Lap 232015
 

Italijoje vykusiame pasaulio veteranų (virš 50 metų) šachmatų čempionate sidabro medalį iškovojo Lietuvos atstovas Eduardas Rozentalis (ELO koeficientas – 2553).

52-ejų metų lietuvis per 11 partijų surinko 9 taškus.

Be pralaimėjimų žygiavęs Lietuvos šachmatininkas iškovojo septynias pergales ir keturias partijas baigė lygiosiomis.

Pasaulio veteranų čempionu tapo bosnis Predragas Nikoličius (2603). Jo sąskaitoje – 9,5 taško. Bronza atiteko slovėnui Georgui Morui (2443; 8,5 tšk.).

Varžybose dalyvavo 96 šachmatininkai.

Rgp 042014
 

<?php echo do_shortcode('

logo_wstcc2014
');?>

Vilniuje vykusiame pasaulio čempionato komandinėse senjorų varžybose S50 grupėje triumfavo Lietuvos rinktinė (GM E.Rozentalis, GM A.Kveinys, GM V.Mališauskas, IM V.Dambrauskas, FM L.Šolys), iškovodama Pasaulio čempionų titulus.

Rezultatai:

S65+ 

S50+

Sveikiname!

Geg 262014
 

 

Eil
Nr.

Vardas, pavardė

Miestas

Amžiaus
grupė

Europos jaunių čempionatas

Batumi, Gruzija

2014.10. 18-29 d.

Pasaulio jaunių čempionatas

Durbanas,

Pietų Afrika

2014.09. 18-30 d.

1.

Gleb Pidluznij

Klaipėda

B8

+

2.

Matas Povilaitis

Šiauliai

B8

3.

Vytautė Mikalauskaitė

Šiauliai

M8

ES, -

-

4.

Monika Misiuk

Vilnius

M8

+

5.

Tomas Povilaitis

Šiauliai

B10

+

6.

Augustas Gucaga

Kaunas

B10

7.

Barbora Mačiulaitytė

Kaunas

M10

+

8.

Emilija Misiuk

Vilnius

M10

EXTRA

9.

Augustas Vaškevičius

Marijampolė

B12

+

10.

Dmitrij Jablokov

Klaipėda

B12

11.

Marija Šibajeva

Klaipėda

M12

+

12.

Gabija Šimkūnaitė

Šiauliai

M12

13.

Paulius Pultinevičius

Marijampolė

B14

+

14.

Lukas Stauskas

Šiauliai

B14

15.

Saulė Gailiūnaitė

Kaunas

M14

+

16.

Karolina Misiuk

Vilnius

M14

EXTRA

17.

Titas Stremavičius

Kaunas

B16

+

18.

Ignas Sidabras

Vilnius

B16

19.

Agnė Semonavičiūtė

Šiauliai

M16

-

-

20.

Skaistė Šaumanaitė

Panevėžys

M16

+

21.

Tomas Laurušas

Kaunas

B18

+

22.

Tadas Vanagas

Panevėžys

B18

23.

Giedrė Vanagaitė

Panevėžys

M18

+

24.

Radvilė Klepeckaitė

Biržai

M18

EXTRA žaidėjai : Benas Mickus B12 Karolis Jukšta B12 vyksta į Batumį
Matas Indriūnas B10 į Batumį Pijus Stremavičius B10 į Batumį

p.s.:  Sporto mokyklų trenerių, pageidaujančių vykti delegacijų vadovais-treneriais,
prašome iki gegužės 28 dienos atsiųsti motyvuotas paraiškas Lietuvos šachmatų federacijai emailu: info@chessfed.lt

Gru 292013
 
wycc2013

 

http://www.worldyouth2013.com/playerlist/country/123

Klasikinių šachmatų rungtis:

61 Lepeskaite Migle 1810 LTU ½ 0 ½ 1 ½ 0 1 0 0 1 ½ 5.0 64 1720 U18 Girls
20   Vanagaite Giedre 2017 LTU ½ 1 1 ½ 1 1 ½ 0 0 1 0 6.5 30 1998 U16 Girls
80 Butvilaite Berta Reja 1616 LTU 0 1 0 ½ 1 ½ 1 0 0 0 1 5.0 78 1583 U14 Girls
40 Sibajeva Marija 1721 LTU 1 ½ 1 0 ½ 1 ½ 0 1 0 ½ 6.0 61 1641 U12 Girls
43 Maciulaityte Barbora 1476 LTU 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 5.0 83 1218 U10 Girls
20 Laurusas Tomas 2431 LTU 1 1 0 1 ½ ½ ½ 0 0 0 1 5.5 59 2237 U18 Open
60   Klabis Rokas 2239 LTU 0 1 1 0 ½ 1 0 1 0 ½ 1 6.0 43 2207 U18 Open
67 Tvarijonas Tomas 2176 LTU 0 1 1 0 0 1 1 ½ ½ 0 0 5.0 74 2237 U18 Open
75 Vanagas Tadas 2116 LTU ½ 0 1 ½ 1 0 ½ 1 0 ½ ½ 5.5 68 2206 U18 Open
34 Stremavicius Titas 2279 LTU 1 ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 ½ 1 ½ 6.5 52 2223 U16 Open
117 Cerniauskas Markas 1756 LTU 0 1 0 1 0 1 ½ 0 ½ 1 0 5.0 124 1586 U14 Open
75 Gucaga Augustas 1556 LTU 1 ½ 0 1 0 1 ½ 0 1 0 0 5.0 122 1247 U10 Open
82 Misiuk Ernest 1511 LTU ½ 0 1 0 0 0 ½ 1 1 1 ½ 5.5 107 1000 U10 Open
99   Indriunas Matas 0 LTU 1 1 0 1 0 0 1 ½ 1 1 0 6.5 40 1551 U08 Open
75   Vaitkevicius Paulius 1825 LTU 1 ½ 0 1 0 1 ½ ½ 1 1 1 7.5 24 1781 U12 Open
132 Lazaravicius Aras Jonas 1597 LTU ½ 0 1 0 ½ 1 0 0 1 ½ ½ 5.0 145 1427 U12 Open

 

Žaib0 šachmatatų rungtis:

SNo Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Rk. Rp Group
29 Maciulaityte Barbora 1476 LTU 1 0 ½ 1 0 0 ½ 3.0 61 1017 U10 Girls Blitz
21   Sibajeva Marija 1721 LTU 1 0 1 1 ½ 0 1 4.5 15 1660 U12 Girls Blitz
46   Gucaga Augustas 1556 LTU 1 0 1 0 0 1 1 4.0 37 1334 U10 Open Blitz
53 Misiuk Ernest 1511 LTU 0 1 1 0 0 1 0 3.0 73 1020 U10 Open Blitz
76 Lazaravicius Aras Jonas 1597 LTU 0 1 1 0 0 0 0 2.0 87 1362 U12 Open Blitz
16   Stremavicius Titas 2279 LTU 1 1 1 1 0 1 0 5.0 9 2309 U16 Open Blitz
28 Klabis Rokas 2239 LTU 0 0 0 0 0 0 0 0.0 61 0 U18 Open Blitz
33   Tvarijonas Tomas 2176 LTU 1 1 0 0 1 0 0 3.0 31 2065 U18 Open Blitz
79 Cerniauskas Markas 1756 LTU 0 1 1 0 0 1 1 4.0 49 1804 U14 Open Blitz

 

# Picture Full Name Country FIDE Id Rating
1

Laurusas Tomas 12803731 2404
2

Stremavicius Titas 12804444 2290
3

Klabis Rokas 12805246 2239
4

Tvarijonas Tomas 12805432 2176
5

Vanagas Tadas 12805467 2116
6

Vanagaite Giedre 12800546 2057
7

Lepeskaite Migle 12803065 1820
8

Vaitkevicius Paulius 12806951 1793
9

Cerniauskas Markas 12809551 1752
10

Sibajeva Marija 12807583 1685
11

Butvilaite Berta Reja 12805882 1617
12

Lazaravicius  Aras Jonas 12809381 1585
13

Misiuk Ernest 12807435 1542
14

Gucaga Augustas 12809012 1526
15

Indriunas Matas 12812897
16

Maciulaityte Barbora 12810622
Gru 012012
 
ugra2012

 

Čempionato svetainė http://chess2012.ugrasport.com/
  Tiesioginė partijų transliacija (analizė – Houdini 2.0c x64)
  Tiesioginė partijų transliacija
 REZULTATAI

Pasaulio čempionė – Ukrainos šachmatininkė Аna Ušenina!

Pasaulio šachmatų čempionė Ana Ušenina

Pasaulio šachmatų čempionė Ana Ušenina. Nuotrauka http://chess2012.ugrasport.com/


GM VIKTORIJOS ČMILYTĖS rezultatai – GM Viktorija Čmilytė pralaimėjo Kinijos atstovei  Qian Huang (0.5-1.5) -, ir iš tolesnės kovos dėl pasaulio čempionės titulo buvo priversta pasitraukti. Turbūt didžiausiu antrojo roundo netikėtumu galima būtų pavadinti Lenkijai atstovaujančios Monikos Soćko (merg. Bobrowska,
gim. 1978 in Varšuvoje; ELO 2445) pergalę prieš pasaulio čempionę Kinijos atstovę Yifan Hou (ELO 2606). Spaudos konferencijoje Monikos paklausė
“Kokia Jūsų palaikymo komanda?”; Monika atsakė: Mane palaiko visa Lenkija, o į Pasaulio čempionatą atvykau viena -
su vyru (didmeistriu Bartošu Sočko, ELO 2617 ) bendrauju internetu  per Skype – jis ir padeda man rengtis mačams”.

Round 2. Results

Click on the score to view the game
Name G1 G2  R1  R2  r3  r4  B1  B2  SD Tot
      Round 2 Match 01
  Socko, Monika (POL) 0 1 3
  Hou, Yifan (CHN) 0 0 1
      Round 2 Match 02
  Koneru, Humpy (IND) 0 0
  Zhukova, Natalia (UKR) 1 2
      Round 2 Match 03
  Ushenina, Anna (UKR) ½ 1 3
  Muzychuk, Anna (SLO) ½ 0 1
      Round 2 Match 04
  Zhao, Xue (CHN) 1 ½ 2.5
  Khurtsidze, Nino (GEO) 1 0 1.5
      Round 2 Match 05
  Javakhishvili, Lela (GEO) ½ 1.5
  Lahno, Kateryna (UKR) 0 0.5
      Round 2 Match 06
  Kosintseva, Nadezhda (RUS) ½ 1 1 3.5
  Mkrtchian, Lilit (ARM) ½ 1 ½ 2.5
      Round 2 Match 07
  Huang, Qian (CHN) ½ 1.5
  Cmilyte, Viktorija (LTU) 0 0.5
      Round 2 Match 08
  Sebag, Marie (FRA) ½ 1.5
  Girya, Olga (RUS) 0 0.5
      Round 2 Match 09
  Galliamova, Alisa (RUS) ½ 1.5
  Gunina, Valentina (RUS) 0 0.5
      Round 2 Match 10
  Cramling, Pia (SWE) 1 0 1
  Krush, Irina (USA) 1 1 3
      Round 2 Match 11
  Hoang, Thanh Trang (HUN) ½ 0.5
  Kosintseva, Tatiana (RUS) 1 1.5
      Round 2 Match 12
  Harika, Dronavalli (IND) 1 1.5
  Danielian, Elina (ARM) ½ 0.5
      Round 2 Match 13
  Muzychuk, Mariya (UKR) 1 1.5
  Arribas Robaina, Maritza (CUB) ½ 0.5
      Round 2 Match 14
  Kosteniuk, Alexandra (RUS) ½ 0.5
  Pogonina, Natalija (RUS) 1 1.5
      Round 2 Match 15
  Zatonskih, Anna (USA) ½ ½ 0 2
  Ju, Wenjun (CHN) ½ ½ 1 4
      Round 2 Match 16
  Stefanova, Antoaneta (BUL) ½ 1.5
  Zhu, Chen (QAT) 0 0.5

 

 

Didmeistrės Viktorijos Čmilytės interviu prieš čempionatą

Final. Results Click on the score to view the game
Name G1 G2 G3 G4 R1 R2 r3 r4 B1 B2 SD Tot
Final. Match 01
Ushenina, Anna (UKR) ½ ½ 1 0 2
Stefanova, Antoaneta (BUL) ½ ½ 0 1 2

Lap 192012
 
wycc2012

Čempionato oficiali svetainė http://www.wycc2012.com/.
Aukščiausias pozicijas užimančių šachmatininkų partijų TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS
REZULTATAI

Lietuvai atstovavo jaunieji šachmatininkai:

SNo Title Name Rtg FIDE-ID Category
SNo Title Name Rtg FIDE-ID Category
5 Laurusas Tomas 2425 12803731 U16-Open
10 Misiuk Ernest 1589 12807435 U08-Open
17 Sibajeva Marija 1661 12807583 U10-Girls
29 Stremavicius Titas 2204 12804444 U14-Open
29 Gucaga Augustas 1450 12809012 U08-Open
59 Lepeskaite Migle 1803 12803065 U18-Girls
59 Misiuk Emilija 0 12808229 U08-Girls
67 Misiuk Ivona 1685 12800082 U18-Girls
75 Klabis Rokas 2126 12805246 U18-Open
83 Gucagaite Gabriele 1627 12808210 U14-Girls
91 Klepeckaite Radvile 1635 12805653 U16-Girls
97 Brazdzionis Andrius 1922 12804479 U16-Open
107 Vaskevicius Augustas 1508 12808008 U10-Open
114 Misiuk Karolina 0 12808237 U12-Girls
130 Samulionis Matas 1581 12807672 U12-Open

 

Lietuvos delegacijos vadovas – IA Raimondas Paliulionis. Aukščiausią vietą iškovojo klaipėdietė Marija Šibajeva ( G10; 17-oji starto pozicija; užimta 18-oji vieta), deja, tai tebuvo 18-oji vieta.  Tik rezervuotai galima pasidžiaugti Mato Samulionio (FIDE Rtg +110) , Andriaus Brazdžionio (FIDE Rtg +39), Karolinos Misiuk Miglės Lepeškaitės (FIDE Rtg +28.2),  Roko Klabio (FIDE Rtg +23.5) rezultatais. Ytin nesėkmingai rungtyniavo  šachmatininkai, iš kurių buvo tikėtasi ženkliai aukštesnių rezultatų: kauniečiai Tomas Laurušas (U16; 5-oji starto pozicija; užimta 27-oji vieta) bei Titas Stremavičius (U14; 29-oji starto pozicija; užimta  52-oji vieta). 

Player overview for LTU
SNo Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Rk. Group Sno-Rk
130 Samulionis Matas 1581 LTU 0 1 1 ½ 1 ½ 0 0 ½ 1 ½ 6 67 U12 Open 63
97 Brazdzionis Andrius 1922 LTU 1 0 0 0 1 ½ 1 1 0 1 ½ 6 48 U16 Open 49
114 Misiuk Karolina 0 LTU 0 0 1 1 1 ½ 0 ½ 0 ½ ½ 5 82 U12 Girls 32
75 Klabis Rokas 2126 LTU 0 1 0 1 1 ½ 0 1 0 1 0 5,5 55 U18 Open 20
59 Lepeskaite Migle 1803 LTU 0 ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 1 1 0 5,5 41 U18 Girls 18
107 Vaskevicius Augustas 1508 LTU 0 ½ ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 1 ½ 5,5 97 U10 Open 10
17 Sibajeva Marija 1661 LTU 1 ½ 1 1 0 ½ ½ 1 1 0 ½ 7 18 U10 Girls -1
67 Misiuk Ivona 1685 LTU 0 ½ 0 ½ ½ ½ 1 0 ½ 0 ½ 4 70 U18 Girls -3
29 Gucaga Augustas 1450 LTU 1 1 0 1 0 1 1 ½ 0 0 1 6,5 34 U08 Open -5
91 Klepeckaite Radvile 1635 LTU 1 0 1 0 0 0 0 0 1 ½ 0 3,5 99 U16 Girls -8
59 Misiuk Emilija 0 LTU 1 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0 4 69 U08 Girls -10
83 Gucagaite Gabriele 1627 LTU 0 0 1 ½ 0 0 1 ½ 0 0 1 4 100 U14 Girls -17
10 Misiuk Ernest 1589 LTU 1 1 0 ½ ½ 1 0 1 1 0 ½ 6,5 32 U08 Open -22
5 Laurusas Tomas 2425 LTU 1 1 ½ 1 0 1 0 1 1 0 0 6,5 27 U16 Open -22
29 Stremavicius Titas 2204 LTU 1 ½ 0 1 1 0 0 1 0 1 1 6,5 52 U14 Open -23



Player details for LTU
Rd. SNo
Name Rtg FED Pts. Res.
Misiuk Emilija 0 LTU Rp:1175 Pts. 4.0
1 14
Oliveira Maria Elisa Ramos Ma 1230 POR 3,5 s 1
2 10
Rindhiya V 1282 IND 6,5 w 0
3 6
Lehaci Miruna-Daria 1445 ROU 8 s 0
4 4
Ginovart Camille 1577 FRA 6 w 1
5 8
Rakshitta Ravi 1312 IND 6,5 s 0
6 89
Zavivaeva Emilia 0 RUS 3,5 w 1
7 17
Adamczyk Zuzanna 0 POL 6 w 0
8 24
Baasandamba Ariunkhishig 0 MGL 5,5 s 0
9 36
Dodu Crina Karina 0 AUT 5 w 0
10 45
Hoshino Meilin 0 JPN 4 s 1
11 76
Sagynay Inzhu 0 KAZ 5 w 0
Misiuk Ernest 1589 LTU Rp:1265 Pts. 6.5
1 79
Kioko Maxrore Wambua 0 KEN 2,5 s 1
2 97
Nguyen Tan 0 USA 7 w 1
3 107
Runets Ivan 0 BLR 5 s 0
4 75
Jiang Kelvin 0 USA 5,5 w ½
5 77
Kabacinski Krzysztof 0 POL 6,5 s ½
6 72
Hidalgo Minano Fernando Jose 0 PER 6,5 w 1
7 119
Stsiapnou Mikita 0 BLR 7 s 0
8 96
Ngo Duc Tri 0 VIE 6,5 w 1
9 124
Tsog-Ochir Tengis 0 MGL 7,5 w 1
10 103
Perkins Joaquin K 0 USA 8 s 0
11 42
Ahmadzade Ahmad 0 AZE 6,5 w ½
Gucaga Augustas 1450 LTU Rp:1370 Pts. 6.5
1 98
Nguyen Thai Dai Vinh 0 CZE 4,5 w 1
2 122
Ter-Saakian Grigorii 0 RUS 5 s 1
3 2
Tsoi Dmitry 1853 RUS 8 w 0
4 96
Ngo Duc Tri 0 VIE 6,5 w 1
5 97
Nguyen Tan 0 USA 7 s 0
6 110
Sezdbekov Almaz 0 KGZ 5,5 s 1
7 111
Shaykhaliev Dzhokhar 0 RUS 7 w 1
8 113
Skatchkov Valery 0 RUS 6,5 s ½
9 3
Nguyen Huynh Minh Thien 1706 VIE 6,5 w 0
10 124
Tsog-Ochir Tengis 0 MGL 7,5 s 0
11 87
Levkov Daniel 0 USA 5,5 w 1
Sibajeva Marija 1661 LTU Rp:1615 Pts. 7.0
1 80
Bucur Denisa-Andreea 0 ROU 5,5 w 1
2 54
Pribylova Sofie 1424 CZE 4,5 s ½
3 50
Szulc Zofia 1446 POL 7 w 1
4 30
Nemcova Karin 1590 CZE 7,5 s 1
5 16
Schneider Jana 1668 GER 6,5 w 0
6 52
Scarpa Claudia 1431 ITA 5,5 s ½
7 43
De Talance Berenice 1501 FRA 6 w ½
8 39 WFM Lakshmi C 1547 IND 6,5 s 1
9 24
Glebova Anastasia 1625 RUS 5,5 w 1
10 19
Badelka Olga 1653 BLR 9 w 0
11 37
Mishra Anwesha 1561 IND 7 s ½
Vaskevicius Augustas 1508 LTU Rp:1456 Pts. 5.5
1 12 CM Kumar Aravind 1944 USA 7,5 s 0
2 165
Martinuc Jani 0 SLO 3,5 w ½
3 159
Leisch Lukas 0 AUT 6 s ½
4 173
Reveco Toledo Luciano Agusto 0 CHI 5,5 w 1
5 64
Baenziger Fabian 1707 SUI 5 s ½
6 55
Kosakowski Jakub 1724 POL 6,5 w 0
7 163
Mahmutbegovic Muharem 0 BIH 5 s ½
8 177
Sizov Vladislav 0 RUS 4,5 w 1
9 83
Morozli Grigorijs 1646 LAT 5,5 s 0
10 187
Yeo Ruizhi Carwyn 0 SIN 5 w 1
11 40
Baranov Ivan 1791 RUS 5,5 s ½
Klepeckaite Radvile 1635 LTU Rp:1685 Pts. 3.5
1 39
Hincu Olga 1966 MDA 5,5 w 1
2 29
Ivanova Simoneta 2016 BUL 7 s 0
3 51
Koloditsova Renata 1881 SVK 4 w 1
4 27
Dragieva Denitza 2027 BUL 7 s 0
5 35
Gaboyan Susanna 1976 ARM 7 w 0
6 62
Ozturk Hilal 1818 TUR 5,5 s 0
7 80
Rodsmoen Maud 1747 NOR 5 w 0
8 42
Zavgorodniaya Alena 1952 RUS 4 w 0
9 95 WFM Amra Tasnim 1574 RSA 4,5 s 1
10 104
Sukhbaatar Enkhjin 0 MGL 3,5 s ½
11 57
Hansen Erle Andrea Marki 1846 NOR 4,5 w 0
Laurusas Tomas 2425 LTU Rp:2313 Pts. 6.5
1 68
Itkin David 2058 CAN 4,5 w 1
2 47
Papasimakopoulos Alexandros 2156 GRE 6,5 s 1
3 29
Nasuta Grzegorz 2256 POL 7 w ½
4 27 FM Kowsarinia Amir 2262 IRI 7,5 w 1
5 17
Beradze Irakli 2327 GEO 6,5 s 0
6 41 FM Le Tuan Minh 2204 VIE 6 s 1
7 14
Narayanan S.L 2350 IND 7,5 w 0
8 31 FM Tran Tuan Minh 2246 VIE 7,5 s 1
9 19
Petrov Nikita 2309 RUS 7 w 1
10 15 FM Harutyunian Tigran K. 2334 ARM 8 s 0
11 39
Ladva Ottomar 2224 EST 8 w 0
Brazdzionis Andrius 1922 LTU Rp:2110 Pts. 6.0
1 35 FM Artemenko Oleg 2235 UZB 6 w 1
2 31 FM Tran Tuan Minh 2246 VIE 7,5 s 0
3 61
Kumsiashvili Nikoloz 2100 GEO 5,5 w 0
4 76
Zhahbai Uulu Zhohar 2029 KGZ 4,5 s 0
5 118
Deary Daniel 1602 SCO 4 w 1
6 74
Sokac Marko 2040 CRO 5,5 s ½
7 70
Markoja Sebastijan 2048 SLO 5,5 w 1
8 68
Itkin David 2058 CAN 4,5 s 1
9 47
Papasimakopoulos Alexandros 2156 GRE 6,5 w 0
10 66
Salomon Johan 2070 NOR 5,5 s 1
11 38
Samdanov Samdan 2227 RUS 6 w ½
Lepeskaite Migle 1803 LTU Rp:1940 Pts. 5.5
1 19 WIM Enkhtuul Altanulzii 2134 MGL 7 w 0
2 42
Stark Saskia 1983 GER 4,5 s ½
3 74
Pereira Susana Martins 1571 POR 4 w 1
4 27 WCM Narva Triin 2065 EST 5 s ½
5 33
Bezkorovaina Mariia 2025 UKR 5,5 w 0
6 48
Bengtsson Jessica 1908 SWE 4,5 s ½
7 54
Delgado Ayala Maria Adriana 1872 MEX 5,5 w 1
8 37
Gelip Ioana 2016 ROU 6,5 s 0
9 64
Mahmutbegovic Nadina 1730 BIH 5 w 1
10 44
Lugo Lozano Luz Adriana 1961 COL 4,5 s 1
11 23 WFM Real Pereyra Diana Carime 2077 MEX 6,5 w 0
Misiuk Ivona 1685 LTU Rp:1670 Pts. 4.0
1 27 WCM Narva Triin 2065 EST 5 w 0
2 48
Bengtsson Jessica 1908 SWE 4,5 s ½
3 46
Badamkhand Norovsambuu 1920 MGL 5,5 w 0
4 76
Agulhas Tiffany 1551 RSA 5 s ½
5 77 WCM Havenga Mirelle 0 RSA 3,5 w ½
6 58 WFM Comas Colon Rinelly 1810 PUR 4,5 s ½
7 75
Lee Melissa 1565 CAN 3,5 w 1
8 54
Delgado Ayala Maria Adriana 1872 MEX 5,5 s 0
9 50
Mendez Tovar Jessica Yissel 1889 MEX 3,5 w ½
10 56
Forsa Elise 1836 NOR 4,5 s 0
11 53
Vasiljeva Sofija 1873 LAT 4 w ½
Misiuk Karolina 0 LTU Rp:1530 Pts. 5.0
1 51
Antonovich Tatiana 1664 BLR 5,5 s 0
2 81
Dong Olivia 1487 NZL 5,5 w 0
3 99
Battsooj Amina 0 MGL 3,5 s 1
4 79
Schloffer Jasmin-Denise 1499 AUT 5,5 w 1
5 59
Greibrokk Ingrid Andrea 1634 NOR 5,5 s 1
6 49
Avetisyan Mariam 1667 ARM 6 w ½
7 43
Gajcin Marina 1702 SRB 6,5 s 0
8 57
Lymysalo Venla 1636 AUT 4,5 w ½
9 65
Wang Alyssa 1596 WLS 5,5 s 0
10 84
Markocic Spela 1477 SLO 4,5 w ½
11 50 WFM De Bruyn Aleida 1664 RSA 5 s ½
Klabis Rokas 2126 LTU Rp:2236 Pts. 5.5
1 18 IM Bluebaum Matthias 2438 GER 7 s 0
2 102
Draskovic Davor 1852 MNE 4 w 1
3 40 FM Westerberg Jonathan 2322 SWE 6 s 0
4 104
Bullen Alex 1824 WLS 3,5 w 1
5 46 IM Borisenko Viacheslav 2276 UKR 6 s 1
6 42 FM Druska Juraj 2310 SVK 6 w ½
7 34 FM Draskovic Luka 2336 MNE 6 s 0
8 54
Rindlisbacher Jan 2246 SUI 5,5 w 1
9 30 FM Kriebel Tadeas 2359 CZE 6,5 s 0
10 56
Drnovsek Gal 2236 SLO 5,5 w 1
11 24
Iskandarov Misratdin 2396 AZE 6,5 s 0
Samulionis Matas 1581 LTU Rp:1890 Pts. 6.0
1 35
Haug Johannes 1983 NOR 5 s 0
2 176
Mubasen Hochobeb 0 NAM 0,5 w 1
3 75
Chetrari Nikita 1844 MDA 6,5 s 1
4 53
Livaic Leon 1913 CRO 6 w ½
5 21 FM He Tommy O 2050 USA 7 s 1
6 33 FM Igonin Temur 1986 UZB 8 w ½
7 27
Panchanatham Vignesh 2012 USA 8 s 0
8 63
Poghosyan Tigran 1876 GER 6 w 0
9 80
Batashevs Arsens 1829 LAT 5,5 w ½
10 84
Pallas Sebastian 1814 GER 5 s 1
11 60
Schmidek Emil 1888 GER 6 w ½
Gucagaite Gabriele 1627 LTU Rp:1405 Pts. 4.0
1 24
Mammadova Narmin 1962 AZE 6 s 0
2 116
Shao Stephanie 0 USA 5 w 0
3 106
Sturm Zala 1436 SLO 2 s 1
4 117
Tjaronda Nicola 0 NAM 3,5 w ½
5 51
Drogovoz Maria 1818 RUS 7 s 0
6 104
Lesnic Galina 1487 MDA 4,5 w 0
7 103
Kokanovic Zana 1493 BIH 3,5 s 1
Bir 092012
 

 
Registruoti šachmatininkai
 

________________

Sporto mokyklų trenerius, pageidaujančius vykti Lietuvos oficialios delegacijos -12-os jaunų šachmatininkų -  Europos jaunų šachmatininkų čempionate vadovu,
prašytume iki 2012 metų birželio 5 dienos atsiųsti PARAIŠKAS Lietuvos šachmatų federacijos Tarybai ePaštu: info@chessfed.lt .
Sporto mokyklų trenerius, pageidaujančius vykti Lietuvos oficialios delegacijos -12-os jaunų šachmatininkų –  Pasaulio  jaunų šachmatininkų čempionate vadovu,
prašytume iki 2012 metų birželio 11 dienos atsiųsti PARAIŠKAS Lietuvos šachmatų federacijos Tarybai ePaštu: info@chessfed.lt .

Iki 2012 metų  birželio 4 dienos 16.30 val. gautos PARAIŠKOS:

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė Miestas  Darbovietė, pareigos  Kandidatuoja būti delegacijos vadovu ir treneriu

Pastabos

1. Virginijus Lakiūnas Panevėžys Panevėžio KKSC treneris

Europos čempionate

Sutinka kandidatuoti delegacijos vadovu ir treneriu,
jei delegacija vyks lėktuvu
2. Kęstutis Kaunas Kaunas

Europos čempionate

 planuojama, kad gali dalyvauti iki 8 jaunų šachmatininkų iš Kauno
3. Laimutis Šolys Kaunas

Europos čempionate

 planuojama, kad gali dalyvauti iki 8 jaunų šachmatininkų iš Kauno
4. Raimondas Paliulionis Biržai

Pasaulio čempionate

 

 

 

 

 

 

 

 

________________

2012 metų Lietuvos  vaikų – jaunių – jaunučių šachmatų   čempionų ir vicečempiomų pasirinkimas
atstovauti Lietuvai 2012 metų Pasaulio arba Europos jaunų šachmatininkų (BM8-18) čempionatuose

Eil.Nr.

Vardas, pavardė Miestas

Amžiaus grupė

Europos jaunų šachmatininkų čempionatas
Praha, Čekija

2012.08. 16-26 d.

Pasaulio jaunų šachmatininkų čempionatas
Mariboras,
Slovėnija
2012.11. 7-17 d.

1.

Augustas Gucaga

Kaunas

B8

P+

2.

Maksim Savičev
Paulius Meškėnas

Klaipėda
Plungė

B8

E+

3.

Emilija Misiuk

Vilnius

M8

P+

4.

Simona Perminaitė

Kaunas

M8

E+

5.

Augustas Vaškevičius

Marijampolė

B10

P+

6.

Aras Jonas Lazaravičius

Kaunas

B10

E+

7.

Gabija Šimkūnaitė

Šiauliai

M10

E+

8.

Marija Šibajeva

Klaipėda

M10

P+

9.

Matas Samulionis

Šiauliai

B12

+

10.

Paulius Pultinevičius

Marijampolė

B12

E+

11.

Karolina Misiuk

Vilnius

M12

P+

12.

Saulė Gailiūnaitė

Kaunas

M12

E+

13.

Titas Stremavičius

Kaunas

B14

P+

14.

Laurynas Miknevičius

Kaunas

B14

E+

15.

Agnė Semonavičiūtė

Šiauliai

M14

 E+


16.

Gabrielė Gucagaitė

Kaunas

M14


  P+

17.

Tadas Vanagas

Panevėžys

B16

E+

18.

Andrius Brazdžionis

Panevėžys

B16

P+

19.

Giedrė Vanagaitė

Panevėžys

M16

E+

20.

Radvilė Klepeckaitė

Biržai

M16

P+

21.

Rokas Klabis

Šiauliai

B18

+

22.

Karolis Poška

Plungė

B18

E+

23.

Miglė Lepeškaitė

Kaunas

M18

P+

24.

Živilė Urbonavičiūtė

Panevėžys

M18

 E+

 

LŠF taryba prašo visų amžiaus grupių vaikų – jaunučių – jaunių Lietuvos čempionų asmeniškai (tevų) patvirtinti savo pasirinkimą raštu (epaštu  info@chessfed.lt)  iki 2012.06.05 dienos, nurodant kuriame čempionate pageidaujate dalyvauti:
Pasaulio jaunų šachmatininkų čempionate ar į Europos jaunų šachmatininkų  čempionate.
Vicečempionai -Lietuvos čempionatų  2 -ųjų vietų laimėtojai -   taip pat turi raštu patvirtinti  dalyvavimą jiems likusiame arba Europos arba Pasaulio čempionate.
Šiems Europos ir Pasaulio čempionatų dalyviams -pakviestiesiams dalyviams- suteikiamas nemokamas apgyvendinimas bei maitinimas ir padengiamas startinis mokestis (65 EUR Europos čempionato ar 70 EUR Pasaulio čempionate). Visas kitas su dalyvavimu susijusias išlaidas: organizacinį mokestį  (150 EUR Europos čempionate ar 140 EUR Pasaulio čempionate); kelionės išlaidas; draudimo išlaidas ir kitas išlaidas apmoka patys čempionatų dalyviai.
LŠF prezidento Aleksandro Černovo įsteigti 100 EUR prizai 2012 metų Lietuvos čempionams bus išmokėti išvykstant į čempionatus.
Europos čempionato dalyvių organizacinį mokestį (150 EUR) bei pinigus už  kelionės  į Čekiją bilietus reikės  pervesti į LŠF sąskaitą iki 2012 metų birželio 20 dienos.
Pakviestiesiams  Europos čempionato dalyviams – viso dvylikai dalyvių- bus suteiktas nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) nuo 2012 metų rugpjūčio 16 dienos (tik vakarienė) iki 26 dienos (pusryčiai ir pietūs) 4 žvaigždučių viešbutyje TOP HOTEL PRAHA “standartinės” kategorijos dviviečiuose kambariuose. Pakviestuosius dalyvius  lydintis delegacijos vadovas gyvens tame pačiame viešbutyje.

 

________________

 Šachmatininkai, planuojantys vykti į Europos čempionatą  papildomais  (EXTRA) žaidejais, apie pageidavimą dalyvauti Europos čempionate   turi  pranešti raštu   (epaštu  info@chessfed.lt)  iki 2012.06.05 dienos.
 Papildomi žaidėjai  privalo apsigyventi ir maitintis viešbutyje TOP HOTEL PRAHA.  Papildomiems (EXTRA)  žaidėjams nebus padengiamas jokios su dalyvavimu susijusios išlaidos: 130 EUR startinis mokestis; nakvynės ir maitinimosi išlaidos; kelionės ir draudimo išlaidos;  kitos išlaidos.

Geg 302012
 
moscow2012.fide

“V.Anandas apgynė Pasaulio šachmatų čempiono titulą Maskvoje

Gegužės 30d. Maskvoje, Tretjakovo paveikslų galerijoje baigėsi tris savaites trukęs Pasaulio šachmatų čempionato finalinis mačas tarp Pasaulio čempiono titulą gyniusio indo Visvanatano Anando ir į jo titulą pretendavusio Izraelio didmeistrio Boriso Gelfando.
Mačo reglamentu nustatytosios 12 partijų klasikiniais šachmatais (kiekvienam žaidėjų skiriama po 2 val. pirmiesiems 40 ėjimų, jeigu partija jais nepasibaigia –dar po 1val. sekantiems 20 ėjimų, o jeigu partija nesibaigia ir per 60 ėjimų, tuomet kiekvienas žaidėjų dar gauna po 15 min. partijai pabaigti, pridedant po 30 sek. už kiekvieną ėjimą, pradedant 61-uoju) neišaiškino nugalėtojo, mačui pasibaigus 6:6.
Milžiniška sportinė mačo svarba ir 2,5 milijonų JAV dolerių vertės prizinis fondas lėmė varžovų siekimą vengti klaidų ir nenorą beatodairiškai rizikuoti. Todėl dauguma pagrindiniojo mačo laiko partijų baigėsi lygiosiomis. Tik 7 ir 8 mačo partijose varžovai apsikeitė smūgiais. Pirmiausia į priekį išsiveržė pretendentas B.Gelfandas, baltosiomis figūromis sugebėjęs pasiekti pergalę Pasaulio čempiono mėgiamojoje slaviškojoje gynyboje. Pajutęs rimtą grėsmę sostui, V.Anandas sugebėjo atsilošti jau sekančioje partijoje, baltosiomis figūromis pasiekęs vieną trumpiausių Pasaulio čempionatų mačų istorijoje pergalę jau 17-uoju ėjimu.
Trečiadienį įvyko reglamentu nustatytas tai-breikas greitosiomis partijomis. Pirmiausia žaidėjai turėjo sužaisti 4 greitųjų partijų mačą, kur kiekvienas žaidėjas gaudavo po 25min. partijai pabaigti + 10sek. po kiekvieno padaryto ėjimo. Jeigu ir šis greitaeigis mačas nebūtų išaiškinęs nugalėtojo, laiko kontrolė būtų toliau trumpinama, kol galiausiai būtų prieita iki vadinamosios “staigios mirties” partijos, kuomet baltaisiais žaidžiantis žaidėjas gautų 5min., o juodaisiais -4min. partijai pabaigti. Tačiau lygiųjų atveju Pasaulio čempionu būtų paskelbtas juodaisiais žaidęs žaidėjas.
Burtų keliu pirmasis baltąsias figūras tai-breike gavo pretendentas, tačiau atkakli partija baigėsi lygiosiomis. Antroji partija pasižymėjo aiškiu Pasaulio čempiono spaudimu, tačiau ilgą laiką B.Gelfandas sėkmingai gynėsi turėdamas pėstininku mažiau. Visgi stokodamas laiko, pretendentas apsiriko 71-uoju ėjimu, kuomet iki išsigelbėjimo buvo visai arti.V.Anandas šventė lemtingą pergalę 77-uoju ėjimu.
Per likusias dvi tai-breiko partijas B.Gelfandui nepavyko pakeisti mačo eigos, nors labai realius šansus pasižymėti jis turėjo 3-iojoje partijoje, žaisdamas baltosiomis figūromis. Ši ir paskutinioji 4 tai-breiko partija baigėsi taikiai. Abiejose paskutinėse partijose pretendentas aštriai stokojo apmąstymo laiko, kas jam sutrukdė atlikti optimaliausius sprendimus.
Laimėjęs tai-breiką 2,5:1,5, 43-jų metų V.Anandas išsaugojo Pasaulio šachmatų čempiono titulą. Pelnęs šį titulą 2007m. Pasaulio čempionato finaliniame turnyre Meksike, 2008m. geriausias visų laikų Indijos didmeistris jį apgynė Bonoje mače prieš rusą V.Kramniką, o 2010m. Sofijoje prieš bulgarą V.Topalovą. Šiemet B.Gelfandui taip pat nepavyko paveržti Pasaulio čempiono titulo iš Indijoje plačiai žinomo ir liaupsinamo sportininko”  [Kauno šachmatų klubas "Margiris"]

Oficialioje mačo svetainėje http://moscow2012.fide.com/en/ – tiesioginės video transliacijos anglų ir rusų kalbomis;
programos apie pasaulio čempionatų istoriją…

Lap 272011