Rgp 092019
 
Agota Kontrimaitė užėmė antrąją vietą mergaičių iki 10 m. įskaitoje (organizatorių nuotr.)

Rugpjūčio 8 d. Miureke (Austrija) baigėsi Europos Sąjungos jaunučių ir vaikų čempionatai. Juose varžėsi keturi Lietuvos jaunieji šachmatininkai – plungiškiai Matas Praspaliauskas (U12) ir Agota Kontrimaitė (U10) bei broliai Eimantas Jasas (U12) ir Ignas Jasas (U8) iš Panevėžio.

Agota Kontrimaitė grupėje iki 10 metų 5,5 taško iš 9, užimdama 7-ąją vietą tarp visų dalyvių ir 2-ąją tarp mergaičių. Sveikiname!

Ignas Jasas su 6/9 aštuonmečių grupėje liko ketvirtas, dėl papildomų rodiklių likęs už prizininkų trejeto.

Visi lietuvių rezultatai.

Geg 032019
 

Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatų pasirinkimai.

2019 m. Europos, pasaulio bei Europos Sąjungos jaunių čempionatų dalyviams, iškovojusiems teisę atstovauti Lietuvai, reikalinga užpildyti registracijos į šiuos čempionatus formą:

Registracijos forma .xlsx formatu.

  Europa čempionatas (Bratislava, Slovakija) Pasaulio čempionatas (Kinija, Indija)
B8 Norkeliūnas Šarūnas  
M8 Kiseleva Sofija  
B10 Bazilius Augustinas  
M10 Remeikaitė Rugilė  
B12 Pidlužnij Gleb  
M12 Misiuk Monika  
B14 Indriūnas Matas Greičius Pijus
M14 Andrašūnaitė Rusnė  
B16 Jukšta Karolis Bagvilas Lukas
M16 Ravluševič Evelina Mačiulaitytė Barbora
B18 Vardanyan Aras Pultinevičius Paulius
M18 Šibajeva Marija Šimkūnaitė Gabija
     
eB8 Remeika Vytenis  
eB10 Misiuk Martynas  
eM16 Mačiulaitytė Barbora  
Spa 032018
 

2015-2018 metais LŠF į tarptautines šachmatų varžybas deleguotų sportininkų sąrašas

 

2015 m. jaunimo pasaulio čempionatas

 

Tomas Laurušas B20

 

2015 m. jaunių pasaulio čempionatas

 

Deivis Kungys B8

Matas Indriūnas B10

Karolis Jukšta B12

Paulius Pultinevičius B14

Lukas Stauskas B16

Andrius Brazdžionis B18

Monika Misiuk G8

Emilija Misiuk G12

Guoda Perminaitė G14

Marija Šibajeva G14

Jana Bespalova G16

Areta Jaškūnaitė G18

2015 jaunių Europos

Gleb Pidlužnij B8

Matas Indriūnas B10

Dovydas Labanauskas B10

Benas Mickus B12

Karolis Jukšta B12

Paulius Vaitkevičius B14

Nedas Jankevičius B16

Titas Stremavičius B18

Aistė Lengvinaitė G8

Emilė Motuzaitė G8

Ieva Grikšaitė G10

Evelina Ravluševič G12

Marija Šibajeva G14

Saulė Gailiūnaitė G16

Skaistė Šaumanaitė G18

 

2015 m. Europos komandinis Europos čempionatas

 

Aloyzas Kveinys

Tomas Laurušas

Mindaugas Beinoras

Tautvydas Vedrickas

Deimantė Daulytė

Salomėja Zaksaitė

Daiva Batytė

Rita Zykienė

 

2015 m. Europos moterų individualus čempionatas

 

Deimantė Daulytė

 

2016 m. jaunių pasaulio čempionatas

 

Karolis Jukšta B14

Paulius Pultinevičius B16

Marija Šibajeva G14

Rosita Griciūtė G16

Rugilė Meškėnaitė G18

 

2016 m. jaunių Europos čempionatas

 

Neimantas Viliušis B8

Gleb Pidlužnij B10

Pijus Stremavičius B12

Kasparas Maziukas B14

Lukas Stauskas B16

Laurynas Miknevičius B18

Agnė Mickūnaitė G8

Rusnė Andrašūnaitė G10

Barbora Mačiulaitytė G12

Kristina Maziukaitė G12

Marija Šibajeva G14

Gabija Šimkūnaitė G14

Saulė Gailiūnaitė G16

Skaistė Šaumanaitė G18

 

2016 m. olimpiada

 

Eduardas Rozentalis

Tomas Laurušas

Šarūnas Šulskis

Vidmantas Mališauskas

Paulius Pultinevičius

Viktorija Čmilytė

Deimantė Daulytė

Salomėja Zaksaitė

Daiva Batytė

Laima Domarkaitė

 

2016 m. Europos moterų individualus čempionatas

 

Deimantė Daulytė

 

2017 m. komandinis Europos čempionatas

 

Deimantė Cornettė

Salomėja Zaksaitė

Simona Kiseleva

Saulė Gailiūtė

 

 

2017 m. jaunimo pasaulio čempionatas

 

Andrius Brazdžionis B20

Marija Šibajeva G20

 

2017 m. jaunių Europos čempionatas

 

Martynas Misuk B8

Daniel Šer B8

Gleb Pidlužnij B10

Neimantas Viliušis B10

Tomas Povilaitis B12

Karolis Jukšta B14

Paulius Pultinevičius B16

Augustas Vaškevičius B16

Lukas Stauskas B18

Luknė Lengvinaitė G8

Monika Misiuk G10

Rusnė Andrašūnaitė G12

Barbora Mačiulaitytė G14

Meida Šimaitė G16

Agnė Semonavičiūtė G18

 

2017 m. Europos klubų čempionatas

 

“Maccabi” komanda

 

2017 m. Europos moterų individualus čempionatas

 

Deimantė Cornette

Salomėja Zaksaitė

 

2018 m. jaunių pasaulio čempionatas

 

Pijus Stremavičius B14

Karolis Jukšta B16

Paulius Pultinevičius B18

Barbora Mačiulaitytė G14

Gabija Šimkūnaitė G16

Guoda Perminaitė G18

 

2018 m. jaunių Europos čempionatas

 

Martynas Misiuk B8

Nojus Kancleris B8

Augustinas Bazilius B10

Gustas Morkūnas B10

Gleb Pidlužnij B12

Steponas Žilakauskis B12

Pijus Stremavičius B14

Augustas Gucaga B14

Karolis Jukšta B16

Aistis Butvilas B16

Lukas Stauskas B18

Augustė Švenčionytė G8

Beatričė Paknytė G10

Kotryna Šukytė G12

Elžbieta Paknytė G12

Monika Misiuk G12

Kristina Maziukaitė G14

Barbora Mačiulaitytė G14

Marija Šibajeva G16

Saulė Gailiūnaitė G18

 

2018 m. Europos klubų čempionatas

 

“Overtime” komanda

 

2018 m. olimpiada

 

Šarūnas Šulskis

Paulius Pultinevičius

Tomas Laurušas

Titas Stremavičius

Vidmantas Mališauskas

Deimantė Cornette

Salomėja Zaksaitė

Daiva Batytė

Marija Šibajeva

Guoda Perminaitė

 

2018 m. Europos moterų individualus čempionatas

 

Deimantė Cornette

Rgs 282018
 

LIETUVOS ŠACHMATŲ FEDERACIJOS

NARIAMS

 

 LIETUVOS ŠACHMATŲ FEDERACIJOS

PRANEŠIMAS

APIE ŠAUKIAMĄ NEEILINĮ VISUOTINĮ FEDERACIJOS NARIŲ SUSIRINKIMĄ

 

2018-09-27, Vilnius

 

 

Informuojame, kad Lietuvos šachmatų federacijos, toliau dar vadinama „federacija“, taryba 2018 m. rugsėjo 20 d. priėmė sprendimą šaukti neeilinį visuotinį federacijos narių susirinkimą.

Šaukiamo neeilinio visuotinio federacijos narių susirinkimo data – 2018 m. spalio 27 d.

Šaukiamo neeilinio visuotinio federacijos narių susirinkimo pradžia – 13 val. 00 min.

Registracijos į šaukiamą neeilinį visuotinį federacijos narių susirinkimą pradžia – 12 val. 00 min.

Šaukiamo neeilinio visuotinio federacijos narių susirinkimo vieta – Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovė, Pamėnkalnio g. 13, Vilnius.

 

 

Šaukiamo neeilinio visuotinio federacijos narių susirinkimo darbotvarkė:

  1. Neeilinio visuotinio federacijos narių susirinkimo eigos klausimų sprendimas (pirmininko, sekretoriaus rinkimai, balsavimo ir balsų skaičiavimo tvarkos tvirtinimas ir pan.).
  2. Lietuvos šachmatų federacijos įstatų pakeitimai ir naujos įstatų redakcijos tvirtinimas.

 

 

Su pagarba

 

Lietuvos šachmatų federacijos

prezidentas Aleksandr Černov

 

Bal 262018
 
World Cadet U8, U10, U12 Championships 2018 Santiago de Compostela (Galicia), Spain 3-Nov-2018 16-Nov-2018
Grupė Žaidėjas Miestas
B8 Misiuk Martynas Vilnius
M8 Griksaite Laura Tauragė
B10 Bazilius Augustinas Vilnius
M10 Mickunaite Agne Ukmergė
B12 Mecelica Erikas Kaunas
M12 Misiuk Monika Vilnius
World Youth U14, U16, U18 Championships 2018 Halkidiki, Greece 19-Oct-2018 1-Nov-2018
Grupė Žaidėjas Miestas
M14 Stremavicius Pijus Kaunas
B16 Maciulaityte Barbora Kaunas
M16 Juksta Karolis Kaunas
B18 Simkunaite Gabija Šiauliai
M18 Pultinevicius Paulius Marijampolė
M18 Perminaite Guoda Kaunas

 

European Youth Chess Championship U8-U18 2018 Riga, Latvia 19-Aug-2018 30-Aug-2018
Grupė Žaidėjas Miestas
B8 Kancleris Nojus Vilnius
M8 Svencionyte Auguste Biržai
B10 Morkunas Gustas Ukmergė
M10 Paknyte Beatrice Vilnius
B12 Pidluznij Gleb Klaipėda
M12 Sukyte Kotryna Vilnius
B14 Gucaga Augustas Kaunas
M14 Maziukaite Kristina Vilnius
B16 Butvilas Aistis Kaunas
M16 Sibajeva Marija Klaipėda
B18 Stauskas Lukas Šiauliai
M18 Gailiunaite Saule Kaunas