"Seimo taurės'2007" rezultatai
2007 03 10
Šeštadienį, kovo 10 d., Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose vyko tradicinis šachmatų “žaibo” turnyras “Seimo Taurė - 2007”, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 17-osioms metinėms paminėti. Varžybas organizavo Lietuvos šachmatų federacija ir Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija.