Rgs 302012
 
banner_ankara2012_2
didmeistrė Viktorija Čmilytė; 2012 rugsėjo 16 diena (ankara2012.fide.com nuotrauka)

didmeistrė Viktorija Čmilytė; 2012 rugsėjo 16 diena
(ankara2012.fide.com nuotrauka)

 

Moterų FIDE GRAND PRIX 2011_2012
Moterų FIDE GRAND PRIX 

Turnyro svetainė
Nuotraukos
Tiesioginės transliacijos
Rezultatai 
Ankaroje (Turkija) vykusiame Tarptautinės šachmatų federacijos turnyre „Women Grand Prix Ankara 2012“  geriausioji Lietuvos šachmatininkė didmeistrė Viktorija Čmilytė užėmė ketvirtąją vietą ir pelnė 3750 EUR prizą.  Lietuvos šachmatininkė surinko 6,5 taško iš 11 galimų.
Nugalėjo 25-erių metų indė Hampi Koneru (Humpy Koneru, 2593), surinkusi 8,5 taško. Antrąją vietą užėmė Slovėnijos atstovė Ana Muzyčuk (2606; 8 tšk.), o trečiąją – kinė Džao Suė (Zhao Xue, 2549).
 
Interviu su geriausia Lietuvos šachmatininke, Europos Čempione, didmeistre Viktorija Čmilyte “Lietuvos žiniose” :
2012-09-29 Saulius Ramoška “Viktorija pasiryžusi nustumti šachmatus į šoną”  

Moterų FIDE Grand Prix 2011-2012 rezultatai

Name Fed Rostov Shenzhen Nalchik Kazan Jermuk Ankara 3 geriausi
Hou Yifan CHN 160 160   100 160   480
Koneru,H IND 65     145 110 160 415
MuzychukA SLO 100 130   145   130 405
Zhao Xue CHN   75 160   60 110 345
Lahno,K UKR 130   80 50 110   320
Ju Wenjun CHN   100 130   75 50 305
Cmilyte,V LTU   35 100 100   85 285
Kosintseva,N RUS 80   55 35 110   245
Kosintseva,T RUS 100   55 60   85 245
Ruan Lufei CHN 30 75     75 60 240
Danielian,E ARM 45 50   75 45   170
Kovalevskaya,E RUS 20 20 100   30   150
Munguntuul,B MGL   60 20   20 70 150
Stefanova,A BUL 45   55 35   40 140
Galliamova,A RUS 65   30 20     115
Tan Zhongyi CHN   100         100
Kosteniuk,A RUS 10   10 75     95
Zhu Chen QAT   35 55       90
Lilit Mkrtchian ARM         45   45
Betul Cemre Yildiz TUR   10   10   30 50
Nino Khurtsidze ARM         10   10
Monica Socko POL           20 20
Kubra Ozturk TUR           10 10

 

 

 

TÜRKİYE İŞ BANKASI FIDE WOMEN GRAND PRIX ANKARA 2012
Final Ranking
Rank   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts SB
1 GM KONERU HUMPY 2593 IND * 0 ½ ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 1 39,50
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 SLO 1 * ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 1 8 40,00
3 GM ZHAO XUE 2549 CHN ½ ½ * 0 ½ 1 ½ 1 1 1 1 ½ 36,75
4 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 LTU ½ ½ 1 * ½ ½ 0 ½ 1 0 1 1 33,50
5 WGM RUAN LUFEI 2492 CHN 0 ½ ½ ½ * ½ ½ ½ ½ 1 1 1 29,50
6 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 MGL ½ ½ 0 ½ ½ * ½ 1 ½ ½ 1 ½ 6 30,00
7 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 RUS 0 0 ½ 1 ½ ½ * 1 ½ 0 1 ½ 27,25
8 WGM JU WENJUN 2528 CHN 0 ½ 0 ½ ½ 0 0 * 1 1 ½ 1 5 21,75
9 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 BUL 0 ½ 0 0 ½ ½ ½ 0 * 1 ½ 1 19,75
10 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 TUR 0 0 0 1 0 ½ 1 0 0 * ½ ½ 17,25
11 GM SOCKO MONIKA 2463 POL 0 0 0 0 0 0 0 ½ ½ ½ * 1 8,50
12 WGM OZTURK KUBRA 2294 TUR 0 0 ½ 0 0 ½ ½ 0 0 ½ 0 * 2 11,25

 

 

 

FIDE WOMEN GRAND PRIX ANKARA 2012
                 
Round 1 on 2012/09/16 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5  WGM JU WENJUN 2528 11
3 WGM OZTURK KUBRA 2294  0-1  WGM RUAN LUFEI 2492 10
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
                 
Round 2 on 2012/09/17 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
8 GM KONERU HUMPY 2593 0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 0-1 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
10 WGM RUAN LUFEI 2492 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
                 
Round 3 on 2012/09/18 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0.5-0.5 WGM JU WENJUN 2528 11
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0-1 WGM RUAN LUFEI 2492 10
6 GM ZHAO XUE 2549 0-1 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
                 
Round 4 on 2012/09/19 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
10 WGM RUAN LUFEI 2492 0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
                 
Round 5 on 2012/09/21 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
8 GM KONERU HUMPY 2593 0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
                 
Round 6 on 2012/09/22 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 1-0 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
10 WGM RUAN LUFEI 2492 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0-1 GM ZHAO XUE 2549 6
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0-1 GM SOCKO MONIKA 2463 4
                 
Round 7 on 2012/09/23 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341  0.5-0.5  WGM OZTURK KUBRA 2294 3
6 GM ZHAO XUE 2549 0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
8 GM KONERU HUMPY 2593 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
                 
Round 8 on 2012/09/24 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
11 WGM JU WENJUN 2528  0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434  0.5-0.5 GM KONERU HUMPY 2593 8
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
3 WGM OZTURK KUBRA 2294  0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
4 GM SOCKO MONIKA 2463  0.5-0.5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
                 
Round 9 on 2012/09/26 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 1-0 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
8 GM KONERU HUMPY 2593 0-1 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520  0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
10 WGM RUAN LUFEI 2492  0.5-0.5 WGM JU WENJUN 2528 11
                 
Round 10 on 2012/09/27 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434  0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
4 GM SOCKO MONIKA 2463  0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341  0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
                 
Round 11 on 2012/09/28 at 10:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
6 GM ZHAO XUE 2549  0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
8 GM KONERU HUMPY 2593 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
10 WGM RUAN LUFEI 2492  0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
11 WGM JU WENJUN 2528 0-1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
Rgp 262012
 
Tomas Laurušas - 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čempionato svetainė

REZULTATAI 

Tomas Laurušas - 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

Tomas Laurušas – 3 vieta 2012 metų Europos jaunų šachmatininkų čempionate

vieta SNo Name Rtg Rp FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Group
3 3 Laurusas Tomas 2402 2459 LTU 1 ½ ½ 1 1 0 1 1 1 7 B16
15 15 Stremavicius Titas 2195 2145 LTU 0 1 1 0 1 1 ½ 1 1 6,5 B14
16 103 Miknevicius Laurynas 1830 2246 LTU 1 1 ½ 1 0 1 0 ½ 1 6 B14
34 50 Vanagas Tadas 2067 2139 LTU 1 0 1 0 1 ½ ½ 1 0 5 B16
36 38 Gucaga Augustas 0 1377 LTU 1 0 0 1 1 0 ½ 1 0 4,5 B8
43 48 Meskenas Paulius 0 1241 LTU 0 ½ 0 1 0 1 1 0 1 4,5 B8
46 5 Misiuk Ernest 1589 1157 LTU 1 0 1 0 0 1 0 1 0 4 B8
48 145 Pultinevicius Paulius 0 1847 LTU 1 0 1 0 1 ½ ½ 0 1 5 B12
63 97 Lazaravicius Aras Jonas 0 1613 LTU 0 1 1 0 1 0 0 ½ 1 4,5 B10
76 85 Poska Karolis 1884 1946 LTU 0 0 1 0 0 1 0 ½ ½ 3 B18
vieta SNo Name Rtg Rp FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Group
15 78 Sibajeva Marija 0 1665 LTU 1 1 1 0 ½ ½ ½ 1 ½ 6 G10
21 36 Misiuk Emilija 0 1299 LTU 0 1 1 0 0 1 0 1 1 5 G8
23 19 Vanagaite Giedre 1996 1973 LTU 1 ½ 1 0 1 0 1 0 1 5,5 G16
39 53 Semonaviciute Agne 1656 1859 LTU 1 0 1 ½ ½ 0 0 1 ½ 4,5 G14
44 72 Gailiunaite Saule 0 1644 LTU 1 0 0 1 1 0 1 ½ 0 4,5 G12
48 40 Perminaite Simona 0 1103 LTU 1 0 0 1 0 1 0 0 0 3 G8
50 46 Urbonaviciute Zivile 1763 1662 LTU 0 0 0 1 1 ½ 0 ½ ½ 3,5 G18
55 80 Simkunaite Gabija 0 1336 LTU ½ ½ 1 1 0 0 1 0 0 4 G10
67 88 Perminaite Guoda 0 1422 LTU 0 1 0 1 ½ 0 ½ 0 1 4 G12
71 83 Misiuk Karolina 0 1396 LTU 0 0 1 0 1 ½ ½ 0 1 4 G12
73 91 Semonaviciute Migle 0 1324 LTU 0 0 0 1 1 ½ ½ 0 1 4 G12

 

 

 

Lie 222012
 
2012eyrbcc

 

Liepos 14–20 dienomis Bosnijoje ir Hercogovinoje, Banja Vrucicos mieste vyko 2012 m. Europos jaunių greitųjų šachmatų čempionatas, kuriame sėkmė šypsojosi ir mūsų šaliai. Čempionate dalyvavę jaunieji Lietuvos šachmatininkai Ignas Sidabras ir Jonas Sidabras tapo komandinės rungties iki 14 metų čempionais.
Ši pergalė įsimintina tuo, kad tai – pirmasis kartas, kai Lietuvos atstovai komandinėje Europos jaunių greitųjų šachmatų čempionato rungtyje pelno čempionų titulą.

2012 metų Europos greitųjų šachmatų komandinės rungties čempionai Jonas Sidabras ir Ignas Sidabras

Pagal čempionato taisykles, komandą gali sudaryti ne daugiau nei dviejų šalių atstovai, taigi lietuviai žaidė bendroje komandoje kartu su dviem šachmatininkais iš Rusijos – Radionu Radžabovu ir Jekaterina Litvinenko. Iš septynių žaidimo ratų laimėjusi šešis, iš viso komanda surinko 12 taškų ir aplenkė Bulgarijos bei Estijos rinktines, kurios atitinkamai pasidalijo 2-ąją ir 3-ąją vietas.

Turnyro rezultatai

http://chess-results.com/tnr77368.aspx?lan=1

Apie  čempionatą

2012 m. Europos asmeninis ir komandinis greitųjų šachmatų ir Žaibo jaunių čempionatas (angl. European Individual and Team Youth Championships 2012 (Rapid and Blitz) vyko dvyliktąjį kartą, jame dalyvavo 17 šalių atstovai – šachmatininkai iš Lietuvos, Rusijos, Bulgarijos, Estijos, Baltarusijos, Slovėnijos, Lenkijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Kroatijos, Serbijos, Makedonijos, Armėnijos, Austrijos, Ukrainos, Vengrijos, Rumunijos, Juodkalnijos.

Septynias dienas trukusį čempionatą sudarė įvairios rungtys – asmeninė greitųjų šachmatų, žaibo, komandinėje ir uždavinių sprendimo.

 

 

Kov 142012
 

Europos moterų šachmatų čempionato 2012 metų svetainė.

***

 “Ne fantastiška, bet  gera pabaiga”  – GM Viktorijos Čmilytės interviu “Lietuvos žinioms”;

Per plauką nuo medalio likusi V.Čmilytė: žaidžiau agresyviai ir šiek tiek rizikingai”  - “Delfi sportas”

GM Viktorijos Čmilytės partijos:

***

Final Ranking


Rank SNo.
Name Rtg FED Pts ratP BH.-1 BH. vict Prize (EUR)
1 8 IM GUNINA Valentina 2511 RUS 2660 70 74½ 6 20500
2 6 GM KOSINTSEVA Tatiana 2513 RUS 2649 68½ 73 7 15500
3 1 GM MUZYCHUK Anna 2583 SLO 2631 70 75 7 11500
4 9 GM CMILYTE Viktorija 2497 LTU 8 2592 67½ 73 8 8200
5 7 GM SEBAG Marie 2512 FRA 2570 71½ 77 6 7100
6 5 GM STEFANOVA Antoaneta 2531 BUL 2544 68½ 73½ 6 6100
7 3 GM LAHNO Kateryna 2546 UKR 2524 67½ 72½ 4 5600
8 12 GM DANIELIAN Elina 2478 ARM 2515 60½ 64 5 5100
9 10 IM KHOTENASHVILI Bela 2490 GEO 2503 61 64½ 6 4600
10 17 WGM POGONINA Natalija 2449 RUS 2501 61½ 66½ 5 4100
11 18 GM KOSTENIUK Alexandra 2448 RUS 2437 57 61½ 6 3600
12 21 GM HOANG Thanh Trang 2438 HUN 7 2510 69 74½ 6 3100
13 20 IM KHURTSIDZE Nino 2447 GEO 7 2505 66½ 71½ 6 2600
14 2 GM DZAGNIDZE Nana 2559 GEO 7 2468 65 69 6 2400
15 30 IM MELIA Salome 2400 GEO 7 2461 63½ 68 5
16 34 WGM KOVANOVA Baira 2392 RUS 7 2452 60 64½ 6
17 19 IM JAVAKHISHVILI Lela 2448 GEO 7 2450 62 66½ 4
18 24 IM ROMANKO Marina 2417 RUS 7 2444 60½ 64 5
19 16 IM USHENINA Anna 2458 UKR 7 2429 58 62½ 4
20 23 GM ZHUKOVA Natalia 2435 UKR 7 2415 57½ 62 4
21 4 GM KOSINTSEVA Nadezhda 2535 RUS 7 2406 61 65 5
22 31 IM FOISOR Cristina-Adela 2398 ROU 2509 75 75½ 5
23 51 WGM SCHLEINING Zoya 2326 GER 2483 66½ 68 4
24 28 WGM GIRYA Olga 2406 RUS 2448 66 70½ 5
25 33 WGM GURAMISHVILI Sopiko 2395 GEO 2446 67 71½ 5
26 41 WGM VOJINOVIC Jovana 2356 MNE 2431 64½ 68 5
27 25 IM GAPONENKO Inna 2416 UKR 2428 62 66½ 5
28 22 WGM BATSIASHVILI Nino 2438 GEO 2424 63½ 69 4
29 14 IM PAEHTZ Elisabeth 2459 GER 2416 62½ 67 5
30 66 WGM SANDU Mihaela 2253 ROU 2404 58½ 63 6
31 38 WGM SZCZEPKOWSKA-HOROWSKA Karina 2369 POL 2391 57½ 61½ 6
32 47 WIM ARABIDZE Meri 2337 GEO 2365 62½ 66 5
33 27 IM BODNARUK Anastasia 2412 RUS 2354 57½ 62 5
34 57 WIM BULMAGA Irina 2307 ROU 6 2405 59 63½ 5
35 15 IM MKRTCHIAN Lilit 2458 ARM 6 2396 64 69 5
36 58 IM DWORAKOWSKA Joanna 2304 POL 6 2388 59½ 63½ 6
37 60 WGM VIDENOVA Iva 2301 BUL 6 2382 59½ 63 4
38 50 WGM KURSOVA Maria 2328 ARM 6 2373 62 64½ 4
39 40 WGM ZAWADZKA Jolanta 2358 POL 6 2355 61 64½ 5
40 46 WIM GORYACHKINA Aleksandra 2341 RUS 6 2351 63 64½ 3
41 54 WGM MAMEDJAROVA Zeinab 2321 AZE 6 2326 60 64 5
42 48 IM GVETADZE Sofio 2334 GEO 6 2325 62½ 65 4
43 29 IM PAIKIDZE Nazi 2406 GEO 6 2325 61½ 65½ 4
44 49 WIM MIKADZE Miranda 2329 GEO 6 2263 54½ 57½ 5
45 53 WIM MAMMADOVA Gulnar 2324 AZE 2421 67 71½ 4
46 61 WIM IVAKHINOVA Inna 2285 RUS 2415 65½ 70 5
47 13 IM SKRIPCHENKO Almira 2468 FRA 2377 59½ 64½ 3
48 44 WIM ZIAZIULKINA Nastassia 2343 BLR 2363 65½ 69½ 5
49 37 WGM CHAROCHKINA Daria 2371 RUS 2356 62½ 66 4
50 11 IM MUZYCHUK Mariya 2490 UKR 2338 58 63 3
51 64 WIM RAKIC Marija 2267 SRB 2326 57 60½ 3
52 32 IM BOJKOVIC Natasa 2395 SRB 2298 60½ 64½ 4
53 45 WGM YILDIZ Betul Cemre 2342 TUR 2285 58 62 3
54 65 WGM CHELUSHKINA Irina 2263 SRB 2257 52½ 56½ 5
55 39 IM GALOJAN Lilit 2364 ARM 2254 56½ 60½ 3
56 62 WGM MAMEDJAROVA Turkan 2284 AZE 2254 50½ 54 3
57 73 WIM UMUDOVA Nargiz 2220 AZE 2236 55½ 58½ 4
58 56 WGM OZTURK Kubra 2314 TUR 2222 53½ 57 5
59 52 IM SAVINA Anastasia 2325 RUS 2203 55 59 3
60 72 WGM MAKROPOULOU Marina 2224 GRE 2201 53½ 56 3
61 68 WIM BRONNIKOVA Elizaveta 2252 RUS 2130 49½ 51 4
62 78 WIM KHARMUNOVA Nadejda 2191 RUS 5 2349 63½ 68½ 5
63 36 WGM KASHLINSKAYA Alina 2377 RUS 5 2312 61½ 66 4
64 42 IM SEDINA Elena 2353 ITA 5 2274 58 62½ 1
65 26 IM REPKOVA Eva 2416 SVK 5 2258 57 61 4
66 59 WGM BOROSOVA Zuzana 2302 SVK 5 2244 55 59 3
67 55 WGM MANAKOVA Maria 2315 SRB 5 2231 56 56½ 4
68 67 WIM KAZIMOVA Narmin 2253 AZE 5 2174 50½ 54 4
69 70 WFM FOISOR Mihaela-Veronica 2242 ROU 5 2171 53 56½ 3
70 69 WIM ABDULLA Khayala 2246 AZE 5 2103 48½ 51 5
71 71 WIM HAIRAPETIAN Anna 2227 ARM 5 2074 52 52½ 5
72 82 WFM CHEREDNICHENKO Elena 2130 UKR 5 2074 49 52½ 4
73 35 WGM MICHNA Marta 2383 GER 2258 61 65 3
74 43 WGM MOLCHANOVA Tatjana 2346 RUS 2240 64½ 67½ 4
75 74 WIM SEPS Monika 2208 SUI 2239 60½ 64 3
76 85 WIM ALEXANIAN Nelli 2114 RUS 2222 58 61 3
77 76 WIM BEZGODOVA Maria 2200 RUS 2217 58½ 61 2
78 79 WIM OLSAROVA Karolina 2189 CZE 2208 55½ 59 3
79 87 WIM BEZGODOVA Svetlana 2109 RUS 2172 53 53½ 4
80 80 WIM TSIGANOVA Monika 2185 EST 2170 51 54½ 3
81 75 WIM ISGANDAROVA Khayala 2203 AZE 2169 57 61 3
82 89 WFM MOTYCAKOVA Monika 2087 SVK 2165 56½ 59½ 4
83 83 WFM KINEVA Ekaterina 2126 RUS 2087 50½ 53 3
84 84 WFM DE SEROUX Camille 2122 SUI 2076 47½ 49 4
85 81 WFM COIMBRA Margarida 2156 POR 2035 50 53 3
86 96
PATEL Yesim 1839 TUR 2012 47½ 50½ 2
87 77 WGM SHAYDULLINA Sandugach 2197 RUS 2010 48 50½ 3
88 93
MENZI Nezihe Ezgi 1902 TUR 2008 47 47½ 4
89 97
OZTURK Hilal 1784 TUR 4 2202 57½ 61½ 4
90 86 WFM MARECKOVA Martina 2114 CZE 4 2054 48 50½ 3
91 95
ARIG Busra 1839 TUR 4 2015 47 49½ 3
92 90 WCM KAYA Emel 1997 TUR 4 1983 44 44½ 3
93 91
MESSINA Roberta 1957 ITA 4 1975 47½ 50 3
94 98
MARTYNKOVA Olena 1689 UKR 4 1754 41 42½ 3
95 63 WIM DRLJEVIC Ljilja 2278 SRB 2035 52½ 55 3
96 92 WCM CEMHAN Kardelen 1954 TUR 1911 44½ 47½ 2
97 88 WFM UTA Adeline-Ramona 2098 ROU 1883 42 44½ 3
98 94
SOYUNLU Narmin 1842 AZE 1767 40 41½ 1
99 100
DAI Irmak 1592 TUR 1590 39 39½ 2
100 101
BOZKURT Hatice Mislina 0 TUR 3 1295 38½ 39 2
101 99
ALEV Gonulden Seda 1612 TUR 3 1282 38 38½ 2
102 102
DURMUS Aslihan 0 TUR 2 1172 38½ 39 1
103 103
SAHIN Hayrun Nisa 0 TUR 1 1219 39 39½ 0

 

 ***

Lietuvos žiniasklaida:

 

http://www.15min.lt/naujiena/sportas/kita/europos-sachmatu-cempionate-viktorija-cmilyte-liko-ketvirta-ir-uzsitikrino-28-tukst-litu-ceki-26-203337#axzz1p1e0rcGl
http://www.lzinios.lt/Sportas/Viktorija-prarado-karuna
http://www.lzinios.lt/Sportas/Ar-issaugos-titula-Viktorija
http://www.lzinios.lt/Sportas/Imesta-i-sulini-Viktorija-neskesta
http://www.balsas.lt/naujiena/585692/v-cmilyte-europos-cempionate-islieka-penkta
http://sportas.delfi.lt/national/article.php?id=55865077&categoryID=88686
http://www.alfa.lt/straipsnis/13935198/Cmilyte.Lietuvos.sachmatu.federacija.palieka.likimo.valiai=2012-03-02_16-31/

Gru 082011
 
sportaccord

Kinijoje, Beijing, 2011 m. gruodžio 8-16 dienomis vyko trečiosios proto žaidimų Pasaulio žaidynės.
Lietuvė didmeistrė Viktorija Čmilytė rungsis greitųjų (gruodžio 9-11)ir žaibo šachmatų (gruodžio 12-13) moterų turnyruose bei šachmatų “nematant lentos”- blindfold- (gruodžio 14-16) moterų turnyruose.

http://sportaccord2011.fide.com/schedule.html

Lietuvė didmeistrė Viktorija Čmilytė,  iškovojusi 4.5 taško iš 7 galimų, užėmė  2-ąją vietą  šachmatų “nematant lentos”- blindfold  moterų turnyre:

Rank
Name Rtg FED 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. Pts.
1 GM Hou Yifan 2578 CHN 2 b 0 6 w 1 15 b 1 13 w 1 4 b 1 11 w 1 3 b ½
2 GM Cmilyte Viktorija 2503 LTU 1 w 1 8 b ½ 9 w 1 11 b 1 10 w 1 3 w 0 4 b 0
3 GM Kosteniuk Alexandra 2439 RUS 7 b 1 4 w 0 10 w 0 12 b 1 14 w 1 2 b 1 1 w ½
4 GM Dzagnidze Nana 2516 GEO 16 w 1 3 b 1 11 w 0 8 b ½ 1 w 0 10 b 1 2 w 1
5 IM Dembo Yelena 2468 GRE 13 w ½ 10 b ½ 8 w 0 7 b 1 9 b ½ 12 w 1 11 b 1
6 IM Paehtz Elisabeth 2457 GER 10 w ½ 1 b 0 14 w ½ 15 w 1 13 b ½ 9 b 1 8 w 1
7 IM Zatonskih Anna 2506 USA 3 w 0 16 b 0 12 b 1 5 w 0 15 b 1 14 w 1 13 b 1 4
8 GM Lahno Kateryna 2549 UKR 15 b ½ 2 w ½ 5 b 1 4 w ½ 11 b ½ 13 w 1 6 b 0 4
9 GM Danielian Elina 2497 ARM 12 b 1 11 w ½ 2 b 0 10 b ½ 5 w ½ 6 w 0 16 b 1
10 GM Harika Dronavalli 2512 IND 6 b ½ 5 w ½ 3 b 1 9 w ½ 2 b 0 4 w 0 14 b 1
11 WGM Ju Wenjun 2543 CHN 14 w 1 9 b ½ 4 b 1 2 w 0 8 w ½ 1 b 0 5 w 0 3
12 IM Muzychuk Anna 2562 SLO 9 w 0 14 b ½ 7 w 0 3 w 0 16 b 1 5 b 0 15 w 1
13 GM Stefanova Antoaneta 2531 BUL 5 b ½ 15 w ½ 16 b 1 1 b 0 6 w ½ 8 b 0 7 w 0
14 GM Socko Monika 2479 POL 11 b 0 12 w ½ 6 b ½ 16 w 1 3 b 0 7 b 0 10 w 0 2
15 GM Cramling Pia 2495 SWE 8 w ½ 13 b ½ 1 w 0 6 b 0 7 w 0 16 w 1 12 b 0 2
16 IM Skripchenko Almira 2468 FRA 4 b 0 7 w 1 13 w 0 14 b 0 12 w 0 15 b 0 9 w 0 1

Žaibo šachmatų turnyre didmeistrė Viktorija Čmilytė,  iškovojusi 5.5 taško iš 15 galimų, užėmė 13-ąją vietą:
http://www.chess-results.com/tnr61912.aspx?art=4&lan=1

Greitųjų šachmatų moterų turnyre  didmeistrė Viktorija Čmilytė užėmė 13 vietą:

Rank SNo.
Name Rtg FED Pts. Res. vict MBl RtgØ
1 16 GM Kosteniuk Alexandra 2439 RUS 6 0 5 3 2524
2 3 GM Lahno Kateryna 2549 UKR 0 4 4 2507
3 6 GM Dzagnidze Nana 2516 GEO 0 3 3 2515
4 4 WGM Ju Wenjun 2543 CHN 0 2 4 2510
5 7 GM Harika Dronavalli 2512 IND 4 0 3 3 2486
6 1 GM Hou Yifan 2578 CHN 4 0 2 3 2528
7 2 IM Muzychuk Anna 2562 SLO 4 0 1 3 2519
8 13 IM Dembo Yelena 2468 GRE 0 2 4 2510
9 11 GM Cramling Pia 2495 SWE 0 1 4 2535
10 5 GM Stefanova Antoaneta 2531 BUL 0 1 3 2501
11 15 IM Paehtz Elisabeth 2457 GER 3 0 2 4 2529
12 12 GM Socko Monika 2479 POL 3 0 2 3 2524
13 9 GM Cmilyte Viktorija 2503 LTU 0 2 4 2513
14 14 IM Skripchenko Almira 2468 FRA 2 1 2 4 2524
15 8 IM Zatonskih Anna 2506 USA 2 0 1 4 2498
16 10 GM Danielian Elina 2497 ARM 0 0 3 2522

 

Round 7


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 16 GM Kosteniuk Alexandra 5 1 – 0 IM Dembo Yelena 13
2 6 GM Dzagnidze Nana 4 ½ – ½ 4 GM Lahno Kateryna 3
3 2 IM Muzychuk Anna ½ – ½ 4 WGM Ju Wenjun 4
4 1 GM Hou Yifan 3 1 – 0 3 IM Paehtz Elisabeth 15
5 5 GM Stefanova Antoaneta 3 ½ – ½ 3 GM Cramling Pia 11
6 7 GM Harika Dronavalli 3 1 – 0 2 IM Skripchenko Almira 14
7 12 GM Socko Monika 3 0 – 1 GM Cmilyte Viktorija 9
8 10 GM Danielian Elina 0 – 1 1 IM Zatonskih Anna 8




















Round 6


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 2 IM Muzychuk Anna 3 ½ – ½ GM Kosteniuk Alexandra 16
2 4 WGM Ju Wenjun ½ – ½ GM Dzagnidze Nana 6
3 3 GM Lahno Kateryna 3 1 – 0 3 GM Hou Yifan 1
4 15 IM Paehtz Elisabeth ½ – ½ GM Stefanova Antoaneta 5
5 11 GM Cramling Pia ½ – ½ GM Harika Dronavalli 7
6 13 IM Dembo Yelena 1 – 0 2 IM Skripchenko Almira 14
7 8 IM Zatonskih Anna ½ ½ – ½ GM Socko Monika 12
8 9 GM Cmilyte Viktorija ½ 1 – 0 GM Danielian Elina 10




















Round 5


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 16 GM Kosteniuk Alexandra 1 – 0 3 GM Lahno Kateryna 3
2 1 GM Hou Yifan ½ – ½ 3 WGM Ju Wenjun 4
3 6 GM Dzagnidze Nana 1 – 0 IM Paehtz Elisabeth 15
4 14 IM Skripchenko Almira 2 0 – 1 2 IM Muzychuk Anna 2
5 11 GM Cramling Pia 2 ½ – ½ 2 GM Socko Monika 12
6 7 GM Harika Dronavalli 1 – 0 GM Danielian Elina 10
7 5 GM Stefanova Antoaneta 1 – 0 ½ IM Zatonskih Anna 8
8 9 GM Cmilyte Viktorija ½ 0 – 1 IM Dembo Yelena 13




















Round 4


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 15 IM Paehtz Elisabeth 0 – 1 GM Kosteniuk Alexandra 16
2 6 GM Dzagnidze Nana 2 ½ – ½ 2 GM Hou Yifan 1
3 12 GM Socko Monika 2 0 – 1 2 GM Lahno Kateryna 3
4 4 WGM Ju Wenjun 2 1 – 0 2 IM Skripchenko Almira 14
5 2 IM Muzychuk Anna ½ – ½ GM Cramling Pia 11
6 10 GM Danielian Elina 1 ½ – ½ 1 GM Stefanova Antoaneta 5
7 13 IM Dembo Yelena 1 ½ – ½ 1 GM Harika Dronavalli 7
8 8 IM Zatonskih Anna 0 ½ – ½ 0 GM Cmilyte Viktorija 9




















Round 3


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 16 GM Kosteniuk Alexandra 2 ½ – ½ WGM Ju Wenjun 4
2 15 IM Paehtz Elisabeth 1 – 0 GM Cramling Pia 11
3 1 GM Hou Yifan ½ – ½ 1 IM Muzychuk Anna 2
4 3 GM Lahno Kateryna 1 1 – 0 1 IM Dembo Yelena 13
5 5 GM Stefanova Antoaneta 1 0 – 1 1 GM Socko Monika 12
6 10 GM Danielian Elina 1 0 – 1 1 GM Dzagnidze Nana 6
7 14 IM Skripchenko Almira 1 1 – 0 0 GM Cmilyte Viktorija 9
8 7 GM Harika Dronavalli 0 1 – 0 0 IM Zatonskih Anna 8




















Round 2


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 11 GM Cramling Pia 1 ½ – ½ 1 GM Hou Yifan 1
2 4 WGM Ju Wenjun 1 ½ – ½ 1 IM Paehtz Elisabeth 15
3 6 GM Dzagnidze Nana 1 0 – 1 1 GM Kosteniuk Alexandra 16
4 2 IM Muzychuk Anna ½ ½ – ½ ½ GM Stefanova Antoaneta 5
5 13 IM Dembo Yelena ½ ½ – ½ ½ GM Danielian Elina 10
6 9 GM Cmilyte Viktorija 0 0 – 1 0 GM Lahno Kateryna 3
7 12 GM Socko Monika 0 1 – 0 0 GM Harika Dronavalli 7
8 8 IM Zatonskih Anna 0 0 – 1 0 IM Skripchenko Almira 14




















Round 1


















Bo. SNo.
Name Pts Res. Pts
Name SNo.
1 1 GM Hou Yifan 0 1 – 0 0 GM Cmilyte Viktorija 9
2 10 GM Danielian Elina 0 ½ – ½ 0 IM Muzychuk Anna 2
3 3 GM Lahno Kateryna 0 0 – 1 0 GM Cramling Pia 11
4 12 GM Socko Monika 0 0 – 1 0 WGM Ju Wenjun 4
5 5 GM Stefanova Antoaneta 0 ½ – ½ 0 IM Dembo Yelena 13
6 14 IM Skripchenko Almira 0 0 – 1 0 GM Dzagnidze Nana 6
7 7 GM Harika Dronavalli 0 0 – 1 0 IM Paehtz Elisabeth 15
8 16 GM Kosteniuk Alexandra 0 1 – 0 0 IM Zatonskih Anna 8










Lap 272011
 
Spa 242011
 
SulskisSarunas26

Kauno didmeistris laimėjo šachmatų turnyrą Gernsyje

Spalio 16-22 d. Lamanšo sąsiauryje esančioje Gernsio (Guernsey) saloje vyko 37-asis Tarptautinis Gernsio šachmatų festivalis. Pagrindiniame “Open” turnyre dalyvavo 62 žaidėjai iš 13 valstybių. Tarp jų besiruošiantis dalyvauti Europos komandiniame šachmatų čempionate – Lietuvos čempionas Šarūnas Šulskis (FIDE ELO 2577), didmeistriai anglai Nick Pert (2557), Mark Hebden (2506) ir švedas Tiger Hillarp-Persson (2535). Turnyras buvo žaidžiamas šveicariškąja sistema 7 ratais. Nugalėtoju tapo Šarūnas Šulskis ir iškovojo pagrindinį 1200 svarų piniginį prizą.
 Varžybų dalyvių sąrašas.
susanpolgar.blogspot.com apie pergalę.