Geg 052013
 
fide_women_grand_prix

20130505_geneva_fondation_1Rungtyniaujama labai gražioje vietoje  puikiame viešbutyje. FIDE prezidento kvietimas buvo malonus siurprizas ! Neturėjau daug laiko pasirengimui, bet man labai malonu, kad turiu fantastišką galimybę  rungtyniauti solidžiose varžybose” -[Viktorija Čmilyte [geneva2013.fide.com]


Rezultatai

 

 

Vt.   Pavadinimas Reit. Fed. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Tšk.  PR1 PR2 PR3
1 IM Bela Khotenashvili  2505 GEO * ½ 0 1 1 ½ 1 0 1 1 1 1 8 0 7 39,8
2 GM Anna  Muzychuk  2585 SLO ½ * 1 ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 7,5 0 4 37,8
3 GM Tatiana  Kosintseva  2517 RUS 1 0 * ½ 0 ½ 1 ½ ½ 1 ½ 1 6,5 0,5 4 33
4 GM Nana Dzagnidze  2545 GEO 0 ½ ½ * 1 ½ 0 1 ½ ½ 1 1 6,5 0,5 4 31,3
5 WGM Wenjun Ju  2544 CHN 0 ½ 1 0 * 1 ½ ½ 0 ½ 1 1 6 1 4 29,3
6 GM Anna Ushenina  2491 UKR ½ ½ ½ ½ 0 * ½ 1 1 ½ ½ ½ 6 0 2 32
7 GM Kateryna Lagno  2548 UKR 0 ½ 0 1 ½ ½ * 0 1 ½ ½ 1 5,5 0 3 27,3
8 GM Yifan  HOU  2617 CHN 1 0 ½ 0 ½ 0 1 * ½ 1 0 ½ 5 0,5 3 27,8
9 GM Alexandra Kosteniuk  2491 RUS 0 ½ ½ ½ 1 0 0 ½ * ½ 1 ½ 5 0,5 2 25,5
10 GM Viktorija Cmilyte  2522 LTU 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ * ½ 1 4,5 0 1 22
11 WGM Tuvshintugs Batchimeg  2298 MGL 0 0 ½ 0 0 ½ ½ 1 0 ½ * ½ 3,5 0 1 17,3
12 WGM Olga Girya  2463 RUS 0 0 0 0 0 ½ 0 ½ ½ 0 ½ * 2 0 0 9,75

 


Viktorija Čmilytė. 2013 Neva Fondation  & FIDE; Anastasiya Karlovich nuotrauka

Viktorija Čmilytė. 2013 Neva Fondation & FIDE; Anastasiya Karlovich nuotrauka


GAME OF THE DAY 4 turo partijos Hou,Yifan – Cmilyte,Viktorija [B52] komentaras ( GM Adrian Mikhalchishin )

GAME OF THE DAY 6 turo partijos  Kosintseva,Tatiana – Cmilyte,Viktorija [B77] komentaras  ( GM Adrian Mikhalchishin )

 

Geg 032013
 
fide_women_grand_prix

Nors didmeistrei  Viktorijai Čmilytei pritrūko kelių reitingo taškų, kad į 2013 2013-2014 m. FIDE DIDŽIOJO PRIZO (GRAND PRIX) varžybas būtų pakviesta kaip viena iš dešimties pasaulyje didžiausią reitingą turinčių šachmatininkių (2013 metų  gegužės 1 dienos FIDE reitingų rikiuotėje  didmeistrė Viktorija Čmilytė  - tryliktoji), ji  FIDE prezidento Kirsano Iliumžinovo ( 2013 metų kovo mėnesį Lietuvos šachmatų federacijos prezidento Aleksandro Černovo kvietimu Lietuvoje viešėjęs FIDE prezidentas Kirsanas Iliumžinovas lankėsi kasmetinėse šachmatų varžybose „Seimo taurė 2013“) buvo pakviesta dalyvauti prestižiskiausiose moterų šachmatų varžybose. Varžybų nugalėtoja iškovos teisę rungtyniauti mače dėl pasaulio moterų šachmatų čempionės titulo 2015 metais.
“Lietuvoje nėra daug sportininkų, kurie individualiose sporto šakose pasiektų tokių rezultatų kaip Viktorija. Ji išties yra Lietuvos sporto žvaigždė. Todėl itin džiugina FIDE prezidento Kirsano Iliumžinovo dėmesys Lietuvai ir skirtas oficialus kvietimas šalies atstovei dalyvauti FIDE Didžiojo prizo varžybose“, - teigia Lietuvos šachmatų federacijos prezidentas Aleksandras Černovas.


 

FIDE moterų Grand Prix 2013-2014 po 3-čiojo etapo



Women’s FIDE Grand Prix Series Fondation Geneva,  Switzerland 2013

Final Ranking
Rank SNo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts Res. vict
1 3 IM Bela Khotenashvili 2505 GEO * ½ 0 1 1 ½ 1 0 1 1 1 1 8 0 7
2 6 GM Anna Muzychuk 2585 SLO ½ * 1 ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 0 4
3 2 GM Tatiana Kosintseva 2517 RUS 1 0 * ½ 0 ½ 1 ½ ½ 1 ½ 1 ½ 4
4 1 GM Nana Dzagnidze 2545 GEO 0 ½ ½ * 1 ½ 0 1 ½ ½ 1 1 ½ 4
5 10 WGM Wenjun Ju 2544 CHN 0 ½ 1 0 * 1 ½ ½ 0 ½ 1 1 6 1 4
6 9 GM Anna Ushenina 2491 UKR ½ ½ ½ ½ 0 * ½ 1 1 ½ ½ ½ 6 0 2
7 8 GM Kateryna Lagno 2548 UKR 0 ½ 0 1 ½ ½ * 0 1 ½ ½ 1 0 3
8 11 GM Yifan Hou 2617 CHN 1 0 ½ 0 ½ 0 1 * ½ 1 0 ½ 5 ½ 3
9 12 GM Alexandra Kosteniuk 2491 RUS 0 ½ ½ ½ 1 0 0 ½ * ½ 1 ½ 5 ½ 2
10 5 GM Viktorija Cmilyte 2522 LTU 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ * ½ 1 0 1
11 4 WGM Tuvshintugs Batchimeg 2298 MGL 0 0 ½ 0 0 ½ ½ 1 0 ½ * ½ 0 1
12 7 WGM Olga Girya 2463 RUS 0 0 0 0 0 ½ 0 ½ ½ 0 ½ * 2 0 0


 

FIDE Women’s Grand Prix Dilijan-2013

Final Ranking
Rank SNo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts Res. vict SB Koya
1 10 GM Koneru Humpy 2597 IND * 1 ½ 1 ½ 1 1 ½ ½ ½ 1 ½ 8 0 5 42.75 3
2 8 GM Muzychuk Anna 2593 SLO 0 * 1 1 ½ 1 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 7 1 4 36.75
3 11 GM Dzagnidze Nana 2550 GEO ½ 0 * 0 ½ ½ 1 1 1 1 ½ 1 7 0 5 34.50 1
4 6 GM Kosintseva Tatiana 2526 RUS 0 0 1 * 0 0 1 1 ½ 1 ½ 1 6 0 5 30.00 1
5 5 GM Ushenina Anna 2499 UKR ½ ½ ½ 1 * ½ ½ ½ ½ 0 ½ ½ 0 1 31.00
6 9 GM Stefanova Antoaneta 2531 BUL 0 0 ½ 1 ½ * ½ ½ 1 0 ½ ½ 5 1 2 26.00 2
7 2 WGM Batchimeg Tuvshintugs 2316 MGL 0 ½ 0 0 ½ ½ * ½ 1 1 ½ ½ 5 1 2 24.50 1
8 3 GM Harika Dronavalli 2492 IND ½ ½ 0 0 ½ ½ ½ * ½ ½ 1 ½ 5 1 1 26.25
9 1 WGM Girya Olga 2436 RUS ½ ½ 0 ½ ½ 0 0 ½ * ½ 1 ½ 1 24.50 2
10 12 GM Cmilyte Viktorija 2511 LTU ½​ 0 0 0 1 1 0 ½​ ½​ * ½​ ½​ 4½​ 1 2 23.50
11 4 GM Danielian Elina 2475 ARM 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 0 ½ * 1 ½ 1 24.00 2
12 7 IM Khotenashvili Bela 2531 GEO ½ ½ 0 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 * 4 0 0 22.25
Rgs 302012
 
banner_ankara2012_2
didmeistrė Viktorija Čmilytė; 2012 rugsėjo 16 diena (ankara2012.fide.com nuotrauka)

didmeistrė Viktorija Čmilytė; 2012 rugsėjo 16 diena
(ankara2012.fide.com nuotrauka)

 

Moterų FIDE GRAND PRIX 2011_2012
Moterų FIDE GRAND PRIX 

Turnyro svetainė
Nuotraukos
Tiesioginės transliacijos
Rezultatai 
Ankaroje (Turkija) vykusiame Tarptautinės šachmatų federacijos turnyre „Women Grand Prix Ankara 2012“  geriausioji Lietuvos šachmatininkė didmeistrė Viktorija Čmilytė užėmė ketvirtąją vietą ir pelnė 3750 EUR prizą.  Lietuvos šachmatininkė surinko 6,5 taško iš 11 galimų.
Nugalėjo 25-erių metų indė Hampi Koneru (Humpy Koneru, 2593), surinkusi 8,5 taško. Antrąją vietą užėmė Slovėnijos atstovė Ana Muzyčuk (2606; 8 tšk.), o trečiąją – kinė Džao Suė (Zhao Xue, 2549).
 
Interviu su geriausia Lietuvos šachmatininke, Europos Čempione, didmeistre Viktorija Čmilyte “Lietuvos žiniose” :
2012-09-29 Saulius Ramoška “Viktorija pasiryžusi nustumti šachmatus į šoną”  

Moterų FIDE Grand Prix 2011-2012 rezultatai

Name Fed Rostov Shenzhen Nalchik Kazan Jermuk Ankara 3 geriausi
Hou Yifan CHN 160 160   100 160   480
Koneru,H IND 65     145 110 160 415
MuzychukA SLO 100 130   145   130 405
Zhao Xue CHN   75 160   60 110 345
Lahno,K UKR 130   80 50 110   320
Ju Wenjun CHN   100 130   75 50 305
Cmilyte,V LTU   35 100 100   85 285
Kosintseva,N RUS 80   55 35 110   245
Kosintseva,T RUS 100   55 60   85 245
Ruan Lufei CHN 30 75     75 60 240
Danielian,E ARM 45 50   75 45   170
Kovalevskaya,E RUS 20 20 100   30   150
Munguntuul,B MGL   60 20   20 70 150
Stefanova,A BUL 45   55 35   40 140
Galliamova,A RUS 65   30 20     115
Tan Zhongyi CHN   100         100
Kosteniuk,A RUS 10   10 75     95
Zhu Chen QAT   35 55       90
Lilit Mkrtchian ARM         45   45
Betul Cemre Yildiz TUR   10   10   30 50
Nino Khurtsidze ARM         10   10
Monica Socko POL           20 20
Kubra Ozturk TUR           10 10

 

 

 

TÜRKİYE İŞ BANKASI FIDE WOMEN GRAND PRIX ANKARA 2012
Final Ranking
Rank   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts SB
1 GM KONERU HUMPY 2593 IND * 0 ½ ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 1 39,50
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 SLO 1 * ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 1 8 40,00
3 GM ZHAO XUE 2549 CHN ½ ½ * 0 ½ 1 ½ 1 1 1 1 ½ 36,75
4 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 LTU ½ ½ 1 * ½ ½ 0 ½ 1 0 1 1 33,50
5 WGM RUAN LUFEI 2492 CHN 0 ½ ½ ½ * ½ ½ ½ ½ 1 1 1 29,50
6 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 MGL ½ ½ 0 ½ ½ * ½ 1 ½ ½ 1 ½ 6 30,00
7 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 RUS 0 0 ½ 1 ½ ½ * 1 ½ 0 1 ½ 27,25
8 WGM JU WENJUN 2528 CHN 0 ½ 0 ½ ½ 0 0 * 1 1 ½ 1 5 21,75
9 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 BUL 0 ½ 0 0 ½ ½ ½ 0 * 1 ½ 1 19,75
10 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 TUR 0 0 0 1 0 ½ 1 0 0 * ½ ½ 17,25
11 GM SOCKO MONIKA 2463 POL 0 0 0 0 0 0 0 ½ ½ ½ * 1 8,50
12 WGM OZTURK KUBRA 2294 TUR 0 0 ½ 0 0 ½ ½ 0 0 ½ 0 * 2 11,25

 

 

 

FIDE WOMEN GRAND PRIX ANKARA 2012
                 
Round 1 on 2012/09/16 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5  WGM JU WENJUN 2528 11
3 WGM OZTURK KUBRA 2294  0-1  WGM RUAN LUFEI 2492 10
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
                 
Round 2 on 2012/09/17 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
8 GM KONERU HUMPY 2593 0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 0-1 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
10 WGM RUAN LUFEI 2492 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
                 
Round 3 on 2012/09/18 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0.5-0.5 WGM JU WENJUN 2528 11
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0-1 WGM RUAN LUFEI 2492 10
6 GM ZHAO XUE 2549 0-1 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
                 
Round 4 on 2012/09/19 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
10 WGM RUAN LUFEI 2492 0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
                 
Round 5 on 2012/09/21 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
8 GM KONERU HUMPY 2593 0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
                 
Round 6 on 2012/09/22 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 1-0 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
10 WGM RUAN LUFEI 2492 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0-1 GM ZHAO XUE 2549 6
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0-1 GM SOCKO MONIKA 2463 4
                 
Round 7 on 2012/09/23 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341  0.5-0.5  WGM OZTURK KUBRA 2294 3
6 GM ZHAO XUE 2549 0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
8 GM KONERU HUMPY 2593 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
                 
Round 8 on 2012/09/24 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
11 WGM JU WENJUN 2528  0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434  0.5-0.5 GM KONERU HUMPY 2593 8
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
3 WGM OZTURK KUBRA 2294  0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
4 GM SOCKO MONIKA 2463  0.5-0.5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
                 
Round 9 on 2012/09/26 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 1-0 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
8 GM KONERU HUMPY 2593 0-1 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520  0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
10 WGM RUAN LUFEI 2492  0.5-0.5 WGM JU WENJUN 2528 11
                 
Round 10 on 2012/09/27 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434  0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
4 GM SOCKO MONIKA 2463  0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341  0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
                 
Round 11 on 2012/09/28 at 10:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
6 GM ZHAO XUE 2549  0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
8 GM KONERU HUMPY 2593 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
10 WGM RUAN LUFEI 2492  0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
11 WGM JU WENJUN 2528 0-1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
Bir 232012
 
banner_kazanlogo

Turnyro svetainė kazan2012.fide.com.

NUOTRAUKŲ GALERIJOS

TIESIOGINĖS VIDEO TRANSLIACIJOS

TIESIOGINĖS PARTIJŲ  TRANSLIACIJOS

PARTIJŲ VERTINIMAS

Women Grand Prix Kazan 2012
Ranking crosstable after Round 11
Rank SNo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts. TB1 TB2 TB3
1 2 GM Humpy Koneru 2589 IND * ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 1 1 7.5 0.5 36.75 3
2 12 GM Anna Muzychuk 2598 SLO ½ * ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 1 1 7.5 0.5 36.5 3
3 5 GM Viktorija Cmilyte 2508 LTU ½ ½ * 1 0 ½ ½ ½ ½ 1 1 1 7 1 35 3
4 11 GM Hou Yifan 2623 CHN ½ ½ 0 * 1 1 1 ½ 1 ½ 1 0 7 0 37.25 4
5 9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 RUS ½ ½ 1 0 * 1 ½ 0 ½ 0 1 1 6 1 31 3.5
6 1 GM Elina Danielian 2484 ARM ½ ½ ½ 0 0 * 1 1 ½ 1 0 1 6 0 30.75 2.5
7 4 GM Tatiana Kosintseva 2532 RUS ½ ½ ½ 0 ½ 0 * 1 ½ ½ ½ 1 5.5 0 27.5 2
8 8 GM Keteryana Lahno 2546 UKR 0 ½ ½ ½ 1 0 0 * ½ ½ 1 ½ 5 0 25.5 2.5
9 7 GM Antoaneta Stefanova 2518 BUL 0 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ * 1 ½ ½ 4.5 1 22 2
10 6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 RUS ½ 0 0 ½ 1 0 ½ ½ 0 * 1 ½ 4.5 0 22.75 2.5
11 10 IM Alisa Galliamova 2484 RUS 0 0 0 0 0 1 ½ 0 ½ 0 * 1 3 0 13.5 1.5
12 3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 TUR 0 0 0 1 0 0 0 ½ ½ ½ 0 * 2.5 0 14 1
FIDE Women Grand Prix Kazan 2012
Round 1 on 2012/06/10 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1 GM Elina Danielian 2484 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 IM Alisa Galliamova 2484 10
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 0-1 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
Round 2 on 2012/06/11 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 1-0 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
8 GM Keteryna Lahno 2546 ½-½ GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 GM Viktorija Cmilyte 2508 5
10 IM Alisa Galliamova 2484 ½-½ GM Tatiana Kosintseva 2532 4
11 GM Hou Yifan 2623 0-1 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
1 GM Elina Danielian 2484 ½-½ GM Humpy Koneru 2589 2
Round 3 on 2012/06/12 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 GM Elina Danielian 2484 1
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 0-1 GM Hou Yifan 2623 11
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 1-0 IM Alisa Galliamova 2484 10
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 1-0 GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
Round 4 on 2012/06/13 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 ½-½ GM Antoaneta Stefanova 2518 7
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
11 GM Hou Yifan 2623 0-1 GM Viktorija Cmilyte 2508 5
1 GM Elina Danielian 2484 1-0 GM Tatiana Kosintseva 2532 4
2 GM Humpy Koneru 2589 1-0 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
Round 5 on 2012/06/15 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 GM Anna Muzychuk 2598 12
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Humpy Koneru 2589 2
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 ½-½ GM Elina Danielian 2484 1
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ IM Alisa Galliamova 2484 10
8 GM Keteryna Lahno 2546 1-0 GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
Round 6 on 2012/06/16 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 ½-½ GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Keteryna Lahno 2546 8
11 GM Hou Yifan 2623 1-0 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
1 GM Elina Danielian 2484 1-0 GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Viktorija Cmilyte 2508 5
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 GM Tatiana Kosintseva 2532 4
Round 7 on 2012/06/17 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 1-0 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 ½-½ GM Humpy Koneru 2589 2
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ GM Elina Danielian 2484 1
8 GM Keteryna Lahno 2546 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 IM Alisa Galliamova 2484 10
Round 8 on 2012/06/18 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 1-0 IM Alisa Galliamova 2484 10
11 GM Hou Yifan 2623 1-0 GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
1 GM Elina Danielian 2484 1-0 GM Keteryna Lahno 2546 8
2 GM Humpy Koneru 2589 1-0 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 ½-½ GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Viktorija Cmilyte 2508 5
Round 9 on 2012/06/20 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 ½-½ GM Tatiana Kosintseva 2532 4
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
8 GM Keteryna Lahno 2546 0-1 GM Humpy Koneru 2589 2
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 GM Elina Danielian 2484 1
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Hou Yifan 2623 11
Round 10 on 2012/06/21 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
1 GM Elina Danielian 2484 0-1 IM Alisa Galliamova 2484 10
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Antoaneta Stefanova 2518 7
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 1-0 GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
Round 11 on 2012/06/22 at 13:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 0-1 GM Anna Muzychuk 2598 12
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ GM Viktorija Cmilyte 2508 5
8 GM Keteryna Lahno 2546 0-1 GM Tatiana Kosintseva 2532 4
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Humpy Koneru 2589 2
11 GM Hou Yifan 2623 1-0 GM Elina Danielian 2484 1

 

http://www.15min.lt/naujiena/sportas/kita/viktorija-cmilyte-fide-grand-prix-serijos-sachmatu-turnyre-rusijoje-uzeme-treciaja-vieta-26-228603