Greitųjų ir „žaibo“ šachmatų komandinės pirmenybės

 

Informacija ruošiama.

Greitieji
„Žaibas“
Greitieji
MetaiVieta ir laikasPrizininkaiRezultatai
2019Panevėžio raj.
11 23 -11 24
  1. MRU - ROSK Consulting (Vilnius)
    Sudėtis
    1. IM Tomas Laurušas
    2. Andrius Brazdžionis
    3. FM Tautvydas Vedrickas
    4. Jovita Vedrickienė

  2. Gambiteriai (Kaunas)
    Sudėtis
    1. Tadas Vanagas
    2. Paulius Juknis
    3. Vaidotas Valantiejus
    4. IM Kęstutis Kaunas
    5. WFM Giedrė Vanagaitė

  3. Ežerėlio vaivorykštė 1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. IM Vytautas Vaznonis
    2. FM Karolis Jukšta
    3. Pijus Stremavičius
    4. WFM Marija Šibajeva
2018Marijampolė
11 10 - 11
  1. MRU (Vilnius)
    Sudėtis
    1. IM Tomas Laurušas
    2. Andrius Brazdžionis
    3. FM Tautvydas Vedrickas
    4. WGM Kamilė Baginskaitė

  2. Ežerėlio vaivorykštė (Kaunas)
    Sudėtis
    1. IM Vytautas Vaznonis
    2. Karolis Jukšta
    3. WFM Marija Šibajeva
    4. Timur Baliasnyj

  3. ŽSM - Sūduvos jaunimas (Marijampolė)
    Sudėtis
    1. IM Paulius Pultinevičius
    2. Arnas Povilas Žukauskas
    3. Augustas Vaškevičius
    4. Rita Zykienė
2017Biržai
10 21 - 22
  1. Margiris 1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. FM Tomas Tvarijonas
    2. FM Laimutis Šolys
    3. Stasys Steponavičius
    4. Saulė Gailiūnaitė

  2. MRU-ROSK Consulting (Vilnius)
    Sudėtis
    1. IM Tomas Laurušas
    2. Andrius Brazdžionis
    3. IM Vaidas Sakalauskas
    4. WIM Salomėja Zaksaitė

  3. Sūduvos jaunimas (Marijampolė)
    Sudėtis
    1. IM Paulius Pultinevičius
    2. Arnas Povilas Žukauskas
    3. Augustas Vaškevičius
    4. Rita Zykienė
2016Biržai
10 15 - 16
  1. Ežerėlio vaivorykštė (Kaunas)
    Sudėtis
    1. FM Aleksandras Jegorovas
    2. IM Vytautas Vaznonis
    3. Timur Baliasnyj
    4. WCM Marija Šibajeva

  2. MRU-Standartas (Vilnius)
    Sudėtis
    1. IM Tomas Laurušas
    2. IM Vaidas Sakalauskas
    3. Andrius Brazdžionis
    4. WIM Salomėja Zaksaitė

  3. Žvaigždės (Šiauliai)
    Sudėtis
    1. Rokas Klabis
    2. Lukas Stauskas
    3. Marijus Vičas
    4. Agnė Semonavičiūtė
2015Biržai
10 10 - 11
  1. VŠK Bokštas-1 (Plungė)
    Sudėtis
    1. IM Matas Narmontas
    2. FM Sigitas Kalvaitis
    3. Gytis Vaičekauskas
    4. Ieva Žalimaitė
    5. Lukas Jonkus

  2. Gigant Chess (Panevėžys)
    Sudėtis
    1. Rokas Klabis
    2. IM Virginijus Dambrauskas
    3. IM Kęstutis Labeckas
    4. Rūta Jakaitytė

  3. MRU (Vilnius)
    Sudėtis
    1. IM Laurušas Tomas
    2. IM Vaidas Sakalauskas
    3. FM Tautvydas Vedrickas
    4. Živilė Urbonavičiūtė
    5. Vaidas Šetkauskas
2014Panevėžys
10 05 - 06
  1. Panevėžio ŠK-1
    Sudėtis
    1. IM Laurušas Tomas
    2. Titas Stremavičius
    3. IM Virginijus Dambrauskas
    4. Rūta Jakaitytė

  2. VŠK Bokštas-1 (Plungė)
    Sudėtis
    1. Andrius Rimeikis
    2. FM Sigitas Kalvaitis
    3. Vaidas Šetkauskas
    4. Ieva Žalimaitė
    5. Gytis Vaičekauskas

  3. KKSC - Nikė-1 (Panevėžys)
    Sudėtis
    1. Andrius Brazdžionis
    2. Tadas Vanagas
    3. Skaistė Šaumanaitė
    4. WFM Giedrė Vanagaitė
2013Panevėžys
10 04 - 05
  1. Panevėžio ŠK – Babilonas
    Sudėtis
    1. IM Laurušas Tomas
    2. IM Kęstutis Labeckas
    3. Arvydas Baltrūnas
    4. IM Virginijus Dambrauskas
    5. Rūta Jakaitytė

  2. MRU (Vilnius)
    Sudėtis
    1. Vaidas Šetkauskas
    2. IM Vaidas Sakalauskas
    3. WIM Salomėja Zaksaitė
    4. Dominyka Batkovskytė
    5. FM Tautvydas Vedrickas

  3. Milsa (Kaunas)
    Sudėtis
    1. Marius Bieliauskas
    2. IM Mindaugas Beinoras
    3. Viktorija Beinoraitė
    4. Laurynas Miknevičius
    5. Paulius Juknis
2012Panevėžys
10 13 - 14
  1. Panevėžio ŠK-1
    Sudėtis
    1. Tomas Laurušas
    2. IM Kęstutis Labeckas
    3. IM Virginijus Dambrauskas
    4. Rūta Jakaitytė

  2. Vilniaus MRU
    Sudėtis
    1. IM Vaidas Sakalauskas
    2. FM Tautvydas Vedrickas
    3. Vaidas Šetkauskas
    4. WGM Daulytė Deimantė
    5. Laimonas Kudžma

  3. Panevėžio KKSC-1
    Sudėtis
    1. Tadas Vanagas
    2. Andrius Brazdžionis
    3. Nerijus Jurkūnas
    4. Vanagaitė Giedrė
2011Panevėžys
10 15 - 16
  1. ŠM Dubysa (Šiauliai)
    Sudėtis
    1. FM Matas Narmontas
    2. Rokas Klabis
    3. Lukas Bučinskas
    4. WGM Deimantė Daulytė

  2. Panevėžys-1
    Sudėtis
    1. IM Kęstutis Labeckas
    2. IM Virginijus Dambrauskas
    3. Rimantas Valiūnas
    4. Agnė Balčaitė

  3. Drakonas (Šiauliai)
    Sudėtis
    1. Rimas Tamošaitis
    2. Vaidas Žilinskas
    3. Raimondas Narmontas
    4. Gražina Šetikiene
2010Biržai
09 10 - 12
  1. Dubysa-1 (Šiauliai)
    Sudėtis
    1. FM Matas Narmontas
    2. WGM Deimantė Daulytė
    3. Edgar Petuchovskij
    4. Gintarė Paulauskaitė
    5. Marijus Vičas

  2. Dubysa-2 (Šiauliai)
    Sudėtis
    1. Tomas Jurevičius
    2. Rokas Klabis
    3. Povilas Paškūnas
    4. Henrieta Juciūtė

  3. ŠK Panevėžys-1
    Sudėtis
    1. IM Kęstutis Labeckas
    2. IM Virginijus Dambrauskas
    3. Lina Dapkuvienė
    4. Arūnas Rudys
„Žaibas“
MetaiVieta ir laikasPrizininkaiRezultatai
2019Panevėžio raj.
11 23
  1. MRU - ROSK Consulting (Vilnius)
    Sudėtis
    1. IM Tomas Laurušas
    2. Andrius Brazdžionis
    3. FM Tautvydas Vedrickas
    4. Jovita Vedrickienė

  2. VŠK Bokštas (Plungė)
    Sudėtis
    1. FM Sigitas Kalvaitis
    2. Gytis Vaičekauskas
    3. Kęstutis Vasylius
    4. Greta Mačiuitytė

  3. Panevėžio ŠK 1
    Sudėtis
    1. IM Kęstutis Labeckas
    2. FM Darius Viškelis
    3. Andrius Žvirblis
    4. Asta Liobikienė