Geg 062019
 

Paskelbti 2019 metų Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatų nuostatai. Čempionatai vyks Dubingiuose gegužės 18-19 dienomis.

Nuostatai.

Registracijos forma .xlsx formatu.

—-

2019 m. Europos, pasaulio bei Europos Sąjungos jaunių čempionatų dalyviams, iškovojusiems teisę atstovauti Lietuvai, reikalinga užpildyti registracijos į šiuos čempionatus formą:

Registracijos forma .xlsx formatu.

Vas 202019
 

Vasario 15-20 dienomis „Karolinos“ viešbutyje Vilniuje vyko berniukų ir mergaičių amžiaus grupių iki 10, iki 12, iki 14, iki 16 ir iki 18 m. čempionatai.

Nugalėtojai ir vicečempionai iškovojo teisę atstovauti Lietuvai tarptautiniuose jaunių, jaunučių ir vaikų turnyruose – pasaulio čempionatuose Kinijoje (BM08-12, rugpjūčio 20 – rugsėjo 2 Veifange) ir Indijoje (BM14-18, spalio 1-13 Mumbajuje) arba Europos čempionate Slovakijoje (rugpjūčio 1-12 Bratislavoje).

B10:

  1. Augustinas Bazilius (Vilnius, 7 taškai iš 9)
  2. Daniel Šer (Šiauliai, 7/9)
  3. Gustas Morkūnas (Kėdainiai, 7/9)

M10:

  1. Rugilė Remeikaitė (Vilnius, 7,5/9)
  2. Luknė Lengvinaitė (Kretinga, 7/9)
  3. Irena Andrea Jelagaitė (Vilnius, 7/9)

B12:

  1. Gleb Pidlužnij (Klaipėda, 9/9)
  2. Aleksandras Učkuronis (Vilnius, 6,5/9)
  3. Matas Praspaliauskas (Plungė, 6,/9)

M12:

  1. Monika Misiuk (Vilnius, 8,5/9)
  2. Eglė Grikšaitė (Tauragė, 7/9)
  3. Agnė Mickūnaitė (Ukmergė, 6/9)

B14:

  1. Matas Indriūnas (Vilnius, 7,5/9)
  2. Pijus Greičius (Jurbarkas, 7/9)
  3. Karolis Račkauskas (Kėdainiai, 6,5/9)

M14:

  1. Rusnė Andrašūnaitė (Šiauliai, 6,5/8)
  2. Kristina Maziukaitė (Vilnius, 6,5/8)
  3. Ieva Grikšaitė (Tauragė, 5,5/8)

B16:

  1. Karolis Jukšta (Kaunas, 8,5/9)
  2. Lukas Bagvilas (Šiauliai, 7/9)
  3. Pijus Stremavičius (Kaunas, 6/9)

M16:

  1. Barbora Mačiulaitytė (Kaunas, 9/9)
  2. Evelina Ravluševič (Vilnius, 8/9)
  3. Darija Staškevičiūtė (Panevėžys, 6,5/9)

B18:

  1. IM Paulius Pultinevičius (Marijampolė, 7/7)
  2. Aras Vardanyan (Vilnius, 5/7)
  3. Aironas Koliasnikovas (Šiauliai, 4,5/7)

M18:

  1. Gabija Šimkūnaitė (Šiauliai, 5/6)
  2. Marija Šibajeva (Klaipėda, 5/6)
  3. Guoda Perminaitė (Kaunas, 2,5/6)