Rgp 122014
 
 2014 m. rugpjūčio 24-30 dienomis Taujėnų dvare (Ukmergės apskr.) vyko vieno žymiausių šachmatų postmodernisto, teoretiko Arono NIMCOVIČIAUS (g. 1886-11-07 Rygoje -  1935-03-16 Kopenhagoje) atminimo turnyras, kuriame dalyvavo 32 šachmatininkai.…..
Nugalėjo vilnietis FM Tautvydas Vedrickas - 6.5/7; Antrąją vietą iškovojo kaunietis IM Tomas Laurušas (6.0/7), trečią-ketvirtą padalino Šiaulių sporto mokyklos šachmatų treneris Raimondas Narmontas ir Max Zavanelli – po 5.0/7

Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Aron_Nimzowitsch

Reglamentas

Asmeninės varžybos, 7 ratai šveicariška sistema, laiko kontrolė: 90 minučių / 40 ėjimų, bei 30 minučių iki partijos pabaigos, pridedant 30 sek. už kiekvieną padarytą ėjimą.

Starto mokesčio nėra, FIDE mokestis: 10,- LTL. Prizinis fondas - 7’000 LTL
(I – 2000; II – 1500; III-1000; IV – 500; ELO<2000 “A” – 500; ELO<1800 “B” – 500; ELO<1600 “C” – 500; Be reitingo – 500.)

Registruotis iki 2014 m. rugpjūčio 21 d. 23:59:59 (ketvirtadienio) el. paštu  Zchess[at]sachmatai.lt arba internetu (max 40 žaidėjų)
Vėlyva registracija (100,- LTL) galima tik esant laisvų vietų. Vietų skaičius ribotas (40).
Turnyro direktorius – Laimonas Kudžma (“Vilniaus fortas”, 8-672-58768) laimonas.kudzma[at]sachmatai.lt

Nakvynė – Taujėnų dvaro viešbutyje arba dvare (www.taujenudvaras.lt), nuo 50,- iki 125,- LTL asmeniui su pusryčiais.

.

Tvarkaraštis

 2014-08-24 (Sekmadienis)

14:00 - 15:45 Atvykimas, dalyvių registravimasis (mandatinė komisija).
15:45 - 16:00 Pirmojo rato porų sudarymas, varžybų atidarymas
16:00 - 21:00 *I-asis ratas*
(20:00 – 21:00 Vakarienė)

2014-08-25 (Pirmadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *II-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 20:00 Master Class I-oji paskaita
(20:00 – 21:00 Vakarienė)
21:00 - 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-08-26 (Antradienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *III-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 17:00 Laisvas laikas/poilsis
17:00 – 21:00 Greitųjų šachmatų turnyras (10′+5”), 7 ratai
21:00 – 22:00 Vakarienė

2014-08-27 (Trečiadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *IV-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 20:00 Master Class II-oji paskaita
20:00 – 22:00 Vakarienė, Kultūrinis vakaras

2014-08-28 (Ketvirtadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *V-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 21:00 Žaibo turnyras (3′+2”), 9 ratai
21:00 – 22:00 Vakarienė

2014-08-29 (Penktadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *VI-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 20:00 Master Class III-oji paskaita
20:00 – 22:00 Vakarienė, baigiamasis vakaras

2014-08-30 (Šeštadienis)
9:00 - 10:00 Pusryčiai
10:00 
- 15:00 *VI-asis ratas*
14:00 – 15:30 Pietūs
15:30
 - 16:00 Uždarymas, išvykimas.

zpr-logo

Pastaba: vertinamos 2014-08-01 d. FIDE reitingų reikšmės. Žaidėjai, neturintys reitingo, dėl pagrindinių piniginių prizų (išskyrus bereitinginio žaidėjo prizo) nekovoja.

Renginį organizuoja bei vykdo Zchess (www.sachmatai.lt/Zchess) komanda bendradarbiaujant su Lietuvos Šachmatų Federacija.

Bir 112014
 

zpr-logo

2014 m. liepos 6-12 dienomis Taujėnų dvare (Ukmergės apskr.) vykta Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos) mėgėjų klasių čempionatas (pagal ELO: “A”:1800-2000, “B”: 1600-1799, “C”: 0-1599)

Nuostatai(LT) Regulations(EN)

Registruoti dalyviai (“A”“B”“C”)

Nuotraukos: “A“, “B“, “C“.

 

Reglamentas

Asmeninės varžybos, 7 ratai šveicariška sistema, laiko kontrolė: 90 minučių / 40 ėjimų, bei 30 minučių iki partijos pabaigos, pridedant 30 sek. už kiekvieną padarytą ėjimą.

Prizinis fondas - 6’600 LTL (“A” – 3000 LTL, “B” – 2000 LTL, “C” – 1600 LTL).  Starto mokesčio nėra, FIDE mokestis: 10,- LTL

Turnyro direktorius – Laimonas Kudžma (“Vilniaus fortas”, 8-672-58768) laimonas.kudzma[at]sachmatai.lt

Nakvynė – Taujėnų dvaro viešbutyje (www.taujenudvaras.lt), nuo 50,- iki 125,- LTL asmeniui su pusryčiais.

Tvarkaraštis

2014-07-06 (Sekmadienis)
8:00 - 10:00 Atvykimas, dalyvių registravimasis.
10:00 – 10:30 Mandatinė komisija, pirminis porų sudarymas.
10:30 - 11:00 Atidarymas.
11:00-16:00 *I-asis ratas*
(15:00-17:00) Pietūs
18:00 – 20:00 Master Class I-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-07-07 (Pirmadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *II-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 20:00 Master Class II-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-07-08 (Antradienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *III-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 20:00 Master Class III-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-07-09 (Trečiadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *IV-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 20:00 Master Class IV-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-07-10 (Ketvirtadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *V-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 20:00 Master Class V-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-07-11 (Penktadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *VI-asis ratas*
(14:00 – 15:30) Pietūs
15:30 – 18:00 Laisvas laikas/poilsis
18:00 – 20:00 Master Class VI-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Baigiamasis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-07-12 (Šeštadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *VII-asis ratas* 
16:00 - Uždarymas, apdovanojimai, dalyvių išvykimas

PRIZAI (viso – 6 600,- LTL):
“A” turnyras (ELO 1800-2000): I vieta 1 200,- LTL, II vieta 900,- LTL, III vieta 600,- LTL, IV vieta 300,- LTL (viso: 3000,- LTL)
“B” turnyras (ELO 1600-1799): I vieta 1 000,- LTL, II vieta 700,- LTL, III vieta 300,- LTL (Viso: 2000 LTL)
“C” turnyras (ELO 0-1599): I vieta 800,- LTL, II vieta 500,- LTL, III vieta 300,- LTL (Viso: 1600 LTL)

Pastaba: vertinamos 2014-07-01 d. FIDE reitingų reikšmės. Žaidėjai, neturintys reitingo, dėl atskiro prizo nekovoja, tačiau turi galimybę dalyvauti bet kuriame turnyre.

Renginį organizuoja bei vykdo Zchess (www.sachmatai.lt/Zchess) komanda bendradarbiaujant su Lietuvos Šachmatų Federacija.

Geg 212014
 

zpr-logo

Š.m. birželio 1-6 dienomis Taujėnų dvare (Ukmergės apskr.) vyks pirmasis karaliaus Mindaugo klasikinių šachmatų turnyras, vykdomas Zchess komandos.

Nuostatai (ENG)    Dalyviai, rezultatai, partijos (chess-results.com)

Reglamentas

Asmeninės varžybos, 7 ratai šveicariška sistema, laiko kontrolė: 90 minučių / 40 ėjimų, bei 30 minučių iki partijos pabaigos, pridedant 30 sek. už kiekvieną padarytą ėjimą.

Prizinis fondas – 5’900 LTL
Starto mokesčio nėra, FIDE mokestis: 10,- LTL
Registruotis iki 2014 m. gegužės 29 d. 23:59:59 (ketvirtadienio) el. paštu Zchess[at]sachmatai.lt
Vėlyva registracija (100,- LTL) galima tik esant laisvų vietų, vietų skaičius ribotas (64 žaidėjai).
Turnyro direktorius – Laimonas Kudžma (“Vilniaus fortas”, 8-672-58768) laimonas.kudzma[at]sachmatai.lt

Nakvynė – Taujėnų dvaro viešbutyje (www.taujenudvaras.lt), triviečiuose bei dviviečiuose kambariuose (para asmeniui, įskaitant pusryčius: 45,-..55,- LTL) arba dvaro apartamentuose (para už dviviečius apartamentus 200,-..250,- LTL).

Tvarkaraštis

2014-06-01 (Sekmadienis)
8:00 – 10:00 Atvykimas, dalyvių registravimasis.
10:00 – 10:30 Mandatinė komisija, pirminis porų sudarymas.
10:30 – 11:00 Atidarymas.
11:00-16:00 *I-asis ratas*
(15:00-17:00) Pietūs
18:00 – 20:00 Master Class I-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 – 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-06-02 (Pirmadienis – “sunki diena”)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *II-asis ratas*
(14:00 – 16:00) Pietūs
16:30 – 21:30 *III-asis ratas*
(21:00 – 22:00) Vakarienė

2014-06-03 (Antradienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *IV-asis ratas*
(14:00 – 16:00) Pietūs
18:00 – 20:00 Master Class II-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 – 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-06-04 (Trečiadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *V-asis ratas*
(14:00 – 16:00) Pietūs
18:00 – 20:00 Master Class III-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Kultūrinis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-06-05 (Ketvirtadienis)
9:00 – 10:00 Pusryčiai
10:00 - 15:00 *VI-asis ratas*
(14:00 – 16:00) Pietūs
18:00 – 20:00 Master Class IV-oji paskaita
20:00 – 21:00 Vakarienė
21:00 - 22:00 Baigiamasis vakaras (kinas/muzika/poezija/sportas/žaidimai)

2014-06-06 (Penktadienis)
7:00 – 8:30 Pusryčiai
8:30 - 13:30 *VII-asis ratas*
13:30 – Uždarymas, nugalėtojų apdovanojimas, išvykimas

PRIZAI (viso – 5 900,- LTL):
I vieta: 2 000,- LTL
II vieta: 1 200,- LTL
III vieta: 800,- LTL
IV vieta: 400,- LTL
ELO [1800-2000[ “A” prizas : 500,- LTL
ELO [1600-1800[ “B” prizas : 500,- LTL
Žaidėjo, neturinčio FIDE reitingo, prizas: 500,- LTL
Pastaba: vertinamos 2014-06-01 d. FIDE reitingų reikšmės.

Renginį organizuoja bei vykdo Zchess (www.sachmatai.lt/Zchess) komanda bendradarbiaujant su Lietuvos Šachmatų Federacija.

zpr-logo

Geg 152014
 
zpr-logo

 

Šį savaitgalį, 2014 m. gegužės 17-18 dienomis Taujėnų dvare vyko Lietuvos klubų komandų festivalis.

Trylika komandų, kuriose žaidė po keturis žaidėjus (galimas vienas atsarginis) šveicariška sistema išsiaiškino komandą-nugalėtoją ir prizininkes. Buvo žaidžiami keturi ratai (po du šeštadienį bei sekmadienį) klasikine laiko kontrole (90 minučių / 40 ėjimų, bei 30 minučių iki partijos pabaigos, pradedant 41-uoju ėjimu pridedama 30 sekundžių už kiekvieną ėjimą.).
Pirmasis komandinis prizas – 2000 LTL, antrasis – 1500 LTL, trečiasis – 1000 LTL. Prizinis fondas – 6900,- LTL

Tvarkaraštis

Gegužės 17 d., šeštadienis

08:00 – 10:00 Registravimasis
10:30 – Atidarymas
11:00 I-asis ratas
17:00 II-asis ratas

Gegužės 18 d., sekmadienis

10:00 III-asis ratas
16:00 IV-asis ratas
21:00 Uždarymas

Registravosi: Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Biržų, Ukmergės, Marijampolės, Vilkaviškio komandos (14). Dalyvavo 13 komandų.

Renginį organizavo bei vykdė Zchess (www.sachmatai.lt/Zchess) bendradarbiaujant su Lietuvos Šachmatų Federacija.

Rezultatai (galutinė padėtis po 4 ratų)

Vt. SNr. Komanda + =  - PR1  PR2
1 1 Kauno “Brg. gen. A. Gustaičio ŠK” 4 0 0 8 12.0
2 4 Panevėžio “Mitų griovėjai” 3 0 1 6 13.0
3 2 Vilniaus “Begemotai” 2 1 1 5 10.5
4 5 ŠM “Vilniaus fortas” 2 1 1 5 10.0
5 3 Marijampolės “Mantinga man tinka” 2 1 1 5 9.5
6 8 Ukmergės “2kart2″ 2 1 1 5 7.5
7 6 Šiaulių “2G – 2V” 2 0 2 4 8.5
8 13 Vilkaviškio “Širvinta” 1 1 2 3 7.0
9 9 Marijampolės NSK “Siekis” 1 1 2 3 6.5
10 7 Šiaulių “Šachmatgalviai” 1 1 2 3 6.0
11 10 Biržų “BeŠaKų” 1 0 3 2 5.0
12 11 ŠM “Vilniaus fortas” kaubojai 0 2 2 2 5.0
13 12 Ukmergės “Saugokit arklius” 0 1 3 1 3.5

Geriausia komanda (ELO vidurkis 1600-1800): “2kart2″ (Ukmergė) – 500.00
Geriausia komanda (ELO vidurkis 0-1600): “Širvinta” (Vilkaviškis) – 500.00
Geriausia jaunimo (moksleivių/studentų) komanda: “Mitų griovėjai” (Panevėžys) – 500.00

Geriausia apranga:
* “Šachmatgalviai” (Šiauliai)
* “Saugokit arklius” (Ukmergė)

Šmaikščiausias pavadinimas:
* “Saugokit arklius” (Ukmergė)  ["Saugokit arklius, jokit ant kaubojų"]
* “2G-2V” (Šiauliai)  [(1): 2 Gražuolės - 2 Vyrai ; (2) Gintautas,Gražina - Vaidotas,Vilma; (3): ateities šachmatų ėjimas bokštu]

Chessfed.lt Logo zpr-logo

 

 

Geg 052014
 

Chessfed.lt Logo

Vilnius, 2014-05-04 d.

2014 m. gegužės 4-10 d. Smiltynės sodyboje (Panevėžys) vyko Lietuvos senjorų (S65+, S50+) klasikinių šachmatų čempionatas.

Tarp 28 šveicariška sistema septynis ratus kovojusių Kaisės gerbėjų – tituluoti bei visiems Lietuvos šachmatininkams puikiai žinomi treneriai, žaidėjai: daugkartinė Lietuvos čempionė Marija Kartanaitė (82, Vilnius), IM Virginijus Dambrauskas (Vilnius), IM Kęstutis Kaunas (Kaunas), Anicetas Uogelė (Šiauliai), Gintautas Petraitis (Kaunas), Gintautas Barščiauskas (Klaipėda), Gintautas Plungė (Šiauliai), Alius Mikėnas (Vilnius), Arvydas Baltrūnas (Panevėžys), Romualdas Jukna (Rokiškis), taip pat šiemet 90-ąjį gimtadienį pasitinkantis Adolfas Stauskas (Panevėžys).

S65+ grupė:

1. Kęstutis Kaunas (Kaunas)
2. Steponas Viškelis (Panevėžys)
3. Max Zavanelli (Vilnius)

S50+ grupė:

1. Virginijus Dambrauskas
2. Arvydas Baltrūnas
3. Alius Mikėnas

Gražiausios partijos – M.Kartanaitė (I-ojo rato partija su A.Rauduve) bei V.Dambrauskas (VII-ojo rato partija su V.Vaitoniu)
I-as “Amžius * Taškai” prizas – Kęstutis Kaunas (Kaunas)
II-as “Amžius * Taškai” prizas – Steponas Viškelis (Panevėžys)

Rezultatai - turnyro rezultatų svetainėje http://chess-results.com

Varžybų prizinis fondas - 7’500 LTL.

 

Varžybų tvarkaraštis

 

 

Varžybų dalyvių atvykimas – Gegužės 3 d.

Atvykus būtina užsiregistruoti sekretoriate iki 2014-05-04 d. 10:00 val.

Atidarymas – gegužės 4 d.  10.30 val.

I ratas – 2014-05-04  d. (sekmadienį) 11:00 – 16:00 val.

II ratas – 2014-05-05 d.  10:00 – 15:00 val.

III ratas – 2014-05-06 d.  10:00 - 15:00 val.

IV ratas – 2014-05-07 d.  10:00 - 15:00 val.

V ratas – 2014-05-08 d.  10:00 - 15:00 val.

VI ratas – 2014-05-09 d.  10:00 - 15:00 val.

VII ratas – 2014-05-10 d. 10:00 - 15:00 val.

Uždarymas – 2014-05-10 d. (šeštadienį) 16:00 val.

 


Nuostatai lietuviškai (LT)
 / Regulations in english(EN) 

Varžybas, padedant Lietuvos šachmatų federacijai, vykdo Zchess komanda, turnyro direktorius ir vyr. teisėjas – NA L. Kudžma (+370 672 58768)
zpr-logo
zchess@sachmatai.lt
Zchess organizuojami turnyrai su klasikine laiko kontrole 2014 m.: kovas-rugpjūtis, rugpjūtis – gruodis;