ISR R 2130 2098 6,5 1944 59,00 62,50 6
216 218   Miknevicius, Laurynas LTU R 2041 2062 6,5 1942 62,50 66,50 6
217 143 Terzi, Alexei BLR 2187 2187 6,5 1940 58,50 63,00 6
218 114   Zujev, Oleg LTU R 2249 2270 6,5 1938 60,00 65,00 5
219 168 I++ Pietocha, Pawel POL R 2113 2100 6,5 1937 62,50 66,50 5
220 223 Yaremenko, Roman UKR R 2036 1925 6,5 1934 61,00 65,00 6
221 186   Vasylius, Kestutis LTU R 2082 2108 6,5 1930 61,00 65,50 6
222 255 I+ Prażmowski, Bartosz POL R 1980 2100 6,5 1917 59,50 62,50 5
223 555 II+ Ziziuk, Martyna POL R 1399 1600 6,5 1913 56,50 58,50 6
224 355 Zhuk, Ivan BLR R 1810 1756 6,5 1902 55,00 56,00 6
225 260 Kalinouski, Siarhei BLR 1945 1945 6,5 1901 60,00 63,50 6
226 233 Bogdan, Ekaterina BLR 2026 2026 6,5 1879 55,50 59,50 6
227 307 II+ Wolski, Jaroslaw POL R 1901 1800 6,5 1868 57,50 61,50 6
228 612 II Ołowski, Tomasz POL 0 1800 6,5 1864 53,50 55,50 5
229 166 FM Zaninotto, Franco ITA R 2122 2141 6,5 1859 60,50 64,50 5
230 153 Lind, Jan-olof SWE R 2163 2252 6,5 1849 58,00 62,50 6
231 238 WFM Ungure, Liga LAT R 2013 2019 6,5 1842 56,00 60,50 5
232 210 k Flis, Pawel POL R 2054 2200 6,5 1829 59,00 63,50 5
233 234 I+ Staroszczyk, Mateusz POL R 2025 2100 6,5 1811 55,00 59,00 6
234 194 Herchuk, Dmytro UKR R 2075 0 6,5 1751 54,50 58,00 6
235 301 Kalnins, Toms LAT R 1903 1900 6,0 2239 66,50 69,50 6
236 332 II+ Wadełek, Karol POL R 1846 1800 6,0 2238 68,00 70,50 6
237 285 I Śmieszek, Wojciech POL R 1929 2000 6,0 2229 67,00 70,00 6
238 384 I++ Szóstko, Jakub POL R 1765 2100 6,0 2195 63,50 65,00 4
239 319 I Krawczyk, Piotr POL R 1866 2000 6,0 2192 65,50 67,50 5
240 286 I Gawiec, Konrad POL R 1927 2000 6,0 2147 60,50 64,00 6
241 139 Dorokhin, Mykhailo UKR R 2196 2243 6,0 2124 67,50 72,50 6
242 161 k+ Nowicki, Bartosz POL R 2138 2200 6,0 2118 69,00 73,00 6
243 178 k Choroszej, Aleksander POL R 2095 2200 6,0 2118 66,00 69,50 5
244 247 Kaliadzich, Maryia BLR 1992 1992 6,0 2098 61,50 65,00 6
245 241 I++ Janik, Igor POL R 2001 2100 6,0 2096 64,50 67,50 5
246 158 Pischikov, Vadim RUS R 2149 2148 6,0 2071 67,50 72,50 6
247 219 k Śliwicki, Damian POL R 2040 2200 6,0 2063 66,00 71,00 6
248 273 k Spicak, Krzysztof POL R 1940 2200 6,0 2063 62,50 66,00 6
249 392 II+ Michalski, Filip POL R 1746 1800 6,0 2058 63,50 67,00 5
250 165 Zaczek, Jonathon CAN R 2128 2062 6,0 2052 65,50 69,50 5
251 221 Halych, Heorhiy UKR 2022 2022 6,0 2052 64,00 68,00 6
252 409 I+ Burakowska, Gabriela POL R 1707 1900 6,0 2052 62,00 66,00 4
253 342 I Szczygieł, Konrad POL R 1836 2000 6,0 2047 62,00 65,50 5
254 370 Limanovska, Elizabete LAT R 1789 1705 6,0 2047 56,50 61,50 6
255 222 Fargere, Jacky FRA R 2036 2025 6,0 2046 61,00 65,00 6
256 299 k Kałużny, Włodzimierz POL R 1904 2200 6,0 2040 60,50 64,50 4
257 485 I Leśkiewicz, Ignacy POL R 1575 2000 6,0 2040 59,00 61,50 5
258 196 WFM Narva, Regina EST R 2072 2047 6,0 2034 59,50 61,00 5
259 443 Vakhitov, Dmitri BLR R 1652 1696 6,0 2030 59,00 63,00 5
260 352 I Lewtak, Dominik POL R 1819 2000 6,0 2029 61,00 65,00 5
261 338   Stauskas, Lukas LTU R 1841 1780 6,0 2027 60,00 63,50 6
262 183 Ivanov, Vladimir A. UKR R 2084 2063 6,0 2025 65,00 68,50 6
263 312   Bucinskas, Lukas LTU R 1884 1790 6,0 2024 64,00 67,00 5
264 337 Kyrychenko, Mykola UKR R 1842 1847 6,0 2023 60,00 62,00 5
265 162 k Woźniak, Maciej POL R 2135 2200 6,0 2022 68,00 73,00 5
266 236 I Meller, Piotr POL R 2019 2000 6,0 2021 60,00 63,50 6
267 149 k Polok, Kacper POL 2172 2200 6,0 2019 62,00 66,00 6
268 240 I++ Kozioł, Kamil POL R 2002 2100 6,0 2018 61,00 64,50 5
269 323 I+ Kosakowski, Jakub POL R 1858 2100 6,0 2010 60,50 63,50 5
270 243 k Dziodzio, Angelika POL R 1999 2000 6,0 2000 62,00 66,50 6
271 478 II+ Widelski, Kacper POL R 1584 1800 6,0 2000 54,50 57,50 6
272 300 I Szymanski, Jan POL R 1904 2000 6,0 1989 58,00 62,00 5
273 315 I+ Zarębski, Cezary POL 2025 2100 6,0 1984 57,50 61,00 5
274 198 k Kurpiewski, Slawomir POL R 2068 2200 6,0 1976 63,50 68,50 4
275 345 I Maj, Pawel POL R 1826 2000 6,0 1976 59,50 63,50 6
276 270 I Bartoszewicz, Marcin POL R 1946 2000 6,0 1965 62,00 66,00 6
277 217 WIM Szmacinska, Grazyna POL R 2044 2200 6,0 1960 61,50 65,50 5
278 320 I Praczukowski, Stanisław POL R 1864 2000 6,0 1956 60,50 63,50 5
279 368 I Litner, Igor POL R 1794 2000 6,0 1952 53,00 57,00 5
280 325 I Wiśniewski, Michał POL R 1858 2000 6,0 1951 60,00 63,50 5
281 170 k Winski, Lukasz POL 2137 2200 6,0 1950 59,50 63,50 6
282 302 k Pekacki, Stanislaw POL R 1902 2200 6,0 1938 59,50 63,50 5
283 212 I+ Szaro, Jaroslaw POL R 2052 2100 6,0 1934 58,50 62,50 5
284 127 Fernandez De Bobadilla, Gabriel ESP R 2224 0 6,0 1933 59,50 63,50 5
285 394 I Wącior, Maciej POL R 1740 2000 6,0 1932 62,00 65,50 6
286 311   Jankevicius, Nedas LTU R 1885 1648 6,0 1926 60,50 65,00 4
287 544 II+ Poziomkowski, Szymon POL R 1423 1800 6,0 1920 60,00 63,50 6
288 330 II+ Warowny, Marcin POL R 1853 1800 6,0 1917 60,00 61,50 6
289 245 I+ Kałużny, Łukasz POL R 1997 2100 6,0 1915 58,00 61,50 5
290 354 Pothieux, Philippe FRA R 1812 1828 6,0 1910 57,00 61,50 4
291 187 I++ Suliborski, Jakub POL R 2082 2100 6,0 1907 59,00 62,50 6
292 267 I+ Skrzyczek, Tomasz POL R 1957 2100 6,0 1904 61,50 65,50 5
293 225 IM Chubar, Vladimir UKR R 2034 2090 6,0 1900 57,50 61,50 6
294 344 Kemendi, Daniel HUN 1833 1833 6,0 1899 55,00 58,50 4
295 227 Pavlov, Denis RUS R 2033 2066 6,0 1896 60,00 64,00 6
296 242 I+ Ponikowski, Przemysław POL 1999 2100 6,0 1895 58,00 62,00 6
297 288 k Ostrowska, Dominika POL R 1920 2000 6,0 1895 58,00 61,00 6
298 211 Freuler, Roman SUI 2053 2053 6,0 1890 59,50 63,50 6
299 205 WFM Stangl, Anita, Dr. GER R 2060 2146 6,0 1885 61,50 66,50 5
300 404 I Chylewski, Patryk POL R 1719 2000 6,0 1881 58,50 62,00 5
301 366   Barsciauskas, Gintautas LTU R 1797 1756 6,0 1872 56,50 60,50 5
302 324 I Lada, Michal POL R 1858 2000 6,0 1869 56,50 59,00 6
303 417 II Bajek, Marek POL R 1700 1800 6,0 1868 57,00 61,00 6
304 397 I Jędrocha, Katarzyna POL 1730 1800 6,0 1866 61,00 64,50 5
305 388 II Żurkiewicz, Krzysztof POL R 1753 1800 6,0 1866 56,50 60,50 6
306 148 CM Fernandez De Bobadilla, Jaime ESP R 2176 2210 6,0 1860 57,50 61,50 4
307 130 WIM Kopinits, Anna-christina AUT R 2219 2251 6,0 1859 61,50 66,50 5
308 304   Zebelis, Rimantas LTU R 1902 1864 6,0 1853 55,50 58,00 6
309 226 I++ Różycki, Bartłomiej POL R 2033 2100 6,0 1850 56,00 60,00 6
310 213 I+ Stoppel, Mariusz POL 2048 2100 6,0 1845 59,00 63,00 4
311 107 WIM Kulon, Klaudia POL R 2272 2200 6,0 1831 58,50 62,50 6
312 393 Sanz Wawer, Daniel ESP R 1743 1550 6,0 1827 54,50 58,50 6
313 343 I Cyra, Dariusz POL R 1835 2000 6,0 1823 58,00 60,50 6
314 545 II+ Jarzębowski, Kacper POL R 1420 1800 6,0 1822 49,50 52,00 6
315 258 Isakovs, Janis LAT R 1973 0 6,0 1814 57,00 60,50 4
316 604 I Wojciechowski, Pawel POL 0 2000 6,0 1800 55,50 59,50 5
317 295 II+ Małaczek, Mateusz POL R 1907 1800 6,0 1799 56,00 58,00 6
318 362 I Pham, Juliusz POL R 1801 2000 6,0 1794 53,00 56,00 6
319 303 I Sadzikowski, Marian POL R 1902 2000 6,0 1782 55,50 59,50 6
320 401 Ziedinsh, Roberts LAT R 1720 1778 6,0 1772 55,00 59,00 5
321 308 Bessarab, Vsevolod RUS R 1895 1884 6,0 1768 56,50 59,50 5
322 256 I+ Wiśniewski, Adam POL R 1977 2100 6,0 1755 57,50 61,50 5
323 439   Semonaviciute, Migle LTU R 1658 1566 6,0 1745 50,50 54,50 6
324 207 Goldis, Leonid RUS R 2059 0 6,0 1744 55,50 60,00 5
325 328 II+ Zienkiewicz, Mateusz POL R 1854 1800 6,0 1722 56,00 58,00 6
326 744 Bury, Yahor BLR 0 1000 6,0 1708 51,00 54,50 5
327 341 WFM Kowalska, Elzbieta POL R 1836 2100 6,0 1679 53,00 55,50 5
328 351 II Parzydeł, Michał POL 1812 1800 6,0 1669 53,00 56,50 5
329 291 I+ Drozdowski, Konrad POL R 1918 2100 5,5 2242 68,50 70,50 4
330 37 GM Jakubowski, Krzysztof POL R 2536 2500 5,5 2222 71,50 75,00 4
331 287 I++ Chomczyk, Marek POL R 1921 2100 5,5 2203 64,50 68,50 5
332 360 I Psyk, Radosław POL R 1805 2000 5,5 2197 69,00 73,50 4
333 293 Konopka, Jeremiasz FRA R 1912 1953 5,5 2185 63,50 66,50 5
334 403 I+ Filewicz, Przemysław POL R 1719 2100 5,5 2161 68,50 73,00 5
335 419 Stsepkina, Katsiaryna BLR R 1697 1744 5,5 2139 66,00 69,50 4
336 163 Mastalerz, Xavier BEL 2131 2131 5,5 2123 66,00 70,00 5
337 297 I Kuspak, Aleksander POL 1906 2000 5,5 2101 67,00 70,00 5
338 329 I++ Marczuk, Anna POL R 1853 1900 5,5 2065 61,50 64,50 4
339 314 Otikova, Elina LAT R 1881 1936 5,5 2061 63,00 66,00 5
340 220 k Czyż, Artur POL R 2039 2200 5,5 2049 64,00 67,00 5
341 462 II+ Czopor, Maciej POL R 1611 1800 5,5 2047 57,00 58,50 5
342 390 I Filimoniuk, Marcin POL R 1751 2000 5,5 2030 65,00 69,00 4
343 228 I++ Witek, Tomasz POL R 2029 2100 5,5 2025 64,00 68,00 5
344 458 II Siek, Jerzy POL R 1624 1800 5,5 2019 52,50 55,50 4
345 475 II Tamoń, Radosław POL R 1589 1800 5,5 2018 56,50 60,50 4
346 365 II+ Szmaciński, Slawomir POL R 1801 1800 5,5 2010 56,50 58,50 5
347 134 k+ Jaroch, Karol POL R 2211 2200 5,5 2008 63,00 68,00 5
348 400 I Fukowski, Paweł POL R 1722 2000 5,5 2008 62,50 65,50 5
349 463 II Choina, Adam POL R 1611 1800 5,5 2002 59,00 62,00 5
350 327 I Karpus, Michał POL R 1854 2000 5,5 1994 61,50 63,00 5
351 346 II Krupacz, Maciej POL 1826 1800 5,5 1990 61,00 65,50 5
352 306 I Lewandrowski, Tomasz POL R 1901 2000 5,5 1987 61,00 64,00 5
353 305 I Tarnowska, Aleksandra POL R 1902 1800 5,5 1986 57,50 61,00 4
354 502 I Topolan, Agata POL R 1536 1800 5,5 1983 52,00 55,00 5
355 372 Shakhov, Mykhailo UKR R 1787 1968 5,5 1976 62,50 66,50 5
356 429 I+ Olechnicka, Karolina POL R 1679 1900 5,5 1970 63,50 67,50 4
357 356 Rogalevych, Oleksandr UKR R 1810 0 5,5 1969 55,50 59,00 5
358 441 II Kalejta, Arkadiusz POL 1649 1800 5,5 1968 54,50 58,00 5
359 279 Degremont, Patrick FRA R 1932 1950 5,5 1967 59,50 61,50 4
360 367 I Makowski, Tomasz POL R 1795 2000 5,5 1961 57,00 61,00 4
361 284 I+ Hasiński, Krystian POL R 1929 2100 5,5 1950 59,00 62,00 5
362 294 I Gigoła, Jacek POL R 1909 2000 5,5 1946 58,50 62,00 5
363 292 k Pastuszko, Kinga POL R 1915 2000 5,5 1942 59,50 62,50 4
364 389 Tkadlecek, Petr CZE R 1753 1755 5,5 1941 58,50 62,50 5
365 460 I Parol, Pola POL R 1619 1800 5,5 1928 55,50 59,00 5
366 511 II Król, Marcin POL R 1510 1800 5,5 1924 53,50 55,00 5
367 361 I Łukasiewicz, Krzysztof POL R 1801 2000 5,5 1921 56,00 59,50 5
368 353   Buterlevicius, Rytis LTU R 1819 1654 5,5 1912 60,50 64,50 4
369 523 II Wierzbicki, Michał POL R 1479 1800 5,5 1912 50,50 52,50 5
370 526 II Kabaciński, Krzysztof POL R 1466 1800 5,5 1910 49,50 53,00 5
371 713 Longfors, Michael POL 0 1000 5,5 1909 60,50 65,00 4
372 192 Korhonen, Pasi FIN 2075 2075 5,5 1909 58,50 62,50 5
373 339 II Boguszewski, Paweł POL 1840 1800 5,5 1907 58,50 62,50 5
374 468 I+ Kaniewska, Emilia POL R 1600 1900 5,5 1905 57,50 60,50 5
375 378 I Palka, Dominika POL R 1773 1800 5,5 1904 55,50 59,50 5
376 268 I Cubala, Piotr POL R 1956 2000 5,5 1896 59,50 63,50 5
377 746 Pedersen, Braad Claes POL 0 1000 5,5 1896 56,00 60,50 5
378 318 I Kałużny, Tomasz POL R 1868 2000 5,5 1891 57,50 60,50 5
379 232 m Cagara, Paulina POL R 2027 2100 5,5 1884 61,00 65,50 5
380 266 I++ Tomaszewska, Luiza POL R 1962 1900 5,5 1883 60,50 65,50 5
381 426 I+ Powałka, Michał POL R 1686 2100 5,5 1879 55,00 58,50 5
382 369 Jastrzębski, Robert POL R 1792 0 5,5 1876 58,00 62,00 4
383 274 I Przytula, Grzegorz POL 1936 2000 5,5 1875 60,50 64,00 4
384 516 II Popławski, Maciej POL R 1507 1800 5,5 1867 54,50 57,00 5
385 309 Kyrychenko, Maryan UKR R 1895 1819 5,5 1861 58,00 59,00 4
386 427 II Wojtowicz, Mieczyslaw POL R 1682 1800 5,5 1859 54,50 57,50 5
387 407 I Sawicki, Wojciech POL R 1710 2000 5,5 1858 57,00 60,50 5
388 193 Melderis, Uldis LAT R 2075 1967 5,5 1853 57,50 60,00 4
389 430 I Byliński, Grzegorz POL R 1673 2000 5,5 1852 53,00 57,00 5
390 257 I+ Sielicki, Tomasz POL R 1975 2100 5,5 1829 57,50 60,50 5
391 180 k Szadkowski, Krzysztof POL R 2087 2200 5,5 1824 55,50 60,00 5
392 424 III Orłowski, Paweł POL 1722 1600 5,5 1823 53,00 56,00 5
393 605 I Przybył, Marian POL 0 2000 5,5 1820 54,50 58,00 5
394 373 II+ Major, Boguslaw POL 1781 1800 5,5 1802 55,50 59,50 5
395 296 I Dziuba, Stanislaw POL R 1906 2000 5,5 1799 56,00 59,00 5
396 391 I Botor, Michalina POL 1748 1800 5,5 1774 55,00 59,00 4
397 265 Ischenko, Zakhar UKR 0 0 5,5 1755 59,00 63,00 5
398 405 II Golenia, Wojciech POL R 1719 1800 5,5 1739 55,50 59,50 5
399 616 II Soboń, Marcin POL 0 1800 5,5 1719 50,50 53,00 5
400 608 II Blus, Piotr POL 0 1800 5,5 1712 52,00 55,00 5
401 374 III Skolimowski, Andrzej POL R 1781 1600 5,5 1686 55,00 58,50 5
402 727 Gordijevica, Larisa LAT 0 1000 5,5 1668 50,00 54,00 5
403 334 I+ Dzionk, Agata POL 1845 1900 5,5 1642 49,50 52,50 5
404 335 Barlo, Werner GER 1845 1845 5,5 1638 49,00 51,00 5
405 442 II+ Sylwestrzuk, Mariusz POL 1653 1800 5,5 1632 51,50 55,00 5
406 358 I Chrzastowski, Piotr POL R 1806 2000 5,5 1470 49,00 53,00 5
407 290 II+ Fronczak, Sebastian POL R 1919 1800 5,0 2195 66,00 69,50 4
408 454 II Kołodziej, Krzysztof POL R 1627 1800 5,0 2068 58,00 61,00 5
409 447 I+ Jarmużek, Karolina POL R 1640 1900 5,0 2068 53,50 56,50 4
410 398 I Kroczka, Gromosław POL R 1727 2000 5,0 2048 62,00 66,00 4
411 386 I Kaska, Władysław POL R 1758 2000 5,0 2048 59,00 63,00 4
412 529 III Ulanowski, Marek POL R 1455 1600 5,0 2044 47,00 50,00 5
413 465 II Zywert, Kacper POL 1565 1800 5,0 2043 58,50 62,50 4
414 446 I Tadzik, Dariusz POL R 1640 2000 5,0 2036 61,50 65,50 4
415 493 II Domański, Łukasz POL R 1566 1800 5,0 2022 60,00 64,00 5
416 510 II Żukowska, Aleksandra POL R 1515 1600 5,0 2022 49,50 52,50 5
417 503 II Kurnicki, Mateusz POL R 1534 1800 5,0 2012 59,00 62,50 5
418 479 I Kucharska, Honorata POL R 1583 1800 5,0 2011 58,00 61,00 5
419 377   Sidabras, Jonas LTU R 1774 1710 5,0 1998 57,00 60,50 4
420 471 II+ Rudecki, Bartosz POL R 1596 1800 5,0 1997 57,50 60,50 5
421 489 II Starczewski, Michał POL R 1571 1800 5,0 1990 60,00 63,00 5
422 497 I Łęczek, Weronika POL R 1545 1800 5,0 1990 45,00 47,00 5
423 492 II Romaniuk, Bartlomiej POL 1566 1800 5,0 1983 53,00 55,00 5
424 438 Linden, Anders SWE R 1658 1677 5,0 1979 62,50 66,00 5
425 490 II+ Dąbrowski, Damian POL R 1570 1800 5,0 1972 54,00 57,00 5
426 376 II Dadełło, Andrzej POL R 1777 1800 5,0 1969 60,00 64,00 5
427 487 II Paliszewski, Dominik POL R 1574 1800 5,0 1969 50,00 53,00 5
428 505 II Borowski, Marek POL 1529 1800 5,0 1968 53,50 56,00 5
429 528 III Hajducki, Bartłomiej POL R 1464 1600 5,0 1968 49,00 52,00 5
430 175 k Kielar, Maciej POL 2103 2200 5,0 1963 61,00 65,50 4
431 456 I++ Murawko, Julia POL R 1625 1900 5,0 1963 53,50 57,50 4
432 321 I++ Dadełło, Aleksandra POL R 1864 1900 5,0 1962 58,50 61,00 5
433 514 Stsepkina, Yauheniya BLR R 1509 1539 5,0 1958 50,00 51,50 5
434 414 I Kokoszczyński, Jan POL R 1703 2000 5,0 1957 58,00 62,00 4
435 507 I Kalinowska, Karolina POL R 1527 1800 5,0 1954 53,50 56,50 5
436 415   Sidabras, Ignas LTU R 1703 1736 5,0 1953 59,00 62,00 5
437 491 I Kozaczyńska, Aleksandra POL R 1568 1800 5,0 1949 55,50 56,50 4
438 399 II Dziodzio, Tomasz POL R 1726 1800 5,0 1945 56,50 60,50 5
439 449 II Rzeszowski, Dominik POL R 1633 1800 5,0 1943 57,50 60,50 4
440 423 Burkevica, Ilze LAT R 1692 1794 5,0 1943 55,50 59,50 4
441 517 I Czorniej, Antonina POL 1505 1800 5,0 1943 54,50 56,50 5
442 495 II Wiśniewski, Jacek POL 1551 1800 5,0 1942 52,50 55,50 4
443 420 I Szczurek, Krzysztof POL R 1696 2000 5,0 1941 57,00 60,50 4
444 484 I Budrewicz, Henryk POL 1575 2000 5,0 1936 52,00 55,50 4
445 515 II Frydrych, Łukasz POL 1508 1800 5,0 1933 54,50 57,50 5
446 509 II Mincewicz, Tomasz POL R 1515 1800 5,0 1923 55,00 58,50 4
447 336 I Celmer, Krzysztof POL 1763 2000 5,0 1921 57,50 60,50 4
448 467 Riquembourg, Julien FRA R 1604 1623 5,0 1920 54,50 57,50 5
449 508 II+ Góreczny, Tomasz POL R 1525 1800 5,0 1920 51,00 53,50 5
450 530   Povilaitis, Tomas LTU R 1452 0 5,0 1917 49,50 52,50 5
451 575 II Surazynski, Kacper POL R 1327 1800 5,0 1915 61,50 66,00 4
452 433 Parhomenko, Margarita LAT R 1667 1767 5,0 1915 54,50 58,50 4
453 500 Bekasovs, Rihards LAT 1540 1540 5,0 1914 52,50 55,50 4
454 519 II+ Laszczak, Przemysław POL R 1489 1800 5,0 1912 61,50 66,50 4
455 521 II Arbaszewski, Krzysztof POL 1485 1800 5,0 1912 54,00 56,00 5
456 554 III Łyszczarz, Konrad POL 0 1600 5,0 1911 50,00 53,00 5
457 387 Rykov, Ivan RUS R 1758 1783 5,0 1907 58,00 61,50 4
458 411 Luscenkovs, Artjoms LAT R 1707 1757 5,0 1906 57,50 61,50 5
459 381 I Biegalski, Arkadiusz POL 1728 2000 5,0 1905 58,00 61,50 5
460 506 III Młynarski, Kamil POL R 1529 1600 5,0 1903 55,50 57,00 4
461 520 I Rudzińska, Michalina POL R 1488 1800 5,0 1899 54,50 57,50 5
462 525 I Błociński, Maciej POL R 1469 2000 5,0 1898 56,00 58,50 5
463 512 II+ Skoczek, Karolina POL 1510 1600 5,0 1898 46,00 48,00 4
464 556 II Mechliński, Jakub POL R 1398 1800 5,0 1896 50,00 53,50 4
465 560 II Anzel, Paweł POL 1370 1800 5,0 1890 54,50 58,00 5
466 527 II Strzelecki, Maciej POL R 1464 1800 5,0 1889 51,50 54,00 4
467 552 II+ Humin, Julia POL R 1402 1600 5,0 1881 55,00 56,50 5
468 540   Fokaite, Gabriele LTU R 1432 0 5,0 1879 52,50 55,50 5
469 298 Korman, Roman UKR R 1905 1830 5,0 1874 59,50 63,00 5
470 541   Koliasnikovas, Aironas LTU R 1427 0 5,0 1873 53,50 57,00 5
471 253 I Czaja, Wojciech POL 1985 2000 5,0 1868 61,00 65,00 5
472 379 I Wilczynski, Adam POL R 1772 2000 5,0 1864 56,00 60,00 5
473 418 Izmailov, Viktor UKR R 1699 1703 5,0 1863 58,00 61,50 4
474 483 II Borowski, Adam POL 1576 1800 5,0 1861 52,00 55,00 5
475 535 II+ Węgrzyniak, Paweł POL R 1440 1800 5,0 1858 54,00 55,00 4
476 486 II Solnicki, Maciej POL R 1575 1800 5,0 1855 53,00 55,50 5
477 154 Orndahl, Mats SWE 2159 2159 5,0 1844 59,50 64,00 5
478 204 Artinyan, Remy FRA 2061 2061 5,0 1843 59,00 63,00 4
479 472 III Snarski, Bogusław POL R 1591 1600 5,0 1843 50,50 53,50 4
480 453 II Hacia, Damian POL R 1629 1800 5,0 1839 56,00 59,00 5
481 548 II Rak, Maciej POL R 1414 1800 5,0 1834 53,50 55,50 4
482 740 Czyżak, Błażej POL 0 1000 5,0 1831 50,50 54,00 4
483 408 I Jarmolowski, Tadeusz POL R 1709 2000 5,0 1830 54,50 58,50 5
484 578 III Cieślik, Krzysztof POL R 1289 1600 5,0 1810 45,00 48,00 5
485 396 I+ Antolak, Julia POL R 1735 1900 5,0 1808 56,50 60,00 5
486 470 II Rosiak, Tomasz POL 1599 1800 5,0 1802 53,50 57,00 5
487 421   Povilaitis, Stasys LTU R 1695 0 5,0 1797 54,50 58,00 5
488 440 I Feliksinski, Tadeusz POL R 1657 2000 5,0 1791 53,50 57,00 5
489 611 II Ołowski, Sławomir POL 0 1800 5,0 1790 59,00 63,50 4
490 571 III Rylski, Mateusz POL R 1335 1600 5,0 1790 50,50 53,50 4
491 474 II Sobótka, Jan POL R 1589 1800 5,0 1790 49,00 52,50 5
492 731 Orndahl, Carl Johan SWE 0 1000 5,0 1789 55,00 59,00 5
493 402 Yulgushev, Artur RUS R 1720 1738 5,0 1787 53,50 57,50 4
494 434 II Waszczuk, Mariusz POL R 1666 1800 5,0 1780 53,50 57,50 5
495 615 II Skiba, Jakub POL 0 1800 5,0 1775 52,50 56,50 4
496 568 II Karwat, Szymon POL R 1336 1800 5,0 1774 53,00 56,50 4
497 577 II Frank, Mateusz POL R 1303 1800 5,0 1772 49,00 52,00 5
498 739 Niewolik, Tomasz POL 0 1000 5,0 1771 57,00 60,50 3
499 272 I Jozwik, Jacek POL R 1942 2000 5,0 1762 55,50 59,50 5
500 639 III Wasilewski, Bartosz POL 0 1600 5,0 1761 55,50 59,50 5
501 576 II+ Maciejewski, Kamil POL R 1319 1800 5,0 1759 47,00 49,00 5
502 375 I Rychlik, Bogdan POL 1796 2000 5,0 1739 57,00 61,00 4
503 712 Menko, Petro UKR 0 1000 5,0 1727 52,00 55,50 4
504 592 III Ciesielski, Maciej POL R 1206 1600 5,0 1725 49,50 52,00 5
505 444 I Wiszniowski, Eugeniusz POL R 1642 2000 5,0 1718 53,50 56,50 4
506 282 I++ Tarczykowski, Janusz POL R 1930 2100 5,0 1709 54,50 56,00 5
507 425 II+ Niebrzydowski, Emil POL R 1688 1800 5,0 1708 54,50 58,50 5
508 262 Marttinen, Jussi FIN R 1965 2005 5,0 1702 50,50 54,00 4
509 432 II Sobolewski, Dawid POL R 1667 1800 5,0 1677 46,50 48,50 4
510 416 Nadal Tur, Antonio ESP R 1703 1722 5,0 1654 52,50 56,00 4
511 725 Binder, Oleg SUI 0 1000 5,0 1631 50,50 54,00 4
512 275   Zalimaite, Ieva LTU R 1936 1840 5,0 1618 47,00 50,00 5
513 348 III Szczepanski, Janusz POL R 1823 1600 5,0 1453 50,50 54,00 4
514 77 m Przedmojski, Rafal POL R 2342 2300 4,5 2187 68,50 73,00 3
515 61 FM Westerberg, Jonathan SWE R 2397 2397 4,5 2087 62,50 67,50 4
516 445 II+ Matuszewski, Maciej POL 1641 1800 4,5 2067 58,50 61,50 4
517 501 II Prażmowski, Włodzimierz POL R 1539 1800 4,5 2054 49,50 51,50 4
518 357 II+ Kamiński, Jan POL R 1809 1800 4,5 2051 63,00 66,00 4
519 48 IM Sieciechowicz, Marcin POL R 2446 2400 4,5 2024 61,50 66,50 4
520 457 II Szymanowski, Igor POL R 1624 1800 4,5 2021 62,50 66,50 3
521 469 II+ Juszkowski, Kamil POL R 1600 1800 4,5 2007 52,50 54,50 4
522 477 I Wołoszyn, Piotr POL R 1586 2000 4,5 1993 58,50 61,00 4
523 466 II Cichocki, Mariusz POL 1629 1800 4,5 1986 51,00 54,00 4
524 482 II Słomczewski, Michał POL R 1578 1800 4,5 1973 57,50 60,50 4
525 499 II Redzisz, Michał POL R 1540 1800 4,5 1966 48,00 50,50 4
526 383   Sabaliauskis, Martynas LTU R 1766 1735 4,5 1950 59,50 63,50 4
527 513 II Muller, Marcin POL R 1509 1800 4,5 1932 46,00 49,00 4
528 494 II+ Soćko, Weronika POL R 1562 1600 4,5 1921 55,00 58,50 4
529 450 Serebryakova, Svetlana RUS R 1632 1647 4,5 1911 57,00 60,50 3
530 496 II Golenia, Jan POL R 1546 1800 4,5 1901 56,50 59,50 4
531 464 Bloshenkov, Sergii UKR 0 0 4,5 1889 51,00 54,00 4
532 518 II Golecki, Jan POL R 1500 1800 4,5 1881 58,00 62,00 3
533 522 I Moscicka, Pola POL R 1479 1800 4,5 1878 50,00 51,50 4
534 559 II Nowicki, Mateusz POL R 1386 1800 4,5 1877 49,00 52,00 4
535 504 II Kałużny, Jan POL R 1532 1800 4,5 1872 49,50 52,50 4
536 553 II Żółkiewski, Jakub POL R 1400 1800 4,5 1870 55,50 58,50 4
537 395 I Strojek, Kazimierz POL R 1737 2000 4,5 1856 53,00 57,00 4
538 546 II Topolan, Paweł POL R 1418 1800 4,5 1836 55,00 58,00 3
539 565 II Choińska, Debora POL R 1352 1600 4,5 1816 49,00 52,50 4
540 436 II Gierech, Paweł POL R 1662 1800 4,5 1814 55,00 59,00 3
541 570 II+ Czarniecka, Aleksandra POL R 1335 1600 4,5 1812 48,50 50,00 4
542 569 II Fieducik, Marcin POL R 1335 1800 4,5 1811 45,00 48,00 4
543 602 III Słoniewski, Michał POL R 1026 1600 4,5 1802 43,50 46,00 4
544 598 II Paździerz, Paulina POL R 1113 1600 4,5 1790 45,50 48,50 4
545 581 II Włoch, Dominika POL R 1276 1600 4,5 1787 49,00 51,50 4
546 573 II Gutkowski, Marek POL R 1330 1800 4,5 1783 47,50 49,50 3
547 583 III Szczygielski, Maciej POL 1273 1600 4,5 1763 47,50 50,00 4
548 413 I Major, Katarzyna POL 1704 1800 4,5 1762 53,00 57,00 4
549 574 II Klukowski, Piotr POL R 1328 1800 4,5 1745 48,00 50,00 3
550 584 III Kowalski, Gerard POL R 1262 1600 4,5 1740 50,00 53,50 4
551 580 II+ Paździerz, Klaudia POL R 1276 1600 4,5 1738 50,50 53,50 4
552 159 k Checiak, Krzysztof POL 2147 2200 4,5 1702 52,00 56,00 4
553 476   Skripkiunas, Benas LTU R 1589 1563 4,5 1683 45,00 48,00 4
554 742 Owczinina, Olga BLR 0 1000 4,5 1653 48,50 52,00 4
555 448 II+ Jefimow, Bronislaw POL R 1637 1800 4,5 1643 51,00 54,00 3
556 733   Delkus, Joris LTU 0 1000 4,5 1634 47,50 51,00 4
557 720 Blus, Michał POL 0 1000 4,5 1599 49,00 52,50 4
558 340 Ni, Polina LAT R 1837 1869 4,5 1597 52,00 55,50 4
559 431 II Choiński, Andrzej POL 0 1800 4,5 1579 47,00 50,00 4
560 684 IV Warsiński, Dawid POL 0 1400 4,5 1533 40,00 41,00 4
561 726   Plaipa, Antanas LTU 0 1000 4,5 1531 48,00 51,50 3
562 729   Liandzbergas, Mykolas LTU 0 1000 4,5 1478 41,00 42,50 4
563 524   Karpiejus, Edvardas LTU R 1473 1385 4,0 2102 48,00 51,00 3
564 473 Zhuk, Dmitriy BLR R 1591 1588 4,0 2044 51,00 53,00 3
565 536   Slikas, Rokas LTU R 1439 0 4,0 2028 47,50 49,00 4
566 542 Grabcheva, Natalia BUL R 1425 1577 4,0 2008 57,50 61,50 3
567 534   Grusas, Dangiras LTU R 1441 0 4,0 1969 48,50 51,50 4
568 561 II+ Mike, Patryk POL R 1369 1800 4,0 1943 56,50 58,50 3
569 533 II Soćko, Szymon POL R 1442 1800 4,0 1929 51,00 53,00 4
570 532 II+ Waszczuk, Patrycja POL R 1447 1600 4,0 1908 55,50 60,00 3
571 563 Linden, Alexander SWE 0 1000 4,0 1897 50,00 53,50 3
572 480 II Kałużny, Jacek POL R 1583 1800 4,0 1879 49,50 52,50 3
573 562 III Żebrowski, Rafał POL R 1366 1600 4,0 1870 48,50 51,50 4
574 557 III Moscicki, Slawomir POL R 1396 1600 4,0 1870 46,50 49,00 4
575 550 II Jankowski, Maciej POL R 1408 1800 4,0 1869 48,00 51,00 4
576 539 II Szczygieł, Wojciech POL R 1433 1800 4,0 1865 49,00 51,00 4
577 566 II+ Gowin, Małgorzata POL R 1343 1600 4,0 1864 45,50 48,50 3
578 380 II Benda, Grzegorz POL R 1770 1800 4,0 1854 55,00 59,00 4
579 547 II Kamiński, Maciej POL R 1416 1800 4,0 1851 54,50 57,50 4
580 558 II Mazurek, Jakub POL 1395 1800 4,0 1847 51,00 54,00 4
581 543 Limanovskis, Elvis LAT R 1425 1503 4,0 1842 48,00 51,50 3
582 310   Paulauskiene, Vilma LTU R 1891 2042 4,0 1834 54,50 56,50 4
583 596 II Szymańska, Emilia POL 1156 1600 4,0 1833 47,50 50,00 4
584 488 I Gosławska, Cecylia POL R 1571 1800 4,0 1819 50,50 53,50 4
585 549 I Wierzbowska, Aleksandra POL R 1412 1800 4,0 1812 47,00 50,50 4
586 564 II Dyląg, Emilia POL R 1356 1600 4,0 1808 53,00 56,50 4
587 617 II Majewska, Marianna POL 0 1600 4,0 1782 43,00 45,00 4
588 572 II Waligóra, Julia POL R 1333 1600 4,0 1777 48,00 51,00 4
589 588 III Tkaczyk, Konrad POL 1225 1600 4,0 1775 48,00 50,00 4
590 610 II Wojnowski, Jan POL 0 1800 4,0 1772 54,50 58,00 3
591 579 I Malicka, Maria POL R 1276 1800 4,0 1771 51,50 55,00 3
592 385 II Litwiniec, Zbigniew POL R 1765 1800 4,0 1767 57,00 60,50 4
593 586 III Grzegorzak, Janusz POL R 1256 1600 4,0 1765 45,50 48,00 4
594 599 II Tamoń, Agata POL R 1103 1600 4,0 1748 43,50 45,50 4
595 600 III Ostaszewski, Bartłomiej POL R 1085 1600 4,0 1736 44,50 46,00 4
596 451 Jazdanovs, Aleksandrs LAT R 1632 1638 4,0 1734 54,00 57,50 4
597 606 II Osicki, Roman POL 0 1800 4,0 1729 57,00 61,00 4
598 624 III Maciejek, Mariusz POL 0 1600 4,0 1729 48,00 51,00 4
599 595 II Mucha, Marta POL R 1163 1600 4,0 1729 43,50 45,50 4
600 585 II+ Pyzio, Amelia POL R 1259 1600 4,0 1719 48,00 51,50 4
601 594 II Dadełło, Barbara POL R 1166 1600 4,0 1719 45,00 46,50 4
602 601 III Cieśla, Bartosz POL 1057 1600 4,0 1718 45,00 48,00 4
603 607 II Gugulski, Marcin POL 0 1800 4,0 1713 46,50 48,00 4
604 590 III Wiśniewski, Sławomir POL 1213 1600 4,0 1711 50,00 52,00 4
605 591 II+ Budkiewicz, Magdalena POL R 1208 1600 4,0 1707 50,50 54,50 3
606 363 I Nisztuk, Michal POL 1780 2000 4,0 1687 49,50 52,00 4
607 597 II Tomczak, Marta POL R 1146 1600 4,0 1683 49,50 52,00 3
607 627 III Paździerz, Piotr POL 0 1600 4,0 1683 49,50 52,00 3
609 641 III Panuciak, Adam POL 0 1600 4,0 1671 52,00 55,50 4
610 643 III Cichecki, Jan POL 0 1600 4,0 1671 48,50 51,50 4
611 645 III Litwiniec, Julia POL 0 1400 4,0 1663 39,50 41,50 4
612 406 Vdovenko, Volodymyr UKR R 1717 1734 4,0 1656 54,50 58,00 4
613 626 III Żemajko, Łukasz POL 0 1600 4,0 1653 48,00 51,00 3
614 629 III Żurawicki, Jakub POL 0 1600 4,0 1653 45,00 47,50 3
615 625 III Szatkowski, Paweł POL 0 1600 4,0 1651 47,00 49,50 4
616 745   Bagdanskis, Dangis LTU 0 1000 4,0 1642 51,00 54,00 4
617 638 III Dziurdzia, Karol POL 0 1600 4,0 1642 46,00 48,00 4
618 675 IV Jaranowski, Norbert POL 0 1400 4,0 1635 40,00 42,00 4
619 646 III Kucharska, Helena POL 0 1400 4,0 1630 44,50 47,50 4
620 640 III Pariaszewski, Szczepan POL 0 1600 4,0 1618 45,50 48,50 3
621 673 IV Słoniewski, Krzysztof POL 0 1400 4,0 1616 39,00 40,50 4
622 717 Herchuk, Volodymyr UKR 0 1000 4,0 1615 49,00 52,50 3
623 632 III Rylski, Paweł POL 0 1600 4,0 1607 46,00 49,00 3
624 690 IV Szczygielski, Grzegorz POL 0 1400 4,0 1571 49,00 52,50 4
625 435 Rudnicki, Zbigniew POL R 1664 0 4,0 1569 52,50 55,50 4
626 723 Ulanowska, Dorota POL 0 1000 4,0 1567 48,50 52,00 3
627 660 III Arciszewska, Zuzanna POL 0 1400 4,0 1517 40,00 42,50 4
628 711 Nesse, David NOR 0 1000 4,0 1516 44,00 46,00 4
629 642 III Wyrzyk, Piotr POL 0 1600 4,0 1515 43,50 45,00 4
630 741 Wojdalski, Łukasz POL 0 1000 4,0 1513 44,00 47,00 4
631 676 IV Sikorski, Jan POL 0 1400 4,0 1507 43,50 45,00 3
632 718   Povilaitis, Matas LTU 0 1000 4,0 1495 44,00 47,00 4
633 722 Shelest, Oleksii UKR 0 1000 4,0 1476 46,00 49,50 2
634 680 IV Pietruczanis, Dawid POL 0 1400 4,0 1470 42,50 44,50 4
635 672 IV Żygadło, Kajetan POL 0 1400 4,0 1468 38,50 41,50 3
636 686 IV Maciejek, Marcel POL 0 1400 4,0 1441 41,50 44,50 4
637 452 II Krawiecki, Stanisław POL R 1630 1800 3,5 2060 57,00 60,50 3
638 537 II Grabarczyk, Edmund POL R 1436 1800 3,5 2016 45,00 48,00 3
639 455 II+ Duda, Ryszard POL R 1626 1800 3,5 1928 53,00 55,00 3
640 428 Vdovenko, Volodymyr J. UKR 1680 1680 3,5 1848 55,00 59,00 3
641 567 II Ulanowski, Piotr POL R 1337 1800 3,5 1847 49,50 53,00 3
642 551 II Gajewski, Zbigniew POL 1406 1800 3,5 1845 50,00 53,50 3
643 587 IV Wącior, Wojciech POL 0 1400 3,5 1824 49,00 50,00 2
644 582 II Żebrowski, Adam POL R 1275 1800 3,5 1777 47,00 49,50 3
645 620 II Tuźnik, Martyna POL 0 1600 3,5 1776 42,50 44,50 3
646 589 II Bieńko, Jagoda POL 1214 1600 3,5 1774 52,50 56,00 3
647 618 II Reszka, Zofia POL 0 1600 3,5 1772 45,00 48,00 3
648 623 III Wysocki, Mateusz POL 0 1600 3,5 1723 49,00 51,00 3
649 647 III Sokół, Maria POL 0 1400 3,5 1712 37,50 39,00 3
650 613 II Kutrowski, Feliks POL 0 1800 3,5 1664 48,00 51,00 3
651 653 III Golec, Alicja POL 0 1400 3,5 1664 41,50 43,50 2
652 633 III Pietruczanis, Mateusz POL 0 1600 3,5 1649 45,00 46,00 2
653 631 III Polak, Damian POL 0 1600 3,5 1635 43,00 45,50 3
654 644 III Krajewska, Gabriela POL 0 1400 3,5 1634 41,50 44,00 3
655 724 Sijka, Kamil POL 0 1000 3,5 1631 38,50 41,50 2
656 637 III Maciejek, Maksymilian POL 0 1600 3,5 1628 43,50 46,00 3
657 651 III Lipowska, Nadia POL 0 1400 3,5 1612 41,00 43,00 3
658 735 Kołdej, Marcin POL 0 1000 3,5 1612 40,00 42,00 3
659 736 Krasowski, Michał POL 0 1000 3,5 1611 37,50 39,50 2
660 671 IV Łopaciuk, Michał POL 0 1400 3,5 1609 35,50 37,00 2
661 688 IV Pariaszewski, Bogusław POL 0 1400 3,5 1608 42,00 45,00 2
662 654 III Kuczyńska, Katarzyna POL 0 1400 3,5 1577 43,50 45,50 3
663 663 IV Choina, Jan POL 0 1400 3,5 1571 37,00 38,50 3
664 730 Riiad, Ali FRA 0 1000 3,5 1556 43,00 46,00 3
665 715   Sernaite, Austeja LTU 0 1000 3,5 1555 46,00 49,00 3
666 648 III Wiewióra, Dominika POL 0 1400 3,5 1555 40,00 42,50 3
667 656 III Łukasik, Zuzanna POL 0 1400 3,5 1541 48,00 50,00 3
668 678 IV Warsiński, Krzysztof POL 0 1400 3,5 1520 45,00 48,00 3
669 659 III Chmielewska, Julia POL 0 1400 3,5 1509 39,50 41,00 3
670 734 Zywert, Paweł POL 0 1000 3,5 1477 43,00 45,50 3
671 698 V Niedziółka, Szymon POL 0 1200 3,5 1464 43,50 47,00 3
672 667 IV Kałużny, Stanisław POL 0 1400 3,5 1463 39,00 41,00 3
673 333 I Pawlowski, Michal POL R 1845 2000 3,0 2160 56,00 58,00 3
674 619 II Łęgowik, Anna POL 0 1600 3,0 1844 40,50 41,50 3
675 689 IV Walecki, Filip POL 0 1400 3,0 1817 40,50 42,00 3
676 630 III Wieczorek, Łukasz POL 0 1600 3,0 1769 40,00 42,50 2
677 622 III Nowotnik, Michał POL 0 1600 3,0 1757 48,50 52,00 2
678 593 II Golecka, Jadwiga POL R 1192 1600 3,0 1741 45,00 48,00 2
679 681 IV Budny, Piotr POL 0 1400 3,0 1733 38,00 39,50 3
680 614 II Brochocki, Andrzej POL 0 1800 3,0 1728 47,50 49,00 3
681 634 III Domaraczeńko, Krzysztof POL 0 1600 3,0 1725 48,50 50,50 3
682 621 II Wiśniewska, Nina POL 0 1600 3,0 1723 45,00 47,00 2
683 687 IV Rudaś, Rafał POL 0 1400 3,0 1711 32,50 34,00 3
684 691 IV Dallemura, Anna POL 0 1250 3,0 1702 37,50 39,50 3
685 693 IV Schyllo, Wiktoria POL 0 1250 3,0 1698 31,50 32,50 3
686 707 V Flis, Wiktor POL 0 1200 3,0 1667 39,50 41,50 3
687 628 III Bartosik, Franciszek POL 0 1600 3,0 1664 47,50 49,50 3
688 709 V Siennicka, Katarzyna POL 0 1100 3,0 1631 42,50 44,50 2
689 322 I Wolski, Jerzy POL 1862 2000 3,0 1622 51,00 52,50 3
690 662 IV Kalisiak, Przemysław POL 0 1400 3,0 1618 45,50 47,00 3
691 657 III Kodym, Katarzyna POL 0 1400 3,0 1609 40,00 41,50 3
692 650 III Strączek, Wiktoria POL 0 1400 3,0 1585 43,50 45,00 3
693 699 V Kurnicki, Dariusz POL 0 1200 3,0 1566 42,00 44,00 3
694 649 III Słoniewska, Alicja POL 0 1400 3,0 1563 47,00 49,00 3
695 679 IV Nowacki, Krzysztof POL 0 1400 3,0 1550 47,50 51,00 3
696 685 IV Jagodziński, Wojciech POL 0 1400 3,0 1545 35,50 37,00 3
697 696 IV Hanuszkiewicz, Julia POL 0 1250 3,0 1537 35,50 36,50 3
698 702 V Nycz, Kamil POL 0 1200 3,0 1533 42,00 45,00 3
699 658 III Młotkowska, Kinga POL 0 1400 3,0 1527 43,00 44,50 3
700 737 Narva, Mart EST 0 1000 3,0 1517 40,00 42,00 3
701 674 IV Słoniewski, Jakub POL 0 1400 3,0 1515 42,00 43,50 3
702 661 IV Piłat, Antoni POL 0 1400 3,0 1502 42,00 43,50 3
703 670 IV Adamowicz, Michał POL 0 1400 3,0 1501 44,00 46,00 3
704 669 IV Kodym, Piotr POL 0 1400 3,0 1500 39,50 40,50 2
705 665 IV Niszcz, Wiktor POL 0 1400 3,0 1483 40,50 42,50 3
706 666 IV Walasek, Krzysztof POL 0 1400 3,0 1448 41,00 42,50 2
707 704 V Piaseczny, Michał POL 0 1200 3,0 1417 43,50 46,50 2
708 710 V Juszkowska, Zuzanna POL 0 1100 2,5 1842 32,50 33,50 2
709 677 IV Smoliński, Kajetan POL 0 1400 2,5 1728 33,50 34,50 2
710 694 IV Garbowska, Maja POL 0 1250 2,5 1697 35,00 36,00 2
711 697 IV Walasek, Maria POL 0 1250 2,5 1692 38,50 39,50 2
712 635 III Sikora, Damian POL 0 1600 2,5 1675 45,00 47,00 2
713 714 Szczygielska, Barbara POL 0 1000 2,5 1653 37,50 39,00 2
714 716 Grzegórzek, Wojciech POL 0 1000 2,5 1613 39,50 40,50 2
715 705 V Psyk, Włodzimierz POL 0 1200 2,5 1543 43,00 44,00 2
716 701 V Jodłowski, Jakub POL 0 1200 2,0 1854 38,00 39,50 2
717 703 V Mickielewicz, Aleksander POL 0 1200 2,0 1853 35,00 36,00 1
718 708 V Hyska, Jeremi POL 0 1200 2,0 1845 38,00 41,00 1
719 747 Kądziela, Marek POL 0 1000 2,0 1772 41,50 44,00 1
720 668 IV Barbaś, Antoni POL 0 1400 2,0 1749 36,00 37,50 2
721 732 Reluga, Jakub POL 0 1000 2,0 1736 40,00 41,00 2
722 683 IV Łuczak, Juliusz POL 0 1400 2,0 1729 37,50 39,50 2
723 636 III Janiszewski, Zbigniew POL 0 1600 2,0 1709 45,00 48,00 2
724 692 IV Jaranowska, Nicola POL 0 1250 2,0 1703 34,50 35,50 2
725 695 IV Soćko, Julia POL 0 1250 2,0 1696 31,50 32,50 1
726 719 Brzozowski, Ariel POL 0 1000 2,0 1671 47,00 50,00 2
727 652 III Szymczak, Marta POL 0 1400 2,0 1636 39,00 41,00 2
728 664 IV Okruszko, Michał POL 0 1400 2,0 1629 36,00 38,00 2
729 706 V Wasążnik, Szymon POL 0 1200 2,0 1554 42,00 44,00 2
730 738 Topyłło, Bogusław POL 0 1000 2,0 1514 41,50 43,50 1
731 700 V Kost, Arden POL 0 1200 1,5 1854 36,00 37,50 1
732 655 III Król, Izabela POL 0 1400 1,5 1596 37,50 39,00 1
733 682 IV Wiśniewski, Maciej POL 0 1400 1,0 1732 31,50 33,00 1
734 249 Soupizon, Remi FRA 1989 1989 1,0 1611 40,50 42,50 1
735 410 II+ Poświatowski, Stanisław POL R 1707 1800 1,0 0 40,50 42,50 1
736 728 Niedziółka, Karolina POL 0 1000 0,5 1810 34,00 36,00 0
737 121 k Jarmuła, Paweł POL R 2238 2200 0,0 0 37,50 38,50 0
737 167 m Praszak, Michał POL R 2116 2300 0,0 0 37,50 38,50 0
737 237 Korhonen, Aki FIN R 2018 2032 0,0 0 37,50 38,50 0
737 289 Silvain, Thierry FRA R 1920 1940 0,0 0 37,50 38,50 0
737 316 I Kiedrowski, Albin POL 1876 2000 0,0 0 37,50 38,50 0
737 350 I Strumilo, Slawomir POL 1820 2000 0,0 0 37,50 38,50 0
737 412 I Kułakiewicz, Mariusz POL 1706 2000 0,0 0 37,50 38,50 0
737 437 I++ Kaczmarska, Joanna POL R 1659 1900 0,0 0 37,50 38,50 0
737 538 Nylypyuk, Mykhailo UKR 0 1000 0,0 0 37,50 38,50 0
737 609 II Pytlos, Łukasz POL 0 1800 0,0 0 37,50 38,50 0
737 743 Sade, Liat ISR 0 1000 0,0 0 37,50 38,50 0

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.35) © A.Curyło http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: IA Tomasz Delega

 

European Blitz Chess Championship 2013

Warsaw 2013-12-13/2013-12-13
Tempo gry: 3′ + 2” na ruch
Sędzia: FA Paweł Suwarski

Wyniki – runda 11


M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. Rn-1 CBch Bch. Wins
1 1 GM Korobov, Anton UKR B 2753 2713 18,5 2550 154,00 166,00 8
2 6 GM Tkachiev, Vladislav FRA B 2688 2637 17,0 2532 148,00 160,00 7
3 14 GM Socko, Bartosz POL B 2618 2500 17,0 2497 143,00 152,50 7
4 18 GM Rapport, Richard HUN B 2598 2676 16,5 2538 151,50 161,50 7
5 7 GM Dubov, Daniil RUS B 2683 2641 16,5 2523 148,50 160,50 6
6 5 GM Sargissian, Gabriel ARM B 2702 2671 16,5 2476 145,50 156,50 7
7 8 GM Andriasian, Zaven ARM B 2679 2621 16,5 2358 138,00 149,00 7
8 2 GM Wojtaszek, Radosław POL 2711 2500 16,0 2553 154,50 166,50 7
9 16 GM Petrosian, Tigran L. ARM B 2613 2660 16,0 2521 147,50 160,00 7
10 24 GM Grigoryan, Karen H. ARM B 2543 2604 16,0 2409 139,50 149,00 6
11 9 GM Cheparinov, Ivan BUL B 2668 2672 16,0 2396 139,50 149,50 7
12 23 GM Kulaots, Kaido EST B 2564 2567 16,0 2384 132,50 143,50 6
13 20 GM Mitoń, Kamil POL B 2578 2500 15,5 2528 151,00 162,50 7
14 32 GM Antipov, Mikhail Al. RUS B 2517 2511 15,5 2435 142,50 153,00 7
15 15 GM Azarov, Sergei BLR B 2614 2616 15,5 2431 139,00 150,00 7
16 10 GM Moiseenko, Alexander UKR B 2642 2713 15,5 2421 141,50 152,50 6
17 29 GM Olszewski, Michał POL B 2531 2500 15,5 2415 139,50 149,00 6
18 35 GM Jussupow, Artur GER B 2505 2587 15,5 2400 145,00 155,00 7
19 12 GM Ragger, Markus AUT B 2635 2672 15,5 2367 135,00 145,50 6
20 38 IM Kuźmicz, Krystian POL B 2494 2400 15,5 2354 136,00 146,00 7
21 26 GM Neiksans, Arturs LAT B 2541 2554 15,5 2314 130,50 140,00 7
22 22 GM Tregubov, Pavel V. RUS B 2565 2625 15,5 2244 128,00 137,00 7
23 4 GM Dreev, Aleksey RUS B 2704 2668 15,0 2527 153,00 161,50 6
24 44 GM Dragun, Kamil POL B 2445 2500 15,0 2508 150,00 161,50 7
25 21 GM Perunovic, Milos SRB B 2569 2613 15,0 2473 144,50 155,00 6
26 3 GM Malakhov, Vladimir RUS B 2708 2707 15,0 2460 146,00 156,00 7
27 28 GM Kovalev, Vladislav BLR B 2535 2583 15,0 2443 139,50 150,00 7
28 19 GM Lysyj, Igor RUS B 2593 2666 15,0 2425 144,00 154,00 6
29 30 GM Salgado Lopez, Ivan ESP B 2524 2610 15,0 2423 143,50 154,50 7
30 11 GM Ivanisevic, Ivan SRB B 2641 2619 15,0 2389 139,00 149,50 7
31 25 IM Plat, Vojtech CZE B 2543 2472 15,0 2379 137,50 147,00 8
32 31 IM Pakleza, Zbigniew POL B 2522 2400 15,0 2375 135,00 145,00 7
33 17 GM Dziuba, Marcin POL B 2603 2500 15,0 2372 133,00 143,50 6
34 37 GM Bryzgalin, Kirill RUS B 2501 2451 15,0 2362 141,00 152,00 7
35 54 IM Shkapenko, Pavel RUS 2406 2406 15,0 2351 132,00 141,50 6
36 178 I+ Kyć, Jerzy POL B 2032 2100 15,0 2351 126,50 135,50 8
37 36 IM Dourerassou, Jonathan FRA B 2505 2485 15,0 2334 134,00 144,50 6
38 40 FM Licznerski, Łukasz POL B 2481 2300 15,0 2272 134,50 145,50 6
39 75 IM Vuilleumier, Alexandre SUI 2326 2326 15,0 2099 123,00 133,00 4
40 33 GM Stupak, Kirill BLR B 2517 2494 14,5 2478 149,00 157,50 5
41 41 IM Drozdowski, Kacper POL B 2475 2400 14,5 2463 145,00 150,00 6
42 42 FM Meskovs, Nikita LAT B 2464 2429 14,5 2331 134,50 144,00 7
43 57 Razin, Vadim UKR B 2391 2301 14,5 2302 131,50 142,00 5
44 56 Tregubov, Vadim UKR B 2396 2373 14,5 2285 138,00 146,50 6
45 80 m Piesik, Piotr POL B 2310 2300 14,5 2252 131,00 140,50 5
46 84 FM Lavendelis, Egons LAT B 2294 2317 14,5 2198 126,00 135,00 7
47 68 Putka, Verners LAT B 2359 2323 14,5 2157 126,00 136,00 6
48 34 GM Duda, Jan-krzysztof POL B 2512 2500 14,0 2437 145,00 156,00 4
49 51 m Klekowski, Maciej POL B 2425 2300 14,0 2429 138,00 148,00 6
50 45 GM Gdański, Jacek POL B 2444 2500 14,0 2368 144,00 153,50 6
51 49 GM Socko, Monika POL B 2425 2500 14,0 2328 136,00 146,00 6
52 209 I++ Gumularz, Szymon POL B 1958 2100 14,0 2327 130,50 140,00 6
53 141 Gurvich, Vitaly RUS B 2119 2071 14,0 2261 129,50 136,50 5
54 99 FM Bartel, Michal POL B 2245 2300 14,0 2257 131,00 140,00 6
55 47 FM Druska, Juraj SVK B 2429 2370 14,0 2239 132,00 142,00 5
56 181 I++ Kozioł, Kamil POL B 2023 2100 14,0 2197 119,50 129,00 6
57 43 IM Zwardon, Vojtech CZE B 2461 2383 14,0 2173 128,00 139,00 6
58 88 FM Gaehwiler, Gabriel SUI B 2278 2327 14,0 2127 127,00 137,00 6
59 73 FM Kuraszkiewicz, Michael GER B 2329 2339 14,0 2122 123,50 132,50 6
60 131 k Kaleta, Błażej POL B 2142 2200 13,5 2461 143,50 152,50 5
61 64 IM Berzinsh, Roland LAT B 2371 2424 13,5 2396 141,50 152,50 5
62 63 FM Minko, Vladimir RUS B 2380 2327 13,5 2347 141,50 152,00 6
63 55 FM Schoorl, Rob NED B 2406 2317 13,5 2340 136,50 146,00 6
64 150 k Wilk, Krzysztof POL B 2094 2200 13,5 2337 132,50 140,00 7
65 97 I++ Klepaczka, Tomasz POL B 2253 2100 13,5 2270 132,50 142,00 6
66 61 GM Fargere, Francois FRA B 2384 2446 13,5 2261 136,00 146,50 6
67 58 IM Nedilko, Vasily UKR B 2388 2399 13,5 2254 133,50 142,50 5
68 127 k++ Barski, Radosław POL B 2163 2200 13,5 2249 128,00 137,00 5
69 53 IM Sieciechowicz, Marcin POL B 2411 2400 13,5 2243 128,50 139,00 5
70 119 FM Nasuta, Grzegorz POL B 2189 2300 13,5 2242 129,50 139,00 7
71 117 Orndahl, Markus SWE 2206 2203 13,5 2198 127,00 137,00 5
72 85 WGM Sudakova, Irina RUS B 2293 2362 13,5 2161 126,50 136,00 6
73 100 FM Akhayan, Ruben BEL 2245 2245 13,5 2111 121,00 131,00 4
74 172 I+ Walter, Szymon POL B 2046 2100 13,5 2075 117,00 126,00 5
75 148 k+ Łuksik, Mateusz POL B 2099 2200 13,5 2056 116,50 124,50 4
76 132 k Paszewski, Mateusz POL B 2142 2200 13,5 2054 117,50 125,50 6
77 86 IM Borsos, Bogdan UKR 2290 2292 13,5 2031 114,00 122,00 6
78 95 k+ Nowicki, Bartosz POL B 2260 2200 13,5 1959 112,50 121,00 4
79 46 GM Miśta, Aleksander POL B 2434 2500 13,0 2416 142,50 154,00 5
80 66 FM Przybylski, Wojciech POL B 2362 2300 13,0 2358 139,00 149,00 5
81 60 FM Kantans, Toms LAT B 2385 2412 13,0 2332 140,50 151,50 4
82 62 m Przedmojski, Rafal POL B 2334 2300 13,0 2312 135,50 146,00 6
83 90 FM Kula, Robert POL B 2277 2300 13,0 2256 134,00 143,00 4
84 83 Wiewiora, Eneasz POL B 2302 2209 13,0 2226 131,50 136,50 5
85 82 FM Pacuszka, Tomasz POL B 2303 2300 13,0 2222 129,00 136,50 5
86 65 Bernotas, Arturs LAT B 2371 2257 13,0 2213 138,00 148,00 4
87 135 Yavorovsky, Valeriy UKR B 2138 2249 13,0 2196 122,00 130,50 5
88 70 FM Marechal, Andy BEL 2356 2354 13,0 2193 132,00 141,50 4
89 78 FM Pavlidis, Anastasios GRE B 2311 2342 13,0 2185 126,50 135,50 6
90 48 IM Meribanov, Vitaly BLR B 2427 2412 13,0 2182 129,50 139,50 5
91 231 Zaleski, Lukasz POL B 1896 1894 13,0 2182 112,00 117,00 4
92 72 WGM Szczepkowska-horowska, Karina POL B 2346 2300 13,0 2180 128,50 138,50 6
93 69 FM Skawinski, Arkadiusz POL B 2358 2300 13,0 2177 129,00 139,50 4
94 112 Dorokhin, Mykhailo UKR B 2224 2243 13,0 2172 125,00 134,00 5
95 98 FM Gerasimenyk, Mikhail UKR B 2249 2188 13,0 2170 125,00 132,50 5
96 120 Terzi, Alexei BLR 2187 2183 13,0 2169 120,00 125,00 5
97 170 Tomaszewski, Kacper POL B 2049 1984 13,0 2168 122,50 127,50 5
98 109 Herman, Jean BEL 2230 2230 13,0 2163 117,50 127,00 4
99 128 I++ Brzeziński, Mateusz POL B 2163 2100 13,0 2120 120,00 129,50 5
100 125 k Głuszko, Tomasz POL 2165 2200 13,0 2119 121,50 131,50 4
101 156 k Cukrowski, Filip POL B 2077 2200 13,0 2118 119,50 128,50 5
102 289 I+ Powałka, Michał POL B 1740 2100 13,0 2090 112,00 119,00 4
103 134 I++ Mirski, Stanislaw POL 2139 2100 13,0 2077 122,00 130,50 5
104 102 WIM Kopinits, Anna-christina AUT B 2242 2263 13,0 2067 117,50 126,00 6
105 152 I++ Janik, Igor POL B 2088 2100 13,0 2054 117,00 125,00 6
106 188 I+ Staroszczyk, Mateusz POL 2005 2100 13,0 1996 110,50 116,00 5
107 124 k+ Kukuła, Paweł POL B 2167 2200 13,0 1955 118,00 127,00 4
108 157 WIM Krasenkova, Ilena RUS B 2075 2145 13,0 1918 116,00 124,00 4
109 50 FM Westerberg, Jonathan SWE B 2425 2414 12,5 2331 132,50 141,50 5
110 123 k Kopczyk, Daniel POL 2174 2200 12,5 2294 136,50 145,50 4
111 92 IM Adamski, Jan POL B 2275 2400 12,5 2278 133,50 143,50 5
112 394 Dzhupin, Dmitro UKR 0 2200 12,5 2274 131,00 141,50 4
113 104 Lissang, Christopher SWE 2240 2238 12,5 2259 132,50 140,50 4
114 202 Yaremenko, Roman UKR B 1976 1905 12,5 2259 123,50 127,00 3
115 96 WIM Gasik, Anna POL 2257 2200 12,5 2248 130,50 139,00 5
116 93 IM Kostyra, Stanislaw POL B 2271 2400 12,5 2234 127,00 136,00 6
117 114 Kaldus, Adam POL 2215 2215 12,5 2230 128,00 137,50 4
118 76 IM Sotsky, Alexander RUS B 2322 2384 12,5 2221 131,50 138,00 4
119 115 Musialkiewicz, Jan POL B 2213 2298 12,5 2221 127,50 137,00 4
120 111 FM Gajek, Radosław POL B 2224 2300 12,5 2200 131,50 140,50 5
121 81 FM Korchmar, Vasiliy RUS B 2303 2347 12,5 2189 131,00 142,00 4
122 94 CM Lewicki, Miroslaw POL B 2269 2200 12,5 2183 129,50 136,00 6
123 193 Mierins, Eriks LAT B 1999 2086 12,5 2179 113,00 120,00 4
124 169 I++ Żochowski, Kacper POL B 2049 2100 12,5 2176 126,00 134,00 4
125 129 WFM Lach, Aleksandra POL B 2162 2100 12,5 2153 127,00 135,00 4
126 183 I++ Adamowicz, Maciej POL B 2017 2100 12,5 2144 125,50 130,50 5
127 191 Malachi, Avraham ISR B 2002 2098 12,5 2129 120,00 129,00 5
128 67 m Deszczynski, Adam POL B 2373 2300 12,5 2122 128,50 139,50 5
129 87 IM Brendel, Oliver GER B 2288 2361 12,5 2075 121,00 130,50 5
130 77 WGM Rogule, Laura LAT B 2317 2326 12,5 2072 127,50 135,50 6
131 122 I++ Kastelik, Adrian POL B 2179 2100 12,5 2072 118,00 127,50 5
132 110 FM Frink, Ferenc HUN B 2226 2095 12,5 2071 124,50 134,00 4
133 277 WFM Śliwicka, Alicja POL B 1769 2100 12,5 2071 115,50 121,50 6
134 139   Baliasnyj, Timur LTU B 2124 2260 12,5 2066 118,50 127,50 4
135 143 k Winski, Lukasz POL B 2110 2200 12,5 2045 115,50 123,50 4
136 164 I++ Grygierczyk, Wojciech POL B 2061 2100 12,5 2031 114,00 121,00 6
137 89 m Świcarz, Maciej POL B 2278 2300 12,5 2030 120,50 129,00 5
138 177 I++ Tarczykowski, Janusz POL B 2032 2100 12,5 2025 116,00 125,50 6
139 149 Petrovskis, Olegs LAT B 2098 2027 12,5 2006 114,00 122,50 5
140 234 Kalnins, Toms LAT B 1893 1900 12,5 1992 113,50 121,00 5
141 101 FM Stetsko, Lanita BLR 2245 2226 12,5 1985 116,00 125,00 6
142 238 I+ Burakowska, Gabriela POL B 1884 1900 12,5 1980 113,50 121,50 4
143 137 Herchuk, Dmytro UKR B 2129 0 12,5 1954 113,50 122,50 5
144 107 Rindlisbacher, Jan SUI 2235 2253 12,5 1870 113,00 122,00 5
145 184 k Śliwicki, Damian POL B 2014 2200 12,0 2265 127,50 134,50 6
146 213 I+ Filewicz, Przemysław POL B 1948 2100 12,0 2263 129,00 137,00 3
147 144 I++ Suliborski, Jakub POL B 2107 2100 12,0 2240 130,50 139,00 4
148 79 Lokander, Martin SWE B 2311 2204 12,0 2231 135,50 144,50 5
149 257 I Psyk, Radosław POL B 1829 2000 12,0 2208 122,50 127,50 6
150 203 Kalinouski, Siarhei BLR B 1969 1945 12,0 2207 115,50 124,50 4
151 59 IM Milliet, Sophie FRA 2387 2383 12,0 2139 130,50 140,50 6
152 285 I Kowalski, Igor POL B 1753 2000 12,0 2118 118,50 128,50 5
153 136 WIM Iwanow, Anna POL B 2129 2200 12,0 2117 123,00 130,00 5
154 226 I++ Szóstko, Jakub POL B 1905 2100 12,0 2116 120,50 129,00 3
155 219 Olkhovskiy, Alexander RUS B 1933 0 12,0 2115 114,00 122,00 5
156 220 I++ Parol, Paweł POL B 1931 2100 12,0 2100 118,00 123,50 5
157 106 Alvarado, Carlos PER B 2236 2188 12,0 2099 124,50 135,00 5
158 74 IM Pinski, Jan POL B 2326 2400 12,0 2089 129,00 138,00 4
159 217 I++ Khamidov, Komil POL B 1935 2100 12,0 2084 117,50 126,50 3
160 261 I Wiśniewski, Szymon POL B 1825 2000 12,0 2073 116,00 124,50 4
161 190 IM Chubar, Vladimir UKR B 2004 2090 12,0 2071 112,00 116,50 5
162 118 I++ Pietocha, Pawel POL B 2196 2100 12,0 2055 117,00 124,50 6
163 116 CM Fernandez De Bobadilla, Jaime ESP 2210 2210 12,0 2027 116,50 124,00 4
164 225 I Kuspak, Aleksander POL 1906 2000 12,0 2026 117,50 125,00 5
165 105 k Dumański, Aleksander POL 2236 2200 12,0 2026 115,00 124,50 4
166 173 Andreeva, Yulia RUS B 2044 1941 12,0 2003 119,00 125,50 5
167 103 WGM Erenska-barlo, Hanna POL 2241 2300 12,0 1989 114,50 123,00 4
168 201 I Gawiec, Konrad POL B 1982 2000 12,0 1981 113,50 118,50 5
169 179 Korhonen, Aki FIN 2032 2032 12,0 1946 118,50 128,00 4
170 199 I Gajewski, Dariusz POL 1986 2000 12,0 1934 111,00 117,00 6
171 166 I Pyra, Daniel POL B 2056 2000 12,0 1932 111,00 120,00 4
172 160 I Kossobudzki, Robert POL B 2069 2000 12,0 1912 113,50 118,50 4
173 224 k Pastuszko, Kinga POL B 1906 2000 12,0 1830 105,50 113,00 4
174 147 I+ Szaro, Jarosław POL 2102 2100 12,0 1824 102,00 106,50 4
175 91 FM Nuri, Kambez SUI B 2276 2288 11,5 2185 128,50 136,50 5
176 264 I Wącior, Maciej POL B 1816 2000 11,5 2160 118,50 126,50 5
177 71 FM Zambo, Zoltan HUN B 2347 2397 11,5 2158 130,00 139,50 5
178 138 k+ Jarmuła, Łukasz POL B 2125 2200 11,5 2124 120,50 128,50 5
179 287 Zhuk, Ivan BLR B 1748 1763 11,5 2115 116,00 123,50 6
180 266 I Sadzikowski, Marian POL B 1808 2000 11,5 2106 109,00 117,00 4
181 113 k Płończak, Dominik POL 2216 2200 11,5 2103 119,50 127,00 4
182 208 WFM Kiołbasa, Oliwia POL B 1960 2100 11,5 2093 109,50 113,00 4
183 205 Shakhov, Mykhailo UKR B 1967 1968 11,5 2084 115,00 123,50 4
184 262 I Karpus, Michał POL B 1824 2000 11,5 2079 118,00 127,00 4
185 258 II+ Michalski, Filip POL B 1827 1800 11,5 2058 119,00 127,00 4
186 158 Korhonen, Pasi FIN 2075 2056 11,5 2030 118,50 127,50 5
187 422 Fernandez De Bobadilla, Gabriel ESP 0 1000 11,5 2025 116,00 125,00 4
188 185 Pavlov, Denis RUS B 2013 2066 11,5 2025 113,50 120,50 3
189 214 I Szmer, Aleksander POL B 1945 2000 11,5 2005 110,00 118,50 3
190 176 I Kupryjaniuk, Tomasz POL B 2036 2000 11,5 1998 108,50 112,00 3
191 324 I Kokoszczyński, Jan POL B 1725 2000 11,5 1989 109,00 112,50 4
192 175 k Woźniak, Maciej POL B 2038 2200 11,5 1980 116,00 124,00 5
193 271 II Choina, Adam POL B 1786 1800 11,5 1977 108,00 116,00 5
194 221 I Płończak, Mateusz POL B 1930 2000 11,5 1970 109,50 116,00 4
195 130 Orndahl, Mats SWE 2159 2159 11,5 1963 112,50 121,50 4
196 192 I++ Żebracki, Tomasz POL B 2001 2100 11,5 1954 106,50 114,00 5
197 155 k Kurpiewski, Slawomir POL B 2080 2200 11,5 1947 113,50 121,50 4
198 153 Sanz Losada, Victoriano ESP 2083 2083 11,5 1939 116,00 125,00 5
199 140 Pischikov, Vadim RUS B 2119 2124 11,5 1937 114,50 123,00 3
200 206 Drozdzynski, Arkadiusz POL B 1965 0 11,5 1919 108,50 116,50 4
201 142 Ivanov, Vladimir A. UKR B 2115 2063 11,5 1909 108,00 116,50 5
202 146 k Gasik, Piotr POL B 2106 2200 11,5 1893 108,50 115,50 4
203 165 Artinyan, Remy FRA 2061 2061 11,5 1891 112,50 120,50 4
204 427 Brzozowski, Ariel RUS 0 1000 11,5 1854 102,00 109,50 4
205 186 k Kulczyk, Paweł POL B 2009 2200 11,5 1778 102,00 111,00 3
206 306 Kyrychenko, Maryan UKR B 1691 1756 11,0 2147 117,50 122,00 3
207 212 I+ Drozdowski, Konrad POL B 1953 2100 11,0 2142 116,50 121,00 3
208 223 I Śmieszek, Wojciech POL B 1917 2000 11,0 2131 121,50 129,00 5
209 254 II Sobolewski, Dawid POL B 1837 1800 11,0 2130 117,50 125,50 4
210 241 I+ Hasiński, Krystian POL B 1876 2100 11,0 2113 124,00 131,00 4
211 233 Kosakowski, Jakub POL B 1894 1915 11,0 2110 121,50 130,00 4
212 279 Ni, Polina LAT B 1768 1869 11,0 2087 112,00 117,00 3
213 305 II Bajek, Marek POL 1693 1800 11,0 2073 105,50 109,00 4
214 299 Stsepkina, Katsiaryna BLR B 1709 1733 11,0 2070 104,00 109,50 4
215 174 m Cagara, Paulina POL B 2042 2100 11,0 2062 114,50 121,00 4
216 248 I Lewtak, Dominik POL B 1862 2000 11,0 2047 122,50 131,00 5
217 228 Vins, Aleksis LAT B 1899 1955 11,0 2041 119,00 128,00 5
218 252 II+ Fronczak, Sebastian POL B 1841 1800 11,0 2035 116,00 125,00 3
219 270 I Praczukowski, Stanisław POL B 1789 2000 11,0 2025 113,00 120,00 4
220 194 Korman, Roman UKR B 1997 1830 11,0 2021 103,00 109,00 5
221 229 I++ Maruszczak, Joanna POL B 1899 1900 11,0 2014 112,00 120,00 5
222 187 k Dziodzio, Angelika POL B 2006 2000 11,0 2006 110,50 116,50 3
223 145 Melderis, Uldis LAT B 2107 1963 11,0 1998 111,50 118,50 5
224 255 Isakovs, Janis LAT B 1836 0 11,0 1994 112,50 120,50 4
225 108 FM Bognar, Csaba Dr. HUN 2230 2238 11,0 1987 119,00 128,50 3
226 159 I++ Różycki, Bartłomiej POL B 2074 2100 11,0 1966 113,00 120,50 4
227 195 k Flis, Pawel POL B 1992 2200 11,0 1966 113,00 116,00 5
228 215 Fargere, Jacky FRA B 1938 2025 11,0 1903 107,50 111,00 4
229 154 k Lisowski, Krzysztof POL B 2080 2200 11,0 1896 108,50 114,00 5
230 278 I Biegalski, Arkadiusz POL B 1769 2000 11,0 1840 103,00 108,00 4
231 163 WFM Stangl, Anita, Dr. GER B 2061 2146 11,0 1819 108,50 117,00 3
232 282 I+ Antolak, Julia POL B 1763 1900 11,0 1779 112,00 119,50 4
233 246 I Wiśniewski, Michał POL B 1868 2000 10,5 2164 122,50 130,50 4
234 245 WFM Ungure, Liga LAT B 1868 2019 10,5 2121 115,00 120,00 4
235 204 I++ Migala, Andrzej POL B 1968 2100 10,5 2112 117,50 125,50 3
236 196 Kaliadzich, Maryia BLR 1992 1998 10,5 2098 107,50 111,50 3
237 240 I+ Wiśniewski, Adam POL B 1877 2100 10,5 2086 121,00 128,00 4
238 260 II Krupacz, Maciej POL 1826 1800 10,5 2073 119,00 127,00 4
239 250 Adamczewski, Jedrzej POL B 1859 1863 10,5 2067 119,50 126,50 4
240 200 WFM Narva, Regina EST B 1984 2047 10,5 2054 115,50 121,50 4
241 216 I Przytula, Grzegorz POL 1936 2000 10,5 2041 118,00 126,50 3
242 171 II Misterkiewicz, Paweł POL B 2049 1800 10,5 2032 121,50 129,00 4
243 133 k Checiak, Krzysztof POL B 2139 2200 10,5 1974 111,50 119,00 4
244 126 II Nawrocki, Paweł POL B 2164 1800 10,5 1972 115,50 124,50 3
245 235 Stabulnieks, Klavs LAT B 1893 1884 10,5 1969 114,50 121,50 3
246 280 Pothieux, Philippe FRA B 1767 1828 10,5 1968 105,00 110,00 3
247 168 I+ Stoppel, Mariusz POL B 2052 2100 10,5 1953 113,00 119,00 4
248 161 Zaczek, Jonathon CAN B 2068 2062 10,5 1942 107,50 113,00 4
249 325 II Rzeszowski, Dominik POL B 1628 1800 10,5 1926 111,00 118,00 4
250 218 I+ Koper, Ireneusz POL 1933 2100 10,5 1926 106,00 110,50 3
251 180 Bogdan, Ekaterina BLR 2026 2026 10,5 1924 107,00 114,50 5
252 275 I Tarnowska, Aleksandra POL B 1778 1800 10,5 1882 106,50 115,00 2
253 230 I Gigoła, Jacek POL 1898 2000 10,5 1879 108,50 117,50 4
254 198 I Zareba, Grzegorz POL 1987 2000 10,5 1879 106,50 112,50 4
255 239 Bessarab, Vsevolod RUS 1884 1884 10,5 1856 108,50 117,00 4
256 348 Kaniewska, Emilia POL B 1531 1713 10,5 1855 99,00 104,50 2
257 197 Konopka, Jeremiasz FRA B 1991 1957 10,5 1850 110,00 113,00 4
258 435 Czyżak, Błażej RUS 0 1000 10,5 1799 100,50 107,00 4
259 281 Luscenkovs, Artjoms LAT B 1765 1707 10,5 1696 103,00 110,50 3
260 310 I Topolan, Agata POL B 1675 1800 10,0 2101 109,50 115,50 4
261 211 k Goslawski, Michal POL B 1955 2200 10,0 2090 117,50 124,50 4
262 315 I Filewicz, Radosław POL B 1665 2000 10,0 2084 114,00 121,00 4
263 286 I Botor, Michalina POL 1748 1800 10,0 2053 117,00 127,00 4
264 276 I Strojek, Kazimierz POL B 1774 2000 10,0 2031 115,00 123,00 3
265 343 I Łęczek, Weronika POL B 1556 1800 10,0 1990 107,00 114,00 4
266 269 I Fukowski, Paweł POL B 1789 2000 10,0 1975 114,50 119,50 3
267 404 III Zieba, Robert POL 0 1600 10,0 1968 114,00 122,00 3
268 326 II+ Sanz, Wawer Daniel POL B 1627 1800 10,0 1962 107,00 115,00 3
269 298 Vakhitov, Dmitri BLR B 1714 1685 10,0 1946 100,00 107,00 4
270 346 I Kucharska, Honorata POL B 1533 1800 10,0 1939 108,00 117,50 2
271 365 II Rak, Maciej POL B 1433 1800 10,0 1935 104,50 111,00 3
272 290 I Tadzik, Dariusz POL B 1739 2000 10,0 1924 109,00 117,50 2
273 284 k Spicak, Krzysztof POL B 1754 2200 10,0 1922 111,00 117,50 4
274 162 Capitaine, Adrien FRA 2063 2063 10,0 1893 105,50 113,00 4
275 318 Jazdanovs, Aleksandrs LAT B 1647 1638 10,0 1892 105,50 112,00 4
276 189 I Meller, Piotr POL B 2005 2000 10,0 1889 113,50 122,50 2
277 236 II+ Małaczek, Mateusz POL B 1893 1800 10,0 1883 112,00 120,00 4
278 283 Kyrychenko, Mykola UKR B 1755 1847 10,0 1873 108,00 114,50 3
279 256 Kemendi, Daniel HUN 1833 1820 10,0 1864 106,00 113,00 4
280 207 Ischenko, Zakhar UKR B 1963 0 10,0 1848 104,50 109,50 4
281 253 Manina, Ksenia RUS B 1840 1942 10,0 1826 103,00 110,50 3
282 381 II Karwat, Szymon POL B 1359 1800 10,0 1824 101,50 109,50 4
283 293 I Jędrocha, Katarzyna POL 1730 1800 10,0 1823 106,00 114,00 3
284 371 II+ Poziomkowski, Szymon POL B 1409 1800 10,0 1816 100,00 105,50 4
285 421 Gordijevica, Larisa LAT 0 1000 10,0 1811 99,50 107,00 3
286 396 I Wojciechowski, Pawel POL 0 2000 10,0 1807 106,00 114,00 5
287 227 Goldis, Leonid RUS B 1903 0 10,0 1795 102,00 107,00 3
288 249 I Pawlowski, Michal POL 1859 2000 10,0 1793 107,50 115,50 2
289 288 Ziedinsh, Roberts LAT B 1741 1778 10,0 1778 103,00 110,00 4
290 237 Silvain, Thierry FRA B 1887 1940 10,0 1778 102,50 110,50 2
291 335 II+ Widelski, Kacper POL B 1600 1800 10,0 1771 102,50 108,50 4
292 376 II Topolan, Paweł POL B 1380 1800 10,0 1769 97,00 103,50 4
293 267 Tkadlecek, Petr CZE B 1808 1745 10,0 1712 103,50 109,00 2
294 393 III Ostaszewski, Bartłomiej POL B 1100 1600 10,0 1689 93,50 100,50 3
295 332 II Cichocki, Mariusz POL B 1607 1800 10,0 1689 89,00 94,00 4
296 265 Banasiak, Adam POL B 1809 0 10,0 1666 102,00 110,00 3
297 247 Tuomainen, Felix SWE B 1866 1833 9,5 2168 124,00 133,50 3
298 182 Halych, Heorhiy UKR 2022 2022 9,5 2105 112,50 119,00 3
299 333 II Choina, Michał POL B 1605 1800 9,5 2053 118,00 127,50 3
300 303 Szczurek, Krzysztof POL B 1700 1711 9,5 2052 112,00 119,50 1
301 242 I++ Marczuk, Anna POL 1874 1900 9,5 2033 113,50 121,50 3
302 244 II+ Zienkiewicz, Mateusz POL 1871 1800 9,5 2017 116,50 125,50 3
303 151 Fargere, Fabien FRA 2091 2082 9,5 2014 117,00 125,50 4
304 313 II Choiński, Andrzej POL B 1669 1800 9,5 2002 109,00 115,00 4
305 328 I Parol, Pola POL B 1615 1800 9,5 1987 112,50 118,50 2
306 210 Marttinen, Jussi FIN B 1956 2010 9,5 1973 109,00 116,00 4
307 232 Vasyliv, Stanislav UKR 1894 1935 9,5 1967 114,00 121,50 3
308 340 II Golenia, Jan POL B 1573 1800 9,5 1952 107,50 113,50 2
309 263 Rogalevych, Oleksandr UKR B 1821 0 9,5 1921 102,50 107,50 4
310 344 II Kwaśniewski, Paweł POL B 1549 1800 9,5 1919 100,50 107,50 4
311 323 I Łukasiewicz, Krzysztof POL B 1630 2000 9,5 1911 116,00 121,50 3
312 273 II Wilczek, Piotr POL 1782 1800 9,5 1890 104,00 111,00 3
313 327 II+ Czopor, Maciej POL B 1618 1800 9,5 1879 105,00 112,50 4
314 243 I++ Murawko, Katarzyna POL B 1872 1900 9,5 1861 109,50 117,50 3
315 397 I Dziuba, Stanislaw POL 0 2000 9,5 1858 101,00 108,50 3
316 437 Binder, Oleg RUS 0 1000 9,5 1840 101,50 106,50 4
317 395 I Szymanski, Jan POL 0 2000 9,5 1808 99,50 106,00 3
318 360 Rudnicki, Zbigniew POL B 1459 0 9,5 1806 90,00 96,00 3
319 272 Rykov, Ivan RUS 1783 1783 9,5 1783 107,00 114,00 3
320 321 Nadal Tur, Antonio ESP B 1642 1722 9,5 1754 96,00 101,00 5
321 390 Budkiewicz, Magdalena POL B 1215 1236 9,5 1702 94,00 101,00 3
322 399 II Blus, Piotr POL 0 1800 9,5 1698 96,00 103,00 3
323 424 Bury, Yahor BLR 0 1000 9,5 1617 88,00 91,50 4
324 292 I Wyczling, Bartosz POL B 1735 2000 9,0 2105 113,50 118,50 3
325 291 I Kroczka, Gromosław POL B 1738 2000 9,0 2085 104,00 111,00 3
326 296 II Wojtowicz, Wojciech POL B 1727 1800 9,0 2059 102,50 108,50 3
327 339 II Starczewski, Michał POL 1576 1800 9,0 1992 88,50 94,50 4
328 302 Niebrzydowski, Emil POL 1706 1706 9,0 1975 107,00 114,00 3
329 319 Riquembourg, Julien FRA B 1647 1623 9,0 1947 103,50 110,50 4
330 342 II Kurnicki, Mateusz POL B 1559 1800 9,0 1924 105,50 110,50 3
331 345 II Słomczewski, Michał POL B 1546 1800 9,0 1918 111,00 116,00 2
332 367 II Kamiński, Maciej POL B 1423 1800 9,0 1902 107,00 114,50 3
333 349 II Domański, Łukasz POL B 1530 1800 9,0 1899 104,00 111,00 3
334 363 II Strzelecki, Maciej POL B 1446 1800 9,0 1890 101,00 108,00 3
335 357 II Golenia, Wojciech POL B 1484 1800 9,0 1870 98,50 105,50 4
336 355 I Kalinowska, Zuzanna POL B 1504 1800 9,0 1843 98,50 104,50 3
337 369 II+ Humin, Julia POL B 1416 1600 9,0 1833 86,00 89,50 4
338 167 Freuler, Roman SUI 2053 2054 9,0 1828 111,50 119,00 3
339 337 II Muller, Marcin POL B 1594 1800 9,0 1781 92,50 97,50 3
340 308 II Dziodzio, Tomasz POL B 1687 1800 9,0 1763 100,00 103,00 4
341 341 Zhuk, Dmitriy BLR B 1563 1592 9,0 1761 100,50 106,00 3
342 423 Menko, Petro UKR 0 1000 9,0 1756 101,00 108,00 3
343 297 Yulgushev, Artur RUS B 1727 1738 9,0 1753 95,50 101,00 3
344 330   Povilaitis, Tomas LTU B 1611 0 9,0 1736 100,00 105,00 3
345 374 III Łyszczarz, Konrad POL B 1400 1600 9,0 1735 89,50 93,00 3
346 380 II Michalska, Aleksandra POL B 1360 1600 9,0 1732 101,00 108,50 2
347 384 II Nowicki, Mateusz POL B 1341 1800 9,0 1715 88,00 93,00 3
348 329 Bloshenkov, Sergii UKR B 1611 0 9,0 1708 94,00 99,50 3
349 409 III Silnicki, Mikołaj POL 0 1600 9,0 1686 97,50 105,00 2
350 311 I Feliksinski, Tadeusz POL B 1674 2000 9,0 1663 97,50 104,50 4
351 407 III Żemajko, Łukasz POL 0 1600 9,0 1663 89,00 96,00 3
352 317 Izmailov, Viktor UKR B 1649 1703 8,5 1991 99,50 105,00 2
353 307 III Orłowski, Paweł POL B 1689 1600 8,5 1957 100,50 104,00 2
354 222 Otikova, Elina LAT B 1921 1902 8,5 1919 109,50 117,00 2
355 320 II+ Rudecki, Bartosz POL B 1644 1800 8,5 1900 103,50 110,50 3
356 358 I Kalinowska, Karolina POL B 1478 1800 8,5 1883 87,50 90,50 3
357 366 II+ Waszczuk, Patrycja POL B 1432 1600 8,5 1853 102,00 108,00 3
358 314 Jarmuzek, Karolina POL B 1669 1685 8,5 1816 96,50 103,50 3
359 352 II+ Skoczek, Karolina POL 1510 1600 8,5 1796 93,50 99,00 2
360 362 Moscicka, Pola POL B 1449 1511 8,5 1792 95,00 100,00 2
361 353 II Frydrych, Łukasz POL 1508 1800 8,5 1774 87,00 91,50 3
362 274 I Maj, Pawel POL 1779 2000 8,5 1766 100,00 105,00 4
363 251 II+ Wadełek, Karol POL 1850 1800 8,5 1753 100,00 107,00 2
364 434 Sade, Liat ISR 0 1000 8,5 1749 97,50 105,00 2
365 432 Orndahl, Car Johan SWE 0 1000 8,5 1682 93,50 100,50 3
366 52 GM Jakubowski, Krzysztof POL B 2415 2500 8,0 2296 117,00 126,00 3
367 121 k Jarmuła, Paweł POL B 2184 2200 8,0 2086 116,00 125,00 3
368 370 Jankowski, Maciej POL 1415 1415 8,0 1962 81,50 85,50 3
369 322 Parhomenko, Margarita LAT B 1640 1748 8,0 1915 104,00 112,00 2
370 361 II Żukowska, Aleksandra POL B 1450 1600 8,0 1865 90,50 96,50 2
371 350   Povilaitis, Kamilijus LTU B 1521 0 8,0 1855 101,50 106,00 2
372 347 II+ Góreczny, Tomasz POL B 1531 1800 8,0 1844 102,00 108,00 1
373 351 III Arndt, Paweł POL B 1519 1600 8,0 1809 98,00 105,00 2
374 375 II Mechliński, Jakub POL 1393 1800 8,0 1773 94,00 98,50 3
375 309 Vdovenko, Volodymyr J. UKR 1680 1680 8,0 1757 92,50 96,00 2
376 383 III Cieślik, Krzysztof POL B 1344 1600 8,0 1747 87,50 91,00 2
377 295 II Dadełło, Andrzej POL B 1728 1800 8,0 1746 94,50 100,00 3
378 373 II Herok, Michalina POL B 1400 1600 8,0 1742 96,00 103,50 3
379 356 II+ Dąbrowski, Damian POL B 1495 1800 8,0 1734 91,00 96,50 1
380 385 I Malicka, Maria POL B 1262 1800 8,0 1727 85,50 91,50 2
381 387 II Jarocka, Liwia POL B 1246 1600 8,0 1721 92,00 98,00 3
382 304 Vdovenko, Volodymyr UKR B 1698 1734 8,0 1677 99,50 102,50 2
383 268 I Nisztuk, Michal POL B 1801 2000 8,0 1631 75,00 78,50 3
384 431 Owczinina, Olga BLR 0 1000 8,0 1626 89,00 94,50 3
385 377 II+ Pyzio, Amelia POL B 1380 1600 7,5 1829 87,50 91,50 3
386 300 Burkevica, Ilze LAT B 1708 0 7,5 1799 99,00 106,00 2
387 336 Grabcheva, Natalia BUL B 1595 1577 7,5 1783 100,50 107,00 2
388 368 II Hrymowicz, Artur POL B 1417 1800 7,5 1766 92,00 97,00 3
389 389 III Ciesielski, Maciej POL 1224 1600 7,5 1750 97,00 101,50 2
390 331 II Waszczuk, Mariusz POL B 1607 1800 7,5 1708 88,50 91,50 3
391 386 III Kowalski, Gerard POL B 1259 1600 7,5 1680 78,50 81,50 3
392 398 II+ Jefimow, Bronislaw POL 0 1800 7,5 1678 76,50 79,50 3
393 316 Linden, Anders SWE B 1650 1677 7,5 1666 97,50 104,00 1
394 410 III Panuciak, Adam POL 0 1600 7,5 1547 82,50 87,00 2
395 334 II Siek, Jerzy POL B 1601 1800 7,5 1536 92,50 97,50 3
396 359 Sluchak, Kiryl BLR B 1459 1518 7,0 1881 99,50 103,00 3
397 379 Linden, Alexander SWE B 1364 0 7,0 1828 80,00 83,00 2
398 354 II+ Stefanoff, Zdzislaw POL B 1505 1800 7,0 1790 87,00 90,00 2
399 436 Herchuk, Volodymyr UKR 0 1000 7,0 1728 92,50 97,00 2
400 364 Nylypyuk, Mykhailo UKR B 1436 0 7,0 1724 85,50 89,00 1
401 429 Janeczek, Jarosław POL 0 1000 7,0 1712 95,00 102,50 2
402 402 II Jankiewicz, Julia POL 0 1600 7,0 1703 72,50 75,50 2
403 400 II Probola, Mateusz POL 0 1800 7,0 1698 90,50 94,50 2
404 382 II Mucha, Marta POL B 1358 1600 7,0 1689 85,50 88,50 1
405 403 III Bojczewski, Grzegorz POL 0 1600 7,0 1632 74,50 78,00 2
406 411 III Paździerz, Piotr POL 0 1600 7,0 1615 70,00 73,00 2
407 426 Nesse, David NOR 0 1000 7,0 1566 82,50 87,50 3
408 428 Shelest, Oleksii UKR 0 1000 7,0 1537 84,50 87,50 2
409 294 Stsepkina, Yauheniya BLR B 1729 1557 6,5 1809 91,50 97,50 2
410 388 IV Wącior, Wojciech POL B 1228 1400 6,5 1809 73,00 76,00 0
411 378 II Dyląg, Emilia POL B 1365 1600 6,5 1781 90,00 95,00 2
412 401 II Tuźnik, Martyna POL 0 1600 6,5 1781 77,50 80,50 3
413 391 II Bieńko, Jagoda POL 1214 1600 6,5 1723 87,50 93,00 2
414 392 III Bojczewski, Rafał POL B 1118 1600 6,5 1705 82,50 87,00 2
415 405 III Cichecki, Jan POL 0 1600 6,0 1633 85,50 92,00 1
416 412 Niewolik, Tomasz POL 0 1600 6,0 1619 83,00 86,50 2
417 430 Narva, Mart EST 0 1000 6,0 1597 77,50 80,50 2
418 417 IV Bojczewski, Mateusz POL 0 1400 6,0 1555 88,00 94,50 2
419 418 IV Choina, Jan POL 0 1400 6,0 1461 77,50 82,50 2
420 372 II Markiewicz, Janusz POL 1408 1800 5,5 1746 92,00 99,00 1
421 408 III Kołakowski, Zbigniew POL 0 1600 5,5 1684 77,50 80,00 1
422 406 III Hajducki, Bartłomiej POL 0 1600 5,5 1594 91,00 97,50 0
423 414 III Kucharska, Helena POL 0 1400 5,5 1551 71,00 74,00 0
424 312 I++ Kaczmarska, Joanna POL B 1670 1900 5,0 1866 91,50 96,50 1
425 416 III Strączek, Wiktoria POL 0 1400 5,0 1790 82,50 86,50 1
426 433 Grzegórzek, Wojciech FRA 0 1000 5,0 1697 79,50 82,50 0
427 420 V Niedziółka, Szymon POL 0 1200 5,0 1691 76,50 80,00 1
428 425   Bagdanskis, Dangis LTU 0 1000 5,0 1520 80,00 86,00 1
429 413 III Król, Izabela POL 0 1400 4,5 1612 64,50 67,00 0
430 415 III Krajewska, Gabriela POL 0 1400 4,5 1576 73,50 77,00 0
431 338 Serebryakova, Svetlana RUS B 1585 1647 0,0 0 42,00 43,00 0
432 13 GM Jobava, Baadur GEO B 2628 2696 0,0 0 37,50 38,50 0
432 27 IM Golubka, Petr UKR B 2538 2363 0,0 0 37,50 38,50 0
432 39 IM Kanarek, Marcel POL B 2487 2400 0,0 0 37,50 38,50 0
432 259 Hetzer, Volkhard GER B 1826 2016 0,0 0 37,50 38,50 0
432 301 I Kułakiewicz, Mariusz POL 1706 2000 0,0 0 37,50 38,50 0
432 419 IV Budny, Piotr POL 0 1400 0,0 0 37,50 38,50 0

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.35) © A.Curyło http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: IA Tomasz Delega
Lap 192013
 
etcc2013_logo

Varšuvoje (Lenkija) baigėsi Europos komandų šachmatų čempionatas.
Europos komandiniame šachmatų čempionate aukso medalį iškovojusi Viktorija Čmilytė: „Tai nėra lengviau nei olimpiadoje“ – Jūratės Žemaitytės interviu
Paskutiniame rate Lietuvos vyrų rinktinė susirungė su Suomijos komanda ir išplėšė pergalę rezultatu 2,5:1,5.  Su 9 komandiniais taškais (4 pergalės, 1 lygiosios, 4 pralaimėjimai) vyrai finišavo 23 vietoje.  Atviroje  grupėje aukso medaliai pasipuošė Azerbaidžano rinktinė (14 kom.tšk.), sidabro – Prancūzijos, o bronzos- Rusijos komandos (po 13 tšk.). Rinktinėje visų šachmatininkų indėlis buvo panašus: 4 lentoje žaidęs FIDE meistras Tautvydas Vedrickas įvykdė tarptautinio meistro balo normatyvą – 5,5 taško iš 9; 3 lentoje žaidęs tarptautinis meistrasTomas Laurušus surinko 5 taškus iš 9 ir įvykdė tarptautinio didmeistrio balo normatyvą. Antroje lentoje žaidęs tarptautinis meistras Mindaugas Beinoras – 4,5 taško iš 9, o pirmojoje lentoje žaidęs tarptautinis didmeistris Darius Zagorskis – 4 taškai iš 9.

Lietuvos moterų šachmatų rinktinė paskutiniajame ture susitiko su grėsmingomis varžovėmis- Lenkijos didmeistrių komanda. Rezultatu 1:3 teko pripažinti pastarosios pranašumą. Surinkusi 11 komandinių taškų ( 5 pergalės, 1 lygiosios, 3 pralaimėjimai), mūsų šachmatininkės užėmė 8 vietą .
Aukso medalius iškovojo Ukrainos komanda (15 kom.tšk.), sidabras atiteko Rusijos, o bronza- Lenkijos rinktinėms (abi komandos surinko po 14 kom.tšk.).

Europos komandų šachmatų čempionatas 2013 metai: Lietuvos moterų rinktine: Dominyka Batkovskytė; Salomėja Zaksaitė, Deimantė Daulytė, Viktorija Čmilytė. Rinktinės narės Gie

Europos komandų šachmatų čempionatas 2013 metai; Lietuvos moterų rinktinė: Dominyka Batkovskytė; Salomėja Zaksaitė, Deimantė Daulytė, Viktorija Čmilytė. Rinktinės narės Giedrės Vanagaitės nuotrauka

Pirmojoje lentoje  triumfavo Lietuvos moterų šachmatų rinktinės kapitonė tarptautinė didmeistrė Viktorija Čmilytė (ELO 2506) – 7 taškai iš 9 -aukso medalis.
Moterų didmeistrė Deimantė Daulytė, žaidusi antroje lentoje, pagal papildomus rodiklius liko 5-ta (7 tšk. iš 9).

Lietuvos moterų rinktinė Europos komandiniame šachmatų čempionate demonstravo puikų žaidimą. Nors paskutiniajame ture 1:3 teko nusileisti didmeistrių iš Lenkijos ekipai, bet mūsų lyderių tarptautinės didmeistrės Viktorijos Čmilytės ir moterų didmeistrės Deimantės Daulytės indėlis – milžiniškas. Abi šachmatininkės surinko net po 7 taškus iš 9 galimų pirmosiose dvejose lentose ir čempionate pagal rezultatyvumą užėmė: tdm Viktorija Čmilytė 1-ąją, o mdm Deimantė Daulytė 5-ąją vietas. Mače su lenkėmis jos abi pasiekė lygiąsias: tdm Viktorija Čmilytė (2506) baigė partiją taikiai su tdm Monika Socko (2431), mdm Deimantė Daulytė (2336) atsilaikė prieš mdm Jolantą Zawadzką (2383). Varžovių pranašumą turėjo pripažinti mm Salomėja Zaksaitė (2200), pralošusi mdm Joannai Majdan-Gajewskai (2420) ir Dominyka Batkovskytė (2111) nusileidusi mdm Karinai Szczepkowska-Horowskai (2382). Asmeninėje įskaitoje mm Salomėja Zaksaitė ir Dominyka Batkovskytė surinko po 3 taškus iš 8 žaistų partijų, Giedrė Vanagaitė -0,5 taško iš 2 žaistųjų partijų. Moterų rinktinė užėmė  8-tąją vietą.

Moterų grupėje čempionių titulą iškovojo visą turnyrą lyderės pozicijoje buvusi Ukrainos komanda (15 kom.tšk.: 7 pergalės, 1 lygiosios, 1 pralaimėjimas). Vice-čempionėmis tapo Rusijos rinktinė, paskutiniame mače aplošusi čempionių komandą rezultatu 3:1 (14 kom.tšk.: 6 pergalės, 2 lygiosios, 1 pralaimėjimas). Bronza, tik dėl prastesnių papildomų rodiklių, atiteko Lenkijos ekipai (14 kom.tšk.: 6 pergalės, 2 lygiosios, 1 pralaimėjimas).

Rezultatai:
Atvirų komandų;
Moterų komandų

 

Rgs 282013
 
20130925_blitz44

 

2013 metų rugsėjo 24-28 dienomis Budvoje (Juodkalnija) vyko greitųjų ir žaibo šachmatų Europos jaunių čempionatai.
Lietuvai atstovavo 10 šachmatininkų.

Greitųjų šachmatų Europos jaunių čempionu (U16) tapo Kauno ,,Jaunalietuvių sporto organizacijos“ mokyklos auklėtinis
Titas Stremavičius.

Aukštas 5 -tąsias vietas iškovojo: - Gytis Vaičekauskas (U18) bei  Andrius Brazdžionis (U16).

20130926_rapid_blitz_closing_28_rapid_open_u16

Žaibo šachmatų Europos jaunių čempionate geriausiai iš Lietuvos atstovų rungtyniavo Benas Mickus (U10) – 4-toji vieta.

Rgp 032013
 
Logo_EIWC_eng
Rk. Name sex FED RtgI Pts.  TB1  TB2  TB3  TB4 Rp n w we w-we K rtg+/-
1 GM Hoang Thanh Trang w HUN 2467 9.0 2421 73.0 79.0 7 2663 11 9 6.44 2.56 10 25.6
2 IM Melia Salome w GEO 2428 8.0 2452 72.5 77.0 5 2601 11 8 5.48 2.52 10 25.2
3 IM Mkrtchian Lilit w ARM 2454 8.0 2404 70.5 75.5 5 2560 11 8 6.49 1.51 10 15.1
4   GM Cmilyte Viktorija w LTU 2497 8.0 2393 68.5 73.5 5 2552 11 8 7.24 0.76 10 7.6
5 GM Kosteniuk Alexandra w RUS 2489 8.0 2393 67.0 71.5 7 2552 11 8 7.07 0.93 10 9.3
6 IM Khotenashvili Bela w GEO 2512 8.0 2388 69.0 74.5 6 2548 11 8 7.48 0.52 10 5.2
7 GM Socko Monika w POL 2435 8.0 2360 65.0 69.5 5 2518 11 8 6.82 1.18 10 11.8
8 WGM Kashlinskaya Alina w RUS 2334 7.5 2433 69.5 73.0 6 2529 11 7.5 4.54 2.96 15 44.4
9 WGM Arabidze Meri w GEO 2320 7.5 2432 73.5 77.5 5 2524 11 7.5 4.39 3.11 15 46.7
10 WGM Pogonina Natalija w RUS 2478 7.5 2407 68.0 72.5 4 2522 11 7.5 6.79 0.71 10 7.1
11 WGM Kovanova Baira w RUS 2371 7.5 2398 70.0 74.5 5 2502 11 7.5 5.47 2.03 10 20.3
12 GM Muzychuk Anna w SLO 2594 7.5 2393 69.0 73.5 4 2508 11 7.5 8.44 -0.94 10 -9.4
13 WGM Girya Olga w RUS 2437 7.5 2391 69.5 75.0 5 2506 11 7.5 6.44 1.06 10 10.6
14 GM Stefanova Antoaneta w BUL 2497 7.5 2362 65.0 70.0 6 2482 11 7.5 7.65 -0.15 10 -1.5
15 WGM Ozturk Kubra w TUR 2293 7.5 2360 65.0 69.0 6 2452 11 7.5 4.99 2.51 15 37.7
16 GM Cramling Pia w SWE 2523 7.5 2356 64.5 70.0 5 2477 11 7.5 8.05 -0.55 10 -5.5
17 IM Javakhishvili Lela w GEO 2465 7.5 2324 59.0 63.5 5 2446 11 7.5 7.71 -0.21 10 -2.1
18 IM Atalik Ekaterina w EUR 2430 7.5 2319 59.0 63.5 6 2439 11 7.5 7.29 0.21 10 2.1
19 IM Milliet Sophie w FRA 2396 7.5 2298 60.5 65.0 5 2414 11 7.5 7.15 0.35 10 3.5
20 GM Arakhamia-Grant Ketevan w SCO 2385 7.5 2280 59.0 63.5 7 2397 11 7.5 7.23 0.27 10 2.7
21 IM Kovalevskaya Ekaterina w RUS 2407 7.0 2425 70.5 75.5 6 2503 11 7 5.57 1.43 10 14.3
22   WGM Daulyte Deimante w LTU 2363 7.0 2403 69.5 74.5 6 2465 11 7 5.35 1.65 15 24.8
23 IM Guramishvili Sopiko w GEO 2421 7.0 2380 67.0 72.0 5 2463 11 7 6.38 0.62 10 6.2
24 GM Lagno Kateryna w UKR 2542 7.0 2379 68.5 74.0 5 2468 11 7 8.01 -1.01 10 -10.1
25 GM Gunina Valentina w RUS 2507 7.0 2369 68.5 73.5 7 2457 11 7 7.62 -0.62 10 -6.2
26 GM Dzagnidze Nana w GEO 2558 7.0 2368 67.0 71.5 6 2451 11 7 8.32 -1.32 10 -13.2
27 IM Gaponenko Inna w UKR 2393 7.0 2347 66.5 70.0 5 2427 11 7 6.46 0.54 10 5.4
28 GM Kosintseva Tatiana w RUS 2528 7.0 2332 65.0 70.5 5 2424 11 7 8.35 -1.35 10 -13.5
29 IM Matnadze Ana w ESP 2412 7.0 2300 62.0 67.5 5 2390 11 7 7.31 -0.31 10 -3.1
30 GM Zhukova Natalia w UKR 2471 7.0 2296 61.5 66.5 5 2379 11 7 8.17 -1.17 10 -11.7
31 IM Bodnaruk Anastasia w RUS 2440 7.0 2295 60.0 65.0 6 2387 11 7 7.74 -0.74 10 -7.4
32 IM Paehtz Elisabeth w GER 2454 7.0 2248 58.5 62.5 6 2335 11 7 8.46 -1.46 10 -14.6




Tiesioginė 30 pirmųjų lentų transliacija (nuo 14.30):


2013-08-03, 11 turas:
    Viktorija Čmilytė – 1 lenta; Deimantė Daulytė – 26 lenta; Daiva Batytė – 65 lenta
(jei Viktorija Čmilytė nugalėtų Hoang Thanh Trang  ir Monika Socko nepralaimėtų Melia Salome
- Viktorija Čmilytė užimtų antrąją vietą;

jei Viktorija Čmilytė nugalėtų Hoang Thanh Trang  ir Monika Socko pralaimėtų Melia Salome
- Viktorija Čmilytė būtų trečia;
jei Viktorija Čmilytė sužaistų lygiomis, ji turėtų ytin mažas galimybes užimti trečiąją vietą)


Rezultatai:
GM Viktorija Čmilytė ;
WGM Deimantė Daulytė ;
WFM Daiva Batytė

Video transliacijos (Microsoft Windows media)
: 1 kamera; 2 kamera; 3 kamera


GM Viktorija Čmilytė; WGM Aleksandra Goriačkina. www.belgrade2013.org nuotrauka

GM Viktorija Čmilytė; WGM Aleksandra Goriačkina. www.belgrade2013.org nuotrauka

WGM Deimantė Daulytė; GM Antuanetė Stefanova;  www.belgrade2013.org nuotrauka

WGM Deimantė Daulytė; GM Antuanetė Stefanova; www.belgrade2013.org nuotrauka




 

Lie 112013
 

Parsisiųsti (jaunu_Pasirinkimas_20130712_1000.doc.DOC)



LŠF taryba prašo 2013 metų jaunų šachmatininkų čempionatų (BM8, BM10, BM12, BM14, BM16, BM18) nugalėtojus pasitarti su tėvais ir iki 2013 metų birželio 10 dienos pranešti elektroniniu paštu info@chessfed.lt apie pageidavimą varžytis :
- arba 2013 metų Europos 23-ame jaunų šachmatininkų čempionate Budvoje, Juodkalnijoje (2013 metų rugsėjo 28 – spalio 9 dienomis);
- arba 2013 metų Pasaulio jaunų šachmatininkų čempionate Al- Ain, Jungtiniuose Arabų Emiratuose (2013 metų gruodžio 17 – 29 dienomis);

Prašome sporto mokyklų trenerius,  pageidaujantys vykti treneriais –  delegacijų vadovais į  Pasaulio ir Europos jaunų šachmatininkų čempionatus,  iki 2013 metų birželio 15 dienos pranešti elektroniniu paštu info@chessfed.lt 

Parsisiųsti (jaunu_Pasirinkimas_20130614.doc.DOC)

 

Bir 132013
 
21-osios Europos kurčiųjų šachmatų komandų pirmenybės

Kaune prasidėjo 21-osios Europos kurčiųjų komandinės pirmenybės!

Birželio 13d., ketvirtadienį, Kauno Įgulos karininkų ramovės Aktų salėje iškilmingai prasidėjo 21-osios Europos kurčiųjų komandinės šachmatų pirmenybės.

Ryte vykusiame varžybų atidaryme sveikinimo žodį tarptautine gestų kalba tarė ICCD prezidentas Michele Visco. Savo kalboje M.Visco geru žodžiu paminėjo 2002m. Vilniuje vykusias 14-asias Pasaulio kurčiųjų komandines pirmenybes ir išreiškė įsitikinimą, kad Lietuva visiškai pasiruošusi vykdyti ir šių metų Europos pirmenybes.
M.Visco antrino ICCD viceprezidentas Philip K.Gardner, Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto prezidentas Aleksas Jasiūnas. Vėliau nuskambėjo valstybinis Lietuvos himnas su sinchroniniu vertimu į gestų kalbą. Šachmatų reikšmę ir tradicijas Lietuvos kariuomenėje pabrėžęs Karininkų ramovės viršininkas majoras Donatas Mazurkevičius palinkėjo miesto svečiams įsitikinti Lietuvos žmonių svetingumu viešnagės Kaune metu. Tuomet žodis buvo suteiktas varžybų teisėjams, kurie priminė dalyviams žaidimo reglamentą.

Kiekvienam komandos žaidėjui skiriama po 90min. partijai, pridedant po 30 sek. už kiekvieną padarytą ėjimą. Viso Europos pirmenybėse bus sužaisti 7 ratai, po kurių sekmadienį ir paaiškės medalių savininkai.

21-osiose Europos kurčiųjų komandinių pirmenybių vyr. teisėju dirba FA Valerijus Jegorovas. Jam talkininkauja nacionalinės kategorijos teisėjai A.Rauduvė, J.Ridzvanavičius ir Š.Šulskis. Dalyvauja 12 klubų iš 11 Europos valstybių. Lietuva dėl šeimininkės –organizatorės teisių gali žaisti 2 klubais, tad mūsų šaliai Kaune atstovauja Vilniaus “Rikis” ir Kauno “Tyla A”, kurie pagal ICCD tarpt. varžybų reglamentą I rate susitiko tarpusavyje.

Kiekvieno komandinio mačo metu žaidžiama 4 prieš 4. Kaune savo komandoms padeda 2 didmeistriai – Izraelio atstovas Y. Gruenfeld ir kroatas Z.Klarič, tarpt. meistrai S.Salov iš Vokietijos , bulgarai V.Georgiev ir P.Orev. Jekaterinburgo (Rusija) klubui atstovauja net 3 dailiosios lyties kvalifikuotos šachmatininkės -tai tarpt. moterų meistrė Olga Gerasimova bei FIDE meistrės N.Kudriavceva ir J.Botalova.

Daugiau informacijos – 21-ųjų Europos kurčiųjų komandinių pirmenybių tinklalapyje bei “Chess –results”.

Zagrebo komanda triumfuoja Europos kurčiųjų pirmenybėse Kaune

Sekmadienį Kauno Įgulos karininkų ramovės Aktų salėje baigėsi 21-osios Europos ICCD kurčiųjų komandų šachmatų pirmenybės. Prieš paskutinįjį VII pirmenybių ratą, turėdamas 11 komand. tšk. iš 12 gal., pirmavo Bulgarijos kurčiųjų klubas “Chess Deaf Club Sofia“. Tašku nuo jo atsilikęs buvo Zagrebo „Šahovski Klub Silent“ (Kroatija). Kadangi šie klubai tarpusavyje jau buvo susitikę pirmenybių IV rate, lemiamam paskutiniajam ratui burtais jie gavo naujus varžovus. Bulgarijos klubas susitiko su Rusijos „Jekaterinburg“ komanda, turėjusia 7 komand. taškus, o kroatai varžėsi su Londono „Deaf CC“ klubu (6 tšk.).

„Jekaterinburg“ klubas nusprendė lemiamam mačui pasirinkti „grožio“ strategiją, nes prie 3 iš 4 mačo lentų Rusijos klubui atstovavo dailiosios lyties atstovės FIDE meistrės N.Kudriavceva, J.Botalova ir paskutinėje 4-oje lentoje –tarpt. meistrė O.Gerasimova. Ši Jekaterinburgo strategija, matyt, suglumino bulgarus ir visiškai pasiteisino rusams. N.Kudriavcevai pavyko matiniu antpuoliu įveikti N.Ninovą, J.Botalova nusileido tarpt. meistrui V.Georgijevui. Prie trečiosios lentos vienintelis rusų komandoje vyriškis A.Gerasimovas įveikė FIDE meistrą D.Serafimovą, o lemiamą pergalę „Jekaterinburg“ komandai pelnė O.Gerasimova, ilgos partijos pabaigoje sugebėjusi juodosiomis figūromis išsisukti iš nepalankios padėties ir įveikti tarpt. meistrą P.Orevą.
Šia Rusijos klubo sportiška parama tinkamai sugebėjo pasinaudoti Zagrebo „Šahovski Klub Silent“, paskutiniojo rato mače 2,5:1,5 įveikęs Londono komandą. Lemiamą pergalę kroatams 2-ojoje lentoje pelnė T.Vujčič, įveikęs anglą N.Dunlop‘ą. Kitos šio mačo partijos baigėsi taikiai.

Tokiu būdu Zagrebo komanda surinko 12 komand. taškų ir pralenkė “Chess Deaf Club Sofia“ vienu tašku. Ne ypač sėkmingai pirmenybėse rungtyniavę Lietuvos kurčiųjų klubai paskutiniajame rate patyrė pralaimėjimus. Vilniaus „Rikis“ 1,5: 2,5 nusileido Izraelio “Oasis Deaf Club Bat Yam”, o Kauno “Tyla” patyrė triuškinantį pralaimėjimą 0:4 prieš Lenkijos „Arkadia Otwock“ komandą.
Iškilmingas 21-ųjų Europos ICCD kurčiųjų komandų šachmatų pirmenybių uždarymas su šventine vakariene įvyko sekmadienio vakarą „Park Inn“ viešbučio konferencijų salėje. Pirmenybių aukso medaliais buvo apdovanotas Zagrebo klubas, sidabras atiteko “Chess Deaf Club Sofia“, o bronza – Hamburgo „Gehoerlosen SV“ klubui (10 tšk.). Tarp 12 dalyvavusių Europos kurčiųjų klubų Vilniaus “Rikis” užėmė 10 vietą (5 tšk.), o Kauno „Tyla“ liko 11-i (2tšk.).

Visas pirmenybes Kaune atidžiai stebėję ICCD prezidentas M.Visco iš Italijos ir viceprezidentas Ph.K. Gardner (Anglija) uždarymo metu buvo pakilios nuotaikos ir išreiškė gilią padėką Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto prezidentui A.Jasiūnui bei Kauno šachmatų federacijai už sklandžią varžybų eigą ir šeimininkų svetingumą. Vėliau komandų atstovai keitėsi dovanomis, suvenyrais ir gausiai fotografavosi atminimo nuotraukoms.

KŠF inf.

KŠF inf.

Reportažas Europos šachmatų sąjungos (ECU) interneto svetainėje

Reportažas Margirio šachmatų klubo svetainėje