Bal 262013
 
Chessfed.lt Logo

Deimantė Daulytė apgynė Lietuvos čempionės titulą

Vilniuje balandžio 26 d. baigėsi 2013 m. klasikinių šachmatų Lietuvos moterų čempionatas.
Kaip ir tikėtasi, pirmąsias vietas iškovojo tituluotos sportininkės:

1. WGM Deimantė Daulytė – 8.0 taškai iš 9 galimų;
2. WIM Salomėja Zaksaitė – 6.5 taško;
3. WFM Vesta Kasputė – 5.5 taško.

Sveikiname!

REZULTATAI: Lietuvos moterų čempionatas.

Nr. Pavardė, vardas Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tšk. Vt. Koef.
1 Butvilaitė Berta Rėja 1570 * 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2.0 9 10.50
2 WGM Daulytė Deimantė 2317 1 * 1 1 ½ 1 1 1 ½ 1 8.0 1 31.00
3 Zykienė Rita 2001 1 0 * 0 ½ ½ 0 0 0 0 2.0 10 6.50
4 Vanagaitė Giedrė 2033 1 0 1 * ½ 1 0 0 1 0 4.5 6 15.25
5 WIM Zaksaitė Salomėja 2152 1 ½ ½ ½ * 1 1 1 ½ ½ 6.5 2 26.00
6 Semonavičiūtė Agnė 1735 1 0 ½ 0 0 * ½ 0 0 ½ 2.5 8 8.00
7 Paulauskaitė Gintarė 2065 1 0 1 1 0 ½ * 1 ½ 0 5.0 5 16.50
8 Urbonavičiūtė Živilė 1782 1 0 1 1 0 1 0 * 0 0 4.0 7 11.00
9 WFM Kasputė Vesta 2100 0 ½ 1 0 ½ 1 ½ 1 * 1 5.5 3 23.25
10 Apanavičiūtė Kristina 1950 0 0 1 1 ½ ½ 1 1 0 * 5.0 4 20.00

Spa 022012
 
chessfedlogo

Lietuvos  greitųjų šachmatų komandų 2012 metų pirmenybės - Panevėžyje, Pramogų ir Prekybos centre Babilonas, Klaipėdos g. 143 a.,  2012 m. spalio 13-14 dienomis.

Fotoreportažas Ukmergės  šachmatų klubo “JUODASIS RIKIS” interneto svetainėje.

REZULTATAI: varžybų nugalėtojais tapo ir Lietuvos šachmatų federacijos taurę iškovojo Panevėžio šachmatų klubo komanda:

1. Panevėžio ŠK- 1 (RtgAvg:2279, TB1: 13 / TB2: 20)














Bo.
Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1
Laurušas Tomas 2459 1 ½ 1 0 1 1 ½ 5 7 2153 20 -13
2 IM Labeckas Kęstutis 2397 1 1 ½ 1 0 1 1 5,5 7 2045 20 -5,6
3 IM Dambrauskas Virginijus 2305 1 1 1 1 1 1 1 7 7 2002 20 28
4
Jakaitytė Rūta 1954 0 0 ½ 0 ½ 1 ½ 2,5 7 1957 20 -19,6

 

Laurušas Tomas 2459 LTU Rp:2311
Rd. SNo
Name Rtg Pts. Res. Bo.
1 28
Jurkūnas Marijus 1820 2,5 s 1 1
2 64
Klabis Rokas 2114 5,5 w ½ 1
3 23
Vanagas Tadas 2047 4 s 1 1
4 51 IM Sakalauskas Vaidas 2417 4,5 w 0 1
5 18
Rimeikis Andrius 2153 3 s 1 1
6 14
Stremavičius Titas 2187 3,5 w 1 1
7 1 IM Šlapikas Vytautas 2331 5,5 s ½ 1
Labeckas Kęstutis IM 2397 LTU Rp:2275
Rd. SNo
Name Rtg Pts. Res. Bo.
1 29
Strigūnas Rytis 1641 1 w 1 2
2 65
Vičas Marijus 2015 1,5 s 1 2
3 24
Brazdžionis Andrius 1969 6 w ½ 2
4 52 FM Vedrickas Tautvydas 2324 1,5 s 1 2
5 19
Kalvaitis Sigitas 2223 4 w 0 2
6 16
Juknis Paulius 2177 4,5 s 1 2
7 2
Šimonis Karolis 1966 2 w 1 2
Dambrauskas Virginijus IM 2305 LTU Rp:2802
Rd. SNo
Name Rtg Pts. Res. Bo.
1 30
Požerskas Giedrius 1626 2,5 s 1 3
2 66
Narmontas Raimondas 2133 4,5 w 1 3
3 25
Jurkūnas Nerijus 1908 3 s 1 3
4 55
Kudžma Laimonas 2178 3,5 w 1 3
5 22
Vasylius Kęstutis 2114 2 s 1 3
6 15
Bieliauskas Marius 2163 3,5 w 1 3
7 3
Mecelis Artūras 1894 4,5 s 1 3
Jakaitytė Rūta 1954 LTU Rp:1855
Rd. SNo
Name Rtg Pts. Res. Bo.
1 31
Urbonavičiūtė Živilė 1772 4 w 0 4
2 67
Paulauskaitė Gintarė 2075 5 s 0 4
3 26
Vanagaitė Giedrė 1953 5,5 w ½ 4
4 54 WGM Daulytė Deimantė 2212 7 s 0 4
5 21
Žalimaitė Ieva 1901 5 w ½ 4
6 17
Beinoraitė Viktorija 1987 4 s 1 4
7 4
Savickienė Virginija 1801 0,5 w ½ 4

 

1. Panevėžio ŠK- 1 (RtgAvg:2279, TB1: 13 / TB2: 20)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Laurušas Tomas 2459 1 ½ 1 0 1 1 ½ 5.0 7 2153 20 -13.0
2 IM Labeckas Kęstutis 2397 1 1 ½ 1 0 1 1 5.5 7 2045 20 -5.6
3 IM Dambrauskas Virginijus 2305 1 1 1 1 1 1 1 7.0 7 2002 20 28.0
4   Jakaitytė Rūta 1954 0 0 ½ 0 ½ 1 ½ 2.5 7 1957 20 -19.6
  2. Vilniaus MRU (RtgAvg:2292, TB1: 12 / TB2: 20.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1 IM Sakalauskas Vaidas 2417 1   1 1   ½ 1 4.5 5 2173 20 15.2
2 FM Vedrickas Tautvydas 2324 ½ 0   0 0   1 1.5 5 2125 20 -40.8
3   Šetkauskas Vaidas 2216 1 1 1   0 1   4.0 5 1973 20 3.0
4 WGM Daulytė Deimantė 2212 1 1 1 1 1 1 1 7.0 7 1812 20 23.8
5   Kudžma Laimonas 2178   1 1 0 1 ½ 0 3.5 6 2033 20 -10.6
  3. Panevėžio KKSC-1 (RtgAvg:1969, TB1: 10 / TB2: 18.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Vanagas Tadas 2047 1 ½ 0 1 1 ½ 0 4.0 7 2187 20 33.0
2   Brazdžionis Andrius 1969 1 1 ½ 1 1 ½ 1 6.0 7 2056 20 65.4
3   Jurkūnas Nerijus 1908 1 ½ 0 1 0 0 ½ 3.0 7 1929 20 4.6
4   Vanagaitė Giedrė 1953 1 1 ½ 1 0 1 1 5.5 7 1722 20 27.6
  4. Plungės VŠK “Bokštas” (RtgAvg:2094, TB1: 8 / TB2: 17)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Rimeikis Andrius 2153 1 ½ 1 ½ 0 0 0 3.0 7 2241 20 4.8
2   Kalvaitis Sigitas 2223     1 1 1 1 0 4.0 5 2185 20 25.4
3   Vaičekauskas Gytis 2098 1 0   1   1   3.0 4 1872 20 -1.4
4   Žalimaitė Ieva 1901 1 ½ 1 1 ½ 1 0 5.0 7 1719 20 33.0
5   Vasylius Kęstutis 2114 ½ ½ 0   0   1 2.0 5 1993 20 -23.4
  5. Kauno “Milsa” (RtgAvg:2129, TB1: 8 / TB2: 15.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Stremavičius Titas 2187 1 0 1 ½ 0 0 1 3.5 7 2056 20 -17.6
2   Juknis Paulius 2177 1 ½ 0 1 1 0 1 4.5 7 1958 20 -11.0
3   Bieliauskas Marius 2163 0 0 1 1 ½ 0 1 3.5 7 1735 20 -44.6
4   Beinoraitė Viktorija 1987 0 1 0 1 1 0 1 4.0 7 1559 20 -15.2
  6. Šiaulių “Drakonas” (RtgAvg:2089, TB1: 8 / TB2: 14.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Žilinskas Vaidotas 2134 0 1 0 ½ 0 1 1 3.5 7 1964 20 -27.0
2   Tamošaitis Rimas 2138 1 0 0 1 1 0 1 4.0 7 1934 20 -18.0
3   Plungė Gintautas Jurgis 2033         1 1 1 3.0 3 1453 20 4.6
4   Paulauskienė Vilma 2050 1 0 0 0 0 0 ½ 1.5 7 1701 20 -70.2
5   Šetikienė Gražina 1848 ½ 0 1 1       2.5 4 1737 20 19.0
  7. “Vilniaus fortas” (RtgAvg:2110, TB1: 8 / TB2: 13.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Batkovskytė Dominyka 2093 0 ½ 1 ½ 0 1 ½ 3.5 7 2029 20 -10.8
2   Skrebnevskis Romanas 2228 1 0 ½ 1       2.5 4 1930 20 -13.4
3 WFM Kasputė Vesta 2102 1 ½ 1 ½ 1 0 1 5.0 7 1936 20 3.4
4   Mališauskienė Marina 2015 ½ 0 0 0 1 0 1 2.5 7 1730 20 -43.2
5   Vaitkevičius Paulius 1700         0 0 0 0.0 3 1664 20 -6.6
  8. Alytaus SRC (RtgAvg:1795, TB1: 8 / TB2: 13.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1 IM Labuckas Aidas 2268 1 ½ 0 0 1 1 1 4.5 7 1941 20 -12.6
2   Tamošiūnas Tomas 2023 1 1 0 0 0 ½ 1 3.5 7 1836 20 -15.2
3   Žebelis Rimantas 1888 1 ½ 0 0 ½ 1 1 4.0 7 1713 20 3.4
4   Petraitienė Odeta 0 1 ½ 0 0 0 0 0 1.5 7 1795    
  9. Šiaulių “Šiauliai” (RtgAvg:2084, TB1: 7 / TB2: 16.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Klabis Rokas 2114 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1 5.5 7 2106 20 37.4
2   Vičas Marijus 2015 1 0 ½ 0 0 0 0 1.5 7 2093 20 -27.8
3   Narmontas Raimondas 2133 1 0 1 ½ 1 ½ ½ 4.5 7 1853 20 -7.2
4   Paulauskaitė Gintarė 2075 1 1 1 1 1 0 0 5.0 7 1678 20 -3.0
  10. Druskininkai (RtgAvg:1662, TB1: 7 / TB2: 16)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Janulynas Jonas 1802 1 1 0 0 0 1 0 3.0 7 1991 20 20.4
2   Šalenga Rytis 2111 0 1 1 1 1 1 0 5.0 7 1939 20 9.6
3   Šipelis Sigitas 1734 0 1 0 1 0 1 0 3.0 7 1825 20 8.4
4   Kartanaitė Marija 0 ½ 1 1 1 0 1 ½ 5.0 7 1801    
  11. Rokiškio “Valdovė” (RtgAvg:1651, TB1: 7 / TB2: 13.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Mikėnas Laimutis 1985 0 1 0 ½ 1 0 1 3.5 7 1651 20 -29.0
2   Ivanauskas Raimundas 1871 0 1 ½ 0 1 1 1 4.5 7 1625 20 -8.6
3   Tuska Rimantas 1747 ½ 1 0 0 1 0 1 3.5 7 1504 20 -19.4
4   Jaškūnaitė Areta 0 0 ½ 0 0 ½ 1 0 2.0 7 1572    
  12. Ukmergės ŠK “Juodasis rikis” (RtgAvg:1998, TB1: 7 / TB2: 12.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1 IM Šlapikas Vytautas 2331 1 1 1 ½ 1 ½ ½ 5.5 7 1955 20 3.8
2   Šimonis Karolis 1966 0 ½ 1 0 0 ½ 0 2.0 7 1992 20 -23.0
3   Mecelis Artūras 1894 1 1 ½ 0 1 1 0 4.5 7 1833 20 19.6
4   Savickienė Virginija 1801 0 0 0 0 0 0 ½ 0.5 7 1873 20 -47.0
  13. Šiaulių “Dubysa” (RtgAvg:1680, TB1: 6 / TB2: 15)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Bučinskas Lukas 1747 0   0 ½ 0 1 1 2.5 6 1918 20 14.4
2   Stauskas Lukas 1735 0 1   0 0   ½ 1.5 5 1607 30 -20.4
3   Samulionis Matas 1570 1 1 0   1 0   3.0 5 1852 20 36.8
4   Semonavičiūtė Agnė 1668 1 1 1 1 1 0 ½ 5.5 7 1603 20 70.4
5   Jankevičius Nedas 1657   1 ½ 0   1 0 2.5 5 1498 20 13.4
  14. Biržų ŠK-1 (RtgAvg:1602, TB1: 6 / TB2: 14)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Jukna Gaivaldas 1938 0 0 0 1 1 0 ½ 2.5 7 1732 30 -43.2
2   Vitkevičius Juozas 1858 0 1 ½ 1 1 1 0 4.5 7 1736 20 10.8
3   Variakojis Laimutis 0 0 0 ½ 1 1 0 1 3.5 7 1499    
4   Klepeckaitė Radvilė 1611 0 0 1 1 ½ 1 0 3.5 7 1749 20 22.6
  15. Šiaulių “Rokiruotė” (RtgAvg:1615, TB1: 6 / TB2: 14)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Ralys Vincas 1963 1 1 1 ½ 1 0 1 5.5 7 1874 20 38.2
2   Barkauskas Vilius 1754 0 ½ ½ 0 1 ½ 1 3.5 7 1796 30 19.2
3   Čmilis Viktoras 0 ½ 0 ½ 0 ½ 0 1 2.5 7 1517    
4   Butvilaitė Berta Reja 1742 0 ½ 0 0 ½ 1 ½ 2.5 7 1485 20 -20.2
  16. Panevėžio ŠK- 2 (RtgAvg:1791, TB1: 6 / TB2: 11)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Voroblievas Artūras 1871 0 0 1 1 1     3.0 5 1786 20 5.6
2   Kviliūnas Vladislovas 1825 ½ ½ 1 0   0 0 2.0 6 1933 20 -9.0
3   Aleksandravičius Darius 1719 0 1 ½ 0 1 1 0 3.5 7 1727 20 1.8
4   Dapkuvienė Lina 1750 0 ½ 0 0 0 1 0 1.5 7 1606 20 -31.2
5   Ramanauskas Leonas 1756         0 1 0 1.0 3 1578 20 -16.4
  17. Panevėžio KKSC-2 (RtgAvg:1715, TB1: 5 / TB2: 12)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Jurkūnas Marijus 1820 0 1 0 ½ 1 0 0 2.5 7 2097 20 17.6
2   Strigūnas Rytis 1641 0 0   1 0 0 0 1.0 6 2066 20 4.8
3   Požerskas Giedrius 1626 0 1 ½ 1 0 0 0 2.5 7 1848 20 7.8
4   Urbonavičiūtė Živilė 1772 1   1   1   1 4.0 4 1755 20 47.4
5   Šaumanaitė Skaistė 1730   1 0 1   0   2.0 4 1428 20 4.8
  18. Vilkaviškio “Širvinta” (RtgAvg:1000, TB1: 4 / TB2: 8)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Žemaitis Raimondas 0 0 0 ½ 0 0 1 0 1.5 7 1803    
2   Balanda Audrius 0 0 0   0   0 ½ 0.5 5 1798    
3   Kružinauskas Stasys 0 0 0 0 0 0 1 1 2.0 7 1513    
4   Čibirkienė Rasa 0 0 ½ 1   ½ 0   2.0 5 1275    
5   Jaškūnienė Dalia 0     1 0 ½   ½ 2.0 4 1320    
  19. Biržų ŠK-2 (RtgAvg:1454, TB1: 3 / TB2: 9)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Gabrėnas Jonas 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0 7 1797    
2   Krivičius Donatas 1504 1 0 0 1 0 1 0 3.0 7 1663 30 21.9
3   Juknaitė Aneta 1679     ½         0.5 1 1719 20 1.2
4   Juknaitė Aurelija 1631 1 0 1 1 ½ 1 1 5.5 7 1404 20 18.0
5   Dilys Domantas 0 0 0   0 0 0 0 0.0 6 1383    
  20. Šiaulių ŠK (RtgAvg:1317, TB1: 1 / TB2: 5.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Vidginis Vykintas 1720 0 0 ½ 1 0 1 0 2.5 7 1660 20 -5.2
2   Semonavičiūtė Miglė 1548 0 0 1 0 0 0 0 1.0 7 1704 30 -40.8
3   Navickas Ričardas 0 0 0 0 1 0 0 0 1.0 7 1449    
4   Fokaitė Gabrielė 0 0 0 0 0 ½ 0 ½ 1.0 7 1439  

 

Komandą sudarė 3 vyrai, 1 moteris ir 1 atsarginis žaidėjas (-a). Varžybos vyko šveicariška sistema 7 ratais pagal FIDE greitųjų šachmatų taisykles.  Laiko kontrolė: po 45 min. plius 10 sek. po kiekvieno padaryto ėjimo kiekvienam žaidėjui.

Parsisiųsti (2012_LTU__greituju_sachmatu_komandu_pirmenybes_2012.pdf.PDF)

Parsisiųsti doc formatu

Rgs 102012
 
wco2012

Pasaulio šachmatų Olimpiada 2012
Oficiali svetainė
Lietuvos šachmatininkų rinktinės;
REZULTATAI : LTU open ; LTU moterys

Olimpiadoje varžėsi šachmatininkai iš 158 valstybių .

Lietuvai atstovavo
Lietuvos atvira rinktinė: didmeistris Vidmantas Mališauskas (gim. 1963 m., ELO koeficientas 2451), tarptautinis meistras Mindaugas Beinoras (gim. 1987 m., ELO 2346), tarptautinis meistras Emilis Pileckis (gim. 1990 m., ELO 2443), tarptautinis meistras Kęstutis Labeckas (gim. 1988 m., ELO 2378), FIDE meistras Tautvydas Vedrickas (gim. 1990 m., ELO 2344), treneris IA Jonas Sidabras
ir Lietuvos moterų rinktinė:didmeistrė Viktorija Čmilytė (gim. 1983 m., ELO 2520), moterų didmeistrė Deimantė Daulytė (gim. 1989 m., ELO 2216), FIDE moterų meistrė Vesta Kasputė (gim. 1984 m., ELO 2118), Gintarė Paulauskaitė (gim. 1991 m., ELO 2053), Jovita Žiogaitė (gim. 1986 m., ELO 2052), treneris IM Vaidas Sakalauskas.
Lietuvos delegacijos vadovas Josifas Buršteinas; FIDE kongrese ir ECU generalinėje asamblėjoje Lietuvai atstovavo IM Antanas Zapolskis.

 40-oje FIDE Pasaulio šachmatų Olimpiadoje dalyvauja ir daugiau lietuvių: Irena Karsokaitė ir Violeta Benkunskienė – atstovauja tarptautinės aklųjų ir silpnaregių  šachmatų asociacijos (IBCA) olimpinei rinktineiMonika Gedvilaitė -  atstovauja Airijai (pirmoji Airijos olimpinės moterų rinktinės lenta); 2012 metų Lietuvos čempionas GM Aloyzas Kveinys - Irano olimpinės  moterų rinktinės kapitonas; 2011 metų Lietuvos čempionas GM Šarūnas Šulskis - Škotijos olimpinės rinktinės kapitonas.

2012-08-28  1r    GanaLietuva    0:4 ;                 moterys   TunisasLietuva   0:4
2012-08-29  2r    JAVLietuva      3.5:0.5            moterys   LietuvaSlovakija 1.5:2.5
2012-08-30  3r   Lietuva - Sirija    3.5:0.5           moterys   Čilė -Lietuva 0.5:3.5
2012-08-31  4r     Lietuva- Kirgizija  1.5:2.5          moterys   VietnamasLietuva 3:1
2012-09-01  5r     KazachstanasLietuva   2:2       moterys   LietuvaAlžyras   2.5:1.5
2012-09-03  6r    LietuvaKosta Rika     1.5:2.5    moterys  Lietuva - Suomija 4:0
2012-09-04  7r    AndoraLietuva 1:3                moterys  OlandijaLietuva 1.5:2.5
2012-09-05  8r    IndonezijaLietuva  3.5:0.5       moterys  LietuvaIranas 2:2
2012-09-06  9r   Lietuva- Tunisas       1.5:2.5           moterys IspanijaLietuva 3.5:0.5
2012-09-07 10r   Nepalas Lietuva     1.5:2.5       moterys LietuvaLatvija 2:2
2012-09-09 11r  LietuvaLiuksemburgas 3:1                moterys LietuvaVengrija 0.5:3.5

Open turnyro nugalėtojais tapo Armėnijos šachmatininkai;  moterų turnyro nugalėtojos – Rusijos šachmatininkės.
Lietuvos moterų rinktinė iškovojo 44 vietą, o Lietuvos vyrų rinktinė tenkinosi 82 vieta.
Viktorija Čmilytė – 12-ta tarp pirmosios lentos šachmatininkių; Gintarė Paulauskaitė – 14-ta tarp penktosios lentos šachmatininkių.
Gintarė Paulauskaitė ir Jovita Žiogaitė įvykdė kandidačių į moterų meistres normas.
Didmeistrio Lietuvos čempiono Aloyzo Kveinio vadovaujamos Irano šachmatininkės iškovojo 9 vietą; didmeistrio Lietuvos eksčempiono Šarūno Šulskio vadovaujami Škotijos šachmatininkai – 76 vieta; Monika Gedvilaitė, atstovaujanti Airijai, įvykdė moterų FIDE meistrės normą.

_________     Lietuvos žiniasklaida    _________

Lietuvos žinios 2012-08-28: Jūratė Žemaitytė “Lietuvos didmeistriai – su skirtingomis vėliavomis”;
Lietuvos rytas 2012-08-29: “Lietuvos šachmatininkai olimpiadą pradėjo pergalingai”;
Lietuvos žinios 2012-08-31: “Šachmatų festivalis įsibėgėja” ;
Lietuvos žinios 2012-09-01: “Lietuvos šachmatininkai pakilo”;
Lietuvos rytas 2012-09-04: “Lietuvos šachmatininkės nugalėjo Suomijos atstoves“;
Delfi 2012-09-04: “Lietuvos moterų rinktinė pasaulio šachmatų olimpiadoje iškovojo ketvirtą pergalę“;
etaplius.lt 2012-09-05: “Šachmatininkės įveikė olandes, šachmatininkai – Andoros ekipą”;
Lietuvos žinios  2012-09-06: “Šachmatininkės didina apsukas”;
Respublika 2012-09-06: “Lietuvos šachmatininkės sužaidė lygiosiomis su iranietėmis“;
Lietuvos rytas 2012-09-07: “Lietuvos moterų ir vyrų šachmatų rinktinės patyrė nesėkmes”;
balsas.lt 2012-09-08: “Lietuvos šachmatininkės sužaidė lygiosiomis, o šachmatininkai iškovojo pergalę”;
Lietuvos žinios 2012-09-11: Saulius RAMOŠKA “Šachmatai Lietuvoje ritasi žemyn”

______________________________________________________

40th Olympiad Istanbul 2012 Open tournament
Team-Composition for federation LTU – Open
82. Lithuania (LTU / RtgAvg:2405, TB1: 11 / TB2: 203.5)
Bo.
Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Games Rp rtg+/-
1 GM Malisauskas Vidmantas 2451 0 1 1 ½ 1 ½ 0 0 0 4 9 2427 -3,4
2 IM Beinoras Mindaugas 2346 1 0 ½ ½ 0 1 0 1 1 5 9 2264 1,8
3 IM Pileckis Emilis 2443 1 ½ 1 0 1 ½ 0 ½ 1 1 6,5 10 2412 0,1
4 FM Vedrickas Tautvydas 2344 1 1 0 0 ½ ½ 0 3 7 1973 -33
5 IM Labeckas Kestutis 2378 1 0 ½ 0 1 ½ ½ ½ 1 5 9 2257 -9,9

 

40th Olympiad Istanbul 2012 Women tournament
Team-Composition for federation LTU – Women
44. Lithuania (LTU / RtgAvg:2227, TB1: 12 / TB2: 255)
Bo.
Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Games Rp rtg+/-
1 GM Cmilyte Viktorija 2520 1 ½ ½ 1 1 1 1 ½ 1 ½ 8 10 2464 3,1
2 WGM Daulyte Deimante 2216 0 1 ½ 0 1 1 0 0 1 0 4,5 10 2193 -3,9
3 WFM Kaspute Vesta 2118 1 0 ½ 0 0 0 1,5 6 1973 -16,2
4
Ziogaite Jovita 2052 1 1 0 ½ 1 1 0 0 0 4,5 9 2067 5,7
5
Paulauskaite Gintare 2053 1 1 1 1 1 ½ 0 0 0 5,5 9 2064 16,8
Rgp 192012
 


25-ios tarptautinės šachmatų varžybos s “Panevėžys Open” ’2012

Tarptautinės šachmatų varžybos “Panevėžys Open” 2012 metais vyks jau 25 kartą.

Šios Panevėžio šachmatų klubo kasmet rengiamos varžybos, yra buvusio Panevėžio šachmatų klubo direktoriaus sporto meistro Algimanto Česnausko pradėtų rengti 1988 metais tarptautinių šachmatų festivalių tęsinys.

Nuo 2001 metų varžybas organizuoja naujasis Panevėžio šachmatų klubo direktorius Arvydas Baltrūnas.

Nuo 2002 metų Panevėžio Open šachmatų turnyrai registruojami FIDE (tarptautinėje šachmatų federacijoje) ir jų dalyviai, iki tol neturėję ELO (tarptautinis reitingas) įvertinimo, gali jo siekti, o turintys – jį gerinti.

Numatomi FIDE registruoti turnyrai:
OPEN A (prizų fondas 4000 LT) – šachmatininkams, kurių ELO ne mažesnis nei 1900. Turnyre dalyvaus ne mažiau kaip 3 IM – šachmatininkai turės galimybę įvykdyti normas;
OPEN B (prizų fondas 2000 LT) – šachmatininkams, kurių ELO ne didesnis nei 2000;
žaibo šachmatų turnyras.

Varžybų svetainė http://www.panevezysopen.eu

 

Bir 242012
 
BALTIJA2012

2012 metų birželio 19–23 dienomis tradicinis IX tarptautinis ,,Baltijos taurės“ festivalis pakvies šachmatininkus į viešbučio „Žilvinas“ konferencijų centrą Palangoje - dalyvauti varžybose registravosi 333 šachmatininkai iš  Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Suomijos, Danijos: 4 GM; 3 WGM; 1 IM; 1 WIM; 3 FM; 2 WFM.

2012 m. ,,Baltijos taurės“ festivalyje siūloma dalyvauti dešimtyje skirtingų turnyrų. Turnyrai skirti įvairaus amžiaus žaidėjams (vaikams, jaunuoliams, suaugusiesiems), skirtingos laiko kontrolės („žaibo“, greitųjų ir klasikinių šachmatų), įvairiaus meistriškumo lygio šachmatų entuziastams, meistrams, didmeistriams. Be tradicinių vaikų ir jaunių šveicariškosios sistemos turnyrų su „knock out“ sistema, atviro reitingo turnyro, keturių ‚,Žaibo“ turnyrų, planuojamas atskiras didmeistrių turnyras, rato sistemos turnyras su moterų didmeistrės norma bei pačių mažiausių žaidėjų – septynmečių ir jaunesnių – turnyras.

IX tarptautinį ,,Baltijos“  šachmatų festivalį organizuoja sporto ir meno klubas “JUODA BALTA, Jonas Sidabras. Festivalio programa; festivalio programa anglų kalba.

FIDE: Baltija GM CUP;  Baltija WGM CUP;  Baltija GM CUPBaltija CUP

Registruoti šachmatininkai: “Baltija GM Cup“;  “Baltija WGM Cup” “Baltija Cup” (Open A)“Baltija Youth Cup” (Open B)“Baltija Children Cup” (Open C)“Baltija Svyturiuku Cup” (Open C7)

Aktuali informacija: www.juodabalta.org

BALTIJA 2012

 

REZULTATAI:

Baltija WGM CUP

Rank after Round 4

Rk. Name FED RtgI Club/City Pts.  TB1  TB2  TB3 K rtg+/-
1 WGM Rogule Laura LAT 2317 Riga 3.0 6.00 0.0 2 15 2.4
2 Vanagaite Giedre LTU 1972 Panevezys 2.5 4.50 0.0 2 15 25.8
3 WFM Styazhkina Anna RUS 2107 St. Petersburg 2.5 4.00 0.0 2 15 13.9
4 WGM Stjazhkina Olga RUS 2260 St. Petersburg 1.5 2.75 0.0 0 15 -12.4
5 WGM Daulyte Deimante LTU 2244 Siauliai 1.5 1.75 0.0 1 15 -8.9
6 WIM Zaksaite Salomeja LTU 2223 Kaunas 1.0 2.00 0.0 0 15 -20.9

Baltija GM CUP

OPEN A

Ranking crosstable after Round 1

Rk. Name FED 1.Rd 2.Rd Pts.  TB1  TB2  TB3
1 IM Samolins Vitalijs LAT 72b1 27w 1.0 0.0 0.0 1.0
2 Laurusas Tomas LTU 73w1 28b 1.0 0.0 0.0 1.0
3 FM Vedrickas Tautvydas LTU 74b1 29w 1.0 0.0 0.0 1.0
4 FM Tvarijonas Povilas LTU 75b1 32w 1.0 0.0 0.0 1.0
5 Putka Verner LAT 76w1 30b 1.0 0.0 0.0 1.0
6 Laimins Lauris LAT 77w1 31b 1.0 0.0 0.0 1.0
7 Berzinsh Ivars LAT 78b1 34w 1.0 0.0 0.0 1.0
8 Osis Renars LAT 79w1 33b 1.0 0.0 0.0 1.0
9 Stremavicius Titas LTU 80b1 36w 1.0 0.0 0.0 1.0
10 Bernotas Arturs LAT 81w1 35b 1.0 0.0 0.0 1.0
11 Juknis Paulius LTU 82b1 38w 1.0 0.0 0.0 1.0
12 Bieliauskas Marius LTU 83w1 37b 1.0 0.0 0.0 1.0
13 Emdin Mark RUS 84b1 39w 1.0 0.0 0.0 1.0
14 Klabis Rokas LTU 85w1 40b 1.0 0.0 0.0 1.0
15 Vanagas Tadas LTU 86b1 41w 1.0 0.0 0.0 1.0
16 Dienine Daiva LTU 87b1 45w 1.0 0.0 0.0 1.0
17 Vaitonis Vytautas LTU 88w1 42b 1.0 0.0 0.0 1.0
18 Dunaveckis Deniss LAT 89b1 46w 1.0 0.0 0.0 1.0
19 Melderis Uldis LAT 90w1 43b 1.0 0.0 0.0 1.0
20 Tvarijonas Tomas LTU 91b1 52w 1.0 0.0 0.0 1.0
21 Dubinskas Konstantinas LTU 92w1 44b 1.0 0.0 0.0 1.0
22 Tokranovs Dmitrijs LAT 93b1 53w 1.0 0.0 0.0 1.0
23 Svitojus Zygimantas LTU 94w1 49b 1.0 0.0 0.0 1.0
24 Velioniskis Robertas LTU 95b1 47w 1.0 0.0 0.0 1.0
25 Kazakovskiy Valeriy BLR 96w1 51b 1.0 0.0 0.0 1.0
26 Lielmezs Girts LAT 97b1 48w 1.0 0.0 0.0 1.0
27 Beliajeva Olga LTU 98w1 1b 1.0 0.0 0.0 1.0
28 Vicas Marijus LTU 99b1 2w 1.0 0.0 0.0 1.0
29 Tumosa Algis LTU 100w1 3b 1.0 0.0 0.0 1.0
30 Vainovska Valentina LAT 101b1 5w 1.0 0.0 0.0 1.0
31 Vins Aleksis LAT 102b1 6w 1.0 0.0 0.0 1.0
32 Bertavicius Vytautas LTU 103w1 4b 1.0 0.0 0.0 1.0
33 Poska Karolis LTU 104b1 8w 1.0 0.0 0.0 1.0
34 Slusnys Evaldas LTU 105w1 7b 1.0 0.0 0.0 1.0
35 Chernyak Viktoria RUS 106b1 10w 1.0 0.0 0.0 1.0
36 Lukosius Rimvydas LTU 107w1 9b 1.0 0.0 0.0 1.0
37 Ceponis Tadas LTU 108b1 12w 1.0 0.0 0.0 1.0
38 Zidanavicius Eimutis LTU 109w1 11b 1.0 0.0 0.0 1.0
39 Juodzevicius Darius LTU 110w1 13b 1.0 0.0 0.0 1.0
40 Dzenkauskas Jurgis LTU 111b1 14w 1.0 0.0 0.0 1.0
41 Beks Edmunds LAT 112w1 15b 1.0 0.0 0.0 1.0
42 Lepeskaite Migle LTU 113b1 17w 1.0 0.0 0.0 1.0
43 Barsciauskas Gintautas LTU 114b1 19w 1.0 0.0 0.0 1.0
44 Stabulnieks Klavs LAT 64b1 21w 1.0 0.0 0.0 1.0
45 Alekna Laurynas LTU 65w1 16b 1.0 0.0 0.0 1.0
46 Bitinas Zigmas LTU 66w1 18b 1.0 0.0 0.0 1.0
47 Gudauskas Martynas LTU 67w1 24b 1.0 0.0 0.0 1.0
48 Marcinkevicius Alfonsas LTU 68w1 26b 1.0 0.0 0.0 1.0
49 Meskenaite Rugile LTU 69b1 23w 1.0 0.0 0.0 1.0
50 Povilavicius Vytas LTU 70w1 57b 1.0 0.0 0.0 1.0
51 Stauskas Lukas LTU 71b1 25w 1.0 0.0 0.0 1.0
52 Blumbergs Ralfs LAT -1 20b 1.0 0.0 0.0 1.0
53 Dambrauskas Algirdas LTU -1 22b 1.0 0.0 0.0 1.0
54 Vaicekauskas Gytis LTU 59w½ 60b 0.5 0.0 0.5 0.5
55 Petrovskis Olegs LAT 60w½ 59b 0.5 0.0 0.5 0.5
56 Zirnovas Martynas LTU 61w½ 63b 0.5 0.0 0.5 0.5
57 Miknevicius Laurynas LTU 62b½ 50w 0.5 0.0 0.5 0.5
58 Mikhalev Artyom RUS 63w½ 61b 0.5 0.0 0.5 0.5
59 Gaizauskaite Ginte LTU 54b½ 55w 0.5 0.0 0.5 0.5
60 Cerniauskas Markas LTU 55b½ 54w 0.5 0.0 0.5 0.5
61 Jankus Giedrius LTU 56b½ 58w 0.5 0.0 0.5 0.5
62 Liutvinas Laurynas LTU 57w½ 64b 0.5 0.0 0.5 0.5
63 Maksvytis Marius LTU 58b½ 56w 0.5 0.0 0.5 0.5
64 FM Solys Laimutis LTU 44w0 62w 0.0 0.0 1.0 0.0
65 Kalvaitis Sigitas LTU 45b0 91w 0.0 0.0 1.0 0.0
66 Valantiejus Vaidotas LTU 46b0 93w 0.0 0.0 1.0 0.0
67 Buzas Narvydas Antanas LTU 47b0 95w 0.0 0.0 1.0 0.0
68 Galuscak Viktoras LTU 48b0 97w 0.0 0.0 1.0 0.0
69 Sirokov Jevgenijs LAT 49w0 90b 0.0 0.0 1.0 0.0
70 Zukauskas Aloyzas LTU 50b0 99w 0.0 0.0 1.0 0.0
71 Januseviciute Donata LTU 51w0 92b 0.0 0.0 1.0 0.0
72 Zuj-Zaikovskis Nikita LAT 1w0 94b 0.0 0.0 1.0 0.0
73 Barkauskas Vilius LTU 2b0 101w 0.0 0.0 1.0 0.0
74 Djogteva Jekaterina LAT 3w0 96b 0.0 0.0 1.0 0.0
75 WFM Kiolbasa Oliwia POL 4w0 98b 0.0 0.0 1.0 0.0
76 Norkunas Domas LTU 5b0 102w 0.0 0.0 1.0 0.0
77 Vardanyan Aras LTU 6b0 104w 0.0 0.0 1.0 0.0
78 Vidginis Vykintas LTU 7w0 100b 0.0 0.0 1.0 0.0
79 Levdansky Aleksey RUS 8b0 106w 0.0 0.0 1.0 0.0
80 Reklaitis Sarunas LTU 9w0 103b 0.0 0.0 1.0 0.0
81 Jocas Arturas LTU 10b0 108w 0.0 0.0 1.0 0.0
82 Misiuk Ivona LTU 11w0 105b 0.0 0.0 1.0 0.0
83 Michailov Andrej LTU 12b0 111w 0.0 0.0 1.0 0.0
84 Sabaliauskis Martynas LTU 13w0 107b 0.0 0.0 1.0 0.0
85 Janonis Paulius LTU 14b0 113w 0.0 0.0 1.0 0.0
86 Kryzanauskas Laimonas LTU 15w0 109b 0.0 0.0 1.0 0.0
87 Limanovska Elizabete LAT 16w0 110b 0.0 0.0 1.0 0.0
88 Paulauskas Andrius LTU 17b0 114w 0.0 0.0 1.0 0.0
89 Eigminas Kipras LTU 18w0 112b 0.0 0.0 1.0 0.0
90 Semonaviciute Agne LTU 19b0 69w 0.0 0.0 1.0 0.0
91 Sidabras Ignas LTU 20w0 65b 0.0 0.0 1.0 0.0
92 Sidabras Jonas LTU 21b0 71w 0.0 0.0 1.0 0.0
93 Klepeckaite Radvile LTU 22w0 66b 0.0 0.0 1.0 0.0
94 Ruginiene Ramune LTU 23b0 72w 0.0 0.0 1.0 0.0
95 Maciuityte Meda LTU 24w0 67b 0.0 0.0 1.0 0.0
96 Abukavicius Danielius LTU 25b0 74w 0.0 0.0 1.0 0.0
97 Andrijunas Zanas LTU 26w0 68b 0.0 0.0 1.0 0.0
98 Bakutis Audrius LTU 27b0 75w 0.0 0.0 1.0 0.0
99 Balanda Audrius LTU 28w0 70b 0.0 0.0 1.0 0.0
100 Barista Tomas LTU 29b0 78w 0.0 0.0 1.0 0.0
101 Buterlevicius Rytis LTU 30w0 73b 0.0 0.0 1.0 0.0
102 Drungiliene Loreta LTU 31w0 76b 0.0 0.0 1.0 0.0
103 Dubova Anna LAT 32b0 80w 0.0 0.0 1.0 0.0
104 Gelzinis Paulius LTU 33w0 77b 0.0 0.0 1.0 0.0
105 Grapmanis Edgars LAT 34b0 82w 0.0 0.0 1.0 0.0
106 Juska Martynas LTU 35w0 79b 0.0 0.0 1.0 0.0
107 Kane Marta LAT 36b0 84w 0.0 0.0 1.0 0.0
108 Kobenko Vladislav RUS 37w0 81b 0.0 0.0 1.0 0.0
109 Kulikov Mikhail RUS 38b0 86w 0.0 0.0 1.0 0.0
110 Lukonins Romans LAT 39b0 87w 0.0 0.0 1.0 0.0
111 Maciuityte Greta LTU 40w0 83b 0.0 0.0 1.0 0.0
112 Riauka Vytautas LTU 41b0 89w 0.0 0.0 1.0 0.0
113 Semonaviciute Migle LTU 42w0 85b 0.0 0.0 1.0 0.0
114 Zolotov Roman LTU 43w0 88b 0.0 0.0 1.0 0.0

 

 

Parsisiųsti (2012-Baltija-festivalis.doc.DOC)

 

 

Parsisiųsti (2012-BALTIJA-FESTIVAL-a.doc.DOC)

 

Bir 032012
 
juodasisrikis_logo

Asociacija šachmatų klubas “Juodasis rikis” kviečia šachmatininkus dalyvauti Ukmergės miesto šventės greitųjų šachmatų turnyre, kuris vyks 2012 m. birželio 03 d. (sekmadienį) Ukmergės sveikatingumo centre (Gruodžio 17-osios g. 52A, Ukmergė).
Bus rungtyniaujama / įskaita Suaugusiųjų, Jaunių (U18 / g. 1994 m. ir jaunesni), Jaunučių (U14 / g. 1998 m. ir jaunesni), vaikų (U10), vaikų (U6), Senjorų (S60), Moterų/Merginų, Mergaičių, Ukmergės r. kaimo bendruomenių narių, Ukmergiškių grupėse.

Turnyro nuostatai:
1) Word-o formate (kartu su paraiškos forma)
2) PDF-o formate (su klubo anstpaudu ir klubo prezidento parašu)

 Rezultatai: http://chess-results.com/tnr73796.aspx?art=4&lan=1&turdet=YES

 
 

 

Geg 252012
 
VILNIAUS_FORTAS

Greitųjų šachmatų bei žaibo šachmatų 2012 metų atviri Vilniaus miesto suaugusiųjų ir jaunų šachmatininkų čempionatai,  skirti Lietuvos nusipelniusio  trenerio Vitaliaus Vlado Andriušaičio (1927-2006) atminimui, vyks 2012 metų gegužės 25, 26-27 dienomis Vilniuje, Vilniaus įgulos karininkų ramovėje  (Pamėnkalnio g. 13, Vilnius). Aktuali informacija “VILNIAUS FORTO” interneto svetainėje ;   (registravimosi forma; užsiregistravę šachmatininkai)

Užregistruoti šachmatininkai/rezultatai: blitz-A; rapid-A; rapid-B (U18) .

Parsisiųsti (VVA-2012-Vilnius-ch-blitz-rapid.pdf.PDF)