Vaikų, jaunučių, jaunių greitųjų ir „Žaibo“ šachmatų čempionatai

 

Informacija ruošiama

Greitieji
Žaibas
Greitieji
BG18
BG16
BG14
BG12
BG10
BG08
BG18
MetaiVieta ir laikasVaikinų įskaitaMerginų įskaitaRezultatai
2019Dubingiai
05 19
  1. IM Paulius Pultinevičius (2511), Marijampolė
  2. Aras Vardanyan (1942), Vilnius
  3. Justas Dailidėnas (1784), Vilnius
  1. Gabija Šimkūnaitė (1844), Šiauliai
  2. Guoda Perminaitė (1825), Kaunas
  3. Augustė Jaškūnaitė (1373), Kaunas
2018Dubingiai
05 20
  1. Lukas Bagvilas (1882), Šiauliai
  2. Arnas Povilas Žukauskas (2044), Vilnius
  3. Aleksandras Šalna (2050), Vilnius
  1. Saulė Gailiūnaitė (1915), Kaunas
  2. Guoda Perminaitė (1730), Kaunas
  3. Miglė Semonavičiūtė (1708), Šiauliai
2017Dubingiai
05 21
  1. Lukas Stauskas (2208), Šiauliai
  2. Kipras Eigminas (1963), Vilnius
  3. Arnas Povilas Žukauskas (1996), Marijampolė
  1. Agnė Semonavičiūtė (1788), Šiauliai
  2. Saulė Gailiūnaitė (1884), Kaunas
  3. Rugilė Meškėnaitė (1685), Plungė
2016Dubingiai
05 22
  1. Paulius Pultinevičius (2216), Marijampolė
  2. IM Titas Stremavičius (2501), Kaunas
  3. Arnas Povilas Žukauskas (2048), Marijampolė
  1. Agnė Semonavičiūtė (1771), Šiauliai
  2. Berta Rėja Butvilaitė (1651), Šiauliai
  3. Rugilė Meškėnaitė (1773), Plungė
2015Dubingiai
05 24
  1. IM Titas Stremavičius (2467), Kaunas
  2. Laurynas Miknevičius (2091), Kaunas
  3. Marijus Vičas (2229), Šiauliai
  1. WFM Giedrė Vanagaitė (1984), Panevėžys
  2. Greta Mačiuitytė (1686), Plungė
  3. Meda Mačiuitytė (1509), Plungė
2014Dubingiai
05 11
  1. Paulius Pultinevičius (2196), Marijampolė
  2. Andrius Brazdžionis (2253), Vilnius
  3. Žygimantas Svitojus (2099), Marijampolė
  1. Radvilė Klepeckaitė (1748), Biržai
  2. Gintė Gaižauskaitė (1803), Vilnius
  3. Giedrė Vanagaitė (2083), Panevėžys
2013Dubingiai
05 12
  1. Tomas Laurušas (2428), Kaunas
  2. Gytis Vaičekauskas (2026), Plungė
  3. Tadas Vanagas (2105), Panevėžys
  1. Gintė Gaižauskaitė (1786), Vilnius
  2. Skaistė Šaumanaitė (1740), Panevėžys
  3. Radvilė Klepeckaitė (1660), Biržai
2012Nemenčinė
05 18 - 05 19
  1. Žygimantas Svitojus (1964), Marijampolė
  2. Gytis Vaičekauskas (2058), Plungė
  3. Robertas Velioniškis (1954), Marijampolė
  1. Ivona Misiuk (1683), Vilnius
  2. Živilė Urbonavičiūtė (1762), Panevėžys
  3. Miglė Lepeškaitė (1797), Kaunas
2011Nemenčinė
05 20 - 05 21
  1. Vaidas Šetkauskas (2207), Plungė
  2. Vytautas Simanaitis (2002), Kaunas
  3. Vincas Ralys (1900), Šiauliai
  1. Dominyka Batkovskytė (2019), Vilnius
  2. Sandra Navickaitė (1719), Radviliškis
  3. Ksenija Černavina (1752), Klaipėda
2010Palanga
05 15 - 05 16
  1. Tomas Laurušas (2222), Kaunas
  2. Vaidas Šetkauskas (2246), Plungė
  3. Vytautas Simanaitis (1960), Kaunas
  1. Dominyka Batkovskytė (1973), Vilnius
  2. Sandra Navickaitė (1725), Radviliškis
  3. Ksenija Černavina (1706), Klaipėda
BG16
MetaiVieta ir laikasVaikinų įskaitaMerginų įskaitaRezultatai
2019Dubingiai
05 19
  1. Pijus Stremavičius (1993), Kaunas
  2. Karolis Jukšta (2132), Kaunas
  3. Lukas Bagvilas (1923), Šiauliai
  1. Evelina Ravluševič (1736), Vilnius
  2. Aušra Plutaitė (1507), Kaunas
  3. Barbora Mačiulaitytė (1531), Kaunas
2018Dubingiai
05 20
  1. Karolis Jukšta (2068), Kaunas
  2. Aistis Butvilas (1906), Kaunas
  3. Ignas Mačiuitis (1832), Plungė
  1. Gabija Šimkūnaitė (1725), Šiauliai
  2. Milda Saunoriūtė (1577), Šiauliai
  3. Aušra Plutaitė (1402), Kaunas
2017Dubingiai
05 21
  1. Paulius Bisigirskas (1796), Panevėžys
  2. Augustas Vaškevičius (1842), Vilnius
  3. Paulius Vaitkevičius (1976), Vilnius
  1. Guoda Perminaitė (1745), Kaunas
  2. Miglė Semonavičiūtė (1731), Šiauliai
  3. Ana Borisovaitė (1385), Klaipėda
2016Dubingiai
05 22
  1. Aleksandras Šalna (1912), Vilnius
  2. Paulius Bisigirskas (1857), Panevėžys
  3. Mantas Samuolis (1690), Panevėžys
  1. Miglė Semonavičiūtė (1767), Šiauliai
  2. Guoda Perminaitė (1664), Kaunas
  3. Rosita Griciūtė (1596), Plungė
2015Dubingiai
05 24
  1. Kipras Eigminas (1873), Vilnius
  2. Nedas Jankevičius (1903), Šiauliai
  3. Augustas Vaškevičius (1785), Marijampolė
  1. Saulė Gailiūnaitė (1764), Kaunas
  2. Agnė Semonavičiūtė (1845), Šiauliai
  3. Berta Rėja Butvilaitė (1603), Šiauliai
2014Dubingiai
05 11
  1. Laurynas Miknevičius (2076), Kaunas
  2. Nedas Jankevičius (1869), Šiauliai
  3. Jonas Sidabras (1762), Vilnius
  1. Skaistė Šaumanaitė (1769), Panevėžys
  2. Gabrielė Fokaitė (1513), Šiauliai
  3. Agnė Semonavičiūtė (1806), Šiauliai
2013Dubingiai
05 12
  1. Titas Stremavičius (2292), Kaunas
  2. Laurynas Miknevičius (1985), Kaunas
  3. Marijus Vičas (2058), Šiauliai
  1. Giedrė Vanagaitė (1961), Panevėžys
  2. Aurelija Juknaitė (1673), Biržai
  3. Gabrielė Gucagaitė (1611), Kaunas
2012Nemenčinė
05 18 - 05 19
  1. Titas Stremavičius (2197), Kaunas
  2. Marijus Vičas (1942), Šiauliai
  3. Andrius Brazdžionis (1919), Panevėžys
  1. Radvilė Klepeckaitė (1610), Biržai
  2. Gintė Gaižauskaitė (1666), Vilnius
  3. Aurelija Juknaitė (1646), Biržai
2011Nemenčinė
05 20 - 05 21
  1. Tomas Laurušas (2302), Kaunas
  2. Rokas Klabis (2017), Šiauliai
  3. Robertas Velioniškis (1883), Marijampolė
  1. Ivona Misiuk (1644), Vilnius
  2. Miglė Rudytė (1621), Panevėžys
  3. Radvilė Klepeckaitė (1608), Biržai
2010Palanga
05 15 - 05 16
  1. Titas Stremavičius (1837), Kaunas
  2. Gytis Vaičekauskas (1901), Plungė
  3. Rokas Klabis (1966), Šiauliai
  1. Miglė Rudytė (1641), Panevėžys
  2. Aurelija Juknaitė, Biržai
  3. Gintarė Rimkūnaitė, Telšiai
BG14
MetaiVieta ir laikasBerniukų įskaitaMergaičių įskaitaRezultatai
2019Dubingiai
05 19
  1. Nikita Posaškov (1744), Vilnius
  2. Gleb Pidlužnij (1998), Klaipėda
  3. AIM Pijus Greičius (1688), Jurbarkas
  1. Kristina Maziukaitė (1596), Vilnius
  2. Ieva Grikšaitė (1491), Tauragė
  3. Rusnė Andrašūnaitė (1402), Šiauliai
2018Dubingiai
05 20
  1. Matas Indriūnas (1923), Vilnius
  2. Andrius Aleknavičius (1837), Kaunas
  3. Dangis Bagdanskis (1830), Šiauliai
  1. Simona Perminaitė (1330), Kaunas
  2. Kristina Maziukaitė (1565), Vilnius
  3. Gertrūda Česevičiūtė (1193), Vilnius
2017Dubingiai
05 21
  1. Aistis Butvilas (1821), Kaunas
  2. Dangis Bagdanskis (1786), Šiauliai
  3. Pijus Stremavičius (1936), Kaunas
  1. Evelina Ravluševič (1607), Vilnius
  2. Milda Saunoriūtė (1362), Klaipėda
  3. Simona Perminaitė (1263), Kaunas
2016Dubingiai
05 22
  1. Aistis Butvilas (1764), Kaunas
  2. Karolis Jukšta (1805), Kaunas
  3. Benas Mickus (1784), Kaunas
  1. WCM Marija Šibajeva (1767), Klaipėda
  2. Evelina Ravluševič (1515), Vilnius
  3. Gabija Šimkūnaitė (1592), Šiauliai
2015Dubingiai
05 24
  1. Markas Černiauskas (1792), Kaunas
  2. Aironas Koliasnikovas (1577), Šiauliai
  3. Aras Jonas Lazaravičius (1861), Kaunas
  1. Miglė Semonavičiūtė (1708), Šiauliai
  2. WCM Marija Šibajeva (1734), Klaipėda
  3. Rosita Griciūtė (1618), Plungė
2014Dubingiai
05 11
  1. Lukas Stauskas (1924), Šiauliai
  2. Paulius Bisigirskas (1662), Panevėžys
  3. Paulius Vaitkevičius (1952), Vilnius
  1. Aistė Pilipavičiūtė (1512), Panevėžys
  2. Saulė Gailiūnaitė (1715), Kaunas
  3. Gabija Balčiūnaitė (1541), Kaunas
2013Dubingiai
05 12
  1. Lukas Stauskas (1727), Šiauliai
  2. Mantas Samuolis (1658), Panevėžys
  3. Matas Samulionis (1657), Šiauliai
  1. Berta Rėja Butvilaitė (1712), Šiauliai
  2. Rugilė Meškėnaitė (1520), Plungė
  3. Agnė Semonavičiūtė (1802), Šiauliai
2012Nemenčinė
05 18 - 05 19
  1. Lukas Bučinskas (1746), Šiauliai
  2. Kipras Eigminas (1637), Vilnius
  3. Ignas Sidabras (1631), Vilnius
  1. Agnė Semonavičiūtė (1633), Šiauliai
  2. Skaistė Šaumanaitė (1732), Panevėžys
  3. Gabrielė Gucagaitė (1596), Kaunas
2011Nemenčinė
05 20 - 05 21
  1. Titas Stremavičius (2002), Kaunas
  2. Žygimantas Svitojus (1897), Marijampolė
  3. Andrius Brazdžionis (1897), Panevėžys
  1. Giedrė Vanagaitė (1866), Panevėžys
  2. Skaistė Šaumanaitė (1686), Panevėžys
  3. Aurelija Juknaitė, Biržai
2010Palanga
05 15 - 05 16
  1. Tadas Vanagas (1974), Panevėžys
  2. Orestas Andriulevičius (1865), Panevėžys
  3. Marijus Vičas (1821), Šiauliai
  1. Giedrė Vanagaitė (1788), Panevėžys
  2. Radvilė Klepeckaitė, Biržai
  3. Gintė Gaižauskaitė, Vilnius
BG12
MetaiVieta ir laikasBerniukų įskaitaMergaičių įskaitaRezultatai
2019Dubingiai
05 19
  1. Neimantas Viliušis (1454), Tauragė
  2. Ignas Milius (1250), Jurbarkas
  3. Haroldas Vainauskas (1476), Klaipėda
  1. Aistė Lengvinaitė (1215), Kretinga
  2. Beatričė Paknytė (1369), Vilnius
  3. Agnė Mickūnaitė (1174), Vilkaviškis
2018Dubingiai
05 20
  1. Karolis Račkauskas (1687), Kėdainiai
  2. Gleb Pidlužnij (1941), Klaipėda
  3. Erikas Mecelica (1665), Kaunas
  1. Monika Misiuk (1363), Vilnius
  2. Kotryna Šukytė (1198), Vilnius
  3. Ieva Grikšaitė (1408), Tauragė
2017Dubingiai
05 21
  1. Matas Indriūnas (1831), Vilnius
  2. Tomas Povilaitis (1747), Šiauliai
  3. Gleb Pidlužnij (1908), Klaipėda
  1. Kristina Maziukaitė (1475), Vilnius
  2. Klaudija Jackevičiūtė (1267), Vilnius
  3. Meida Nausėdaitė (1160), Jurbarkas
2016Dubingiai
05 22
  1. Matas Indriūnas (1714), Vilnius
  2. Pijus Stremavičius (1785), Kaunas
  3. Ernest Misiuk (1801), Vilnius
  1. Emilija Misiuk (1541), Vilnius
  2. Barbora Mačiulaitytė (1404), Kaunas
  3. Klaudija Jackevičiūtė (1290), Vilnius
2015Dubingiai
05 24
  1. Karolis Jukšta (1840), Kaunas
  2. Augustas Gucaga (1696), Kaunas
  3. Lukas Bagvilas (1477), Šiauliai
  1. Emilija Misiuk (1493), Vilnius
  2. Simona Perminaitė (1263), Kaunas
  3. Darija Staškevičiūtė (1225), Panevėžys
2014Dubingiai
05 11
  1. Aras Jonas Lazaravičius (1710), Kaunas
  2. Karolis Jukšta (1547), Kaunas
  3. Mantas Pilipuitis (1482), Gargždai
  1. Marija Šibajeva (1707), Klaipėda
  2. Gabija Šimkūnaitė (1584), Šiauliai
  3. Miglė Adomavičiūtė (1383), Kaunas
2013Dubingiai
05 12
  1. Paulius Pultinevičius (1827), Marijampolė
  2. Paulius Vaitkevičius (1794), Vilnius
  3. Paulius Bisigirskas (1637), Panevėžys
  1. Kamilė Rauckytė, Biržai
  2. Miglė Semonavičiūtė (1567), Šiauliai
  3. Guoda Perminaitė (1435), Kaunas
2012Nemenčinė
05 18 - 05 19
  1. Paulius Pultinevičius, Marijampolė
  2. Matas Samulionis (1567), Šiauliai
  3. Lukas Stauskas, Šiauliai
  1. Miglė Semonavičiūtė, Šiauliai
  2. Rosita Griciūtė, Plungė
  3. Gabija Balčiūnaitė, Kaunas
2011Nemenčinė
05 20 - 05 21
  1. Kipras Eigminas, Vilnius
  2. Lukas Karlinski, Plungė
  3. Lukas Stauskas, Šiauliai
  1. Rugilė Klabytė (1497), Šiauliai
  2. Saulė Gailiūnaitė, Klabytė
  3. Agnė Semonavičiūtė (1689), Šiauliai
2010Palanga
05 15 - 05 16
  1. Adomas Kačerauskas, Kaunas
  2. Lukas Bučinskas, Šiauliai
  3. Jonas Sidabras, Vilnius
  1. Rugilė Klabytė (1492), Šiauliai
  2. Berta Rėja Butvilaitė, Šiauliai
  3. Agnė Semonavičiūtė, Šiauliai
BG10
MetaiVieta ir laikasBerniukų įskaitaMergaičių įskaitaRezultatai
2019Dubingiai
05 19
  1. Martynas Misiuk (1564), Vilnius
  2. AFM Gustas Morkūnas (1611), Kėdainiai
  3. Aronas Skyrius (1201), Panevėžys
  1. Agota Kontrimaitė (1119), Plungė
  2. Saulė Čumačenko (1028), Kaunas
  3. Laura Maurutytė (1036), Vilkaviškis
2018Dubingiai
05 20
  1. Martynas Misiuk (1442), Vilnius
  2. Neimantas Viliušis (1351), Tauragė
  3. Augustinas Bazilius (1501), Vilnius
  1. Beatričė Paknytė (1315), Vilnius
  2. Deina Ščipokaitė (1037), Šiauliai
  3. Agota Kontrimaitė (1112), Kaunas
2017Dubingiai
05 21
  1. Motiejus Dudnikas (1354), Šiauliai
  2. Dovydas Viliamas (1467), Vilnius
  3. Aidas Vasiliauskas (1204), Marijampolė
  1. Monika Misiuk (1277), Vilnius
  2. Agnė Mickūnaitė (1132), Ukmergė
  3. Eglė Grikšaitė (1128), Tauragė
2016Dubingiai
05 22
  1. Michail Kozhakin (1255), Klaipėda
  2. Mykolas Liandzbergas (1543), Šiauliai
  3. Karolis Račkauskas (1272), Kėdainiai
  1. Ieva Grikšaitė (1259), Tauragė
  2. Monika Misiuk (1279), Vilnius
  3. Vytautė Mikalauskaitė (1285), Šiauliai
2015Dubingiai
05 24
  1. Paulius Meškėnas (1640), Plungė
  2. Gleb Pidlužnij (1395), Klaipėda
  3. Matas Indriūnas (1699), Vilnius
  1. Kristina Maziukaitė, Vilnius
  2. Rusnė Andrašūnaitė, Šiauliai
  3. Izabelė Navickaitė (1265), Šiauliai
2014Dubingiai
05 11
  1. Augustas Gucaga (1664), Kaunas
  2. Laimis Šilkaitis (1432), Kaunas
  3. Ernest Misiuk (1640), Vilnius
  1. Simona Perminaitė (1188), Kaunas
  2. Emilija Misiuk (1577), Vilnius
  3. Barbora Mačiulaitytė (1325), Kaunas
2013Dubingiai
05 12
  1. Augustas Gucaga (1715), Kaunas
  2. Ignas Mačiuitis (1659), Plungė
  3. Benas Mickus (1547), Kaunas
  1. Kamilė Vaičekauskaitė, Plungė
  2. Ieva Sabaliauskytė, Plungė
  3. Evelina Ravluševič, Vilnius
2012Nemenčinė
05 18 - 05 19
  1. Augustas Vaškevičius, Marijampolė
  2. Benas Mickus, Kaunas
  3. Dmitrij Jablokov, Klaipėda
  1. Marija Šibajeva, Klaipėda
  2. Emilija Misiuk, Vilnius
  3. Gabija Šimkūnaitė, Šiauliai
2011Nemenčinė
05 20 - 05 21
  1. Paulius Vaitkevičius, Vilnius
  2. Aras Vardanyan, Vilnius
  3. Nerijus Vasiliauskas, Vilnius
  1. Miglė Semonavičiūtė, Šiauliai
  2. Marija Šibajeva, Klaipėda
  3. Karolina Misiuk, Vilnius
2010Palanga
05 15 - 05 16
  1. Paulius Vaitkevičius, Vilnius
  2. Dino Mukovoz, Vilnius
  3. Matas Samulionis, Šiauliai
  1. Aistė Pilipavičiūtė, Panevėžys
  2. Karolina Misiuk, Vilnius
  3. Domantė Purtokaitė, Marijampolė
BG08
MetaiVieta ir laikasBerniukų įskaitaMergaičių įskaitaRezultatai
2019Dubingiai
05 19
  1. Lukas Jasiulionis (1008), Vilnius
  2. Šarūnas Norkeliūnas (1223), Marijampolė
  3. Matvej Pidlužnij (1057), Klaipėda
  1. Laura Grikšaitė, Tauragė
  2. Austėja Armoškaitė, Tauragė
  3. Sofija Kiseleva, Telšiai
2018Dubingiai
05 20
  1. Karolis Kapickis (1026), Plungė
  2. Astijus Dambrauskas, Šiauliai
  3. Nojus Kancleris (1070), Vilnius
  1. Saulė Čumačenko, Kaunas
  2. Augustė Švenčionytė, Biržai
  3. Noja Balcevičiūtė, Kaunas
2017Dubingiai
05 21
  1. Gustas Morkūnas, Kėdainiai
  2. Aronas Skyrius (1158), Panevėžys
  3. Giedrius Vaičiūnas (1160), Panevėžys
  1. Irena Andrea Jelagaitė (1140), Vilnius
  2. Rūta Grikšaitė (1008), Tauragė
  3. Luknė Lengvinaitė (1118), Kretinga
2016Dubingiai
05 22
  1. Neimantas Viliušis, Tauragė
  2. Daniel Emmer, Vilnius
  3. Paulius Ivanovas (1032), Tauragė
  1. Beatričė Paknytė, Vilnius
  2. Agnė Mickūnaitė, Ukmergė
  3. Eva Juknevičiūtė, Tauragė
2015Dubingiai
05 24
  1. Saulius Žiukas, Alytus
  2. Deivis Kungys (1227), Šiauliai
  3. Nikas Umbrasas, Vilnius
  1. Monika Misiuk (1399), Vilnius
  2. Emilė Motuzaitė, Kaunas
  3. Eglė Grikšaitė, Tauragė
2014Dubingiai
05 11
  1. Mykolas Liandzbergas (1330), Šiauliai
  2. Matas Povilaitis (1118), Šiauliai
  3. Naglis Gutauskas, Ukmergė
  1. Ieva Grikšaitė, Tauragė
  2. Monika Misiuk, Vilnius
  3. Emilė Motuzaitė, Vilnius
2013Dubingiai
05 12
  1. Paulius Meškėnas, Plungė
  2. Matas Indriūnas, Vilnius
  3. Tomas Povilaitis (1397), Šiauliai
  1. Izabelė Navickaitė, Šiauliai
  2. Vytautė Mikalauskaitė, Šiauliai
  3. Kristina Maziukaitė, Vilnius
2012Nemenčinė
05 18 - 05 19
  1. Augustas Gucaga, Kaunas
  2. Ignas Vasiliauskas, Marijampolė
  3. Paulius Meškėnas, Plungė
  1. Izabelė Navickaitė, Šiauliai
  2. Monika Misiuk, Vilnius
  3. Vytautė Mikalauskaitė, Šiauliai
2011Nemenčinė
05 20 - 05 21
  1. Lukas Vaičekauskas, Plungė
  2. Augustas Gucaga, Kaunas
  3. Ugnius Padolskis, Ukmergė
  1. Kamilė Vaičekauskaitė, Plungė
  2. Aistė Samytė, Šiauliai
  3. Fausta Grubliauskaitė, Šiauliai
Žaibas
BG18
BG16
BG14
BG12
BG10
BG08
BG18
MetaiVieta ir laikasVaikinų įskaitaMerginų įskaitaRezultatai
2019Dubingiai
05 18
  1. IM Paulius Pultinevičius (2528), Marijampolė
  2. Aironas Koliasnikovas (1959), Šiauliai
  3. Augustas Vaškevičius (1873), Marijampolė
  1. Gabija Šimkūnaitė (1844), Šiauliai
  2. Guoda Perminaitė (1607), Kaunas
  3. Augustė Jaškūnaitė (1214), Kaunas
2018Dubingiai
05 19
  1. Aleksandras Šalna (1965), Vilnius
  2. Arnas Povilas Žukauskas (2169), Marijampolė
  3. Nerijus Vasiliauskas (1684), Vilnius
  1. Miglė Semonavičiūtė (1621), Šiauliai
  2. Saulė Gailiūnaitė (1827), Kaunas
  3. Guoda Perminaitė (1563), Kaunas
2017Dubingiai
05 20
  1. Kipras Eigminas (2036), Vilnius
  2. Lukas Stauskas (2009), Šiauliai
  3. Arnas Povilas Žukauskas (2001), Marijampolė
  1. Rugilė Meškėnaitė (1712), Plungė
  2. Saulė Gailiūnaitė (1806), Kaunas
  3. Berta Rėja Butvilaitė (1640), Šiauliai
2016Dubingiai
05 21
  1. IM Titas Stremavičius (2473), Kaunas
  2. Paulius Pultinevičius (2108), Marijampolė
  3. Lukas Stauskas (1968), Šiauliai
  1. Skaistė Šaumanaitė (1720), Panevėžys
  2. Rugilė Meškėnaitė (1677), Plungė
  3. Agnė Semonavičiūtė (1644), Šiauliai
2015Dubingiai
05 23
  1. Andrius Brazdžionis (2179), Panevėžys
  2. IM Titas Stremavičius (2354), Kaunas
  3. Marijus Vičas (2093), Šiauliai
  1. WFM Giedrė Vanagaitė (1976), Panevėžys
  2. Meda Mačiuitytė (1507), Plungė
  3. Greta Mačiuitytė (1641), Plungė
2014Dubingiai
05 10
  1. Andrius Brazdžionis (2044), Panevėžys
  2. Tadas Vanagas (2082), Panevėžys
  3. Marijus Vičas (2058), Panevėžys
  1. Giedrė Vanagaitė (1999), Panevėžys
  2. Aurelija Juknaitė (1712), Biržai
  3. Radvilė Klepeckaitė (1770), Biržai
2013Dubingiai
05 11
  1. Tomas Laurušas (2528), Marijampolė
  2. Rokas Klabis (2194), Šiauliai
  3. Gytis Vaičekauskas (2162), Plungė
  1. Radvilė Klepeckaitė (1675), Biržai
  2. Ieva Laurutytė, Alytus
2011Nemenčinė
05 22
  1. Vaidas Šetkauskas (2207), Plungė
  2. Vincas Ralys (1900), Šiauliai
  3. Žilvinas Žąsytis (1823), Klaipėda
  1. Ksenija Černavina (1752), Klaipėda
  2. Dominyka Batkovskytė (2019), Vilnius
  3. Sandra Navickaitė (1719), Radviliškis
BG16
MetaiVieta ir laikasVaikinų įskaitaMerginų įskaitaRezultatai
2019Dubingiai
05 18
  1. Pijus Stremavičius (2016), Kaunas
  2. Vilius Peršinas (1522), Šiauliai
  3. Lukas Bagvilas (1882), Šiauliai
  1. Evelina Ravluševič (1477), Vilnius
  2. Darija Staškevičiūtė (1355), Panevėžys
  3. Aušra Plutaitė (1534), Kaunas
2018Dubingiai
05 19
  1. Karolis Jukšta (1924), Kaunas
  2. Ignas Mačiuitis (1843), Plungė
  3. Lukas Bagvilas (1790), Šiauliai
  1. Gabija Šimkūnaitė (1807), Šiauliai
  2. Evelina Ravluševič (1369), Vilnius
  3. Darija Staškevičiūtė (1369), Panevėžys
2017Dubingiai
05 20
  1. Augustas Vaškevičius (1789), Marijampolė
  2. Aras Jonas Lazaravičius (1730), Kaunas
  3. Andrius Šarauskas (1767), Radviliškis
  1. Gabija Šimkūnaitė (1901), Šiauliai
  2. Karolina Misiuk (1567), Vilnius
  3. Rosita Griciūtė (1637), Plungė
2016Dubingiai
05 21
  1. Markas Černiauskas (1775), Kaunas
  2. Aleksandras Šalna (1821), Vilnius
  3. Mantas Samuolis (1644), Panevėžys
  1. Miglė Semonavičiūtė (1673), Šiauliai
  2. Saulė Gailiūnaitė (1657), Kaunas
  3. Guoda Perminaitė (1591), Kaunas
2015Dubingiai
05 23
  1. Paulius Vaitkevičius (2087), Vilnius
  2. Paulius Pultinevičius (2134), Marijampolė
  3. Kipras Eigminas (1848), Vilnius
  1. Berta Rėja Butvilaitė (1660), Šiauliai
  2. Agnė Semonavičiūtė (1688), Šiauliai
  3. Saulė Gailiūnaitė (1683), Kaunas
2014Dubingiai
05 10
  1. Paulius Pultinevičius (1954), Marijampolė
  2. Kipras Eigminas (1786), Vilnius
  3. Laurynas Miknevičius (1972), Kaunas
  1. Agnė Semonavičiūtė (1687), Šiauliai
  2. Skaistė Šaumanaitė (1793), Panevėžys
  3. Rugilė Meškėnaitė (1695), Plungė
2013Dubingiai
05 18
  1. Žygimantas Svitojus (1991), Marijampolė
  2. Andrius Brazdžionis (1947), Panevėžys
  3. Marijus Vičas (2057), Šiauliai
  1. Giedrė Vanagaitė (1993), Panevėžys
  2. Skaistė Šaumanaitė (1789), Panevėžys
  3. Aurelija Juknaitė (1679), Biržai
2011Nemenčinė
05 22
  1. Gytis Vaičekauskas (2064), Plungė
  2. Rokas Klabis (2017), Šiauliai
  3. Paulius Gelžinis, Gargždai
  1. Ivona Misiuk (1644), Vilnius
  2. Radvilė Klepeckaitė (1608), Biržai
  3. Laura Grigaitytė, Plungė
BG14
MetaiVieta ir laikasBerniukų įskaitaMergaičių įskaitaRezultatai
2019Dubingiai
05 18
  1. Nikita Posaškov (1646), Vilnius
  2. Erikas Mecelica (1824), Kaunas
  3. Mykolas Liandzbergas (1609), Šiauliai
  1. Ieva Grikšaitė (1492), Tauragė
  2. Kristina Maziukaitė (1556), Vilnius
  3. Adrijana Morkūnaitė (1099), Kėdainiai
2018Dubingiai
05 19
  1. Pijus Stremavičius (1955), Kaunas
  2. Andrius Aleknavičius (1666), Kaunas
  3. Dangis Bagdanskis (1875), Šiauliai
  1. Simona Perminaitė (1217), Kaunas
  2. Gabija Versekėnaitė (1227), Kaunas
  3. Monika Korolkovaitė (1244), Biržai
2017Dubingiai
05 20
  1. Pijus Stremavičius (1804), Kaunas
  2. Karolis Jukšta (1791), Kaunas
  3. Kasparas Maziukas (1661), Vilnius
  1. Evelina Ravluševič (1346), Vilnius
  2. Darija Staškevičiūtė (1402), Panevėžys
  3. Milda Saunoriūtė (1293), Klaipėda
2016Dubingiai
05 21
  1. Karolis Jukšta (1675), Kaunas
  2. Benas Mickus (1778), Kaunas
  3. Aironas Koliasnikovas (1672), Šiauliai
  1. Gabija Šimkūnaitė (1728), Šiauliai
  2. WCM Marija Šibajeva (1648), Klaipėda
  3. Milda Saunoriūtė (1218), Klaipėda
2015Dubingiai
05 23
  1. Markas Černiauskas (1727), Kaunas
  2. Augustas Vaškevičius (1706), Marijampolė
  3. Martynas Dolmantas (1531), Ukmergė
  1. Rosita Griciūtė (1565), Plungė
  2. Miglė Semonavičiūtė (1620), Šiauliai
  3. Guoda Perminaitė (1468), Kaunas
2014Dubingiai
05 10
  1. Paulius Vaitkevičius (2035), Vilnius
  2. Lukas Stauskas (1847), Šiauliai
  3. Mantas Samuolis (1615), Panevėžys
  1. Miglė Semonavičiūtė (1611), Šiauliai
  2. Ema Pociūtė (1559), Plungė
  3. Gabija Balčiūnaitė (1517), Kaunas
2013Dubingiai
05 11
  1. Kipras Eigminas (1787), Vilnius
  2. Lukas Stauskas (1754), Šiauliai
  3. Nedas Jankevičius (1895), Šiauliai
  1. Urtė Juškauskaitė (1695), Panevėžys
  2. Agnė Semonavičiūtė (1627), Šiauliai
  3. Rugilė Meškėnaitė (1617), Plungė
2011Nemenčinė
05 22
  1. Žygimantas Svitojus (1897), Marijampolė
  2. Marijus Vičas (1896), Šiauliai
  3. Lukas Bučinskas (1766), Šiauliai
  1. Aurelija Juknaitė, Biržai
  2. Meda Mačiuitytė, Plungė
BG12
MetaiVieta ir laikasBerniukų įskaitaMergaičių įskaitaRezultatai
2019Dubingiai
05 18
  1. Gleb Pidlužnij (1977), Klaipėda
  2. Motiejus Dudnikas (1569), Šiauliai
  3. Martynas Misiuk (1619), Vilnius
  1. Aistė Lengvinaitė (1057), Kretinga
  2. Deina Ščipokaitė, Šiauliai
  3. Laurinta Ratkevičiūtė (1143), Kaunas
2018Dubingiai
05 19
  1. Gleb Pidlužnij (1938), Klaipėda
  2. Erikas Mecelica (1633), Kaunas
  3. Matas Povilaitis (1400), Šiauliai
  1. Monika Misiuk (1384), Vilnius
  2. Ieva Grikšaitė (1449), Tauragė
  3. Laurinta Ratkevičiūtė (1139), Kaunas
2017Dubingiai
05 20
  1. Gleb Pidlužnij (1871), Klaipėda
  2. Matas Indriūnas (1722), Vilnius
  3. Tomas Povilaitis (1842), Šiauliai
  1. Kristina Maziukaitė (1483), Vilnius
  2. Ieva Grikšaitė (1377), Tauragė
  3. Vytautė Mikalauskaitė (1180), Šiauliai
2016Dubingiai
05 21
  1. Ernest Misiuk (1749), Vilnius
  2. Pijus Stremavičius (1640), Kaunas
  3. Augustas Gucaga (1638), Vilnius
  1. Emilija Misiuk (1480), Vilnius
  2. Kristina Maziukaitė (1418), Vilnius
  3. Simona Perminaitė (1158), Kaunas
2015Dubingiai
05 23
  1. Ignas Mačiuitis (1658), Plungė
  2. Benas Mickus (1667), Kaunas
  3. Aistis Butvilas (1517), Kaunas
  1. Aušra Plutaitė (1266), Kaunas
  2. Simona Perminaitė (1114), Kaunas
  3. Darija Staškevičiūtė (1171), Panevėžys
2014Dubingiai
05 10
  1. Aras Jonas Lazaravičius (1675), Kaunas
  2. Augustas Vaškevičius (1646), Marijampolė
  3. Ignas Mačiuitis (1592), Plungė
  1. Marija Šibajeva (1659), Klaipėda
  2. Gabija Šimkūnaitė (1499), Šiauliai
  3. Aušra Plutaitė, Kaunas
2013Dubingiai
05 11
  1. Paulius Vaitkevičius (1932), Vilnius
  2. Markas Černiauskas (1745), Kaunas
  3. Paulius Pultinevičius (1836), Marijampolė
  1. Gabija Šimkūnaitė (1592), Šiauliai
  2. Karolina Misiuk (1623), Vilnius
  3. Kamilė Rauckytė (1421), Biržai
2011Nemenčinė
05 22
  1. Matas Samulionis (1542), Šiauliai
  2. Kipras Eigminas, Vilnius
  3. Lukas Karlinski, Plungė
  1. Agnė Semonavičiūtė (1689), Šiauliai
  2. Rugilė Klabytė (1497), Šiauliai
  3. Rugilė Meškėnaitė, Plungė
BG10
MetaiVieta ir laikasBerniukų įskaitaMergaičių įskaitaRezultatai
2019Dubingiai
05 18
  1. AFM Gustas Morkūnas (1405), Kėdainiai
  2. Aronas Skyrius (1117), Panevėžys
  3. AIM Daniel Šer (1393), Šiauliai
  1. Rugilė Remeikaitė (1135), Vilnius
  2. Luknė Lengvinaitė (1109), Kretinga
  3. Augustė Ovčinikova (1119), Vilkaviškis
2018Dubingiai
05 19
  1. Jogaila Girkantas (1231), Šiauliai
  2. AFM Daniel Šer (1223), Šiauliai
  3. ACM Gustas Morkūnas (1234), Kėdainiai
  1. Agnė Mickūnaitė (1077), Ukmergė
  2. Deimantė Karaliūtė (1112), Biržai
  3. Luknė Lengvinaitė
2017Dubingiai
05 20
  1. Mykolas Grytė (1244), Tauragė
  2. Germantas Savičiauskas (1037), Panevėžys
  3. Motiejus Dudnikas (1377), Šiauliai
  1. Eglė Grikšaitė (1161), Tauragė
  2. Atėnė Kregždaitė (1084), Biržai
  3. Monika Misiuk (1210), Vilnius
2016Dubingiai
05 21
  1. Mykolas Liandzbergas (1476), Šiauliai
  2. Erikas Mecelica (1282), Kaunas
  3. Adomas Daudaravičius (1448), Kaunas
  1. Monika Misiuk (1206), Vilnius
  2. Rūta Janonytė (1108), Biržai
  3. Atėnė Kregždaitė, Biržai
2015Dubingiai
05 23
  1. Matas Indriūnas (1563), Vilnius
  2. Tomas Povilaitis (1556), Šiauliai
  3. Matas Povilaitis (1225), Šiauliai
  1. Vytautė Mikalauskaitė, Šiauliai
  2. Kristina Maziukaitė, Vilnius
  3. Vlada Sokolova, Ukmergė
2014Dubingiai
05 10
  1. Pijus Stremavičius (1424), Kaunas
  2. Ernest Misiuk (1833), Vilnius
  3. Matas Indriūnas (1539), Vilnius
  1. Aleksa Kozlovaitė, Šiauliai
  2. Saulė Šinkūnaitė, Vilnius
  3. Emilija Verbickaitė, Ukmergė
2013Dubingiai
05 11
  1. Augustas Gucaga (1485), Kaunas
  2. Benas Mickus (1510), Kaunas
  3. Tautvydas Šiugždinis (1273), Kaunas
  1. Kamilė Vaičekauskaitė, Plungė
  2. Emilija Misiuk (1451), Vilnius
  3. Barbora Mačiulaitytė, Kaunas
2011Nemenčinė
05 22
  1. Paulius Vaitkevičius, Vilnius
  2. Mantas Pilipuitis, Gargždai
  3. Aras Vardanyan, Vilnius
  1. Karolina Misiuk, Vilnius
  2. Viktorija Krivičiūtė, Biržai
  3. Miglė Semonavičiūtė, Šiauliai
BG08
MetaiVieta ir laikasBerniukų įskaitaMergaičių įskaitaRezultatai
2019Dubingiai
05 18
  1. Vytenis Remeika (1067), Vilnius
  2. Lukas Jasiulionis (1143), Vilnius
  3. Ignas Jasas, Panevėžys
  1. Austėja Armoškaitė, Tauragė
  2. Adrija Dija Jurgelytė, Biržai
  3. Elada Dagytė, Biržai
2018Dubingiai
05 19
  1. Karolis Kapickis, Plungė
  2. Šarūnas Norkeliūnas, Marijampolė
  3. Joris Čumačenko, Kaunas
  1. Augustė Švenčionytė, Biržai
  2. Noja Balcevičiūtė, Kaunas
  3. Laura Grikšaitė (1007), Tauragė
2017Dubingiai
05 20
  1. Martynas Misiuk (1290), Vilnius
  2. Giedrius Vaičiūnas (1189), Kaunas
  3. Aronas Skyrius, Panevėžys
  1. Luknė Lengvinaitė, Kretinga
  2. Evita Milašauskaitė, Kaunas
  3. Augustė Švenčionytė, Biržai
2016Dubingiai
05 21
  1. Paulius Ivanovas, Tauragė
  2. Martynas Misiuk, Vilnius
  3. Vaidas Meškėnas, Plungė
  1. Gėla Kačinskaitė, Šiauliai
  2. Agnė Mickūnaitė, Ukmergė
  3. Liepa Šarkaitė, Ukmergė
2015Dubingiai
05 23
  1. Gleb Pidlužnij (1568), Klaipėda
  2. Deivis Kungys, Šiauliai
  3. Saulius Žiukas, Alytus
  1. Emilė Motuzaitė, Kaunas
  2. Audinga Grubinskaitė, Biržai
  3. Atėnė Kregždaitė, Biržai
2014Dubingiai
05 10
  1. Matas Povilaitis (1194), Šiauliai
  2. Mykolas Liandzbergas (1665), Šiauliai
  3. Jonas Vižinis, Kaunas
  1. Augustė Ratkevičiūtė, Ukmergė
  2. Rugilė Šlikaitė, Biržai
  3. Rūta Janonytė, Biržai
2013Dubingiai
05 11
  1. Paulius Meškėnas (1544), Plungė
  2. Tomas Povilaitis (1522), Šiauliai
  3. Dovydas Labanauskas, Šiauliai
  1. Aleksa Kozlovaitė, Šiauliai
  2. Monika Misiuk, Vilnius
  3. Monika Maksvytytė, Kaunas
2011Nemenčinė
05 22
  1. Ernest Misiuk, Vilnius
  2. Benas Mickus, Kaunas
  3. Ugnius Padolskis, Ukmergė
  1. Kamilė Vaičekauskaitė, Plungė
  2. Emilija Misiuk, Vilnius
  3. Aistė Samytė, Vilnius