Bir 052014
 
logo_FIDE

Klasikinių šachmatų BALTIJOS zonos varžybų – Kirsano Iliumžinovo taurė – LIEPOJOS etapas – 2014 metų birželio 6-13 dienomis Liepojoje viešbutyje Europa City AMRITA HOTEL (Rigas str. 7/9, Liepaja, LV-3401).

Numatoma, kad vyks trys etapai – po vieną Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Numatomas kiekvieno etapo prizinis fondas 10 000 Eur. Geriausius rezultatus per tris etapus pasiekęs šachmatininkas įgis teisę rungtyniauti 2015 metų Pasaulio taurėje.

Lietuvai turėtų atstovauti 4 šachmatininkai iš Lietuvos rinktinių, atstovausiančių Lietuvai 2014 metų Pasaulio šachmatų Olimpiadoje.

Liepojos etape Lietuvai atstovauja:

GM Šarūnas Šulskis (pirmoji Lietuvos Olimpinės rinktinės lenta; 2014 m. Lietuvos čempionas);
IM Tomas Laurušas (Lietuvos Olimpinės rinktinės narys);
IM Mindaugas Beinoras (Lietuvos Olimpinės rinktinės narys);
GM Aloyzas Kveinys.

 


REZULTATAI

 

PARTIJOS (tiesiogiai) ; (tiesiogiai su stockfish analize)


 

Parsisiųsti (Baltijas_Zona_Liepaja_2014.pdf.PDF)


Viešbučio hotel Amrita Liepoja kainos klasikinių klasikinių šachmatų BALTIJOS zonos varžybų – Kirsano Iliumžinovo taurės – LIEPOJOS etapo dalyviams


Sau 302014
 

FIDE arbitrų komisija, bendradarbiaudama su Kauno šachmatų federacija , 2014 metų sausio 13-19 dienomis organizavo ir surengė FIDE arbitrų ruošimo seminarą. Paskaitas skaitė  FIDE arbitrų komisijos pirmininkas IA Panagiotis Nikolopoulos bei jam talkinantis asistuojantis lektorius  IO IA Mihail Prevenios . Per  6 dienas trukusias paskaitas  ir seminarus ( nuo 19.00 val. iki 22.30 val.)  dvidešimt keturiems  seminaro dalyviams iš 4 šachmatų federacijų (Lietuvos, Turkijos, Lenkijos, Prancūzijos) buvo pateikta teorinė ir praktinė medžiaga, kurią privalo išmanyti  šachmatų teisėjai,  siekiantys FA (FIDE arbitro) vardo  (FIDE Laws of Chess , FIDE Tournament Rules , Standards , Tie-break systems , Swiss System , FIDE Title regulations , FIDE Ratings regulations , Regulations for the titles of Arbiters).  Paskaitų-seminarų dalyviai turėjo unikalę galimybę  diskutuoti subtiliais teisėjavimo šachmatų varžybose klausimais ir sulaukdavo labai kvalifikuotų ir aiškiai apibrėžtų  FIDE arbitrų komisijos pirmininko vertinimų. Labai aukšta lektorių kvalifikacija ir pakankamas seminaro dalyvių praktinis pasirengimas bei aktyvus dalyvavimas diskusijose lėmė, kad net 15 Lietuvos šachmatų teisėjų įgijo žinias ir išlaikė  FIDE arbitro normai įgyti skirtą egzaminą:

Name Surname FIDE ID FED
Martynas ANTANAITIS 12808288 LTU
Justina DOBRAVALSKYTĖ LTU
Sergej GUCAGA 12811173 LTU
Roza JOFFE 12802883 LTU
Laimonas LAURYNAITIS 12801704 LTU
Brigita LAURUŠAITĖ 12803499 LTU
Jonas Renatas LAZARAVIČIUS 12809381 LTU
Rimantas PALIUŠIS 12811998 LTU
Donatas PILINKUS 12801160 LTU
Vaidas RADZICKAS 12807516 LTU
Algirdas RAUDUVĖ 12808440 LTU
Laimutis ŠOLYS 12800368 LTU
Šarūnas ŠULSKIS 12800112 LTU
Tomas TAMOŠIŪNAS 12801194 LTU
Donatas VAZNONIS 12801216 LTU
Wojciech KRZYZANOWSKI 1116886 POL
Omer SEVINC 6374743 TUR
Aysegul AKDENIZ 3802510 TUR
Kemal BOZTEKIN 6369316 TUR
Mickael POUCHON 649449 FRA
Gru 292013
 
wycc2013

 

http://www.worldyouth2013.com/playerlist/country/123

Klasikinių šachmatų rungtis:

61 Lepeskaite Migle 1810 LTU ½ 0 ½ 1 ½ 0 1 0 0 1 ½ 5.0 64 1720 U18 Girls
20   Vanagaite Giedre 2017 LTU ½ 1 1 ½ 1 1 ½ 0 0 1 0 6.5 30 1998 U16 Girls
80 Butvilaite Berta Reja 1616 LTU 0 1 0 ½ 1 ½ 1 0 0 0 1 5.0 78 1583 U14 Girls
40 Sibajeva Marija 1721 LTU 1 ½ 1 0 ½ 1 ½ 0 1 0 ½ 6.0 61 1641 U12 Girls
43 Maciulaityte Barbora 1476 LTU 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 5.0 83 1218 U10 Girls
20 Laurusas Tomas 2431 LTU 1 1 0 1 ½ ½ ½ 0 0 0 1 5.5 59 2237 U18 Open
60   Klabis Rokas 2239 LTU 0 1 1 0 ½ 1 0 1 0 ½ 1 6.0 43 2207 U18 Open
67 Tvarijonas Tomas 2176 LTU 0 1 1 0 0 1 1 ½ ½ 0 0 5.0 74 2237 U18 Open
75 Vanagas Tadas 2116 LTU ½ 0 1 ½ 1 0 ½ 1 0 ½ ½ 5.5 68 2206 U18 Open
34 Stremavicius Titas 2279 LTU 1 ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 ½ 1 ½ 6.5 52 2223 U16 Open
117 Cerniauskas Markas 1756 LTU 0 1 0 1 0 1 ½ 0 ½ 1 0 5.0 124 1586 U14 Open
75 Gucaga Augustas 1556 LTU 1 ½ 0 1 0 1 ½ 0 1 0 0 5.0 122 1247 U10 Open
82 Misiuk Ernest 1511 LTU ½ 0 1 0 0 0 ½ 1 1 1 ½ 5.5 107 1000 U10 Open
99   Indriunas Matas 0 LTU 1 1 0 1 0 0 1 ½ 1 1 0 6.5 40 1551 U08 Open
75   Vaitkevicius Paulius 1825 LTU 1 ½ 0 1 0 1 ½ ½ 1 1 1 7.5 24 1781 U12 Open
132 Lazaravicius Aras Jonas 1597 LTU ½ 0 1 0 ½ 1 0 0 1 ½ ½ 5.0 145 1427 U12 Open

 

Žaib0 šachmatatų rungtis:

SNo Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Rk. Rp Group
29 Maciulaityte Barbora 1476 LTU 1 0 ½ 1 0 0 ½ 3.0 61 1017 U10 Girls Blitz
21   Sibajeva Marija 1721 LTU 1 0 1 1 ½ 0 1 4.5 15 1660 U12 Girls Blitz
46   Gucaga Augustas 1556 LTU 1 0 1 0 0 1 1 4.0 37 1334 U10 Open Blitz
53 Misiuk Ernest 1511 LTU 0 1 1 0 0 1 0 3.0 73 1020 U10 Open Blitz
76 Lazaravicius Aras Jonas 1597 LTU 0 1 1 0 0 0 0 2.0 87 1362 U12 Open Blitz
16   Stremavicius Titas 2279 LTU 1 1 1 1 0 1 0 5.0 9 2309 U16 Open Blitz
28 Klabis Rokas 2239 LTU 0 0 0 0 0 0 0 0.0 61 0 U18 Open Blitz
33   Tvarijonas Tomas 2176 LTU 1 1 0 0 1 0 0 3.0 31 2065 U18 Open Blitz
79 Cerniauskas Markas 1756 LTU 0 1 1 0 0 1 1 4.0 49 1804 U14 Open Blitz

 

# Picture Full Name Country FIDE Id Rating
1

Laurusas Tomas 12803731 2404
2

Stremavicius Titas 12804444 2290
3

Klabis Rokas 12805246 2239
4

Tvarijonas Tomas 12805432 2176
5

Vanagas Tadas 12805467 2116
6

Vanagaite Giedre 12800546 2057
7

Lepeskaite Migle 12803065 1820
8

Vaitkevicius Paulius 12806951 1793
9

Cerniauskas Markas 12809551 1752
10

Sibajeva Marija 12807583 1685
11

Butvilaite Berta Reja 12805882 1617
12

Lazaravicius  Aras Jonas 12809381 1585
13

Misiuk Ernest 12807435 1542
14

Gucaga Augustas 12809012 1526
15

Indriunas Matas 12812897
16

Maciulaityte Barbora 12810622
Geg 052013
 
fide_women_grand_prix

20130505_geneva_fondation_1Rungtyniaujama labai gražioje vietoje  puikiame viešbutyje. FIDE prezidento kvietimas buvo malonus siurprizas ! Neturėjau daug laiko pasirengimui, bet man labai malonu, kad turiu fantastišką galimybę  rungtyniauti solidžiose varžybose” -[Viktorija Čmilyte [geneva2013.fide.com]


Rezultatai

 

 

Vt.   Pavadinimas Reit. Fed. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Tšk.  PR1 PR2 PR3
1 IM Bela Khotenashvili  2505 GEO * ½ 0 1 1 ½ 1 0 1 1 1 1 8 0 7 39,8
2 GM Anna  Muzychuk  2585 SLO ½ * 1 ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 7,5 0 4 37,8
3 GM Tatiana  Kosintseva  2517 RUS 1 0 * ½ 0 ½ 1 ½ ½ 1 ½ 1 6,5 0,5 4 33
4 GM Nana Dzagnidze  2545 GEO 0 ½ ½ * 1 ½ 0 1 ½ ½ 1 1 6,5 0,5 4 31,3
5 WGM Wenjun Ju  2544 CHN 0 ½ 1 0 * 1 ½ ½ 0 ½ 1 1 6 1 4 29,3
6 GM Anna Ushenina  2491 UKR ½ ½ ½ ½ 0 * ½ 1 1 ½ ½ ½ 6 0 2 32
7 GM Kateryna Lagno  2548 UKR 0 ½ 0 1 ½ ½ * 0 1 ½ ½ 1 5,5 0 3 27,3
8 GM Yifan  HOU  2617 CHN 1 0 ½ 0 ½ 0 1 * ½ 1 0 ½ 5 0,5 3 27,8
9 GM Alexandra Kosteniuk  2491 RUS 0 ½ ½ ½ 1 0 0 ½ * ½ 1 ½ 5 0,5 2 25,5
10 GM Viktorija Cmilyte  2522 LTU 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ * ½ 1 4,5 0 1 22
11 WGM Tuvshintugs Batchimeg  2298 MGL 0 0 ½ 0 0 ½ ½ 1 0 ½ * ½ 3,5 0 1 17,3
12 WGM Olga Girya  2463 RUS 0 0 0 0 0 ½ 0 ½ ½ 0 ½ * 2 0 0 9,75

 


Viktorija Čmilytė. 2013 Neva Fondation  & FIDE; Anastasiya Karlovich nuotrauka

Viktorija Čmilytė. 2013 Neva Fondation & FIDE; Anastasiya Karlovich nuotrauka


GAME OF THE DAY 4 turo partijos Hou,Yifan – Cmilyte,Viktorija [B52] komentaras ( GM Adrian Mikhalchishin )

GAME OF THE DAY 6 turo partijos  Kosintseva,Tatiana – Cmilyte,Viktorija [B77] komentaras  ( GM Adrian Mikhalchishin )

 

Geg 032013
 
fide_women_grand_prix

Nors didmeistrei  Viktorijai Čmilytei pritrūko kelių reitingo taškų, kad į 2013 2013-2014 m. FIDE DIDŽIOJO PRIZO (GRAND PRIX) varžybas būtų pakviesta kaip viena iš dešimties pasaulyje didžiausią reitingą turinčių šachmatininkių (2013 metų  gegužės 1 dienos FIDE reitingų rikiuotėje  didmeistrė Viktorija Čmilytė  - tryliktoji), ji  FIDE prezidento Kirsano Iliumžinovo ( 2013 metų kovo mėnesį Lietuvos šachmatų federacijos prezidento Aleksandro Černovo kvietimu Lietuvoje viešėjęs FIDE prezidentas Kirsanas Iliumžinovas lankėsi kasmetinėse šachmatų varžybose „Seimo taurė 2013“) buvo pakviesta dalyvauti prestižiskiausiose moterų šachmatų varžybose. Varžybų nugalėtoja iškovos teisę rungtyniauti mače dėl pasaulio moterų šachmatų čempionės titulo 2015 metais.
“Lietuvoje nėra daug sportininkų, kurie individualiose sporto šakose pasiektų tokių rezultatų kaip Viktorija. Ji išties yra Lietuvos sporto žvaigždė. Todėl itin džiugina FIDE prezidento Kirsano Iliumžinovo dėmesys Lietuvai ir skirtas oficialus kvietimas šalies atstovei dalyvauti FIDE Didžiojo prizo varžybose“, - teigia Lietuvos šachmatų federacijos prezidentas Aleksandras Černovas.


 

FIDE moterų Grand Prix 2013-2014 po 3-čiojo etapo



Women’s FIDE Grand Prix Series Fondation Geneva,  Switzerland 2013

Final Ranking
Rank SNo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts Res. vict
1 3 IM Bela Khotenashvili 2505 GEO * ½ 0 1 1 ½ 1 0 1 1 1 1 8 0 7
2 6 GM Anna Muzychuk 2585 SLO ½ * 1 ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 0 4
3 2 GM Tatiana Kosintseva 2517 RUS 1 0 * ½ 0 ½ 1 ½ ½ 1 ½ 1 ½ 4
4 1 GM Nana Dzagnidze 2545 GEO 0 ½ ½ * 1 ½ 0 1 ½ ½ 1 1 ½ 4
5 10 WGM Wenjun Ju 2544 CHN 0 ½ 1 0 * 1 ½ ½ 0 ½ 1 1 6 1 4
6 9 GM Anna Ushenina 2491 UKR ½ ½ ½ ½ 0 * ½ 1 1 ½ ½ ½ 6 0 2
7 8 GM Kateryna Lagno 2548 UKR 0 ½ 0 1 ½ ½ * 0 1 ½ ½ 1 0 3
8 11 GM Yifan Hou 2617 CHN 1 0 ½ 0 ½ 0 1 * ½ 1 0 ½ 5 ½ 3
9 12 GM Alexandra Kosteniuk 2491 RUS 0 ½ ½ ½ 1 0 0 ½ * ½ 1 ½ 5 ½ 2
10 5 GM Viktorija Cmilyte 2522 LTU 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ * ½ 1 0 1
11 4 WGM Tuvshintugs Batchimeg 2298 MGL 0 0 ½ 0 0 ½ ½ 1 0 ½ * ½ 0 1
12 7 WGM Olga Girya 2463 RUS 0 0 0 0 0 ½ 0 ½ ½ 0 ½ * 2 0 0


 

FIDE Women’s Grand Prix Dilijan-2013

Final Ranking
Rank SNo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts Res. vict SB Koya
1 10 GM Koneru Humpy 2597 IND * 1 ½ 1 ½ 1 1 ½ ½ ½ 1 ½ 8 0 5 42.75 3
2 8 GM Muzychuk Anna 2593 SLO 0 * 1 1 ½ 1 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 7 1 4 36.75
3 11 GM Dzagnidze Nana 2550 GEO ½ 0 * 0 ½ ½ 1 1 1 1 ½ 1 7 0 5 34.50 1
4 6 GM Kosintseva Tatiana 2526 RUS 0 0 1 * 0 0 1 1 ½ 1 ½ 1 6 0 5 30.00 1
5 5 GM Ushenina Anna 2499 UKR ½ ½ ½ 1 * ½ ½ ½ ½ 0 ½ ½ 0 1 31.00
6 9 GM Stefanova Antoaneta 2531 BUL 0 0 ½ 1 ½ * ½ ½ 1 0 ½ ½ 5 1 2 26.00 2
7 2 WGM Batchimeg Tuvshintugs 2316 MGL 0 ½ 0 0 ½ ½ * ½ 1 1 ½ ½ 5 1 2 24.50 1
8 3 GM Harika Dronavalli 2492 IND ½ ½ 0 0 ½ ½ ½ * ½ ½ 1 ½ 5 1 1 26.25
9 1 WGM Girya Olga 2436 RUS ½ ½ 0 ½ ½ 0 0 ½ * ½ 1 ½ 1 24.50 2
10 12 GM Cmilyte Viktorija 2511 LTU ½​ 0 0 0 1 1 0 ½​ ½​ * ½​ ½​ 4½​ 1 2 23.50
11 4 GM Danielian Elina 2475 ARM 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 0 ½ * 1 ½ 1 24.00 2
12 7 IM Khotenashvili Bela 2531 GEO ½ ½ 0 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 * 4 0 0 22.25
Sau 022013
 

Lietuva TOP 100 šalių reitinguose pakilo iš 45 vietos (2012 metų spalio 1 diena) į 42 vietą (2013 metų sausio 1 diena). Didmeistė Viktorija Čmilytė pasaulio TOP 100 šachmatininkių 13 pozicijojoje; didmeistris Eduardas Rozentalis užima 196 poziciją aktyvių pasaulio šachmatininkų sąraše; Tomas Laurušas32-as pasaulio U18 sąraše; Titas Stremavičius126-as pasaulio U16 sąraše; Giedrė Vanagaitė51-ma merginų U16 pasaulio sąraše.

2013 sausio 1 dienos FIDE duomenys:

2012 lapkričio 1 dienos FIDE duomenys
2012 spalio 1 dienos FIDE duomenys

________________

2013-01-01

 

Country rank by average rating of top 10 players
  Average GMs IMs Total Titled
1 Russia 2746 215 496 2161
2 Ukraine 2703 79 198 492
3 China 2667 30 23 120
4 France 2663 47 94 352
5 Hungary 2658 51 106 418
6 Armenia 2658 34 25 94
7 United States of America 2651 75 121 573
8 Azerbaijan 2648 20 17 78
9 India 2638 29 76 218
10 Poland 2635 35 98 331
11 Germany 2634 79 233 1194
12 Netherlands 2634 30 78 290
13 Israel 2633 39 46 157
14 England 2620 35 58 245
15 Bulgaria 2613 35 52 131
16 Georgia 2597 26 39 113
17 Cuba 2591 21 42 278
18 Serbia 2589 52 104 547
19 Spain 2589 39 108 486
20 Czech Republic 2584 28 71 262
21 Croatia 2583 31 59 239
22 Romania 2578 21 78 270
23 Belarus 2564 16 24 93
24 Sweden 2558 18 35 132
25 Brazil 2558 11 28 147
26 Slovenia 2557 13 22 101
27 Norway 2551 10 27 100
28 Italy 2550 9 40 193
29 Greece 2549 12 23 107
30 Turkey 2526 8 14 75
31 Iceland 2523 12 13 51
32 Uzbekistan 2523 11 9 46
33 Denmark 2521 11 34 117
34 Vietnam 2515 7 10 100
35 Latvia 2507 11 11 51
36 Switzerland 2507 7 35 130
37 Slovakia 2502 10 27 100
38 Peru 2495 6 8 56
39 Canada 2491 8 34 145
40 Austria 2489 7 44 205
41 Moldova 2489 6 23 66
42 Lithuania 2486 8 15 51
43 Kazakhstan 2485 15 27 119
44 Iran 2482 7 14 68
45 Belgium 2474 4 19 81
46 Egypt 2472 3 25 51
47 Former YUG Rep of Macedonia 2470 8 11 47
48 Chile 2464 4 9 56
49 Mexico 2458 5 26 139
50 Colombia 2451 5 25 96
51 Estonia 2450 5 12 39
52 Scotland 2437 6 8 36
53 Australia 2433 4 22 94
54 Finland 2429 5 20 106
55 Bangladesh 2413 5 3 27
56 Portugal 2412 3 13 40
57 Venezuela 2407 1 17 50
58 Indonesia 2399 6 14 72
59 Singapore 2390 3 13 56
60 Turkmenistan 2387 4 8 45
61 Ireland 2387 1 7 27
62 Paraguay 2337 3 3 22
63 Iraq 2321 0 6 62
64 United Arab Emirates 2320 2 5 40
65 South Africa 2317 0 6 57
66 Luxembourg 2317 0 3 14
67 Costa Rica 2316 0 7 15
68 Uruguay 2314 1 3 18
69 Wales 2310 0 5 20
70 Tajikistan 2309 1 3 6
71 Algeria 2307 1 10 36
72 Albania 2305 1 6 19
73 Dominican Republic 2304 1 6 24
74 New Zealand 2298 1 6 31
75 Tunisia 2288 2 3 16
76 Faroe Islands 2282 0 3 6
77 Malaysia 2270 0 5 27
78 Andorra 2261 2 1 7
79 Syria 2258 0 4 18
80 Bolivia 2242 1 2 20
81 Japan 2236 0 1 21
82 Nicaragua 2233 0 3 19
83 Angola 2232 0 6 12
84 Puerto Rico 2232 0 2 24
85 Jordan 2231 0 1 20
86 Monaco 2225 1 0 8
87 Nigeria 2210 0 5 17
88 Lebanon 2205 0 1 15
89 El Salvador 2194 0 3 19
90 Thailand 2189 0 0 10
91 Guatemala 2184 0 2 18
92 Uganda 2162 0 0 10
93 Yemen 2158 0 3 14
94 Panama 2155 0 1 15
95 Jamaica 2153 0 1 15
96 Sri Lanka 2127 0 0 20
97 Trinidad & Tobago 2118 0 0 8
98 Brunei Darussalam 2118 0 0 1
99 Barbados 2116 0 2 10
100 Cyprus 2095 0 0 5
Gru 012012
 
ugra2012

 

Čempionato svetainė http://chess2012.ugrasport.com/
  Tiesioginė partijų transliacija (analizė – Houdini 2.0c x64)
  Tiesioginė partijų transliacija
 REZULTATAI

Pasaulio čempionė – Ukrainos šachmatininkė Аna Ušenina!

Pasaulio šachmatų čempionė Ana Ušenina

Pasaulio šachmatų čempionė Ana Ušenina. Nuotrauka http://chess2012.ugrasport.com/


GM VIKTORIJOS ČMILYTĖS rezultatai – GM Viktorija Čmilytė pralaimėjo Kinijos atstovei  Qian Huang (0.5-1.5) -, ir iš tolesnės kovos dėl pasaulio čempionės titulo buvo priversta pasitraukti. Turbūt didžiausiu antrojo roundo netikėtumu galima būtų pavadinti Lenkijai atstovaujančios Monikos Soćko (merg. Bobrowska,
gim. 1978 in Varšuvoje; ELO 2445) pergalę prieš pasaulio čempionę Kinijos atstovę Yifan Hou (ELO 2606). Spaudos konferencijoje Monikos paklausė
“Kokia Jūsų palaikymo komanda?”; Monika atsakė: Mane palaiko visa Lenkija, o į Pasaulio čempionatą atvykau viena -
su vyru (didmeistriu Bartošu Sočko, ELO 2617 ) bendrauju internetu  per Skype – jis ir padeda man rengtis mačams”.

Round 2. Results

Click on the score to view the game
Name G1 G2  R1  R2  r3  r4  B1  B2  SD Tot
      Round 2 Match 01
  Socko, Monika (POL) 0 1 3
  Hou, Yifan (CHN) 0 0 1
      Round 2 Match 02
  Koneru, Humpy (IND) 0 0
  Zhukova, Natalia (UKR) 1 2
      Round 2 Match 03
  Ushenina, Anna (UKR) ½ 1 3
  Muzychuk, Anna (SLO) ½ 0 1
      Round 2 Match 04
  Zhao, Xue (CHN) 1 ½ 2.5
  Khurtsidze, Nino (GEO) 1 0 1.5
      Round 2 Match 05
  Javakhishvili, Lela (GEO) ½ 1.5
  Lahno, Kateryna (UKR) 0 0.5
      Round 2 Match 06
  Kosintseva, Nadezhda (RUS) ½ 1 1 3.5
  Mkrtchian, Lilit (ARM) ½ 1 ½ 2.5
      Round 2 Match 07
  Huang, Qian (CHN) ½ 1.5
  Cmilyte, Viktorija (LTU) 0 0.5
      Round 2 Match 08
  Sebag, Marie (FRA) ½ 1.5
  Girya, Olga (RUS) 0 0.5
      Round 2 Match 09
  Galliamova, Alisa (RUS) ½ 1.5
  Gunina, Valentina (RUS) 0 0.5
      Round 2 Match 10
  Cramling, Pia (SWE) 1 0 1
  Krush, Irina (USA) 1 1 3
      Round 2 Match 11
  Hoang, Thanh Trang (HUN) ½ 0.5
  Kosintseva, Tatiana (RUS) 1 1.5
      Round 2 Match 12
  Harika, Dronavalli (IND) 1 1.5
  Danielian, Elina (ARM) ½ 0.5
      Round 2 Match 13
  Muzychuk, Mariya (UKR) 1 1.5
  Arribas Robaina, Maritza (CUB) ½ 0.5
      Round 2 Match 14
  Kosteniuk, Alexandra (RUS) ½ 0.5
  Pogonina, Natalija (RUS) 1 1.5
      Round 2 Match 15
  Zatonskih, Anna (USA) ½ ½ 0 2
  Ju, Wenjun (CHN) ½ ½ 1 4
      Round 2 Match 16
  Stefanova, Antoaneta (BUL) ½ 1.5
  Zhu, Chen (QAT) 0 0.5

 

 

Didmeistrės Viktorijos Čmilytės interviu prieš čempionatą

Final. Results Click on the score to view the game
Name G1 G2 G3 G4 R1 R2 r3 r4 B1 B2 SD Tot
Final. Match 01
Ushenina, Anna (UKR) ½ ½ 1 0 2
Stefanova, Antoaneta (BUL) ½ ½ 0 1 2

Lap 192012
 
wycc2012

Čempionato oficiali svetainė http://www.wycc2012.com/.
Aukščiausias pozicijas užimančių šachmatininkų partijų TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS
REZULTATAI

Lietuvai atstovavo jaunieji šachmatininkai:

SNo Title Name Rtg FIDE-ID Category
SNo Title Name Rtg FIDE-ID Category
5 Laurusas Tomas 2425 12803731 U16-Open
10 Misiuk Ernest 1589 12807435 U08-Open
17 Sibajeva Marija 1661 12807583 U10-Girls
29 Stremavicius Titas 2204 12804444 U14-Open
29 Gucaga Augustas 1450 12809012 U08-Open
59 Lepeskaite Migle 1803 12803065 U18-Girls
59 Misiuk Emilija 0 12808229 U08-Girls
67 Misiuk Ivona 1685 12800082 U18-Girls
75 Klabis Rokas 2126 12805246 U18-Open
83 Gucagaite Gabriele 1627 12808210 U14-Girls
91 Klepeckaite Radvile 1635 12805653 U16-Girls
97 Brazdzionis Andrius 1922 12804479 U16-Open
107 Vaskevicius Augustas 1508 12808008 U10-Open
114 Misiuk Karolina 0 12808237 U12-Girls
130 Samulionis Matas 1581 12807672 U12-Open

 

Lietuvos delegacijos vadovas – IA Raimondas Paliulionis. Aukščiausią vietą iškovojo klaipėdietė Marija Šibajeva ( G10; 17-oji starto pozicija; užimta 18-oji vieta), deja, tai tebuvo 18-oji vieta.  Tik rezervuotai galima pasidžiaugti Mato Samulionio (FIDE Rtg +110) , Andriaus Brazdžionio (FIDE Rtg +39), Karolinos Misiuk Miglės Lepeškaitės (FIDE Rtg +28.2),  Roko Klabio (FIDE Rtg +23.5) rezultatais. Ytin nesėkmingai rungtyniavo  šachmatininkai, iš kurių buvo tikėtasi ženkliai aukštesnių rezultatų: kauniečiai Tomas Laurušas (U16; 5-oji starto pozicija; užimta 27-oji vieta) bei Titas Stremavičius (U14; 29-oji starto pozicija; užimta  52-oji vieta). 

Player overview for LTU
SNo Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Rk. Group Sno-Rk
130 Samulionis Matas 1581 LTU 0 1 1 ½ 1 ½ 0 0 ½ 1 ½ 6 67 U12 Open 63
97 Brazdzionis Andrius 1922 LTU 1 0 0 0 1 ½ 1 1 0 1 ½ 6 48 U16 Open 49
114 Misiuk Karolina 0 LTU 0 0 1 1 1 ½ 0 ½ 0 ½ ½ 5 82 U12 Girls 32
75 Klabis Rokas 2126 LTU 0 1 0 1 1 ½ 0 1 0 1 0 5,5 55 U18 Open 20
59 Lepeskaite Migle 1803 LTU 0 ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 1 1 0 5,5 41 U18 Girls 18
107 Vaskevicius Augustas 1508 LTU 0 ½ ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 1 ½ 5,5 97 U10 Open 10
17 Sibajeva Marija 1661 LTU 1 ½ 1 1 0 ½ ½ 1 1 0 ½ 7 18 U10 Girls -1
67 Misiuk Ivona 1685 LTU 0 ½ 0 ½ ½ ½ 1 0 ½ 0 ½ 4 70 U18 Girls -3
29 Gucaga Augustas 1450 LTU 1 1 0 1 0 1 1 ½ 0 0 1 6,5 34 U08 Open -5
91 Klepeckaite Radvile 1635 LTU 1 0 1 0 0 0 0 0 1 ½ 0 3,5 99 U16 Girls -8
59 Misiuk Emilija 0 LTU 1 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0 4 69 U08 Girls -10
83 Gucagaite Gabriele 1627 LTU 0 0 1 ½ 0 0 1 ½ 0 0 1 4 100 U14 Girls -17
10 Misiuk Ernest 1589 LTU 1 1 0 ½ ½ 1 0 1 1 0 ½ 6,5 32 U08 Open -22
5 Laurusas Tomas 2425 LTU 1 1 ½ 1 0 1 0 1 1 0 0 6,5 27 U16 Open -22
29 Stremavicius Titas 2204 LTU 1 ½ 0 1 1 0 0 1 0 1 1 6,5 52 U14 Open -23



Player details for LTU
Rd. SNo
Name Rtg FED Pts. Res.
Misiuk Emilija 0 LTU Rp:1175 Pts. 4.0
1 14
Oliveira Maria Elisa Ramos Ma 1230 POR 3,5 s 1
2 10
Rindhiya V 1282 IND 6,5 w 0
3 6
Lehaci Miruna-Daria 1445 ROU 8 s 0
4 4
Ginovart Camille 1577 FRA 6 w 1
5 8
Rakshitta Ravi 1312 IND 6,5 s 0
6 89
Zavivaeva Emilia 0 RUS 3,5 w 1
7 17
Adamczyk Zuzanna 0 POL 6 w 0
8 24
Baasandamba Ariunkhishig 0 MGL 5,5 s 0
9 36
Dodu Crina Karina 0 AUT 5 w 0
10 45
Hoshino Meilin 0 JPN 4 s 1
11 76
Sagynay Inzhu 0 KAZ 5 w 0
Misiuk Ernest 1589 LTU Rp:1265 Pts. 6.5
1 79
Kioko Maxrore Wambua 0 KEN 2,5 s 1
2 97
Nguyen Tan 0 USA 7 w 1
3 107
Runets Ivan 0 BLR 5 s 0
4 75
Jiang Kelvin 0 USA 5,5 w ½
5 77
Kabacinski Krzysztof 0 POL 6,5 s ½
6 72
Hidalgo Minano Fernando Jose 0 PER 6,5 w 1
7 119
Stsiapnou Mikita 0 BLR 7 s 0
8 96
Ngo Duc Tri 0 VIE 6,5 w 1
9 124
Tsog-Ochir Tengis 0 MGL 7,5 w 1
10 103
Perkins Joaquin K 0 USA 8 s 0
11 42
Ahmadzade Ahmad 0 AZE 6,5 w ½
Gucaga Augustas 1450 LTU Rp:1370 Pts. 6.5
1 98
Nguyen Thai Dai Vinh 0 CZE 4,5 w 1
2 122
Ter-Saakian Grigorii 0 RUS 5 s 1
3 2
Tsoi Dmitry 1853 RUS 8 w 0
4 96
Ngo Duc Tri 0 VIE 6,5 w 1
5 97
Nguyen Tan 0 USA 7 s 0
6 110
Sezdbekov Almaz 0 KGZ 5,5 s 1
7 111
Shaykhaliev Dzhokhar 0 RUS 7 w 1
8 113
Skatchkov Valery 0 RUS 6,5 s ½
9 3
Nguyen Huynh Minh Thien 1706 VIE 6,5 w 0
10 124
Tsog-Ochir Tengis 0 MGL 7,5 s 0
11 87
Levkov Daniel 0 USA 5,5 w 1
Sibajeva Marija 1661 LTU Rp:1615 Pts. 7.0
1 80
Bucur Denisa-Andreea 0 ROU 5,5 w 1
2 54
Pribylova Sofie 1424 CZE 4,5 s ½
3 50
Szulc Zofia 1446 POL 7 w 1
4 30
Nemcova Karin 1590 CZE 7,5 s 1
5 16
Schneider Jana 1668 GER 6,5 w 0
6 52
Scarpa Claudia 1431 ITA 5,5 s ½
7 43
De Talance Berenice 1501 FRA 6 w ½
8 39 WFM Lakshmi C 1547 IND 6,5 s 1
9 24
Glebova Anastasia 1625 RUS 5,5 w 1
10 19
Badelka Olga 1653 BLR 9 w 0
11 37
Mishra Anwesha 1561 IND 7 s ½
Vaskevicius Augustas 1508 LTU Rp:1456 Pts. 5.5
1 12 CM Kumar Aravind 1944 USA 7,5 s 0
2 165
Martinuc Jani 0 SLO 3,5 w ½
3 159
Leisch Lukas 0 AUT 6 s ½
4 173
Reveco Toledo Luciano Agusto 0 CHI 5,5 w 1
5 64
Baenziger Fabian 1707 SUI 5 s ½
6 55
Kosakowski Jakub 1724 POL 6,5 w 0
7 163
Mahmutbegovic Muharem 0 BIH 5 s ½
8 177
Sizov Vladislav 0 RUS 4,5 w 1
9 83
Morozli Grigorijs 1646 LAT 5,5 s 0
10 187
Yeo Ruizhi Carwyn 0 SIN 5 w 1
11 40
Baranov Ivan 1791 RUS 5,5 s ½
Klepeckaite Radvile 1635 LTU Rp:1685 Pts. 3.5
1 39
Hincu Olga 1966 MDA 5,5 w 1
2 29
Ivanova Simoneta 2016 BUL 7 s 0
3 51
Koloditsova Renata 1881 SVK 4 w 1
4 27
Dragieva Denitza 2027 BUL 7 s 0
5 35
Gaboyan Susanna 1976 ARM 7 w 0
6 62
Ozturk Hilal 1818 TUR 5,5 s 0
7 80
Rodsmoen Maud 1747 NOR 5 w 0
8 42
Zavgorodniaya Alena 1952 RUS 4 w 0
9 95 WFM Amra Tasnim 1574 RSA 4,5 s 1
10 104
Sukhbaatar Enkhjin 0 MGL 3,5 s ½
11 57
Hansen Erle Andrea Marki 1846 NOR 4,5 w 0
Laurusas Tomas 2425 LTU Rp:2313 Pts. 6.5
1 68
Itkin David 2058 CAN 4,5 w 1
2 47
Papasimakopoulos Alexandros 2156 GRE 6,5 s 1
3 29
Nasuta Grzegorz 2256 POL 7 w ½
4 27 FM Kowsarinia Amir 2262 IRI 7,5 w 1
5 17
Beradze Irakli 2327 GEO 6,5 s 0
6 41 FM Le Tuan Minh 2204 VIE 6 s 1
7 14
Narayanan S.L 2350 IND 7,5 w 0
8 31 FM Tran Tuan Minh 2246 VIE 7,5 s 1
9 19
Petrov Nikita 2309 RUS 7 w 1
10 15 FM Harutyunian Tigran K. 2334 ARM 8 s 0
11 39
Ladva Ottomar 2224 EST 8 w 0
Brazdzionis Andrius 1922 LTU Rp:2110 Pts. 6.0
1 35 FM Artemenko Oleg 2235 UZB 6 w 1
2 31 FM Tran Tuan Minh 2246 VIE 7,5 s 0
3 61
Kumsiashvili Nikoloz 2100 GEO 5,5 w 0
4 76
Zhahbai Uulu Zhohar 2029 KGZ 4,5 s 0
5 118
Deary Daniel 1602 SCO 4 w 1
6 74
Sokac Marko 2040 CRO 5,5 s ½
7 70
Markoja Sebastijan 2048 SLO 5,5 w 1
8 68
Itkin David 2058 CAN 4,5 s 1
9 47
Papasimakopoulos Alexandros 2156 GRE 6,5 w 0
10 66
Salomon Johan 2070 NOR 5,5 s 1
11 38
Samdanov Samdan 2227 RUS 6 w ½
Lepeskaite Migle 1803 LTU Rp:1940 Pts. 5.5
1 19 WIM Enkhtuul Altanulzii 2134 MGL 7 w 0
2 42
Stark Saskia 1983 GER 4,5 s ½
3 74
Pereira Susana Martins 1571 POR 4 w 1
4 27 WCM Narva Triin 2065 EST 5 s ½
5 33
Bezkorovaina Mariia 2025 UKR 5,5 w 0
6 48
Bengtsson Jessica 1908 SWE 4,5 s ½
7 54
Delgado Ayala Maria Adriana 1872 MEX 5,5 w 1
8 37
Gelip Ioana 2016 ROU 6,5 s 0
9 64
Mahmutbegovic Nadina 1730 BIH 5 w 1
10 44
Lugo Lozano Luz Adriana 1961 COL 4,5 s 1
11 23 WFM Real Pereyra Diana Carime 2077 MEX 6,5 w 0
Misiuk Ivona 1685 LTU Rp:1670 Pts. 4.0
1 27 WCM Narva Triin 2065 EST 5 w 0
2 48
Bengtsson Jessica 1908 SWE 4,5 s ½
3 46
Badamkhand Norovsambuu 1920 MGL 5,5 w 0
4 76
Agulhas Tiffany 1551 RSA 5 s ½
5 77 WCM Havenga Mirelle 0 RSA 3,5 w ½
6 58 WFM Comas Colon Rinelly 1810 PUR 4,5 s ½
7 75
Lee Melissa 1565 CAN 3,5 w 1
8 54
Delgado Ayala Maria Adriana 1872 MEX 5,5 s 0
9 50
Mendez Tovar Jessica Yissel 1889 MEX 3,5 w ½
10 56
Forsa Elise 1836 NOR 4,5 s 0
11 53
Vasiljeva Sofija 1873 LAT 4 w ½
Misiuk Karolina 0 LTU Rp:1530 Pts. 5.0
1 51
Antonovich Tatiana 1664 BLR 5,5 s 0
2 81
Dong Olivia 1487 NZL 5,5 w 0
3 99
Battsooj Amina 0 MGL 3,5 s 1
4 79
Schloffer Jasmin-Denise 1499 AUT 5,5 w 1
5 59
Greibrokk Ingrid Andrea 1634 NOR 5,5 s 1
6 49
Avetisyan Mariam 1667 ARM 6 w ½
7 43
Gajcin Marina 1702 SRB 6,5 s 0
8 57
Lymysalo Venla 1636 AUT 4,5 w ½
9 65
Wang Alyssa 1596 WLS 5,5 s 0
10 84
Markocic Spela 1477 SLO 4,5 w ½
11 50 WFM De Bruyn Aleida 1664 RSA 5 s ½
Klabis Rokas 2126 LTU Rp:2236 Pts. 5.5
1 18 IM Bluebaum Matthias 2438 GER 7 s 0
2 102
Draskovic Davor 1852 MNE 4 w 1
3 40 FM Westerberg Jonathan 2322 SWE 6 s 0
4 104
Bullen Alex 1824 WLS 3,5 w 1
5 46 IM Borisenko Viacheslav 2276 UKR 6 s 1
6 42 FM Druska Juraj 2310 SVK 6 w ½
7 34 FM Draskovic Luka 2336 MNE 6 s 0
8 54
Rindlisbacher Jan 2246 SUI 5,5 w 1
9 30 FM Kriebel Tadeas 2359 CZE 6,5 s 0
10 56
Drnovsek Gal 2236 SLO 5,5 w 1
11 24
Iskandarov Misratdin 2396 AZE 6,5 s 0
Samulionis Matas 1581 LTU Rp:1890 Pts. 6.0
1 35
Haug Johannes 1983 NOR 5 s 0
2 176
Mubasen Hochobeb 0 NAM 0,5 w 1
3 75
Chetrari Nikita 1844 MDA 6,5 s 1
4 53
Livaic Leon 1913 CRO 6 w ½
5 21 FM He Tommy O 2050 USA 7 s 1
6 33 FM Igonin Temur 1986 UZB 8 w ½
7 27
Panchanatham Vignesh 2012 USA 8 s 0
8 63
Poghosyan Tigran 1876 GER 6 w 0
9 80
Batashevs Arsens 1829 LAT 5,5 w ½
10 84
Pallas Sebastian 1814 GER 5 s 1
11 60
Schmidek Emil 1888 GER 6 w ½
Gucagaite Gabriele 1627 LTU Rp:1405 Pts. 4.0
1 24
Mammadova Narmin 1962 AZE 6 s 0
2 116
Shao Stephanie 0 USA 5 w 0
3 106
Sturm Zala 1436 SLO 2 s 1
4 117
Tjaronda Nicola 0 NAM 3,5 w ½
5 51
Drogovoz Maria 1818 RUS 7 s 0
6 104
Lesnic Galina 1487 MDA 4,5 w 0
7 103
Kokanovic Zana 1493 BIH 3,5 s 1