Vaikų, jaunučių, jaunių klasikinių šachmatų čempionatai

 

Informacija ruošiama.

B18
B16
B14
B12
B10
B08
G18
G16
G14
G12
G10
G08
B18
MetaiVieta ir laikasNugalėtojaiRezultataiPartijos
2019Vilnius
02 15 - 02 20
  1. IM Paulius Pultinevičius (2434), Marijampolė
  2. Aras Vardanyan (1884), Vilnius
  3. Aironas Koliasnikovas (1834), Šiauliai
.pgn
2018Vilnius
02 16 - 02 21
  1. IM Paulius Pultinevičius (2380), Marijampolė
  2. Lukas Stauskas (2321), Šiauliai
  3. Arnas Povilas Žukauskas (2082), Marijampolė
.pgn
2017Kaunas
04 05 - 04 10
  1. Lukas Stauskas (2365), Šiauliai
  2. Aleksandras Šalna (2002), Vilnius
  3. Arnas Povilas Žukauskas (2104), Marijampolė
.pgn
2016Vilnius
03 18 - 03 23
  1. IM Titas Stremavičius (2468), Kaunas
  2. Albertas Janulaitis (1644), Vilkaviškis
  3. Laurynas Miknevičius (2098), Kaunas
.pgn
2015Panevėžys
03 30 - 04 03
  1. Titas Stremavičius (2381), Kaunas
  2. Andrius Brazdžionis (2204), Panevėžys
  3. Marijus Vičas (2054), Šiauliai
.pgn
2014Panevėžys
03 25 - 03 30
  1. IM Tomas Laurušas (2407), Kaunas
  2. Tadas Vanagas (2148), Panevėžys
  3. Marijus Vičas (2048), Šiauliai
.pgn
2013Panevėžys
03 23 - 03 27
  1. IM Tomas Laurušas (2377), Kaunas
  2. Tomas Tvarijonas (2062), Kaunas
  3. Gytis Vaičekauskas (2113), Plungė
.pgn
2012Panevėžys
03 14 - 03 18
  1. Rokas Klabis (2102), Šiauliai
  2. Karolis Poška (1868), Plungė
  3. Vytautas Bertavičius (1871), Telšiai
.pgn
2011Šiauliai
03 17 - 03 20
  1. Vaidas Šetkauskas (2236), Plungė
  2. Vytautas Simanaitis (1956), Kaunas
  3. Vincas Ralys (1899), Šiauliai
.pgn
2010Panevėžys
03 30 - 04 03
  1. Vaidas Šetkauskas (2221), Plungė
  2. Tomas Jurevičius (1865), Šiauliai
  3. Andrius Rimeikis (2004), Plungė
.pgn
B16
MetaiVieta ir laikasNugalėtojaiRezultataiPartijos
2019Vilnius
02 15 - 02 20
  1. Karolis Jukšta (2285), Kaunas
  2. Lukas Bagvilas (1881), Šiauliai
  3. Pijus Stremavičius (2082), Kaunas
.pgn
2018Vilnius
02 16 - 02 21
  1. Karolis Jukšta (2139), Kaunas
  2. Aistis Butvilas (1774), Kaunas
  3. Dmitrij Jablokov (2042), Klaipėda
.pgn
2017Kaunas
04 05 - 04 10
  1. Paulius Pultinevičius (2389), Marijampolė
  2. Augustas Vaškevičius (1906), Marijampolė
  3. Aras Jonas Lazaravičius (1883), Kaunas
.pgn
2016Vilnius
03 18 - 03 23
  1. Lukas Stauskas (2122), Šiauliai
  2. Paulius Pultinevičius (2238), Marijampolė
  3. Aleksandras Šalna (1840), Vilnius
.pgn
2015Panevėžys
03 30 - 04 03
  1. Lukas Stauskas (2069), Šiauliai
  2. Nedas Jankevičius (1638), Šiauliai
  3. Arnas Povilas Žukauskas (1814), Marijampolė
.pgn
2014Panevėžys
03 25 - 03 30
  1. Titas Stremavičius (2268), Kaunas
  2. Ignas Sidabras (1739), Vilnius
  3. Laurynas Miknevičius (2069), Kaunas
.pgn
2013Panevėžys
03 23 - 03 27
  1. Titas Stremavičius (2172), Kaunas
  2. Andrius Brazdžionis (1961), Panevėžys
  3. Marijus Vičas (2005), Šiauliai
.pgn
2012Panevėžys
03 14 - 03 18
  1. Tadas Vanagas (2080), Panevėžys
  2. Andrius Brazdžionis (1870), Panevėžys
  3. Žygimantas Svitojus (1941), Marijampolė
.pgn
2011Šiauliai
03 17 - 03 20
  1. Tomas Laurušas (2299), Kaunas
  2. Gytis Vaičekauskas (2040), Plungė
  3. Žygimantas Svitojus (1825), Marijampolė
.pgn
2010Panevėžys
03 10 - 03 13
  1. Tomas Laurušas (2210), Kaunas
  2. Tadas Vanagas (1914), Panevėžys
  3. Rokas Klabis (1960), Šiauliai
.pgn
B14
MetaiVieta ir laikasNugalėtojaiRezultataiPartijos
2019Vilnius
02 15 - 02 20
  1. Matas Indriūnas (1925), Vilnius
  2. AIM Pijus Greičius (1485), Jurbarkas
  3. Karolis Račkauskas (1561), Kėdainiai
.pgn
2018Vilnius
02 16 - 02 21
  1. Pijus Stremavičius (1862), Kaunas
  2. Augustas Gucaga (1907), Kaunas
  3. Dangis Bagdanskis (1585), Šiauliai
.pgn
2017Kaunas
04 05 - 04 10
  1. Karolis Jukšta (2088), Kaunas
  2. Pijus Stremavičius (1835), Kaunas
  3. Augustas Gucaga (1892), Kaunas
.pgn
2016Vilnius
03 18 - 03 23
  1. Karolis Jukšta (1826), Kaunas
  2. Kasparas Maziukas (1502), Vilnius
  3. Aistis Butvilas (1827), Kaunas
.pgn
2015Panevėžys
03 30 - 04 03
  1. Paulius Pultinevičius (2182), Marijampolė
  2. Paulius Vaitkevičius (1930), Vilnius
  3. Markas Černiauskas (1757), Kaunas
.pgn
2014Panevėžys
03 25 - 03 30
  1. Paulius Pultinevičius (1908), Marijampolė
  2. Lukas Stauskas (1780), Šiauliai
  3. Paulius Bisigirskas (1626), Panevėžys
.pgn
2013Panevėžys
03 23 - 03 27
  1. Kipras Eigminas (1678), Vilnius
  2. Markas Černiauskas (1755), Kaunas
  3. Paulius Bisigirskas (1608), Panevėžys
.pgn
2012Panevėžys
03 14 - 03 18
  1. Titas Stremavičius (2179), Kaunas
  2. Laurynas Miknevičius (1841), Kaunas
  3. Lukas Bučinskas (1733), Šiauliai
.pgn
2011Druskininkai
04 16 - 04 21
  1. Titas Stremavičius (1967), Kaunas
  2. Marijus Vičas (1898), Šiauliai
  3. Žygimantas Svitojus (1825), Marijampolė
.pgn
2010Druskininkai
03 25 - 03 29
  1. Tomas Laurušas (2210), Kaunas
  2. Tadas Vanagas (1914), Panevėžys
  3. Orestas Andriulevičius (1868), Panevėžys
.pgn
B12
MetaiVieta ir laikasNugalėtojaiRezultataiPartijos
2019Vilnius
02 15 - 02 20
  1. Gleb Pidlužnij (1911), Klaipėda
  2. Aleksandras Učkuronis (1296), Vilnius
  3. Matas Praspaliauskas (1067), Plungė
.pgn
2018Vilnius
02 16 - 02 21
  1. Gleb Pidlužnij (1775), Klaipėda
  2. Erikas Mecelica (1485), Kaunas
  3. Steponas Žilakauskis (1571), Vilnius
.pgn
2017Kaunas
04 05 - 04 10
  1. Tomas Povilaitis (1644), Šiauliai
  2. Matas Indriūnas (1777), Vilnius
  3. Nikita Posaškov (1473), Vilnius
.pgn
2016Vilnius
03 18 - 03 23
  1. Matas Indriūnas (1689), Vilnius
  2. Pijus Stremavičius (1657), Klaipėda
  3. Tomas Povilaitis (1650), Šiauliai
.pgn
2015Vilnius
04 11 - 04 13
  1. Karolis Jukšta (1760), Kaunas
  2. Benas Mickus (1559), Kaunas
  3. Augustas Gucaga (1599), Kaunas
.pgn
2014Druskininkai
04 05 - 04 09
  1. Augustas Vaškevičius (1589), Marijampolė
  2. Dmitrij Jablokov (1487), Klaipėda
  3. Aistis Butvilas (1474), Marijampolė
.pgn
2013Šiauliai
04 11 - 04 15
  1. Paulius Vaitkevičius (1733), Vilnius
  2. Paulius Pultinevičius (1861), Marijampolė
  3. Markas Černiauskas (1745), Kaunas
.pgn
2012Taujėnai
04 02 - 04 06
  1. Matas Samulionis (1554), Šiauliai
  2. Paulius Pultinevičius, Marijampolė
  3. Nerijus Vasiliauskas, Vilnius
.pgn
2011Druskininkai
04 16 - 04 21
  1. Kipras Eigminas, Vilnius
  2. Arnas Povilas Žukauskas, Marijampolė
  3. Patrik Misiuk, Vilnius
.pgn
2010Druskininkai
03 25 - 03 29
  1. Titas Stremavičius (1832), Kaunas
  2. Lukas Bučinskas, Šiauliai
  3. Jonas Sidabras, Vilnius
.pgn
B10
MetaiVieta ir laikasNugalėtojaiRezultataiPartijos
2019Vilnius
02 15 - 02 20
  1. Augustinas Bazilius (1444), Vilnius
  2. AIM Daniel Šer (1298), Šiauliai
  3. AFM Gustas Morkūnas (1427), Kėdainiai
.pgn
2018Vilnius
02 16 - 02 21
  1. Augustinas Bazilius (1345), Vilnius
  2. ACM Gustas Morkūnas (1034), Kėdainiai
  3. Vilius Linkevičius, Kaunas
.pgn
2017Kaunas
04 05 - 04 10
  1. Gleb Pidlužnij (1701), Klaipėda
  2. Dovydas Viliamas (1256), Vilnius
  3. Motiejus Dudnikas (1327), Šiauliai
.pgn
2016Vilnius
03 18 - 03 23
  1. Gleb Pidlužnij (1534), Klaipėda
  2. Mykolas Liandzbergas (1398), Šiauliai
  3. Adomas Daudaravičius (1216), Kaunas
.pgn
2015Vilnius
04 11 - 04 13
  1. Matas Indriūnas (1734), Vilnius
  2. Dovydas Labanauskas (1272), Šiauliai
  3. Nikita Posaškov (1523), Vilnius
.pgn
2014Druskininkai
04 05 - 04 09
  1. Tomas Povilaitis, Šiauliai
  2. Augustas Gucaga (1546), Kaunas
  3. Pijus Stremavičius (1506), Kaunas
.pgn
2013Šiauliai
04 11 - 04 15
  1. Dmitrij Jablokov, Klaipėda
  2. Aistis Butvilas, Kaunas
  3. Augustas Gucaga (1485)
.pgn
2012Taujėnai
04 02 - 04 06
  1. Augustas Vaškevičius, Marijampolė
  2. Aras Jonas Lazaravičius, Kaunas
  3. Emilis Sysojevas, Vilnius
.pgn
2011Druskininkai
04 16 - 04 21
  1. Paulius Vaitkevičius, Vilnius
  2. Aras Vardanyan, Vilnius
  3. Juozapas Ivanauskas, Vilnius
.pgn
2010Druskininkai
03 25 - 03 29
  1. Paulius Vaitkevičius, Vilnius
  2. Karolis Vitulskas, Kaunas
  3. Nerijus Vasiliauskas, Vilnius
.pgn
B08
MetaiVieta ir laikasNugalėtojaiRezultataiPartijos
2019Kaunas
04 05 - 04 07
  1. Šarūnas Norkeliūnas (1038), Marijampolė
  2. Vytenis Remeika (1027), Vilnius
  3. Ignas Jasas, Panevėžys
.pgn
2018Kaunas
03 16 - 03 18
  1. Martynas Misiuk (1167), Vilnius
  2. Nojus Kancleris, Vilnius
  3. Fiodar Ziuzin (1031), Vilnius
.pgn
2017Vilnius
03 24 - 03 26
  1. Daniel Šer, Šiauliai
  2. Martynas Misiuk, Vilnius
  3. Gustas Morkūnas, Kėdainiai
.pgn
2016Šiauliai
04 15 - 04 17
  1. Daniel Emmer, Vilnius
  2. Neimantas Viliušis, Tauragė
  3. Fiodar Ziuzin, Vilnius
.pgn
2015Vilnius
04 11 - 04 15
  1. Gleb Pidlužnij (1256), Klaipėda
  2. Deivis Kungys, Šiauliai
  3. Haroldas Vainauskas, Klaipėda
.pgn
2014Druskininkai
04 05 - 04 09
  1. Gleb Pidlužnij, Klaipėda
  2. Matas Povilaitis, Šiauliai
  3. Mykolas Liandzbergas, Šiauliai
.pgn
2013Šiauliai
04 11 - 04 15
  1. Benediktas Vilkys, Marijampolė
  2. Tomas Povilaitis, Šiauliai
  3. Matas Indriūnas, Vilnius
.pgn
2012Taujėnai
04 02 - 04 06
  1. Augustas Gucaga, Kaunas
  2. Maksim Savičev, Klaipėda
  3. Paulius Meškėnas, Plungė
.pgn
2011Druskininkai
04 16 - 04 21
  1. Ernest Misiuk, Vilnius
  2. Augustas Gucaga, Kaunas
  3. Dmitrij Jablokov, Klaipėda
.pgn
2010Palanga
05 15 - 05 16
  1. Ernest Misiuk, Vilnius
  2. Lukas Vaičekauskas, Plungė
  3. Augustas Vaškevičius, Marijampolė
.pgn
G18
MetaiVieta ir laikasNugalėtojaiRezultataiPartijos
2019Vilnius
02 15 - 02 20
  1. Gabija Šimkūnaitė (1760), Šiauliai
  2. WFM Marija Šibajeva (2027), Klaipėda
  3. Guoda Perminaitė (1886), Kaunas
.pgn
2018Vilnius
02 16 - 02 21
  1. Saulė Gailiūnaitė (1876), Kaunas
  2. Guoda Perminaitė (1801), Kaunas
  3. Meida Šimaitė (1511), Biržai
.pgn
2017Kaunas
04 05 - 04 10
  1. Agnė Semonavičiūtė (1796), Šiauliai
  2. Saulė Gailiūnaitė (1894), Kaunas
  3. Rugilė Meškėnaitė (1706), Plungė
.pgn
2016Vilnius
03 18 - 03 23
  1. Skaistė Šaumanaitė (1878), Panevėžys
  2. Rugilė Meškėnaitė (1669), Plungė
  3. Agnė Semonavičiūtė (1794), Šiauliai
.pgn
2015Panevėžys
03 30 - 04 03
  1. Skaistė Šaumanaitė (1859), Panevėžys
  2. WFM Giedrė Vanagaitė (1981), Panevėžys
  3. Meda Mačiuitytė (1496), Plungė
.pgn
2014Panevėžys
03 25 - 03 30
  1. Giedrė Vanagaitė (2016), Panevėžys
  2. Radvilė Klepeckaitė (1693), Biržai
  3. Areta Jaškūnaitė (1492), Vilkaviškis
.pgn
2013Panevėžys
03 23 - 03 27
  1. Miglė Lepeškaitė (1802), Kaunas
  2. Radvilė Klepeckaitė (1648), Biržai
  3. Ivona Misiuk (1689), Vilnius
.pgn
2012Panevėžys
03 14 - 03 18
  1. Miglė Lepeškaitė (1787), Kaunas
  2. Živilė Urbonavičiūtė (1745), Panevėžys
  3. Ivona Misiuk (1683), Vilnius
.pgn
2011Šiauliai
03 17 - 03 20
  1. Dominyka Batkovskytė (2011), Vilnius
  2. Gerda Dugnaitė (1653), Panevėžys
  3. Ksenija Černavina (1749), Klaipėda
.pgn
2010Panevėžys
03 30 - 04 03
  1. Ieva Žalimaitė (1864), Plungė
  2. Dominyka Batkovskytė (1980), Vilnius
  3. Henrieta Juciūtė (1924), Šiauliai
.pgn
G16
MetaiVieta ir laikasNugalėtojaiRezultataiPartijos
2019Vilnius
02 15 - 02 20
  1. Barbora Mačiulaitytė (1707), Kaunas
  2. Evelina Ravluševič (1681), Vilnius
  3. Darija Staškevičiūtė (1575), Panevėžys
.pgn
2018Vilnius
02 16 - 02 21
  1. WFM Marija Šibajeva (1919), Klaipėda
  2. Gabija Šimkūnaitė (1666), Šiauliai
  3. Aušra Plutaitė (1308), Kaunas
.pgn
2017Kaunas
04 05 - 04 10
  1. Meida Šimaitė (1434), Biržai
  2. Miglė Semonavičiūtė (1790), Šiauliai
  3. Rosita Griciūtė (1587), Plungė
.pgn
2016Vilnius
03 18 - 03 23
  1. Saulė Gailiūnaitė (1892), Kaunas
  2. Rosita Griciūtė (1689), Plungė
  3. Jana Bespalova (1887), Pskovas
.pgn
2015Panevėžys
03 30 - 04 03
  1. Saulė Gailiūnaitė (1730), Kaunas
  2. Agnė Semonavičiūtė (1787), Šiauliai
  3. Jana Bespalova (1682), Pskovas
.pgn
2014Panevėžys
03 25 - 03 30
  1. Agnė Semonavičiūtė (1742), Šiauliai
  2. Skaistė Šaumanaitė (1773), Panevėžys
  3. Marija Šibajeva (1723), Klaipėda
.pgn
2013Panevėžys
03 23 - 03 27
  1. Giedrė Vanagaitė (1993), Panevėžys
  2. Skaistė Šaumanaitė (1725), Panevėžys
  3. Gintė Gaižauskaitė (1745), Vilnius
.pgn
2012Panevėžys
03 14 - 03 18
  1. Giedrė Vanagaitė (1981), Panevėžys
  2. Radvilė Klepeckaitė (1596), Biržai
  3. Aurelija Juknaitė (1655), Biržai
.pgn
2011Šiauliai
03 17 - 03 20
  1. Giedrė Vanagaitė (1828), Panevėžys
  2. Miglė Rudytė (1631), Panevėžys
  3. Ivona Misiuk (1631), Vilnius
.pgn
2010Panevėžys
03 10 - 03 13
  1. Giedrė Vanagaitė (1782), Panevėžys
  2. Miglė Lepeškaitė (1738), Kaunas
  3. Živilė Urbonavičiūtė (1688), Panevėžys
.pgn
G14
MetaiVieta ir laikasNugalėtojaiRezultataiPartijos
2019Vilnius
02 15 - 02 20
  1. Rusnė Andrašūnaitė (1291), Šiauliai
  2. Kristina Maziukaitė (1496), Vilnius
  3. Ieva Grikšaitė (1260), Tauragė
.pgn
2018Vilnius
02 16 - 02 21
  1. Kristina Maziukaitė (1370), Vilnius
  2. Barbora Mačiulaitytė (1766), Kaunas
  3. Barbora Čeponytė (1071), Kaunas
.pgn
2017Kaunas
04 05 - 04 10
  1. Barbora Mačiulaitytė (1657), Kaunas
  2. Evelina Ravluševič (1612), Vilnius
  3. Milda Saunoriūtė (1409), Klaipėda
.pgn
2016Vilnius
03 18 - 03 23
  1. WCM Marija Šibajeva (1876), Klaipėda
  2. Gabija Šimkūnaitė (1458), Šiauliai
  3. Evelina Ravluševič (1563), Vilnius
.pgn
2015Panevėžys
03 30 - 04 03
  1. WCM Marija Šibajeva (1865), Klaipėda
  2. Guoda Perminaitė (1543), Kaunas
  3. Miglė Semonavičiūtė (1661), Šiauliai
.pgn
2014Panevėžys
03 25 - 03 30
  1. Saulė Gailiūnaitė (1626), Kaunas
  2. Karolina Misiuk (1439), Vilnius
  3. Miglė Semonavičiūtė (1592), Šiauliai
.pgn
2013Panevėžys
03 23 - 03 27
  1. Marija Šibajeva (1648), Klaipėda
  2. Berta Rėja Butvilaitė (1487), Šiauliai
  3. Agnė Semonavičiūtė (1731), Šiauliai
.pgn
2012Panevėžys
03 14 - 03 18
  1. Agnė Semonavičiūtė (1633), Šiauliai
  2. Gabrielė Gucagaitė (1596), Kaunas
  3. Skaistė Šaumanaitė (1718), Panevėžys
.pgn
2011Druskininkai
04 16 - 04 21
  1. Giedrė Vanagaitė (1828), Panevėžys
  2. Gintė Gaižauskaitė (1720), Vilnius
  3. Skaistė Šaumanaitė (1686), Panevėžys
.pgn
2010Druskininkai
03 25 - 03 29
  1. Giedrė Vanagaitė (1782), Panevėžys
  2. Gintė Gaižauskaitė, Vilnius
  3. Radvilė Klepeckaitė, Biržai
.pgn
G12
MetaiVieta ir laikasNugalėtojaiRezultataiPartijos
2019Vilnius
02 15 - 02 20
  1. Monika Misiuk (1480), Vilnius
  2. Ieva Grikšaitė (1175), Tauragė
  3. Agnė Mickūnaitė (1083), Ukmergė
.pgn
2018Vilnius
02 16 - 02 21
  1. Kotryna Šukytė, Vilnius
  2. Elžbieta Paknytė (1198), Vilnius
  3. Monika Misiuk (1228), Vilnius
.pgn
2017Kaunas
04 05 - 04 10
  1. Rusnė Andrašūnaitė (1209), Šiauliai
  2. Elžbieta Paknytė, Vilnius
  3. Meida Nausėdaitė, Jurbarkas
.pgn
2016Vilnius
03 18 - 03 23
  1. Barbora Mačiulaitytė (1366), Kaunas
  2. Emilija Misiuk (1599), Vilnius
  3. Gabija Versekėnaitė (1253), Kaunas
.pgn
2015Vilnius
04 11 - 04 13
  1. Evelina Ravluševič (1399), Vilnius
  2. Emilija Misiuk (1464), Vilnius
  3. Ieva Sabaliauskytė (1242), Plungė
.pgn
2014Druskininkai
04 05 - 04 09
  1. Marija Šibajeva (1735), Klaipėda
  2. Gabija Šimkūnaitė (1484), Šiauliai
  3. Evelina Ravluševič, Vilnius
.pgn
2013Šiauliai
04 11 - 04 15
  1. Marija Šibajeva (1655), Klaipėda
  2. Miglė Semonavičiūtė (1524), Šiauliai
  3. Gabija Šimkūnaitė (1484), Šiauliai
.pgn
2012Taujėnai
04 02 - 04 06
  1. Karolina Misiuk, Vilnius
  2. Saulė Gailiūnaitė, Kaunas
  3. Urtė Juškauskaitė, Panevėžys
.pgn
2011Druskininkai
04 16 - 04 21
  1. Agnė Semonavičiūtė (1698), Šiauliai
  2. Rugilė Klabytė (1492), Šiauliai
  3. Berta Rėja Butvilaitė, Šiauliai
.pgn
2010Druskininkai
03 25 - 03 29
  1. Agnė Semonavičiūtė, Šiauliai
  2. Meda Mačiuitytė, Plungė
  3. Skaistė Šaumanaitė (1633), Panevėžys
.pgn
G10
MetaiVieta ir laikasNugalėtojaiRezultataiPartijos
2019Vilnius
02 15 - 02 20
  1. Rugilė Remeikaitė (1156), Vilnius
  2. Luknė Lengvinaitė, Kretinga
  3. Irena Andrea Jelagaitė, Vilnius
.pgn
2018Vilnius
02 16 - 02 21
  1. Beatričė Paknytė (1085), Vilnius
  2. Agnė Mickūnaitė, Ukmergė
  3. Luknė Lengvinaitė, Kretinga
.pgn
2017Kaunas
04 05 - 04 10
  1. Monika Misiuk (1173), Vilnius
  2. Beatričė Paknytė (1112), Vilnius
  3. Eglė Grikšaitė, Tauragė
.pgn
2016Vilnius
03 18 - 03 23
  1. Monika Misiuk, Vilnius
  2. Rusnė Andrašūnaitė, Šiauliai
  3. Kotryna Šukytė, Vilnius
.pgn
2015Vilnius
04 11 - 04 13
  1. Kristina Maziukaitė, Vilnius
  2. Ieva Grikšaitė, Tauragė
  3. Izabelė Navickaitė, Šiauliai
.pgn
2014Druskininkai
04 05 - 04 09
  1. Barbora Mačiulaitytė (1450), Kaunas
  2. Emilija Misiuk (1467), Vilnius
  3. Simona Perminaitė, Kaunas
.pgn
2013Šiauliai
04 11 - 04 15
  1. Emilija Misiuk (1475), Vilnius
  2. Barbora Mačiulaitytė, Kaunas
  3. Ieva Sabaliauskytė, Plungė
.pgn
2012Taujėnai
04 02 - 04 06
  1. Gabija Šimkūnaitė, Šiauliai
  2. Marija Šibajeva, Klaipėda
  3. Aistė Samytė, Šiauliai
.pgn
2011Druskininkai
04 16 - 04 21
  1. Marija Šibajeva, Klaipėda
  2. Guoda Perminaitė, Kaunas
  3. Miglė Semonavičiūtė, Šiauliai
.pgn
2010Druskininkai
03 25 - 03 29
  1. Saulė Gailiūnaitė, Šiauliai
  2. Karolina Misiuk, Vilnius
  3. Meida Šimaitė, Biržai
.pgn
G08
MetaiVieta ir laikasNugalėtojaiRezultataiPartijos
2019Kaunas
04 05 - 04 07
  1. Laura Grikšaitė, Tauragė
  2. Sofija Kiseleva, Telšiai
  3. Arina Budiak, Klaipėda
.pgn
2018Kaunas
03 16 - 03 18
  1. Laura Grikšaitė, Tauragė
  2. Augustė Švenčionytė, Biržai
  3. Sandra Mickutė, Vilnius
.pgn
2017Vilnius
03 24 - 03 26
  1. Luknė Lengvinaitė, Kretinga
  2. Irena Andrea Jelagaitė, Vilnius
  3. Evita Milašauskaitė, Kaunas
.pgn
2016Šiauliai
04 15 - 04 17
  1. Beatričė Paknytė, Vilnius
  2. Agnė Mickūnaitė, Ukmergė
  3. Luknė Lengvinaitė, Kretinga
.pgn
2015Vilnius
04 11 - 04 15
  1. Monika Misiuk, Vilnius
  2. Aistė Lengvinaitė, Kretinga
  3. Emilė Motuzaitė, Kaunas
.pgn
2014Druskininkai
04 05 - 04 09
  1. Vytautė Mikalauskaitė, Šiauliai
  2. Monika Misiuk, Vilnius
  3. Emilė Motuzaitė, Kaunas
.pgn
2013Šiauliai
04 11 - 04 15
  1. Izabelė Navickaitė, Šiauliai
  2. Vytautė Mikalauskaitė, Šiauliai
  3. Monika Misiuk, Šiauliai
.pgn
2012Taujėnai
04 02 - 04 06
  1. Emilija Misiuk, Vilnius
  2. Simona Perminaitė, Kaunas
  3. Fausta Grubliauskaitė, Šiauliai
.pgn
2011Druskininkai
04 16 - 04 21
  1. Aistė Samytė, Šiauliai
  2. Ieva Sabaliauskytė, Telšiai
  3. Emilija Misiuk, Vilnius
.pgn
2010Palanga
05 15 - 05 16
  1. Emilija Misiuk, Vilnius
  2. Aistė Samytė, Šiauliai
  3. Marija Šibajeva, Klaipėda
.pgn