Lap 232015
 

Italijoje vykusiame pasaulio veteranų (virš 50 metų) šachmatų čempionate sidabro medalį iškovojo Lietuvos atstovas Eduardas Rozentalis (ELO koeficientas – 2553).

52-ejų metų lietuvis per 11 partijų surinko 9 taškus.

Be pralaimėjimų žygiavęs Lietuvos šachmatininkas iškovojo septynias pergales ir keturias partijas baigė lygiosiomis.

Pasaulio veteranų čempionu tapo bosnis Predragas Nikoličius (2603). Jo sąskaitoje – 9,5 taško. Bronza atiteko slovėnui Georgui Morui (2443; 8,5 tšk.).

Varžybose dalyvavo 96 šachmatininkai.

Lap 042013
 
logo_baltic_chess_stars_47

 

2013 metų  spalio 27 – lapkričio 1 dienomis Estijoje, Narvoje vyko 6-asis Baltijos šalių jaunimo komandų klasikinių šachmatų čempionatas. Čempionate dalyvavo 6 Baltijos jūros valstybių komandos. Lietuvai atstovavo Lietuvos čempionai ar Lietuvos čempionatų prizininkai: Tomas Laurušas (B18), Titas Stremavičius (B16), Paulius Pultinevičius (B14), Povilas Vaitkevičius (B12), Augustas Gucaga (B10), Giedrė Vanagaitė (M18), Skaistė Šaumanaitė (M16), Berta Rėja Butvilaitė (M14), Marija Šibajeva (M12), Barbora Mačiulaitytė (M10); komandos vadovas – FA IO Arvydas Baltrūnas. Pirmą vietą užėmė Rusijos  komanda; antrąją – Estijos pirmoji komanda. Lietuvos komanda iškovojo trečią vietą.  Sėkmingiausiai rungtyniavo  Tomas Laurušas ir Augustas Gucaga (pirmosios vietos lentoje) bei Marija Šibajeva (antroji vieta lentoje).

6-asis Baltijos šalių jaunimo komandų klasikinių šachmatų čempionatas – 2013 m. spalio 27 – lapkričio 1 dienomis Estijoje

Lietuvai atstovavo Lietuvos čempionai ar Lietuvos čempionatų prizininkai: Tomas Laurušas (B18), Titas Stremavičius (B16), Paulius Pultinevičius (B14), Povilas Vaitkevičius (B12), Augustas Gucaga (B10), Giedrė Vanagaitė (M18), Skaistė Šaumanaitė (M16), Berta Rėja Butvilaitė (M14), Marija Šibajeva (M12), Barbora Mačiulaitytė (M10); komandos vadovas – FA IO Arvydas Baltrūnas.

2013-11-04 sportas.lt:  Lietuvos jaunimo šachmatų rinktinė iškovojo bronzą

Rgs 052012
 
wcu16o

2012 metų jaunų šachmatininkų Olimpiados interneto svetainė
Rezultatai : Tomas Laurušas; Titas Stremavičius; Tadas Vanagas; Svitojus Žygimantas; Andrius Brazdžionis.

Turkijoje Lietuvos garbę gynė Europos jaunų šachmatininkų čempionato bronzinis prizininkas Tomas Laurušas (2402), Titas Stremavičius (2195)- jis ką tik pasibaigusio Europos čempionato keturiolikmečių grupėje užėmė 15 vietą, TadasVanagas (2067), Žygimantas Svitojus (2002) ir Andrius Brazdžionis (1919). Komandos vadovas-treneris Laimutis Šolys.

PARTIJOS

Jaunų šachmatininkų (U16) pasaulinė Olimpiada (2012-08-29 -2012-09-05; Stambulas)











Rank Team Gam. + = - Pts. BH. MP SB. BH.
1 Russia 10 8 2 0 29 233½ 18 209,50 186½
2 Iran 10 9 0 1 28½ 236 18 207,00 186½
3 India 10 8 0 2 25½ 234 16 176,50 186
4 Georgia 10 6 1 3 24 229½ 13 140,50 183
5 Azerbaijan 10 4 3 3 24 224 11 112,25 179
6 Greece 10 5 1 4 24 218½ 11 115,00 175½
7 Lithuania 10 5 1 4 23 236 11 118,00 190
8 Australia-Team A 10 4 3 3 23 229½ 11 114,00 182½
9 Poland 10 4 2 4 23 226½ 10 101,25 181½
10 Kazakhstan 10 4 5 1 23 217 13 135,50 177½
11 Czech Republic 10 4 2 4 22½ 213 10 102,75 169½
12 Armenia 10 4 3 3 22 232 11 116,75 186
13 Serbia 10 4 3 3 22 227½ 11 114,25 181
14 Peru 10 5 1 4 22 207½ 11 104,00 169½
15 South Africa-Team-A 10 6 0 4 21½ 196 12 106,50 156
16 Slovakia-Team B 10 5 1 4 21 183½ 11 99,00 147
17 Turkey-Istanbul 10 5 1 4 20½ 211 11 108,00 165
18 Slovakia-Team A 10 5 2 3 20½ 207½ 12 119,50 166½
19 Moldova 10 6 0 4 20½ 189 12 103,50 155
20 Turkey-Turkuaz 10 4 1 5 20 210 9 85,00 169
21 Turkmenistan 10 4 1 5 20 204 9 79,50 164
22 Turkey-Red 10 2 4 4 19½ 218½ 8 82,75 178
23 Turkey-White 10 5 1 4 19½ 185½ 11 72,75 148½
24 England 10 4 0 6 19 203 8 72,50 162½
25 Australia-Team C 10 6 1 3 18½ 181 13 89,00 138
26 Singapore 10 2 3 5 18 194 7 58,75 157
27 Denmark 10 2 3 5 17½ 180½ 7 55,50 147
28 South Africa-Team-B 10 3 3 4 17½ 178½ 9 74,25 139½
29 Kyrgyzstan 10 5 0 5 17 186½ 10 63,50 151
30 Australia-Team B 10 5 0 5 17 186 10 66,50 149
31 United Arab Emirates 10 3 1 6 17 176 7 53,75 139
32 Scotland 10 4 2 4 17 167½ 10 81,75 132½
33 Turkey-Red Girls 10 5 0 5 16½ 167 10 60,00 136
34 Malaysia 10 4 0 6 16 194 8 69,50 156
35 Lebanon 10 3 1 6 16 162 7 34,75 130½
36 Sweden 10 2 1 7 15 163 5 19,75 131½
37 Iraq 10 4 1 5 14 172 9 49,50 137½
38 Turkey-White Girls 10 1 3 6 14 160½ 5 21,25 127
39 Libya 10 1 3 6 11½ 165 5 22,50 130½
40 Bulgaria 0 0 0 0 0 130 0 0,00 104

 

 

Tomas Laurušas iškovojo sidabro medalį (Rp=2496) pirmojoje lentoje

Tomas Laurušas iškovojo   sidabro medalį pirmojoje lentoje

Rank
1 Lenta Name Rtg Team % Games ratP Pts.
1
Akhmetov Ayan 2252 Kazakhstan 85 10 2500
2
Laurusas Tomas 2402 Lithuania 83,3 9 2496
3
Repka Christopher 2218 Slovakia-Team A 77,8 9 2355 7
4
Iovcov Valerii 2191 Moldova 72,2 9 2127
5
Dale Ari 2184 Australia-Team B 72,2 9 2053
6 FM Chahrour Ibrahim 1953 Lebanon 72,2 9 1777
7 FM Javanbakht Nima 2385 Iran 70 10 2459 7
8
Beradze Irakli 2331 Georgia 70 10 2339 7
9
Gundogan Cem 2012 Turkey-Istanbul 70 10 2277 7
10 IM Eliseev Urii 2480 Russia 66,7 9 2425 6
11
Van De Venter Waldo 1914 South Africa-Team-B 62,5 8 1998 5
12 FM Cheng Bobby 2358 Australia-Team A 61,1 9 2306
13
Thybo Jesper Sondergaard 2006 Denmark 60 10 1951 6
14
Chau Bernard 1985 Australia-Team C 56,3 8 1989
15
Narayanan Sunilduth Lyna 2328 India 55 10 2330
16
Harutyunian Tigran K. 2308 Armenia 55 10 2290
17
Nasuta Grzegorz 2275 Poland 55 10 2155
18
Pechac Jergus 2081 Slovakia-Team B 50 10 1966 5
19
Harvey Marcus R 2134 England 50 9 1932
20
Taalaibekov Tagir 1849 Kyrgyzstan 50 8 1871 4
21
Guven Baris 2015 Turkey-White 50 8 1855 4
22
Mutlu Beste 1646 Turkey-White Girls 50 8 1669 4
23 FM Izzat Kanan 2326 Azerbaijan 45 10 2155
24 FM Cuellar Diego 2273 Peru 45 10 2143
25
Gokerkan Cem Kaan 1845 Turkey-Turkuaz 45 10 2106
Rank
2 Lenta; Name Rtg Team % Games ratP Pts.
1 FM Chigaev Maksim 2462 Russia 77,8 9 2424 7
2
Lee Kah Meng Elgin 2000 Malaysia 72,2 9 2141
3
Yaran Siar 1904 Turkey-Istanbul 68,8 8 2181
4
Stremavicius Titas 2195 Lithuania 66,7 9 2270 6
5
Sibashvili Giorgi 2073 Georgia 66,7 9 2257 6
6
Tan Justin 2221 Australia-Team A 66,7 9 2150 6
7 FM Das Sayantan 2305 India 65 10 2301
8
Abramciuc Marius 1990 Moldova 65 10 2003
9
Gajek Radoslaw 2200 Poland 60 10 2192 6
10
Bezuidenhout Roland 1942 South Africa-Team-A 60 10 2055 6
11
Kakabayaev Mergen 0 Turkmenistan 60 10 2010 6
12 FM Crismann Alessandro Claudio 1766 South Africa-Team-B 56,3 8 1707
13 FM Kowsarinia Amir 2319 Iran 55,6 9 2239 5
14
Yurtseven Melih 2126 Turkey-Red 55,6 9 2198 5
15
Petrosyan Manuel 2286 Armenia 50 10 2156 5
16 FM Principe Alexander 2228 Peru 50 10 2056 5
17
Theodorou Nikolas 2129 Greece 50 8 1983 4
18
Nurlanov Zhakshylyk 1912 Kyrgyzstan 50 8 1866 4
19
Nuri Murad 2097 Azerbaijan 50 7 2186
20
Saiyn Zhanat 2188 Kazakhstan 45 10 2109
21
Walid Anwar 1893 United Arab Emirates 45 10 1626
22
Narenthran Savithri 1749 Australia-Team B 44,4 9 1803 4
23
Hackner Oskar A 2032 England 44,4 9 1782 4
24 CM Ozen Bahadir 1909 Turkey-White 43,8 8 1915
25 CM Lim De Li Derek 1863 Singapore 43,8 8 1907
Rank
3 Lenta; Name Rtg Team % Games ratP Pts.
1
Atabayev Saparmyrat 2106 Turkmenistan 83,3 6 2051 5
2 IM Artemiev Vladislav 2476 Russia 81,3 8 2392
3
Papasimakopoulos Alexandros 2126 Greece 75 8 2264 6
4
Erdem Atakan 1756 Turkey-Turkuaz 75 8 2201 6
5
Bolourchifard Farzad 2229 Iran 72,2 9 2346
6 FM Gagare Shardul 2287 India 72,2 9 2311
7
Szotkowski Jakub 2109 Czech Republic 72,2 9 2080
8
Gorbanovsky Oleg 1968 Moldova 66,7 9 2052 6
9
Arat Ufuk Sezen 2124 Turkey-Red 62,5 8 2199 5
10
Aksoy Ayca 1696 Turkey-Red Girls 62,5 8 1824 5
11
Mccusker Andrew 1659 Scotland 62,5 8 1549 5
12
Kumsiashvili Nikoloz 2097 Georgia 61,1 9 1974
13
Torosyan Norayr 2188 Armenia 60 10 2184 6
14
De Abreu Roberto N 1970 South Africa-Team-A 60 10 1967 6
15
Haring Viktor 2049 Slovakia-Team B 60 10 1931 6
16 WFM Setiabudi Megan 1801 Australia-Team C 57,1 7 1825 4
17
Benzetsel Ekim 1838 Turkey-White 57,1 7 1793 4
18
Zhang Roy Yinian 1861 England 57,1 7 1760 4
19
Sadikhov Ulvi 2171 Azerbaijan 55 10 2138
20
Vanagas Tadas 2067 Lithuania 50 9 2123
21
Radovanovic Nikola 2184 Serbia 50 7 2068
22
Serikbay Chingiz 2017 Kazakhstan 45 10 2006
23 WFM Paredes Bustamante Paula 1893 Peru 45 10 1964
24
Takacs Laszlo 2164 Slovakia-Team A 44,4 9 1971 4
25
Lim De Dao Linson 1810 Singapore 43,8 8 1800
Rank
4 lenta; Name Rtg Team % Games ratP Pts.
1
Mousavi Seyed Khalil 2224 Iran 91,7 6 2487
2
Pirverdiyev Agil 2179 Azerbaijan 90 10 2355 9
3 WFM Felix Vega Aurora Edith 1896 Peru 80 10 2162 8
4
Kraemer Ina 0 Sweden 77,8 9 1489 7
5
Cukrowski Filip 2154 Poland 75 10 2069
6
Vucinic Gojko 2237 Serbia 72,2 9 2230
7
Sanzhaev Darsen 2335 Russia 71,4 7 2261 5
8
Ladopoulos Dimitrios 2027 Greece 68,8 8 2052
9
Haman Jakub 2137 Czech Republic 66,7 9 2065 6
10
Spacek Oliver 1945 Slovakia-Team B 65 10 1656
11
Hamdan Marshool 1749 United Arab Emirates 62,5 8 1655 5
12
Tilessov Danat 1871 Kazakhstan 61,1 9 2102
13
Nayhebaver Martin 2124 Slovakia-Team A 60 10 1989 6
14
Temizkan Denizcan 1794 Turkey-White 57,1 7 1896 4
15
Matheson Laurence 2140 Australia-Team A 56,3 8 2094
16
Al Sori Mohamed 1749 Libya 55,6 9 1603 5
17
Kanjaryan Vladimir 2091 Armenia 55 10 1984
18
Darling Simeon C. 0 South Africa-Team-A 50 10 1729 5
19 CM Yuksel Atilla Koksal 2028 Turkey-Red 50 9 2057
20
Rabeea Sabah Nori 1860 Iraq 50 9 1443
21
Ozbay Ece 1383 Turkey-White Girls 50 7 1443
22
Khomeriki Nino 2030 Georgia 43,8 8 1914
23
Moharir Sandip 0 South Africa-Team-B 43,8 8 1593
24
Deary Daniel 0 Scotland 43,8 8 1580
25
Svitojus Zygimantas 2002 Lithuania 42,9 7 1946 3

 

Rank
Atsarginiai; Name Rtg Team % Games ratP Pts.
1 FM Dimic Pavle 2155 Serbia 75 8 2236 6
2 FM Lorparizangeneh Shahin 2201 Iran 75 6 2300
3
Ding Tze How Dilwen 1710 Malaysia 71,4 7 1692 5
4
Chen Pengyu 2129 Australia-Team A 68,8 8 1846
5
Vavulin Maksim 2292 Russia 64,3 7 2209
6
Akash Pc Iyer 2182 India 64,3 7 2170
7
Kalogridakis Georgios 2017 Greece 62,5 8 2063 5
8
Dobes Vojtech 2060 Czech Republic 57,1 7 1736 4
9
Ayazmali Gizem 1612 Turkey-Red Girls 57,1 7 1541 4
10
Moller Sophus Mechlenburg 1784 Denmark 56,3 8 1747
11
Lee Qing Aun 1643 Singapore 56,3 8 1577
12
Noel Daniel 0 England 56,3 8 1369
13
Ozgur Tibet Kagan 1653 Turkey-Istanbul 50 8 1769 4
14
Roy Zak 0 Scotland 50 8 1304 4
15
Tan Cenker Eren 1639 Turkey-Turkuaz 50 5 1715
16
Gu Shirley 0 Australia-Team C 42,9 7 1415 3
17
Dovletov Hajugurban 0 Turkmenistan 35,7 7 1673
18
Brazdzionis Andrius 1919 Lithuania 33,3 6 1957 2
19
Dogan Sevval 1659 Turkey-White 33,3 6 1215 2
20
Zwayed Mohamed 0 Libya 31,3 8 1386
21
De La Rey Sean-Luc 1611 South Africa-Team-B 31,3 8 1353
22
Dedebas Emre Emin 1841 Turkey-Red 30 5 1865
23
Shkar Hamid Abdullah 0 Iraq 30 5 1040
24
Yildiz Gunes 0 Turkey-White Girls 0 7 619 0

 

 

Lietuvos Olimpinė U16 rinktinė

Lietuvos Olimpinė U16 rinktinė: Titas Stremavičius; Žygimantas Svitojus; Tadas Vanagas; Tomas Laurušas; Andrius Brazdžionis

 

Jaunų šachmatininkų (U16) Lietuvos olimpinė rinktinė: Tadas Vanagas; Andrius Brazdžionis; Titas Stremavičius; Žygimantas Svitojus; Tomas Laurušas; vadovas-treneris Laimutis Šolys

Jaunų šachmatininkų (U16) Lietuvos olimpinė rinktinė: Tadas Vanagas; Andrius Brazdžionis; Titas Stremavičius; Žygimantas Svitojus; Tomas Laurušas; vadovas-treneris Laimutis Šolys. Žygimanto Svitojaus nuotrauka.

 

__________ Lietuvos žiniasklaida   _______________

Lietuvos žinios 2012-08-29 “Iš čempionato – į olimpiadą”;
Lietuvos žinios 2012-08-31 “Šachmatų festivalis įsibėgėja” ;
Lietuvos rytas 2012-08-31 “Šešiolikmečių šachmatų olimpiadoje lietuviai nugalėjo pakilo į 5 vietą”
Lietuvos žinios 2012-09-01 “Lietuvos šachmatininkai pakilo”
Lietuvos rytas 2012-09-05 “Lietuvos šešiolikmečiai šachmatų olimpiadoje užėmė 7 vietą”

Rgp 262012
 
Tomas Laurušas - 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čempionato svetainė

REZULTATAI 

Tomas Laurušas - 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

Tomas Laurušas – 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

vieta SNo Name Rtg Rp FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Group
3 3 Laurusas Tomas 2402 2459 LTU 1 ½ ½ 1 1 0 1 1 1 7 B16
15 15 Stremavicius Titas 2195 2145 LTU 0 1 1 0 1 1 ½ 1 1 6,5 B14
16 103 Miknevicius Laurynas 1830 2246 LTU 1 1 ½ 1 0 1 0 ½ 1 6 B14
34 50 Vanagas Tadas 2067 2139 LTU 1 0 1 0 1 ½ ½ 1 0 5 B16
36 38 Gucaga Augustas 0 1377 LTU 1 0 0 1 1 0 ½ 1 0 4,5 B8
43 48 Meskenas Paulius 0 1241 LTU 0 ½ 0 1 0 1 1 0 1 4,5 B8
46 5 Misiuk Ernest 1589 1157 LTU 1 0 1 0 0 1 0 1 0 4 B8
48 145 Pultinevicius Paulius 0 1847 LTU 1 0 1 0 1 ½ ½ 0 1 5 B12
63 97 Lazaravicius Aras Jonas 0 1613 LTU 0 1 1 0 1 0 0 ½ 1 4,5 B10
76 85 Poska Karolis 1884 1946 LTU 0 0 1 0 0 1 0 ½ ½ 3 B18
vieta SNo Name Rtg Rp FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Group
15 78 Sibajeva Marija 0 1665 LTU 1 1 1 0 ½ ½ ½ 1 ½ 6 G10
21 36 Misiuk Emilija 0 1299 LTU 0 1 1 0 0 1 0 1 1 5 G8
23 19 Vanagaite Giedre 1996 1973 LTU 1 ½ 1 0 1 0 1 0 1 5,5 G16
39 53 Semonaviciute Agne 1656 1859 LTU 1 0 1 ½ ½ 0 0 1 ½ 4,5 G14
44 72 Gailiunaite Saule 0 1644 LTU 1 0 0 1 1 0 1 ½ 0 4,5 G12
48 40 Perminaite Simona 0 1103 LTU 1 0 0 1 0 1 0 0 0 3 G8
50 46 Urbonaviciute Zivile 1763 1662 LTU 0 0 0 1 1 ½ 0 ½ ½ 3,5 G18
55 80 Simkunaite Gabija 0 1336 LTU ½ ½ 1 1 0 0 1 0 0 4 G10
67 88 Perminaite Guoda 0 1422 LTU 0 1 0 1 ½ 0 ½ 0 1 4 G12
71 83 Misiuk Karolina 0 1396 LTU 0 0 1 0 1 ½ ½ 0 1 4 G12
73 91 Semonaviciute Migle 0 1324 LTU 0 0 0 1 1 ½ ½ 0 1 4 G12

 

 

 

Lie 222012
 
2012eyrbcc

 

Liepos 14–20 dienomis Bosnijoje ir Hercogovinoje, Banja Vrucicos mieste vyko 2012 m. Europos jaunių greitųjų šachmatų čempionatas, kuriame sėkmė šypsojosi ir mūsų šaliai. Čempionate dalyvavę jaunieji Lietuvos šachmatininkai Ignas Sidabras ir Jonas Sidabras tapo komandinės rungties iki 14 metų čempionais.
Ši pergalė įsimintina tuo, kad tai – pirmasis kartas, kai Lietuvos atstovai komandinėje Europos jaunių greitųjų šachmatų čempionato rungtyje pelno čempionų titulą.

2012 metų Europos greitųjų šachmatų komandinės rungties čempionai Jonas Sidabras ir Ignas Sidabras

Pagal čempionato taisykles, komandą gali sudaryti ne daugiau nei dviejų šalių atstovai, taigi lietuviai žaidė bendroje komandoje kartu su dviem šachmatininkais iš Rusijos – Radionu Radžabovu ir Jekaterina Litvinenko. Iš septynių žaidimo ratų laimėjusi šešis, iš viso komanda surinko 12 taškų ir aplenkė Bulgarijos bei Estijos rinktines, kurios atitinkamai pasidalijo 2-ąją ir 3-ąją vietas.

Turnyro rezultatai

http://chess-results.com/tnr77368.aspx?lan=1

Apie  čempionatą

2012 m. Europos asmeninis ir komandinis greitųjų šachmatų ir Žaibo jaunių čempionatas (angl. European Individual and Team Youth Championships 2012 (Rapid and Blitz) vyko dvyliktąjį kartą, jame dalyvavo 17 šalių atstovai – šachmatininkai iš Lietuvos, Rusijos, Bulgarijos, Estijos, Baltarusijos, Slovėnijos, Lenkijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Kroatijos, Serbijos, Makedonijos, Armėnijos, Austrijos, Ukrainos, Vengrijos, Rumunijos, Juodkalnijos.

Septynias dienas trukusį čempionatą sudarė įvairios rungtys – asmeninė greitųjų šachmatų, žaibo, komandinėje ir uždavinių sprendimo.

 

 

Bir 232012
 
banner_kazanlogo

Turnyro svetainė kazan2012.fide.com.

NUOTRAUKŲ GALERIJOS

TIESIOGINĖS VIDEO TRANSLIACIJOS

TIESIOGINĖS PARTIJŲ  TRANSLIACIJOS

PARTIJŲ VERTINIMAS

Women Grand Prix Kazan 2012
Ranking crosstable after Round 11
Rank SNo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts. TB1 TB2 TB3
1 2 GM Humpy Koneru 2589 IND * ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 1 1 7.5 0.5 36.75 3
2 12 GM Anna Muzychuk 2598 SLO ½ * ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 1 1 7.5 0.5 36.5 3
3 5 GM Viktorija Cmilyte 2508 LTU ½ ½ * 1 0 ½ ½ ½ ½ 1 1 1 7 1 35 3
4 11 GM Hou Yifan 2623 CHN ½ ½ 0 * 1 1 1 ½ 1 ½ 1 0 7 0 37.25 4
5 9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 RUS ½ ½ 1 0 * 1 ½ 0 ½ 0 1 1 6 1 31 3.5
6 1 GM Elina Danielian 2484 ARM ½ ½ ½ 0 0 * 1 1 ½ 1 0 1 6 0 30.75 2.5
7 4 GM Tatiana Kosintseva 2532 RUS ½ ½ ½ 0 ½ 0 * 1 ½ ½ ½ 1 5.5 0 27.5 2
8 8 GM Keteryana Lahno 2546 UKR 0 ½ ½ ½ 1 0 0 * ½ ½ 1 ½ 5 0 25.5 2.5
9 7 GM Antoaneta Stefanova 2518 BUL 0 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ * 1 ½ ½ 4.5 1 22 2
10 6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 RUS ½ 0 0 ½ 1 0 ½ ½ 0 * 1 ½ 4.5 0 22.75 2.5
11 10 IM Alisa Galliamova 2484 RUS 0 0 0 0 0 1 ½ 0 ½ 0 * 1 3 0 13.5 1.5
12 3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 TUR 0 0 0 1 0 0 0 ½ ½ ½ 0 * 2.5 0 14 1
FIDE Women Grand Prix Kazan 2012
Round 1 on 2012/06/10 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1 GM Elina Danielian 2484 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 IM Alisa Galliamova 2484 10
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 0-1 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
Round 2 on 2012/06/11 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 1-0 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
8 GM Keteryna Lahno 2546 ½-½ GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 GM Viktorija Cmilyte 2508 5
10 IM Alisa Galliamova 2484 ½-½ GM Tatiana Kosintseva 2532 4
11 GM Hou Yifan 2623 0-1 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
1 GM Elina Danielian 2484 ½-½ GM Humpy Koneru 2589 2
Round 3 on 2012/06/12 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 GM Elina Danielian 2484 1
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 0-1 GM Hou Yifan 2623 11
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 1-0 IM Alisa Galliamova 2484 10
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 1-0 GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
Round 4 on 2012/06/13 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 ½-½ GM Antoaneta Stefanova 2518 7
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
11 GM Hou Yifan 2623 0-1 GM Viktorija Cmilyte 2508 5
1 GM Elina Danielian 2484 1-0 GM Tatiana Kosintseva 2532 4
2 GM Humpy Koneru 2589 1-0 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
Round 5 on 2012/06/15 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 GM Anna Muzychuk 2598 12
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Humpy Koneru 2589 2
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 ½-½ GM Elina Danielian 2484 1
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ IM Alisa Galliamova 2484 10
8 GM Keteryna Lahno 2546 1-0 GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
Round 6 on 2012/06/16 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 ½-½ GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Keteryna Lahno 2546 8
11 GM Hou Yifan 2623 1-0 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
1 GM Elina Danielian 2484 1-0 GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Viktorija Cmilyte 2508 5
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 GM Tatiana Kosintseva 2532 4
Round 7 on 2012/06/17 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 1-0 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 ½-½ GM Humpy Koneru 2589 2
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ GM Elina Danielian 2484 1
8 GM Keteryna Lahno 2546 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 IM Alisa Galliamova 2484 10
Round 8 on 2012/06/18 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 1-0 IM Alisa Galliamova 2484 10
11 GM Hou Yifan 2623 1-0 GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
1 GM Elina Danielian 2484 1-0 GM Keteryna Lahno 2546 8
2 GM Humpy Koneru 2589 1-0 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 ½-½ GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Viktorija Cmilyte 2508 5
Round 9 on 2012/06/20 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 ½-½ GM Tatiana Kosintseva 2532 4
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
8 GM Keteryna Lahno 2546 0-1 GM Humpy Koneru 2589 2
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 GM Elina Danielian 2484 1
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Hou Yifan 2623 11
Round 10 on 2012/06/21 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
1 GM Elina Danielian 2484 0-1 IM Alisa Galliamova 2484 10
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Antoaneta Stefanova 2518 7
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 1-0 GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
Round 11 on 2012/06/22 at 13:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 0-1 GM Anna Muzychuk 2598 12
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ GM Viktorija Cmilyte 2508 5
8 GM Keteryna Lahno 2546 0-1 GM Tatiana Kosintseva 2532 4
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Humpy Koneru 2589 2
11 GM Hou Yifan 2623 1-0 GM Elina Danielian 2484 1

 

http://www.15min.lt/naujiena/sportas/kita/viktorija-cmilyte-fide-grand-prix-serijos-sachmatu-turnyre-rusijoje-uzeme-treciaja-vieta-26-228603