Karaliaus Mindaugo greitųjų šachmatų turnyras Kaune


Liepos 6 d. (pirmadienį), Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, Kaune vyks tradicinis greitųjų šachmatų turnyras. Varžybos vyks 8 ratų šveicariškąja sistema, 12 min + 5 s ėjimui.

Turnyras skiriamas paminėti ilgametį ŠK „Margirio“ pirmininką, daugkartinį Lietuvos šachmatų čempioną ir žurnalistą Algimantą Butnorių (1946-2017).

Varžybos vyks lauko kavinėje „Vasaros Olimpas“, V.Putvinskio g. 48.

APRIBOJIMAI

Nors Lietuvoje 3 mėnesius dėl koronaviruso pandemijos trukęs karantinas atšauktas, rengėjai, siekdami sumažinti užsikrėtimo riziką ir pagerinti sąlygas žaidėjams, šiais metais mažins dalyvių skaičių iki 60 asmenų! Kosintys, čiaudantys ar turintys temperatūros asmenys prašomi susilaikyti nuo dalyvavimo, nes gali būti neįleisti į turnyrą. Visi koronaviruso protrūkio bijantys asmenys primygtinai prašomi likti namie ir į varžybas nesiregistruoti.

Norintiems dalyvauti būtina išankstinė registracija! Dalyvių sąrašas sudaromas pagal registracijos pirmumą. Išankstinė registracija bus baigta liepos 3 d. (penktadienį) arba kuomet užsiregistravusiųjų skaičius pasiekia 60 asmenų. Nepatekusieji į 60 anksčiausiai užsiregistravusiųjų sąrašą, tačiau norintys šventiniame turnyre dalyvauti asmenys gali būti įtraukti į laukimo sąrašą, tačiau jų dalyvavimo rengėjai negarantuoja.

Žaidėjus, užsiregistravusius ir patekusius į 60 dalyvių sąrašą, tačiau vėliau dėl ligos ar kitų aplinkybių persigalvojusius ir neketinančius dalyvauti turnyre, prašome kuo skubiau (geriausiai iki liepos 3 d.) pranešti apie savo nedalyvavimą rengėjams. Jeigu iš anksto pranešęs apie dalyvavimą žaidėjas vėliau neįspėjęs neatvyksta į turnyrą, jo pavardė bus įtraukta į ŠK „Margirio“ „juodąjį sąrašą“ ir jis gali būti nepriimtas į būsimas ŠK „Margirio“ rengiamas varžybas.

Registravimasis varžyboms reiškia, kad žaidėjas yra susipažinęs su nuostatais.

DALYVIŲ SĄRAŠAS.

PILNI NUOSTATAI.