Gru 182013
 
PZPZ2013_LOGO

 Proto žaidimų pasaulio žaidynėse, vykusiose 2013 metų gruodžio 12-18 dienomis Kinijoje, varžėsi ir 16 stipriausiųjų pasaulio šachmatininkių. Didmeistrė Viktorija Čmilytė iškovojo aukštą 4-tąją vietą rungtyje, kurioje vienu metu žaidžiamos dvi partijos  – viena partja baltosiomis figūromis, kita -juodosiomis.

Žaidynių interneto svetainė

Apie varžybas

 

GM Viktorija Čmilytė; sportaccord2013.fide.com nuotrauka

GM Viktorija Čmilytė; sportaccord2013.fide.com nuotrauka

SportAccord Mind Games 2013
Basque Games (Women)
Final Ranking
Rank Name Rtg Federation Pts Res. vict MBl RtgØ
1 GM Zhao Xue 2489 China 7.5 0.0 7 5 2524
2 GM Hou Yifan 2579 China 7.0 1.0 7 5 2554
3 WGM Ju Wenjun 2552 China 7.0 1.0 6 5 2521
4 GM Cmilyte Viktorija 2450 Lithuania 6.0 0.0 6 5 2544
5 GM Kosteniuk Alexandra 2588 Russia 6.0 0.0 5 5 2541
6 GM Gunina Valentina 2543 Russia 6.0 0.0 4 5 2574
7 GM Muzychuk Anna 2566 Slovenia 4.5 0.0 4 5 2538
8 GM Sebag Marie 2502 France 4.5 0.0 3 5 2571
9 GM Ushenina Anna 2478 Ukraine 4.5 0.0 3 5 2542
10 GM Lagno Kateryna 2566 Ukraine 4.5 0.0 3 5 2541
11 GM Cramling Pia 2513 Sweden 4.5 0.0 3 5 2524
12 GM Koneru Humpy 2626 India 4.5 0.0 2 5 2526
13 IM Paehtz Elisabeth 2513 Germany 4.0 1.0 4 5 2521
14 GM Dzagnidze Nana 2575 Georgia 4.0 1.0 3 5 2519
15 GM Kosintseva Tatiana 2503 Russia 3.5 0.0 1 5 2560
16 GM Stefanova Antoaneta 2582 Bulgaria 2.0 0.0 0 5 2525

 

SportAccord Mind Games 2013
Rapid Games (Women)
Final Ranking
Rank Name Rtg Federation Pts Res. vict MBl RtgØ
1 GM Gunina Valentina 2543 Russia 6.0 0.0 5 4 2571
2 GM Hou Yifan 2579 China 5.0 0.0 3 4 2531
3 WGM Ju Wenjun 2552 China 4.5 1.0 4 4 2551
4 GM Lagno Kateryna 2566 Ukraine 4.5 0.0 3 3 2552
5 GM Dzagnidze Nana 2575 Georgia 4.0 1.0 3 3 2545
6 IM Paehtz Elisabeth 2513 Germany 4.0 0.0 4 4 2520
7 GM Kosintseva Tatiana 2503 Russia 3.5 0.0 3 3 2529
8 GM Ushenina Anna 2478 Ukraine 3.5 0.0 3 3 2517
9 GM Koneru Humpy 2626 India 3.5 0.0 2 3 2555
10 GM Stefanova Antoaneta 2582 Bulgaria 3.5 0.0 2 3 2523
11 GM Kosteniuk Alexandra 2588 Russia 3.0 0.5 2 4 2524
12 GM Cmilyte Viktorija 2450 Lithuania 3.0 0.5 0 4 2566
13 GM Cramling Pia 2513 Sweden 2.5 0.0 1 4 2540
14 GM Zhao Xue 2489 China 2.0 0.0 1 3 2549
15 GM Sebag Marie 2502 France 2.0 0.0 1 3 2543
16 GM Muzychuk Anna 2566 Slovenia 1.5 0.0 0 4 2528
SportAccord Mind Games 2013
Blitz Games (Women)
Final Ranking
Rank Name Rtg Federation Pts Res. vict SB MBl
1 GM Hou Yifan 2559 China 21.5 0.0 19 302.50 15
2 GM Gunina Valentina 2527 Russia 19.5 0.0 18 271.50 15
3 GM Muzychuk Anna 2639 Slovenia 18.5 0.0 17 274.75 15
4 GM Ushenina Anna 2489 Ukraine 17.5 0.0 15 242.50 15
5 GM Stefanova Antoaneta 2508 Bulgaria 17.0 0.0 13 244.25 15
6 GM Lagno Kateryna 2532 Ukraine 16.0 0.0 12 225.50 15
7 GM Kosteniuk Alexandra 2612 Russia 15.0 0.0 10 220.75 15
8 GM Dzagnidze Nana 2579 Georgia 14.5 2.5 13 203.25 15
9 GM Zhao Xue 2471 China 14.5 2.5 11 195.50 15
10 GM Koneru Humpy 2558 India 14.5 1.0 12 211.75 15
11 GM Sebag Marie 2501 France 14.0 1.5 12 206.50 15
12 GM Kosintseva Tatiana 2480 Russia 14.0 0.5 13 209.75 15
13 WGM Ju Wenjun 2454 China 13.5 0.0 11 198.75 15
14 GM Cmilyte Viktorija 2532 Lithuania 10.5 0.0 7 152.75 15
15 GM Cramling Pia 2430 Sweden 10.0 0.0 7 144.75 15
16 IM Paehtz Elisabeth 2574 Germany 9.5 0.0 7 128.75 15
Lap 192013
 
etcc2013_logo

Varšuvoje (Lenkija) baigėsi Europos komandų šachmatų čempionatas.
Europos komandiniame šachmatų čempionate aukso medalį iškovojusi Viktorija Čmilytė: „Tai nėra lengviau nei olimpiadoje“ – Jūratės Žemaitytės interviu
Paskutiniame rate Lietuvos vyrų rinktinė susirungė su Suomijos komanda ir išplėšė pergalę rezultatu 2,5:1,5.  Su 9 komandiniais taškais (4 pergalės, 1 lygiosios, 4 pralaimėjimai) vyrai finišavo 23 vietoje.  Atviroje  grupėje aukso medaliai pasipuošė Azerbaidžano rinktinė (14 kom.tšk.), sidabro – Prancūzijos, o bronzos- Rusijos komandos (po 13 tšk.). Rinktinėje visų šachmatininkų indėlis buvo panašus: 4 lentoje žaidęs FIDE meistras Tautvydas Vedrickas įvykdė tarptautinio meistro balo normatyvą – 5,5 taško iš 9; 3 lentoje žaidęs tarptautinis meistrasTomas Laurušus surinko 5 taškus iš 9 ir įvykdė tarptautinio didmeistrio balo normatyvą. Antroje lentoje žaidęs tarptautinis meistras Mindaugas Beinoras – 4,5 taško iš 9, o pirmojoje lentoje žaidęs tarptautinis didmeistris Darius Zagorskis – 4 taškai iš 9.

Lietuvos moterų šachmatų rinktinė paskutiniajame ture susitiko su grėsmingomis varžovėmis- Lenkijos didmeistrių komanda. Rezultatu 1:3 teko pripažinti pastarosios pranašumą. Surinkusi 11 komandinių taškų ( 5 pergalės, 1 lygiosios, 3 pralaimėjimai), mūsų šachmatininkės užėmė 8 vietą .
Aukso medalius iškovojo Ukrainos komanda (15 kom.tšk.), sidabras atiteko Rusijos, o bronza- Lenkijos rinktinėms (abi komandos surinko po 14 kom.tšk.).

Europos komandų šachmatų čempionatas 2013 metai: Lietuvos moterų rinktine: Dominyka Batkovskytė; Salomėja Zaksaitė, Deimantė Daulytė, Viktorija Čmilytė. Rinktinės narės Gie

Europos komandų šachmatų čempionatas 2013 metai; Lietuvos moterų rinktinė: Dominyka Batkovskytė; Salomėja Zaksaitė, Deimantė Daulytė, Viktorija Čmilytė. Rinktinės narės Giedrės Vanagaitės nuotrauka

Pirmojoje lentoje  triumfavo Lietuvos moterų šachmatų rinktinės kapitonė tarptautinė didmeistrė Viktorija Čmilytė (ELO 2506) – 7 taškai iš 9 -aukso medalis.
Moterų didmeistrė Deimantė Daulytė, žaidusi antroje lentoje, pagal papildomus rodiklius liko 5-ta (7 tšk. iš 9).

Lietuvos moterų rinktinė Europos komandiniame šachmatų čempionate demonstravo puikų žaidimą. Nors paskutiniajame ture 1:3 teko nusileisti didmeistrių iš Lenkijos ekipai, bet mūsų lyderių tarptautinės didmeistrės Viktorijos Čmilytės ir moterų didmeistrės Deimantės Daulytės indėlis – milžiniškas. Abi šachmatininkės surinko net po 7 taškus iš 9 galimų pirmosiose dvejose lentose ir čempionate pagal rezultatyvumą užėmė: tdm Viktorija Čmilytė 1-ąją, o mdm Deimantė Daulytė 5-ąją vietas. Mače su lenkėmis jos abi pasiekė lygiąsias: tdm Viktorija Čmilytė (2506) baigė partiją taikiai su tdm Monika Socko (2431), mdm Deimantė Daulytė (2336) atsilaikė prieš mdm Jolantą Zawadzką (2383). Varžovių pranašumą turėjo pripažinti mm Salomėja Zaksaitė (2200), pralošusi mdm Joannai Majdan-Gajewskai (2420) ir Dominyka Batkovskytė (2111) nusileidusi mdm Karinai Szczepkowska-Horowskai (2382). Asmeninėje įskaitoje mm Salomėja Zaksaitė ir Dominyka Batkovskytė surinko po 3 taškus iš 8 žaistų partijų, Giedrė Vanagaitė -0,5 taško iš 2 žaistųjų partijų. Moterų rinktinė užėmė  8-tąją vietą.

Moterų grupėje čempionių titulą iškovojo visą turnyrą lyderės pozicijoje buvusi Ukrainos komanda (15 kom.tšk.: 7 pergalės, 1 lygiosios, 1 pralaimėjimas). Vice-čempionėmis tapo Rusijos rinktinė, paskutiniame mače aplošusi čempionių komandą rezultatu 3:1 (14 kom.tšk.: 6 pergalės, 2 lygiosios, 1 pralaimėjimas). Bronza, tik dėl prastesnių papildomų rodiklių, atiteko Lenkijos ekipai (14 kom.tšk.: 6 pergalės, 2 lygiosios, 1 pralaimėjimas).

Rezultatai:
Atvirų komandų;
Moterų komandų

 

Geg 052013
 
fide_women_grand_prix

20130505_geneva_fondation_1Rungtyniaujama labai gražioje vietoje  puikiame viešbutyje. FIDE prezidento kvietimas buvo malonus siurprizas ! Neturėjau daug laiko pasirengimui, bet man labai malonu, kad turiu fantastišką galimybę  rungtyniauti solidžiose varžybose” -[Viktorija Čmilyte [geneva2013.fide.com]


Rezultatai

 

 

Vt.   Pavadinimas Reit. Fed. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Tšk.  PR1 PR2 PR3
1 IM Bela Khotenashvili  2505 GEO * ½ 0 1 1 ½ 1 0 1 1 1 1 8 0 7 39,8
2 GM Anna  Muzychuk  2585 SLO ½ * 1 ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 7,5 0 4 37,8
3 GM Tatiana  Kosintseva  2517 RUS 1 0 * ½ 0 ½ 1 ½ ½ 1 ½ 1 6,5 0,5 4 33
4 GM Nana Dzagnidze  2545 GEO 0 ½ ½ * 1 ½ 0 1 ½ ½ 1 1 6,5 0,5 4 31,3
5 WGM Wenjun Ju  2544 CHN 0 ½ 1 0 * 1 ½ ½ 0 ½ 1 1 6 1 4 29,3
6 GM Anna Ushenina  2491 UKR ½ ½ ½ ½ 0 * ½ 1 1 ½ ½ ½ 6 0 2 32
7 GM Kateryna Lagno  2548 UKR 0 ½ 0 1 ½ ½ * 0 1 ½ ½ 1 5,5 0 3 27,3
8 GM Yifan  HOU  2617 CHN 1 0 ½ 0 ½ 0 1 * ½ 1 0 ½ 5 0,5 3 27,8
9 GM Alexandra Kosteniuk  2491 RUS 0 ½ ½ ½ 1 0 0 ½ * ½ 1 ½ 5 0,5 2 25,5
10 GM Viktorija Cmilyte  2522 LTU 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ * ½ 1 4,5 0 1 22
11 WGM Tuvshintugs Batchimeg  2298 MGL 0 0 ½ 0 0 ½ ½ 1 0 ½ * ½ 3,5 0 1 17,3
12 WGM Olga Girya  2463 RUS 0 0 0 0 0 ½ 0 ½ ½ 0 ½ * 2 0 0 9,75

 


Viktorija Čmilytė. 2013 Neva Fondation  & FIDE; Anastasiya Karlovich nuotrauka

Viktorija Čmilytė. 2013 Neva Fondation & FIDE; Anastasiya Karlovich nuotrauka


GAME OF THE DAY 4 turo partijos Hou,Yifan – Cmilyte,Viktorija [B52] komentaras ( GM Adrian Mikhalchishin )

GAME OF THE DAY 6 turo partijos  Kosintseva,Tatiana – Cmilyte,Viktorija [B77] komentaras  ( GM Adrian Mikhalchishin )

 

Geg 032013
 
fide_women_grand_prix

Nors didmeistrei  Viktorijai Čmilytei pritrūko kelių reitingo taškų, kad į 2013 2013-2014 m. FIDE DIDŽIOJO PRIZO (GRAND PRIX) varžybas būtų pakviesta kaip viena iš dešimties pasaulyje didžiausią reitingą turinčių šachmatininkių (2013 metų  gegužės 1 dienos FIDE reitingų rikiuotėje  didmeistrė Viktorija Čmilytė  - tryliktoji), ji  FIDE prezidento Kirsano Iliumžinovo ( 2013 metų kovo mėnesį Lietuvos šachmatų federacijos prezidento Aleksandro Černovo kvietimu Lietuvoje viešėjęs FIDE prezidentas Kirsanas Iliumžinovas lankėsi kasmetinėse šachmatų varžybose „Seimo taurė 2013“) buvo pakviesta dalyvauti prestižiskiausiose moterų šachmatų varžybose. Varžybų nugalėtoja iškovos teisę rungtyniauti mače dėl pasaulio moterų šachmatų čempionės titulo 2015 metais.
“Lietuvoje nėra daug sportininkų, kurie individualiose sporto šakose pasiektų tokių rezultatų kaip Viktorija. Ji išties yra Lietuvos sporto žvaigždė. Todėl itin džiugina FIDE prezidento Kirsano Iliumžinovo dėmesys Lietuvai ir skirtas oficialus kvietimas šalies atstovei dalyvauti FIDE Didžiojo prizo varžybose“, - teigia Lietuvos šachmatų federacijos prezidentas Aleksandras Černovas.


 

FIDE moterų Grand Prix 2013-2014 po 3-čiojo etapo



Women’s FIDE Grand Prix Series Fondation Geneva,  Switzerland 2013

Final Ranking
Rank SNo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts Res. vict
1 3 IM Bela Khotenashvili 2505 GEO * ½ 0 1 1 ½ 1 0 1 1 1 1 8 0 7
2 6 GM Anna Muzychuk 2585 SLO ½ * 1 ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 0 4
3 2 GM Tatiana Kosintseva 2517 RUS 1 0 * ½ 0 ½ 1 ½ ½ 1 ½ 1 ½ 4
4 1 GM Nana Dzagnidze 2545 GEO 0 ½ ½ * 1 ½ 0 1 ½ ½ 1 1 ½ 4
5 10 WGM Wenjun Ju 2544 CHN 0 ½ 1 0 * 1 ½ ½ 0 ½ 1 1 6 1 4
6 9 GM Anna Ushenina 2491 UKR ½ ½ ½ ½ 0 * ½ 1 1 ½ ½ ½ 6 0 2
7 8 GM Kateryna Lagno 2548 UKR 0 ½ 0 1 ½ ½ * 0 1 ½ ½ 1 0 3
8 11 GM Yifan Hou 2617 CHN 1 0 ½ 0 ½ 0 1 * ½ 1 0 ½ 5 ½ 3
9 12 GM Alexandra Kosteniuk 2491 RUS 0 ½ ½ ½ 1 0 0 ½ * ½ 1 ½ 5 ½ 2
10 5 GM Viktorija Cmilyte 2522 LTU 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ * ½ 1 0 1
11 4 WGM Tuvshintugs Batchimeg 2298 MGL 0 0 ½ 0 0 ½ ½ 1 0 ½ * ½ 0 1
12 7 WGM Olga Girya 2463 RUS 0 0 0 0 0 ½ 0 ½ ½ 0 ½ * 2 0 0


 

FIDE Women’s Grand Prix Dilijan-2013

Final Ranking
Rank SNo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts Res. vict SB Koya
1 10 GM Koneru Humpy 2597 IND * 1 ½ 1 ½ 1 1 ½ ½ ½ 1 ½ 8 0 5 42.75 3
2 8 GM Muzychuk Anna 2593 SLO 0 * 1 1 ½ 1 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 7 1 4 36.75
3 11 GM Dzagnidze Nana 2550 GEO ½ 0 * 0 ½ ½ 1 1 1 1 ½ 1 7 0 5 34.50 1
4 6 GM Kosintseva Tatiana 2526 RUS 0 0 1 * 0 0 1 1 ½ 1 ½ 1 6 0 5 30.00 1
5 5 GM Ushenina Anna 2499 UKR ½ ½ ½ 1 * ½ ½ ½ ½ 0 ½ ½ 0 1 31.00
6 9 GM Stefanova Antoaneta 2531 BUL 0 0 ½ 1 ½ * ½ ½ 1 0 ½ ½ 5 1 2 26.00 2
7 2 WGM Batchimeg Tuvshintugs 2316 MGL 0 ½ 0 0 ½ ½ * ½ 1 1 ½ ½ 5 1 2 24.50 1
8 3 GM Harika Dronavalli 2492 IND ½ ½ 0 0 ½ ½ ½ * ½ ½ 1 ½ 5 1 1 26.25
9 1 WGM Girya Olga 2436 RUS ½ ½ 0 ½ ½ 0 0 ½ * ½ 1 ½ 1 24.50 2
10 12 GM Cmilyte Viktorija 2511 LTU ½​ 0 0 0 1 1 0 ½​ ½​ * ½​ ½​ 4½​ 1 2 23.50
11 4 GM Danielian Elina 2475 ARM 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 0 ½ * 1 ½ 1 24.00 2
12 7 IM Khotenashvili Bela 2531 GEO ½ ½ 0 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 * 4 0 0 22.25
Gru 012012
 
ugra2012

 

Čempionato svetainė http://chess2012.ugrasport.com/
  Tiesioginė partijų transliacija (analizė – Houdini 2.0c x64)
  Tiesioginė partijų transliacija
 REZULTATAI

Pasaulio čempionė – Ukrainos šachmatininkė Аna Ušenina!

Pasaulio šachmatų čempionė Ana Ušenina

Pasaulio šachmatų čempionė Ana Ušenina. Nuotrauka http://chess2012.ugrasport.com/


GM VIKTORIJOS ČMILYTĖS rezultatai – GM Viktorija Čmilytė pralaimėjo Kinijos atstovei  Qian Huang (0.5-1.5) -, ir iš tolesnės kovos dėl pasaulio čempionės titulo buvo priversta pasitraukti. Turbūt didžiausiu antrojo roundo netikėtumu galima būtų pavadinti Lenkijai atstovaujančios Monikos Soćko (merg. Bobrowska,
gim. 1978 in Varšuvoje; ELO 2445) pergalę prieš pasaulio čempionę Kinijos atstovę Yifan Hou (ELO 2606). Spaudos konferencijoje Monikos paklausė
“Kokia Jūsų palaikymo komanda?”; Monika atsakė: Mane palaiko visa Lenkija, o į Pasaulio čempionatą atvykau viena -
su vyru (didmeistriu Bartošu Sočko, ELO 2617 ) bendrauju internetu  per Skype – jis ir padeda man rengtis mačams”.

Round 2. Results

Click on the score to view the game
Name G1 G2  R1  R2  r3  r4  B1  B2  SD Tot
      Round 2 Match 01
  Socko, Monika (POL) 0 1 3
  Hou, Yifan (CHN) 0 0 1
      Round 2 Match 02
  Koneru, Humpy (IND) 0 0
  Zhukova, Natalia (UKR) 1 2
      Round 2 Match 03
  Ushenina, Anna (UKR) ½ 1 3
  Muzychuk, Anna (SLO) ½ 0 1
      Round 2 Match 04
  Zhao, Xue (CHN) 1 ½ 2.5
  Khurtsidze, Nino (GEO) 1 0 1.5
      Round 2 Match 05
  Javakhishvili, Lela (GEO) ½ 1.5
  Lahno, Kateryna (UKR) 0 0.5
      Round 2 Match 06
  Kosintseva, Nadezhda (RUS) ½ 1 1 3.5
  Mkrtchian, Lilit (ARM) ½ 1 ½ 2.5
      Round 2 Match 07
  Huang, Qian (CHN) ½ 1.5
  Cmilyte, Viktorija (LTU) 0 0.5
      Round 2 Match 08
  Sebag, Marie (FRA) ½ 1.5
  Girya, Olga (RUS) 0 0.5
      Round 2 Match 09
  Galliamova, Alisa (RUS) ½ 1.5
  Gunina, Valentina (RUS) 0 0.5
      Round 2 Match 10
  Cramling, Pia (SWE) 1 0 1
  Krush, Irina (USA) 1 1 3
      Round 2 Match 11
  Hoang, Thanh Trang (HUN) ½ 0.5
  Kosintseva, Tatiana (RUS) 1 1.5
      Round 2 Match 12
  Harika, Dronavalli (IND) 1 1.5
  Danielian, Elina (ARM) ½ 0.5
      Round 2 Match 13
  Muzychuk, Mariya (UKR) 1 1.5
  Arribas Robaina, Maritza (CUB) ½ 0.5
      Round 2 Match 14
  Kosteniuk, Alexandra (RUS) ½ 0.5
  Pogonina, Natalija (RUS) 1 1.5
      Round 2 Match 15
  Zatonskih, Anna (USA) ½ ½ 0 2
  Ju, Wenjun (CHN) ½ ½ 1 4
      Round 2 Match 16
  Stefanova, Antoaneta (BUL) ½ 1.5
  Zhu, Chen (QAT) 0 0.5

 

 

Didmeistrės Viktorijos Čmilytės interviu prieš čempionatą

Final. Results Click on the score to view the game
Name G1 G2 G3 G4 R1 R2 r3 r4 B1 B2 SD Tot
Final. Match 01
Ushenina, Anna (UKR) ½ ½ 1 0 2
Stefanova, Antoaneta (BUL) ½ ½ 0 1 2

Rgs 302012
 
banner_ankara2012_2
didmeistrė Viktorija Čmilytė; 2012 rugsėjo 16 diena (ankara2012.fide.com nuotrauka)

didmeistrė Viktorija Čmilytė; 2012 rugsėjo 16 diena
(ankara2012.fide.com nuotrauka)

 

Moterų FIDE GRAND PRIX 2011_2012
Moterų FIDE GRAND PRIX 

Turnyro svetainė
Nuotraukos
Tiesioginės transliacijos
Rezultatai 
Ankaroje (Turkija) vykusiame Tarptautinės šachmatų federacijos turnyre „Women Grand Prix Ankara 2012“  geriausioji Lietuvos šachmatininkė didmeistrė Viktorija Čmilytė užėmė ketvirtąją vietą ir pelnė 3750 EUR prizą.  Lietuvos šachmatininkė surinko 6,5 taško iš 11 galimų.
Nugalėjo 25-erių metų indė Hampi Koneru (Humpy Koneru, 2593), surinkusi 8,5 taško. Antrąją vietą užėmė Slovėnijos atstovė Ana Muzyčuk (2606; 8 tšk.), o trečiąją – kinė Džao Suė (Zhao Xue, 2549).
 
Interviu su geriausia Lietuvos šachmatininke, Europos Čempione, didmeistre Viktorija Čmilyte “Lietuvos žiniose” :
2012-09-29 Saulius Ramoška “Viktorija pasiryžusi nustumti šachmatus į šoną”  

Moterų FIDE Grand Prix 2011-2012 rezultatai

Name Fed Rostov Shenzhen Nalchik Kazan Jermuk Ankara 3 geriausi
Hou Yifan CHN 160 160   100 160   480
Koneru,H IND 65     145 110 160 415
MuzychukA SLO 100 130   145   130 405
Zhao Xue CHN   75 160   60 110 345
Lahno,K UKR 130   80 50 110   320
Ju Wenjun CHN   100 130   75 50 305
Cmilyte,V LTU   35 100 100   85 285
Kosintseva,N RUS 80   55 35 110   245
Kosintseva,T RUS 100   55 60   85 245
Ruan Lufei CHN 30 75     75 60 240
Danielian,E ARM 45 50   75 45   170
Kovalevskaya,E RUS 20 20 100   30   150
Munguntuul,B MGL   60 20   20 70 150
Stefanova,A BUL 45   55 35   40 140
Galliamova,A RUS 65   30 20     115
Tan Zhongyi CHN   100         100
Kosteniuk,A RUS 10   10 75     95
Zhu Chen QAT   35 55       90
Lilit Mkrtchian ARM         45   45
Betul Cemre Yildiz TUR   10   10   30 50
Nino Khurtsidze ARM         10   10
Monica Socko POL           20 20
Kubra Ozturk TUR           10 10

 

 

 

TÜRKİYE İŞ BANKASI FIDE WOMEN GRAND PRIX ANKARA 2012
Final Ranking
Rank   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts SB
1 GM KONERU HUMPY 2593 IND * 0 ½ ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 1 39,50
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 SLO 1 * ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 1 8 40,00
3 GM ZHAO XUE 2549 CHN ½ ½ * 0 ½ 1 ½ 1 1 1 1 ½ 36,75
4 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 LTU ½ ½ 1 * ½ ½ 0 ½ 1 0 1 1 33,50
5 WGM RUAN LUFEI 2492 CHN 0 ½ ½ ½ * ½ ½ ½ ½ 1 1 1 29,50
6 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 MGL ½ ½ 0 ½ ½ * ½ 1 ½ ½ 1 ½ 6 30,00
7 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 RUS 0 0 ½ 1 ½ ½ * 1 ½ 0 1 ½ 27,25
8 WGM JU WENJUN 2528 CHN 0 ½ 0 ½ ½ 0 0 * 1 1 ½ 1 5 21,75
9 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 BUL 0 ½ 0 0 ½ ½ ½ 0 * 1 ½ 1 19,75
10 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 TUR 0 0 0 1 0 ½ 1 0 0 * ½ ½ 17,25
11 GM SOCKO MONIKA 2463 POL 0 0 0 0 0 0 0 ½ ½ ½ * 1 8,50
12 WGM OZTURK KUBRA 2294 TUR 0 0 ½ 0 0 ½ ½ 0 0 ½ 0 * 2 11,25

 

 

 

FIDE WOMEN GRAND PRIX ANKARA 2012
                 
Round 1 on 2012/09/16 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5  WGM JU WENJUN 2528 11
3 WGM OZTURK KUBRA 2294  0-1  WGM RUAN LUFEI 2492 10
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
                 
Round 2 on 2012/09/17 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
8 GM KONERU HUMPY 2593 0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 0-1 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
10 WGM RUAN LUFEI 2492 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
                 
Round 3 on 2012/09/18 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0.5-0.5 WGM JU WENJUN 2528 11
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0-1 WGM RUAN LUFEI 2492 10
6 GM ZHAO XUE 2549 0-1 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
                 
Round 4 on 2012/09/19 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
10 WGM RUAN LUFEI 2492 0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
                 
Round 5 on 2012/09/21 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
8 GM KONERU HUMPY 2593 0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
                 
Round 6 on 2012/09/22 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 1-0 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
10 WGM RUAN LUFEI 2492 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
11 WGM JU WENJUN 2528 1-0 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 0-1 GM ZHAO XUE 2549 6
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0-1 GM SOCKO MONIKA 2463 4
                 
Round 7 on 2012/09/23 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 GM SOCKO MONIKA 2463 0-1 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341  0.5-0.5  WGM OZTURK KUBRA 2294 3
6 GM ZHAO XUE 2549 0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
8 GM KONERU HUMPY 2593 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
                 
Round 8 on 2012/09/24 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
11 WGM JU WENJUN 2528  0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434  0.5-0.5 GM KONERU HUMPY 2593 8
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
3 WGM OZTURK KUBRA 2294  0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
4 GM SOCKO MONIKA 2463  0.5-0.5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
                 
Round 9 on 2012/09/26 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 1-0 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
6 GM ZHAO XUE 2549 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
8 GM KONERU HUMPY 2593 0-1 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520  0.5-0.5 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
10 WGM RUAN LUFEI 2492  0.5-0.5 WGM JU WENJUN 2528 11
                 
Round 10 on 2012/09/27 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 1-0 WGM JU WENJUN 2528 11
1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434  0.5-0.5 WGM RUAN LUFEI 2492 10
2 GM MUZYCHUK ANNA 2606  0.5-0.5 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 9
3 WGM OZTURK KUBRA 2294 0-1 GM KONERU HUMPY 2593 8
4 GM SOCKO MONIKA 2463  0.5-0.5 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 7
5 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341  0.5-0.5 GM ZHAO XUE 2549 6
                 
Round 11 on 2012/09/28 at 10:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
6 GM ZHAO XUE 2549  0.5-0.5 GM KOSINTSEVA TATIANA 2524 12
7 GM STEFANOVA ANTOANETA 2502 1-0 WGM YILDIZ BETUL CEMRE 2341 5
8 GM KONERU HUMPY 2593 1-0 GM SOCKO MONIKA 2463 4
9 GM CMILYTE VIKTORIJA 2520 1-0 WGM OZTURK KUBRA 2294 3
10 WGM RUAN LUFEI 2492  0.5-0.5 GM MUZYCHUK ANNA 2606 2
11 WGM JU WENJUN 2528 0-1 IM MUNGUNTUUL BATKHUYAG 2434 1
Rgs 102012
 
wco2012

Pasaulio šachmatų Olimpiada 2012
Oficiali svetainė
Lietuvos šachmatininkų rinktinės;
REZULTATAI : LTU open ; LTU moterys

Olimpiadoje varžėsi šachmatininkai iš 158 valstybių .

Lietuvai atstovavo
Lietuvos atvira rinktinė: didmeistris Vidmantas Mališauskas (gim. 1963 m., ELO koeficientas 2451), tarptautinis meistras Mindaugas Beinoras (gim. 1987 m., ELO 2346), tarptautinis meistras Emilis Pileckis (gim. 1990 m., ELO 2443), tarptautinis meistras Kęstutis Labeckas (gim. 1988 m., ELO 2378), FIDE meistras Tautvydas Vedrickas (gim. 1990 m., ELO 2344), treneris IA Jonas Sidabras
ir Lietuvos moterų rinktinė:didmeistrė Viktorija Čmilytė (gim. 1983 m., ELO 2520), moterų didmeistrė Deimantė Daulytė (gim. 1989 m., ELO 2216), FIDE moterų meistrė Vesta Kasputė (gim. 1984 m., ELO 2118), Gintarė Paulauskaitė (gim. 1991 m., ELO 2053), Jovita Žiogaitė (gim. 1986 m., ELO 2052), treneris IM Vaidas Sakalauskas.
Lietuvos delegacijos vadovas Josifas Buršteinas; FIDE kongrese ir ECU generalinėje asamblėjoje Lietuvai atstovavo IM Antanas Zapolskis.

 40-oje FIDE Pasaulio šachmatų Olimpiadoje dalyvauja ir daugiau lietuvių: Irena Karsokaitė ir Violeta Benkunskienė – atstovauja tarptautinės aklųjų ir silpnaregių  šachmatų asociacijos (IBCA) olimpinei rinktineiMonika Gedvilaitė -  atstovauja Airijai (pirmoji Airijos olimpinės moterų rinktinės lenta); 2012 metų Lietuvos čempionas GM Aloyzas Kveinys - Irano olimpinės  moterų rinktinės kapitonas; 2011 metų Lietuvos čempionas GM Šarūnas Šulskis - Škotijos olimpinės rinktinės kapitonas.

2012-08-28  1r    GanaLietuva    0:4 ;                 moterys   TunisasLietuva   0:4
2012-08-29  2r    JAVLietuva      3.5:0.5            moterys   LietuvaSlovakija 1.5:2.5
2012-08-30  3r   Lietuva - Sirija    3.5:0.5           moterys   Čilė -Lietuva 0.5:3.5
2012-08-31  4r     Lietuva- Kirgizija  1.5:2.5          moterys   VietnamasLietuva 3:1
2012-09-01  5r     KazachstanasLietuva   2:2       moterys   LietuvaAlžyras   2.5:1.5
2012-09-03  6r    LietuvaKosta Rika     1.5:2.5    moterys  Lietuva - Suomija 4:0
2012-09-04  7r    AndoraLietuva 1:3                moterys  OlandijaLietuva 1.5:2.5
2012-09-05  8r    IndonezijaLietuva  3.5:0.5       moterys  LietuvaIranas 2:2
2012-09-06  9r   Lietuva- Tunisas       1.5:2.5           moterys IspanijaLietuva 3.5:0.5
2012-09-07 10r   Nepalas Lietuva     1.5:2.5       moterys LietuvaLatvija 2:2
2012-09-09 11r  LietuvaLiuksemburgas 3:1                moterys LietuvaVengrija 0.5:3.5

Open turnyro nugalėtojais tapo Armėnijos šachmatininkai;  moterų turnyro nugalėtojos – Rusijos šachmatininkės.
Lietuvos moterų rinktinė iškovojo 44 vietą, o Lietuvos vyrų rinktinė tenkinosi 82 vieta.
Viktorija Čmilytė – 12-ta tarp pirmosios lentos šachmatininkių; Gintarė Paulauskaitė – 14-ta tarp penktosios lentos šachmatininkių.
Gintarė Paulauskaitė ir Jovita Žiogaitė įvykdė kandidačių į moterų meistres normas.
Didmeistrio Lietuvos čempiono Aloyzo Kveinio vadovaujamos Irano šachmatininkės iškovojo 9 vietą; didmeistrio Lietuvos eksčempiono Šarūno Šulskio vadovaujami Škotijos šachmatininkai – 76 vieta; Monika Gedvilaitė, atstovaujanti Airijai, įvykdė moterų FIDE meistrės normą.

_________     Lietuvos žiniasklaida    _________

Lietuvos žinios 2012-08-28: Jūratė Žemaitytė “Lietuvos didmeistriai – su skirtingomis vėliavomis”;
Lietuvos rytas 2012-08-29: “Lietuvos šachmatininkai olimpiadą pradėjo pergalingai”;
Lietuvos žinios 2012-08-31: “Šachmatų festivalis įsibėgėja” ;
Lietuvos žinios 2012-09-01: “Lietuvos šachmatininkai pakilo”;
Lietuvos rytas 2012-09-04: “Lietuvos šachmatininkės nugalėjo Suomijos atstoves“;
Delfi 2012-09-04: “Lietuvos moterų rinktinė pasaulio šachmatų olimpiadoje iškovojo ketvirtą pergalę“;
etaplius.lt 2012-09-05: “Šachmatininkės įveikė olandes, šachmatininkai – Andoros ekipą”;
Lietuvos žinios  2012-09-06: “Šachmatininkės didina apsukas”;
Respublika 2012-09-06: “Lietuvos šachmatininkės sužaidė lygiosiomis su iranietėmis“;
Lietuvos rytas 2012-09-07: “Lietuvos moterų ir vyrų šachmatų rinktinės patyrė nesėkmes”;
balsas.lt 2012-09-08: “Lietuvos šachmatininkės sužaidė lygiosiomis, o šachmatininkai iškovojo pergalę”;
Lietuvos žinios 2012-09-11: Saulius RAMOŠKA “Šachmatai Lietuvoje ritasi žemyn”

______________________________________________________

40th Olympiad Istanbul 2012 Open tournament
Team-Composition for federation LTU – Open
82. Lithuania (LTU / RtgAvg:2405, TB1: 11 / TB2: 203.5)
Bo.
Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Games Rp rtg+/-
1 GM Malisauskas Vidmantas 2451 0 1 1 ½ 1 ½ 0 0 0 4 9 2427 -3,4
2 IM Beinoras Mindaugas 2346 1 0 ½ ½ 0 1 0 1 1 5 9 2264 1,8
3 IM Pileckis Emilis 2443 1 ½ 1 0 1 ½ 0 ½ 1 1 6,5 10 2412 0,1
4 FM Vedrickas Tautvydas 2344 1 1 0 0 ½ ½ 0 3 7 1973 -33
5 IM Labeckas Kestutis 2378 1 0 ½ 0 1 ½ ½ ½ 1 5 9 2257 -9,9

 

40th Olympiad Istanbul 2012 Women tournament
Team-Composition for federation LTU – Women
44. Lithuania (LTU / RtgAvg:2227, TB1: 12 / TB2: 255)
Bo.
Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Games Rp rtg+/-
1 GM Cmilyte Viktorija 2520 1 ½ ½ 1 1 1 1 ½ 1 ½ 8 10 2464 3,1
2 WGM Daulyte Deimante 2216 0 1 ½ 0 1 1 0 0 1 0 4,5 10 2193 -3,9
3 WFM Kaspute Vesta 2118 1 0 ½ 0 0 0 1,5 6 1973 -16,2
4
Ziogaite Jovita 2052 1 1 0 ½ 1 1 0 0 0 4,5 9 2067 5,7
5
Paulauskaite Gintare 2053 1 1 1 1 1 ½ 0 0 0 5,5 9 2064 16,8
Bir 232012
 
banner_kazanlogo

Turnyro svetainė kazan2012.fide.com.

NUOTRAUKŲ GALERIJOS

TIESIOGINĖS VIDEO TRANSLIACIJOS

TIESIOGINĖS PARTIJŲ  TRANSLIACIJOS

PARTIJŲ VERTINIMAS

Women Grand Prix Kazan 2012
Ranking crosstable after Round 11
Rank SNo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts. TB1 TB2 TB3
1 2 GM Humpy Koneru 2589 IND * ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 1 1 7.5 0.5 36.75 3
2 12 GM Anna Muzychuk 2598 SLO ½ * ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 1 1 7.5 0.5 36.5 3
3 5 GM Viktorija Cmilyte 2508 LTU ½ ½ * 1 0 ½ ½ ½ ½ 1 1 1 7 1 35 3
4 11 GM Hou Yifan 2623 CHN ½ ½ 0 * 1 1 1 ½ 1 ½ 1 0 7 0 37.25 4
5 9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 RUS ½ ½ 1 0 * 1 ½ 0 ½ 0 1 1 6 1 31 3.5
6 1 GM Elina Danielian 2484 ARM ½ ½ ½ 0 0 * 1 1 ½ 1 0 1 6 0 30.75 2.5
7 4 GM Tatiana Kosintseva 2532 RUS ½ ½ ½ 0 ½ 0 * 1 ½ ½ ½ 1 5.5 0 27.5 2
8 8 GM Keteryana Lahno 2546 UKR 0 ½ ½ ½ 1 0 0 * ½ ½ 1 ½ 5 0 25.5 2.5
9 7 GM Antoaneta Stefanova 2518 BUL 0 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ * 1 ½ ½ 4.5 1 22 2
10 6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 RUS ½ 0 0 ½ 1 0 ½ ½ 0 * 1 ½ 4.5 0 22.75 2.5
11 10 IM Alisa Galliamova 2484 RUS 0 0 0 0 0 1 ½ 0 ½ 0 * 1 3 0 13.5 1.5
12 3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 TUR 0 0 0 1 0 0 0 ½ ½ ½ 0 * 2.5 0 14 1
FIDE Women Grand Prix Kazan 2012
Round 1 on 2012/06/10 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1 GM Elina Danielian 2484 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 IM Alisa Galliamova 2484 10
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 0-1 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
Round 2 on 2012/06/11 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 1-0 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
8 GM Keteryna Lahno 2546 ½-½ GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 GM Viktorija Cmilyte 2508 5
10 IM Alisa Galliamova 2484 ½-½ GM Tatiana Kosintseva 2532 4
11 GM Hou Yifan 2623 0-1 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
1 GM Elina Danielian 2484 ½-½ GM Humpy Koneru 2589 2
Round 3 on 2012/06/12 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 GM Elina Danielian 2484 1
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 0-1 GM Hou Yifan 2623 11
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 1-0 IM Alisa Galliamova 2484 10
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 1-0 GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
Round 4 on 2012/06/13 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 ½-½ GM Antoaneta Stefanova 2518 7
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
11 GM Hou Yifan 2623 0-1 GM Viktorija Cmilyte 2508 5
1 GM Elina Danielian 2484 1-0 GM Tatiana Kosintseva 2532 4
2 GM Humpy Koneru 2589 1-0 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
Round 5 on 2012/06/15 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 GM Anna Muzychuk 2598 12
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Humpy Koneru 2589 2
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 ½-½ GM Elina Danielian 2484 1
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ IM Alisa Galliamova 2484 10
8 GM Keteryna Lahno 2546 1-0 GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
Round 6 on 2012/06/16 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 ½-½ GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Keteryna Lahno 2546 8
11 GM Hou Yifan 2623 1-0 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
1 GM Elina Danielian 2484 1-0 GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Viktorija Cmilyte 2508 5
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 0-1 GM Tatiana Kosintseva 2532 4
Round 7 on 2012/06/17 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 1-0 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 ½-½ GM Humpy Koneru 2589 2
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ GM Elina Danielian 2484 1
8 GM Keteryna Lahno 2546 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 IM Alisa Galliamova 2484 10
Round 8 on 2012/06/18 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 1-0 IM Alisa Galliamova 2484 10
11 GM Hou Yifan 2623 1-0 GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
1 GM Elina Danielian 2484 1-0 GM Keteryna Lahno 2546 8
2 GM Humpy Koneru 2589 1-0 GM Antoaneta Stefanova 2518 7
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 ½-½ GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Viktorija Cmilyte 2508 5
Round 9 on 2012/06/20 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 ½-½ GM Anna Muzychuk 2598 12
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 ½-½ GM Tatiana Kosintseva 2532 4
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
8 GM Keteryna Lahno 2546 0-1 GM Humpy Koneru 2589 2
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 GM Elina Danielian 2484 1
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Hou Yifan 2623 11
Round 10 on 2012/06/21 at 15:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Anna Muzychuk 2598 ½-½ GM Hou Yifan 2623 11
1 GM Elina Danielian 2484 0-1 IM Alisa Galliamova 2484 10
2 GM Humpy Koneru 2589 ½-½ GM Alexandra Kosteniuk 2457 9
3 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 ½-½ GM Keteryna Lahno 2546 8
4 GM Tatiana Kosintseva 2532 ½-½ GM Antoaneta Stefanova 2518 7
5 GM Viktorija Cmilyte 2508 1-0 GM Nadezhda Kosintseva 2528 6
Round 11 on 2012/06/22 at 13:00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
6 GM Nadezhda Kosintseva 2528 0-1 GM Anna Muzychuk 2598 12
7 GM Antoaneta Stefanova 2518 ½-½ GM Viktorija Cmilyte 2508 5
8 GM Keteryna Lahno 2546 0-1 GM Tatiana Kosintseva 2532 4
9 GM Alexandra Kosteniuk 2457 1-0 WGM Betul Cemre Yildiz 2333 3
10 IM Alisa Galliamova 2484 0-1 GM Humpy Koneru 2589 2
11 GM Hou Yifan 2623 1-0 GM Elina Danielian 2484 1

 

http://www.15min.lt/naujiena/sportas/kita/viktorija-cmilyte-fide-grand-prix-serijos-sachmatu-turnyre-rusijoje-uzeme-treciaja-vieta-26-228603

Kov 142012
 

Europos moterų šachmatų čempionato 2012 metų svetainė.

***

 “Ne fantastiška, bet  gera pabaiga”  – GM Viktorijos Čmilytės interviu “Lietuvos žinioms”;

Per plauką nuo medalio likusi V.Čmilytė: žaidžiau agresyviai ir šiek tiek rizikingai”  - “Delfi sportas”

GM Viktorijos Čmilytės partijos:

***

Final Ranking


Rank SNo.
Name Rtg FED Pts ratP BH.-1 BH. vict Prize (EUR)
1 8 IM GUNINA Valentina 2511 RUS 2660 70 74½ 6 20500
2 6 GM KOSINTSEVA Tatiana 2513 RUS 2649 68½ 73 7 15500
3 1 GM MUZYCHUK Anna 2583 SLO 2631 70 75 7 11500
4 9 GM CMILYTE Viktorija 2497 LTU 8 2592 67½ 73 8 8200
5 7 GM SEBAG Marie 2512 FRA 2570 71½ 77 6 7100
6 5 GM STEFANOVA Antoaneta 2531 BUL 2544 68½ 73½ 6 6100
7 3 GM LAHNO Kateryna 2546 UKR 2524 67½ 72½ 4 5600
8 12 GM DANIELIAN Elina 2478 ARM 2515 60½ 64 5 5100
9 10 IM KHOTENASHVILI Bela 2490 GEO 2503 61 64½ 6 4600
10 17 WGM POGONINA Natalija 2449 RUS 2501 61½ 66½ 5 4100
11 18 GM KOSTENIUK Alexandra 2448 RUS 2437 57 61½ 6 3600
12 21 GM HOANG Thanh Trang 2438 HUN 7 2510 69 74½ 6 3100
13 20 IM KHURTSIDZE Nino 2447 GEO 7 2505 66½ 71½ 6 2600
14 2 GM DZAGNIDZE Nana 2559 GEO 7 2468 65 69 6 2400
15 30 IM MELIA Salome 2400 GEO 7 2461 63½ 68 5
16 34 WGM KOVANOVA Baira 2392 RUS 7 2452 60 64½ 6
17 19 IM JAVAKHISHVILI Lela 2448 GEO 7 2450 62 66½ 4
18 24 IM ROMANKO Marina 2417 RUS 7 2444 60½ 64 5
19 16 IM USHENINA Anna 2458 UKR 7 2429 58 62½ 4
20 23 GM ZHUKOVA Natalia 2435 UKR 7 2415 57½ 62 4
21 4 GM KOSINTSEVA Nadezhda 2535 RUS 7 2406 61 65 5
22 31 IM FOISOR Cristina-Adela 2398 ROU 2509 75 75½ 5
23 51 WGM SCHLEINING Zoya 2326 GER 2483 66½ 68 4
24 28 WGM GIRYA Olga 2406 RUS 2448 66 70½ 5
25 33 WGM GURAMISHVILI Sopiko 2395 GEO 2446 67 71½ 5
26 41 WGM VOJINOVIC Jovana 2356 MNE 2431 64½ 68 5
27 25 IM GAPONENKO Inna 2416 UKR 2428 62 66½ 5
28 22 WGM BATSIASHVILI Nino 2438 GEO 2424 63½ 69 4
29 14 IM PAEHTZ Elisabeth 2459 GER 2416 62½ 67 5
30 66 WGM SANDU Mihaela 2253 ROU 2404 58½ 63 6
31 38 WGM SZCZEPKOWSKA-HOROWSKA Karina 2369 POL 2391 57½ 61½ 6
32 47 WIM ARABIDZE Meri 2337 GEO 2365 62½ 66 5
33 27 IM BODNARUK Anastasia 2412 RUS 2354 57½ 62 5
34 57 WIM BULMAGA Irina 2307 ROU 6 2405 59 63½ 5
35 15 IM MKRTCHIAN Lilit 2458 ARM 6 2396 64 69 5
36 58 IM DWORAKOWSKA Joanna 2304 POL 6 2388 59½ 63½ 6
37 60 WGM VIDENOVA Iva 2301 BUL 6 2382 59½ 63 4
38 50 WGM KURSOVA Maria 2328 ARM 6 2373 62 64½ 4
39 40 WGM ZAWADZKA Jolanta 2358 POL 6 2355 61 64½ 5
40 46 WIM GORYACHKINA Aleksandra 2341 RUS 6 2351 63 64½ 3
41 54 WGM MAMEDJAROVA Zeinab 2321 AZE 6 2326 60 64 5
42 48 IM GVETADZE Sofio 2334 GEO 6 2325 62½ 65 4
43 29 IM PAIKIDZE Nazi 2406 GEO 6 2325 61½ 65½ 4
44 49 WIM MIKADZE Miranda 2329 GEO 6 2263 54½ 57½ 5
45 53 WIM MAMMADOVA Gulnar 2324 AZE 2421 67 71½ 4
46 61 WIM IVAKHINOVA Inna 2285 RUS 2415 65½ 70 5
47 13 IM SKRIPCHENKO Almira 2468 FRA 2377 59½ 64½ 3
48 44 WIM ZIAZIULKINA Nastassia 2343 BLR 2363 65½ 69½ 5
49 37 WGM CHAROCHKINA Daria 2371 RUS 2356 62½ 66 4
50 11 IM MUZYCHUK Mariya 2490 UKR 2338 58 63 3
51 64 WIM RAKIC Marija 2267 SRB 2326 57 60½ 3
52 32 IM BOJKOVIC Natasa 2395 SRB 2298 60½ 64½ 4
53 45 WGM YILDIZ Betul Cemre 2342 TUR 2285 58 62 3
54 65 WGM CHELUSHKINA Irina 2263 SRB 2257 52½ 56½ 5
55 39 IM GALOJAN Lilit 2364 ARM 2254 56½ 60½ 3
56 62 WGM MAMEDJAROVA Turkan 2284 AZE 2254 50½ 54 3
57 73 WIM UMUDOVA Nargiz 2220 AZE 2236 55½ 58½ 4
58 56 WGM OZTURK Kubra 2314 TUR 2222 53½ 57 5
59 52 IM SAVINA Anastasia 2325 RUS 2203 55 59 3
60 72 WGM MAKROPOULOU Marina 2224 GRE 2201 53½ 56 3
61 68 WIM BRONNIKOVA Elizaveta 2252 RUS 2130 49½ 51 4
62 78 WIM KHARMUNOVA Nadejda 2191 RUS 5 2349 63½ 68½ 5
63 36 WGM KASHLINSKAYA Alina 2377 RUS 5 2312 61½ 66 4
64 42 IM SEDINA Elena 2353 ITA 5 2274 58 62½ 1
65 26 IM REPKOVA Eva 2416 SVK 5 2258 57 61 4
66 59 WGM BOROSOVA Zuzana 2302 SVK 5 2244 55 59 3
67 55 WGM MANAKOVA Maria 2315 SRB 5 2231 56 56½ 4
68 67 WIM KAZIMOVA Narmin 2253 AZE 5 2174 50½ 54 4
69 70 WFM FOISOR Mihaela-Veronica 2242 ROU 5 2171 53 56½ 3
70 69 WIM ABDULLA Khayala 2246 AZE 5 2103 48½ 51 5
71 71 WIM HAIRAPETIAN Anna 2227 ARM 5 2074 52 52½ 5
72 82 WFM CHEREDNICHENKO Elena 2130 UKR 5 2074 49 52½ 4
73 35 WGM MICHNA Marta 2383 GER 2258 61 65 3
74 43 WGM MOLCHANOVA Tatjana 2346 RUS 2240 64½ 67½ 4
75 74 WIM SEPS Monika 2208 SUI 2239 60½ 64 3
76 85 WIM ALEXANIAN Nelli 2114 RUS 2222 58 61 3
77 76 WIM BEZGODOVA Maria 2200 RUS 2217 58½ 61 2
78 79 WIM OLSAROVA Karolina 2189 CZE 2208 55½ 59 3
79 87 WIM BEZGODOVA Svetlana 2109 RUS 2172 53 53½ 4
80 80 WIM TSIGANOVA Monika 2185 EST 2170 51 54½ 3
81 75 WIM ISGANDAROVA Khayala 2203 AZE 2169 57 61 3
82 89 WFM MOTYCAKOVA Monika 2087 SVK 2165 56½ 59½ 4
83 83 WFM KINEVA Ekaterina 2126 RUS 2087 50½ 53 3
84 84 WFM DE SEROUX Camille 2122 SUI 2076 47½ 49 4
85 81 WFM COIMBRA Margarida 2156 POR 2035 50 53 3
86 96
PATEL Yesim 1839 TUR 2012 47½ 50½ 2
87 77 WGM SHAYDULLINA Sandugach 2197 RUS 2010 48 50½ 3
88 93
MENZI Nezihe Ezgi 1902 TUR 2008 47 47½ 4
89 97
OZTURK Hilal 1784 TUR 4 2202 57½ 61½ 4
90 86 WFM MARECKOVA Martina 2114 CZE 4 2054 48 50½ 3
91 95
ARIG Busra 1839 TUR 4 2015 47 49½ 3
92 90 WCM KAYA Emel 1997 TUR 4 1983 44 44½ 3
93 91
MESSINA Roberta 1957 ITA 4 1975 47½ 50 3
94 98
MARTYNKOVA Olena 1689 UKR 4 1754 41 42½ 3
95 63 WIM DRLJEVIC Ljilja 2278 SRB 2035 52½ 55 3
96 92 WCM CEMHAN Kardelen 1954 TUR 1911 44½ 47½ 2
97 88 WFM UTA Adeline-Ramona 2098 ROU 1883 42 44½ 3
98 94
SOYUNLU Narmin 1842 AZE 1767 40 41½ 1
99 100
DAI Irmak 1592 TUR 1590 39 39½ 2
100 101
BOZKURT Hatice Mislina 0 TUR 3 1295 38½ 39 2
101 99
ALEV Gonulden Seda 1612 TUR 3 1282 38 38½ 2
102 102
DURMUS Aslihan 0 TUR 2 1172 38½ 39 1
103 103
SAHIN Hayrun Nisa 0 TUR 1 1219 39 39½ 0

 

 ***

Lietuvos žiniasklaida:

 

http://www.15min.lt/naujiena/sportas/kita/europos-sachmatu-cempionate-viktorija-cmilyte-liko-ketvirta-ir-uzsitikrino-28-tukst-litu-ceki-26-203337#axzz1p1e0rcGl
http://www.lzinios.lt/Sportas/Viktorija-prarado-karuna
http://www.lzinios.lt/Sportas/Ar-issaugos-titula-Viktorija
http://www.lzinios.lt/Sportas/Imesta-i-sulini-Viktorija-neskesta
http://www.balsas.lt/naujiena/585692/v-cmilyte-europos-cempionate-islieka-penkta
http://sportas.delfi.lt/national/article.php?id=55865077&categoryID=88686
http://www.alfa.lt/straipsnis/13935198/Cmilyte.Lietuvos.sachmatu.federacija.palieka.likimo.valiai=2012-03-02_16-31/