Lie 072013
 
juodasisrikis_logo

Žaibo šachmatų turnyras (9-13 turų šveicariškąja sistema pagal atitinkamas FIDE šachmatų taisykles; turų skaičius priklausys nuo dalyvių skaičiaus; laiko kontrolė  - 3 min.+ 2 s) vyks sveikatingumo centre „SiNergija“ (Gruodžio 17-osios g. 52A, Ukmergė) 2013 m. liepos 07 dieną; registracija iki 10.45; turnyro pradžia – 11.00 val.  Starto mokestis – 20 Lt;  jaunimui, moksleiviams, vaikams – (g. 1993 m. ir jaunesni) – 10 Lt. Turnyras registruotas FIDE žaibo reitingui apskaityti. Organizatoriai nurodo, kad apie dalyvavimą turi būti pranešta turnyro organizatoriams iki 2013-07-03 d. 20.00 val.

 REZULTATAI

Detali informacija ir fotoreportažas – asociacijos šachmatų klubo “Juodasis rikis”  interneto svetainėje www.juodasisrikis.lt.

Parsisiųsti (Karaliaus_Mindaugo_greituju_sachmatu_turnyro_Ukmergeje_nuostatai_2013.pdf.PDF)

 

Lie 062013
 
juodasisrikis_logo

Greitųjų šachmatų turnyras (9-13 turų šveicariškąja sistema pagal atitinkamas FIDE šachmatų taisykles; turų skaičius priklausys nuo dalyvių skaičiaus; laiko kontrolė  - 10 min.+ 5 s) vyks sveikatingumo centre „SiNergija“ (Gruodžio 17-osios g. 52A, Ukmergė) 2013 m. liepos 06 dieną; registracija iki 10.45; turnyro pradžia – 11.00 val.  Starto mokestis – 20 Lt;  jaunimui, moksleiviams, vaikams – (g. 1993 m. ir jaunesni) – 10 Lt. Turnyras registruotas FIDE greitųjų reitingui apskaityti. Organizatoriai nurodo, kad apie dalyvavimą turi būti pranešta turnyro organizatoriams iki 2013-07-03 d. 20.00 val.

REZULTATAI

Detali informacija ir fotorep0rtažas – asociacijos šachmatų klubo “Juodasis rikis”  interneto svetainėje www.juodasisrikis.lt.

Parsisiųsti (Karaliaus_Mindaugo_greituju_sachmatu_turnyro_Ukmergeje_nuostatai_2013.pdf.PDF)

 

Rgs 222012
 
juodasisrikis_logo

2012 m. rugsėjo 23 d. Ukmergės sveikatingumo centre vyko Komandinis greitųjų (10 min + 5s) šachmatų turnyras “Prie Šventosios upės”. Susirinko 30 komandų (120 žaidėjų) iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Jonavos, Rokiškio, Vilkaviškio ir Ukmergės.
A turnyre 10 suaugusųjų ir jaunių komandų sužaidė po 9 partijas ratų sistema.
B turnyre dalyvavo 20 jaunučių (g. 2000 m. ir jaunesni) komandų. Čia nugalėtojai išaiškėjo irgi sužaidus 9 partijas šveicariškąja sistema.
A turnyre pirmąją vietą iškovojo Kauno “Milsa” komanda, tarp jaunių pirma – Šiaulių “Jauniai” komanda.
B turnyre po atkaklių kovų nugalėjo Kauno komanda “Iš kur žinai?”.

A komandinio turnyro prizininkai:
I vieta – Kauno “Milsa” (Titas Stremavičius, Paulius Juknis, Laurynas Miknevičius, Tadas Čeponis)
II vieta – Šiaulių “Drakonas” (Rimas Tamošaitis, Raimondas Narmontas, Gintautas Jurgis Plungė, Vilma Paulauskienė)
III vieta – Šiaulių “Jauniai” (Rokas Klabis, Tadas Vanagas, Marijus Vičas, Lukas Bučinskas)

A komandinio turnyro jaunių grupės nugalėtojai:
I vieta – Šiaulių “Jauniai” (Rokas Klabis, Tadas Vanagas, Marijus Vičas, Lukas Bučinskas)

B komandinio turnyro prizininkai:
I vieta – Kauno “Iš kur žinai?” (Markas Černiauskas, Saulė Gailiūnaitė, Aras Jonas Lazaravičius, Augustas Gucaga)
II vieta – Vilniaus ŠŠM (Dino Mukovoz, Nerijus Vasiliauskas, Vincas Ivanauskas, Juozapas Ivanauskas)
III vieta – Šiaulių “Šiauliai” (Lukas Stauskas, Matas Samulionis, Ugnius Visockas, Tomas Povilaitis)

A turnyro prizininkai prie I lentos:
I vieta – Tomas Laurušas (Kauno “Tylėk!!”),
II vieta – Rolandas Martinkus (Vilkaviškio SM),
III vieta – Titas Stremavičius (Kauno “Milsa”)

A turnyro prizininkai prie II lentos:
I vieta – Raimondas Narmontas (Šiaulių “Drakonas”),
II vieta – Paulius Juknis (Kauno “Milsa”),
III vieta – Andrius Paulauskas (Vilniaus ŠŠM)

A turnyro prizininkai prie III lentos:
I vieta – Gintautas Jurgis Plungė (Šiaulių “Drakonas”),
II vieta – Anatolijus Kornejevas (Ukmergės “Ketveriukė”),
III vieta – Marijus Vičas (Šiaulių “Jauniai”)

A turnyro prizininkai prie IV lentos:
I vieta – Tadas Čeponis (Kauno “Milsa”),
II vieta – Lukas Bučinskas (Šiaulių “Jauniai”),
III vieta – Vilma Paulauskienė (Šiaulių “Drakonas”)

B turnyro prizininkai prie I lentos:
I vieta – Markas Černiauskas (Kauno “Iš kur žinai?”),
II vieta – Lukas Stauskas (Šiaulių “Šiauliai”),
III vieta – Dino Mukovoz (Vilniaus ŠŠM)

B turnyro prizininkai prie II lentos:
I vieta – Matas Samulionis (Šiaulių “Šiauliai”),
II vieta – Nerijus Vasiliauskas (Vilniaus ŠŠM),
III vieta – Benas Mickus (“Kauno Miražas I”)

B turnyro prizininkai prie III lentos:
I vieta – Aras Jonas Lazaravičius (Kauno “Iš kur žinai?”),
II vieta – Paulius Bisigirskas (Panevėžio “Nike”),
III vieta – Emilija Misiuk (Vilniaus ŠŠM II)

B turnyro prizininkai prie IV lentos:
I vieta – Augustas Gucaga (Kauno “Iš kur žinai?”),
II vieta – Domantas Bilskis (Kauno “Miražas-I”),
III vieta – Juozapas Ivanauskas (Vilniaus ŠŠM)
A turnyro (suaugusieji ir jauniai) komandos, rezultatai:
http://chess-results.com/tnr79274.aspx?lan=1

B turnyro (jaunučiai, g. 2000 m. ir jaun.) komandos, burtai, rezultatai:
http://chess-results.com/tnr81312.aspx?lan=1

Plačiau (per 200 vnt. nuotraukų) apie turnyrą šachmatų klubo “Juodasis rikis” skyrelyje:
http://juodasisrikis.weebly.com/komandinis-2012-09-23.html 

 

tarptautinis meistras Vytautas Šlapikas 

 

 

Parsisiųsti (greituju-sachmatu-komandu-turnyro-Prie-SVENTOSIOS-UPES-nuostatai.pdf.PDF)