Spa 222019
 

Lapkričio ir gruodžio mėnesį Vilkaviškio šachmatų klubas „Širvinta“, remiamas Marijampolės šachmatų klubo „Sūduva“ organizuoja Sūduvos šachmatų lygos varžybas.

Kviečiamos dalyvauti komandos iš Sūduvos krašto klubų, sporto mokyklų ar kitų organizacijų, taip pat gretimų regionų komandos. Dalyvių skaičius ribotas – 12 komandų.

Komandos sudėtis mače sudaryta iš 4 žmonių (viso paraiškoje gali būti 8 žmonės). Lentų eilės tvarka atskiruose mačuose išdėstoma pagal komandos narių eilės seką paraiškoje. Laiko kontrolė – 60 min žaidėjui + 30 s kiekvienam ėjimui.

Numatomi penki varžybų ratai, vykdomi per du savaitgalius. Startinis mokestis – 40 eurų komandai + po 4 eurus kiekvienam dalyviui (LŠF ir FIDE mokestis).

I–ajai vietai numatomas minimalus prizinis fondas 300 eurų.

Preliminariai numatomi etapai lapkričio 9 d. Marijampolėje ir gruodžio 7-8 d. Vilkaviškyje.

Užsiregistravusių komandų sąrašas.

Paraiškos dėl dalyvavimo turi būti pateiktos vyr. teisėjui NA Kęstučiui Norkeliūnui iki lapkričio 4 d. el. paštu knorkeliunas@gmail.com.

Nuostatai:

Parsisiųsti (SSL-2019-n2.pdf.PDF)

http://www.chessfed.lt/wp-content/uploads/SSL-2019-n2.pdf
Gru 242018
 

Skelbiame 2019 m. Lietuvos šachmatų federacijos kalendorių (atnaujinta 2019-09-20).

Atsisiųsti.

1 ketvirtis

1 Lietuvos šachmatų lyga, 1-2 ratas 2019.01.26-27 Marijampolė
2 Lietuvos jaunių šachmatų čempionatas (BM 10, 12, 14, 16, 18) 2019.02.15-20 Lietuva
3 Seimo taurė 2019-03-09 Vilnius
4 Lietuvos šachmatų čempionatas 2019.03.15-21 Vilnius
5 Lietuvos moterų šachmatų čempionatas 2019.03.15-21 Vilnius
6 Europos individualus čempionatas 2019.03.17-30 Skopjė, Makedonija
7 Lietuvos šachmatų lyga, 3-5 ratai 2019.03.30-31 Vilnius

2 ketvirtis

8 Europos žaibo ir greitųjų čempionatas 2019 balandis Monakas
9 Lietuvos šachmatų lyga, 6-7 ratai 2019.04.27-28 Kaunas
10 Pasaulio mokyklų čempionatas 2019.04.21-30 Sousse ,Tunisas
11 Europos senjorų čempionatas 2019.04.05-15 Rodos, Graikija
12 Lietuvos vaikų šachmatų čempionatas (BM8) 2019 04.05-07 Kaunas
13 Pasaulio senjorų komandinis čempionatas 2019.04.15-25 Rodos, Graikija
14 Europos individualus moterų čempionatas 2019.04.10-23 Antalija, Turkija
15 Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatai 2019.05.18-19 Dubingiai
Europos mokyklų čempionatas 2019.05.30-06.09 Mamaja, Rumunija

3 ketvirtis

17 Pasaulio kadetų greitųjų ir žaibo čempionatas 2019.08.15-19 Minskas, Baltarusija
18 Europos (U8-18) čempionatas 2019.08.01-12 Bratislava, Slovakija
19 Pasaulio jaunių čempionatas (U08-12) 2019.08.20 – 09.02 Weifang, Kinija

4 ketvirtis

20 Pasaulio jaunių greitųjų ir žaibo čempionatas 2019.09.10-14 Salobrena, Ispanija
21 Pasaulio jaunimo čempionatas 2019.10.01-13 Mumbai, Indija
22 Lietuvos jaunių komandų šachmatų pirmenybės U14 2019.10.17 Taujėnai
23 Lietuvos jaunimo  komandų šachmatų pirmenybės U18 2019.10.18 Taujėnai
24 Lietuvos žaibo ir greitųjų šachmatų čempionatai 2019.10.18-20 Taujėnai
25 Europos komandinis čempionatas 2019.10.23 – 11.03. Batumi, Gruzija
26 Česlovo Juršėno taurė (Blitz – 5min) 2019.11.16 Vilnius
27 Europos moterų klubų čempionatas 2019.11.09-17 Ulcinj, Juodkalnija
28 Europos klubų čempionatas 2019.11.09-17 Ulcinj, Juodkalnija
29 Pasaulio senjorų čempionatas 2019.11.11-24 Oradea, Rumunija
30 Lietuvos komandų greitųjų šachmatų pirmenybės 2019.11.23-24 Lietuva
31 Jaunių draugiškas mačas Lietuva – Ukraina 2019 lapkritis Ukraina
32 Europos jaunių žaibo ir greitųjų čempionatas 2019.11.30-12.04 Talinas, Estija
33 Europos žaibo ir greitųjų čempionatas 2019.12.04-08 Talinas, Estija