Spa 022012
 

Lietuvos  greitųjų šachmatų komandų 2012 metų pirmenybės – Panevėžyje, Pramogų ir Prekybos centre Babilonas, Klaipėdos g. 143 a.,  2012 m. spalio 13-14 dienomis.

Fotoreportažas Ukmergės  šachmatų klubo “JUODASIS RIKIS” interneto svetainėje.

REZULTATAI: varžybų nugalėtojais tapo ir Lietuvos šachmatų federacijos taurę iškovojo Panevėžio šachmatų klubo komanda:

1. Panevėžio ŠK- 1 (RtgAvg:2279, TB1: 13 / TB2: 20)














Bo.
Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1
Laurušas Tomas 2459 1 ½ 1 0 1 1 ½ 5 7 2153 20 -13
2 IM Labeckas Kęstutis 2397 1 1 ½ 1 0 1 1 5,5 7 2045 20 -5,6
3 IM Dambrauskas Virginijus 2305 1 1 1 1 1 1 1 7 7 2002 20 28
4
Jakaitytė Rūta 1954 0 0 ½ 0 ½ 1 ½ 2,5 7 1957 20 -19,6

 

Laurušas Tomas 2459 LTU Rp:2311
Rd. SNo
Name Rtg Pts. Res. Bo.
1 28
Jurkūnas Marijus 1820 2,5 s 1 1
2 64
Klabis Rokas 2114 5,5 w ½ 1
3 23
Vanagas Tadas 2047 4 s 1 1
4 51 IM Sakalauskas Vaidas 2417 4,5 w 0 1
5 18
Rimeikis Andrius 2153 3 s 1 1
6 14
Stremavičius Titas 2187 3,5 w 1 1
7 1 IM Šlapikas Vytautas 2331 5,5 s ½ 1
Labeckas Kęstutis IM 2397 LTU Rp:2275
Rd. SNo
Name Rtg Pts. Res. Bo.
1 29
Strigūnas Rytis 1641 1 w 1 2
2 65
Vičas Marijus 2015 1,5 s 1 2
3 24
Brazdžionis Andrius 1969 6 w ½ 2
4 52 FM Vedrickas Tautvydas 2324 1,5 s 1 2
5 19
Kalvaitis Sigitas 2223 4 w 0 2
6 16
Juknis Paulius 2177 4,5 s 1 2
7 2
Šimonis Karolis 1966 2 w 1 2
Dambrauskas Virginijus IM 2305 LTU Rp:2802
Rd. SNo
Name Rtg Pts. Res. Bo.
1 30
Požerskas Giedrius 1626 2,5 s 1 3
2 66
Narmontas Raimondas 2133 4,5 w 1 3
3 25
Jurkūnas Nerijus 1908 3 s 1 3
4 55
Kudžma Laimonas 2178 3,5 w 1 3
5 22
Vasylius Kęstutis 2114 2 s 1 3
6 15
Bieliauskas Marius 2163 3,5 w 1 3
7 3
Mecelis Artūras 1894 4,5 s 1 3
Jakaitytė Rūta 1954 LTU Rp:1855
Rd. SNo
Name Rtg Pts. Res. Bo.
1 31
Urbonavičiūtė Živilė 1772 4 w 0 4
2 67
Paulauskaitė Gintarė 2075 5 s 0 4
3 26
Vanagaitė Giedrė 1953 5,5 w ½ 4
4 54 WGM Daulytė Deimantė 2212 7 s 0 4
5 21
Žalimaitė Ieva 1901 5 w ½ 4
6 17
Beinoraitė Viktorija 1987 4 s 1 4
7 4
Savickienė Virginija 1801 0,5 w ½ 4

 

1. Panevėžio ŠK- 1 (RtgAvg:2279, TB1: 13 / TB2: 20)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Laurušas Tomas 2459 1 ½ 1 0 1 1 ½ 5.0 7 2153 20 -13.0
2 IM Labeckas Kęstutis 2397 1 1 ½ 1 0 1 1 5.5 7 2045 20 -5.6
3 IM Dambrauskas Virginijus 2305 1 1 1 1 1 1 1 7.0 7 2002 20 28.0
4   Jakaitytė Rūta 1954 0 0 ½ 0 ½ 1 ½ 2.5 7 1957 20 -19.6
  2. Vilniaus MRU (RtgAvg:2292, TB1: 12 / TB2: 20.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1 IM Sakalauskas Vaidas 2417 1   1 1   ½ 1 4.5 5 2173 20 15.2
2 FM Vedrickas Tautvydas 2324 ½ 0   0 0   1 1.5 5 2125 20 -40.8
3   Šetkauskas Vaidas 2216 1 1 1   0 1   4.0 5 1973 20 3.0
4 WGM Daulytė Deimantė 2212 1 1 1 1 1 1 1 7.0 7 1812 20 23.8
5   Kudžma Laimonas 2178   1 1 0 1 ½ 0 3.5 6 2033 20 -10.6
  3. Panevėžio KKSC-1 (RtgAvg:1969, TB1: 10 / TB2: 18.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Vanagas Tadas 2047 1 ½ 0 1 1 ½ 0 4.0 7 2187 20 33.0
2   Brazdžionis Andrius 1969 1 1 ½ 1 1 ½ 1 6.0 7 2056 20 65.4
3   Jurkūnas Nerijus 1908 1 ½ 0 1 0 0 ½ 3.0 7 1929 20 4.6
4   Vanagaitė Giedrė 1953 1 1 ½ 1 0 1 1 5.5 7 1722 20 27.6
  4. Plungės VŠK “Bokštas” (RtgAvg:2094, TB1: 8 / TB2: 17)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Rimeikis Andrius 2153 1 ½ 1 ½ 0 0 0 3.0 7 2241 20 4.8
2   Kalvaitis Sigitas 2223     1 1 1 1 0 4.0 5 2185 20 25.4
3   Vaičekauskas Gytis 2098 1 0   1   1   3.0 4 1872 20 -1.4
4   Žalimaitė Ieva 1901 1 ½ 1 1 ½ 1 0 5.0 7 1719 20 33.0
5   Vasylius Kęstutis 2114 ½ ½ 0   0   1 2.0 5 1993 20 -23.4
  5. Kauno “Milsa” (RtgAvg:2129, TB1: 8 / TB2: 15.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Stremavičius Titas 2187 1 0 1 ½ 0 0 1 3.5 7 2056 20 -17.6
2   Juknis Paulius 2177 1 ½ 0 1 1 0 1 4.5 7 1958 20 -11.0
3   Bieliauskas Marius 2163 0 0 1 1 ½ 0 1 3.5 7 1735 20 -44.6
4   Beinoraitė Viktorija 1987 0 1 0 1 1 0 1 4.0 7 1559 20 -15.2
  6. Šiaulių “Drakonas” (RtgAvg:2089, TB1: 8 / TB2: 14.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Žilinskas Vaidotas 2134 0 1 0 ½ 0 1 1 3.5 7 1964 20 -27.0
2   Tamošaitis Rimas 2138 1 0 0 1 1 0 1 4.0 7 1934 20 -18.0
3   Plungė Gintautas Jurgis 2033         1 1 1 3.0 3 1453 20 4.6
4   Paulauskienė Vilma 2050 1 0 0 0 0 0 ½ 1.5 7 1701 20 -70.2
5   Šetikienė Gražina 1848 ½ 0 1 1       2.5 4 1737 20 19.0
  7. “Vilniaus fortas” (RtgAvg:2110, TB1: 8 / TB2: 13.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Batkovskytė Dominyka 2093 0 ½ 1 ½ 0 1 ½ 3.5 7 2029 20 -10.8
2   Skrebnevskis Romanas 2228 1 0 ½ 1       2.5 4 1930 20 -13.4
3 WFM Kasputė Vesta 2102 1 ½ 1 ½ 1 0 1 5.0 7 1936 20 3.4
4   Mališauskienė Marina 2015 ½ 0 0 0 1 0 1 2.5 7 1730 20 -43.2
5   Vaitkevičius Paulius 1700         0 0 0 0.0 3 1664 20 -6.6
  8. Alytaus SRC (RtgAvg:1795, TB1: 8 / TB2: 13.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1 IM Labuckas Aidas 2268 1 ½ 0 0 1 1 1 4.5 7 1941 20 -12.6
2   Tamošiūnas Tomas 2023 1 1 0 0 0 ½ 1 3.5 7 1836 20 -15.2
3   Žebelis Rimantas 1888 1 ½ 0 0 ½ 1 1 4.0 7 1713 20 3.4
4   Petraitienė Odeta 0 1 ½ 0 0 0 0 0 1.5 7 1795    
  9. Šiaulių “Šiauliai” (RtgAvg:2084, TB1: 7 / TB2: 16.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Klabis Rokas 2114 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1 5.5 7 2106 20 37.4
2   Vičas Marijus 2015 1 0 ½ 0 0 0 0 1.5 7 2093 20 -27.8
3   Narmontas Raimondas 2133 1 0 1 ½ 1 ½ ½ 4.5 7 1853 20 -7.2
4   Paulauskaitė Gintarė 2075 1 1 1 1 1 0 0 5.0 7 1678 20 -3.0
  10. Druskininkai (RtgAvg:1662, TB1: 7 / TB2: 16)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Janulynas Jonas 1802 1 1 0 0 0 1 0 3.0 7 1991 20 20.4
2   Šalenga Rytis 2111 0 1 1 1 1 1 0 5.0 7 1939 20 9.6
3   Šipelis Sigitas 1734 0 1 0 1 0 1 0 3.0 7 1825 20 8.4
4   Kartanaitė Marija 0 ½ 1 1 1 0 1 ½ 5.0 7 1801    
  11. Rokiškio “Valdovė” (RtgAvg:1651, TB1: 7 / TB2: 13.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Mikėnas Laimutis 1985 0 1 0 ½ 1 0 1 3.5 7 1651 20 -29.0
2   Ivanauskas Raimundas 1871 0 1 ½ 0 1 1 1 4.5 7 1625 20 -8.6
3   Tuska Rimantas 1747 ½ 1 0 0 1 0 1 3.5 7 1504 20 -19.4
4   Jaškūnaitė Areta 0 0 ½ 0 0 ½ 1 0 2.0 7 1572    
  12. Ukmergės ŠK “Juodasis rikis” (RtgAvg:1998, TB1: 7 / TB2: 12.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1 IM Šlapikas Vytautas 2331 1 1 1 ½ 1 ½ ½ 5.5 7 1955 20 3.8
2   Šimonis Karolis 1966 0 ½ 1 0 0 ½ 0 2.0 7 1992 20 -23.0
3   Mecelis Artūras 1894 1 1 ½ 0 1 1 0 4.5 7 1833 20 19.6
4   Savickienė Virginija 1801 0 0 0 0 0 0 ½ 0.5 7 1873 20 -47.0
  13. Šiaulių “Dubysa” (RtgAvg:1680, TB1: 6 / TB2: 15)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Bučinskas Lukas 1747 0   0 ½ 0 1 1 2.5 6 1918 20 14.4
2   Stauskas Lukas 1735 0 1   0 0   ½ 1.5 5 1607 30 -20.4
3   Samulionis Matas 1570 1 1 0   1 0   3.0 5 1852 20 36.8
4   Semonavičiūtė Agnė 1668 1 1 1 1 1 0 ½ 5.5 7 1603 20 70.4
5   Jankevičius Nedas 1657   1 ½ 0   1 0 2.5 5 1498 20 13.4
  14. Biržų ŠK-1 (RtgAvg:1602, TB1: 6 / TB2: 14)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Jukna Gaivaldas 1938 0 0 0 1 1 0 ½ 2.5 7 1732 30 -43.2
2   Vitkevičius Juozas 1858 0 1 ½ 1 1 1 0 4.5 7 1736 20 10.8
3   Variakojis Laimutis 0 0 0 ½ 1 1 0 1 3.5 7 1499    
4   Klepeckaitė Radvilė 1611 0 0 1 1 ½ 1 0 3.5 7 1749 20 22.6
  15. Šiaulių “Rokiruotė” (RtgAvg:1615, TB1: 6 / TB2: 14)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Ralys Vincas 1963 1 1 1 ½ 1 0 1 5.5 7 1874 20 38.2
2   Barkauskas Vilius 1754 0 ½ ½ 0 1 ½ 1 3.5 7 1796 30 19.2
3   Čmilis Viktoras 0 ½ 0 ½ 0 ½ 0 1 2.5 7 1517    
4   Butvilaitė Berta Reja 1742 0 ½ 0 0 ½ 1 ½ 2.5 7 1485 20 -20.2
  16. Panevėžio ŠK- 2 (RtgAvg:1791, TB1: 6 / TB2: 11)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Voroblievas Artūras 1871 0 0 1 1 1     3.0 5 1786 20 5.6
2   Kviliūnas Vladislovas 1825 ½ ½ 1 0   0 0 2.0 6 1933 20 -9.0
3   Aleksandravičius Darius 1719 0 1 ½ 0 1 1 0 3.5 7 1727 20 1.8
4   Dapkuvienė Lina 1750 0 ½ 0 0 0 1 0 1.5 7 1606 20 -31.2
5   Ramanauskas Leonas 1756         0 1 0 1.0 3 1578 20 -16.4
  17. Panevėžio KKSC-2 (RtgAvg:1715, TB1: 5 / TB2: 12)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Jurkūnas Marijus 1820 0 1 0 ½ 1 0 0 2.5 7 2097 20 17.6
2   Strigūnas Rytis 1641 0 0   1 0 0 0 1.0 6 2066 20 4.8
3   Požerskas Giedrius 1626 0 1 ½ 1 0 0 0 2.5 7 1848 20 7.8
4   Urbonavičiūtė Živilė 1772 1   1   1   1 4.0 4 1755 20 47.4
5   Šaumanaitė Skaistė 1730   1 0 1   0   2.0 4 1428 20 4.8
  18. Vilkaviškio “Širvinta” (RtgAvg:1000, TB1: 4 / TB2: 8)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Žemaitis Raimondas 0 0 0 ½ 0 0 1 0 1.5 7 1803    
2   Balanda Audrius 0 0 0   0   0 ½ 0.5 5 1798    
3   Kružinauskas Stasys 0 0 0 0 0 0 1 1 2.0 7 1513    
4   Čibirkienė Rasa 0 0 ½ 1   ½ 0   2.0 5 1275    
5   Jaškūnienė Dalia 0     1 0 ½   ½ 2.0 4 1320    
  19. Biržų ŠK-2 (RtgAvg:1454, TB1: 3 / TB2: 9)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Gabrėnas Jonas 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0 7 1797    
2   Krivičius Donatas 1504 1 0 0 1 0 1 0 3.0 7 1663 30 21.9
3   Juknaitė Aneta 1679     ½         0.5 1 1719 20 1.2
4   Juknaitė Aurelija 1631 1 0 1 1 ½ 1 1 5.5 7 1404 20 18.0
5   Dilys Domantas 0 0 0   0 0 0 0 0.0 6 1383    
  20. Šiaulių ŠK (RtgAvg:1317, TB1: 1 / TB2: 5.5)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg K rtg+/-
1   Vidginis Vykintas 1720 0 0 ½ 1 0 1 0 2.5 7 1660 20 -5.2
2   Semonavičiūtė Miglė 1548 0 0 1 0 0 0 0 1.0 7 1704 30 -40.8
3   Navickas Ričardas 0 0 0 0 1 0 0 0 1.0 7 1449    
4   Fokaitė Gabrielė 0 0 0 0 0 ½ 0 ½ 1.0 7 1439  

 

Komandą sudarė 3 vyrai, 1 moteris ir 1 atsarginis žaidėjas (-a). Varžybos vyko šveicariška sistema 7 ratais pagal FIDE greitųjų šachmatų taisykles.  Laiko kontrolė: po 45 min. plius 10 sek. po kiekvieno padaryto ėjimo kiekvienam žaidėjui.

Parsisiųsti (2012_LTU__greituju_sachmatu_komandu_pirmenybes_2012.pdf.PDF)

Parsisiųsti doc formatu

publikavo Lietuvos šachmatų federacijos inf.