Latvijos, Lietuvos ir Estijos šachmatų federacijų bendros iniciatyvos rezultatu pirmąjį birželio savaitgalį, birželio 6 ir 7 dienomis, vyks didelis trijų Baltijos šalių bendrai organizuojamas šachmatų turnyras, kurį priims prabangi viešbučio „Grand Hotel Kempinski“ Pokylių salė.
Turnyro garantuotas piniginių prizų fondas viršys 4000 EUR, o 1-osios vietos laimėtojui numatytas 1000 EUR prizas. Iš viso turnyre planuojama daugiau kaip 20 prizų, todėl tikimasi ir daugelio stipriausių Baltijos šalių didmeistrių dalyvavimo.
Turnyras vyks dvi dienas pagal šveicariškąją sistemą, bus žaidžiami 9 ratai, laiko kontrolė – 15 minučių + 10 sekundžių už kiekvieną ėjimą. Sekmadienį, pasibaigus pagrindiniam turnyrui, taip pat bus surengtas žaibo šachmatų turnyras.
Turnyre kviečiami dalyvauti visi šachmatininkai, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir meistriškumo lygio. Turnyras pirmiausia skirtas Latvijai, Lietuvai ir Estijai atstovaujantiems šachmatininkams, tačiau jame taip pat kviečiami dalyvauti šiose šalyse nuolat gyvenantys šachmatininkai, atstovaujantys kitoms federacijoms.
Vietų skaičius turnyre ribotas – 200 dalyvių, todėl organizatoriai kviečia registruotis iš anksto. Užsiregistravus ir sumokėjus dalyvio mokestį iki gegužės 21 d., taikoma dalyvio mokesčio nuolaida. Registracija bus atvira iki birželio 4 d. dienos pabaigos.
NUOSTATAI
