Sveikiname su Tarptautine šachmatų diena!


Liepos 20 d. kasmet švenčiama Tarptautinė šachmatų diena. Sveikiname visus šachmatų šeimos narius!

LŠF prezidento Gyčio Kaminsko sveikinimas:

Garbūs šachmatininkų bendruomenės nariai,

Sveikinu visus su mūsų švente!

1924 metais liepos 20 dieną buvo sukurta tarptautinė šachmatų federacija (FIDE), o nuo 1966 metų ši diena švenčiama oficialiai kaip Tarptautinė šachmatų diena.

Tebūnie ši diena kiekvieno iš mūsų pasididžiavimo, pagarbos vienas kitam ir svarbiausia – nuolat augančio intelekto ir kūrybingumo diena.

Dėkoju kiekvienam, kuris prisidėjote prie bendruomenės augimo, šachmatų populiarinimo ir organizavote ar dalyvavote šachmatų renginiuose. Žaisdami mes tampame stipresniais!

Tad sklandaus, kūrybingo ir rezultatyvaus šachmatininko darbo!

Gytis Kaminskas

LŠF direktoriaus Arvydo Baltrūno sveikinimas:

Šiandien, liepos 20 d. – Tarptautinė šachmatų diena. Ši visų šachmatininkų šventė buvo paskelbta FIDE susikūrimo proga 1924 metais Paryžiuje.

Sveikiname visus žaidžiančius šachmatais, taip pat mūsų federacijos puslapio skaitytojus. Linkime gerų emocijų bei gražių kombinacijų prie lentos.

Tarptautinės šachmatų dienos proga skatiname visus sužaisti bent keletą draugiškų partijų, nenusiminkite neradus partnerio gyvai, juk visada rasite jį internete!

Lietuvos šachmatų federacijos direktorius Arvydas Baltrūnas

GM Viktorijos Čmilytės-Nielsen sveikinimas:

Šachmatai – intelektualus žaidimas, kuris sujungia skirtingas kartas, teikia džiaugsmą ir skatina pagarbą varžovui. Visus šachmatininkus ir šachmatų mėgėjus sveikinu su Tarptautine šachmatų diena!

Viktorija Čmilytė-Nielsen