Gru 222017
 

Su giliu liūdesiu pranešame, kad šių metų gruodžio 19d., eidama 85-uosius metus mirė daugkartinė Lietuvos moterų šachmatų čempionė, nusipelniusi Lietuvos šachmatų trenerė Marija Kartanaitė ( 1932-2017).

Marija Kartanaitė gimė 1932 metų sausio 10d. Raguvoje (Panevėžio raj.), tačiau sulaukusi pilnametystės, visus tolimesnius gyvenimo metus nugyveno Vilniuje. M.Kartanaitė Lietuvos moterų čempione tapo net 10 kartų (1956, 1957, 1958, 1963, 1964, 1966, 1967, 1969, 1970, 1980), iškovojo net 9 šalies moterų čempionato sidabro medalius (1953, 1954, 1955, 1959, 1961, 1968, 1976, 1978, 1979) bei vieną bronzos medalį (1977).

1971-72m. Marija laimėjo SSRS kaimo draugijos moterų čempionatus. Lietuvoje vykusiose Pasaulio lietuvių sporto žaidynėse tapo moterų įskaitos nugalėtoja 1995 ir 1998 metais.

Duktė Rasa Bandzienė (gim. 1961m.) sekė mamos pėdomis, 3 kartus tapdama Lietuvos moterų čempione, atstovaudama Lietuvai ne vienoje pasaulinėje Šachmatų olimpiadoje. Žentas Algirdas Bandza – gerai žinomas šalyje tarptautinis šachmatų meistras, Lietuvos vyrų čempionatų finalų dalyvis.

Pastarąjį gyvenimo dešimtmetį, nepaisant garbaus amžiaus, Marija Kartanaitė aktyviai grįžo prie šachmatų, dalyvaudama keleriose tarptautinėse senjorų varžybose, vykusiose tiek Kaune, tiek Vilniuje.

2012 metų rugpjūčio mėn. Marija dalyvavo Kaune vykusiame Europos senjorų asmeniniame šachmatų čempionate, moterų skyriuje (50 metų ir vyr.). Po ilgos pertraukos rungdamasi su gerokai jaunesnėmis priešininkėmis, M.Kartanaitė parodė garbingą rezultatą, užimdama 12 vietą tarp 21 žaidėjos (4,5 tšk. iš 9 gal.). Dar aukštesnį rezultatą pasiekti Marijai sukliudė paskutiniojo rato partijoje prieš Rusijos tarpt. meistrę N.Poliakovą suskambėjęs telefonas, kurio garso išjungti Marija nemokėjo dėl jau tada gerokai pašlijusio regėjimo.

Liūdime pačios pajėgiausiosios praeito amžiaus Lietuvos šachmatininkės kartu su dukra Rasa, žentu Algirdu ir jų šeima. Atsisveikinimas su velione ketvirtadienį, gruodžio 21d. nuo 12.00 val. Vilniuje, laidojimo namuose “Nutrūkusi styga”, adresu Ąžuolyno g. 10. Karstas su velionės palaikais bus išnešamas penktadienį, gruodžio 22d. 13.00 ir pervežamas į velionės gimtąjį Raguvos miestelį. Šv. Mišios bus laikomos Raguvos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje penktadienį 15.00. Po jų –laidotuvės Raguvos kapinaitėse.

 

ŠK “Margiris” inf.

 

Vas 142014
 

Chessfed.lt Logo

 

 Skelbiami (paskelbta: 2014-02-14 18:06)  Lietuvos šachmatų čempionato pusfinalio bei Lietuvos moterų čempionato nuostatai bei jų priziniai fondai.
Varžybos vyks 2014 m. vasario 17-23 dienomis Vilniuje,  J. Jasinskio g. 10 įsikūrusiame verslo centre “BC12″.

Lietuvos čempionato pusfinalio nuostatai:

Parsisiųsti (2014-Lietuvos-moteru-cempionato-nuostatai.pdf.PDF)

Lietuvos moterų čempionato nuostatai:

Parsisiųsti (2014-Lietuvos-cempionato-pusfinalio-nuostatai.pdf.PDF)

 

 

 

Rgp 032013
 
Logo_EIWC_eng
Rk. Name sex FED RtgI Pts.  TB1  TB2  TB3  TB4 Rp n w we w-we K rtg+/-
1 GM Hoang Thanh Trang w HUN 2467 9.0 2421 73.0 79.0 7 2663 11 9 6.44 2.56 10 25.6
2 IM Melia Salome w GEO 2428 8.0 2452 72.5 77.0 5 2601 11 8 5.48 2.52 10 25.2
3 IM Mkrtchian Lilit w ARM 2454 8.0 2404 70.5 75.5 5 2560 11 8 6.49 1.51 10 15.1
4   GM Cmilyte Viktorija w LTU 2497 8.0 2393 68.5 73.5 5 2552 11 8 7.24 0.76 10 7.6
5 GM Kosteniuk Alexandra w RUS 2489 8.0 2393 67.0 71.5 7 2552 11 8 7.07 0.93 10 9.3
6 IM Khotenashvili Bela w GEO 2512 8.0 2388 69.0 74.5 6 2548 11 8 7.48 0.52 10 5.2
7 GM Socko Monika w POL 2435 8.0 2360 65.0 69.5 5 2518 11 8 6.82 1.18 10 11.8
8 WGM Kashlinskaya Alina w RUS 2334 7.5 2433 69.5 73.0 6 2529 11 7.5 4.54 2.96 15 44.4
9 WGM Arabidze Meri w GEO 2320 7.5 2432 73.5 77.5 5 2524 11 7.5 4.39 3.11 15 46.7
10 WGM Pogonina Natalija w RUS 2478 7.5 2407 68.0 72.5 4 2522 11 7.5 6.79 0.71 10 7.1
11 WGM Kovanova Baira w RUS 2371 7.5 2398 70.0 74.5 5 2502 11 7.5 5.47 2.03 10 20.3
12 GM Muzychuk Anna w SLO 2594 7.5 2393 69.0 73.5 4 2508 11 7.5 8.44 -0.94 10 -9.4
13 WGM Girya Olga w RUS 2437 7.5 2391 69.5 75.0 5 2506 11 7.5 6.44 1.06 10 10.6
14 GM Stefanova Antoaneta w BUL 2497 7.5 2362 65.0 70.0 6 2482 11 7.5 7.65 -0.15 10 -1.5
15 WGM Ozturk Kubra w TUR 2293 7.5 2360 65.0 69.0 6 2452 11 7.5 4.99 2.51 15 37.7
16 GM Cramling Pia w SWE 2523 7.5 2356 64.5 70.0 5 2477 11 7.5 8.05 -0.55 10 -5.5
17 IM Javakhishvili Lela w GEO 2465 7.5 2324 59.0 63.5 5 2446 11 7.5 7.71 -0.21 10 -2.1
18 IM Atalik Ekaterina w EUR 2430 7.5 2319 59.0 63.5 6 2439 11 7.5 7.29 0.21 10 2.1
19 IM Milliet Sophie w FRA 2396 7.5 2298 60.5 65.0 5 2414 11 7.5 7.15 0.35 10 3.5
20 GM Arakhamia-Grant Ketevan w SCO 2385 7.5 2280 59.0 63.5 7 2397 11 7.5 7.23 0.27 10 2.7
21 IM Kovalevskaya Ekaterina w RUS 2407 7.0 2425 70.5 75.5 6 2503 11 7 5.57 1.43 10 14.3
22   WGM Daulyte Deimante w LTU 2363 7.0 2403 69.5 74.5 6 2465 11 7 5.35 1.65 15 24.8
23 IM Guramishvili Sopiko w GEO 2421 7.0 2380 67.0 72.0 5 2463 11 7 6.38 0.62 10 6.2
24 GM Lagno Kateryna w UKR 2542 7.0 2379 68.5 74.0 5 2468 11 7 8.01 -1.01 10 -10.1
25 GM Gunina Valentina w RUS 2507 7.0 2369 68.5 73.5 7 2457 11 7 7.62 -0.62 10 -6.2
26 GM Dzagnidze Nana w GEO 2558 7.0 2368 67.0 71.5 6 2451 11 7 8.32 -1.32 10 -13.2
27 IM Gaponenko Inna w UKR 2393 7.0 2347 66.5 70.0 5 2427 11 7 6.46 0.54 10 5.4
28 GM Kosintseva Tatiana w RUS 2528 7.0 2332 65.0 70.5 5 2424 11 7 8.35 -1.35 10 -13.5
29 IM Matnadze Ana w ESP 2412 7.0 2300 62.0 67.5 5 2390 11 7 7.31 -0.31 10 -3.1
30 GM Zhukova Natalia w UKR 2471 7.0 2296 61.5 66.5 5 2379 11 7 8.17 -1.17 10 -11.7
31 IM Bodnaruk Anastasia w RUS 2440 7.0 2295 60.0 65.0 6 2387 11 7 7.74 -0.74 10 -7.4
32 IM Paehtz Elisabeth w GER 2454 7.0 2248 58.5 62.5 6 2335 11 7 8.46 -1.46 10 -14.6




Tiesioginė 30 pirmųjų lentų transliacija (nuo 14.30):


2013-08-03, 11 turas:
    Viktorija Čmilytė – 1 lenta; Deimantė Daulytė – 26 lenta; Daiva Batytė – 65 lenta
(jei Viktorija Čmilytė nugalėtų Hoang Thanh Trang  ir Monika Socko nepralaimėtų Melia Salome
- Viktorija Čmilytė užimtų antrąją vietą;

jei Viktorija Čmilytė nugalėtų Hoang Thanh Trang  ir Monika Socko pralaimėtų Melia Salome
- Viktorija Čmilytė būtų trečia;
jei Viktorija Čmilytė sužaistų lygiomis, ji turėtų ytin mažas galimybes užimti trečiąją vietą)


Rezultatai:
GM Viktorija Čmilytė ;
WGM Deimantė Daulytė ;
WFM Daiva Batytė

Video transliacijos (Microsoft Windows media)
: 1 kamera; 2 kamera; 3 kamera


GM Viktorija Čmilytė; WGM Aleksandra Goriačkina. www.belgrade2013.org nuotrauka

GM Viktorija Čmilytė; WGM Aleksandra Goriačkina. www.belgrade2013.org nuotrauka

WGM Deimantė Daulytė; GM Antuanetė Stefanova;  www.belgrade2013.org nuotrauka

WGM Deimantė Daulytė; GM Antuanetė Stefanova; www.belgrade2013.org nuotrauka




 

Bal 262013
 
Chessfed.lt Logo

Deimantė Daulytė apgynė Lietuvos čempionės titulą

Vilniuje balandžio 26 d. baigėsi 2013 m. klasikinių šachmatų Lietuvos moterų čempionatas.
Kaip ir tikėtasi, pirmąsias vietas iškovojo tituluotos sportininkės:

1. WGM Deimantė Daulytė – 8.0 taškai iš 9 galimų;
2. WIM Salomėja Zaksaitė – 6.5 taško;
3. WFM Vesta Kasputė – 5.5 taško.

Sveikiname!

REZULTATAI: Lietuvos moterų čempionatas.

Nr. Pavardė, vardas Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tšk. Vt. Koef.
1 Butvilaitė Berta Rėja 1570 * 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2.0 9 10.50
2 WGM Daulytė Deimantė 2317 1 * 1 1 ½ 1 1 1 ½ 1 8.0 1 31.00
3 Zykienė Rita 2001 1 0 * 0 ½ ½ 0 0 0 0 2.0 10 6.50
4 Vanagaitė Giedrė 2033 1 0 1 * ½ 1 0 0 1 0 4.5 6 15.25
5 WIM Zaksaitė Salomėja 2152 1 ½ ½ ½ * 1 1 1 ½ ½ 6.5 2 26.00
6 Semonavičiūtė Agnė 1735 1 0 ½ 0 0 * ½ 0 0 ½ 2.5 8 8.00
7 Paulauskaitė Gintarė 2065 1 0 1 1 0 ½ * 1 ½ 0 5.0 5 16.50
8 Urbonavičiūtė Živilė 1782 1 0 1 1 0 1 0 * 0 0 4.0 7 11.00
9 WFM Kasputė Vesta 2100 0 ½ 1 0 ½ 1 ½ 1 * 1 5.5 3 23.25
10 Apanavičiūtė Kristina 1950 0 0 1 1 ½ ½ 1 1 0 * 5.0 4 20.00

Rgs 302012
 
banner_ankara2012_2
didmeistrė Viktorija Čmilytė; 2012 rugsėjo 16 diena (ankara2012.fide.com nuotrauka)

didmeistrė Viktorija Čmilytė; 2012 rugsėjo 16 diena
(ankara2012.fide.com nuotrauka)

 

Moterų FIDE GRAND PRIX 2011_2012
Moterų FIDE GRAND PRIX 

Turnyro svetainė
Nuotraukos
Tiesioginės transliacijos
Rezultatai 
Ankaroje (Turkija) vykusiame Tarptautinės šachmatų federacijos turnyre „Women Grand Prix Ankara 2012“  geriausioji Lietuvos šachmatininkė didmeistrė Viktorija Čmilytė užėmė ketvirtąją vietą ir pelnė 3750 EUR prizą.  Lietuvos šachmatininkė surinko 6,5 taško iš 11 galimų.
Nugalėjo 25-erių metų indė Hampi Koneru (Humpy Koneru, 2593), surinkusi 8,5 taško. Antrąją vietą užėmė Slovėnijos atstovė Ana Muzyčuk (2606; 8 tšk.), o trečiąją – kinė Džao Suė (Zhao Xue, 2549).
 
Interviu su geriausia Lietuvos šachmatininke, Europos Čempione, didmeistre Viktorija Čmilyte “Lietuvos žiniose” :
2012-09-29 Saulius Ramoška “Viktorija pasiryžusi nustumti šachmatus į šoną”  

Moterų FIDE Grand Prix 2011-2012 rezultatai

Name Fed Rostov Shenzhen Nalchik Kazan Jermuk Ankara 3 geriausi
Hou Yifan CHN 160 160   100 160   480
Koneru,H IND 65     145 110 160 415
MuzychukA SLO 100 130   145   130 405
Zhao Xue CHN   75 160   60 110 345
Lahno,K UKR 130   80 50 110   320
Ju Wenjun CHN   100 130   75 50 305
Cmilyte,V LTU   35 100 100   85 285
Kosintseva,N RUS 80   55 35 110   245
Kosintseva,T RUS 100   55 60   85 245
Ruan Lufei CHN 30 75     75 60 240
Danielian,E ARM 45 50   75 45   170
Kovalevskaya,E RUS 20 20 100   30   150
Munguntuul,B MGL   60 20   20 70 150
Stefanova,A BUL 45   55 35   40 140
Galliamova,A RUS 65   30 20     115
Tan Zhongyi CHN   100         100
Kosteniuk,A RUS 10   10 75     95
Zhu Chen QAT   35 55       90
Lilit Mkrtchian ARM         45   45
Betul Cemre Yildiz TUR   10   10   30 50
Nino Khurtsidze ARM         10   10
Monica Socko POL           20 20
Kubra Ozturk TUR           10 10

 

 

 

TÜRKİYE İŞ BANKASI FIDE WOMEN GRAND PRIX ANKARA 2012
Final Ranking
Rank   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts SB
1 GM KONERU HUMPY 2593 IND * 0 ½ ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 1 39,50
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 SLO 1 * ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 1 8 40,00
3 GM ZHAO XUE 2549 CHN ½ ½ * 0 ½ 1 ½ 1 1 1 1 ½ 36,75
4 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 LTU ½ ½ 1 * ½ ½ 0 ½ 1 0 1 1 33,50
5 WGM RUAN LUFEI 2492 CHN 0 ½ ½ ½ * ½ ½ ½ ½ 1 1 1 29,50
6 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 MGL ½ ½ 0 ½ ½ * ½ 1 ½ ½ 1 ½ 6 30,00
7 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 RUS 0 0 ½ 1 ½ ½ * 1 ½ 0 1 ½ 27,25
8 WGM JU WENJUN 2528 CHN 0 ½ 0 ½ ½ 0 0 * 1 1 ½ 1 5 21,75
9 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 BUL 0 ½ 0 0 ½ ½ ½ 0 * 1 ½ 1 19,75
10 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 TUR 0 0 0 1 0 ½ 1 0 0 * ½ ½ 17,25
11 GM SOCKO MONIKA 2463 POL 0 0 0 0 0 0 0 ½ ½ ½ * 1 8,50
12 WGM OZTURK KUBRA 2294 TUR 0 0 ½ 0 0 ½ ½ 0 0 ½ 0 * 2 11,25

 

 

 

FIDE WOMEN GRAND PRIX ANKARA 2012
                 
Round 1 on 2012/09/16 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5  WGM JU WENJUN 2528 11
3 WGM OZTURK KUBRA 2294  0-1  WGM RUAN LUFEI 2492 10
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
                 
Round 2 on 2012/09/17 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
8 GM KONERU HUMPY 2593 0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 0-1 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
10 WGM RUAN LUFEI 2492 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
                 
Round 3 on 2012/09/18 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0.5-0.5 WGM JU WENJUN 2528 11
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0-1 WGM RUAN LUFEI 2492 10
6 GM ZHAO XUE 2549 0-1 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
                 
Round 4 on 2012/09/19 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
10 WGM RUAN LUFEI 2492 0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
                 
Round 5 on 2012/09/21 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
8 GM KONERU HUMPY 2593 0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
                 
Round 6 on 2012/09/22 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 1-0 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
10 WGM RUAN LUFEI 2492 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0-1 GM ZHAO XUE 2549 6
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0-1 GM SOCKO MONIKA 2463 4
                 
Round 7 on 2012/09/23 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341  0.5-0.5  WGM OZTURK KUBRA 2294 3
6 GM ZHAO XUE 2549 0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
8 GM KONERU HUMPY 2593 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
                 
Round 8 on 2012/09/24 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
11 WGM JU WENJUN 2528  0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434  0.5-0.5 GM KONERU HUMPY 2593 8
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
3 WGM OZTURK KUBRA 2294  0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
4 GM SOCKO MONIKA 2463  0.5-0.5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
                 
Round 9 on 2012/09/26 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 1-0 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
8 GM KONERU HUMPY 2593 0-1 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520  0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
10 WGM RUAN LUFEI 2492  0.5-0.5 WGM JU WENJUN 2528 11
                 
Round 10 on 2012/09/27 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434  0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
4 GM SOCKO MONIKA 2463  0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341  0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
                 
Round 11 on 2012/09/28 at 10:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
6 GM ZHAO XUE 2549  0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
8 GM KONERU HUMPY 2593 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
10 WGM RUAN LUFEI 2492  0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
11 WGM JU WENJUN 2528 0-1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
Bir 242012
 
BALTIJA2012

2012 metų birželio 19–23 dienomis tradicinis IX tarptautinis ,,Baltijos taurės“ festivalis pakvies šachmatininkus į viešbučio „Žilvinas“ konferencijų centrą Palangoje - dalyvauti varžybose registravosi 333 šachmatininkai iš  Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Suomijos, Danijos: 4 GM; 3 WGM; 1 IM; 1 WIM; 3 FM; 2 WFM.

2012 m. ,,Baltijos taurės“ festivalyje siūloma dalyvauti dešimtyje skirtingų turnyrų. Turnyrai skirti įvairaus amžiaus žaidėjams (vaikams, jaunuoliams, suaugusiesiems), skirtingos laiko kontrolės („žaibo“, greitųjų ir klasikinių šachmatų), įvairiaus meistriškumo lygio šachmatų entuziastams, meistrams, didmeistriams. Be tradicinių vaikų ir jaunių šveicariškosios sistemos turnyrų su „knock out“ sistema, atviro reitingo turnyro, keturių ‚,Žaibo“ turnyrų, planuojamas atskiras didmeistrių turnyras, rato sistemos turnyras su moterų didmeistrės norma bei pačių mažiausių žaidėjų – septynmečių ir jaunesnių – turnyras.

IX tarptautinį ,,Baltijos“  šachmatų festivalį organizuoja sporto ir meno klubas “JUODA BALTA, Jonas Sidabras. Festivalio programa; festivalio programa anglų kalba.

FIDE: Baltija GM CUP;  Baltija WGM CUP;  Baltija GM CUPBaltija CUP

Registruoti šachmatininkai: “Baltija GM Cup“;  “Baltija WGM Cup” “Baltija Cup” (Open A)“Baltija Youth Cup” (Open B)“Baltija Children Cup” (Open C)“Baltija Svyturiuku Cup” (Open C7)

Aktuali informacija: www.juodabalta.org

BALTIJA 2012

 

REZULTATAI:

Baltija WGM CUP

Rank after Round 4

Rk. Name FED RtgI Club/City Pts.  TB1  TB2  TB3 K rtg+/-
1 WGM Rogule Laura LAT 2317 Riga 3.0 6.00 0.0 2 15 2.4
2 Vanagaite Giedre LTU 1972 Panevezys 2.5 4.50 0.0 2 15 25.8
3 WFM Styazhkina Anna RUS 2107 St. Petersburg 2.5 4.00 0.0 2 15 13.9
4 WGM Stjazhkina Olga RUS 2260 St. Petersburg 1.5 2.75 0.0 0 15 -12.4
5 WGM Daulyte Deimante LTU 2244 Siauliai 1.5 1.75 0.0 1 15 -8.9
6 WIM Zaksaite Salomeja LTU 2223 Kaunas 1.0 2.00 0.0 0 15 -20.9

Baltija GM CUP

OPEN A

Ranking crosstable after Round 1

Rk. Name FED 1.Rd 2.Rd Pts.  TB1  TB2  TB3
1 IM Samolins Vitalijs LAT 72b1 27w 1.0 0.0 0.0 1.0
2 Laurusas Tomas LTU 73w1 28b 1.0 0.0 0.0 1.0
3 FM Vedrickas Tautvydas LTU 74b1 29w 1.0 0.0 0.0 1.0
4 FM Tvarijonas Povilas LTU 75b1 32w 1.0 0.0 0.0 1.0
5 Putka Verner LAT 76w1 30b 1.0 0.0 0.0 1.0
6 Laimins Lauris LAT 77w1 31b 1.0 0.0 0.0 1.0
7 Berzinsh Ivars LAT 78b1 34w 1.0 0.0 0.0 1.0
8 Osis Renars LAT 79w1 33b 1.0 0.0 0.0 1.0
9 Stremavicius Titas LTU 80b1 36w 1.0 0.0 0.0 1.0
10 Bernotas Arturs LAT 81w1 35b 1.0 0.0 0.0 1.0
11 Juknis Paulius LTU 82b1 38w 1.0 0.0 0.0 1.0
12 Bieliauskas Marius LTU 83w1 37b 1.0 0.0 0.0 1.0
13 Emdin Mark RUS 84b1 39w 1.0 0.0 0.0 1.0
14 Klabis Rokas LTU 85w1 40b 1.0 0.0 0.0 1.0
15 Vanagas Tadas LTU 86b1 41w 1.0 0.0 0.0 1.0
16 Dienine Daiva LTU 87b1 45w 1.0 0.0 0.0 1.0
17 Vaitonis Vytautas LTU 88w1 42b 1.0 0.0 0.0 1.0
18 Dunaveckis Deniss LAT 89b1 46w 1.0 0.0 0.0 1.0
19 Melderis Uldis LAT 90w1 43b 1.0 0.0 0.0 1.0
20 Tvarijonas Tomas LTU 91b1 52w 1.0 0.0 0.0 1.0
21 Dubinskas Konstantinas LTU 92w1 44b 1.0 0.0 0.0 1.0
22 Tokranovs Dmitrijs LAT 93b1 53w 1.0 0.0 0.0 1.0
23 Svitojus Zygimantas LTU 94w1 49b 1.0 0.0 0.0 1.0
24 Velioniskis Robertas LTU 95b1 47w 1.0 0.0 0.0 1.0
25 Kazakovskiy Valeriy BLR 96w1 51b 1.0 0.0 0.0 1.0
26 Lielmezs Girts LAT 97b1 48w 1.0 0.0 0.0 1.0
27 Beliajeva Olga LTU 98w1 1b 1.0 0.0 0.0 1.0
28 Vicas Marijus LTU 99b1 2w 1.0 0.0 0.0 1.0
29 Tumosa Algis LTU 100w1 3b 1.0 0.0 0.0 1.0
30 Vainovska Valentina LAT 101b1 5w 1.0 0.0 0.0 1.0
31 Vins Aleksis LAT 102b1 6w 1.0 0.0 0.0 1.0
32 Bertavicius Vytautas LTU 103w1 4b 1.0 0.0 0.0 1.0
33 Poska Karolis LTU 104b1 8w 1.0 0.0 0.0 1.0
34 Slusnys Evaldas LTU 105w1 7b 1.0 0.0 0.0 1.0
35 Chernyak Viktoria RUS 106b1 10w 1.0 0.0 0.0 1.0
36 Lukosius Rimvydas LTU 107w1 9b 1.0 0.0 0.0 1.0
37 Ceponis Tadas LTU 108b1 12w 1.0 0.0 0.0 1.0
38 Zidanavicius Eimutis LTU 109w1 11b 1.0 0.0 0.0 1.0
39 Juodzevicius Darius LTU 110w1 13b 1.0 0.0 0.0 1.0
40 Dzenkauskas Jurgis LTU 111b1 14w 1.0 0.0 0.0 1.0
41 Beks Edmunds LAT 112w1 15b 1.0 0.0 0.0 1.0
42 Lepeskaite Migle LTU 113b1 17w 1.0 0.0 0.0 1.0
43 Barsciauskas Gintautas LTU 114b1 19w 1.0 0.0 0.0 1.0
44 Stabulnieks Klavs LAT 64b1 21w 1.0 0.0 0.0 1.0
45 Alekna Laurynas LTU 65w1 16b 1.0 0.0 0.0 1.0
46 Bitinas Zigmas LTU 66w1 18b 1.0 0.0 0.0 1.0
47 Gudauskas Martynas LTU 67w1 24b 1.0 0.0 0.0 1.0
48 Marcinkevicius Alfonsas LTU 68w1 26b 1.0 0.0 0.0 1.0
49 Meskenaite Rugile LTU 69b1 23w 1.0 0.0 0.0 1.0
50 Povilavicius Vytas LTU 70w1 57b 1.0 0.0 0.0 1.0
51 Stauskas Lukas LTU 71b1 25w 1.0 0.0 0.0 1.0
52 Blumbergs Ralfs LAT -1 20b 1.0 0.0 0.0 1.0
53 Dambrauskas Algirdas LTU -1 22b 1.0 0.0 0.0 1.0
54 Vaicekauskas Gytis LTU 59w½ 60b 0.5 0.0 0.5 0.5
55 Petrovskis Olegs LAT 60w½ 59b 0.5 0.0 0.5 0.5
56 Zirnovas Martynas LTU 61w½ 63b 0.5 0.0 0.5 0.5
57 Miknevicius Laurynas LTU 62b½ 50w 0.5 0.0 0.5 0.5
58 Mikhalev Artyom RUS 63w½ 61b 0.5 0.0 0.5 0.5
59 Gaizauskaite Ginte LTU 54b½ 55w 0.5 0.0 0.5 0.5
60 Cerniauskas Markas LTU 55b½ 54w 0.5 0.0 0.5 0.5
61 Jankus Giedrius LTU 56b½ 58w 0.5 0.0 0.5 0.5
62 Liutvinas Laurynas LTU 57w½ 64b 0.5 0.0 0.5 0.5
63 Maksvytis Marius LTU 58b½ 56w 0.5 0.0 0.5 0.5
64 FM Solys Laimutis LTU 44w0 62w 0.0 0.0 1.0 0.0
65 Kalvaitis Sigitas LTU 45b0 91w 0.0 0.0 1.0 0.0
66 Valantiejus Vaidotas LTU 46b0 93w 0.0 0.0 1.0 0.0
67 Buzas Narvydas Antanas LTU 47b0 95w 0.0 0.0 1.0 0.0
68 Galuscak Viktoras LTU 48b0 97w 0.0 0.0 1.0 0.0
69 Sirokov Jevgenijs LAT 49w0 90b 0.0 0.0 1.0 0.0
70 Zukauskas Aloyzas LTU 50b0 99w 0.0 0.0 1.0 0.0
71 Januseviciute Donata LTU 51w0 92b 0.0 0.0 1.0 0.0
72 Zuj-Zaikovskis Nikita LAT 1w0 94b 0.0 0.0 1.0 0.0
73 Barkauskas Vilius LTU 2b0 101w 0.0 0.0 1.0 0.0
74 Djogteva Jekaterina LAT 3w0 96b 0.0 0.0 1.0 0.0
75 WFM Kiolbasa Oliwia POL 4w0 98b 0.0 0.0 1.0 0.0
76 Norkunas Domas LTU 5b0 102w 0.0 0.0 1.0 0.0
77 Vardanyan Aras LTU 6b0 104w 0.0 0.0 1.0 0.0
78 Vidginis Vykintas LTU 7w0 100b 0.0 0.0 1.0 0.0
79 Levdansky Aleksey RUS 8b0 106w 0.0 0.0 1.0 0.0
80 Reklaitis Sarunas LTU 9w0 103b 0.0 0.0 1.0 0.0
81 Jocas Arturas LTU 10b0 108w 0.0 0.0 1.0 0.0
82 Misiuk Ivona LTU 11w0 105b 0.0 0.0 1.0 0.0
83 Michailov Andrej LTU 12b0 111w 0.0 0.0 1.0 0.0
84 Sabaliauskis Martynas LTU 13w0 107b 0.0 0.0 1.0 0.0
85 Janonis Paulius LTU 14b0 113w 0.0 0.0 1.0 0.0
86 Kryzanauskas Laimonas LTU 15w0 109b 0.0 0.0 1.0 0.0
87 Limanovska Elizabete LAT 16w0 110b 0.0 0.0 1.0 0.0
88 Paulauskas Andrius LTU 17b0 114w 0.0 0.0 1.0 0.0
89 Eigminas Kipras LTU 18w0 112b 0.0 0.0 1.0 0.0
90 Semonaviciute Agne LTU 19b0 69w 0.0 0.0 1.0 0.0
91 Sidabras Ignas LTU 20w0 65b 0.0 0.0 1.0 0.0
92 Sidabras Jonas LTU 21b0 71w 0.0 0.0 1.0 0.0
93 Klepeckaite Radvile LTU 22w0 66b 0.0 0.0 1.0 0.0
94 Ruginiene Ramune LTU 23b0 72w 0.0 0.0 1.0 0.0
95 Maciuityte Meda LTU 24w0 67b 0.0 0.0 1.0 0.0
96 Abukavicius Danielius LTU 25b0 74w 0.0 0.0 1.0 0.0
97 Andrijunas Zanas LTU 26w0 68b 0.0 0.0 1.0 0.0
98 Bakutis Audrius LTU 27b0 75w 0.0 0.0 1.0 0.0
99 Balanda Audrius LTU 28w0 70b 0.0 0.0 1.0 0.0
100 Barista Tomas LTU 29b0 78w 0.0 0.0 1.0 0.0
101 Buterlevicius Rytis LTU 30w0 73b 0.0 0.0 1.0 0.0
102 Drungiliene Loreta LTU 31w0 76b 0.0 0.0 1.0 0.0
103 Dubova Anna LAT 32b0 80w 0.0 0.0 1.0 0.0
104 Gelzinis Paulius LTU 33w0 77b 0.0 0.0 1.0 0.0
105 Grapmanis Edgars LAT 34b0 82w 0.0 0.0 1.0 0.0
106 Juska Martynas LTU 35w0 79b 0.0 0.0 1.0 0.0
107 Kane Marta LAT 36b0 84w 0.0 0.0 1.0 0.0
108 Kobenko Vladislav RUS 37w0 81b 0.0 0.0 1.0 0.0
109 Kulikov Mikhail RUS 38b0 86w 0.0 0.0 1.0 0.0
110 Lukonins Romans LAT 39b0 87w 0.0 0.0 1.0 0.0
111 Maciuityte Greta LTU 40w0 83b 0.0 0.0 1.0 0.0
112 Riauka Vytautas LTU 41b0 89w 0.0 0.0 1.0 0.0
113 Semonaviciute Migle LTU 42w0 85b 0.0 0.0 1.0 0.0
114 Zolotov Roman LTU 43w0 88b 0.0 0.0 1.0 0.0

 

 

Parsisiųsti (2012-Baltija-festivalis.doc.DOC)

 

 

Parsisiųsti (2012-BALTIJA-FESTIVAL-a.doc.DOC)

 

Bir 232012
 
banner_kazanlogo

Turnyro svetainė kazan2012.fide.com.

NUOTRAUKŲ GALERIJOS

TIESIOGINĖS VIDEO TRANSLIACIJOS

TIESIOGINĖS PARTIJŲ  TRANSLIACIJOS

PARTIJŲ VERTINIMAS

Women Grand Prix Kazan 2012
Ranking crosstable after Round 11
Rank SNo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts. TB1 TB2 TB3
1 2 GM Humpy Koneru 2589 IND * ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 1 1 7.5 0.5 36.75 3
2 12 GM Anna Muzychuk 2598 SLO ½ * ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 1 1 7.5 0.5 36.5 3
3 5 GM Viktorija Cmilyte 2508 LTU ½ ½ * 1 0 ½ ½ ½ ½ 1 1 1 7 1 35 3
4 11 GM Hou Yifan 2623 CHN ½ ½ 0 * 1 1 1 ½ 1 ½ 1 0 7 0 37.25 4
5 9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 RUS ½ ½ 1 0 * 1 ½ 0 ½ 0 1 1 6 1 31 3.5
6 1 GM Elina Danielian 2484 ARM ½ ½ ½ 0 0 * 1 1 ½ 1 0 1 6 0 30.75 2.5
7 4 GM Tatiana Kosintseva 2532 RUS ½ ½ ½ 0 ½ 0 * 1 ½ ½ ½ 1 5.5 0 27.5 2
8 8 GM Keteryana Lahno 2546 UKR 0 ½ ½ ½ 1 0 0 * ½ ½ 1 ½ 5 0 25.5 2.5
9 7 GM Antoaneta Stefanova 2518 BUL 0 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ * 1 ½ ½ 4.5 1 22 2
10 6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 RUS ½ 0 0 ½ 1 0 ½ ½ 0 * 1 ½ 4.5 0 22.75 2.5
11 10 IM Alisa Galliamova 2484 RUS 0 0 0 0 0 1 ½ 0 ½ 0 * 1 3 0 13.5 1.5
12 3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 TUR 0 0 0 1 0 0 0 ½ ½ ½ 0 * 2.5 0 14 1
FIDE Women Grand Prix Kazan 2012
Round 1 on 2012/06/10 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1 GM Elina Danielian 2484 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 IM Alisa Galliamova 2484 10
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 0-1 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
Round 2 on 2012/06/11 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 1-0 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
8 GM Keteryna Lahno 2546 ½-½ GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 GM Viktorija Cmilyte 2508 5
10 IM Alisa Galliamova 2484 ½-½ GM Tatiana Kosintseva 2532 4
11 GM Hou Yifan 2623 0-1 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
1 GM Elina Danielian 2484 ½-½ GM Humpy Koneru 2589 2
Round 3 on 2012/06/12 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 GM Elina Danielian 2484 1
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 0-1 GM Hou Yifan 2623 11
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 1-0 IM Alisa Galliamova 2484 10
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 1-0 GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
Round 4 on 2012/06/13 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 ½-½ GM Antoaneta Stefanova 2518 7
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
11 GM Hou Yifan 2623 0-1 GM Viktorija Cmilyte 2508 5
1 GM Elina Danielian 2484 1-0 GM Tatiana Kosintseva 2532 4
2 GM Humpy Koneru 2589 1-0 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
Round 5 on 2012/06/15 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 GM Anna Muzychuk 2598 12
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Humpy Koneru 2589 2
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 ½-½ GM Elina Danielian 2484 1
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ IM Alisa Galliamova 2484 10
8 GM Keteryna Lahno 2546 1-0 GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
Round 6 on 2012/06/16 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 ½-½ GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Keteryna Lahno 2546 8
11 GM Hou Yifan 2623 1-0 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
1 GM Elina Danielian 2484 1-0 GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Viktorija Cmilyte 2508 5
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 GM Tatiana Kosintseva 2532 4
Round 7 on 2012/06/17 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 1-0 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 ½-½ GM Humpy Koneru 2589 2
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ GM Elina Danielian 2484 1
8 GM Keteryna Lahno 2546 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 IM Alisa Galliamova 2484 10
Round 8 on 2012/06/18 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 1-0 IM Alisa Galliamova 2484 10
11 GM Hou Yifan 2623 1-0 GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
1 GM Elina Danielian 2484 1-0 GM Keteryna Lahno 2546 8
2 GM Humpy Koneru 2589 1-0 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 ½-½ GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Viktorija Cmilyte 2508 5
Round 9 on 2012/06/20 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 ½-½ GM Tatiana Kosintseva 2532 4
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
8 GM Keteryna Lahno 2546 0-1 GM Humpy Koneru 2589 2
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 GM Elina Danielian 2484 1
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Hou Yifan 2623 11
Round 10 on 2012/06/21 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
1 GM Elina Danielian 2484 0-1 IM Alisa Galliamova 2484 10
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Antoaneta Stefanova 2518 7
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 1-0 GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
Round 11 on 2012/06/22 at 13:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 0-1 GM Anna Muzychuk 2598 12
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ GM Viktorija Cmilyte 2508 5
8 GM Keteryna Lahno 2546 0-1 GM Tatiana Kosintseva 2532 4
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Humpy Koneru 2589 2
11 GM Hou Yifan 2623 1-0 GM Elina Danielian 2484 1

 

http://www.15min.lt/naujiena/sportas/kita/viktorija-cmilyte-fide-grand-prix-serijos-sachmatu-turnyre-rusijoje-uzeme-treciaja-vieta-26-228603