Bir 112014
 

zpr-logo

2014 m. liepos 6-12 dienomis Taujėnų dvare (Ukmergės apskr.) vykta Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos) mėgėjų klasių čempionatas (pagal ELO: “A”:1800-2000, “B”: 1600-1799, “C”: 0-1599)

Nuostatai(LT) Regulations(EN)

Registruoti dalyviai (“A”“B”“C”)

Nuotraukos: “A“, “B“, “C“.

 

Reglamentas

Asmeninės varžybos, 7 ratai šveicariška sistema, laiko kontrolė: 90 minučių / 40 ėjimų, bei 30 minučių iki partijos pabaigos, pridedant 30 sek. už kiekvieną padarytą ėjimą.

Prizinis fondas - 6’600 LTL (“A” – 3000 LTL, “B” – 2000 LTL, “C” – 1600 LTL).  Starto mokesčio nėra, FIDE mokestis: 10,- LTL

Turnyro direktorius – Laimonas Kudžma (“Vilniaus fortas”, 8-672-58768) laimonas.kudzma[at]sachmatai.lt

Nakvynė – Taujėnų dvaro viešbutyje (www.taujenudvaras.lt), nuo 50,- iki 125,- LTL asmeniui su pusryčiais.

Tvarkaraštis

2014-07-06 (Sekmadienis)
8:00 - 10:00 Atvykimas, dalyvių registravimasis.
10:00 – 10:30 Mandatinė komisija, pirminis porų sudarymas.
10:30 - 11:00 Atidarymas.
11:00-16:00 *I-asis ratas*
(15:00-17:00) Pietūs
18:00 – 20:00 Master Class I-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-07-07 (Pirmadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *II-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 20:00 Master Class II-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-07-08 (Antradienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *III-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 20:00 Master Class III-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-07-09 (Trečiadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *IV-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 20:00 Master Class IV-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-07-10 (Ketvirtadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *V-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 20:00 Master Class V-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-07-11 (Penktadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *VI-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 20:00 Master Class VI-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Baigiamasis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-07-12 (Šeštadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *VII-asis ratas* 
16:00 - Uždarymas, apdovanojimai, dalyvių išvykimas

PRIZAI (viso – 6 600,- LTL):
“A” turnyras (ELO 1800-2000): I vieta 1 200,- LTL, II vieta 900,- LTL, III vieta 600,- LTL, IV vieta 300,- LTL (viso: 3000,- LTL)
“B” turnyras (ELO 1600-1799): I vieta 1 000,- LTL, II vieta 700,- LTL, III vieta 300,- LTL (Viso: 2000 LTL)
“C” turnyras (ELO 0-1599): I vieta 800,- LTL, II vieta 500,- LTL, III vieta 300,- LTL (Viso: 1600 LTL)

Pastaba: vertinamos 2014-07-01 d. FIDE reitingų reikšmės. Žaidėjai, neturintys reitingo, dėl atskiro prizo nekovoja, tačiau turi galimybę dalyvauti bet kuriame turnyre.

Renginį organizuoja bei vykdo Zchess (www.sachmatai.lt/Zchess) komanda bendradarbiaujant su Lietuvos Šachmatų Federacija.

Bir 052014
 
logo_FIDE

Klasikinių šachmatų BALTIJOS zonos varžybų – Kirsano Iliumžinovo taurė – LIEPOJOS etapas – 2014 metų birželio 6-13 dienomis Liepojoje viešbutyje Europa City AMRITA HOTEL (Rigas str. 7/9, Liepaja, LV-3401).

Numatoma, kad vyks trys etapai – po vieną Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Numatomas kiekvieno etapo prizinis fondas 10 000 Eur. Geriausius rezultatus per tris etapus pasiekęs šachmatininkas įgis teisę rungtyniauti 2015 metų Pasaulio taurėje.

Lietuvai turėtų atstovauti 4 šachmatininkai iš Lietuvos rinktinių, atstovausiančių Lietuvai 2014 metų Pasaulio šachmatų Olimpiadoje.

Liepojos etape Lietuvai atstovauja:

GM Šarūnas Šulskis (pirmoji Lietuvos Olimpinės rinktinės lenta; 2014 m. Lietuvos čempionas);
IM Tomas Laurušas (Lietuvos Olimpinės rinktinės narys);
IM Mindaugas Beinoras (Lietuvos Olimpinės rinktinės narys);
GM Aloyzas Kveinys.

 


REZULTATAI

 

PARTIJOS (tiesiogiai) ; (tiesiogiai su stockfish analize)


 

Parsisiųsti (Baltijas_Zona_Liepaja_2014.pdf.PDF)


Viešbučio hotel Amrita Liepoja kainos klasikinių klasikinių šachmatų BALTIJOS zonos varžybų – Kirsano Iliumžinovo taurės – LIEPOJOS etapo dalyviams


Geg 262014
 

 

Eil
Nr.

Vardas, pavardė

Miestas

Amžiaus
grupė

Europos jaunių čempionatas

Batumi, Gruzija

2014.10. 18-29 d.

Pasaulio jaunių čempionatas

Durbanas,

Pietų Afrika

2014.09. 18-30 d.

1.

Gleb Pidluznij

Klaipėda

B8

+

2.

Matas Povilaitis

Šiauliai

B8

3.

Vytautė Mikalauskaitė

Šiauliai

M8

ES, -

-

4.

Monika Misiuk

Vilnius

M8

+

5.

Tomas Povilaitis

Šiauliai

B10

+

6.

Augustas Gucaga

Kaunas

B10

7.

Barbora Mačiulaitytė

Kaunas

M10

+

8.

Emilija Misiuk

Vilnius

M10

EXTRA

9.

Augustas Vaškevičius

Marijampolė

B12

+

10.

Dmitrij Jablokov

Klaipėda

B12

11.

Marija Šibajeva

Klaipėda

M12

+

12.

Gabija Šimkūnaitė

Šiauliai

M12

13.

Paulius Pultinevičius

Marijampolė

B14

+

14.

Lukas Stauskas

Šiauliai

B14

15.

Saulė Gailiūnaitė

Kaunas

M14

+

16.

Karolina Misiuk

Vilnius

M14

EXTRA

17.

Titas Stremavičius

Kaunas

B16

+

18.

Ignas Sidabras

Vilnius

B16

19.

Agnė Semonavičiūtė

Šiauliai

M16

-

-

20.

Skaistė Šaumanaitė

Panevėžys

M16

+

21.

Tomas Laurušas

Kaunas

B18

+

22.

Tadas Vanagas

Panevėžys

B18

23.

Giedrė Vanagaitė

Panevėžys

M18

+

24.

Radvilė Klepeckaitė

Biržai

M18

EXTRA žaidėjai : Benas Mickus B12 Karolis Jukšta B12 vyksta į Batumį
Matas Indriūnas B10 į Batumį Pijus Stremavičius B10 į Batumį

p.s.:  Sporto mokyklų trenerių, pageidaujančių vykti delegacijų vadovais-treneriais,
prašome iki gegužės 28 dienos atsiųsti motyvuotas paraiškas Lietuvos šachmatų federacijai emailu: info@chessfed.lt

Geg 212014
 

zpr-logo

Š.m. birželio 1-6 dienomis Taujėnų dvare (Ukmergės apskr.) vyks pirmasis karaliaus Mindaugo klasikinių šachmatų turnyras, vykdomas Zchess komandos.

Nuostatai (ENG)    Dalyviai, rezultatai, partijos (chess-results.com)

Reglamentas

Asmeninės varžybos, 7 ratai šveicariška sistema, laiko kontrolė: 90 minučių / 40 ėjimų, bei 30 minučių iki partijos pabaigos, pridedant 30 sek. už kiekvieną padarytą ėjimą.

Prizinis fondas – 5’900 LTL
Starto mokesčio nėra, FIDE mokestis: 10,- LTL
Registruotis iki 2014 m. gegužės 29 d. 23:59:59 (ketvirtadienio) el. paštu Zchess[at]sachmatai.lt
Vėlyva registracija (100,- LTL) galima tik esant laisvų vietų, vietų skaičius ribotas (64 žaidėjai).
Turnyro direktorius – Laimonas Kudžma (“Vilniaus fortas”, 8-672-58768) laimonas.kudzma[at]sachmatai.lt

Nakvynė – Taujėnų dvaro viešbutyje (www.taujenudvaras.lt), triviečiuose bei dviviečiuose kambariuose (para asmeniui, įskaitant pusryčius: 45,-..55,- LTL) arba dvaro apartamentuose (para už dviviečius apartamentus 200,-..250,- LTL).

Tvarkaraštis

2014-06-01 (Sekmadienis)
8:00 – 10:00 Atvykimas, dalyvių registravimasis.
10:00 – 10:30 Mandatinė komisija, pirminis porų sudarymas.
10:30 – 11:00 Atidarymas.
11:00-16:00 *I-asis ratas*
(15:00-17:00) Pietūs
18:00 – 20:00 Master Class I-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 – 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-06-02 (Pirmadienis – “sunki diena”)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *II-asis ratas*
(14:00 – 16:00) Pietūs
16:30 – 21:30 *III-asis ratas*
(21:00 – 22:00) Vakarienė

2014-06-03 (Antradienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *IV-asis ratas*
(14:00 – 16:00) Pietūs
18:00 – 20:00 Master Class II-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 – 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-06-04 (Trečiadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *V-asis ratas*
(14:00 – 16:00) Pietūs
18:00 – 20:00 Master Class III-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-06-05 (Ketvirtadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *VI-asis ratas*
(14:00 – 16:00) Pietūs
18:00 – 20:00 Master Class IV-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Baigiamasis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-06-06 (Penktadienis)
7:00 – 8:30 Pusryčiai
8:30 - 13:30 *VII-asis ratas*
13:30 – Uždarymas, nugalėtojų apdovanojimas, išvykimas

PRIZAI (viso – 5 900,- LTL):
I vieta: 2 000,- LTL
II vieta: 1 200,- LTL
III vieta: 800,- LTL
IV vieta: 400,- LTL
ELO [1800-2000[ “A” prizas : 500,- LTL
ELO [1600-1800[ “B” prizas : 500,- LTL
Žaidėjo, neturinčio FIDE reitingo, prizas: 500,- LTL
Pastaba: vertinamos 2014-06-01 d. FIDE reitingų reikšmės.

Renginį organizuoja bei vykdo Zchess (www.sachmatai.lt/Zchess) komanda bendradarbiaujant su Lietuvos Šachmatų Federacija.

zpr-logo

Geg 012014
 
Chessfed.lt Logo

Klasikinių šachmatų Lietuvos 2014 metų čempionato finalinės varžybos vyko 2014 metų balandžio 24  -  gegužės 1 dienomis Lietuvos Respublikos Seimo II-ųjų rūmų parodų galerijoje, Vilniuje.

 

Didmeistris ŠARŪNAS ŠULSKIS -

klasikinių šachmatų Lietuvos 2014 metų ČEMPIONAS !

Likus vienam turui iki čempionato pabaigos  didmeistris Šarūnas Šulskis  iškovojo 7 taškus  iš 8 galimų (6 pergalės ir 2 lygiosios) ir užsitikrino pirmąją vietą čempionate !

 



REZULTATAI

 

Vt. Pavardė Reit. Fed. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tšk.  PR1  PR2  PR3
1 GM Šulskis Šarūnas 2533 LTU * ½ 1 ½ ½ 1 1 1 1 1 7.5 30.25 0.0 6
2 GM Kveinys Aloyzas 2543 LTU ½ * ½ ½ 1 ½ 1 1 ½ ½ 6.0 25.25 0.0 3
3 IM Laurušas Tomas 2418 LTU 0 ½ * ½ ½ 1 1 1 ½ ½ 5.5 21.75 0.0 3
4 IM Beinoras Mindaugas 2404 LTU ½ ½ ½ * 1 0 ½ 0 ½ 1 4.5 20.00 0.0 2
5 IM Pileckis Emilis 2461 LTU ½ 0 ½ 0 * 1 0 ½ ½ 1 4.0 16.75 0.0 2
6 Stremavičius Titas 2284 LTU 0 ½ 0 1 0 * 0 ½ 1 1 4.0 15.25 0.0 3
7 Šetkauskas Vaidas 2208 LTU 0 0 0 ½ 1 1 * ½ ½ ½ 4.0 15.00 0.0 2
8 FM Vedrickas Tautvydas 2330 LTU 0 0 0 1 ½ ½ ½ * 1 0 3.5 13.50 0.0 2
9 GM Mališauskas Vidmantas 2436 LTU 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ 0 * ½ 3.0 13.50 0.0 0
10 FM Kalvaitis Sigitas 2263 LTU 0 ½ ½ 0 0 0 ½ 1 ½ * 3.0 12.75 0.0 1

Vt. SNr. Pavardė Fed. Reit. Tšk.  PR1  PR2  PR3
1 9 GM Šulskis Šarūnas LTU 2533 7.5 30.25 0.0 6
2 1 GM Kveinys Aloyzas LTU 2543 6.0 25.25 0.0 3
3 3 IM Laurušas Tomas LTU 2418 5.5 21.75 0.0 3
4 10 IM Beinoras Mindaugas LTU 2404 4.5 20.00 0.0 2
5 4 IM Pileckis Emilis LTU 2461 4.0 16.75 0.0 2
6 7 Stremavičius Titas LTU 2284 4.0 15.25 0.0 3
7 6 Šetkauskas Vaidas LTU 2208 4.0 15.00 0.0 2
8 8 FM Vedrickas Tautvydas LTU 2330 3.5 13.50 0.0 2
9 2 GM Mališauskas Vidmantas LTU 2436 3.0 13.50 0.0 0
10 5 FM Kalvaitis Sigitas LTU 2263 3.0 12.75 0.0 1

GM Aloyzas Kveinys - II-oji vieta; GM Šarūnas Šulskis - čempionas; IM Tomas Laurušas - III-oji vieta


 Visos čempionato partijos su Houdini, Komodo bei Stockfish analize

 




Nuo 2014 metų balandžio 24 dienos iki  2014 metų gegužės 1 dienos Seimo II-ųjų rūmų parodų galerijoje vyko Lietuvos vyrų šachmatų čempionatas, kuriame varžosi dešimt dalyvių. Geriausius rezultatus pasiekę  šachmatininkai atstovaus Lietuvai šių metų šachmatų olimpiadoje  Trumsėje (Norvegija). Varžybose dalyvavo tarptautiniai didmeistriai Aloyzas Kveinys, Šarūnas Šulskis bei Vidmantas Mališauskas, tarptautiniai meistrai Emilis Pileckis, Tomas Laurušas ir Mindaugas Beinoras. Dėl aukščiausių apdovanojimų taip pat varžysis Tautvydas Vedrickas, Sigitas Kalvaitis, Titas Stremavičius ir Vaidas Šetkauskas. Visi dalyviai susirungė tarpusavyje.   Norintys galėjo stebėti partijas “gyvai” internetu arba apsilankyti Seime.

klasikinių šachmatų Lietuvos 2014 m. čempionatas Lietuvos Respublikos Seimo II rūmuose

klasikinių šachmatų Lietuvos 2014 m. čempionatas Lietuvos Respublikos Seimo II rūmuose


Visas šiame puslapyje skelbiamas nuotraukas  galima naudoti LAISVAI !













Parsisiųsti (klasikiniu_sachmatu_Lietuvos_2014_m_cempionato_finalinis_turnyras.pdf.PDF)