Lietuvos šachmatų lyga ir Lietuvos moterų šachmatų lyga

 
LŠL
LMŠL
LŠL
MetaiDivizionasPrizininkaiRezultatai
2020
  1. MRU-ROSK Consulting (Vilnius)
    Sudėtis
    1. IM Tomas Laurušas
    2. GM Paulius Pultinevičius
    3. IM Oleg Krivonosov
    4. FM Tautvydas Vedrickas
    5. IM Vaidas Sakalauskas
    6. Vaidas Šetkauskas

  2. LKŠF - Chess United (Vilnius)
    Sudėtis
    1. FM Dmitrijus Chocenka
    2. FM Martynas Limontas
    3. Jūras Mickevičius
    4. FM Simonas Žičkus
    5. Valdas Bučinskas
    6. FM Darius Viškelis
    7. Robertas Bastys
    8. Roman Burštein

  3. ŠK Gigant Chess (Panevėžys)
    Sudėtis
    1. FM Rokas Klabis
    2. GM Darius Zagorskis
    3. Andrius Brazdžionis
    4. IM Virginijus Dambrauskas
    5. Vidmantas Zaura
    6. Arvydas Baltrūnas
    7. Albertas Bazevičius
2019
  1. MRU-ROSK Consulting (Vilnius)
    Sudėtis
    1. IM Tomas Laurušas
    2. IM Oleg Krivonosov
    3. IM Vaidas Sakalauskas
    4. FM Tautvydas Vedrickas
    5. Andrius Brazdžionis
    6. Vaidas Šetkauskas
    7. Robertas Velioniškis

  2. LKŠF - Chess United (Vilnius)
    Sudėtis
    1. FM Dmitrijus Chocenka
    2. FM Martynas Limontas
    3. Jūras Mickevičius
    4. FM Simonas Žičkus
    5. Valdas Bučinskas
    6. FM Darius Viškelis
    7. Robertas Bastys
    8. Ruslan Prigodin
    9. Roman Burštein

  3. Margiris-1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. GM Kaido Külaots
    2. GM Šarūnas Šulskis
    3. GM Ilmars Starostits
    4. FM Tomas Tvarijonas
    5. FM Laimutis Šolys
    6. Stasys Steponavičius
    7. Marius Bieliauskas
    8. Laurynas Miknevičius
    9. Pijus Stremavičius
    10. Tomas Tamošiūnas
2018
  1. Ežerėlio vaivorykštė (Kaunas)
    Sudėtis
    1. GM Alexander Khalifman
    2. GM Maxim Novik
    3. GM Darius Zagorskis
    4. IM Valery Kazakouski
    5. GM Stefan Djurič
    6. IM Alexander Sotsky
    7. IM Vytautas Vaznonis
    8. Šarūnas Germanavičius
    9. FM Mindaugas Genutis
    10. Timur Baliasnyj
    11. Karolis Jukšta

  2. MRU-ROSK Consulting (Vilnius)
    Sudėtis
    1. IM Oleg Krivonosov
    2. IM Tomas Laurušas
    3. IM Vaidas Sakalauskas
    4. FM Tautvydas Vedrickas
    5. Andrius Brazdžionis
    6. Vaidas Šetkauskas
    7. Andrius Rimeikis

  3. Margiris-1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. GM Kaido Külaots
    2. GM Arturs Neikšans
    3. GM Aleksander Mista
    4. GM Šarūnas Šulskis
    5. FM Tomas Tvarijonas
    6. FM Laimutis Šolys
    7. Stasys Steponavičius
    8. Laurynas Miknevičius
    9. Marius Bieliauskas
    10. Tomas Tamošiūnas
2017
  1. LŠK Makabi
    Sudėtis
    1. GM Aloyzas Kveinys
    2. GM Darius Zagorskis
    3. IM Valery Kazakouski
    4. IM Vytautas Vaznonis
    5. Šarūnas Germanavičius
    6. Roman Burštein
    7. FM Mindaugas Genutis
    8. Timur Baliasnyj
    9. FM Boris Rositsan
    10. Daniel Dubrovin

  2. Gigant Chess (Panevėžys)
    Sudėtis
    1. GM Andrei Kovalev
    2. IM Virginijus Grabliauskas
    3. FM Arturs Bernotas
    4. Lukas Stauskas
    5. FM Aleksandras Jegorovas
    6. Rokas Klabis
    7. Darius Viškelis
    8. IM Virginijus Dambrauskas
    9. Arvydas Baltrūnas

  3. MRU (Vilnius)
    Sudėtis
    1. IM Tomas Laurušas
    2. IM Vaidas Sakalauskas
    3. FM Vedrickas Tautvydas
    4. Andrius Brazdžionis
    5. Vaidas Šetkauskas
2016
  1. Margiris- 1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. GM Aleksander Mista
    2. GM Kaido Külaots
    3. GM Šarūnas Šulskis
    4. IM Titas Stremavičius
    5. IM Mindaugas Beinoras
    6. GM Algimantas Butnorius
    7. FM Tomas Tvarijonas
    8. FM Laimutis Šolys
    9. Stasys Steponavičius

  2. Ežerėlio vaivorykštė (Kaunas)
    Sudėtis
    1. GM Aloyzas Kveinys
    2. GM Vidmantas Mališauskas
    3. IM Valery Kazakouski
    4. IM Vytautas Vaznonis
    5. IM Alexander Sotsky
    6. Šarūnas Germanavičius
    7. FM Mindaugas Genutis
    8. FM Aleksandras Jegorovas
    9. Timur Baliasnyj

  3. Chess United (Vilnius)
    Sudėtis
    1. FM Dmitrijus Chocenka
    2. Valdas Bučinskas
    3. Jūras Mickevičius
    4. FM Martynas Limontas
    5. Roman Burštein
    6. Darius Viškelis
    7. Valerij Lipskij
2015
  1. Gigant Chess (Panevėžys)
    Sudėtis
    1. GM Igor Kovalenko
    2. GM Arturs Neikšans
    3. GM Aloyzas Kveinys
    4. GM Andrei Kovalev
    5. GM Darius Zagorskis
    6. IM Pavel Shkapenko
    7. IM Virginijus Dambrauskas
    8. Rokas Klabis
    9. Andrius Brazdžionis
    10. Vitalij Novikov
    11. Darius Viškelis

  2. Margiris 1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. GM Šarūnas Šulskis
    2. GM Aleksander Mista
    3. GM Kaido Külaots
    4. IM Mindaugas Beinoras
    5. IM Tomas Laurušas
    6. Titas Stremavičius
    7. GM Algimantas Butnorius
    8. FM Tomas Tvarijonas
    9. Stasys Steponavičius

  3. MRU (Vilnius)
    Sudėtis
    1. IM Oleg Krivonosov
    2. IM Vaidas Sakalauskas
    3. FM Tautvydas Vedrickas
    4. Vaidas Šetkauskas
    5. FM Julius Garnelis
    6. WIM Salomėja Zaksaitė
    7. Romanas Skrebnevskis
    8. Dominyka Batkovskytė
    9. Robertas Velioniškis
2014
  1. Margiris-1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. GM Šarūnas Šulskis
    2. GM Kaido Külaots
    3. IM Tomas Laurušas
    4. Titas Stremavičius
    5. FM Laimutis Šolys
    6. Tomas Tvarijonas
    7. Stasys Steponavičius

  2. VŠŠSM-Chess-United (Vilnius)
    Sudėtis
    1. FM Dmitrijus Chocenka
    2. Jūras Mickevičius
    3. Valdas Bučinskas
    4. FM Martynas Limontas
    5. Robertas Bastys
    6. Valerij Lipskij

  3. ŠK (Panevėžys)
    Sudėtis
    1. GM Aloyzas Kveinys
    2. GM Nikita Maiorov
    3. GM Ilmars Starostits
    4. IM Roland Berzinsh
    5. Tadas Vanagas
    6. Andrius Brazdžionis
    7. IM Virginijus Dambrauskas
    8. IM Kęstutis Labeckas
    9. Vitalij Novikov
2013
  1. Margiris (Kaunas)
    Sudėtis
    1. GM Šarūnas Šulskis
    2. GM Kaido Külaots
    3. Tomas Laurušas
    4. Titas Stremavičius
    5. FM Laimutis Šolys
    6. Giedrius Šulskis
    7. Stasys Steponavičius
    8. Markas Černiauskas

  2. MRU (Vilnius)
    Sudėtis
    1. IM Vaidas Sakalauskas
    2. FM Vedrickas Tautvydas
    3. Laimonas Kudžma
    4. WGM Deimantė Daulytė
    5. Vaidas Šetkauskas
    6. WIM Salomėja Zaksaitė
    7. Žygimantas Jasinskas

  3. ŠK-Babilonas (Panevėžys)
    Sudėtis
    1. GM Aloyzas Kveinys
    2. GM Andrei Kovalev
    3. GM Ilmars Starostits
    4. IM Oleg Krivonosov
    5. IM Kęstutis Labeckas
    6. IM Virginijus Dambrauskas
    7. Vitalij Novikov
    8. Tadas Vanagas
    9. Rimantas Valiūnas
2012
  1. Margiris (Kaunas)
    Sudėtis
    1. GM Šarūnas Šulskis
    2. GM Ilmars Starostits
    3. Tomas Laurušas
    4. IM Aidas Labuckas
    5. FM Laimutis Šolys
    6. Titas Stremavičius
    7. Žanas Andrijūnas

  2. VŠŠSM-Chess United (Vilnius)
    Sudėtis
    1. Valdas Bučinskas
    2. Jūras Mickevičius
    3. FM Mindaugas Genutis
    4. FM Simonas Žickus
    5. FM Martynas Limontas
    6. FM Dmitrijus Chocenka
    7. FM Vedrickas Tautvydas
    8. Roman Burštein
    9. Valerij Lipskij

  3. "Trys nuliai" (Kaunas)
    Sudėtis
    1. IM Darius Zagorskis
    2. GM Vidmantas Mališauskas
    3. FM Aleksandras Jegorovas
    4. FM Airidas Savickas
    5. FM Povilas Tvarijonas
    6. Kazys Godlauskas
2010/11Aukščiausioji lyga
  1. Margiris-1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. GM Šarūnas Šulskis
    2. GM Algimantas Butnorius
    3. IM Mindaugas Beinoras
    4. IM Aidas Labuckas
    5. Tomas Laurušas
    6. Giedrius Šulskis
    7. Salomėja Zaksaitė
    8. Viktorija Beinoraitė
    9. Brigita Laurušaitė

  2. VŠŠSM-Chess-United (Vilnius)
    Sudėtis
    1. IM Gediminas Šarakauskas
    2. Valdas Bučinskas
    3. Jūras Mickevičius
    4. FM Simonas Žičkus
    5. FM Mindaugas Genutis
    6. FM Martynas Limontas
    7. Roman Burštein
    8. Valerij Lipskij
    9. WIM Simona Limontaitė
    10. WIM Živilė Šarakauskienė
    11. Justina Petkevičiūtė

  3. AG (Kaunas)
    Sudėtis
    1. IM Vytautas Vaznonis
    2. FM Povilas Tvarijonas
    3. Šarūnas Germanavičius
    4. Vidmantas Einikis
    5. Donatas Vaznonis
    6. Tomas Tamošiūnas
    7. Kristina Apanavičiūtė
2010/11
Pirmoji lyga
  1. Mintis (Gargždai)
    Sudėtis
    1. Martynas Taučius
    2. Arvydas Mickus
    3. Audrius Bitinas
    4. Rimvydas Lukošius
    5. Arūnas Gincas
    6. Darius Alekna
    7. Zigmas Bitinas
    8. Vasilijus Čiornas
    9. Valdas Jonelys
    10. Tomas Alšys
    11. Daiva Dieninė
    12. Inga Štikonienė

  2. ŠŠK Minija (Kretinga)
    Sudėtis
    1. Dalius Jocys
    2. Audrius Jonuševičius
    3. Konstantinas Dubinskas
    4. Evaldas Šlušnys
    5. Artūras Šlušnys
    6. Asta Idzelienė

  3. Sūduva-ŽSM
    Sudėtis
    1. Robertas Velioniškis
    2. Žygimantas Svitojus
    3. Lukas Žitinskas
    4. Giedrius Tomkus
    5. Rytis Vincentas Urbonas
    6. Augustas Vaškevičius
    7. Antanas Lileikis
    8. Paulina Markevičiūtė
    9. Deimantė Purtokaitė
    10. Kotryna Jankauskaitė
    11. Laura Petkevičienė
2009/10Aukščiausioji lyga
  1. Margiris-1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. GM Šarūnas Šulskis
    2. GM Vidmantas Mališauskas
    3. GM Algimantas Butnorius
    4. IM Mindaugas Beinoras
    5. Viktorija Beinoraitė
    6. IM Aidas Labuckas
    7. Tomas Laurušas
    8. FM Laimutis Šolys
    9. Brigita Laurušaitė)

  2. ŠK Panevėžys
    Sudėtis
    1. GM Aloyzas Kveinys
    2. IM Arturs Neikšans
    3. IM Darius Zagorskis
    4. IM Gediminas Šarakauskas
    5. WGM Ilze Berzina
    6. IM Kęstutis Labeckas
    7. IM Virginijus Dambrauskas
    8. FM Simonas Žickus
    9. Arūnas Rudys
    10. Arvydas Baltrūnas
    11. Agnė Balčaitė

  3. VŠK Bokštas-1 (Plungė)
    Sudėtis
    1. FM Henrikas Asauskas
    2. FM Matas Narmontas
    3. Sigitas Kalvaitis
    4. Vaidas Šetkauskas
    5. WGM Deimantė Daulytė
    6. Andrius Rimeikis
    7. WFM Laima Domarkaitė
2009/10
Pirmoji lyga
  1. AG (Kaunas)
    Sudėtis
    1. IM Vytautas Vaznonis
    2. Vidmantas Einikis
    3. Donatas Vaznonis
    4. Tomas Tamošiūnas
    5. Diana Ivoškaitė
    6. Vladas Lukjanovas
    7. Donatas Mankauskas
    8. Ieva Kuzminaitė

  2. Marijampolė
    Sudėtis
    1. Rolandas Martinkus
    2. Rimvydas Šumskis
    3. Aidas Jasiulevičius
    4. Algimantas Arulis
    5. Rolandas Kalinauskas
    6. Narvydas Antanas Buzas
    7. Aistė Galinytė

  3. ŠSK Bokštas (Klaipėda)
    Sudėtis
    1. Sergej Drozdov
    2. Dmitrij Beliajev
    3. Darius Babrauskas
    4. Vytautas Vaitonis
    5. Olga Beliajeva
    6. Vytautas Mordas
    7. Gintautas Barščiauskas
    8. Vytas Povilavičius
    9. Donata Januševičiūtė
2008/09Aukščiausioji lyga
  1. VŠBK NSEL (Vilnius)
    Sudėtis
    1. GM Aloyzas Kveinys
    2. IM Darius Zagorskis
    3. IM Virginijus Grabliauskas
    4. IM Algirdas Bandza
    5. IM Virginijus Dambrauskas
    6. Vitalij Novikov
    7. Marijonas Ročius
    8. Pavelas Rubinas
    9. WIM Salomėja Zaksaitė
    10. Vygantė Milašiūtė

  2. ŠK Margiris (Kaunas)
    Sudėtis
    1. GM Šarūnas Šulskis
    2. GM Vidmantas Mališauskas
    3. GM Algimantas Butnorius
    4. IM Mindaugas Beinoras
    5. Brigita Laurušaitė
    6. IM Vytautas Vaznonis
    7. IM Aidas Labuckas
    8. Domantas Klimčiauskas
    9. FM Laimutis Šolys
    10. Viktorija Beinoraitė

  3. VŠK Bokštas (Plungė)
    Sudėtis
    1. FM Henrikas Asauskas
    2. FM Airidas Savickas
    3. Sigitas Kalvaitis
    4. Kazys Godlauskas
    5. WFM Laima Domarkaitė
    6. Henrikas Jadenkus
    7. FM Aleksandras Jegorovas
2008/09
Pirmoji lyga
  1. ŠK Trys nuliai (Kaunas)
    Sudėtis
    1. Julius Garnelis
    2. Anaras Alekberovas
    3. Justinas Stojanas
    4. Marius Bieliauskas
    5. Kristina Apanavičiūtė
    6. Mindaugas Asauskas

  2. ŠK Margiris-2 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. IM Kęstutis Kaunas
    2. Tomas Laurušas
    3. Vidmantas Einikis
    4. Vytautas Simanaitis
    5. Miglė Lepeškaitė
    6. Ignas Balčiūnas
    7. Gintautas Petraitis
    8. Arūnas Ščiupokas
    9. Tomas Tamošiūnas
    10. Neringa Levinskaitė
    11. Eglė Marcinkevičienė

  3. ŠSK Akmena (Kretinga)
    Sudėtis
    1. Dalius Jocys
    2. Konstantinas Dubinskas
    3. Vytautas Vaitonis
    4. Audrius Jonuševičius
    5. Donata Januševičiūtė
    6. Artūras Šlušnys
    7. Loreta Drungilienė
2007/08Aukščiausioji lyga
  1. VŠBK (Vilnius)
    Sudėtis
    1. GM Aloyzas Kveinys
    2. GM Vidmantas Mališauskas
    3. IM Darius Zagorskis
    4. IM Virginijus Grabliauskas
    5. WIM Salomėja Zaksaitė
    6. IM Virginijus Dambrauskas
    7. Vitalij Novikov
    8. FM Donatas Lapienis
    9. Marijonas Ročius
    10. Vygantė Milašiūtė

  2. ŠK-Babilonas (Panevėžys)
    Sudėtis
    1. IM Ilmars Starostits
    2. IM Gediminas Šarakauskas
    3. IM Dagnė Čiukšytė
    4. IM Antanas Zapolskis
    5. WIM Živilė Šarakauskienė
    6. Gediminas Rastenis
    7. Emilis Pileckis
    8. Arūnas Rudys
    9. Steponas Viškelis
    10. Vilma Dambrauskaitė

  3. Margiris-1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. GM Šarūnas Šulskis
    2. GM Algimantas Butnorius
    3. IM Algirdas Bandza
    4. IM Aidas Labuckas
    5. Brigita Laurušaitė
    6. Domantas Klimčiauskas
    7. Laimutis Šolys
    8. Andrius Macionis
    9. Giedrius Šulskis
    10. Margarita Baliūnienė
2007/08
Pirmoji lyga
  1. Margiris-2 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. IM Kęstutis Kaunas
    2. Vidmantas Einikis
    3. Tomas Laurušas
    4. Vytautas Simanaitis
    5. Miglė Lepeškaitė
    6. Povilas Lasinskas
    7. Tomas Tamošiūnas
    8. Ignas Balčiūnas
    9. Albertas Mažitovas
    10. Aušra Giedraitytė

  2. AG (Kaunas)
    Sudėtis
    1. Kostas Mačiokas
    2. Rytis Ermalis
    3. Diana Ivoškaitė
    4. Vladas Lukjanovas
    5. Ieva Kuzminaitė
    6. Artūras Voroblievas
    7. Dangiras Kacevičius
    8. Vaidotas Bublys
    9. Aurimas Dikmonas
    10. Danutė Urbanavičiūtė

  3. Mintis (Gargždai)
    Sudėtis
    1. Arvydas Mickus
    2. Rimvydas Lukošius
    3. Audrius Bitinas
    4. Vasilijus Čiornas
    5. Daiva Dieninė
    6. Arūnas Gincas
    7. Tomas Bitinas
    8. Zigmas Bitinas
    9. Darius Alekna
    10. Viktorija Ditmonaitė
LMŠL
MetaiPrizininkaiRezultatai
2020
  1. SM Tauras (Vilnius)
    Sudėtis
    1. WGM Kamilė Baginskaitė
    2. Evelina Ravluševič
    3. Kristina Maziukaitė
    4. Ieva Šitkauskaitė
    5. Kotryna Šukytė

  2. ŠBK Kaunas
    Sudėtis
    1. WFM Marija Šibajeva
    2. Margarita Baliūnienė
    3. Aušra Plutaitė
    4. Gabija Versekėnaitė

  3. ŠK Juodasis rikis (Ukmergė)
    Sudėtis
    1. Gabija Šimkūnaitė
    2. Asta Liobikienė
    3. Virginija Savickienė
    4. Asta Valčiukienė
    5. Agnė Mickūnaitė
    6. Ugnė Šniuikaitė

2019
  1. VŠK (Vilnius)
    Sudėtis
    1. WFM Vesta Kasputė
    2. Marina Mališauskienė
    3. Rita Zykienė
    4. Asta Idzelienė

  2. SM Tauras (Vilnius)
    Sudėtis
    1. WGM Kamilė Baginskaitė
    2. Evelina Ravluševič
    3. Kotryna Šukytė

  3. Margiris 2 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. Guoda Perminaitė
    2. Barbora Mačiulaitytė
    3. Simona Perminaitė
    4. Augustė Jaškūnaitė
    5. Barbora Čeponytė

2018
  1. LŠM (Kaunas)
    Sudėtis
    1. WFM Giedrė Vanagaitė
    2. Gintarė Paulauskaitė
    3. Viktorija Savickienė
    4. Sandra Navickaitė
    5. Areta Jaškūnaitė

  2. Margiris 1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. WGM Ilze Berzina
    2. Saulė Gailiūnaitė
    3. WCM Marija Šibajeva
    4. Guoda Perminaitė
    5. Barbora Mačiulaitytė

  3. VŠK Bokštas (Plungė)
    Sudėtis
    1. Rugilė Meškėnaitė
    2. Ieva Žalimaitė
    3. Rosita Griciūtė
    4. Greta Mačiuitytė
2017
  1. Margiris 1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. WGM Ilze Berzina
    2. WCM Marija Šibajeva
    3. Saulė Gailiūnaitė
    4. Guoda Perminaitė

  2. VŠK Bokštas (Plungė)
    Sudėtis
    1. WIM Simona Kiseleva
    2. WFM Daiva Batytė
    3. WFM Laima Domarkaitė
    4. Ieva Žalimaitė
    5. Rugilė Meškėnaitė

  3. MRU-ROSK Consulting (Vilnius)
    Sudėtis
    1. WIM Salomėja Zaksaitė
    2. Dominyka Batkovskytė
    3. WFM Vesta Kasputė
    4. Skaistė Šaumanaitė
    5. Marina Mališauskienė
2016
  1. MRU-ROSK Consulting (Vilnius)
    Sudėtis
    1. WIM Salomėja Zaksaitė
    2. Dominyka Batkovskytė
    3. WFM Vesta Kasputė
    4. Jovita Vedrickienė
    5. Živilė Urbonavičiūtė

  2. Margiris 1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. WGM Ilze Berzina
    2. Saulė Gailiūnaitė
    3. WCM Marija Šibajeva
    4. Guoda Perminaitė

  3. Margiris 2 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. Gintarė Paulauskaitė
    2. Diana Pažėrienė
    3. Viktorija Beinoraitė
    4. Roza Joffe
    5. Sandra Navickaitė
2015
  1. MRU-ROSK Consulting (Vilnius)
    Sudėtis
    1. WIM Salomėja Zaksaitė
    2. Dominyka Batkovskytė
    3. WFM Vesta Kasputė
    4. Jovita Vedrickienė
    5. Živilė Urbonavičiūtė

  2. Margiris 1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. WGM Ilze Berzina
    2. WCM Marija Šibajeva
    3. Saulė Gailiūnaitė

  3. VŠK Bokštas 1 (Plungė)
    Sudėtis
    1. WFM Laima Domarkaitė
    2. WFM Daiva Batytė
    3. Margarita Baliūnienė
    4. Ilona Civilkienė
    5. Ieva Žalimaitė
    6. Lina Buterlevičienė
2014
  1. KKSC-Nikė (Panevėžys)
    Sudėtis
    1. Giedrė Vanagaitė
    2. Rūta Jakaitytė
    3. Skaistė Šaumanaitė

  2. Margiris (Kaunas)
    Sudėtis
    1. Diana Pažėrienė
    2. Marija Šibajeva
    3. Saulė Gailiūnaitė
    4. Danutė Urbanavičiūtė

  3. KŠF 1 (Kaunas)
    Sudėtis
    1. Gintarė Paulauskaitė
    2. Jovita Vedrickienė
    3. Viktorija Beinoraitė
    4. Ieva Žalimaitė
2013
  1. KKSC-Nikė (Panevėžys)
    Sudėtis
    1. Giedrė Vanagaitė
    2. Rūta Jakaitytė
    3. Živilė Urbonavičiūtė
    4. Skaistė Šaumanaitė

  2. Vilniaus fortas (Vilnius)
    Sudėtis
    1. Dominyka Batkovskytė
    2. WFM Vesta Kalvytė
    3. Jovita Žiogaitė
    4. Gintarė Paulauskaitė

  3. Jūra (Klaipėda)
    Sudėtis
    1. Olga Beliajeva
    2. Asta Idzelienė
    3. Viktorija Ditmonaitė
    4. Ksenija Černavina
2012
  1. Vilniaus fortas (Vilnius)
    Sudėtis
    1. Dominyka Batkovskytė
    2. WFM Vesta Kalvytė
    3. Jovita Žiogaitė
    4. Marina Mališauskienė
    5. Rita Varnienė

  2. Margiris (Kaunas)
    Sudėtis
    1. WIM Salomėja Zaksaitė
    2. Viktorija Beinoraitė
    3. Diana Pažėrienė
    4. Miglė Lepeškaitė

  3. Trys nuliai (Kaunas)
    Sudėtis
    1. Brigita Laurušaitė
    2. Gintarė Paulauskaitė
    3. Agnė Balčaitė
    4. Monika Narmontaitė