Greitųjų ir „Žaibo“ šachmatų čempionatai

 

Informacija ruošiama.

Greitieji
„Žaibas“
Greitieji
MetaiVieta ir laikasBendra įskaitaMoterų įskaitaRezultatai
2019Taujėnai
10 19 - 10 20
  1. IM Tomas Laurušas (2598)
  2. IM Paulius Pultinevičius (2486)
  3. FM Karolis Jukšta (2151)
  1. WIM Salomėja Zaksaitė (2139)
  2. WGM Kamilė Baginskaitė (2122)
  3. Gražina Šetikienė (1788)
2018Biržai
09 08 - 09 09
  1. GM Vidmantas Mališauskas (2429)
  2. IM Tomas Laurušas (2561)
  3. IM Paulius Pultinevičius (2506)
  1. WGM Kamilė Baginskaitė (2136)
  2. Jovita Vedrickienė (2003)
  3. WIM Salomėja Zaksaitė (2209)
2017Panevėžys
08 26 - 08 27
  1. GM Normunds Miezis (2542), Latvija
  2. GM Igor Kovalenko (2654), Latvija
  3. GM Toms Kantans (2531), Latvija

Tarp lietuvių:
  1. GM Vidmantas Mališauskas (2443)
  2. IM Tomas Laurušas (2532)
  3. IM Paulius Pultinevičius (2343)
  1. IM Deimantė Daulytė (2290)
  2. WIM Salomėja Zaksaitė (2205)
  3. Jovita Vedrickienė (2027)
2016Vilnius
12 11
  1. IM Tomas Laurušas (2481)
  2. IM Vaidas Sakalauskas (2398)
  3. Vaidas Šetkauskas (2315)
  1. WIM Simona Kiseleva (2116)
  2. Ieva Žalimaitė (1841)
  3. Gintė Gaižauskaitė (1778)
2015Panevėžys
12 12 - 12 13
  1. IM Berzinsh Roland (2542), Latvija
  2. GM Stupak Kiril (2654), Baltarusija
  3. GM Vidmantas Mališauskas (2443)

Tarp lietuvių:
  1. GM Vidmantas Mališauskas (2443)
  2. GM Aloyzas Kveinys (2532)
  3. FM Sigitas Kalvaitis (2324)
  1. WIM Anna Kantane, Lenkija (2132)
  2. WIM Salomėja Zaksaitė (2217)
  3. WFM Giedrė Vanagaitė (1996)

Tarp lietuvių:
  1. WIM Salomėja Zaksaitė (2217)
  2. WFM Giedrė Vanagaitė (1996)
  3. Viktorija Beinoraitė (1997)
2014Panevėžys
11 29 - 11 30
  1. GM Igor Kovalenko (2741), Latvija
  2. IM Toms Kantans (2513), Latvija
  3. FM Nikita Meskovs (2433), Latvija

Tarp lietuvių:
  1. IM Titas Stremavičius (2433)
  2. IM Tomas Laurušas (2444)
  3. Rokas Klabis (2228)
  1. Dominyka Batkovskytė (2148)
  2. WFM Vesta Kasputė (1973)
  3. WFM Giedrė Vanagaitė (2002)
2013Panevėžys
12 12 - 12 13
  1. GM Arturs Neikšans (2572), Latvija
  2. GM Nikita Maiorov (2552), Baltarusija
  3. FM Tautvydas Vedrickas (2310)

Tarp lietuvių:
  1. FM Tautvydas Vedrickas (2310)
  2. GM Šarūnas Šulskis (2555)
  3. IM Mindaugas Beinoras (2350)
  1. WGM Irina Sudakova, Rusija (2263)
  2. Dominyka Batkovskytė(2088)
  3. Viktorija Beinoraitė (1966)

Tarp lietuvių:
  1. Dominyka Batkovskytė (2088)
  2. Viktorija Beinoraitė (1966)
  3. Ieva Žalimaitė (1931)
2012Vilnius
11 24 - 11 25
  1. GM Vidmantas Mališauskas (2463)
  2. GM Aloyzas Kveinys (2526)
  3. Vaidas Sakalauskas (2432)
  1. Salomėja Zaksaitė (2162)
  2. Viktorija Beinoraitė (1972)
  3. Jovita Žiogaitė (2048)
2011Kaunas
12 04
  1. Tomas Laurušas (2363)
  2. GM Šarūnas Šulskis (2577)
  3. FM Dmitrijus Chocenka (2284)
  1. Viktorija Beinoraitė (1999)
  2. Dominyka Batkovskytė (2102)
  3. Salomėja Zaksaitė (2200)
2010Vilnius
11 27
  1. IM Darius Zagorskis (2497)
  2. GM Igor Rausis (2482), Čekija
  3. GM Aleksandr Shimanov (2516), Rusija

Tarp lietuvių:
  1. IM Darius Zagorskis (2497)
  2. GM Šarūnas Šulskis (2562)
  3. GM Vidmantas Mališauskas (2483)
  1. WIM Salomėja Zaksaitė (2198)
  2. WGM Deimantė Daulytė (2283)
  3. WIM Simona Limontaitė (2198)
„Žaibas“
MetaiVieta ir laikasBendra įskaitaMoterų įskaitaRezultatai
2019Taujėnai
10 18
  1. IM Tomas Laurušas (2482)
  2. FM Sigitas Kalvaitis (2271)
  3. FM Darius Viškelis (2098)
  1. WIM Simona Limontaitė (2062)
  2. WGM Kamilė Baginskaitė (2124)
  3. Jovita Vedrickienė (1989)
2018Vilnius
12 09
  1. IM Tomas Laurušas (2500)
  2. IM Paulius Pultinevičius (2484)
  3. Andrius Brazdžionis (2353)
  1. Dominyka Batkovskytė (2117)
  2. Kamila Hryshchenko (1894), Ukraina
  3. WIM Salomėja Zaksaitė (1984)

Tarp lietuvių:
  1. Dominyka Batkovskytė (2117)
  2. WIM Salomėja Zaksaitė (1984)
  3. Ieva Žalimaitė (1906)
2017Vilnius
11 25
  1. IM Tomas Laurušas (2473)
  2. FM Dmitrijus Chocenka (2297)
  3. Vaidas Šetkauskas (2379)
  1. WIM Simona Kiseleva (2100)
  2. Ieva Žalimaitė (1867)
  3. Gintarė Paulauskaitė (1876)
2016Vilnius
12 10
  1. IM Tomas Laurušas (2511)
  2. Juras Mickevičius (2297)
  3. Vaidas Šetkauskas (2343)
  1. Jovita Vedrickienė (1992)
  2. Ieva Žalimaitė (1859)
  3. WIM Simona Kiseleva (2155)
2015Panevėžys
12 11
  1. GM Kirill Stupak (2507), Baltarusija
  2. IM Titas Stremavičius (2450)
  3. Johnatan Bakalchuk (2265), Izraelis

Tarp lietuvių:
  1. IM Titas Stremavičius (2450)
  2. IM Emilis Pileckis (2448)
  3. IM Tomas Laurušas (2461)
  1. WIM Salomėja Zaksaitė (2146)
  2. WIM Anna Kantane (2096), Latvija
  3. Viktorija Beinoraitė (1962)

Tarp lietuvių:
  1. WIM Salomėja Zaksaitė (2146)
  2. Viktorija Beinoraitė (1962)
  3. Miglė Semonavičiūtė (1588)
2014Panevėžys
11 28
  1. GM Igor Kovalenko (2647), Latvija
  2. GM Arturs Neikšans (2549), Latvija
  3. IM Toms Kantans (2484), Latvija

Tarp lietuvių:
  1. IM Tomas Laurušas (2506)
  2. IM Emilis Pileckis (2446)
  3. IM Mindaugas Beinoras (2362)
  1. Dominyka Batkovskytė (2120)
  2. Salomėja Zaksaitė (2170), Latvija
  3. Živilė Urbonavičiūtė (1764)
2013Panevėžys
11 29
  1. GM Arturs Neikšans (2541), Latvija
  2. WGM Irina Sudakova (2293), Rusija
  3. Tapani Sammalvuo (2467), Suomija

Tarp lietuvių:
  1. IM Tomas Laurušas (2425)
  2. IM Emilis Pileckis (2424)
  3. GM Vidmantas Mališauskas (2472)
  1. WGM Irina Sudakova (2293), Rusija
  2. Dominyka Batkovskytė (2115)
  3. Giedrė Vanagaitė (1974)

Tarp lietuvių:
  1. Dominyka Batkovskytė (2115)
  2. Giedrė Vanagaitė (1974)
  3. Viktorija Beinoraitė (1965)
2012Vilnius
11 23
  1. Tomas Laurušas (2412)
  2. Vaidas Šetkauskas (2216)
  3. GM Vidmantas Mališauskas (2450)
  1. WGM Deimantė Daulytė (2194)
  2. WIM Salomėja Zaksaitė (2164)
  3. Dominyka Batkovskytė (2093)
2011Kaunas
12 03
  1. IM Vytautas Vaznonis (2387)
  2. IM Vaidas Sakalauskas (2411)
  3. FM Povilas Tvarijonas (2309)
  1. Viktorija Beinoraitė (1999)
  2. Dominyka Batkovskytė (2102)
  3. Miglė Lepeškaitė (1787)
2010Vilnius
11 28
  1. GM Sergei Azarov (2601), Baltarusija
  2. Vaidas Šetkauskas (2247), Rusija
  3. Andrey Zhigalko (2570), Baltarusija

Tarp lietuvių:
  1. Vaidas Šetkauskas (2247)
  2. GM Šarūnas Šulskis (2562)
  3. IM Gediminas Šarakauskas(2450)
  1. WGM Deimantė Daulytė (2283)
  2. Irina Sudakova (2350), Rusija
  3. Henrieta Juciūtė (1909)

Tarp lietuvių:
  1. WGM Deimantė Daulytė (2283)
  2. Henrieta Juciūtė (1909)
  3. WIM Simona Limontaitė (2198)